#دروغ

Instagram photos and videos

#دروغ#ایران#انقلاب#عشق#روحانی#فریب#دلار#اسلام#سیاست#تلگرام#مردم#جهل#خبر#دروغگو#اصلاحات#اندیشه#سکولار#پول#اعدام#دین#فیلترینگ#حجاب#خیانت#فیلتر#تهران#روشنگری#ازادی#جمهوری

Hashtags #دروغ for Instagram

.
#دروغ جدید #رژیم_صهیونیستی #اسرائیل
.
.
این دستپاچگی ها و دست و پا زدن ها
یعنی به آخر خط رسیدن این #غده_سرطانی
#اسرائیل_25_سال_آینده_را_نخواهد_دید
.
#سید_حسن_نصرالله : اسرائیل با حمله به ایرانی‌ها مرتکب اشتباهی بزرگ شد !


0

روح های آشفته و سردرگم که هیچ از خواسته های خود نمیدانند و از شاخه ای به شاخه ی دیگر میپرند و مدام رنگ عوض میکنند ،دروغ کل وجود خمار و ذهن بیمارشان را فرا گرفته و چیزی جز رنگ عوض کردن در وجود کرختشان نمیابی،کسانی که جز دوستت دارم از زبانشان جاری نمیشد هر عان با کسی دیگر رویاهای عاشقانه اشان را مرور میکنند و هزاران هزار رویا با هزاران هزار انسان می‌سازند،آری اینجا شهر من است،شهری پر از تعفن که ادم هایش بویی از ادمیت نبردند و جز خود چیزی نمیبینند ،فرشتگان را در آتش نفرت های خود میسوزانند تا شاید قلب مملو از خیانتشان التیام بیابد ولی نمیدانند روزی این خاکسترها طوفان می شوند وبر کل دنیای پوشالیه آنها سیطره میابند ،آنگاه افول میکنند و در انزوا هر روز خود را ملامت میکنند و میسوزانند روح خود را با آتش تشنه ای که خود آنرا برپا کردند.
آه مادرم ،آه پدرم حال که مرا آتش زدند و نعره کشان در زمین غلط زنان در حال خاکستر شدن می‌بینید افسوس نخورید چرا که فرزند چروک خرده و درهم تنیده ی خود را روزی در نسیم بهاری خواهید دید و اشک شوق از چشمانتان جاری خواهد شد،روح من از همان خاکی تبلور یافت که مسیح بر آن سجده کرد،من باز خواهم گشت و فتح میکنم تمام ،ناتمامی که مرا با انزوا کشاند
برای سیصد و شصتمین روز
۳۰/۰۱/۹۷
#انزوا #درد #الهام ##خیانت #زندگی #روح #آتش #خاک #مسیح#عشق #دروغ #فریب #هوس #سالگرد


0

.
فوری:: دكتر روحانی لحظاتی قبل شخصا دستور پرتاب شاتل فضايی را صادر كردند!

#علي_بركت_الله 😉 #ايران #تهران #حسن_روحانی #دلار #دروغ #روحانى


1

دیوار ما همه جا کوتاه!
#لاپو_الکان یکی از وارثان شرکت خودروسازی #فیات، ادعا کرده بود که توسط یک ترنس زن دزدیده شده و این #ترنس برای پس دادن او به خانواده‌اش درخواست ده هزار دلار باج کرده است. جالب اینکه وقتی قرار بود او در چنگال مهلک یک ترنس به دام افتاده باشد، در یکی از ساختمان‌های منهتن توسط پلیس پیدا و دستگیر شد!
خوب کل قضیه #دروغ بود؛ او چند ماه بعد در دادگاه به سبب این فریبکاری حاضر شد و چون او نوه بزرگ Giovanni Agnelli است، یعنی ایتالیایی سرشناسی که شرکت فیات را در تأسیس کرده، به راحتی تبرئه شد. وکیل او انگیزه او را جلب توجه و محبت خانواده‌اش اعلام کرد و او هم تا کنون در این باره به هیچ کس پاسخی نداده است.
اما لاپو! چرا برای پیشبرد داستانت از یک شخصیت خیالی ترنسجندر استفاده کردی؟
به خاطر تشابه اسمی، شاید او #ترنسجندر ‌ها را با شخصیت‌ فیلم‌ "ترنسپورتر" یا فیلم "ترنس‌فورمرز" که یک ماشین زیبا، یک باره تبدیل به غول بزرگی می‌شود اشتباه گرفته؛ نمی‌دانم. اما می‌دانم که بام ما ترنس‌ها هنوز در بسیاری از کشورها، کوتاه‌ترین بام است و چنین شایعاتی می‌تواند وجهه خصمانه و آزارگری از ما ترنس‌ها در ناخودآگاه جامعه بسازد.

