#بيمارى

Instagram photos and videos

#بيمارى#درمان#كمك#مشاوره#هوميوپاتى#طب_ایرانی#طب_سنتی#درمانی#درمان_طبیعی#داروگیاهی#آموزش_طب_سنتی#طب_سنتی_ایران#سلامت#سلامتي#سلامتی#پزشکی#پزشکی_سنتی#زالو_درمانى#انرژى#گياهان_دارويي

Hashtags #بيمارى for Instagram

ا
قبل از جواب بايد بگم كه عدد كلسترول كل خيلى مهم نيست. اينكه بالا ميره هم بيشترين دليلش كلستروليه كه خود بدن بر حسب نيازش (ترميم التهابات،سن،ژنتيك و غيره) توليد ميكنه و كلسترولى كه ميخوريم تاثير زيادى توى اين ماجرا نداره!
.
ولى بحث چيز ديگه ايه! بحث سر اينه كه اگه همون تاثير كم هم بخوايم در نظر بگيريم كدوم مورد بيشتر از بقيه ميزان كلسترول كل رو بالا ميبره. فرضا كلسترول خون شما دويست هست، هر كدوم از موارد بالا رو تست ميكنيد ببنيد كدومش كلسترول كل رو بيشتر تحت تاثير قرار ميده!
.
جواب اينه كه هر روغن اشباعى باعث بالا رفتن كلسترول كل ميشه! چه حيوانى چه غير حيوانى!
.
و جالب اينه كه بدونيد اشباع تر از روغن نارگيل نداريم..!
.
روغن نارگيل حتى بيشتر از كره حيوانى كلسترول كل رو تحت تاثير قرار ميده..!
.
روغن نارگيل اشباع تر از كره هست و بيشتر كلسترول كل رو بالا ميبره!
.
ولى يادتون باشه بيشتر از عدد كلسترول كل نوع حاملهاى كلسترول و دليل بالا رفتن كلسترول مهمه نه صرفا عدد كلسترول كل!
.
مثلا كسى كه كلسترول كل ٢٥٠ داره ممكنه خيلى سالمتر از كسى باشه كه كلسترل كل ٢٣٠ داره!
.
پس درصد اشباع بودن يك روغن يكى از فاكتورهاى مهم براى تاثير گذاشتن روى عدد كلسترول كل هست..
.
جواب ميشه گزينه ٢
.
دفعه ديگه كه كسى براى عدد كلسترول بالاتون بهتون پيشنهاد داد روغن نارگيل بجاى كره مصرف كنيد بهش توضيح بدين كه جريان چيه...😉
.
#من_مدرسه_فیتنسی_هستم
.
#madresefitness #madresefitnessteam
#پايان_افسانه_كالريها
#پايان_افسانه_كلسترول_چربي
#فستينگ #روزه #اتوفاژى #تغذيه_سالم #لوكارب #ديابت #سالم_خوري #تناسب_اندام #تغذيه #لاغري #چاقي #مهندسي_تغذيه #كبد_چرب #چربي_خون #قند_خون #قلبي_عروقي #فيتنس #قند #شكر #هورمون #بيمارى #ويروس #درمان


6

بسته گياهى درمان كبد چرب بر پايه آلوئه ورا
داراى تأييديه از وزارت بهداشت آمريكا 🔴نوشيدنى آلوئه نكتار: روزى ١٧٠ ميلى ليتر
🔴مكمل غذايى آرتيكت سى: روزى ٦ عدد 🔴مكمل غذايى گارليك تيم: روزى ٦ عدد
🔴مكمل غذايى ليسيوم پلاس: روزى ٣ عدد
براى اطلاعات بيشتر و سفارش بسته گياهى درمان كبد چرب از طريق دايركت و تلگرام اقدام فرماييد.
#درمان_كبد_چرب #درمان #علاج #بهبودى_بيمارى #بيمارى #كبد_چرب #كبد
@shiraz_foreverliving


0

.
.
▪️من خودم مشكل خواب دارم تازگى،همين كه اين پست رو الان ميگذارم فكر ميكنم گويا باشه🤔
ميگن بايد هر شب 8️⃣ ساعت خوابید، اين سرى پست هام با sleep title 🛏️ در مورد اينه كه چطور ميتونيم خوابِ با كيفيت ترى داشته باشيم.
.
اولين مورد مدت زمان خوابيدنمون يعنى ٨ ساعته كامله، ارلين دليلش اينه كه اگه كمتر از اين مدت زمان بخوابيم مريض ميشيم هم جسمى و هم روحى، البته اين نكته تنها كافى نيست...
ادامه داره....😴🤤
.
✍🏻نازنين راد
.
————————————————————-
#خواب #خواب_راحت #روانشناسى #افسردگى #شادى #خستگى #٨ساعت #خواب_شب #اختلال #سلامتى #بيمارى #زندگى_سالم #زندگی #رويا #كابوس #خواب_آرام #sleep #sleepgood #goodsleep #sycology #aesthetics #art #salvador_dali #dream #nightmare


