#تجاوز_جنسی

Instagram photos and videos

#تجاوز_جنسی#تجاوز#کودک_آزاری#آزادی#تهران#براندازم#مرگ#حجاب_اجباری#iran#ایران#قتل#فیلم#مشهد#جشنواره_کن#دختران_خیابان_انقلاب#چهارشنبه_های_سفید#برانداز#دختر_خیابان_انقلاب

Hashtags #تجاوز_جنسی for Instagram

‏تبلیغ ضد تجاوز. وسط دوتا پا رو با چسب چسبوندن وقتی با زور بازش میکنی میبینی نوشته اگر از زور استفاده کنی تجاوز است.
#تجاوز_جنسی
#سکس


0

سوئد: برقراری رابطه جنسی بدون رضایت متقابل تجاوز است

دولت سوئد لایحه جدیدی را تصویب کرد که براساس آن برقراری رابطه جنسی بدون رضایت متقابل تجاوز محسوب می‌شود. بدین ترتیب سوئد به جمع پنج کشور دیگر اتحادیه اروپا یعنی بریتانیا، بلژیک، آلمان، لوکزامبورگ و قبرس پیوست که در آنها این قانون اعمال می‌شود.
در این لایحه آمده است که افراد باید با کلام یا زبان اشاره موافقت خود را صراحتا برای برقراری رابطه جنسی اعلام کنند و سکوت در مواجهه با چنین تقاضایی نباید «بله» تفسیر شود.
در اغلب کشورهای جهان تجاوز رابطه جنسی همراه با خشونت کلامی و فیزیکی تعریف می‌شود؛ با این حال بسیاری از فعالان حقوق بشر معتقدند که عدم اعلام رضایت برای برقراری رابطه جنسی حتی میان همسرها و شرکای زندگی از مصادیق تجاز است.
این قانون از اول ژوئیه امسال در سوئد اجرا خواهد شد و دادستان برای محکوم کردن متجاوزان نیازمند مدارکی دال بر اعمال خشونت و تهدید نیست.
فعالان اجتماعی امیدوارند که این قانون به دیگر کشورهای جهان گسترش یابد و بدین ترتیب قربانیان تجاوز از حمایت‌های قانونی محکم‌تری برخوردار شوند.
#تجاوز #تجاوز_جنسی #زناشویی #همسر #دوست #سوئد #خشونت #قانون #لایحه #عشق #لذت #نفرت #متجاوز #رابطه #رضایت #تیترنامه #قربانی


0

درسته که برای چند ماه قبل هست
اما خیلی درد داره
چرا انقدر آدم بی وجدان و پست تو این مملکت داریم
خدا می‌دونه!!! #تجاوز_جنسی
#دختر_بچه
#پسر_بچه
#طفل_معصوم


4

نفس آدمی که افسار پاره کند، بچه ی انسان هم همچو حیوان رَم میکند....
نمیدانم تا کی باید شاهد مظلومیت این فرشته ها باشیم؟؟!!
باید به این کوچولوی مشهدیمون افتخار کنیم ، به پدر و مادرش باید افتخار کرد بخاطر همچین فرزندی.... .
انشاالله قاتل این عزیز مورد عفو قرار بگیره و این کوچولویی که جانش رو داد ولی شرافت و عزتش رو فدا نکرد ، در بهترین جای بهشت روزی بخوره ... انشاالله.

#کودک_آزاری
#تجاوز_جنسی


4

مردی در فلوریدا به جرم بستن چشم و دست و پای یک تمساح و روزی چندین بار تجاوز جنسی به این حیوان درنده دستگیر شد

#تجاوز
#تجاوز_جنسی
#آمریکا
#اروپا
#حجاب
#حجاب_اجباری

@masih.alinejad


0

احتمالا آقايان اين تجربه را دارند كه زيپ يا دكمه ي لباسشان در خيابان باز مانده باشد، آن نگاه هاي تند و تيز و مو شكافانه و گاه تمسخر آميز ، همان نگاهي است كه روزانه زنان در اجتماع بيرون از خانه بسيار تجربه ميكنند، به تمام اين احوال چشم چشم كردن ِ خريدارانه را هم بايد اضافه كرد.
تجاوز هميشه به منزله تماس فيزيكال
نيست، نگاهي ، كلامي ، صدايي ، در خيابان بارها عرق بر تن زنان مي نشاند، پشتشان را مي لرزاند، استرس تمام وجودشان را در بر ميگيرد.
جامعه بايد بداند تا زماني كه زن به مثابه كالا ديده شود، اين راه پر فراز و نشيب برابري جستن ،بسي دشوار تر خواهد شد.
.
عكس از صفحه @mohammadreza_faraji17 🔻👊🏽🌹
.
.
جنسِ دوم ❌
جنسِ برابر ✅
.
.