تلگرام و فیس‌بوک ما:
@TransRightNOW 👈

منبع: [email protected]
BBC
#TransRightNOW
#LGBT
#حق_ترنسها_همين_حالا
#رنگين_کمانی
#ترنسکشوال
#هويت_جنسی #هويت_جنسيتی #تطبیق_جنس #تغییر_جنس


0

بــــعضیـــــــا کــــــــــــل مـــــــنظومــــــہ شـــــــمســـــــی رو رصــــــــــــد کــــــــــــــردن ‎
اونــــــــــــــوق دنــبـــــــال دختـــــــــــــر ‎‎ آفـــتـــــــآب مــــهتـــــــاب ‎ نـــــــدیـــــــده میگـــــــردن ‎
هــــــــــــــه ‎😏😏😏
#پسر #پسرلاشی #دختر #منظومه #لاشی #لاشی_بازی #دروغ #دروغگو


0

ایلومیناتی مایند کنترل ...ساخت استون هنج در انگلستان .این پروژه مخفی وسکرت زیر نظر سازمان های مخفی کنترل مغز انسان ایلومیناتی صورت گرفت ..هدف این کار وارد کردن اطلاعات تاریخی دروغ و ساختن هزاران برنامه مدیا مقاله برای وارد کردن شبه علم و اثبات موجودات فرازمینی و ربط این سازه با موجودات دیگر جهانی بود ..تمام این سازه برای مغزشویی و کنترل مغز انسان ساخته شد ..........#استون_هنج#دروغ#تاریخ_دروغ#کنترل_مغز#شبه_علم#اموزش_اشتباه#کوچک_سازی_مغز#ایلومیناتی#فراماسونری#گروههای#فریب_دهنده#


0

🛑 بازهم #فریب_کاری

#دروغ شاخدار رسانه ضدانقلاب در مورد اقدام به خودکشی یک جوان در اورمیه

درحالی با تلاش نیروهای انتظامی این جوان نجات یافت،این رسانه به دروغ نوشت که او خودرا پرت کرد

@YashasiinUrmu


2

یا صادق

ابرقدرتها برای پیشبرد اهدافشان و نابودی بشریت و انسانیت دست به هر کاری میزند . مواظب باشیم گول ظاهر خوب با زرق وبرق های جذابشان را نخوریم

#صداقت
#دروغ
#فریب
#تدلیس
#غرب
#lie
#honesty
#the_west
#امیرجلالیان


1

✊ ✌️
▪️ خامنه ای
منم #فریادِ بی خاموشِ ایرانی
منم آن بغضِ طوفانی که می دانی
منم شوریده بر #ابلیس آن اربابِ #جنگ و #مرگ و #ویرانی
منم شیدای #آزادی همان روحِ رهایی بخشِ انسانی
🗣️
#براندازم
#مردم #جوان #قیام #انقلاب #فرهنگ #سیاست #ورزش #جهل
#خامنه_ای #حرامزاده #روحانی #دولت #دروغ #اسلام #قرآن
#ایران #تهران #اهواز #مازندران #مشهد #شیراز #کازرون
#پهلوی


0

#اقای _روحانی_ سلام😢😢😢 👇👇👇👇
قبل انتخابات یادتان هست گفتید میخواهند در خیابان دیوار بکشند ، یادتان هست در #سنندج به #کولبران چه #قولهایی دادید؟

در طول پنج سال خدمت شما مردم ایران #پنجاه سال #دروغ و #فحش و بی مهری از شما شنیده و لمس کردند.

در زلزله سرپل و اتش سوزی سانچی واتش سوزی پلاسکو و ماجرای سقوط هواپیما که به وعده ها عمل نکردید.