0

🌹 #هر_دو_بدانیم 🍃 .
اگر همسرمان را برای مدت طولانی تحت فشار و زور قرار دهیم؛ به جایی خواهیم رسید که ممکن است هرگز دوباره صمیمیتی بین ما ایجاد نشود و بازگشتی وجود نداشته باشد! .
❎ برای ایجاد و نگهداری رابطه با همسرمان، باید از رفتارهای مخرب و قطع کننده ارتباط دست برداریم. 👈 رفتارهایی از قبیل زور، اجبار، تحمیل، تنبیه، شکایت، سرزنش، پاداش، کنترل، ریاست، غرغر، مقایسه، قهر و کناره‌گیری و... .
✅ به جای این رفتارهای تخریبگر، رفتارهای مهرورزی و پیوند دهنده را جایگزین کنیم. 👈 این رفتار عبارتند از گوش کردن، حمایت کردن، مذاکره، تشویق و دلگرمی، عشق و دوستی، اعتماد، پذیرش، گشاده‌رویی، احترام گذاردن و...
.
#رابطه_عاطفى#مشاوره#روانشناسى#ما_دو_نفر#عشق#علاقه#دوست_داشتن#عاشق_شدن#عاقلانه#عاشقانه#عشقولانه#محبت#احترام#كودك#بيمارى#اتيسم#درمان#اعتياد#زندگى_مشترك#مشاوره_قبل_از_ازدواج#زايمان#افسردگى#دلتنگى#وابستگى#دلبستگى#بغل#بوس#رابطه#عكاسى


4

#دست_خشك_كن هاى برقى آلوده ترين نوع خشك كن ها هستند
دست خشك كن هاى برقى با به گردش درآوردن هوا بخصوص در اماكن آلوده مثل بيمارستانها و درمانگاهها و سرويس بهداشتى عمومى باعث انتقال بيمارى ميشوند-
پس لزومى ندارد حتما دستها را خشك كنيم
#تندرستى #سلامتى #پيشگيرى #بيمارستان #اماكن_عمومى #رعايت_بهداشت #طب_مكمل #نبض #سودا_صفرا_بلغم_دم #مزاج #طبع #چاكرا #طب_انرژی #طب_سوزنى #طب_سنتى #زالودرمانى #مريدين #هرم_درمانی #هاله_درمانى #استرس #بيمارى #لاغرى #چاقى #زيبايى #درمان_ريزش_مو #اشتهای_کاذب #بى_خوابى #جوانى #مگنت_تراپی


5

اگه ١٠ سال بعد همديگرو ببينيم و ازت بپرسم تو اين ١٠ سال چيكار كردي؟
آيا دوست داري بگي : “راستش يه خروار سريال هاي ماهواره رو تماشا كردم، كلي بازي رو تا آخر رفتم و پيگير همه استوري ها و لايو ملت بودم…و ديگه … كار خاصي نكردم”
يا اينكه ترجيح ميدي بگي : “حسابي براي رسيدن به آرزوهام كار كردم ، زندگيم رو سر و سامون دادم، دور دنيا مسافرت كردم و با كلي آدم عالي آشنا شدم و الانم دارم راحت پول درميارم”

فكر نكنم حوصله داشته باشي ١٠ سال بگذره تا به چنين زندگي برسي!
دوست داري همين الان تجربه ش كني.
پس همين الان تصميمي رو بگير كه يك آدم معمولي جراتش رو نداره…!
و به سمت آرزوهات حركت كن… ....................🌺................. #رابطه_عاطفى#مشاوره#روانشناسى#ما_دو_نفر#عشق#علاقه#دوست_داشتن#عاشق_شدن#عاقلانه#عاشقانه#عشقولانه#محبت#احترام#كودك#بيمارى#اتيسم#درمان#اعتياد#زندگى_مشترك#مشاوره_قبل_از_ازدواج#زايمان#افسردگى#دلتنگى#وابستگى#دلبستگى#بغل#بوس#رابطه#عكاسى


