#راهداری

Instagram photos and videos

#راهداری#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری_اردبیل#مدیرکل#علی_رحمتی#مردم#جهادی#انقلابی#جاده#خدمت#تعمیرگاه#اردبیل#سفر#ورامین#ولوو#کامیونداران#اعتصاب#کامیون#راه#شاپور_جدید

Hashtags #راهداری for Instagram

متناسب سازی قانون مشاغل سخت و زیان آور با شرایط کامیونداران
امانی گفت:پیگیر هستیم تا قانون مشاغل سخت و زیان آور متناسب با شرایط کامیونداران برای این قشر در مجلس تصویب شود.
نتدونه
http://www.netdoone.com/465510/%d9%85%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d8%ba%d9%84-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d9%88%d8%b1-%d8%a8/
#راهداری, #کامیونداران


0

در دیدار #ییلاقی #معاون #ساخت #راهداری #استان مازندران با
#سیدجعفررسولی معاون استاندار #فرماندار ویژه شهرستان #آمل
پروژه های #عمرانی #راهداری شهرستان #آمل مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.


0

ثبت ۱۹۳ هزار تردد در تعطیلات عید فطــر در استان اردبیـــل

مدیرکل راهــداری و حمــل‌ و نقــل جــاده‌ای استان اردبیــل گفت : در تعطیلات عید سعید فطـر ۱۹۳ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهــداری و حمــل‌ و نقــل جــاده‌ ای استان اردبیــل،علی رحمتی با بیان اینکه این میزان تردد از ۲۴ تا پایان روز ۲۶ #خرداد توسط ۶۴ دستگاه تردد شمار به ثبت رسیده افزود : در تعطیلات #عید_فطر ۱۰۳ هزار تردد وارد و ۹۰ هزار نیز از استان خارج شده است.

رئیس #کمیته حمل ‌و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل با اشاره به اینکه محور اردبیل به آستارا با ۶۳ هزار تردد ، پر ترددترین محور استان بود تصریح کرد:۴۹۳ تخلف در این ایام در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید که از این تعداد ۴۰۸ مورد برای اعمال قانون به #پلیس_راه ارسال شده است.

وی گفت : بیشترین تخلف نیز در محور #آستارا به اردبیل بعد از تونل #حیران با ۱۶۵ مورد به ثبت رسیده است.

عضو شورای اداری استان اردبیــــل رعايت #سرعت مطمئنه و توجه به علائم ايمنی جاده ای در رانندگی را شرط اول داشتن سفری ايمن دانست و ازمردم و مسافران خواست با اطلاع از وضعیت خودرو خود به لحاظ فنی،تجهیزات ایمنی را همراه خود داشته باشند و قبل از سفر نیز اطلاعات جاده ها را از طریق #سامانه و تلفن گویای ۱۴۱، اپلیکیشن ۱۴۱ و سایت اطلاع رسانی راهها کسب کنند.

مدیرکل راهــداری و حمــل‌ و نقــل جــاده‌ای استان اردبیــل در خصوص جابجائی مسافران در ایام عید سعید فطـر نیز افزود : در مدت یاد شده ۱۱ هزارو ۹۰۷ نفر #مسافر با هزارو ۶۴۱ دستگاه اتوبوس و سواری ناوگان #حمل_و_نقل عمومی جابجا شده اند.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری
#انقلابی#جهادی#مدیرکل#سفر#خدمت#مردم
#استارا#علی_رحمتی#اردبیل#تابستان#تخلف#جریمه
#رانندگی#اتوبوس#عید#ایمنی#راهداری_اردبیل#گردنه_حیران


1

ایمن سازی محور بریسکان با نصب نیوجرسی و علائم ایمنی
#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای #راهداری #دارابگرد #داراب


7

❌️بازهم جاده مرزی جلفا حادثه آفرین شد...
🚨لغزندگی جاده بعلت نشت گازوئیل از نفتکش آذربایجان همزمان با بارش شدید، موجب تصادفات زنجیره ای در جاده مرزی جلفا در گردنه ننم وای شد!
▫️
🔹امروز دهها خودرو بعلت لغزندگی شدید جاده مرزی جلفا در گردنه ننم وای در اثر نشت گازوئیل از یک تانکر ترانزیتی آذربایجان در کنار بارش شدید باران، از جاده منحرف و به کوه و گاردیل های کنار جاده برخورد و موجب خسارت متعدد به این ماشین ها شد.
▫️
🔹به گزارش ارس نیوز، متاسفانه نبود کنترل بر تردد خودروهای سنگین و فرسوده بودن اکثر آنها خصوصا در ایام پرترافیک تعطیلات، جان مردم را خطر انداخته و موجب خسارت های متعدد خصوصا جانی شده است.
▫️
🔹لازم است ادارات راهداری و راهنمایی و رانندگی جلفا و نیز مسئولین منطقه آزاد، قبل از اینکه دامنه این تصادفات و خسارت ها گسترده تر شود، در ایمن سازی و کنترل این جاده مشترک توریستی ترانزیتی پر رفت و آمد، تدبیر عاجل و جدی کنند.
▫️
🔹همچنین لازم است از تلاش عوامل پاسگاه مرزبانی ننم وای در رسیدگی به حادثه دیدگان و کنترل خودروهای عبوری در این صحنه که زیر بارش شدید باران کمک رسانی می کردند، تشکر ویژه شود.
▫️
#لغزندگی #تصادف #زنجیره_ای #جلفا #ننم_وای #شهرستان_جلفا #تانکر #نشت #گازوئیل #بارش_شدید #راهداری #پلیسراه #ارس #منطقه_آزاد_ارس #ارس_نیوز