#تجاوز #تجاوز_جنسی #ترس #ترسناك #استرس #حمله #زن #مبارزه #فرهنگ #اجتماعی #زنان #زنانه #فمنيسم #جنس_برابر #مردانه #مرد #قدرت #خيابان #زندگي #ايران #تهران
#feminist #womenempowerment #womans #womens #womanhood #love #life #iran


6

@clipclubs_top @clipclubs_top : "کثافت با کثافت چی میشه#varamin #ورامين #تجاوز_جنسی


69

امروز بالاخره بعد از مدت ها با خودم خلوت کردم
خلوت کردم تا بدونم چی بودم ،چی هستم و چه خواهم شد ولی هر چه معادلات درونی ام رو جابجا میکردم به جوابی نمی رسیدم
کجای راه رو اشتباه بوده ام ؟ کجا رو اشتباه رفته ام ؟ کجا رو اشتباه کرده ام
شاید زمانی که مادر بودم ، از چگونه مادر بودن چیزی نمیدانستم و اشتباه کرده ام یا شاید زمانی که پدر بودم معنای آنرا نمیدانستم و نقش دیگری ایفا کرده ام یا شاید خواهر بودم اما نه در نقش خواهری یا که برادری که هیچ برادری نداشت
شاید تنها زمانی که آنچه بودم واقعی بود فقط و فقط مربوط به کودک بودنم بوده باشد و بس ...
چقدر اشتباه رفته ام که مادرم اما...
اما فرزند دیگری را نمی فهمم
پدرم اما ...
پدر بودنم را بخاطر نمی آورم
از برادر و خواهری ام ‌که دیگر هیچ باقی نمانده و حتی از انسان بودنم
دچار یک فراموشی شده ام ، یک اتفاق کاملا انتخاب شده
یک فراموشی که به خودم تحمیل کرده ام ، تحمیلی برای فراموش کردن همه ی آنچه که از من یک اتفاق درست میساخت
تحمیلی برای فراموش کردن خودم و اصرار به تبدیل شدن به چیزی که من نیست
خدایا ما را به راهی هدایت کن برای پیدا کردن خودمان و برگشت به آنچه بودیم ، به دوباره خانواده شدن
خانواده ای به وسعت جهان .
.
از دست نوشته های یک دوست "اشتباهات من جهانی "

#کودک_آزاری #کودک_کشی #تجاوز_جنسی
#کودکی #کودکانه #عشق #جهانی


4

⭕️⭕️⭕️تفاوت کشوری مثل آمریکا با کشور ایران با مدیریت جمهوری اسلامی در تفاوت واکنش ها به #کوین_اسپیسی و #سعید_طوسی است، دوست اسپیسی 20 سال پیش در یک میهمانی در حالت مستی #پسر_نوجوانی را بغل کرد، این مساله یک #آزار_جنسی تلقی میشود و وقتی بعد 30 سال افشا میشود چنان گریبان اسپیسی را میگیرد که آنها در یک نمونه شرکت#نت_فلیکس از ادامه ساخت سریال بسیار موفق #خانه_پوشالی با وی صرف نظر میکند، این در حالیست که خود اسپیسی رسما عذرخواهی میکند، اما در جمهوری اسلامی سعید طوسی به عنوان #قاری_قرآن و معلم قرآن به چندین نوجوان تجاوز جنسی میکند اما این مساله که آنها موجب محدودیت او نمیشود بلکه پرو پرو در مراسم اربعین شرکت میکند و راست راست دارد به کار خود ادامه می دهد⭕️⭕️⭕️ #ایران #جمهوری_اسلامی #کودکان #کودک_آزادی #تجاوز_جنسی #سعید_طوسی #کودک_آزاری #حقوق_کودکان #محمد_نوریزاد#آزادی #آزادی_بیان #دیکتاتوری #حکومت_بیکفایت


0

تجاوز در جشنواره کن :
آزیا آرجنتو بازیگر ایتالیایی در مراسم اختتامیه فستیوال فیلم کن، هاروی
واینستین، تهیه کننده مشهور آمریکایی را متهم به تجاوز به خودش کرد و گفت: وقتی تنها 21 سال داشتم در همین جشنواره کن هاروی واینستین به من تجاوز کرد.

