#رضای_خدا

Instagram photos and videos

#رضای_خدا#خدا#اخلاص#عشق#ایران#شهید#شهید_ابراهیم_هادی#انسانیت#اسلام#گمنامی#بندگی#شهادت#التماس_دعا#هدف#امام_خمینی#جنس#نوع#مقدار#باید#شهدا#رمضان#همسر#اللهم_ارزقنا_شهادت_فی_سبیلک

Hashtags #رضای_خدا for Instagram

.
‍ از ویژگی های بارز ابراهیم #گمنامی بود.
ابراهیم از قبل انقلاب عاشق #گمنامی بود.
دوست داشت بدون سر و صدا کار انجام دهد.
او کشتی گیر و والیبالیست مطرحی بود اما هیچگاه دنبال قهرمانی و تیم ملی و ... نرفت.
عظمت او به همین دلیل بود که دنبال مقام و مطرح کردن خودش نبود.
همیشه هم میگفت: «کار باید برای رضای خدا باشه و کاری هم که برای #رضای_خدا انجام بشه، گفتن نداره!»


3

بسم الله الرحمن الرحیم
🌼
قبل انقلاب ما توی خیابان زیبا می نشستیم.
ابراهیم ی اخلاق خوبی که داشت،به همه کمک میکرد،اصلا دنیا براش ارزش نداشت.
اگه شما میگفتی: آقا ابرام چقدر پیراهن شما قشنگه،باور کن اگه زیر پیراهن یا چیزی تنش بود،همانجا در می آورد و به شما میبخشید.
ی ظهر تابستانی از روی بیکاری آمدم سر کوچه نشستم.
هوا خیلی گرم بود.همینکه خواستم برم، دیدم از سمت ابتدای خیابان ابراهیم داره میاد.
ماندم تا ابراهیم را ببینم و بعد بروم.
همینطور که نزدیک میشد دیدم پابرهنه است!
وقتی رسید سلام کردم و دست دادیم.
گفتم :پس کفشات کو؟
تو این هوای داغ چرا پابرهنه شدی؟
وایسا الان برات دمپایی می یارم،
نکنه کفشات رو تو مسجد بردن؟
گفت :نه خودم اونها رو دادم
با تعجب گفتم به کی؟! از بس سوال پیچش کردم مجبور شد بگه،#اما_معمولا_این_طور_کارها_رو_برای_کسی_نمیگفت.
ابراهیم نگاهی به صورتم کرد و‌گفت: ی پیرمرد جلوی مسجد گدایی میکرد.خیلی وضع مالیش بد بود. پیرمرد به کف کفش هاش اشاره کرد که از بین رفته بود،
میگفت: پام توی این گرما میسوزه.
من هم پول همراهم نبود، کفشهام رو دادم بهش.
تا من خواستم دمپایی برایش بیاورم.خداحافظی کرد و رفت....
پ.ن: متن از کتاب سلام بر ابراهیم ۲
.
#رضای_خدا #شهید_ابراهیم_هادی #پهلوان_بی_مزار_#گمنام #یا_زهرا_س #شفاعت
.
۹۷/۳/۳۰


7

حاج آقا #ماندگاری نوچه ی #فقیه #وقیح میفرمایند ما برای ارزان شدن سیب زمینی و پیاز #انقلاب نکردیم , برای برافراشته شدن پرچم #اسلام #قیام کردیم. لابد #آقازاده های پورشه سوار و مازراتی سوارتون هم از این ماشین های چند میلیاردی برای تبلیغ و ترویج مبانی #اسلام_ناب_محمدی و #آرمانهای_امام_راحل استفاده میکنن نه برای #عیاشی ... و همینطور , لابد اینهمه #دزد و #اختلاسگر و #قاچاقچی گردن کلفت که دارن مثل قارچ از مزرعه #انقلاب_شکوهمند_اسلامی سبز میشن , همگی , این #اختلاس ها رو به #قصد_قربت و برای #رضای_خدا انجام دادن.


52

#شب_های_بیمارستان#درد#رضای_خدا#بندگی
شب های درد یا در خانه میگذرند یا در بیمارستان...
درخانه دردبیشتر است اما آرامش هست تنهایی و خلوت است محبت کردن و محبت دیدن است...
در بیمارستان اما فقط تنهایی و سکوتی دردناک هست با چاشنی مرگی که گاهی شور و شیرین میکند طعم لحظات را...
هرچه هست...شبهای خانه درد بیشتر ، قشنگ تر از شبهای بیمارستان و درد روحی است که سراغ دل آدم می آید و دمار از روزگارش درمی آورد..
غربت عجیبی به جان #حسینی_های_عالم افتاده...
#معاذ_الله از این غربت بزرگ...


0

#inshot
🌹 شهــید ابراهــیم هــادۍ :

مشـڪل ڪارهاۍ ما اینه ڪه براۍ #رضــــــــاۍ همــه ڪار میڪنیم جــز خــــــــــدا!!
#ابراهیم_هادی
#شهید
#رضای_خدا


0


آورده اند که فضل بن ربیع در شهر بغداد مسجدی بنا نمود
بهلول سر رسید و پرسید: چه می کنید؟ گفتند: مسجد می سازیم.

