#آموختن

Instagram photos and videos

#آموختن#موفقیت#اراده#یادگیری#تلاش#هدف#پیروزی#برنامه#انگیزه#شادی#برد#انرژی_مثبت#همت#انگیزش#امید#آموزشی#زندگی#بهترین#بزرگان#انرژی#عکس#عکسنوشته#پسر#آقا#متفاوت_بیاندیشیم

Hashtags #آموختن for Instagram

⬜️
انسانهاى بی‌سواد قرن ٢١، كسانى نيستند كه نمی‌توانند بخوانند و بنويسند.
بلكه كسانى هستند كه نمی‌توانند ياد بگيرند آنچه ياد گرفته‌اند را رها كنند و دوباره ياد بگيرند.
#سارا_شعاعی #گروه_موسیقی_مارال #انسان #سواد #باسواد #بی_سواد #خواندن #نوشتن #یادگرفتن #آموختن #قرن #قرن_۲۱ #قرن۲۱ #قرن۲۱ام


0

💜❤️💚💜❤️💚
امید را از نجاری آموختم ، که مغازه اش آتش گرفت و ذغال فروشی باز کرد . . .

#امید #نجاری #آموختن #مغازه #آتش #اراده #تلاش #پشتکار


0

آنقدر قوی باش تا هر روز با #زندگی روبرو شوی 🌼💐🌸
زندگی یک #مسابقه نیست 🏆
بلکه #سفر ی است که هر قدم از آنرا باید #لمس کرد،چشید و #لذت برد 💖💕🎶
. ✨همراهان همیشگی #تابستان خوبی را برایتان آرزومندیم 💖💖💖
.
.

#آموزشگاه_آزاد_فنی_و_حرفه_ای_نوین_گل پذیرای کلیه #بانوان از شهرهای :
#رباط_کریم #شهر_جدید_پرند #آلارد #منجیل_آباد #انجم_آباد #مسکن_مهر_آبشناسان #نصیرشهر #نصیر_شهر #جاده_ساوه #آدران #سلطان_آباد #سبزدشت #نسیم_شهر #اسلامشهر #شهریار #شهر_جدید_اندیشه می باشد. #آموختن یک #حرفه #بهترین #سرمایه_گذاری است و #نوین_گل همراه #مطمئن شماست.


17

قسمت اول
.
📌محتوای #رشته و طول دوره #تحصيلى و هدف از #آموختن آن:
هدف از برنامه آموزشی #کارشناسی #علوم_آزمایشگاهی تربیت دانشجویان برای ارائه خدمات آزمایشگاهی است . در این برنامه تعلیمات عمومی و اختصاصی لازم به دانشجویان داده شده تا علاوه بر درک کافی از انسان فرهنگ حکم بر آن و محیط اطرافش از عهده انجام آزمایشات اولیه و معمول در آزمایشگاههای بهداشتی و #بالینی بر آیند.این رشته که به نام مدیکال تکنولوژی در #دانشگاه های جهان آموزش داده می شد .
برنامه آموزشی #مقطع_کارشناسی پیوسته #علوم_آزمایشگاهی طوری تدوین شده است که دارای استراتژی های زیر باشد:
1- خدمات #آزمایشگاهی بالینی مورد نیاز جامعه را برآورده سازد.
2- خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز مراکز بهداشتی کشور که برای پیشگیری و حفظ سلامت لازم است تامین نماید.
3- از اصول وفنون جدید روش تدریس و یادگیری در حیطه نظری –عملیوکارآموزیدرعرصهاستفادهگردد.
4- #فارغ_التحصیلان بتوانند در حیطه های مختلف #آموزشی تحقیقاتی خدماتی و تولیدی خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز جامعه را پوشش دهند.
5- نظر به تغییر سریع و مداوم روشهای آزمایشگاهی فارغ التحصیلان این رشته از توانائی تطبیق خود با تکنولوژی جدید بر خوردار باشند.
#رشته_علوم_آزمایشگاهی به ویژه در #مقطع_کاردانی یک رشته عملی است وجوانانی که علاقمند به کارعملی هستند ونسبت به بو یا آزمایش با ادرار ومدفوع حساس نیستند در این رشته موفق می شوند. در ضمن لازم است که #دانشجو به دروس شیمی و زیست شناسی علاقمند باشد . گفتنی است که رشته علوم آزمایشگاهی در کشور ما تا مقطع دکترا به صورت ناپیوسته دانشجو می پذیرد.
📌مهارت هايى كه #داوطلبان تحصیل در اين رشته ميبایست داشته باشند:
جوانانی که علاقه مند به کار عملی هستند و نسبت به بو یا #ازمایش_ادرار و مدفوع حساس نیستند
در این رشته میتوانند موفق باشند
دانشجو به درس #شیمی و #زیست شناسی باید علاقه مند باشد
📌موقعیت شغلی و جایگاه اجتماعی فارغ التحصیلان این رشته :
رشته‌ #علوم‌آزمايشگاهي‌ از جمله‌ رشته‌هايي‌ است‌ كه‌ بازار كار نسبتاً خوبي‌ دارد. زيرا امروزه‌ جامعه‌ ما به‌ امر #بهداشت‌ و #سلامتي‌ پي‌ برده‌ است‌ و بي‌ شك‌ بدون‌ استفاده‌ از آزمايشگاه‌هاي‌ تشخيص‌ #طبي‌ حفظ‌ سلامت‌ جامعه‌ و جلوگيري‌ از شيوع‌ بيماري‌هاي‌ #عفوني‌ و #آلرژي‌ها يا مبارزه‌ با #بيماري‌هاي‌_ژنتيكي‌ امكان‌پذير نيست‌. از آنجا كه مهمترين محل اشتغال فارغ‌التحصيلان اين رشته، آزمايشگاههاي تشخيص طبي است، به معرفي بخش‌هاي مختلف يك آزمايشگاه تشخيص طبي پرداخته مي‌شود.#دانامشاور #كنكور97 #كنكوريها #دكتر_فراهانى