60

👈 " افسردگی " ☘️ افسردگی یا عامیانه " دپرس " از لغت Depression آمده و در کل به ناراحتیهای آزار دهنده و مدوام گفته می شود. اگر موارد زیر به مدت یک ماه بصورت روزانه برای شما وجود داشته باشد باید به دکتر مراجعه نمایید: 🍁غم توام با ناامیدی و گریه های مکرر
🍁احساس گناه و درماندگی 🍁فکر کردن به مرگ یا ازبین بردن خود
🍁خواب بیش از حد یا مشکل در خواب 🍁عدم اشتها یا اضافه وزن 🍁عدم علاقه به مسائل زناشویی
🍁تردید بیش از حد در انجام کارها
🍁عصبانیت و دلخوری زود هنگام 🍁اضطراب در کلیه کارها
🍁سردرد های دائم و بی دلیل ☘️ افسردگی در مراحل اول به راحتی قابل درمان است، اما در صورت حاد شدن به مرحله اسکیزوفرنی یا روان گسیختگی منجر مى شود که درمان آن بسیار دشوار و حتی نیاز به بستری شدن نیز دارد.
....................🌺................. #رابطه_عاطفى#مشاوره#روانشناسى#ما_دو_نفر#عشق#علاقه#دوست_داشتن#عاشق_شدن#عاقلانه#عاشقانه#عشقولانه#محبت#احترام#كودك#بيمارى#اتيسم#درمان#اعتياد#زندگى_مشترك#مشاوره_قبل_از_ازدواج#زايمان#افسردگى#دلتنگى#وابستگى#دلبستگى#بغل#بوس#رابطه


4

👈🏻در صندلی فرو نروید
این کار علاوه بر این که می تواند در طول روز باعث آسیب جدی به سلامتی و مفاصل بدنتان شود، از لحاظ پیشرفت شغلی هم برای شما بسیار مضر است. به این دلیل که این رفتار پیام بی اهمیتی را به سایر همکاران و مدیران منتقل می کند. اگر شما نیز در محل کارتان به طور مداوم در صندلی خود فرو می روید ممکن است دیگران تصور کنند که در محل کار بیش از حد احساس راحتی می کنید و آن را با منزل خود اشتباه گرفته و به درستی اهمیت کار را درک نکرده اید.
برای جلوگیری از این رفتار، بهترین کار این است از میزهایی که حالت ایستاده هستند استفاده کنید. این میزها باعث می شوند که صاف بایستید و در این صورت این پیام را به دیگران برسانید که برای کار خود ارزش قائل هستید و به اندازه ی کافی نسبت به آن تعهد دارید.
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
براي مشاوره و خدمات بيشتر با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد:
١٨-٢٢٦٩٢٧١٧
٢٢٦٩٣١٧٤
٠٩١٢٣٤٢٠٤٠٢
٠٩٣٣٢٩٨٣١٢٤

#بيمه #بيمه_سامان #بيمه_عمر_سرمایه_گذاری #بيمه_زندگي #بازنشستگي #سرمايه #فوت #ازكارافتادگي #بيمارى #نقص_عضو #سرمایه_گذاری#سفر #مسافرت_ارزان #مسافرت #حادثه#پول#ثروت#آينده#بیمه_سامان#تهران #اندرزگو #قيطريه


2

روز جهانی #زمين را گرامى مى داريم؛
عزيزان من؛
مافقط یک زمین برای #زندگى داریم، زمین #سرمايه ومیراث مشترک همه نسل هاست؛درحفاظت از #آب و #خاك و پاکیزگی آن کوشاباشیم؛
روز جهانی زمین پاک هر ساله در ٢٢ آوریل مصادف با ٢ #ارديبهشت در تمام #دنيا برگزار می شود و به همه مردم یادآوری می کند که نباید سیاره خود «زمین» را فراموش کنند.
تاریخچه این مناسبت به سال ١٩٦٩ و زمانی باز می گردد که «جان مک مونل» ایده برگزاری یک روز #جهانى به نام روز زمین پاک را در همایش #يونسكو درباره محیط زیست مطرح کرد.
یوتانت دبیر کل وقت سازمان ملل (۱۹۶۲- ۱۹۷۱) از ایده مک کونل استقبال کرد و این روز به یک روز جهانی در تقویم‌های سراسر دنیا تبدیل شد.
روز جهانی زمین در سال ٢٠١٨ اختصاص داده شده به ارائه اطلاعات و ایده های مورد نیاز برای تغییر نگرش و تغییر رفتار انسان ها در مورد #پلاستيك .
شعار امسال روز جهانی زمین پاک
End Plastic Pollution
انتخاب شده است. یعنی: پایان #آلودگی پلاستیک
آلودگی پلاستیک یکی از مهم ترین مسائل محیط زیستی است که امروز با آن مواجه هستیم. این موضوع #محيط_زيست و سلامت ما را تحت تاثیر قرار می دهد.
آلودگی پلاستیک که بر اثر استفاده بی رویه انسان از مواد پلاستیکی یکبارمصرف ایجاد شده است موجب آسیب رساندن به اکوسیستم های خشکی و دریایی شده است.
حضور گسترده پلاستیک ها در غذاهای ما منجر به ایجاد #بيمارى های خطرناک و بلوغ زودرس شده است. رشد چشمگیر پلاستیک ها سیاره ما را تهدید می کند.
#مهران_عبدى
١٣٩٧/٠٢/٠٢
@dr.mehranabdi