@masih.alinejad
#جشنواره_کن
#تجاوز_جنسی
#مسیح_علینژآد
#حجاب_اجباری
#حجاب


12

تجاوز در جشنواره کن :
آزیا آرجنتو بازیگر ایتالیایی در مراسم اختتامیه فستیوال فیلم کن، هاروی
واینستین، تهیه کننده مشهور آمریکایی را متهم به تجاوز به خودش کرد و گفت: وقتی تنها 21 سال داشتم در همین جشنواره کن هاروی واینستین به من تجاوز کرد.

@masih.alinejad
#جشنواره_کن
#تجاوز_جنسی
#مسیح_علینژآد
#حجاب_اجباری
#حجاب


0

. آزیا آرجنتو در جشنواره کن:
هاروی واینستن همینجا به من تجاوز کرد؛ جشنواره کن شکارگاه او بود!
.
آزیا آرجنتو بازیگر ایتالیایی که چند ماه پیش، بعد از افشاگری علیه هاروی واینستین و رسوایی‌های جنسی این تهیه‌کننده معروف وادار به ترک ایتالیا شده بود، شب گذشته با سخنرانی علیه واینستین در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کن جنجال‌ساز شد. آرجنتو که برای اهدای جایزه بهترین بازیگر زن به همراه ایوا دوورنای به روی صحنه رفته بود، تعریف کرد:
«سال ۱۹۹۷، همین‌جا در کن هاروی واینستین به من تجاوز کرد.»
«اینجا (جشنواره کن) دیگر هرگز پذیرای هاروی واینستین نخواهد بود.» آرجنتو ۴۲ ساله در اشاره به ماجرای سوءرفتار واینستین توضیح داد: «آن زمان 21 ساله بودم. و این جشنواره شکارگاه او بود.»
«می‌خواهم پیشگویی کنم. کن دیگر هرگز پذیرای هاروی واینستین نخواهد بود. او با فضاحت و رسوایی در حالی به زندگی‌اش ادامه خواهد داد که جامعه سینما از او پرهیز دارد، همان جامعه‌ای که پشت او ایستاد و گناهانش را لاپوشانی کرد.» @asiaargento
#asiaargento #italy #harveyweinstein #cannes #cannesfestival #cannesfilmfestival #france
#آزیا_آرجنتو #هاروی_واینستین #کن #فستیوال_کن #جشنواره_کن #جشنواره_فیلم_کن #فرانسه #فستیوال_فیلم_کن #رسوایی_اخلاقی #افشاگری #تجاوز #رسوایی_جنسی #تجاوز_جنسی #بازیگر #بازیگرزن #رسوایی #داریو_آرجنتو #ایتالیا #فرانسه #جعفرپناهی #جعفر_پناهی #بهنازجعفری #بهناز_جعفری


2

#repost به نظر من از بهترين و عجيب ترين اتفاقات كن
امسال سخنراني اسيا ارجنتو بود !
اميدوارم ي همچين صراحت گويي هايي هم تو سينما و جامعه ايران رخ بده ! وقتي براي اهداي جايزه بهترين بازيگر زن ٧١مين جشنواره فيلم كن روي صحنه آمد ، در سخناني خشمگينامه پرونده هاروي واينستين ( تهيه كننده هاليوودي ) رو دوباره باز و از جشنواره كن به عنوان زمين بازي و شكارگاه اصلي كساني ياد كرد كه صنعت سينما را زمينه‌اي براي آزار جنسي دختران جوان مي‌دانند.
آرجنتو با اشاره به اتفاق‌هايي كه در كن براي بازيگران زن افتاده، در سكوت مرگبار سالن بزرگ لومير خطاب به حاضران گفت: «سال 1997 من 21 سال داشتم و همين‌جا در كن واينستين مرا آزار داد. اين جشنواره شكارگاه كساني چون او بوده است. بگذاريد يك پيش‌بيني بكنم؛ هاروي واينستين ديگر هرگز پايش را به اينجا نمي‌گذارد. با خفت و خواري زندگي مي‌كند و از سوي كساني طرد مي‌شود كه زماني بر جرم‌ها و جنايت‌هايش سرپوش مي‌گذاشتند.
حتي امشب اينجا در ميان شما هستند كساني كه بايد روزي پاسخگوي رفتارهاي ناشايست خودشان با زنان باشند؛ كارهايي كه ربطي به صنعت سينما ندارد. شما خودتان مي‌دانيد چه كساني هستيد و مهم‌تر اينكه ما هم شما را مي‌شناسيم و نمي‌خواهيم اجازه بدهيم ديگر اين راه را ادامه بدهيد.».
حاضران در مراسم اختتاميه جشنواره كن 2018 كه از بزرگان، نامداران و خوشنامان دنياي فيلم و سينما بودند، ابتدا با چشم‌هاي گرد به سخنان آسيا آرجنتو گوش دادند و در حالي كه به نظر مي‌رسيد شوكه شده‌اند، با تشويق اساسي از او استقبال كردند