6

.
♨️بر اثر بارش و جاری شدن سيل تردد در جاده احمد آباد جلفا بسته شد
✔️با در خواست امداد اداره راهداری شهرستان آتش نشانان ارس در يک عمليات ٤ساعته با رفع آبگرفتگی تردد برقرار گرديد.
▫️
#سیل #آبگرفتگی #احمدآباد #جلفا #سیه_رود #هادیشهر #راهداری #شهرستان_جلفا #امدادنجات_ارس #ارس #منطقه_آزاد_ارس #ارس_نیوز


1

ماشین خط کشی 🚧🚧🚧 نظرتون ؟؟؟
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix


26

وقوع سیل در رودسر جان سه نفر را گرفت و راه ارتباطی ۷۰ روستا را نیز قطع کرد

به گزارش خبرنگار اعزامی خبر سرو، در پی بارش شدید باران و وقوع سیل در مناطق اشکور رحیم آباد شهرستان رودسر در استان گیلان بیش از ۲۰۰ متر راه ارتباطی ۷۰ روستای بالادست تخریب و به دنبال آن ۳ دستگاه منزل مسکونی ویران و ۳ نفر نیز کشته شدند

رئیس ستاد بحران شهرستان رودسر در گفتگو با خبر سرو عنوان کرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه تیم های واکنش سریع جمعیت هلال احمر شهرستان های رودسر،املش، لنگرود و لاهیجان در محل حادثه مستقر شدند

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر از حضور نیروهای امداد راهداری در محل حادثه خبر داد و اضافه کرد: ۱۸ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری هم اکنون در حال بازگشایی مسیر فرعی برای امدادرسانی به مناطق آسیب دیده و روستاهای بالادست هستند

علی وارسته بهدانی ادامه داد: هم اکنون جلسه ستاد بحران شهرستان رودسر در مسجد جامع کاکرود اشکور برقرار بوده و به دنبال آن جلسه دیگری صبح شنبه ساعت ۹ با حضور دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان در محل حادثه تشکیل خواهد شد

وی همچنین از حضور تیم سگ های زنده یاب و بالگرد امدادو نجات در روز شنبه خبر داد و عنوان کرد: بسته های غذایی تدارک دیده شده در اسرع وقت توزیع خواهد شد

وارسته تاکید کرد: مردم منطقه نهایت همکاری را با نیروهای امدادی داشته باشند و از انتشار هرگونه اخبار کذب خودداری نمایند و جهت دریافت اطلاع دقیق میتوانند از طریق پورتال روابط عمومی فرمانداری رودسر اقدام کنند

#اشکور#اشکور_به_روایت_تصویر #اشکورات #کاکرود #کاکرود_لات #سیل#طغیان#رودخانه#پل#تسلیت#اشکور_تسلیت#رحیم_آباد #تخریب#گیلان#رودسر#املش#لنگرود#لاهیجان#بحران#ستاد_بحران#فرماندار#فرمانداری_رودسر#هلال_احمر#راهداری#استاداری#استاندار_گیلان


8

منصور سعادت‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ به علت وقوع سیل و پس از آن رانش زمین در منطقه پایین دست روستای کاکرود اشکورات رودسر خسارات جانی و مالی بسیار زیادی به‌وقوع پیوسته است.
بخشدار رحیم‌آباد رودسر عنوان کرد:‌ غروب امروز در پی بارش شدید باران و پس از آن رانش زمین روستای کاکرود منطقه اشکورات رودسر دچار خسارات بسیار زیادی شد و تعداد بسیار زیادی نیز تاکنون در این حادثه مفقود شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد:‌ هنوز از تعداد افرادی که در این حادثه دلخراش جان خود را از دست داده و یا مفقود شده‌اند آمار دقیقی در دست نیست اما بر طبق شواهد اولیه موجود تعداد مفقودان و کشته‌شدگان بسیار بالا است.
سعادت‌نژاد کشته شدن 3 نفر را در این حادثه قطعی دانست و گفت:‌ تاکنون چندین باب منزل مسکونی که در منطقه و در مسیر سیلاب رودخانه کاکرود قرار داشتند تخریب شده و چند دستگاه خودرو نیز از بین رفته است.
بخشدار رحیم‌آباد رودسر به تفرجگاه پایین دست رودخانه اشاره کرد و بیان داشت:‌ مسافران زیادی به این منطقه سفر می‌کنند بنابراین پیش‌بینی می‌شود در پی وقوع این حادثه تعدادی از این افراد نیز دچار صدمات شدید و یا مفقود شده باشند.
وی با بیان اینکه خسارات زیادی به محصولات کشاورزی وارد آمده تصریح کرد:‌ در پی وقوع سیل و رانش شدید زمین در منطقه پیش‌بینی می‌شود حجم آسیب وارده به باغات فندق و گردو بسیار زیاد باشد.
سعادت‌نژاد از قطع شدن پل ارتباطی منطقه اشکورات علیا خبر داد و اظهار داشت:‌ با اینکه اکیپ‌های راهداری در منطقه حضور دارند برای کمک به اهالی با مشکل قطع راه دسترسی در منطقه مواجه هستند.