4

👇👇👇👇150000ت
مشخصات آلوئه ورای کمپانی فوراور:

ـ فوراور بزرگترین پرورش دهنده ،
تولید کننده و توزیع کننده آلوئه‌ورا در جهان است.
ـ کمپانی فوراور گیاهان الوئه ورای خود را در آمریکا، مکزیک و جمهوری دومینیکن در مناطقی که بیشترین فاصله را از آلودگی های شهری دارند، بدون استفاده از کودهای شیمیایی و آفت کش ها پرورش می دهد.

ـ فوراور از گیاهان آبدار گونه الوباربادنسیس میلر استفاده ‌می‌کند.

ـ گیاه الوباربادنسیس میلر سه سال پس از کاشت، بیشترین تأثیر و قدرت را دارد؛ به همین دلیل فوراور تا زمانی که گیاهان ۴ ساله نشوند، آن ها را برداشت نمی کند.

ـ در روند آماده سازی آلوئه ورا، ژل درونی را از پوشش چسبنده برگ جدا می کنند.این پوشش شامل یک ماده تلخ به نام آلوئین است که در ساقه گیاه هم وجود دارد. سالهاست که آلوئین موجود در ساقه ی گیاه به عنوان یک مسهل در صنعت دارو سازی استفاده می شود، لازم به گفتن نیست که آلوئین در ترکیبات محصولات فوراور وجود ندارد.

آلوئه ورا گياهى باور نكردنى و شگفت انگيز است ،
به آلوئه ورا گياه هـزار درمان يا گياه معجزه گر (Miracle Plan) ميگويند ، 💥💥💥💥 آلوئه ورا در# بهـبود ديابت؛
آلوئه ورا در# بهـبود زخم معده؛
آلوئه ورا در #تنظيم كلسترل ،چربى خون؛
آلوئه ورا در بهـبود #فشار خون ؛
آلوئه ورا در بهـبود# بيمارى كليه و دفع سنگ كليه ؛
آلوئه ورا در بهـبود #بيمارى هاى باكتريايى؛
آلوئه ورا در بهـبود# سينوزيت و آسم؛
آلوئه ورا در# درمان بيمارى هـاى روده؛
آلوئه ورا در' بهـبود استرس؛
آلوئه ورا در# بهـداشت دهـان و دندان؛
آلوئه ورا در #بهـبود پوكى استخوان؛
آلوئه ورا بهبود# بيماريهاى مرى ؛
آلوئه ورا در #بهبود بواسير؛
آلوئه ورا در #بهـبود پسوزياريس؛
آلوئه ورا در# بهـبود دردهاى گوش و چشم؛
آلوئه ورا در بهبود# و جلوگيرى از درد و تورم؛
آلوئه ورا در بهـبود# كبد چرب ؛
آلوئه ورا در افزايش# ميل جنسى؛
آلوئه ورا در$ تنظيم عادت ماهـانه؛
آلوئه ورا در بهـبود# زخم ها و جراحت ها و سوختگى هاى شديد؛
آلوئه ورا در# دفع سموم بدن، قوى ترين سم زداى طبيعت؛
آلوئه ورا در بالا بردن$ قدرت ايمنى بدن؛
آلوئه ورا در افزايش# انرژى بدن؛
آلوئه ورا در مراقبت و درمان #ناراحتى هاى پوستى …
سفارش و خرید : @Lux12


0

.
#بنام_خدا
#اذا_زلزلت_الارض_زلزالها 
يك روز #سرپل_ذهاب، يك روز #هجدک ‍، و امروز هم #کوهبنان البته چند مورد، #فردا كجا ؟
زياد به #مكان_جغرافيايي #زلزله فكر نكنيم بلكه به اين موضوع فكر كنيم كه::
يكي از پي آمدهاي #حوادث_طبيعي مانند #سيل وزلزله و... به فكر فرو رفتن ذهنهاي #كنجكاو و پرسش گر مي باشد كه چرا خداوند اين بلا ها را براي انسان مي فرستد چرا اين همه غم واندوه بايد بر سر مردم #بيچاره نازل شود ؟براستي بنظر شما اين موضوع با #رحيم بودن خداوند سازگار است؟