حداقل پاسخگوی مرزنشین های غیور و صبور باشید؟ 💢#درد و دل #کولبران #بانه با #سعید_جلیلی
4روز است #اعتصاب کردیم، حتی #فرماندار هم در بین ما نیامده که حرف مان را بشنود

#عضویت در #رسانه مردم 👇
#متن: #مصطفی_اسماعیل_پور

@mostaghelnews

#mostaghelnews


0

🔴 دکتر احمدی‌نژاد: يك خاطره‌اي را كه قبلا گفته‌ام؛ ولي اگر دوباره منتشر كنيد، ان‌شاءالله مفيد خواهد بود. من به رهبري گفتم تا به حال در عمرم احساس نياز به #دروغ پيدا نكرده‌ام؛ نه اينكه دروغ نگفته‌ام. چون ما عادت كرده‌ايم راحت همين طور دروغ مي‌گوييم اما به لطف خدا تا كنون احساس نياز به دروغ براي جلب منفعت يا دفع ضرر پيدا نكرده‌ام. اما يك‌جا هست كه ناچارم طوري حرف بزنم كه شايد برخي از آن برداشت دروغ كنند. من هر جا مي‌روم درباره #قوه_قضائيه كه مي‌پرسند، مجبورم اين‌طوري صحبت كنم. چون من مي‌دانم چه خبر است. «ايشان با خنده گفتند اشكالي ندارد». «من هم با خنده گفتم پس مسئوليتش به عهده شماست كه رئيس حكومتيد»! ♦️ بخشی از مصاحبه با ماهنامه بهارجاودانه (فروردین۹۷)


0

از فردا میخوام بشینم خونه...
:O
دلیل ۹۹.۹۹درصد عقب افتادگی ما تو این ۴۰سال
#آخوند #انقلاب #دروغ #زور #اجبار #خفت #کار #روزی #پول #کاسب #درآمد #جهان_سوم #توسعه #دلار #ریال #مفت_خور


2

‍ مهمترین مشکلات دهان
برآمدگی های دروغ!!!
بر اساس یک داستان قدیمی اگر فردی دروغ بگوید روی زبان وی برآمدگی ایجاد می‌شود. حتی اگر راست هم بگویید ممکن است به این عفونت گذرای زبانی دچار شوید. این برجستگی‌های بی ضرر ممکن است پس از چند روز از بین بروند اما ممکن است ایجاد ناراحتی کنند. علت آن ناشناخته است اما می‌تواند واکنش به یک غذا یا یک ضربه مانند گاز گرفتن زبان باشد. اغلب نیازی به درمان نیست اما بیحس کننده‌های دهان ممکن است ناراحتی ناشی از ایجاد آن را کاهش دهند.
#سلامت_دندان #سلامت_دهان #سلامت #بهداشت #سلامت_دهان_دندان #سلامت_دهان_و_دندان #رادیولوژی #رادیولوژی_دندان #رادیولوژی_فک #سلامتی #رادیولوژی_صورت #رادیوگرافی_دندان #رادیوگرافی_فک #رادیوگرافی_صورت #لکه_دندان #دروغ #عفونت #بیحس_کننده‌_دهان ⇦ رادیولوژی تخصصی دهان ، فک ، صورت دکتر سها نوئین
☎️ ۰۲۱-۷۶۷۰۲۲۰۶
📡 @drnoein
🌐 drnoein.ir
📸 instagr.am/drnoein