#كن٢٠١٨ #آسيا_آرجنتو #خشونت_علیه_زنان_را_متوقف_کنید #نه_به_سكوت_در_برابر_آزار_جنسى #خشونت_علیه_زنان #تجاوز_جنسی #هاليوود #asia_argento #canfest ##respectحقوق_زنان #violenceagainstwomen #metoo


0

«قرینه روانی #تجاوز_جنسی به کودکان»

چندی پیش مقاله جامعی در یکی از ژورنال های تخصصی روانشناسی به چاپ رسید که سر و صدای زیادی در جهان به پا کرد.
قضیه از این قرار بود:
روانشناسان در بررسی تعدادی کودک، علایمی را مشاهده کردند که دلیل بر تجاوز جنسی به این کودکان بود.
اما با مطالعه و تحقیقات ژنتیکی، هیچ علامتی از تجاوز جنسی واقعی را مشاهده نکردند.حال اصل ماجرا چه بود!!
حقیقت ماجرا به صورت خلاصه این بود که والدین این بچه ها همیشه با آنها در مورد غم ها، شکست های زندگیشان، اخبار بد و ... درد دل می کردند و در نتیجه ذهن ساده و پاک این کودکان بی خبر از همه چیز، دچار تشویش، اضطراب، افسردگی و از همه مهم تر #عذاب_وجدان ، #احساس_گناه و خشم و نفرت شده بود.
حال سوال اینجاست که چرا در کشور ما این قدر جامعه به سادگی از کنار کودکان و پرورش روان آنها می گذرد.

#روانکاوی #روانشناسی #تجاوز #تجاوز_جنسی #کودک #احساس_گناه #عذاب_وجدان #خشم #اضطراب #افسردگی #ژورنال #پزشکی #روانپزشکی #پدر #مادر #پسر #دختر #از_خودمان_شروع_کنیم #کتاب #ذهن #روان #شکست #زندگی #ازدواج #نفرت


1

#تجاوز_جنسی در جامعه متورم از اخلاق!

ايران امروز را مي توان به جرات مهمترين دوره تاريخي دانست كه در آن بيشترين داعيه اخلاقي از سوي حكومت و مردم صورت گرفته است، اين تورم اخلاق و اخلاقي سازي جامعه البته زماني رخ مي دهد كه مي توان گفت بيشترين ميزان تجاوزهاي جنسي نيز رخ مي دهد. امري كه مي تواند دوچهرگي عميق و ساختاري فرهنگ و سياستي را بنمايش بگذارد.

در بين مجموعه دلايلي كه مي توان براي شيوع امر تجاوز جنسي برشمرد برخي دلايل چه بسا داراي اهميت ساختاري است: -تضاد مدرنيزم بدين معنا كه با حضور بيشتر زنان در جامعه، ساختار مردسالار در جامعه توان پذيرش اخلاقي و انساني مشاركت و حضور اجتماعي زنان را بر نتافته و به شنيع ترين وجه با آن رويارو مي شوند، -بي درايتي مديريت اجتماعي در كشور كه در برخورد با مسيله تجاوزهاي جنسي قاطعانه برخورد نمي كند و با تسامح و دوگانگي در شعار و عمل، زمينه وقوع بيشتر اين مسيله را فراهم مي سازد، -تاكيد بر پوشاندن زنان و حجاب اجباري و راندن زنان از جامعه، زمينه سوءاستفاده مردان تربيت ناشده در روابط انساني اجتماعي از دختران/زنان و كودكان و پسر بچه ها را بيش از پيش تقويت مي كند، -لاپوشاني مسيله تجاوز زير عناوين ناموسي و اخلاقي زمينه عدم طرح و ثبت شكايات مربوط به تجاوز مي گردد، بدين معنا قرباني تجاوز در صورت علني شدن تجاوز، زير فشار و طرد اجتماعي گسترده اي قرار مي گيرد، -بحران جنسي در جامعه كه خود محصول انسداد روابط اجتماعي است، بسترهاي مناسب تجاوز بجاي تعامل جنسي ميان گروههاي جنسي مختلف را فراهم مي سازد، -تجاوزهاي درون روابط فاميلي و خانواده از زمره تجاوزهايي است كه بدليل نارسايي نظام قضايي و حقوقي كودكان در جامعه، كمتر محل توجه و شكايت قرار مي گيرد، -بخش بزرگي از تجاوزهاي جنسي عليه همجنسگراياني رخ مي دهد كه نظام حكومتي در عدم برسميت شناختن آنان و حقوق اجتماعي شان، فضاي مناسب تجاوز جنسي به آنان را مهيا مي كند.