3

براي هيچ متعصبي دليل نياور،با او #مجادله نكن،او جبهه ميگيرد،كسي كه جبهه گرفت فكر #آموختن نيست،بلكه #فكر پيروزيست. #تغيير دست خودش است نه ديگران،بگذار خودش #كنجكاو شود و عقايدش را نقد كند.تنها دوكلمه به او بياموز : #شك كن
#تغيير با #شك شروع ميشود،و آنگاه دور ريختن #عقائد خرافي


3

یه بخش کوچکی از اتودهام چنداثرقدیمی تا سال1383 انجام وظیفه کردم خود کلیپهاتوضیح داده
پ ن : خیلی هاشو بالای پنجاه تراک رونمیتونم بذارم چون قابلیت اپ داره و ازشون گاهی استفاده ی جمله ای میکنم یعنی خودم از کارهای خودم میدزدم😂😂😂
#تامران_هامون #اتودها#آهنگسازی#تنظیم#آموختن#هنرجو#نوستالوژی#سانسور#ممیزی#البوم


11

📚
بیان راهکارهایی جهت «انتخاب همسر» و چگونگی برخورد با همسر آینده است. در این اثر ضمن ارایه توصیه‌هایی به افراد جوان در دوران مجردی، به بحث درباره برنامه‌ریزی برای آینده زندگی به‌ویژه انتخاب و یافتن همسر مناسب پرداخته شده و سپس دستورالعمل‌هایی در مورد نوع ارتباط جنسی با همسر و ایجاد روابط صمیمی و مناسب در طول زندگی ارایه گردیده است. نویسنده ابتدا دلایل آغاز ازدواج و بایسته‌های روابط زوجین با توجه به اختلاف نظرها و مشکلات زندگی را بیان کرده و وظایف همسران در زمینه تربیت و رشد کودک، لزوم برنامه‌ریزی برای تمامی شاخص‌های زندگی، ضرورت عشق و محبت زوجین نسبت به یکدیگر و ارایه روش‌هایی برای تقویت ارتباط زوجین را از منظری روانشناختی بررسی نموده است.
📖دکتر بارابارا دی آنجلیس یکی از بهترین مشاوران و روانشناسان حال حاضر است .
باربارا دی آنجلیس یکی از تاثیر گذار ترین آموزگاران زمان ما در زمینه روابط و رشد شخصی است.
اوتاکید بر دلایل و انگیزه های ایجاد روابط نادرست میکند و برای حل این مشکلات راه حلهایی دارد و روش های آماده سازی خود برای ورود همسر ایده آل به زندگیتان و پرسش و پاسخ های بسیار مهم درباره روابط را پاسخ می دهد.
او یکی از پرفروش ترین نویسندگان در زمینه روانشناسی و شخصیت محبوب تلویزیونی و از سخنرانان انگیزشی است و از پیشگامان در زمینه تغییر شخصیت است.
او یکی از اولین کسانی بوده‌ است که به عمومیت این ایده را داده‌ است.
#عشق_را_بجویید_تا_بیابید
#باربارا_دی_آنجلیس
#آموختن#بخوانیم_و_بیندیشیم #مطالعه_روزانه#رشد_کنیم#گزیده_کتاب#خلاصه_کتاب#کتابهایی_که_میخوانم
.