0

درمان: سفر یا ره آورد سفر؟
.
هنگامی که از مواجهه با آنچه به آن نیاز داریم اجتناب می کنیم، از نشانه‌های بیماری #رنج می‌بریم که ما را به #درمان سوق می‌دهند. ما می توانیم درد زندگی را تحمل کنیم، اما رنج های روانشناختی مان ممکن است تحمل ناپذیر باشند. ممکن است رؤیایی یا چیزی فوق العاده را از دست داده باشیم، فردی که دوست می داشتیم با امید به اینکه دوستمان داشته باشند.
#زیگموند_فروید روان درمانی را «معالجه از طریق #عشق» نامید؛ عبارتی که به تعداد دل آدم ها بر آن تفسیر نوشته اند. اما، اخیرا در همایشی یکی از سخنرانان درمان را نوعی فناوری برای تغییر معرفی کرد. آیا درمان به یک فن تبدیل شده است؟ پس تکلیف #رابطه چه می شود؟ آیا ما انسانیم، یا اشیایی که باید دستکاری شوند؟
در دورانی که رنج به مواد شیمیایی در مغز، افکار نادرست، یا ژنهای معیوب تقلیل یافته است، قلب ما را فرا می خواند. ما ظرف نیستیم که با دارو پُرمان کنند، بلکه انسان هایی هستیم آرزومند #ارتباط با زندگی درونی مان، با دیگر انسان ها و با خود زندگی. ما در جستجوی قرص و دارویی برای پرهیز از #واقعیت نیستیم، بلکه در جستجوی دستی هستیم که در هنگام مواجهه با واقعیت نگهمان دارد.
#شفا میان دو شخصی رخ می دهد که از طریق زندگی و از طریق تلاش متقابل در برابر واقعیات زندگی، خسران، و #مرگ با یکدیگر پیوند می یابند. هیچ یک از ما مثل یک جادوگر همه‌ی پاسخ‌ها را نمی دانیم. #درمانگر و #درمان‌جو هر دو همواره می‌آموزند زندگی کنند و مسائل زندگی را بر تابند.
.
#دروغ‌هایی_که_به_خود_می‌گوییم/ #جان_فردریکسون / علیرضا منشی ازغندی
.
@Cafeagaahi
.
#روانشناسی #روانشناسي_مثبت #كافه_آگاهي
#psychology #positivepsychology #cafeagaahi


1

البته#دروغ مایه حیاته!!!!!!


0

كتك زدن وحشيانه يك دختر بيگناه
توسط ماموران گشت ارشاد فقط به جرم
بدحجابي، دختر بي حال به زمين مي افتد.
#دوربين_ما_اسلحه_ما است تا اين
وحشي ها را رسوا كنيم.
.
.
.
.
.
#چهل_سال
#دروغ
#ایران_فریبی
#پول_ایران
#هدیه_به_سوریه
#هدیه_به_لبنان
#هدیه_میانمار
#هدیه_به_غزه
#گسترش_امپراطوری_حضرت_آقا


0

🔴این پست را به جهت #روشنگری برای دوستان خود ارسال کنید
.
.
.
. ⚠️بعد از شاهکار #دریای_ایذه ، انتقال #فرودگاه_مهرآباد و #میدان_آزادی به سوریه! .
.
.

#دروغ_رسانه_ای
#بی_بی_سی
#دروغ
#صحنه_سازی


0

زندگی سخت نیست،غم سختش میکند....
دلها تنگ نیست،انتظار تنگش میکند.....
عشق زیباست،دروغ زشتش میکند....
دل هیچکس از سنگ نیست، روزگار سنگش میکند
#زندگی
#عشق
#دروغ
#سنگدل


0

نظام اخوندی در اخرین روزهای عمر خود دست به چه اعمال شرم اوری میزند ، که در افقانستان و پاکستان و سوریه شاهد این اعمال نیستیم فقط و فقط در ایران (#ایران #ازادی #انقلاب #جمهوری #حکومت #شاه #شاهنشاه #دیکتاتور #رژیم #اخوند #فاشیست #سیاست #دروغ #بیان #تریبون #اخبار #خبر #جامعه #خاورمیانه #اصلاحات #دمکرات #جهان #اندیشه #اسلام #دین #مسلمان #مسیحیت #سکولار #دموکراسی #روشنفکر #)


0

خداروشکر
فاحشه کمتر رونق اقتصادی بیشتر
فاحشه کمتر ازدواج بیشتر
کلا فاحشه کمتر زندگی بهتر
خداروشکر صورت اینا بدست خارجیا سرخ نمیشه این یعنی امنیت!!!!!!
این یعنی حمایت از فاحشگان داخلی
باریکلا
به دَرَک که اینجا ازادی نیست
برو سوریه و فلسطین رو نگاه کن چجوری از خارجیا کتک میخورن
خداروشکر کن اینا از خودی میخورن
چی از این بهتر!!!!!!!!!!
#حجاب#فاحشه#فاشیسم#فاشیسم_اسلامی#حجاب_اجباری#جمهوری_اسلامی#ایران#سکولار#دلار#دروغ#


2

به یکدیگر #دروغ نگویید آدم است،

باور می کند #دل می بندد

#boys #boy #man #men #cute #hot #gorgeous #smile #beautiful #pose #face #heart #eyes #me #mylife #guy #guys #instagood #hair #abs #hunk
#selfie #selfienation #selfies #me #love #pretty


0

🔴این پست را به جهت #روشنگری برای دوستان خود ارسال کنید
.
.
.
. ⚠️بعد از شاهکار #دریای_ایذه ، انتقال#فرودگاه_مهرآباد و #میدان_آزادی به سوریه! .
.
.

