#Dreka

Instagram photos and videos

#dreka#Dreka#MalibuLegalize#obrabotemnone#rapnacional#rapdf#kuzhinashqiptare#albanianfood#restaurant#healthymealprep#kevingates#healthyfoodmeals#Naui#vetsherbim#sinështëpi#ushqimishendetshem#gatimetradicionale#miredhelire#vlora#ep#albanianrestaurant#rsselfservice#vlore#drekagates#idgt#kuzhina#bwa#receta

Hashtags #Dreka for Instagram

Tamo ensaiadinho 🤘🤘🤘 Dia 31 tem show em Sumaré - SP. Se você ainda não garantiu teu ingresso é só comprar na loja da @breakingbrothers19 🔥🔥
.
.
Escutem nosso EP em todas Plataformas digitais 🎵🎶
'MALIBU LEGALIZE' 👽
.
.
#obrabotemnone
#naui
#dreka
#rapnacional
#rapDf
#ep
#MalibuLegalize
#flowalienigena


4

Ide per dreken .!!! -1/2 kungull
-1 role patate embel -1/3 patate normale
-bizele -mish vici -pak spinaq. -vaj ulliri/krip ... #receta #babysfood #dreka #ushqimishëndetshëm #food ••• ••• -pergatitja : -te gjitha perimet i kalojm ne grirsen e patates per ti zier sa me te holla (i bejm feta te vogla) skuqim mishin ne pak vaj ulliri sa te mar ngjyr dhe i shtojm perimet per kaverdisje ,i leme te zjejn ne nxehtesi te ulet ,me pas kullojm ne nje kullese perimet dhe lengun menjan ,perimet i kalojm ne blender ,me masen e fituar dhe lengun qe na teperoj ziejm makaronat ‘dredhka’,,dhe perfundimi eshte fantastik -Ju befte mire .!!!


0

#Dreka #tbt


0

#ThrowbackThursday 📸: @shotbyspencer


128

Saiu Episódio 04 - Ao Delírio 🔥🔥🔥🔥 (Link Stories)
Gratidão @malucastross @ataldasassa 😍😍😍 Essa ficou foda 💣💣💣💣
Prod. @leandrosolanolp
Filmagem: @c.susini .
.
Escutem 'MALIBU LEGALIZE EP' em todas plataformas direito 🌽🌽🌽🌽
.
Salve pro.meu mano @mr.dreka .
.
#aodelirio
#Naui
#rapnacional
#rapDf
#MalibuLegalize
#dreka
#flowalienigena


11

Dreke per mosha +1 vjec 🍠 2 role te prera Patate kuqe 🥕 1 karrot e prer ne kubik
🍈 gjys qep e prer ne kubik
🥔 gjys patate e bardh prer ne kubik
🍗 mish pule e fshatit 🥠 1 lug gjelle makarona te vogla
Pergatitja:
Skuqim mishin ne nxehtesi te ulet derisa t marre ngjyr ,me pas shtojm perimet e prera ne kubik per kaverdisje ,i shtojm uj deri sa te mbulohen plotesisht perimet dhe mishi ,5 minutat e fundit shtojm pak krip dhe makaronat e vogla ,shoqerohet me pak buk e prer ne kibik te vegjel ,ne servirje i hidhet pak vaj ulliri nga lart ..
Ju beft mire ..!!! #dreka #ushqim #jetoshendetshem #perbeba #receta #idetendryshme


3

GET YOU A #DREKA !! #CityGirls


0

Be More Like #KevinGates Get You A #dreka Not A #CityGirl 💯 #Realnewshoe


0

Be like #kevingates. Wife you a #Dreka 💯 #citygirls


684

God Pls Guard Me From The UnGodly #Gates #Dreka


0

#Flija dhe #brumat më të mirë në Prishtinë. Deri 🔻30% Zbritje. Porosite sot ☎️ 044 892 000, transporti #falas.
✅ Fli (12 persona) 🔥 €19.99
✅ Fli (8 persona)🔥 €16.99
✅ Fli (4 persona)🔥 €9.99
✅ Pite (50cm) ✂ ̶€̶9̶.̶9̶9̶ €6.99
✅ Manti mish:✂ ̶€̶1̶1̶.̶9̶9̶ €8.99
✅ Pite Kallamojt (50cm) €11.99
✅ Krelan me duqa prej €5.99

#Flizza #Dreka #Gati


3

Wild🌵 #Dreka
••••••••••••••••
#like4like #spam4spam


1

#fendi sexy ass at 4 months looking like her mom #dreka @b.w.e__bullies 🥰🤩⏰


2

Hoje eu tô a vontade 🎵🎶
Suave na madruga
Sexy, relax
Hoje eu tô chave
Nem quero saber de nada...
.
.
Muita luz, paz, amor pra vocês ❤️🙏
Bebam muita água e escutem nosso EP "MALIBU LEGALIZE - Nauí & Mr. Dreka" em todas plataformas digitais 🌽🌽
.
.
📷@raissaazeredo
#obrabotemnone
#dreka
#naui
#MalibuLegalize
#sextou
#ep
#rapnacional
#rapdf


30

#dreka 6+ sot kombinuam: 🥔Patate e embel
🍎Molle

Mjalta e shijoji
@doniikabajrami nana e Mjaltës❤


4

Of course I got 6 jobs, how else would I be able to afford all this drip around my neck?? #idgt #metoo #dreka


11

Kaqika me patate te pjekura në furrë
+Patate të ëmbla e cila ka vlera Unikale dhe Vitaminen A
Sos me këpurdha dhe bizere
Pizza t'vogla për 🐣
#mombloger
#patate
#halalfleich
#dreka


2

Episódio 3 no ar ✔️
"SEXTOU" - Nauí & Mr. Dreka ✌️👽
EP Completo em Todas As Plataformas digitais ✔️
.
.
📷@raissaazeredo .
.
#sextou
#naui
#dreka
#obrabotemnone
#MalibuLegalize
#rapnacional
#rapdf
#ufo


19

Let them know #dreka #drekagates 💪🏾💪🏾‼️ #kevingates #keshawiththetea


0

#dreka #mittagessenheute para dhe pas pjekjes 😋😋😋🍆🍆


1

#dreka #mittagessenheute
🔺 patellxhan i mbushur me mish te bluar, brendesine e patellxhanit, karroté, specé 3-ngjyresh, qepé, kackavall siper.
🔺I shoqruar me kerpurdha te freskëta, te marinuara ne miell, vezé dhe prezlle .
Shija 👌🥰🥰🥰. #mittagessenheute 🔺 Gefüllte Melanzani /Auberginen mit Hackfleisch, Melanzani Fleisch, Karotten, 3-Farbigen Paprika, Zwiebeln, geriebene Käse. 🔺Beilage: panierte frische Champignons in Mehl, Eier und Paniermehl.
#mittagessen #gesundundlecker #leckerschmecker #yummy #healthyfood #gatimetemia #healthy #melanzani #aubergine #paprika #karots #karotten #zwiebel #champignons #fleisch #rindfleisch #nefisyemektarifleri #foodnetworkmagazine #gatimeshqiptare #traditionalfood #albanianfood #recetatradicionale


3