2

قسمت اول
.
📌محتواي #رشته و طول دوره  تحصيلى و هدف از #آموختن آن:
#شهرسازی، علم #برنامه_ریزی و طراحی شهری از مقیاس محله تا کلانشهر است. هدف اصلی این رشته بهبود فضاهای شهری موجود، توسعه شهر و پیش بینی نیازهای آینده یک شهر است.
‎در این رشته به چند موضوع مختلف پرداخته می شود که از بین آنها می توان برنامه ریزی #شهری ، حمل و نقل ، اقتصادی ، شبکه های زیرساختی و برنامه ریزی محیط زیستی اشاره کرد.
#مهندسی_شهرسازی، همان مهندسی معماری است؛ اما در مقیاس کلان و بیشتر با بحثهای برنامه ریزی در ارتباط است. البته نباید فراموش کرد که معماران موفق هم در زمینه طراحی شهری فعالیت می کنند. ‎در ترمهای ابتدایی با مبانی نظری شهرسازی و ابزار و روشهای مورد استفاده برای برنامه ریزی و طراحی شهری آشنا می شویم و درسهایی نیز مانند دروس رشته معماری ، برای بیان گرافیکی ایده ارائه می شود.
‎مانند #رشته_معماری، دروس طرح شهرسازی در برنامه درسی این رشته گنجانده شده، که با استفاده از روشها و ابزاری که طی دروس مقدماتی ترمهای اولیه به #دانشجو ارائه شده است، باید به تحلیل منطقه مورد بررسی و ارائه طرح پیشنهادی پرداخته شود.
‎دروس فنی این رشته شامل دروس نقشه برداری ، GIS و مباحث مربوط به اندازه گیریهای جغرافیایی، مطالعات آماری و بررسی هایی از این قبیل برای ارائه طرحها و برنامه های شهرسازانه است. ‎در کنار این دروس عملی، همانند رشته معماری، دروس نظری برای آشنایی با مبانی و نظریه ها و نیز تاریخ شهرسازی وجود دارد که ابزار کمکی ما برای انجام درسهای طراحی است.
‎تفاوت اصلی رشته معماری و شهرسازی در مقیاس کاری و کاربرد هر رشته است. در معماری، ما با عناصر جزئی تر و ریز فضاها از شناخت مصالح گرفته تا طراحی مجتمع های تجاری، آموزشی، درمانی ، مسکونی و.... سر و کار داریم و آن چه به عنوان محصول کار معماری ارائه می شود، طرحی است که میتواند خانه، پارک، فرهنکسرا، صندلی ، میز، مبلمان و.... باشد.  اما در شهرسازی کار اصلی ما در مقیاس های بزرگ است و محصول نهایی یک شهرساز، برنامه و طرحی برای بهبود، توسعه و گسترش یک منطقه یا شهر است و با طراحی جزئیات سر و کار نداریم و از این منظر می توان گفت از جنبه هنری رشته شهرسازی تا حد بسیار قابل توجهی کاسته می شود.
‎معماری کامپیوتر همان رشته سخت افزار است..
📌مهارت هايى كه #داوطلبان تحصیل در اين رشته ميبایست داشته باشند:
#دانشجوی این رشته باید با طراحی و مفاهیم هنری مثل روانشناسی رنگ ها آشنا باشد.#كنكور_سراسري #كنكور #دكتر_فراهانى #انتخاب_رشته_با_دانا #دانامشاور #كنكور97 #كنكور97