گفت: برای چه؟ پاسخ دادند: برای چه ندارد، برای #رضای_خدا.

#بهلول خواست میزان #اخلاص بانیان خیر را به خودشان بفهماند، محرمانه سفارش داد سنگی تراشیدند و روی آن نوشتند «مسجد بهلول» شبانه آن را بالای سر در مسجد نصب کرد.

سازندگان #مسجد روز بعد آمدند و دیدند بالای در مسجد نوشته شده است «مسجد بهلول». ناراحت شدند؛ بهلول را پیدا کردند و به باد کتک گرفتند که زحمات دیگران را به نام خودت قلمداد می کنی؟

بهلول گفت: مگر شما نگفتید که مسجد را برای خدا ساخته ایم؟ فرضا مردم اشتباه کنند و گمان کنند که من مسجد را ساخته ام، خدا که اشتباه نمی کند.

اگر این مسجد را برای #خود_نمایی و #شهرت ساخته ،
#اجر خود را ضایع نمودی . فضل از جواب بهلول عاجز ماند و سکوت اختیار نمود و بعد گفت هرچه بهلول می گوید بنویسید .

آنگاه بهلول امر نمود آیه ای از قرآن کریم را نوشته و بر سردر مسجد نصب نمایند
@Aleem_ir


0

برای داشتن #اخلاص همه کار باید برای #رضای_خدا باشه...
.
وقتي به خانه مي آمد ، من ديگر حق نداشتم كار كنم .
#بچه را عوض مي كرد ، شير برايش درست مي كرد . سفره را مي انداخت و جمع مي كرد ، پابه پاي من مي نشست ، لباس ها را مي شست ، پهن مي كرد ، خشك مي كرد و جمع مي كرد .
آن قدر #محبت به پاي #زندگی مي ريخت كه هميشه به او مي گفتم : درسته كه كم مي آيي خانه ؛ ولي من تا محبت هاي تو را جمع كنم ، براي يك ماه ديگر وقت دارم .
نگاهم مي كرد و مي گفت : تو بيش تر از اين ها به گردن من حق داري .
يك بار هم گفت : من زودتر از جنگ تمام مي شوم وگرنه ، بعد از جنگ به تو نشان مي دادم تمام اين روزها را چه طور جبران مي كردم.
به روایت #همسر_شهید حاج ابراهیم همت
.
#شهید_حاج_ابراهیم_همت #همت #شهید_همت abrobad.net ، @hassan.roholamin


10


🚨درجه تشویقی نمی‌خواهم !
‌‌
🔹هر چه اصرار کردیم فایده نداشت. پایش را در یک کفش کرده بود که درجه تشویقی نمی‌خواهم! هر چه هم بیشتر اصرار می کردیم، #برافروخته می شد و مخالفتش را بیشتر میکرد. آخرش هم آب پاکی را روی دستمان ریخت و گفت: «برادر من، من هرچه کردم #وظیفه ام بوده و کسی که وظیفه اش را انجام میدهد، از این چیزها نمی خواهد. کار باید برای #رضای_خدا باشد و ان شاء الله خدا قبول کند!».
‌‌‌‌
🔹 قرارگاه حمزه فعالیت های محمود را در جریان مبارزه با پژاک دیده بود و از #فرماندهی_کل_سپاه خواسته بود بیست ماه ارشدیت #تشویقی به او بدهند تا یک درجه #ترفیع پیدا کند و سپاه هم تأییدش کرده بود؛ اما وقتی به #محمود گفتیم تا بیاید و پرونده اش را تکمیل کند، با مخالفتش مواجه شدیم.
‌‌‌
🔹 #دوباره سال ۹۲ بر حسب وظیفه و با این که می دانستم او مخالفت میکند، اسمش را در لیست گیرندگان درجه تشویقی قرار دادم که باز هم با #مخالفتش روبه رو شدم.!!!
‌‌
🎖️اخرین‌درجه‌نظامی‌قبل‌ازشهادت: سرگرد .
‌‌
✅ #کار_خالصانه #سرباز_امام_زمان
#همه_چی_خدا
‌‌
📒منبع : #کتاب_شهید_عزیز "مجموعه خاطرات شهید رادمهر" | به روایت همرزم شهید(جانشین لشکر)

‌‌پ.ن : خدایا کمک کن اندکی شبیه شهدا شویم !
‌‌
•°•°•°•°•°•°•°•‌
❤️ #شهید_محمود_رادمهر #دیدبان_کربلا #دیدبان_لشکر #فرمانده_محمود_رادمهر #فرمانده_من_حاج_محمود #دوست_شهید_من #شهیدمحمودرادمهر #شهیدرادمهر #شهید_رادمهر #محمود_رادمهر #محمودرادمهر #فرمانده #خان_طومان #شهدای_مظلوم_خان_طومان
🚩 #خادم_شـﮫید_محمود_رادمـﮫر #صف_اول
#martyr


20

♦️آخرین کمک کننده نباشید-پنجرگیری ماشین و کمک به زن باردار چهل و پنج دقیقه ای می شد که در آن سوز سرما ایستاده بود. زن٬ کنار جاده منتظر کمک ایستاده بود. ماشین ها یکی پس از دیگری رد می شدند. انگار با آن پالتوی کرمی اصلا توی برف ها دیده نمی شد. به ماشینش نگاه کرد که رویش حسابی برف نشسته بود. شالش را محکم تر دور صورتش پیچید و کلاه پشمی اش را تا روی گوش هایش کشید.