بر اين ليست دلايل ديگري هم مي توان افزود ولي مهمتر از همه بيان اين امر است كه تا زمانيكه حقوق گرايشهاي جنسي مختلف و آزادي رابطه انساني بين آنان در جامعه فراهم نشود، نظام خشن مردانه در جامعه ايران خشونت را بر تن و روان زنان، ديگرباشان جنسي و كودكان اعمال خواهد كرد. ✍️علي طايفي
#نیا


0

#گروگانگیری #قتل #تجاوز_جنسی #تبریز 📛فیلم دوربین مدار بسته از دزدیده شدن دختر ۱۸ ساله در تبریز❗️😔
در صورت شناسایی آدم ربایان به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهید


2

#کودک_آزاری #تجاوز_جنسی #قتل #خشونت
📛 گزارش #تکان_دهنده شاهین صمدپور از قهرمان کوچیک #مشهدی❗️
🔸ماجرای پسر بچه ای که جونشو داد اما نذاشت بهش تعرض بشه . ‌. .


0

#تجاوز_جنسی #کودک_آزاری توسط یک فرزند قاضی که دارای لیسانس حقوق هم بوده شیطون گولش زده تورخدا لایحه ی دفاع از حقوق کودکان رو تصویب کنید
@tvpluss
@shahinsamadpoor #قتل#کودک_آزاری #تجاوز#تکه_تکه_کردن


0

قهرمان کوچیک مشهدی
ماجرای پسر بچه ای که جونشو داد اما نذاشت بهش تعرض بشه
گزارشی از شاهین صمدپور
پ.ن : توروخدا مراقب بچه هاتون باشید ، نذارید تنها برن بیرون ، بخدا امنیت نیست ، ملت همه روانی شدن ، ی مشت مریض جنسی زیر ی حکومت دیکتاتوری دارن زندگی میکنن ، خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید، امنیت نیست.
#ولی_بجاش_امنیت_داریم
#امنیت_آخوندی
#مشهد
#تجاوز_جنسی


3

کارگردان «لئون» به تجاوز جنسی متهم شد
یک هنرپیشه ۲۷ ساله فرانسوی که نامش فاش نشده، از «لوک بسون» کارگردان فرانسوی سینمای هالیوود به اتهام تجاوز جنسی شکایت کرده است. مگا خبر : «لوک بِسون» به تجاوز جنسی متهم شد و از سوی مقامات فرانسوی تحت پیگرد قرار گرفت.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این هنرپیشه فرانسوی که نامش فاش نشده می‌گوید: در یک نشست در هتل مجلل «لی بریستول» در پاریس بسون چیزی در چای من ریخت و کم‌کم احساس کردم دارم هشیاری‌ام را از دست می‌دهم و زمانیکه بیدار شدم بسون را در حال لمس و تجاوز دیدم سپس آقای بِسون مقدار زیادی اسکناس کنار تخت گذاشت و هتل را ترک کرد. من هم برای حفظ امنیت خودم به خانه دوستم رفتم. «تیِری مارِمبِرت» وکیل بسون گفته است: آقای بِسون زمانیکه این اتهامات را شنید آنقدر شوکه شد که از صندلی‌اش افتاد. او صراحتاً این اتهامات را رد می‌کند.

لوک بِسون کارگردان شناخته شده هالیوودی است که برنده جایزه بفتا و ۱۰ نامزدی جایزه سزار است. او ۱۸ فیلم بلند سینمایی ساخته که «لئون»، «ژاندارک»، «عنصر پنجم»، «دختری به نام نیکیتا» و «آرتور و نامرئی‌ها» از آن جمله هستند.

لوک بِسون همچنین در سال ۲۰۱۷ زمانیکه «مارک اشماگر» به خاطر زیان ۱۳۵ میلیون دلاری از سمت خود به عنوان رییس کمپانی «یِروپا کورپ» کناره‌گیری کرد، به عنوان رییس این کمپانی منصوب شد. . فارس به نقل از : آفتاب
باز نشر توسط : مگا خبر
vatanclick(640,85,3915,3) ;
#به #تجاوز #تجاوز_جنسی #جنسی #شد #کارگردان #لئون #لوک_بسون #متهم #مگا_خبر