3

#پول به تنهایی #ثروت نیست
#علم به تنهایی ثروت نیست
#استعداد به تنهایی ثروت نیست
#بینش به تنهایی ثروت نیست
#پشتکار به تنهایی ثروت نیست
#اراده به تنهایی ثروت نیست
#وجدان به تنهایی ثروت نیست
هیچ چیز به تنهایی ثروت نیست
#ثروتمند کسی است که همه این‌ها را کنار یکدیگر #آموخته و به کار می‌برد.
همه جیز در این #دنیا آموختنی‌ست....حتی #آموختن
■■■■■■■■■■■■■■■
#ذهنولوژی #مدل_ذهنی #الگوی_ذهنی #افراد_موفق #موفقیت


1

.
" به پسرم گفتم نیازی نیست جز سه شاگرد برتر🏆کلاس باشی.
.
شاگرد متوسط بودن خوب است!
.
زیرا فقط شاگردان متوسط↔️ وقت خالی دارند تا مهارت های دیگر هم بیاموزند. "
.
.
🔻 جک ما
( موسس فروشگاه اینترنتی علی بابا )
.
#جک_ما #متوسط #شاگرد #خوب_است #فروشگاه
#مهارت #آموختن #پویش_داروین #اینترنتی #وقت #خالی


0

این روزهای ساعت های زیادی را در این اتاقک میگذرانم.
در رفت و برگشتم میان کتابخانه و محضر اساتید و گاهی حتی منتظرم که این دو هفته باقي مانده بگذرد تا امتحانات را پشت سر بگذارم و وقتم آزاد تر شود و برسم به استفاده از این فرصتی که دارم و بزنم به دل تجربه ساختن و آموختن در این شهر بزرگ اما چه کنیم که رفتن باید. و باز اما این ماییم که فرصت ها را می سازیم.
و همیشه از کودکی یه جمله زیر گوشم خوانده می شد که بهش آنقدر باور دارم که به حضور خدا.
هدی همیشه بهم می گفت :"هیچ غیر ممکنی وجود ندارد."
و حالا... .
.
.
.
#کتابخانه #کلاس #همایش #فرصت #غیر_ممکن #تجربه #آموختن #وقت


2

دانستن لازمه زندگی است
پرسیدن را باید آموخت

#دانایی
#دانستن
#وجوب_زندگی
#رموزِ_زندگی
#پرسیدن
#آموختن
#یادگیری
#آموزش


0

هیچ پایانی برای #آموختن نیست.
اینکه کتابی بخوانی، آزمونی بگذرانی، تحصیلات را پایان ببری؛ نیست.
سراسر زندگی از لحظه‌ای که زاده می‌شوی تا لحظه‌ای که می‌میری، روند #فن یادگیری است...!


0

یکی از تعریف های یادگیری تغییر آگاهانه در رفتار است.
واقعا ما چقدر آگاهانه رفتار خود را در جهت مثبت تغییر می دهیم!؟
بسیاری از ما می دانیم که سیگار کشیدن برای سلامتی ضرر دارد اما تا مریضی های مکرر به سراغمان نیامد دست از کشیدن نمیکشیم؛ بیشتر ما می دانیم که عصبانی شدن خوب نیست ولی چقدر یاد گرفته ایم که عصبانی نشویم!؟
متأسفانه یادگیری بیشتر از مسیر تجربه حاصل می شود؛ با اینکه می دانیم تند رانندگی کردن منجر به تصادف می شود اما همچنان تند رانندگی می کنیم تا اینکه پس از چند بار تصادف یاد میگیریم آهسته تر رانندگی کنیم.
آگاهانه رفتار خود را در جهت مثبت تغییر دهیم. تغییراتی که ثابت و پایدار باشند نه برای امروز و فردا.
درست زندگی کنیم
از زندگی لذت ببریم
خدایا شکرت... #مدیریت_همگانی #مدیر#رهبر#تمرکز#رفتار#سازمانی#علم#دانش#دانشگاه#روانشناسی# انرژی#مثبت#خدا#دعا#آرامش# آمین#شکرگزاری#سپاس#صبر# استقامت#سخاوت#بخشش# خندوانه#طبیعت#ایران#جهان# بازیگران#هنرمندان#عشق#اوینار# رسیدن#فلسفی#منابع#انسانی# یادگیری#آموختن#پایدار