#اشکور#اشکور_به_روایت_تصویر #اشکورات #کاکرود #کاکرود_لات #سیل#طغیان#رودخانه#پل#تسلیت#اشکور_تسلیت#رحیم_آباد #تخریب#گیلان#رودسر#بحران#ستاد_بحران#بخشدار#بخشداری_رحیم_آباد#هلال_احمر#راهداری


1

اردبیل پاک

مهندس رحمتی مدیرکل و کارکنان اداره کل #راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در طرح اردبیل پاک مشارکت کرده و اقدام به جمع آوری زباله های محور اردبیل _ آستارا نمودند.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری#خرداد
#انقلابی#جهادی#مدیرکل#سفر#خدمت#مردم#بهار
#آستارا#علی_رحمتی#اردبیل#پاک#محیط_زیست
#راهداری_اردبیل#اردبیل_زیبا#مشارکت#نمین


3

.
با تلاش #پنج_ساعته آتش نشانان از وقوع یک فاجعه 💥جلوگیری شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، رخداد #واژگونی_کامیون_تانکر_حامل_بنزین در #جاده_آمل ، خروجی کنارگذر جنوبی ، ساعت۱۷:۱۵ عصر روز دوشنبه ۲۱ خرداد به سامانه ۱۲۵☎️ ستاد فرماندهی عملیات سازمان اعلام که بلافاصله 🚒سه خودروی عملیاتی و دو خودروی پشتیبانی با ۲۰ آتش نشان از آتش نشانی بابل و همزمان یک خودروی عملیاتی🚒 با ۲ آتش نشان از شهرداری زرگر شهر به محل اعزام و با انجام اقدامات لازم در زمینه ایمن سازی از وقوع حریق🔥 جلوگیری نمودند.

#فرمانده_عملیات حاضر در محل حادثه در خصوص این عملیات عنوان داشت: کامیون حاوی حدود #بیست_هزارلیتر #بنزین_سوپر بوده که در اثر واژگونی تقریبا نیمی از آن تخلیه و بر روی سطح آسفالت و حاشیه طرفین خیابان که زمین خالی بود ریخته شد و هر لحظه امکان وقوع آتش سوزی🔥 مهیب وجود داشت که بلافاصله آتش نشانان پس از مسدود نمودن جاده اقدام به کف پاشی بر روی تانکر و اطراف آن به جهت جلوگیری از وقوع حریق نموند.
ایشان در ادامه اظهار داشت : پس از اعلام حادثه به سازمان آتش نشانی مراتب سریعا به #شرکت_نفت ، #راهداری ، #نیروی_انتظامی و #پلیس_راهور اطلاع داده شد . پس از بررسی های اولیه و بازدیدهای میدانی مشخص گردید که نیمی از بنزین در داخل تانکر باقی مانده و برای جابجایی آن نیاز به تخلیه بنزین می باشد که با توجه به #ریسک بالای وقوع حریق بنزین میبایست به وسیله تجهیزات مخصوص #ضدجرقه و #ضدانفجار تخلیه می شد لذا با توجه نبود پمپ تخلیه ضد انفجار در شهرستان با هماهنگی انجام شده همکاران #آتش_نشانی_ساری با تجهیزات مربوطه در محل حاضر و اقدام به تخلیه بنزین نمودند .
این عملیات بیش از ۵ ساعت به طول انجامیده و پس از جابجایی تانکر و ایمن سازی ، محل حادثه تحویل عوامل راهداری و انتظامی گردید.
وی در پایان اضافه نمود : از تلاش و زحمات پرسنل عملیاتی که با #زبان_روزه در محل حادثه حاضر و با اقدام به موقع خود از وقوع یک فاجعه جلوگیری نمودند تشکر نموده و از همکاری و #مساعدت سازمان آتش نشانی #ساری نیز کمال تقدیر و تشکر به عمل می آید .
#آتش_نشان


8

آماده سازی جاده جهت اجرای روکش آسفالت و تعریض محور داراب -بندرعباس
#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای #داراب #راهداری #دارابگرد


8

دیدار مدیرعامل #آبفای شهری استان ومدیرکل #راهداری وحمل نقل جاده ای استان با #فرماندار
۹۷/۰۳/۲۱


0

اقدام جهادی

مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پروژه روکش آسفالت مسیر #گردشگری موئیل به قینرجه مشکین شهر از آغاز عملیات روکش آسفالت ۲۵۶ کیلومتر از راههای اصلی ، فرعی و روستایی استان خبر داد و از #فرمانداران شهرستانها خواست تا در تخصیص اعتبارات #راهداری اهتمام ویژه ای داشته باشند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۷

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری#عملیات
#اعتبار#آبگرم#خادم#جاده#انقلابی#جهادی#مدیرکل
#سفر#خدمت#مردم#راه#بودجه#سبلان#قینرجه
#خدمتگزار#علی_رحمتی#آسفالت#خط_کشی#توسعه
#توریستی#راهداری_اردبیل#مشکین_شهر