#دروغ_رسانه_ای
#بی_بی_سی
#دروغ
#صحنه_سازی
خبرگزاری #دانشجو


0

.
. 🔴این پست را به جهت #روشنگری برای دوستان خود ارسال کنید
.
.
.
. ⚠️بعد از شاهکار #دریای_ایذه ، انتقال #فرودگاه_مهرآباد و #میدان_آزادی به سوریه! .
.
.

#دروغ_رسانه_ای
#بی_بی_سی
#دروغ
#صحنه_سازی
خبرگزاری #دانشجو


4

😰😰😰
#پست_موقت
*
😰ضرب و شتم دختر جوان توسط مامور زن گشت ارشاد😰
&
💥چرا باید حجاب در ایران اجباری باشه💥
$
💥حجاب یه مسئله ی شخصی هست که ربطی به هیچ کسی نداره💥
£
🍀امیدوارم همه ی مردم حجابشون رو رعایت کنند ولی نه اجباری🍀
*
💢مامورین زن و مرد مردم رو همچون برده هایی می دونند که باید عین غلام حلقه به گوش در اختیارشون باشی و صداتم در نیاد💢
&
این ویدئو رو پخش کنید تا مردم بدونند جایگاه ما در این کشور 😰برده ی نظام بودنه😰
£
👈مردم زیر بار ظلم نروید👉

👈اسلام این نیست که اینا به ما نشون میدن👉

#نظام#حجاب#حجاب_اجباری#مردم#کشور
#ایران#زورگویی#ضرب_و_شتم#خشونت
#درگیری#ایرانی#سیاست#زور#گشت_ارشاد
#مامور#نیرو_انتظامی#دروغ#برده#غلام


1

#صدوشصت‌و‌هشتم
برادر امید دانا پستی گذاشتن در مورد نوری‌زاده و مهاجرانی و فرموده‌اند که در اسناد ویکیلیکس! آمده که استخبارات عربستان نوری‌زاده رو کذاب معرفی کرده!
از متن مشخص هست که جعلیه و تازه اینکه متن مربوط به بخش گفت و شنود روزنامه کیهان هست یعنی اصلا ربطی به استخبارات عربستان نداره و از نظر کیهان نوری‌زاده کذابه و بهتره که پس از رجم توسط حجاج محترم، افقی برگرده تل‌آویو!
به نظرم این آقا امید دانا یا خودش رو زده به خریت یا دیگران رو خر فرض کرده و یا اصلا خ... ! دیگه در اینکه پسر مهاجرانی با پول عربستانی‌ها دکترا گرفته که برای همه واضح و روشنه و اصلا همه اپوزیسیون خارج‌نشین مزدور و وطن‌فروش و کذاب، ولی با دروغ نمیشه و نباید به انتقاد پرداخت؛
ترسم نرسی به کعبه ای دانانیست
این ره که تو میروی به ترکستان است
من همین متن رو در کامنتاش نوشتم و اون هم من رو بلاک‌ کرد!
با این اخلاق میخوان ایران رو بسازن؟!
@omiddana
#ایران #دروغ #مزدور #عربستان #خواب #ترکستان #تف #برادر


0

زود تند سریع ما رو تو سروش دنبال کنید😜
آفرین 😉
🇮🇷👇
sapp.ir/nodeception
ble.im/basirat_channel
iGap.net/basirat_channel
eitaa.com/basirat_channel

#سروش #بله #ایتا #آی_گپ #پیام_رسان_ایرانی #حقیقت #نیرنگ #دروغ #نفوذ #اصلاحات #روحانی #عکس #طنز #لبخند #تلخند #فتنه #ممنوع #خبر