بايد توجه داشته باشيم كه حوادث ناگوارى (مثل: زلزله، سيل و...) كه در #جهان_طبيعت روى مى دهد، چند گونه اهستند:
الف) مصايب خود ساخته:
برخى بلاها به دست خود انسان ساخته مى شود; به عبارت ديگر، اين #حوادثِ_دردناك از نوع طبيعى است كه پرورده دست خود انسان هاست. اگر در شهرى زلزله مى آيد و از بخش هاي فقير نشين، هزاران قربانى مى گيرد، اگر يك #بيمارى فراگير يا #قحط_سالى همه گير، تنها از افراد بى نوا و از پا افتاده #قربانى مى گيرد، بر اثر عملكرد خود انسان، تحث تأثير عوامل اجتماعى از جمله #زورگويى ستمگران يا عمل نكردن به دستورات دينى مبنى بر بهره گيرى صحيح از طبيعت، نظم، تعهد و... است.
اگر #افراد_محروم همچون #ثروتمندان از خانه هاى مقاوم در برابر حوادث برخوردار بودند و خانه ها را طورى نمى ساختند كه با مختصر حركتى در هم فرو ريزد، اين چنين نمى شد .در اين گونه بلايا حساب #كافر و #مؤمن #يكسان مي باشد; بنابراين، طبق نظام علّت و معلول كه بر عالم حاكم است، هر كس زمينه هاى لازم براى رويارويى با حوادث طبيعى (مثلا زلزله براى كسانى كه روى خط زلزله زندگى مى كنند) را فراهم نكند، آسيب پذير خواهد بود. چنانكه برخى بلاها بر اثر #گناه و خلاف كارى پيش مى آيد و #آثار وضعى عمل انسان است. اين نوع #بلاها نيز نتيجه انديشه و #عمل خود انسان است.


4

🌹 #خانمها_بدانند "
.
نیــازهای مــرد زندگیتان را بشناسیـد" . 🍃 واقعیت این است که همسر شما هم نیازهایی دارد که درست به اندازه نیاز خود شما اهمیت دارند. مردان هم به پشتوانه‌های عاطفی نیازمندند. به تحسین شدن، ستایش شدن و احترام دیدن. 👈 این فقط شما نیستید که دوست دارید همسرتان در جمع از شما تعریف کند. مردها هم پس چهره خونسرد و شوخ طبعشان به دنبال تحسین شما می‌گردند و می‌خواهند مطمئن باشند قهرمان زندگی شما هستند. .
👈 معمولا تصور نادرستی وجود دارد که چون زنان در مقایسه با مردان، موجودات لطیف‌تر و حساس‌تری هستند، نیازهای احساسی بیشتر و مهمتری دارند و مردان چون موجودات خشنی هستند هیچگونه نیاز عاطفی نداشته و یا اگر داشته باشند برآوردن آنها چندان اهمیتی ندارد.‏‎ .
👈 اما حقیقت این است که حفظ ارزش و احترام از مهمترین و اساسی‌ترین نیازهای عاطفی مردان است.‏ مردها از این که احساس کنند شما رویشان حساب نمی‌کنید دست پاچه می‌شوند و مثل پسر بچه‌های نوبالغ به غرورشان برمی‌خورد. .
👈 آنها کافیست حس کنند کمی از محبت بی‌حد و حصر اوایل آشنایی‌تان کم شده و شما محبتت‌تان را به جای او صرف دوستان یا فرزندانتان می‌کنید. آن وقت است که در سکوت سرخورده می‌شوند و مثل یک کودک حسادت می‌کنند...!
.

#رابطه_عاطفى#مشاوره#روانشناسى#ما_دو_نفر#عشق#علاقه#دوست_داشتن#عاشق_شدن#عاقلانه#عاشقانه#عشقولانه#محبت#احترام#كودك#بيمارى#اتيسم#درمان#اعتياد#زندگى_مشترك#مشاوره_قبل_از_ازدواج#زايمان#افسردگى#دلتنگى#وابستگى#دلبستگى#بغل#بوس#رابطه