@rah_v_shahrsazi
@raahshahr
@rmto.ir
@141.ir


0

🌐ابلاغیه🌐 🔰بسمه تعالی
باسلام وعرض ادب
احتراما درخصوص وضعیت اسفبار #جاده مظلوم بوکان-سدبوکان
به عرض مسئولین،محترم اداره #راهداری،#فرمانداری،شهرستانهای #بوکان و #سقز میرساند.
بعدازسالها خوشبختانه دل مسئولین مربوطه به رحم آمدند و اقدام به آسفالت آن نمودند،اداره راهداری بوکان تا سه راهی تکانتپه و راهداری سقز هم ازگردنه کانی بلبل تاروستای قلندر .
حال عده ای #سودجو ومنفعت طلب برای پر کردن جیب خو د واحترام نگذاشتن به حق مردم با بار کردن ماشین ت ای حمل ماسه بار غیر مجاز شروع به؛ تخریب جاده نمودن ومتاسفانه هیچ نهاد دولتی قادر به مهار این عده سود جو نیستن هر روز قسمتی از جاده را تخریب می کنن سوال این جاست ایا این افرادبه غیر از پر کردن جیب خود و از بین بردن بیت المال چیز دیگر در سر ندارن پس،چرا کسی با این ماشین های بار ماسه غیر مجاز کار ندا رد لطفا در کانال خود اعتراض چندباره روستای های مسیر جاده سد را بزارید تا شاید مسولی دید و اقدامی به عمل آورد.
#بوکان
@radiobokan


0

💨قابل‌توجه اداره #راهداری و #مسکن و شهرسازی
بعد از گذشت ۵ روز از آخرین #طوفان، همچنان #درخت شکسته شده در جاده‌ی ورامین - پیشوا جمع‌آوری نشده است .
#ورامین‌تدبیر . . ..
----------------------------------------------------------------------------
#varamin
#قرچک #ورامین
#gharchak
#پیشوا
#pishva
#دشت_ورامین
#قرچک_ورامین
#قرچک_ایران_کوچک
#ورامین_پیشوا #کویر_ورامین
#ورامین_عکس #تهران
#ورامین_پیشوا_قرچک
#ورامین_گردی
#گردشگری
#qarchak
#iran


2

Volvo L90C
کسی اطلاعاتی در مورد سری سی ولوو ال نود داره؟ تفاوتش به ولوو ال نود چهار جک و اچ ال ۱۵۰ چهار جک از نظر موتور و گیربکس چیه؟

Loder#volvo#bm#
#بکهو#تتلو#راهداری#راهسازی#معدن#


19

بازدید از پایانه مرزی بیله سوار
استاندار اردبیل به همراه مهندس علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و سایر مسئولان از #پایانه_مرزی_بیله_سوار بازدید کردند.

۱۸ خرداد ۹۷

راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری#استاندار_اردبیل
#انقلابی#جهادی#مدیرکل#سفر#خدمت#مردم#مرز#بازدید
#علی_رحمتی#استاندار#خرداد#بین_المللی#پایانه#جمعه#۲۴_ساعته
#راهداری_اردبیل#ایران#جمهوری_آذربایجان#پایانه_مرزی_بیله_سوار


1

همه آمدیم
مهندس علی رحمتی مدیرکل و کارکنان اداره کل #راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل امروز در صفوف بهم پیوسته و متحد مردم انقلابی و مومن اردبیل در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس شرکت کرده و ندای آزادی قدس شریف را سر دادند.

آقای مهندس بدری نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین در #مجلس_شورای_اسلامی نیز در جمع کارکنان اداره کل #راهداری حضور داشت.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری
#انقلابی#جهادی#مدیرکل#قدس#مردم#فلسطین
#علی_رحمتی#اردبیل#مجلس#آزادی#رمضان#راهپیمایی
#راهداری_اردبیل#روز_قدس#امام_خمینی#روزه#متحد


0

🚜🛠️ نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 🤗
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix


17

یاد اون صحنه از کارتون رَنگو افتادم که غریق نجات پشت بلندگو فریاد زد من شنا بلد نیستم خودتون رعایت کنین
#جم #عسلویه #راهداری #محمد_عسکری_بشکانی


3

صدور ۲۹ هزار برگ معاینه فنی در استان اردبیل

مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل از صدور ۲۹ هزار برگ #معاینه_فنی در سال ۹۶ در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل علی رحمتی در بازید از مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین اردبیل با بیان اینکه سال گذشته ۲۹ هزارو ۶۸۲ خودروی سنگین به این مراکز مراجعه کرده اند افزود : از این میزان ۲۹ هزارو ۱۲۸ خودرو موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند.

وی با اشاره به فعالیت۴ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان گفت : ازابتدای سال ۹۷ تاکنون بیش از ۵ هزارو ۶۴۱ برگ معاینه فنی صادر شده است.

عضو شـورای #اداری استان اردبیــل تصریح کرد : امسال برای اولین بار در جهت گرامیداشت ۷ اردیبهشت روز ملی ایمنی و حمل و نقل در کنار سایر برنامه ها و اقدامات انجام شده ، کلیه مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به مراجعه کنندگان برگ معاینه فنی صادر کردند.

رئیس #کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت #حمل_و_نقل کالا ، ۷ هزار خودروی سنگین با عمر میانگین ۲۲ سال و ۶ شرکت امداد خودرو در استان را خاطر نشان کرد و گفت : مراکز معاینه فنی نقش بسیار مهمی در بخش حمل نقل عمومی دارند و با هدف ارتقای ایمنی ، کاهش #ترافیک ناشی از نقص فنی خودروها ، سنجش دقیق سالم بودن خودروها ، کاهش آلودگی و حفظ محیط زیست فعالیت می کنند.