5

قسمتی از کتاب حاجی آقا
نوشته صادق هدایت

حاجی گفت:خودتان خوب میدانید که ایران بوی نفت میده،یه جرقه کافیه تا آتش بگیره،برای جلوگیری از این پیشامد ما محتاج به ملت احمق و مطیع هستیم.ما تشکیل این احزاب و دسته هایی که راه افتاده اند و حرف از آزادی و منافع طبقه کارگر میزنند و زمزمه هایی که شنیده میشه خطرناکه،خطر مرگ داره.
نباید گذاشت که پشت مردم باد بخوره و یوغ اسارت را از گردنشان بردارند و تکانی بخورند.
تا ترس و زجر و عقوبت دنیوی و اخروی در میان نباشه، گمان میکنی این مردم می آیند و برای من و شما کار میکنند؟؟؟!!این پنبه را از گوش تان در بیاورید.
واضح تر بگم:اگر ما مردم را از عقوبت آن دنیا نترسانیم، فردا کلاهمان پس معرکه است.
اگر کارگر روزی 10ساعت جون می کنه و به نون شب محتاجه و من انبار قالی ام را تا سقف چیده ام باید معتقد باشه که تقدیر این بوده.فردا بیا به آنها بگو که همه اینها چرت و پرته،که او کار کرده و من کار شکنی کردم،آن وقت خر بیار و باقالی بار کن...
دیگر جای زندگی برای من و شما باقی نمی مونه.
📚حاجی آقا-صادق هدایت
#کتاب
#ایران
#دروغ
#نفت
#آتش
#ملت
#احمق
#احزاب
#حقوق
#کارگر
#آزادی
#رفاه
#اسارت
#محتاج
#حاجی
#عقوبت
#ترس
#تقدیر
#book#ادبیات


1

توی وجودم
یه دنیا دارم
دنیایی با اسمون زرد
با دریای قرمز
پر از ابهام
توی دنیای من فقط یکنفر زندگی میکنه
اون
منم
دنیایی که کسی بلدی نیست واردش بشه
مثل یه در مخفی
لحظه های غم
وقتی دلم میگیره
به اونجا میرم
توی دشت گندمزاری قدم میزنم که انتها نداره
که نار جوی ابی راه میرم
که ماهی های رنگی داخلش
بالا و پایین میپرن
نسیم خنک تمام وجودمو میگیره
اونجا چیزی نمیخوام
فکری ندارم
یه کلبه
یه کلبه ی کوچیک روی درخت
از اونجا میتونم ارزو هامو ببینم
صدای بال زدن پرنده ها
یه لذت خاص داره
این دنیا
مثل یه پناه گاهه
مثل بچه ای که زیر تخت
خودشونو مخفی میکنن
نمیدونم
شاید منم یه بچه هستم
یا اینکه
یه ادم بزرگ که توی بچه گیهاش مونده
نمیدونم
اما
هر چیزی که هست
من این دنیارو دوست دارم
اینجا بهاره
همیشه
یه گل که میچینم
دوتا سبز میشه
وقتی روی علف ها زیر نسیم خنک
دراز میکشم
قاصدک ها
که مهمون باد هستند
به دیدن منم میان
حس میکنم ینفر توی این دنیاست
اما
پیداش نمیکنم
اینجا دنیای جالبیه برای فراموش کردن غم هام
و وقتی
حسابی غم هامو فراموش کردم
اون موقع از خواب بیدار میشم
و دنیامو پنهون نگه میدارم
❤️
""""""
"
"
"" "
"
" . " "
"
" "
"
"
" "
"
"
" "" "
"
" "
"
"
"
" " "" " ""!#عکاسی_با_موبایل#عشق#دروغگوها#دروغ#art#artist#artwork#photo#عکاس#هنرمند#هنرمندان#عکاسان#عکاسی_با_موبایل #عکاسی📷 #هنری#طبیعت#خورشید#خدا#امید#زندگی#صبح#آرزو#art#artist#artbasel #artistsoninstagram #artwork #artphoto #artphotography #photo#photography #love#life# photographer#love#شیراز#رفاقت


1

گاهی هم باید بی پروا بود
وبا قدرت به هر سوی هدف گام برداشت.
نباید به فضولات ذهن دیگران توجه کرد
این جماعت وراج و متعصب چیزی جز تخریب دیگران نمیدانند اینها فقط
#ممنوع کردند
#اختلاس
#تجاوز
#اعدام
#دروغ
#حق کشی
واز همه بدتر تیشه به ریشه و اندیشه
این مردم زدند .


