Cetin Cetintas@cetincetintas

Yoga Teacher ⚡️Author 📚
•Next Event: Currently in Italy
•Yeni kitabım "Yoga Sutralar-I" çok yakında kitapçılarda!

http://yogakiooturkiye.com/portfolio/yogakioo-uluslararasi-280-saat-temel-hatha-yoga-ttc-ekim-2018/

United colors of #riomaggiore 🧜🏻‍♂️


6

While taking this photo @serrasagra told me not to look so serious and i somehow managed to look exactly the same with a blank stare for the next 20 shots until she told me that i deserve an award for this non-sense😄 Lol actually i am very good with blank stare 😄you can check one of the 20 on my story.

#CinqueTerre #yoga


23

Already arrived at #CinqueTerre but Firenze :)
.
.

#Florance #Yoga #natarajasana
Photo by @serrasagra


8

YogaKioo bünyesinde Çetin Çetintaş, Serra Sağra, Serap Ercan Aydın ve Sevinç Ayyıldız ile gerçekleşecek 3 modülden oluşan 280 Saatlik Uluslararası Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimi, YogaKioo Institute Beylikdüzü’nde gerçekleşecektir. Eğitimin kalitesini yüksek tutabilmek ve katılan kişilerin pratiğini birebir ilgi ile daha derinlere taşıyabilmek için kontenjan sınırlı sayıda tutulmaktadır. İstediğiniz sadece standart bir eğitmenlik kursu değil, pratiğinizi dönüştürecek bir çalışma ise aramıza hoşgeldiniz.

Patanjali’nin Yoga Sutraları’nın gizli anlamlarının ve yoga felsefesinin ayrıntılı şekilde işlendiği 1. modülde en büyük amaç, zihnin yanılgılardan izole edilerek ”gerçek” olanla kalmasıdır. 1. modül boyunca, “Gerçek olan ne, sonlu olan ne?”; bunu ayıracak bilince sıçramak için pratik edeceksiniz. Dileyenler yoga hakkında daha çok şey öğrenip, pratiklerini derinleştirmek için sadece 1. modüle katılabilirler (1. modül için ek kontenjan 8 kişi ile sınırlıdır). Yoga kişinin kendi içine yaptığı yolculuktur. Bu yüzden yoga herkes içindir. Önemli olan ileri seviye asanaları yapmak değil, yaptığının farkında olmaktır. Zihin her gün büyük bir çılgınlık içinde çalışır ve hiç durmadan kişinin kontrolü dışında düşünür. Davranışlarınız ve seçimleriniz bu düşünceler tarafından şekillendirilir ama bunun çok büyük bir kısmının farkında bile olmazsınız. Üstelik bütün bu düşünceler, fiziksel bedeni, enerji bedenini ve zihinsel bedeni doğrudan etkiler; vücudunuzda gerginlikler, hastalıklar ve sakatlıklar olarak yer edinirken, zihninizde de mutsuzluk, kaygı, endişe ve depresyona dönüşür.

Bu eğitim boyunca farkında olmayı, kendinizin gözlemcisine dönüşmeyi, zihninizi yavaşlatmayı ve kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Nefesi, beden ve zihin arasında bir köprü olarak kullanarak ikisinin zayıflamış olan bağlarını kuvvetlendirecek; bu bağlar kuvvetlendikçe de prana bedeninize ulaşmaya başlayacaksınız. Yolculuğunuz için ihtiyacınız olan en önemli 2 anahtar ile; konsantrasyon ve farkındalık.

Detaylar www.yogakiooturkiye.com adresinde


5

Welcome the new day with #FillintheBlank (at the end what we do is filling in the blanks🔮) #istanbul #yoga #natarajasana


32

Yeni YogaKioo 280-saat Temel Hatha Yoga Egitmenlik Egitimi Ekim ayinda Datca’da muhtesem bir inzivayla basliyor! Herzamanki gibi YogaKioo Institute Beylikduzu’nde ise 2. Ve 3. Modulu devam edecek. 4 ay surecek bu donusturucu macera icin kayitlar basladi! Detaylar bio’daki linkte!
.
.
.
New YogaKioo 280-hour Teacher Training Course will start on October! This intense training will be completed on Jan. First module will take a place in Datca, Turkiye as a retreat. Then 2. And 3. Module at @yogakiooturkiye Beylikduzu! Take your place for that advanture!

Link in my bio!

#yoga #yogi #armbalance #handstand


14

#MondayFlow
Thanks all for beautiful birthday wishes! 💛💛💛
.
.
Dogum gunu dilekleriniz icin tesekkurler 💛💛💛 #handstand #yoga #onearmhandstand #onearm #handstandcanes


27

Today is my birthday! Tea for everyone they are on me 🧜🏻‍♂️🎈😄
.
.
Bugun dogum gunum! herkese benden çay 😄🧜🏻‍♂️


285

Today is already the second day of the “Seen the Unseen” retreat at Cesme. This retreat is so intense. Students already got blue screen of death 😅 i believe everything will go more clear after tomorrow morning’s classes. 🧜🏻‍♂️ In this retreat we are working on the unseen through working on the seen. What visible is the result of the unseen. To understand hidden parts, one needs to understand first elements and energy system.

#yoga #izmir #unseen #prana


16

Tree of life 🌳
My last 2 classes @yogakiooturkiye this week and next week, see you in September :) And this thursday off to Cesme for Retreat. Love 💛


123

Mirror mirror on the wall 🔮


202

Where is the exit 🧐


254