0

برای بدست آوردن بیشتر ...بیشتر باید بیاموزی
#برایان_تریسی #آموزش #آموختن #حال_خوب #موفقیت


4

🌷بازيهای کودکی حکمت داشت

لي لی: تمرین تعادل درزندگی
سرسره: سخت بالارفتن و راحت پایین آمدن
هفت سنگ:تمرین نشانه گرفتن به هدف
آلاكلنگ:ديدن بالا و پايين زندگي
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 #متفاوت_بیاندیشیم #جذب#هدف#موفقیت#تلاش
#برنامه#انگیزش#پیروزی#عکس#عکسنوشته #همت#انرژی_مثبت#اراده#انگیزه
#برد#یادگیری #آموختن #بزرگان #انرژی#سلامتی#زندگی_شاد
#مطالب_آموزنده#آموزشی#بانو#آقا#بهترین
#شادی#امید#دختر#پسر


11

#کودک_شاد ♻️برای داشتن کودکی شاد از هر اشتباهی، فرصتی برای آموختن بیافریند. ❌ مچ آنها را نگیرید، مگر زمانی که در حال انجام کار خوبی هستند. به فرزندتان اجازه بدهید با خلاقیت خود چیزی تولید کند یا تغییری در خانه ایجاد کند.

قدرشناسی را به او یاد دهید و همواره قدرشناس کارهای هرچند کوچکش باشید. 👈 در برخورد با او شوخ طبعی داشته باشید و گاهی با او هم بازی شوید. "دکتر هلاکویی"


1

#ده_قانون_اصلی_کائنات_و_نظام_هستی
#قانون_یکم ⚜️ به شما #جسمی داده می‌شود. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید، باید بدانید که در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.

#قانون_دوم ⚜️ با #دوستان مواجه می‌شوید، در مدرسه‌ای غیر رسمی و تمام وقت نام‌نویسی کرده‌اید که #زندگی نام دارد. در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید. چه این درس‌ها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید، باید به عنوان بخشی از #برنامه آموزشی برایشان طرح‌ریزی کنید.

#قانون_سوم ⚜️ #اشتباه وجود ندارد، تنها درس است. رشد فرآیند آزمایش است، یک سلسله دادرسی، خطا و پیروزی‌های گهگاهی، آزمایش‌های ناکام نیز به همان اندازه آزمایش‌های موفق، بخشی از فرآیند رشد هستند.

#قانون چهارم ⚜️ #درس آنقدر تکرار می‌شود تا آموخته شود. درس‌ها در اشکال مختلف آنقدر تکرار می‌شوند، تا آنها را بیاموزید. وقتی آموختید می‌توانید درس بعدی را شروع کنید.

#قانون_پنجم ⚜️ #آموختن پایان ندارد. هیچ بخشی از زندگی نیست که درسی نباشد. اگر زنده هستید درس‌هایتان را نیز باید #بیاموزید.

#قانون ششم ⚜️ #جایی بهتر از اینجا و اکنون نیست. وقتی "آنجای" شما یک "اینجا" می‌شود به "آنجایی" می‌رسید که به نظر از "اینجای" فعلی‌تان بهتر است.

#قانون_هفتم ⚜️ #دیگران فقط آینه شما هستند. نمی‌توانید از چیزی در دیگران خوشتان بیاید یا بدتان بیاید، مگر آنکه #منعکس کننده چیزی باشد که درباره خودتان می‌پسندید یا از آن بدتان می‌آید.

#قانون_هشتم ⚜️ #انتخاب چگونه زندگی کردن با شماست. همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید، این که با آنها چه می‌کنید، بستگی به خودتان دارد.

#قانون_نهم ⚜️ #جواب‌هایتان در وجود خودتان است. تنها کاری که باید بکنید این است که نگاه کنید، گوش بدهید و #اعتماد کنید.