0

.
تجاوز جنسی به محارم در ایران

محسن مالجو

برگرفته از تریبون زمانه *
برآورد قابل‌اتکایی از روند و میزان شیوع تجاوز جنسی به محارم در ایران وجود ندارد اما، ازآن‌جا­که زمینه‌های مؤثر بر شکل‌گیری این آسیب اجتماعی در سال‌های اخیر گسترش یافته است، این فرضیه به‌هیچ‌وجه بی‌راه نیست که میزان شیوع تجاوز به محارم نیز در ایرانِ ­دهه‌ی اخیر رو به رشد بوده است. تجاوز جنسی به محارم گرچه پدیده‌ی تازه‌ای نیست اما صرفاً طی دهه‌های اخیر است که حمایت از آزار­دیدگان در بسیاری از کشورها مطرح شده است. در ایران اما تاکنون تحقیقی درباره‌ی این آسیب اجتماعی به عمل نیامده چندان که فقدان پژوهش در این زمینه گاه حتی انکار این معضل میان مسئولان و سیاست‌گذاران اجتماعی را نیز باعث شده است.

در این مقاله می‌خواهم ردپای تجاوز به محارم را در چارچوب دو نهاد خانواده و دولت بررسی کنم. در چارچوب نهاد خانواده می‌کوشم رفتار سه دسته از کنش‌گران در مراحل گوناگون وقوع این آسیب اجتماعی را مطالعه کنم: اول، آزارگر در خانواده که عبارت باشد از پدر خانواده؛ دوم، آزاردیده که عبارت است از دختر خانواده؛ و سوم، نزدیک‌ترین خویشاوند نسبی که غالباً مادر خانواده است. بدین اعتبار، کوشش خواهم کرد ابتدا به سه پرسش ذیل پاسخ دهم: اول، آزارگر از چه استراتژی‌هایی برای مبادرت به آزار جنسی استفاده می‌کند؟ دوم، واکنش آزاردیده نسبت به وقوع آزار جنسی چیست؟ و سوم، واکنش مادر نسبت به آزار جنسی چه‌گونه است؟ هم‌چنین در چارچوب نهاد دولت می‌کوشم عملکرد آن دسته از سازمان‌های دولتی در زمینه‌ی مسائل مرتبط با آزار جنسی محارم را بررسی کنم که بیش‌ترین ارتباط را با آزاردیدگان و آزارگران برقرار می‌کنند: قوه‌ی قضاییه، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، و نیروی انتظامی.

این مقاله درواقع بخشی است از پژوهش میدانی گسترده‌تری که پرسش‌های دیگری را نیز دربر­می‌گیرد[۱] مشتمل بر نمونه‌ای از ۳۹ مورد از زنان و دخترانی که در خانواده تحت آزار جنسی پدر یا برادر قرار گرفته‌اند. در این میان ۲۶ مورد به آزار جنسی پدر به دختر مربوط است و ۱۳ مورد به آزار جنسی برادر به خواهر. سن دخترانی که مورد آزار جنسی پدرشان قرار گرفته‌اند بین ۱۳ تا ۳۰ سال متغیر است، هرچند بیش‌ترین فراوانی به دخترانِ ۱۳ تا ۲۰ ساله تعلق دارد. هم‌چنین سن خواهرانی که تحت آزار جنسی برادرشان قرار گرفته‌اند بین ۱۵ تا ۴۰ سال بوده است، گواین‌که بیش‌ترین فراوانی به خواهرانی ۱۵ تا ۲۰ ساله تعلق دارد.
.
ادامه در کامنت اول


2

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است
من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است

گندمی راکه تو از کیسه ی ما می بخشی
سهم نانی ست که در سفره ی امثال من است

#فقر #کودک_آزاری #کودکان_سرزمین_من #کودکان_کار_را_دریابیم #تجاوز_جنسی #نابودگری #ساعتی_برای_زمین #ساعتی_تفکر