4

‏‎چند سال قبل يه نصفه شبى توحرم سيد الشهدا داشتم پرسه مى زدم
خواستم برم كنار ضريح مطهر و دوباره زيارتى بكنم
ولى جلوى در نگاهم افتاد به مرد ميانسالى كه داشت ‏
#ويلچر#زن#جوان #بيمارى را به سمت ضريح هل ميداد به پهناى صورت#اشك ميريخت ‏
همينطور كه از كنارم رد ميشدن نيمه ى صورت اون خانم#جوان را هم ديدم كه از چشمش #سيلاب#اشك جارى بود
.
‏‎از حال نزار زنُ مرد به طور عجيبى تنم لرزيد و حالم دگرگون شد
‏‎اصولاً بنده در زيارتها و تشرّف حاجتى طلب نميكنم و مزدم را موكول به كرم و عنايت خودشون ميكنم
‏‎اما اين بار،پر رويى كردم و صورتم را به ضريح مطهر گذاشتم و از صميم#قلب خدمت سيد الشهدا عرض كردم
‏‎ارباب جان من براى اين زيارت هيييچ تقاضا و خواسته اى ندارم
‏‎عنايت بفرماييد هر صله اى كه براى حقير در نظر گرفته ايد را يك جا بدهيد به اين خانم و آقا
‏‎ساعتى بعد دوباره ديدمشون به ذهنم رسيد شايد حكمتى توى اين تكرار وجود داره و ممكنه كمكى از دستم بربياد
‏‎پيره مرده را كنارى كشيدم و باهاش
‏‎سلام و احوالپرسى كردم
‏‎گفتم:حاجى ببخشيد،اشكالى نداره كسالت همسرتون را بپرسم؟
‏‎با لهجه خييلى غليظ جنوب خراسانى گفت:اين فاطمه دختر بزرگ منه ١٥ سالشه،چند سال پيش تو راه مدرسه تصادف كرده و از گردن قطع نخاع شده
‏‎من چهار تا دختر ديگه هم دارم ولى تمام زندگيم را فروخته ام و خرج فاطمه كرده ام
‏‎قلبم از جاش كنده شد😰😰
‏‎فاطمه!؟هم اسم نازدونه بود!فقط چند سال بزرگ تر😓😓
‏‎پرسيدم حاجى دكتر ها چى گفتن
‏‎-هرجا برديم،همه نا اميدمون كردن،ماهم با قرض و قوله پناه اورديم به سيد الشّهدا
‏‎ازش شماره تلفن و ادرس گرفتم
‏‎گفتم پدر اجازه بده من هم يه تلاشى بكنم،باهات تماس ميگيرم
‏‎اين ماجرا گذشت و من كلاً يادم رفت كه امام حسين چه نونى تو سفره ام گذاشته ‏‎تا اين كه حدود شش ماه بعد،پيش از نماز صبح يادشون افتادم و مثل برق گرفته ها و ديوانه وار و با درد سر و گرفتارى گشتم و پيداشون كردم
‏‎متاسفانه ظرفيت نوشتن تو اينستا محدوده و نميتونم داستان هاى زيبايى كه اين حول و حوش كرم سيد الشهدا اتفاق افتاد را براتون تعريف كنم ‏‎اما خلاصه ى كلام اين كه امام حسين يه دختر ديگه هم به من و بانو داد ‏‎و از اون روز به لطف خدا و به بركت وجود فاطمه و نيت خالص دوستانى كه در جريان عنايت سيد الشهدا قرار گرفتن ‏‎گرچه فاطمه خوب نشد اما هم صاحب خانه شد هم
‏‎هزينه هاى درمانش تامين شد ‏‎و هم وسايل زندگيشون نو نوار شد و...
خيلى هاى ديگه سر سفره ى نورانى اى نشستن كه آقام سيد الشهدا به بركت فاطمه براى ما پهن كرده بدون اين كه حتى ريالى هزينه كرده باشم


165

"اهــمّیت بــغل کــردن هــمسر" .
🍃 واقعیت این است که در آغوش گرفتن همسر، یک مهارت ارتباطی پیشرفته و هدیه‌ای کاملاً عاشقانه است. .
👈 شاید بعد از گذشت سال‌ها از ازدواج‌تان، دیگر فراموش کرده باشید که مثل ابتدای زندگی هر روز یکدیگر را در آغوش بگیرید. شاید فکر کنید وقتی برای این کار ندارید یا جلوی بچه‌ها نمی‌شود دست دور گردن همسرتان بیندازید. .
👈 اما واقعیت این است که در آغوش گرفتن همسر، یک مهارت ارتباطی پیشرفته و هدیه‌ای کاملاً عاشقانه است. بهترین روشی که می‌تواند موفقیت و توانایی شما را در دوست داشتن و عشق ورزیدن به همسرتان تضمین کند. .
👈 آغوش، با خود احساس امنیت و صمیمیت و حمایت به همراه دارد و از سویی دیگر، رفتاری غیرجنسی و محبت‌آمیز است که می‌توانید جلوی بچه‌ها داشته باشید. کافیست همه اعضای خانواده را به ترتیب بغل بگیرید و با آنها صحبت کنید.
. ✅ همیشه سعی کنید صبح پیش از برخاستن، شب قبل از
خوابیدن و در طول روز وقتی به خانه می‌رسید همسرتان را بغل کنید.
يكى باشه كه اينجورى بغلتون كنه😍
.