0

سیاست‌مدارها همیشه میگن:
پولی واسه آموزش نیست،
پولی واسه درمان نیست،
پولی واسه کارمندها نیست... پس چطوریه که همیشه، پولی واسه جنگ هست؟

#پول#دلار#جنگ#سیاستمدار#آموزش#درمان#کارمند#ظلم#دروغ#تجاوز#دیکتاتورها#موشک#فقر


0

دوستان عزیزی که در تصویر مشاهده میکنید به برگزاری مراسمی در یکی از پاساژهای مشهد اعتراض داشته و تجمع کرده اند حال سوال این است که آیا برای اینهمه اختلاس و ظلم و ستم و جاسوسی و گرانی و غیره هم رگ غیرتتان باد خواهد کرد ویا اینکه فقط درجایی که منافعتان به خطر بیفتد در صحنه حاضر خواهید شد؟التماس تفکر

#مشهدالرضا #جشن #اعتراض #التماس_تفکر #اختلاس #دزدی #بانکهای_رباخوار #رشوه #ظلم #گرانی #تورم #تحصن #عکس #مردم #جاسوسی #مسولان_لطفا_پاسخگو_باشن #مسولان_دو_تابعیتی #دروغ #روحانی_دروغگوی_بزرگ #دولت_بی_تدبیر_و_نامید #روحانی_متشکریم


4

🔺 کانال تلگرامی ریاست جمهوری تعطیل شد
اینم از رییس جمهوری که شعار آزادی بیان و اندیشه سر میداد و حرف از حمایت حریم شخصی و جلوگیری و فیلترینگ و محدودیت ها میزد
بازم فریب خوردیم و باز هم این داستان تکرای ادامه پیدا کرد و ادامه پیدا خواهد کرد.
#حقوق شهروندی
#دروغ
#فریب
#روحانی 1400


0

💞🍃 ۶ #مرد #خطرناک برای ازدواج ▪️مرد #خودخواه و#متعصب ▪️مرد #عصبی #مزاج
▪️مردی که #آسان #دروغ می گوید
▪️مردان #فراری از #میدان #مبارزه
▪️مردانی #متعلق به #خویشاوندان خود
▪️مردان #راحت #طلب 💟


0

مردم ایران یادتان هست وعده می دادیم فضای مجازی و تلگرام را همیشه باز نگه می داریم!
امروز خودم اولین نفر کانال #تلگرام رو بستم تا این وعده هم مثل بقیه حرفهامون اجرایی بشه
.
.
#توییت
#توییتر
#توییت_آنلاین
#تدبیروامید
#جهانگیری
#تلگرام
#فیلتر
#فیلترینگ
#خالی_بستم
#دروغ
#دروغگو
#فضای_مجازی


21

#photo_by_me📷🌹
نظر؟؟خودم که خیلی دوست دارم این عکس و منظره رو👌🏻😊 ____________________
🍃🍁🍃🍁🍃🍁🍃🍁🍃🍁🍃🍁
در اوج جوانی🍀
یک #دروغ
یک #قسم
یک #عشق
پیر و نابودم کرد،🍁
دروغ عاشق بودنش
قسم عاشق ماندنش🍀
و عشق من
به قسم ها و دروغ هایش🍁


15

پست موقت
به شخصه نظری برای این اتفاق ندارم و امیدوار خدا بیامرزتشون و ب خونوادش صبر بده.
امیدوارم بابک زنجانی ها و هر آنکسی ک اموال این ملت رو بالا کشیده ب دار مجازات آویخته بشن.
ولی از همون اولین روزی ک این کلیپ ها پخش شد یه حسی بدی داشتم ک انگاری همش فیلم بازی کردنه،تا اینکه امروز این پست تو یکی از پیجا دیدم.واقعا چجوری میشه ک کلیپی ک دو روز پیش پخش شده و مادر مرحوم تشکر میکنه از عفو رهبری موهاش قهوه ایه ولی فیلمی ک دیروز سر مزار پسرش نشسته سفیده؟؟؟؟بعدش تو هر کلیپی ک دیدیم ایشون خون دماغ شدن یا چسبی ب بینیشونه ولی دیروز ک فاجعه بار ترین روزشه نه از خون خبریه نه از اون چسب ها؟
بعد در مورد اون خبر ک عفو شدن از روی چ مرجعی گفته شده؟این همه خبرگزاری هست،خود رهبری کانال داره ولی خبری در این باره نبود
حرف من اینه ک چرا انقد زود باور شدیم؟چرا یه تحقیق ساده نمیکنیم؟چرا انقد راحت گول حرف دیگرانو میخوریم؟چرا به جایی رسیدیم ک یه تحلیل ساده نمیکنمو چشممون ب دهن یه عده ادم معروف شده ک چی میگن با اینکه تو این چند سال بارها و بارها احمق بودنشون ثابت شده؟؟؟چرا ساده لوح شدیم؟رسما پت و مت😧😧
واقعا این فضای مجازی باهامون چیکار کرده؟؟؟
#بهمن_ورمزیاری#اعدام#فضای_مجازی #عفو_رهبری#دروغ#تکذیب#زودباوری_ممنوع #سوء_استفاده_از_افکار_عمومی