32

تجاوز جنسی به محارم در ایران، مقاله امروز من در نشریه نقد اقتصاد سیاسی:
لیلی­ می‌گوید: «بابام از وقتی مامانم را بیرون کرد من را اذیت می‌کرد، من را به زور
می­بردش حمام […] خیلی‌وقت‌ها هم که صبح‌ها چشمم را باز می‌کردم می‌دیدم داره […] من قبول نمی‌کردم اما می‌زد. یک‌بار محکم زد درِ گوشم و گفت من باباتم وقتی می‌گم فلان کار را بکن غلط می‌کنی بگی نه….» زهرا تعریف می‌کند: «با کتک به من تجاوز می‌کرد و موقع تجاوزش می‌گفت اگر من با تو این کار را نکنم کس دیگری می‌کند… سی‌دیِ [مستهجن] می‌گذاشت. من سرم را پایین نگه می‌داشتم اما به زور سرم را بالا می‌آورد و می­‌فت نگاه­کن، این­کارها زشت نیست بعدش [….]» اما پدر سارا معمولاً از روش‌های غیرجسمانی برای ارتباط جنسی با دخترش استفاده می‌کرده است، هرچند بعدترها وقتی با مقاومت‌های سارا روبه‌رو می‌شود و سارا دیگر حاضر به تمکین از پدر نمی‌شده است او را با ضربات کمربند و شلاق به ارتباط جنسی وادرار می‌کرد. پریسا نیز تعریف می‌کند از وقتی پدرش تصادف کرده بود و برای حرکت دچار مشکل شده بود کم‌تر می‌توانسته است او را مورد آزار جنسی قرار دهد. البته پریسا خودش هم در همان تصادف دچار صدمه‌دیدگی شده است: «من را صدا زد و من رفتم به اتاق دیدم ظاهرش یک‌جوری هست. حالتش شهوانی بود، فهمیدم دوباره می‌خواد حمله کنه و من در خطرم. به خاطر پام نتوانستم فرار کنم و به اجبار من را روی زمین خواباند و گفت شلوارت را دربیار و من مقاومت کردم و جیغ کشیدم که چاقو گذاشت دم گلویم و وادارم کرد لباس‌هایم را دربیارم، التماس کردم، گریه کردم، قسم دادم ولی فایده نداشت و با زور دستش را […] و من احساس درد شدیدی داشتم. تمنا کردم ولی کار خودش را می‌کرد اصلاً گوش نمی‌داد و در همین حالت بود که مادرم وارد شد….» برای مطالعه کامل به سایت مراجعه کنید:

https://pecritique.com/2018/05/19/تجاوز-جنسی-به-محارم-در-ایران-محسن-مالج/
#تجاوز_جنسی #تجاوز #تجاوز_به_کودکان #تجاوز_به_محارم #کودک_آزاری #کودک


89

اگه فکر میکنین تجاوز یعنی اینکه بدون رضایت دست به بدن یه خانم بزنین، سخت در اشتباهین. تمام متلک ها و فحش هایی که به خانما گفته میشه جزو خشونت و تجاوز کلامی محسوب میشه که روی روح و روان خانما تاثیر منفی داره #خشونت_علیه_زنان #خشونت_کلامی #تجاوز #تجاوز_جنسی #تجاوز_کلامی #روانشناسی #آزیتا_ساعیان #دکتر_آزیتا_ساعیان #جنده


9

.
تجاوز جنسی پدر به دختر 19 ساله منجر به خودکشی شد + عکس
---
پدری که به دختر 19 ساله‌اش تجاوز جنسی کرده بود، دخترش را با شوک عجیبی مواجه کرد و در نهایت تجاوز جنسی پدر به دختر با خودکشی دختر همراه شد. به گزارش وبگاه خبری و سرگرمی گندمگ؛ مردی که در گلاسکو اسکاتلند به دختر 19 ساله‌اش تجاوز کرد بود باعث خودکشی و مرگ دختر جوان شد. مادر دختر در دادگاه گفت که من به دخترم قول دادم تا برقراری عدالت دست از تلاش برای مجازات پدرش نکشم. در ادامه ماجرای تجاوز جنسی پدر به دختر و خودکشی دختر را بخوانید. جیمز الدر پدر جیمی کریگ 19 ساله در آپارتمانش در --- ادامه را در وبسایت گندمگ بخوانید
http://www.gandomag.ir/?p=1994
#تجاوز #تجاوز_جنسی #تجاوز_جنسی_پدر_به_دختر #خودکشی