#قانون_دهم ⚜️ تمام این‌ها را در بدو تولد #فراموش می‌کنید. اگر #مشکلات دانستنی‌های درون را از میان بردارید، همه این‌ها را به خاطر خواهید آورد. 🕉️


0

به عروسک واگذارشان نمیکرد
عروسک مگر میتواند😮
همبازی کودکانه هایش شود؟!😰
فقط کوک که میشود
آواز میخواند🎶و میرقصد💃
و فرزند همه را میبیند👀
کودک را تنها #مادر💜💗 میتواند غرق محبت کند ، ببوسد😘 ، در آغوش بگیرد ، با او تاتی کند ، لی لی کند ، رقابت کند ، بیاموزد
مادر که
فاطمه س❤️💜💗 باشد
مادرانه اش هم اینگونه است.😍🙈 #مادرانه
#کودک
#حضرت_فاطمه_سلام_الله_علیها
#بازی
#عروسک
#مادر
#رقابت
#تاتی_تاتی
#لی_لی
#آغوش
#بوسیدن
#محبت
#آموختن
#همبازی
#آواز
#رقص 💠@avageraf


2

‍ هیچ پایانی برای #آموختن نیست.
اینکه کتابی بخوانی، آزمونی بگذرانی، تحصیلات را پایان ببری؛ نیست.
سراسر زندگی از لحظه‌ای که زاده می‌شوی تا لحظه‌ای که می‌میری، روند #فن یادگیری است...! #جیدو_کریشنا_مورتی☯️ @JKDMB ☯️


0

به دنبال #آموختن از افرادي باشيد كه مطالب مديريت و فروش رو به اصلاح خورده باشند، چشيده باشند شما نمي توني مسائل #مديريتي و #فروش رو از افرادي كه خودشون اين كار رو حس نكرده باشند و درك نكرده باشند بي آموزيد.#علي_كريمي #رهبر #كارگاه_آموزشي #كارگاه_آموزشي #teamwork #leadership #sales. @parvizdargi @hamidemami_mdrt @abbas_golresan @kimiaeinima @


1

•‌
میزان یادگیری شما در حالت های مختلف😋

10%وقتى ميخونین
20% ميشنوین
30% ميبينین
50% ميبينین و ميشنوین
70% بحث ميكنین
80% تجربه ميكنین
95% وقتی به ديگران ياد ميدین😉
@irprogramcom

#irprogram #irprogramcom #learn #learning #read #writ #to_learn #indoctrination #study
#آی_آر_پروگرم #یادگیری #آموختن #میزان_یادگیری_در_حالت_های_مختلف


2

بیاموزیم .............حیوانم ارزوست😔😔😔
#عشق#وفا#محبت دوستی#سگ#حیوانات#
فریادهای خاموش#آموختن#حیوان آزاری#


0

عزيزان من؛
معتقدم امروزه در سيستم آموزشى به جای تفکر، به حفظیات و انباشت #اطلاعات (که بعضا بی‌فایده و بلا استفاده است)، تاکید می گردد. #دانش_آموزان را به از بر کردن #ماشين وار محتوای نقل وا می‌دارد.
از این بدتر، آنان را به ظرف‌ها و مخزن‌هایی مبدل می‌کند که باید به وسیله‌ی #معلم پر شود.
هر قدر این ظرف‌ها با فروتنی بیشتری اجازه دهند که پرشان کنند، دانش‌اموزان بهتری خواهند بود.
متاسفانه نقش دانش‌آموز #ايرانى در فرایند آموزش و پرورش، صرفا #آموختن و فرا گرفتن و #سكوت در برابر معلم است. جایگاه و موقعیت معلم، چنان رفیع و دست نایافتنی می‌شود و چنان قدسیتی به آن داده می‌شود، و از سوی دیگر، رعب‌انگیز و ترس‌آلود می‌شود که #دانش_آموز چاره‌ای جز سکوت در برابر آن نمی‌یابد.
نظام #آموزش_و_پرورش غیر دموکراتیک، میوه‌ی #ترس و سکوت را در دهان #فرهنگ می‌نهد.
در آموزش مبتنی بر سلطه
معلم می‌گوید و دانش‌آموز صرفا مجاز است که سخنان مربی‌اش را #تكرار و تصدیق کند. در این شیوه‌ی #اموزش ، معلم، تماما زبان است و دانش‌آموز، تماما گوش. معلم، کارساز است و دانش‌آموز، کارپذیر. #معلم ، به منزله‌ی مراد است و دانش‌آموز به منزله‌ی مرید.
در آموزش تقلیدی، پرسش و #نقد ممنوع است. روحیه‌ی پرسشگری از آن آموزش آزاد مبتنی بر تعامل است. در حالی که در پیروی، انفعال و خمودگی #رشد می‌کند.
اعتقاد دارم یکی دیگر از کارکردهای اساسی آموزش و پرورش #توسعه یافته، #پرورش شخصیت‌های مداراگر است.
همچنين #هنر ، صرفا گذران #وقت و سپری کردن ساعاتی از روز نیست. هنر، بیهوده زیستن نیست. هنر، شیوه‌ای موثر در تربیت احساسات و توسعه ی زیبایی‌های درون و پرورش حس #زيبا دیدن و زیبا #زندگى کردن است؛
#مهران_عبدى
١٣٩٧/٠٣/٢١
@dr.mehranabdi