#رابطه_عاطفى#مشاوره#روانشناسى#ما_دو_نفر#عشق#علاقه#دوست_داشتن#عاشق_شدن#عاقلانه#عاشقانه#عشقولانه#محبت#احترام#كودك#بيمارى#اتيسم#درمان#اعتياد#زندگى_مشترك#مشاوره_قبل_از_ازدواج#زايمان#افسردگى#دلتنگى#وابستگى#دلبستگى#بغل#بوس#رابطه


5

اغلب افراد مبتلا به دیابت بویژه دیابت نوع دوم، دارای شرایطی هستند که احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزايش میدهد. فشار خون بالا، کلسترول غیر طبیعی خون و نیز افزایش مقادیر تری گليسريد خون از جمله عواملی هستند که احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را در افراد مبتلا به دیابت افزایش میدهند

#ديابت
#ورزشی
#بيمارى
#بدنسازی


1

#طب سوزنى در #كاهش درد مزمن#مشكلات شانه مانند#تاندونيت روتاتوركاف و #ارنج تنيس بازان#كمردرد#ديسك كمر#سياتيك#ارتروز زانو#سردرد#بيمارى هاى اسكلتى#عضلانى#لاغرى#بيمارى هاى گوارشى تاثير دارد .
خدمات #كلينيك#افرا
#طب سوزنى#طب اريايى#ليفت صورت#زيبايى#زالودرمانى تخصصى#انواع بادكش سرد و گرم#فصد#حجامت#طب سنتى
✔️ سلامتی اکتسابی است ✔️ ‏t.me/afra_healty


5

ا
فستينگ يك روش ثابتى نيست كه بشه از يكى ديگه تقليد كرد هر چند به هر حال ميشه از اين طريق روشهاى مختلف رو ياد گرفت و بهترين حالت رو براى خودتون شخصى سازى كنيد..!
.
ما با فستينگ ميتونيم تغذيه مون رو شخصى سازى كنيم! يعنى طورى كه دوست داريم تغذيه كنيم و با زمانبندى مخصوص اون نوع تغذيه و شرايط كارى و زندگيمون فستينگ مناسب رو اجرا كنيم و هميشه هم متناسب بمونيم!
.
مثلا يكى ميخواد كتوژنيك باشه ولى دوست داره ماهى يكبار چيت كنه، ميشه؟ با يك روش فستينگ مناسب براش بله ميشه و هيچ مشكلى هم پيش نمياد!
.
يكى ميگه من ميخوام كتوژنيك باشم ولى هفته اى يك بار نون و برنج و شيرينى و بستنى با دوستام بيرون برنامه داشته باشم ميشه؟ صد در صد با روش فستينگ مخصوص هفته اى يكبار چيت ميشه و هيچ مشكلى بوجود نمياد! خيليم راحته!
.
يكى اصلا دلش نميخواد دنبال كتوژنيك باشه و دوست داره با يك تغذيه صرفا كم كربوهيدرات و باكيفيت روند سلامتى بدنش و لاغرى رو داشته باشه.ميشه؟ با فستينگ مخصوصش ميشه!
.
يكى كتوژنيكه و چند ماهه حتى با صفر كردن كربوهيدراتها و كم كردن مقدار غذاش ديگه سايز كم نميكنه...يكى دو ماه هم صبر كرده بازم فايده نداره..!ميشه قفل اين چربيسوزيش سريع بشكنه و كاهش سايزش سريع شروع بشه؟...بله اينم روش فستينگ مخصوص به خودشو داره!
.
يكى كلا قصد تغيير سبك تغذيه شو نداره و ميخواد با همون تغذيه اى كه قبلا داشته و غذاهاى بى كيفيت و بسته بندى صرفا لاغر بشه. ميشه؟! با يك روش فستينگ مخصوص اين سبك تغذيه ميشه..البته اوايلش سخته واقعا😩
.
يكى كلا قصد كاهش سايز نداره و سايز و وزن و اندامش كاملا متناسبه ولى ميخواد چربى خون و قند خون و فشار خون بالاشو درمان كنه بدون هيچ دارويى و تا آخر عمر از اين بيماريها در امان باشه بدون اينكه بخواد دچار كاهش وزن يا سايز بشه بقولى تثبيت باشه.ميشه؟ با روش فستينگ مناسب كاملا شدنيه..!
.
ادامه در كامنت اول:
.
#من_مدرسه_فیتنسی_هستم
.
#madresefitness #madresefitnessteam
#پايان_افسانه_كالريها
#پايان_افسانه_كلسترول_چربي
#فستينگ #روزه #اتوفاژى #تغذيه_سالم #لوكارب #ديابت #سالم_خوري #تناسب_اندام #تغذيه #لاغري #چاقي #مهندسي_تغذيه #كبد_چرب #چربي_خون #قند_خون #قلبي_عروقي #فيتنس #قند #شكر #هورمون #بيمارى #ويروس #درمان


