#حکومت_مستبد

Instagram photos and videos

#حکومت_مستبد#سوریه#آزادی#مردم_بدبخت_ایران#کودک#حقیر_تویی#جنگ_سوریه#حلب#مخالفان#فاشیست#بشار_اسد#عمق_استراتژیک#فاشیستم#ویران#حکومت_خودکامه#جنگ#حقیر_خامنه_ای#حکومت_های_خودکامه

Hashtags #حکومت_مستبد for Instagram

از این‌که امروز در #اعتراضات علیه حاکم مستبد در کنار هم ایستاده ایم خوشحالم،و روزی در تاریخ،ما به عنوان بزرگ‌ترین رخداد در راستای آزادی ایران به ثبت خواهیم رسید.
امروز،حدود چهل سال از آن روز می‌گذرد،اما هنوز ایرانیان آزاد نیستند!و در پهنه‌ی بیکران دریای رفاه مادی ایران، هنوز ایرانیان در جزیره‌ دورافتاده‌ی #فقر به سر می‌برند و ایرانیان در گوشه و کنار جامعه‌ی خود،خود را تبعیدیانی در کشورشان می‌یابند.
امروز زمان آن است که علیه #حکومت_مستبد و فاسد به مبارزه برخیزیم تا #آزادی را با مفهومی نو بخوانیم.
ما روزی را در ایران رقم خواهیم زد که در آن روز همه فرزندان خدا،ترک و لر،فارس و کرد،#یهودی و #مسیحی،#مسلمان و #زرتشتی خواهند توانست دست در دست هم سرود آزادی را بخوانند.
ما به اعتراضات خود ادامه خواهیم داد تا این اوضاع شرم‌آور حاکمیت را برملا کنیم.به یک معنا،ما در شهر های خود گرد هم جمع شده ایم،با نگارش متن مهم قانون اساسی و اعلامیه‌ی استقلال، سازندگان جمهوری ما تعهدنامه‌ای را امضا کردند که هر ایرانی وارث آن است.این سند تعهد کرده است که حق جدایی‌ناپذیر همه‌ی انسان‌ها،برای زندگی،آزادی و شادمانی تضمین شود.
مادامی که حقوق شهروندی ایرانیان به آنها داده نشود،#حاکمیت به آسایش و آرامش دست نخواهد یافت.تا زمانی که آفتاب #عدالت برندمد،گردبادهای خیزش مردم همچنان پایه‌های نظام را خواهند لرزاند.اما سخنی هست که باید به مردم خود بگویم؛در روند به‌دست آوردن جایگاه مشروع خود نباید مرتکب کارهای نادرست شویم.بیایید تشنگیمان را برای آزادی،با نوشیدن جام تلخی و دشمنی رفع نکنیم.ما باید همواره مبارزات خود را در کمال عزت و انضباط به پیش بریم.
نگذاریم اعتراضات با خشونت‌های جسمانی سقوط کند.با #ایمان به کار خود ادامه دهیم و نگذاریم در دره‌ی ناامیدی غوطه‌ور شویم.با این باور ما خواهیم توانست از کوه‌های ناامیدی سنگ امید بتراشیم.با این باور خواهیم توانست با هم کار کنیم،با هم دعا کنیم،با هم مبارزه کنیم،با هم به زندان رویم،با هم از آزادی دفاع کنیم،مطمئن از اینکه سرانجام روز آزادی مان فراخواهد رسید.
روزی که همه فرزندان #خدا خواهند توانست سرود آزادی را با مفهومی نو بخوانند.ای کشور من،ای سرزمین زیبای #آزادی،برای توست که می‌خوانم،سرزمینی که پدران من در آن در گذشتند،سرزمین فخر #زائران،بگذار از هر گوشه‌ی ایران زنگ آزادی به صدا درآید. (محمد)
#اعتراضات_مردمی #دیکتاتوری #خامنه_ای #صدای_مردم #سقوط_دیکتاتور #خمینی
#ضحاک_زمانه #حقیر_خامنه_ای #رهبر_حقیر #حقیر_تویی


6

.
«نهایت #جنگ_سوریه برای ایران چیست؟‌ فرض کنیم تسلط دولت بر #حلب، مقدمه تسلطش بر کل #سوریه و حذف همه #مخالفان مسلح و غیرمسلح باشد. نتیجه اش می شود دوام یکی از #فاشیست ترین حاکمان معاصر. فرض کنید پس از این پیروزی، #بشار_اسد اندازه احمد جنتی هم عمر کرد، نتیجه اش چیست؟ تضمین حفظ #عمق_استراتژیک جمهوری اسلامی و قوی تر شدن شانس بقا و دوام یک #حکومت_مستبد دیگر. این بقا / تضمین که حاصل ضرب #فاشیستم در استبداد است، از چه راهی به دست آمده: #ویران شدن یک کشور، کشته شدن ۴۰۰ هزار سوری، آواره شدن ۵.۵میلیون نفرشان، برباد رفتن میلیاردها دلار از ثروت ایران،‌ کشته شدن چند هزار نیروی نظامی وابسته به جمهوری اسلامی و کاش بذر نفرت و انتقام در دل میلیون ها مسلمان خاورمیانه ای. باید هم برای این دستاورد جشن بگیرید، این دسته گل از برنامه منهدم شده اتمی هم قشنگ تر است، روی خون و در خون برقصید، با روی سیاه.» رضا حقیقت‌نژاد- روزنامه‌نگار
Reza HaghighatNejad

مطلب مرتبط:

#کودک و #جنگ
http://bit.ly/1CBN7Ca


51

یادداشت کوتاه رضا علیپور متعلم
اینجا سوریه است.همان کشوری که حکومت خودکامه اش،نه جمهوری که سلطنتی است چرا که " پدر؛ پسرش را کرده است،شاه ! " و همان کشوری که حکومت خودکامه ی وطنی،از حکومت اش حمایت کرده است و می کند و سال هاست که نفت مفت و مجانی و خیلی چیزهای دیگر را،به " حافظ و بشار اسد " ( هر دو؛ پفیوز ) داده است و می دهد.حرف های دیگر،بماند برای وقتی دیگر،اگر عمری بود و دل و دماغی
#حکومت_خودکامه
#حکومت_های_خودکامه
#حکومت_مستبد
#حکومت_استبدادی
#حکومت_دیکتاتوری
#حکومت_دیکتاتور
#بشار_اسد_خودکامه
#بشار_اسد_دیکتاتور
#بشار_اسد_مستبد
#سوریه
#کشور_سوریه
#مردم_سوریه
#رضا_علیپور_متعلم


1

The end of the page