مهندس رحمتی افزود : اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل نظارت ویژه ای بر عملکرد مراکز معاینه فنی دارد و در صورت نیاز تذکرات لازم را در خصوص بروز رسانی دستگاهها ، بهره گیری از نیروی #متخصص و کادر مجرب به مسئولان آن مراکز می دهد.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری
#انقلابی#جهادی#مدیرکل#خدمت#مردم#ایمنی
#علی_رحمتی#اردبیل#معاینه#برگ#محیط_زیست
#راهداری_اردبیل#فنی#سفر#میزان#خودرو


2

🌹🌹ساختمانی با نمای فوق العاده در سوئد🌹🌹
.
. .
. .
.
.
. . 🌹شما هم میتوانید #خلاق باشید.
.
.
. 👈شما هم خلاقیت ها،ایده ها و تمام صحنه های جالب و زیبا را میتوانید برای ما بفرستید و تگ هم شوید.🙏
#خلاقیت
#خلاقیت_های_جالب
#ایده
#عمران
#راه
#معماری
#راهداری
#شهرسازی
#شهر
#ساختمان
#اروپا
#سوئد
#ترکیب_رنگ
#رنگارنگ
#نما
#sweden


5

یا علی
به نماز بست قامت که نهد به عرش پا را
به خدا علی نبیند به #نماز جز خدا را
به نماز آخرینش چه گذشت من ندانم
که ندای #دعوت آمد شه ملک لافتی را
همه اهل بیت عصمت زسرا برون دویدند
ابتا و واعلیا بنمود پر فضا را

#عشق_فقط_یک_کلام
#علی_علیه_السلام

روابط عمومی اداره کل #راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل شهادت #امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام را به شما عزیزان تسلیت می گوید و از شما خوبان در لیالی قدر التماس دعای خیر دارد.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری#شهادت_امام_علی
#شب_قدر#رمضان#امیر#مولا#شهادت#ولی_الله#راهداری_اردبیل#روابط_عمومی


1

جاده‌های پر خطر روستایی

#ورامین‌تدبیر گزارش می‌دهد:
جاده‌ی خراب و خطرناک و کم عرض اما پرتردد روستای حبیب‌آباد به طارندپایین از توابع شهرستان #پیشوا که در شب هیچ‌گونه روشنایی ندارد و تا به حال تصادفات خطرنامی در آن رخ داده که منجر به فوت هم شده‌است . .
دهیاران روستاهایی که از این مسیر مشترک بهره‌ می‌برند باید با عقد تدافق‌نامه‌ای و با نظارت بخشداری و با همکاری ادارات برق و راهداری نسبت به #تعریض و به‌سازی آن اقدام عاجل و جامع نمایند.
@varamintadbir
#راه #راهداری #ترابری #برق #جاده #جاده_مرگ #آسفالت #خیابان #دهیاری #روستا #دولت_تدبیروامید #دشت_ورامین #ورامین #جلیل‌آباد #طارند #شعیب_آباد #شوران #زواره_بید #حبیب_آباد #شوش_آباد #طارندبالا #یوسف_رضا


0

فرزانه شرفبافي، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از الحاق ۸ فروند هواپیمای جدید به ناوگان این شرکت پیش از اتمام سال جاری میلادی خبر داد.

شرفبافی که برای شرکت در نشست اتحادیه شرکت های هواپیمایی جهان «یاتا» در سیدنی استرالیا به سر می‌برد، درباره تحویل هواپیماهای جدید به ایران ایر پس از خروج آمریکا از برجام گفت: انتظار داریم تا انتهای سال جاری میلادی هشت فروند هواپیمای توربوپراپ ای‌تی‌آر و سه فروند ایرباس دریافت کنیم. پیشتر، اصغر فخریه کاشان، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور قراردادهای بین‌المللی از توافق ای‌تی‌آر با ایران‌ایر برای تحویل هواپیما به این شرکت پیش از آغاز مجدد تحریم‌ها خبر داده بود. به گفته فخریه کاشان مکاتباتی نیز با دو شرکت ایرباس و بویینگ انجام شده، اما جزییاتی از این مکاتبات منتشر نشده است.


2

الهام علی‌اف، رییس جمهور آذربایجان در دیدار محمود واعظی خواستار تسریع در اجرای پروژه خط آهن آستارا-آستارا و احداث کریدور شمال-جنوب شد.


3

شهرام آدم نژاد، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران گفت: فراخوان برای جذب پیمانکار ساخت پایانه هوایی ایران شهر داده شده و ۱۲ شرکت داخلی و خارجی برای احداث آن ابراز تمایل کرده‌اند. فرآیند احداث در حال انجام است و امیدوارم امسال به مرحله کلنگ زنی برسیم. مسابقه ایده‌های برتر برای استفاده در ترمینال ایرانشهر از ۱۵ اسفند سال گذشته شروع شد و تا ۳ اردیبهشت امسال ادامه داشت. بر اساس این فراخوان ۵۶۵ ایده اعم از صوت و انیمیشن و طرح و نقاشی دریافت کردیم که به ما در دستیابی به مفهومی از ترمینال که مردم دوست دارند در فرودگاه ساخته شود، کمک کرد. خوشبختانه استقبال خوبی از این فراخوان شد و بعد از ارزیابی طرح ها ۶ ایده به عنوان ایده های برتر انتخاب شدند و از آن‌ها تقدیر شد.


2

داود کشاورزیان درباره راه‌کارهای رفع مشکلات رانندگان و پیشنهاداتی که می‌توان برای تحقق خواسته‌های به‌حق این قشر جامعه ارائه داد، گفت: امروز یکی از مشکلاتی که در بخش حمل و نقل کالا داریم، مازاد عرضه بر تقاضا است یعنی تعداد کامیون زیاد و میزان بار خیلی کمتر از تعداد کامیون است.

