#vlore

Instagram photos and videos

#vlore#albania#durres#tirana#mozzikfans#saranda#butrintimeri#gjirokaster#berat#luanator#shqiperia#elbasan#shkoder#kosovo#ledrizlla#prishtina#lezhe#dafinators#fier#kidator#dorators#samantator#korce#xhensilator#smilealbania#ledrivula#gjakova#blejonline#europetravel#albaniangirl#prizeren#bejzgjedhjentende

Hashtags #vlore for Instagram

#bejzgjedhjentende
✔️Bizhuteri shumë cilësore
✔️Çmime shumë të arsyeshme
✔️Transport falas, shpejt dhe kudo
✔️Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat


0

#bejzgjedhjentende
✔️Bizhuteri shumë cilësore
✔️Çmime shumë të arsyeshme
✔️Transport falas, shpejt dhe kudo
✔️Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat


0

#bejzgjedhjentende
✔️Bizhuteri shumë cilësore
✔️Çmime shumë të arsyeshme
✔️Transport falas, shpejt dhe kudo
✔️Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat


0

#bejzgjedhjentende
✔️Bizhuteri shumë cilësore
✔️Çmime shumë të arsyeshme
✔️Transport falas, shpejt dhe kudo
✔️Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat


0

#bejzgjedhjentende
✔️Bizhuteri shumë cilësore
✔️Çmime shumë të arsyeshme
✔️Transport falas, shpejt dhe kudo
✔️Për çdo informacion kontaktoni në inbox

#blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat


0

Cante per meshkuj
Super cilesi👌
Ne super Oferte 🎉
Nxitoni ti beni tuajat
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe shqiperine
Tirane transportin falas ,Brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra


0

Seti i ri 2018-2019 per #Academy #junior #vlore
#Te #gjithe #femijet e #akademise #tone #do #jen #te #veshur #me #kte #set #te #ri🏃‍♂️🏃‍♂️


1

Jali Himare,Albania
missing summer 😕😕
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#tourguides #sea #missingsummer #nature #outdoor #sun #adventuretime #peaceofmind #vlore #himare #albania #smilealbania😀🇦🇱 #followus


0

Publikoni makinen tuaj ne faqet tona: Website, Facebook, Instagram. Na dergoni te dhenat ne www.kerkomakina.al ose ne Faqen tone ne Facebook. #sell#cars#albania#tirana#shkoder#durres#lezhe#berat#vlore#kukes#sarande#mercedes#vw#volkswagen#bmw#benz#audi#ford#fiat#skoda#volvo#toyota


1

Hello Furiends ! 🧸
Enjoy the last days of Autumn 🍂🐕🐻📸 .
.
.
.
.
.
.
.
.
#akita #akitapuppy #akitainu #akitaworld #akitasofinstagram #enjoy #enjoylife #autumn #modeling #photoshoot #vlore #sun #puppy #dog #dogsofinstagram 🧿


2

Travel flashback #5
Albania

Wydawałoby się, że południe Europy przez kilka ostatnich lat zjeździliśmy wzdłuż i w szerz. A jednak ciągle nam mało. I gdy wracam do starych zdjęć, to rozumiem, skąd pojawia się ta tęsknota.

Albania to kraj troszkę jeszcze nieoswojony. Autorytarne rządy Hoxhy i następujący po nich okres nieokiełznanego kapitalizmu (z kryzysem finansowym i samowolką ulicznych gangów) znacząco wpłynęły na obecny obraz kraju. I tak: co trzeci samochód to mercedes, zasady ruchu drogowego nie istnieją, na każdym kroku można spotkać mniejsze i większe bunkry, a z pamiątek kupicie tylko gadżety z agresywną albańską flagą. Za to krajobrazy wgniatają w ziemię, ludzie są niecodziennie gościnni, a za niewielkie pieniądze można zjeść najlepszą rybę świata. Zdecydowanie dobry kierunek dla lubiących przygody!

#albania #vlore #berat #holiday #sea #seaside #mountains #osumicanyons #travel #travelblogger #traveller #bunker #nature #landscape #landscapephotography #photographyblog #bunkrysąijestzajebiscie #kobiecafotoszkoła


1

Shampo ndriçuese dhe ristrukturuese pa Sulfate, Silikon, Paraben dhe pa Parafine.
Formula e saj inovative që përmban një sipërfaqe të veçantë pastron efektivisht flokët duke gjeneruar një shkumë të këndshme, të butë dhe kompakte me një rezultat shumë kozmetik, i cili është jashtëzakonisht i butë në flokë dhe scalp.

Maske ndricuese dhe ristrukturuese pa Sulfate, Silikon, Paraben dhe pa Parafine.
Formula e saj inovative, e cila është e lirë nga agjentët e silikonit, hidraton në mënyrë efektive në aspektin e butësisë dhe shkëlqimit. Lë flokët të shëndetshëm, të ushqyer dhe të lehtë për tu krehur.

Locion ristruktues për flokë të zbardhura dhe të dekoloruara. Trajtim intensiv, me veprim shumë hidratues, shkelqyes,dhe anti-frizz formuluar me Farat e Kias. Përmirëson flokët bjonde dhe kontrastet e ngjyrave, duke i lënë flokët jashtëzakonisht të butë, të lehtë për t'u stiluar dhe me shkëlqim.

Në kontakt me ujin, formulimi i saj ultra-i lehtë inovativ krijon një shkumë të kondicionuar shumë kozmetike në flokë. Veçanërisht e rekomanduar për flokët e zbardhura, me fije dhe kimikisht të trajtuara.
Fara Gruri dhe Aminoacide: Thellon fijet e flokëve dhe jep një shkëlqim të menjehershem.

Era e re e riparimit profesional është konceptuar ekskluzivisht për ju. Një Proteine Botox Ristrukturuese dhe Tre Locione Kuruese të dedikuara për trajtimin e kujdesit të flokëve të veçanta për flokë të ngjyrosur, të zbardhuar / dekoloruar, të thatë.

Një koncept i ri i ritualit kozmetik që transformon bukurinë e flokëve.
Të gjitha trajtimet e Karyn janë formuluar PA SULFATE dhe SILICONE. Janë të pasuruar me aminoacide të Grurit dhe Sojes përbërës aktiv natyral me vetitë e larta hidratuese (fara Pataua, fara Kia, fara Kuinoa). #pasionkozmetik #pasionkozmetikvlore #pasion #kozmetik #cosmetic #tirane #vlore #parukeri #estetik #hair #face #makeup


0