60

بیماری نقرس یا Gout و راه هاى درمان و پیشگیری آن :
این بیماری را در تاریخ با نام بیماری پادشاهان یا بیماری ثروتمندان می شناختند.
اين پديده نوعى بيمارى است که به واسطه حملات پیاپی آرتروز التهابی حاد -نوعی ورم مفاصل همراه با سوزش، التهاب و قرمزی است- صورت مى گيرد.
عامل این بیماری افزایش میزان اسیداوریک در خون است.
اسیداوریک سبب ایجاد کریستال هايى مى شود كه در مفاصل، تاندون ها و بافت های اطراف رسوب می کند و باعث ايجاد حالات ناخوشايند در فرد مى گردد.
در حالت مرسوم پس از اینکه حمله حاد این بیماری فروکش کرد میزان اسیداوریک را معمولا با ایجاد تغییراتی در سبک زندگی و تجويز بعضى داروها کاهش می دهند.
در دهه هاى اخير ابتلا به نقرس به طور قابل ملاحظه اى افزايش يافته است و از مهمترين دلايل آن مى توان ابتلا به سندرم متابوليك اشاره نمود. مصرف الكل و نوشيدنى هاى حاوى فروكتوز و همچنين گوشت از عوامل ديگر ابتلا به اين عارضه است.
همانگونه که میدانید عدم ميزان تعادل pH اشاره به وضعیت بروز اين بيمارى دارد و افزايش ميزان اسيداوريك با برهم زدن اين تعادل به ابتلا به اين عارضه مى انجامد.
مصرف آب آلکالاین با بالابردن سطح pH بدن و ايجاد تعادل محیط بدن باعث دفع اسیداوریک بیشتر می شود.
این در حالی است که استفاده از آبهای شرب لوله کشی و يا آب هاى بطرى و مصرف غذاهاى اسيدى با افزايش حجم ميزان اسيد بدن، ‌نه تنها به كاهش مشکلات كمك نمى كند بلكه با افزايش ميزان اسيد از دفع سريع اسيداوريك جلوگيرى مى نمايد.
آب آلکالاین طبيعى آكواويتا با ویژگی ریز خوشگى سریعا در بدن جذب و جریان نموده و با دفع سموم داخل بدن و ايجاد تعادل و خنثى نمودن اسيد اوريك کمک بزرگی به درمان و بهبود بیماری نقرس خواهد کرد.
#آكواويتا #آب_آلكالاين #آب_مايكرو_كلاستر #نقرس #بيمارى #ورم_مفاصل #اسيد_اوريك
#Gout #alkalinewater #microcluster #health


0

🔹🔸🔹🔸🔹🔸 آقای عزیز اگه به پدر و مادرت وابسته ای هرگز ازدواج نکن یه توصیه خیلی مهم برای آقایون ™️ اگه احساس میکنید که به پدر و مادرتون وابسته اید، هرگز ازدواج نکنید، چون خانم ها اصلاً دوست ندارن که با یک بچه ننه ازدواج کنن. .
🍃™️ شما باید سکاندار زندگی باشید و در شرایط دشوار زندگی، همراه و حامی خانواده باشید .
🍃™️ وقتی همه چیز بهم میریزه این شما هستید که باید تصمیم بگیرید و خانواده رو نجات بدید، شما باید به اندازه کافی مسلط و قدرتمند باشید تا همسر آیندتون بتونه با خیال راحت بهتون تکیه کنه.
.
#رابطه_عاطفى#مشاوره#روانشناسى#ما_دو_نفر#عشق#علاقه#دوست_داشتن#عاشق_شدن#عاقلانه#عاشقانه#عشقولانه#محبت#احترام#كودك#بيمارى#اتيسم#درمان#اعتياد#زندگى_مشترك#مشاوره_قبل_از_ازدواج#زايمان#افسردگى#دلتنگى#وابستگى#دلبستگى


11

The end of the page