وی افزود: یکی از علل این عدم تعادل عرضه و تقاضا در بخش حمل بار کامیونی، فعال بودن کامیون‌های قدیمی و فرسوده است.

رئیس سابق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بیان کرد: این مازاد عرضه در فصل‌های کم‌باری، موجب شده است که قدرت چانه‌زنی صاحبان کالا و واسطه‌گران افزایش یابد و وجوهی را از صاحبان کامیون طلب کنند بابت اینکه آن بار را در اختیار آنها قرار دهند زیرا اطمینان دارند که اگر این راننده قبول نکند، راننده‌ای دیگر می‌پذیرد و این یکی از دغدغه‌های به‌حق کامیون‌داران و رانندگان کامیون ‌است.


1

⭕️جاده چالوس قفل شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از وجود ترافیک سنگین در دو محور کرج - چالوس و کرج - قزوین خبر داد.
وضعيت #ترافيكي جاده ها در👈 سايت ٤چرخ
🚗 @CharCharkh
#وضعيت #ترافيك #جاده_چالوس #جاده_ #البرز #سنگين #حمل_نقل #راهداری


2

گزارش تصویری: حضور وزیر راه و شهرسازی در مراسم رونمایی و تقدیر از ایده های برتر پایانه هوایی ایرانشهر


1

شهرام آدم نژاد، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در مراسم رونمایی و تقدیر از ایده‌های برتر پایانه هوایی ایران شهر ضمن تشکر از مشارکت‌کنندگان و خیر مقدم به حاضران گفت: سالهاست شاخص‌های رفاه و توسعه پایدار که هم نیازهای نسل موجود و هم نسل آینده را پاسخ می‌گویند، در توسعه اقتصادی مطرح شده‌اند. شاخص‌هایی مانند تولید ناخالص داخلی نمی‌توانند همه جنبه‌های توسعه را نمایندگی کنند، چراکه توسعه اقتصادی اثراتی روی محیط‌زیست و اجتماع نیز می‌گذارد. در آیین‌نامه هزاره اخیر که سازمان ملل متحد منتشر کرده، بر اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه های اقتصادی در راستای دستیابی به توسعه پایدار تاکید شده است. شرکتشهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز با توجه به اینکه یک بنگاه اقتصادی است، سعی کرده مسئولیت اجتماعی خود را شناسایی کرده و بر عهده بگیرد.

افزایش اعتبار نام تجاری شرکت، ایجاد انگیزه، ایجاد محیط کار مطلوب و ایجاد آسایش از جمله این مسئولیت‌های اجتماعی است سال‌هاست که در این شهر درختی کاشته نشده، مسئولیت اجتماعی می‌گوید به محیط زیست توجه کنیم و درخت بکاریم. مساله آب نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. ما در در شهر فرودگاهی برنامه‌ای برای مدیریت پسماند آب داریم. مشاور ما در این زمینه گزارش‌هایی آماده کرده و طرح‌های ما برای مدیریت پسماند از نیمه دوم سال اجرایی خواهد شد.


1

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در مراسم رونمایی و تقدیر از ایده‌های برتر پایانه هوایی ایران شهر در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: خوشحالم که امروز شروع تکمیل یک پروژه بزرگ و ملی را اعلام می‌کنم. گامی که با نظرخواهی و مشارکت دادن تمام علاقه‌مندان به توسعه ایران و این فرودگاه برداشته شده است. امیدوارم این اقدام در ماه مبارک رمضان و ایام ولادت امام حسن مجتبی (ع) فرخنده باشد و بتواند نام جمهوری اسلامی ایران را سربلند کند. مدت‌هاست که بحث‌های زیادی درباره این فرودگاه وجود دارد. واقعیت این است که در این شرایط سخت اقتصادی به دنبال آن بودیم که مقدمات مناسبی را برای شروع این پروژه فراهم کنیم. به طوری‌که اگر یک ریال از پول ایران و این ملت هزینه می‌شود، درست هزینه شود. قطعا فرودگاه امام می‌تواند کانونی برای خلق ارزش افزوده برای ایران باشد، مشروط بر اینکه درست بنیان گذاشته شود و مقدمات کار سنجیده و بر اساس خرد باشد. به دنبال آن هستیم که این فرودگاه بتواند به صورت یکپارچه ترمینالی با ظرفیت ۱۰۰ میلیون مسافر داشته باشد که این کار پیچیده و بزرگی است.


1

🌹🌹 هتلی در لندن با 4700 متر مربع که دارای سینما و چند فروشگاه هست 🌹🌹
.
. .
.
.
. . 🌹شما هم میتوانید #خلاق باشید.
.
.
. 👈شما هم خلاقیت ها،ایده ها و تمام صحنه های جالب و زیبا را میتوانید برای ما بفرستید و تگ هم شوید.🙏
#خلاقیت
#خلاقیت_های_جالب
#ایده
#عمران
#راه
#معماری
#راهداری
#شهرسازی
#شهر
#لندن
#هتل
#فروشگاه
#نما
#4700