1

‍ از سفره که آب و نانِ مردم رفته
از صورتِ شادِمان تبسم رفته

خورشیدِ شکوه و شاخه یِ سبزِامید
بر بادِ سیاهی و توهُّم رفته

ازبسکه خیالِ باطل آزاد شده
دستانِ طمع نشان سویِ ُم رفته

خون شد دلِ لاله زارمان وقتیکه
زخمی شده پیکرش، برآن سُم رفته

بد پیله شدند زاهدان، مستِ #ریا
پروانه دوباره بر سرِ خُم رفته

#مهدی_زکی_زاده
بهترین هاباد در تقدیر #ایران عزیز و ایرانی
به همت مردم و مسولینش و دوری از #جهل و ریا و #دروغ و تبلی و طمع
و بلطف دادارمهرآفرینِ #دادگستر💚💐🌷🌹💚


1

قابل توجه کسانی که متعصبن و میگن شاه ظالم و نوکر امریکا بود . درسته با این حرفا هیچی درست نمیشه ولی خوبه که ادم تاریخ واقعی رو بدونه ن تاریخی ک برادران بسیجیمون تو مخموووووووووون فرو کردن
#ایران_زمین #آزادی #بهشتی #شاهزاده #تهران #امریکا #انگلیس #اروپا #عباس_میلانی #مهین #اینستاگرام #بسیجی #روحانی #احمدی_نژاد #سیاست #مردم #کوروش_کبیر #دروغ #شستشوی_مغزی #انقلاب


3

.
⚫️ مِثلِ زغالِ خاموش!

زغال‌های خاموش را کنار زغال‌های روشن می‌گذارند تا روشن شوند، چون همنشینی #اثر دارد. ما هم مثل همان زغال‌های خاموشیم؛ پس اگر کنار کسانی بنشینیم که روشن‌اند، نورانیتی دارند و گرما و حرارتی دارند، ما هم به طفیل آن‌ها روشنی می‌گیریم و گرما و حرارتی پیدا می‌کنیم، وگرنه در قیامت حسرت می‌خوریم. یکی از حرف‌های جانسوز اهل جهنم همین است:«ای کاش با فلانی #رفیق نبودم و با او نمی‌نشستم. او #تاریک بود و مرا هم مثل خود تاریک کرد.»* یعنی ای کاش رفیقی سر راهم سبز می‌شد که خود سبز بود، روشن بود، صفا و نوری داشت تا من هم از پرتو او طرفی می‌بستم. *)سوره فرقان آیه ۲۸ 📔کتاب «مثل شاخه‌های گیلاس» صفحه۱۳،
نوشته حجت‌الاسلام محمدرضا رنجبر
.
#رفیق#غم#شادی#دل#گریه#مناجات#جمعه#حس_خوب#توبه#راستگویی#دروغ#اعمال#علی#بهترین#دوستی#شهدا#شهید#پایه#اساس#روزه#وای#خسته#دلتنگ#نوکنده#آمن_هوتب


4

📝📝
5روش شناسایی یک آدم روان پلید (سایکوپت)

1_ دروغ‌گویی‌های بیمارگونه و افراطی
2_ فریب دادن دیگران و سوء استفاده از آنها
3_ احساسات و هیجانات سطحی
4_ نداشتن حس همدلی
5_ عاشق بازی باعواطف دیگر
#روانشناسی #عواطف #سایکوپت #دروغ
#Psychopath #mentalhealth #psycology
#medical #psycologist
@sarrayezendegii


0

هممون دوستایی داریم که میگن دیر نمیرسن ولی چند ساعت دیر میکنن...
همونارو تگ کن ...😂😂😂😂
@shri_kh2000
@karol_sa2000
#ساعت#دروغ#بیرون#رفیق


18

The end of the page