1

#forgiven_god #inner_lightt
من هیچ نیستم، تو دستم بگیر تا در وجود تو در امان باشم!

به ولای تو که گر بنده خویشم خوانی

از سر خواجگی کون و مکان برخیزم

#دکتر_الهی_قمشه_ای #خدا #عشق #عشق_گمشده #هستی #هستنده #فلسفه #عرفان #خود_شناسی #هستی_شناسی #خدا_شناسی #آموختن #حافظ #بنده #بندگی #پرواز #خدا_هست_جای_هیچ_نگرانی_نیست❤️


1

مرا #دوست داشته باش

امــــــا... تجربه ام نکن . . .

برای #آموختن

#ابزار #مناسبی #نیســـــتم...


2

متن گرفته شده از حساب پروفایل آقاى مهران صاحب كوهى
https://profile.ir/persianblackhat
.
.
#اينترنت #آموزش #اموزش #هدف #علم #علمى #نكته #آموزش #زندگی #تجربه #مسير #اشتباهات #اتفاقات #برنامه #برنامه_نویسی #اثر #اثرات_برجام #آموختن #حرف


1

قسمت اول
.
📌محتوای #رشته و طول دوره تحصيلى و هدف از #آموختن آن:
پرستار یک عضو مهم در تیم مراقبت بهداشتی است و و دارای نقشه های گسترده ای از جمله نقش مراقبتی، حمایتی، #درمانی، هماهنگی ، مشورتی ، مدیریتی و تحقیقاتی می‌باشد. به این معنا که #پرستار وظیفه مراقبت و حمایت از بیمار، وظیفه هماهنگی بین #بیمار و #پزشک و بیمار و خانواده بیمار (انتقال دهنده خواسته ها و نیازهای بیمار یا مددجو) ، مسئولیت مدیریت بخش (اولویت‌بندی برای رسیدگی به بیماران و تصمیم‌گیری به موقع در مورد بیماران اورژانسی) ، وظیفه آموزش به بیمار در جهت تطابق با مشکلات و ناراحتی‌های پیش‌آمده و وظیفه تحقیق درباره روشهای مراقبتی که اعمال کرده است و تحقیق بر روی نحوه کاهش تعداد روزهای بستری یک بیمار را بر عهده دارد.
افراد پس از اخذ دیپلم متوسطه و قبولی در #آزمون_سراسری گروه #علوم_تجربی می توانند در این رشته به تحصیل بپردازند و سپس در مقاطع #کارشناسی_ارشد و #دکترا نیز ادامه تحصیل دهند.
مدت تحصیل حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال ( در شرایط خاص و با موافقت آموزش کل دانشگاه علوم پزشکی مثل : مرخصی تحصیلی و … ) می باشد.
گرایش های مختلف این رشته در مقطع کارشناسی ارشد عبارتند از:#جراحی_داخلی،اطفال،مدیریت ، بهداشت،روان پرستاری،پرستاری ویژه،اپیدمیولوژی،آناتومی،فیزیولوژی و بافت شناسی و گرایش های مقطع
#دکتری نیز عبارتند از:پرستاری،آناتومی،بافت شناسی،اپیدمیولوژی .
#فارغ‌التحصیلان #کارشناسی_ارشد در سطح بالای تخصصی، امور آموزش، مدیریت خدمات پرستاری و ارائه خدمات #بالینی، در دانشکده‌های پرستاری و مراکز مختلف بهداشتی درمانی خدمت می‌کنند. این فارغ‌التحصیلان باید قادر باشند امور مهم و مشکلات آموزش خدمات #پرستاری و به طور کلی ، بهداشت و درمان جامعه را مشخص و با تصمیم‌گیری و ایجاد تغییر برای اصلاح وضع موجود و ایجاد تغییرات مطلوب برنامه‌ریزی و آن را اجرا نمایند.
دارندگان مدرک کارشناسی ارشد پرستاری طبق ضوابط خاصی ، قبولی در آزمون کتبی ورودی و مصاحبه و گذراندن دوره آموزشی شامل ۲۵ واحد دروس اختصاصی، ۲۰ واحد رساله دکتری و امتحان جامع دکتری به دریافت درجه دکترای پرستاری نایل می‌گردند. این دوره در حال حاضر فقط در دو دانشگاه کشور دایر می‌باشد. دارندگان درجه دکترای پرستاری در حال حاضر امور برنامه‌ریزی آموزشی و پژوهشی ، تدریس و تحقیق و مدیریت در سطوح بالاتر را در دانشگاههای علوم پزشکی (آزاد و دولتی) عهده‌دار مي شوند.
#دانامشاور #كانون_مشاوران_دانا #كنكور #کنکور۹۷ #دكتر_فراهانى #کنکوریها #کنکور97#انتخاب_رشته_با_دانا