6

‬‏‪‏دقیقا چه بلایی سر هپکو آمده؟ شرکت هپکو اراک که تنها تولیدکننده ماشین آلات راهداری در کشور است، بعد از واگذاری به بخش خصوصی، تولیداتش از 1800 دستگاه در سال 85 به 80 دستگاه در سال 95 رسیده! یعنی چیزی در حد فاجعه!
#هپکو
#ماشین_الات
#راهداری
#ورشکست
#بیکاری
#روحانی
#mellatnews


3

‏دقیقا چه بلایی سر هپکو آمده؟ شرکت هپکو اراک که تنها تولیدکننده ماشین آلات راهداری در کشور است، بعد از واگذاری به بخش خصوصی، تولیداتش از 1800 دستگاه در سال 85 به 80 دستگاه در سال 95 رسیده! یعنی چیزی در حد فاجعه!
#هپکو
#ماشین_الات
#راهداری
#ورشکست
#بیکاری


280

حل مشکلات کامیون داران استان اردبیل
مهندس علی رحمتی مدیرکل راهـداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری #صداوسیما با اشاره به فعالیت ۸۷ شرکت #حمل_و_نقل کالا با بیش از ۷ هزار خودروی سنگین در استان ، از تلاش های شبانه روزی #رانندگان زحمت کش قدردانی کرد و گفت : با برنامه ریزی های مناسب و گفتگوی های سازنده بخش بزرگی از مشکلات #کامیون_داران استان اردبیل مرتفع شد.

#راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای#راهداری
#مدیرکل#خدمت#مردم#اعتصاب_کامیونداران
#رانندگان_کامیون#علی_رحمتی#اردبیل#راهداری
#کالا#خبر#اعتراض#اعتصاب#انقلابی#جهادی#آرامش
@rah_v_shahrsazi
@raahshahr
@rmto.ir
@141.ir
@samim_rmto
@akhoundi_ir


1

گزارش تصویری: برگزاری چهل و سومین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار


1

عباس آخوندی با وزیر ساختمان و شهرسازی ازبکستان، استاندار بخارا، مدیران حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاری استان در محل ساختمان استانداری بخارا دیدار کرد. معاون اول نخست‌وزیر ازبکستان در سفر به تهران اظهار تمایل زیادی به تسهیل روابط حمل‌ونقل بین ایران و ازبکستان داشت و بر همین اساس بلافاصله برای سفر به ازبکستان برنامه‌‌ریزی‌ها انجام شد.

در این سفر راه‌های توسعه ارتباطات هوایی، ریلی و زمینی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. البته در حوزه حمل‌و‌نقل ریلی ارتباطات بسیار خوبی بین ایران و ازبکستان وجود دارد و برای حمل محصولات این کشور به جنوب ایران تخفیف‌های بسیار خوبی حتی تا ۴۰ درصد برای محصولاتی مانند پنبه نیز در نظر گرفته‌شده است. آخوندی از اعمال تخفیف قابل‌توجهی برای حمل ریلی محمولات نفتی خریداری‌شده از جانب ازبکستان خبر داد و گفت: امیدوارم خط آهن ازبکستان از ترمز به مزار شریف و هرات هرچه سریع‌تر برقرار و مسیر دیگری برای ارتباط ریلی با ازبکستان ایجاد شود.


1

🌳تخلیه ریشه و تنه ی درخت های بریده شده 🤗
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix
Follow ➡️➡️➡️ @tele.mix


13

هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران سه‌شنبه ۸ خردادماه به همراه چند تن از مدیران این شرکت از پایگاه خبری بازدید کرد.

عشایری در این اقدام ضمن بازدید از تحریریه پایگاه خبری درخصوص اهداف، ارکان و ابعاد گوناگون برنامه ملی بازآفرینی شهری توضیحاتی را ارائه کرد. خوشبختانه پایگاه خبری ارتباط بسیار خوبی با تمامی استان‌ها در بخش‌های مختلف عمرانی داراست که به عقیده من یکی از امتیازات این مجموعه به شمار می‌رود چراکه صدای یک مدیر اداره راه و شهرسازی در یکی از شهرستان‌های دورافتاده را منتشر و به گوش مسئولان می‌رساند.


2

هادی حق شناس معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در سومین نشست تامین ایمنی و امنیت دریانوردی در دریای خزر ضمن خیرمقدم به نمایندگان کشورهای آذربایجان، قزاقستان، روسیه و ترکمنستان و همچنین تبریک به مناسبت سالگرد صدمین سال استقلال آذربایجان گفت: مردمان کشورهای دوست و برادر کشورهای حاشیه دریای خزر با تمدنی دیرینه و روابطی عمیق با یکدیگر سالیان دراز در صلح و صفا زندگی کرده‌اند.


2

عبدالهاشم حسن‌نیا معاون‌ وزیر راه و شهرسازی با تشریح اقدامات و برنامه‌های در دست اقدام وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جهت ارتقاءی جایگاه و اجرای حقوق تلاشگران بخش به ویژه رانندگان، از همراهی كانون‌ها و انجمن‌های صنفی دست‌اندركار تقدیر نمود. وی با اشاره به جلسه‌ای كه مسئولین و دست‌اندركاران تشكلهای صنفی بخش رانندگان حمل و نقل جاده ای در حضور وزیر راه و شهرسازی داشتند، اظهار داشت: در این جلسه نمایندگانِ فعالان و تلاشگران بخش گزارشی از درخواست‌ها و پاره‌‌ای از مشكلات و تنگ‌ناهای حاكم بر رانندگان را ارائه نمودند و از آنجا كه شخص وزیر و تمامی دست‌اندركاران و مسئولین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همواره در تلاش هستند تا توجه لازم و بیشتری به این قشر كه سهم مهمی در چرخه اقتصادی كشور به معنای واقعی را برعهده دارند، ‌ معطوف گردد.


