Cetin Cetintas@cetincetintas

Yoga Teacher ⚡️Author 📚
•Next Event: 15-16/09 “Chakras on Asanas” @yogakiooturkiye
•Yeni kitabım "Yoga Sutralar-I" çok yakında kitapçılarda!

www.cetincetintas.com/

1,922 posts 256,191 followers 257 following

Cetin Cetintas

We do not need to be same. But we need to respect and accept our differences 💛🦄
.
.
Aynı olmak zorunda değiliz. Ama farklılıklarımıza saygı duymak ve kabul etmek zorundayız 💛🦄
.
.

Photo by @serrasagra


41

Cetin Cetintas

Very busy weeks left behind. But more to come :) next week our new YogaKioo Branch @yogakioo.adana will be openning at Adana. And we, YogaKioo family will be there to share our happiness with you! And we are still getting ready for the 3rd YogaKioo Festival! It will be amazing! And among all these i am going to record new videos for YouTube this week (unfortunately only in Turkish right now) 💛 🎈🎈🥥 .
.
Yoğun haftalar geride kaldı demek istesem de, dahası var :) haftaya yeni şubemiz @yogakioo.adana açılıyor! Ve biz de YogaKioo Ailesi olarak mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaya Adana’ya açılışa geliyoruz! Bu arada tabii ki 3. YogaKioo Festivali için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Muhteşem olacak! Tüm bunların dışında, bu hafta sizler için yepyeni YouTube videoları çekmeye başlıyorum 💛 🎈🎈🐘
.
.
#yoga #yogakioofestival #yogakioo #backbends #elnido


17

Cetin Cetintas

Flowing like strangers :) with my dear student @sevalayyildiz .
.
YogaKioo Institute Beylikdüzü ve diğer tüm şubeler sonbahar-kış programına Ekim 1 itibari ile geçiyor! 💛

#yogakioo #yoga @yogakiooturkiye


16

Cetin Cetintas

Tomorrow we are going to Kirklareli to check our ashram's construction again! So exiciting, our dream is soon coming to be true! It will be home for Yogis also people who wants to do yoga retreats, shamanic retreats, meditation and all other kind of spiritual practice. I will keep sharing updates on Story.
.
.
.
Yarın Kırklareli’ne Aşramın inşaatını görmeye gidiyoruz! Çok yakında hayaller gerçeğe dönüşecek :) Burası yoga pratiğine kendini adayanların için bir yaşam ve pratik alanı olacağı gibi, yoga inzivaları, şamanik çalışmalar, meditasyon inzivaları ve diğer tüm içsel çalışmalar için de bir ev olacak. Gelişmeleri hikayede paylaşmaya devam edeceğim!

#yoga


69

Cetin Cetintas

We are not seeking for answers all the time. Curiosity has its own reason for existing.
.
.
.
Her zaman insan cevap aramaz. Var oluş için, merakın kendi nedenleri vardır.

#yoga #handstand #malapascuaisland #malapascua


15

Cetin Cetintas

“Advanced Asanas and Class Prep. Training” Continues @yogakiooturkiye ! Already day 3 has finished. And i think they are finished too :) Today there was 5:30 hours advanced asana class! Yeah i agree it was intense but that's why they are here. Discovery comes with effort. See you tomorrow morning @yogakiooturkiye for day 4 :) .
.
.
.
.🔆“İleri Seviye Asanalar ve Ders Hazırlama” Egitimi @yogakiooturkiye Beylikdüzü’nde devam ediyor! 3. Gün bitti bile. Galiba öğrenciler de bitti :) Bügün 5:30 saat süren toplamda 2 ileri seviye asana dersi yaptilar. Evet, oldukça yoğun ama burada olma sebepleri de bu. Keşif, çaba ile geliyor. Yarın sabah matın üzerinde buluşmak üzere :) .
.
.
Photo w/ dear student @nergizcoskn
Photo by @simgeuralyoga 💛
#yogakioo #yoga #advancedyoga #ileriseviyeyoga #yogakioo120 #istanbul