1

.
#هوشمندی
.
تو روزی به هر دلیلی عصبانی بودی .
اکنون دوباره همان موقعیت تکرار شده است و تو در حال عصبانی شدن هستی ... داری چکار می کنی ؟ آیا به شکلی مکانیکی و غیر هوشمند تکرارش می کنی ؟
یا هوشمندی را به آن می آوری ؟
تو هزار و یک بار عصبانی بوده ای،
نمی توانی چیزی از آن یاد بگیری ؟
اکنون نمی توانی هوشمندانه رفتار کنی ؟ نمی توانی #بیهودگی اش را ببینی ؟
نمی توانی ببینی که هر بار به خاطرش آشفته می شوی ؟
هر بار #خشم ، انرژی ات را تلف می کند ،
انرژی ات را هدر می دهد ،
مشکلاتی برایت به وجود می آورد و چیزی را حل نمی کند.

اگر آن را ببینی ،
در همان دیدن هوشمندی هست.
آنگاه کسی به تو #توهین می کند و در تو هیچ خشمی وجود ندارد.
در واقع به جای خشم برای او مهر وجود دارد. او #عصبانی است،
او زخمی است ،
او خودش #رنج می کشد ،
و در تو مهر پدید خواهد آمد.
اکنون این هوشمندی #مدیتیشن است :
#نگاه کردن به زندگی خویش ،
#آموختن از #تجربه ،
آموختن از تجربه وجودی ،
آموختن، نه قرض گرفتن ... #اشو
#اوشو
#ساراها - جلد چهارم
.


4

من برای گذشته هیچ کاری نمیتوانم بکنم.
اگر شما تمام علم و علمای جهان را هم جمع کنید، حتی نمی‌توانید لباسی را که دیشب در مهمانی پوشیده بودید را عوض کنید و یک لباس دیگر بپوشید.
تمام شد و رفت... 💫وقتی هیچ کس نمیتواند هیچ کاری برای گذشته بکند، چرا آدم باید در گذشته بماند؟
از گذشته باید آموخت و نباید به آن آویخت.
گذشته برای آموزش است، نه برای سرزنش.

#گذشته #ایران_را_باید_دید #آموختن #زندگی#ایرانگردی_جهانگردی #آموزش#لیلا کوه#رودسر #لنگرود #لاهیجان #کوه #لیلا_کوه #جنگل #رود #تالاب #رودخانه #شهر#درخت #جهانگردی


3

کافیه فکرتو به کار بندازی، اونوقت راحت میتونی بزنی وسط هدف!
#فکر
#آزمون
#هدف
#موفقیت
#شغل
#آموختن

مشاغل جدید را در #اپلیکیشن #آناناس_جاب ببینید و تنها با یک کلیک درخواست خود را ارسال کنید!
دریافت لینک دانلود با ارسال عدد 1 به 1,000,000,900,9090
⁦⁦
💙💚💛💗
@ananasjob


2