1

#تجاوز_جنسی
تجاوز یک پدر به دخترش

چه کشوری داریم آخه ما

متاسفم
@p1_vahidkhazayi_org


5

👇مطالعه شود👇
بی حجابی زنان و مردان از نظر جنسی سه مشکل اساسی ایجاد میکنه:
1.مشکل نوع اول زمانی پیش میاد که بی حجابی هنوز در کل جامعه فراگیر نشده و به یک فرهنگ عمومی تبدیل نشده و اون مشکل اینه که بی حجابی و نمایان کردن خصوصیات جنسی در مقابل نامحرم به طور طبیعی باعث فوران شهوت و جلب توجه جنسی میشه و چون این افراد با هم زن و شوهر نیستند، فساد گسترده، خیانت و تجاوز حاصل میشه.
2. اختلال جنسی نوع دوم اینه که بعد از فراگیر شدن بی حجابی و روابط آزاد، این امر برای بعضی از افراد عادی میشه و برای بعضی دیگه از افراد همچنان جلب توجه جنسی میکنه اما نه به صورت منظم. بلکه گه گاهی جلب توجه جنسی میکنه و گاهی هم جلب توجه نمیکنه.
3. اختلال جنسی نوع سوم اینه که به مرور زمان اینقدر بی حجابی و روابط نامشروع در جامعه فراگیر و زیاد میشه تا اینکه دیدن بدن عریان جنس مخالف و خصوصیات جنسی جنس مخالف برای مردم عادی میشه و توجه افراد رو جلب نمیکنه و دیگه رابطه و نگاه کردن به جنس مخالف برای افراد جذابیت و لذتی نداره.
که هر سه مورد در ادوار جامعه ی غربی دیده میشه و هر سه تاش آسیب زاست و خسارت به بار میاره.
عده ای از دوستان به اشتباه تصور میکنند که عادی شدن بی حجابی و عادی شدن دیدن بدن عریان جنس مخالف خوبه و یک مزیته. در صورتی که این اختلال یکی از خطرناک ترین اختلالات جنسیه که هم از لحاظ جسمی به انسان آسیب وارد میکنه و هم از لحاظ روحی_روانی ایجاد اختلال میکنه چراکه طبیعت انسان اینه که باید با دیدن جنس مخالف دچار شهوت بشه و انسان به این صورت توسط خدا خلق شده که با رابطه ی جنسی با همسرش به آرامش روحی و روانی برسه و از این طریق نسلش هم تداوم پیدا کنه.
اما زمانی که چشم سیری در جامعه اتفاق افتاد و مردم برهنگی براشون عادی شد، به دلیل اینکه زن و مرد دیگه از هم لذتی نمی برند و نمیتونن همدیگه رو ارضا کنن، به دوز بالاتری از لذت، هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ جنسی احتیاج پیدا میکنن و در نتیجه دچار انحرفات جنسی میشن و غرب نمونه ی زنده ی این فاجعه اس و درس عبرتی برای تمام جوامعه.
ازدواج با حیوانات، لذت بردن از ناموس فروشی و نگاه به اون، همجنس گرایی و همجنس بازی ، تجاوز به جسد مردگان ، خوردن ادرار و مدفوع هم در رابطه ی جنسی، لذت بردن از تجاوز به زور به دیگران، رابطه ی جنسی با محارم، خشونت و کتک کاری در سکس از قبیل این انحرافاته. . انحرافات این چنینی سلامت روانی جامعه رو تهدید میکنه و فرد رو به پوچی و ناامیدی میکشونه.
.
@khub.bashim
@khub.bashim
#حجاب #عفاف #غرب #حیا #عفت #حجاب_اجباری #غیرت #پوشش #تجاوز_جنسی


21

باید با اینها همدردی کرد نه کودکان مزلوم فلسطین
#شاهین_نجفی
#تجاوز_جنسی
#فلسطين


28

.**.
.**.
#روسپی#فاحشه#زنای_ذهنی#تجاوز_جنسی
#خود_ارضایی#جق#استمناء#ساپورت#مانتو_جلو_باز_باز_گشاد
#سلفی#باسن#کون#خفن#داف#جیگر
#اینستاگرام#عکس#فیلم#کلیپ
.**.
.**. #تناقض رفتاری یعنی توی #شهوت داریم غرق میشیم،
اما برای اینکه به نیاز معمولی و طبیعی مون برسیم
این نیاز سطح پایین عادی#ازدواج#عقد،برامون میشه آرمان مقدس و هدف متعالی...عقده...
رفع نیاز بصورت غیر عادی که پسره در خواب و بیداری
چیز ببینه و دختره هم خواب#چل..،
حتی دیده شده که باهاش عکس سلفی و یادگاری میگیرن↑↑↑😇
.
تناقض یعنی توی بغلش بجای بچه.. این چل مقدسِ!مضحک باشه
.
.**.
پس کنیزک آمد از اشکاف در
دید خاتون را به مرده زیر خر
.**.
گفت ای خاتون احمق این چه بود
گر ترا استاد خود نقشی نمود
.**.
ظاهرش دیدی سرش از تو نهان
اوستا ناگشته بگشادی دکان
.**.
#کیر دیدی هم‌چو شهد و چون خبیص
آن #کدو را چون ندیدی ای حریص
.**.
یا چون مستغرق شدی در عشق خر
آن کدو پنهان بماندت از نظر
.**.
ظاهر صنعت بدیدی زوستاد
اوستادی برگرفتی شاد شاد
.**.
.**.
میل شهوت کر کند دل را و کور
تا نماید خر چو یوسف نار نور
.**.
ای بسا سرمست نار و نارجو
خویشتن را نور مطلق داند او
.**.
#پورن_کراسی #ذهنیت_سازی #نیاز_تراشی
.
🐴@Shahla_secret
.
.**.🐣#Sexe_sadegh
.


1

The end of the page