1

🔴 نشست وزیر راه و شهرسازی با نمایندگان رانندگان جاده ای


3

نشست هم‌اندیشی وزیر راه و شهرسازی با نمایندگان رانندگان حمل‌ونقل بار و مسافر جاده‌ای با هدف چاره‌اندیشی برای رفع مشکلات این بخش با حضور مهرداد تقی زاده معاون حمل‌ونقل، عبدالهاشم حسن‌نیا رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، داریوش امانی معاون حمل‌ونقل، غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالا، جواد هدایتی مدیرکل دفتر ترافیک و ایمنی حمل‌ونقل سازمان و سید شهرام اجتهادی مشاور ارتباط وزير با سازمان‌ها و انجمن‌ها در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد. در ابتدای جلسه نمایندگان رانندگان بار و مسافر (کامیون و اتوبوس) به تشریح مشکلات و خواسته‌های رانندگان هر یک از بخش‌ها در حضور وزیر راه و شهرسازی پرداختند که تمام موارد یک‌به‌یک از جانب وی مورد استماع، یادداشت و پاسخ‌گویی قرار گرفت.


2

حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در اشاره به آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر شهرهای جدید بیان کرد: هم‌اکنون حدود ۸۸ هزار واحد از سایت مسکن مهر شهرهای جدید در سطح کشور باقی مانده که برخی دارای مشکلات عدیده‌ای با پیمانکاران طرح هستند. طاهرخانی با تأکید براینکه از زمان آغاز طرح تاکنون ۶۰ هزار واحد از مساکن شهرهای جدید افتتاح ولی به دلیل برخی مشکلات هنوز به متقضیان تحویل داده نشده‌اند گفت: این درحالی است که تعداد ۶۰هزار واحد فاقد متقاضی نیز در شهرهای جدید وجود دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و تعیین تکلیف شوند.


1

خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های ریلی که در سال‌های گذشته مطالعات ابتدایی بر روی آن انجام شده بود، خط ریلی بود که شهرهای شمال شرق ایران را به یکدیگر متصل می‌کرد و با مسیری جدید گرگان را به مشهد مقدس و سپس شبکه ریلی اصلی ایران اتصال می‌داد. خوشبختانه پس از بررسی‌های لازم یک شرکت چینی برای تامین مالی و اجرای بخشی از روسازی این پروژه اعلام آمادگی کرد تا در کنار شرکت مسکن و عمران قدس رضوی که وابسته به آستان قدس است کار ساخت این پروژه را تکمیل کند.


1

دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در چهارمین جلسه شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در سال ۹۷، ضمن تاکید بر اهمیت تشکیل کمیته اعتلای معماری، اعلام کرد: هم اکنون زمان تصمیم گیری برای کمیته اعتلای معماری فرارسیده است. می‌دانم که تاکنون تلاش‌های متفرقه‌ای صورت گرفته است اما تاکنون این تلاش‌ها بیشتر شامل جنبه‌های تجملی و فانتزی بودند و به همین دلیل نیز کسی به آنها توجهی نمی‌کرد. در حالیکه موضوع معماری موضوع بسیار با اهمیتی است که در آینده شهرهای کشور تاثیرات عمیقی را بر جای گذاشته و می‌گذارد. عضو کابینه دولت دوازدهم افزود: هم‌اکنون با جنگل‌های ساختمانی در شهرهای گوناگون ایران مواجه هستیم و در این شرایط همگان قبول دارند که باید کاری انجام داد و در همین راستا نیز کمیته اعتلای معماری شکل می‌گیرد.


1

نشست هماهنگی برگزاری هفتمین اجلاس وزرای راه و شهرسازی آسیا و اقیانوسیه که اواخر مهرماه سال جاری در تهران تشکیل می شود، در محل وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد.
منا عرفانیان، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور بانوان و عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران در این نشست ضمن تشکر از معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی بابت میزبانی جلسه و حاضرین در جلسه گفت: امیدوارم در فرصت ۵ ماهه پیش رو همکاری خوبی داشته باشیم و بتوانیم محتوی لازم را برای ارائه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس فراهم کنیم.


1

خیراله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به تکمیل ایستگاه راه‌آهن شهر ارومیه گفت: این ایستگاه به عنوان یکی از زیباترین ایستگاه‌های راه‌آهن با مجموع ساختمان‌های مسافری و خدماتی به مساحت ۱۶ هزار و ۶۳۸ متر مربع در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار احداث شده است و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.


2

💎شرایط فروش مینی بوس عقاب افشان💎
🔹پیش پرداخت اول:550.000.000 ریال
🔹موقع تحویل:500.000.000 ریال
🔹اقساط 5 سال
🔹مبلغ اقساط:35.800.000 ریال
📱09335600366
🆔 @DIESELLCAR
#likers #likemotherlikedaughter #likeforlikes #liked #like4like #likeme #likeback #liker #likelike #likeforlikeandfollow #likeforlike #likeforlike #likeforfollow #likesforlikes #like4follow #likeforlikeback
#مینی_بوس #میدلباس #عقاب #خاص #شرایط #شرایطی #لایک #فالو #فروش #راهداری #ایسوزو #اسکانیا #جدید


8

The end of the page