28

Cetin Cetintas

Hola ;)


36

Cetin Cetintas

“Advanced Asanas and Class Prep. Training” has started today @yogakiooturkiye ! Look how happy we are even in deep Scorpion Pose! 😄 They will learn how to do 36 advanced asanas and how to adjust their students in these asanas. 9 Amazing assistant teachers also deepen their asanas one by one in each asana. Also they will learn how those asanas effects energy body and the mind. 4 days full of discovery is waiting for them. .
.
.
🔆Ve uzun zamandir beklenen “İleri Seviye Asanalar ve Ders Hazırlama” Egitimi bugün @yogakiooturkiye Beylikdüzü’nde başladı! Derin bir Scorpion Pozunun içinde bile nasıl keyifliyiz 😄 Bu eğitimde 36 ileri seviye asana ve geçisleri ile birlikte, bu asanalara nasıl düzeltmeler ve derinleştirmeler yapabileceklerini ögreniyorlar. Birbirinden güzel 9 asistan eğitmenimiz, üzerinde çalıştığımız asanaların her birinde öğrencileri tek tek derinleştirerek, asanalarla kurulan bağı güçlendiriyor. Aynı zamanda bu asanaların, enerji bedenini ve zihni nasıl etkilediğinin üzerinde çalışıyoruz. 4 gün sürecek keşiflerle dolu bu keyifli yolculuğa bugün başladık!

Not: Maaalesef bir sonraki eğitim 2019 sonbahar döneminde gerçekleşecek.
.
.

Photo w/ dear student @nergizcoskn
Photo by @simgeuralyoga .
.
.
#yogakioo #yoga #scorpion #yogi #advancedyoga #ileriseviyeyoga #ileriseviyeasanalar #scorpionpose #scorpionagidenyol


40

Cetin Cetintas

I’m home! See you this wednesday at 20:00 @yogakiooturkiye 💛
.
.
.
Ve eve döndüm! Sezonun ilk dersinde bu çarşamba buluşmak üzere @yogakiooturkiye 💛 🥔 :) #yoga #yogakioo

Photo by @serrasagra


29

Cetin Cetintas

(English Below)
#EylulYogasi Kampimizin 3. gunundeyiz. Matin uzerinde vakit gecirdigimiz kadar Bozburun’un muhtesem denizinde de vakit geciriyoruz :) @devrimakkaya.yoga ile yarin gundogumuyla birlikte buradaki son meditasyon ve asana pratigini yaptiracagiz.
Ekimdeki 280-saat Egitmenlik Egitimimizin 11 gunluk inzivasi Datca’da gerceklesecek. Bu inzivada, pratigini derinlestirmek isteyenler icin 6 kisilik kontenjanimiz var. Onumuzdeki donem gerceklesecek inzivalar ve egitimler icin profildeki linke goz atabilirsin. Ayrica mailing grubuna websitem uzerinden kayit olarak, Aralik ayinda gerceklesecek supriz “Meditasyon İnzivasi”nin detaylarina da onumuzdeki gunlerde ulasabilirsin :) 💛
.
.
.
We are on the 3rd day of September Yoga Retreat. We are spending as much time on the beach as we spend on the mat :) Tomorrow with the sunset, we will do our last meditation and asana practic here.
#yoga #yogakioo #yogaretreat


26

Cetin Cetintas

Today our #SeptemberYoga Retreat has begun at #bozburun ! With beautiful group of students, we are sharing magic of the practice in this magnificient nature. 💛🌈 .
.
.
Bozburun’da #EylulYogasi inzivamiz bugun basladi. Pratigin büyüsünü sahane bir grup ogrenci ile Bozburun’un dogasinda paylasiyoruz 💛🌈 .
#yoga #yogaretreat #headstand #sirsasana

Photo @naghmehmrd
W/ @devrimakkaya.yoga


22

Cetin Cetintas

Mermaid life :)
Photo with giant beauties 🐋


52