یک ماشین قدیمی کنار جاده ایستاد و مرد جوانی از آن پیاده شد. زن ، کمی ترسید اما بر خودش مسلط شد مرد جوان جلو آمد و به او سلام کرد و مشکلش را پرسید. زن توضیح داد که ماشینش ، پنچر شده و کسی هم به کمک او نیامده است. مرد جوان از او خواست بیش از این در آن سرمای آزار دهنده نماند و تا او پنچرگیری می کند زن در ماشین بماند. او واقعا از خداوند متشکر بود که مرد جوان را برایش فرستاده است. در ماشین نشسته بود که مرد جوان تق تق به شیشه زد. زن پولی چند برابر پول پنچرگیری در مغازه را، برداشت و از ماشین پیاده شد و بعد از اینکه از وی تشکر کرد، پول را به طرفش گرفت. مرد جوان، با ادب، پول را پس زد و گفت که این کار را فقط برای رضای خاطر خداوند انجام داده است و به او گفت: "در عوض ، سعی کنید آخرین کسی نباشید که کمک می کند."
از هم خداحافظی کردند و زن که به شدت گرسنه بود به طرف اولین رستوران به راه افتاد. از فهرست غذای رستوران یکی را انتخاب کرده بود که زن جوانی که ماه های آخر بارداری خود را می گذراند با لباس بسیار کهنه و مندرسی به طرفش آمد و با مهربانی از او پرسید چه میل دارد. زن، غذایی 80 دلاری سفارش داد و پس از آنکه غذا را تمام کرد، یک اسکناس صد دلاری به زن جوان داد. زن جوان رفت تا بیست دلار بقیه را برگرداند. اما وقتی بازگشت خبری از آن زن نبود. در عوض، روی یک دستمال کاغذی روی میز یادداشتی دیده می شد.زن جوان یادداشت را برداشت. در یادداشت نوشته شده بود که آن بیست دلار به علاوه ی چهارصد دلار زیر دستمال کاغذی برای وی گذاشته شده است تا برای زایمان دچار مشکل نشود. یادداشت برای آن زن بود و در آخر نوشته شده بود: "سعی کن آخرین نفری نباشی که کمک می کند." شب که شوهر زن جوان به خانه بازگشت، بسیار محزون بود و گفت که به خاطر پول بیمارستان نگران است چون نزدیک زمان زایمان است و آن ها آهی در بساط ندارند. زن جوان ماجرای آن روز را برایش تعریف کرد: درباره ی زنی با پالتوی کرم روشن که مبلغ کافی برای او گذاشته بود و نامه را هم به او نشان داد.
ادامه داستانک درکامنت دوم همین پست👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇


9

#اندکی_تفکر
می گویند: مسجدی می ساختند،
#بهلول سر رسید و پرسید: چه می ڪنید؟
گفتند: مسجد می سازیم.
گفت: برای چه؟
پاسخ دادند: برای چه ندارد،
برای #رضای_خدا.
بهلول خواست میزان #اخلاص بانیان خیر را به خودشان بفهماند،
محرمانه سفارش داد سنگی تراشیدند
و روی آن نوشتند «مسجد بهلول» شبانه آن را بالای سر در مسجد نصب ڪرد.
سازندگان مسجد روز بعد آمدند و دیدند بالای در مسجد نوشته شده است «مسجد بهلول». ناراحت شدند؛ بهلول را پیدا ڪردند و به باد ڪتڪ گرفتند ڪه زحمات دیگران را به نام خودت قلمداد می ڪنی؟
بهلول گفت: مگر شما نگفتید ڪه مسجد را برای خدا ساخته ایم؟
فرضا مردم اشتباه ڪنند و گمان ڪنند ڪه من #مسجد را ساخته ام،
#خدا ڪه اشتباه نمی ڪند. 👇👀👇
نميشه و نبايدمسئولین:
شبیه #گاندی حرف بزنند
اما شبیه #برادر_اسد و برادر #قذافی( به قول آقاي #راشد_يزدي ) عمل كنند


4

🍀💚🍀
🍂🌻🍂
🎭💙🎭 بااحترام ; باعرض سلام و تبریک " عیدفطر "
راپیشاپیش ب محضر دوستان , همکاران ,
هنرمندان و بستگان و و و , , , تمام عزیزان هم وطنم سراسر شود و نشاط باشد و ب لطف خدا طاعات و عبادات همه موردتایید وبهترین های الهی,,, مزد اطاعت ازاوست جسارتا عرض کنم روزه دار و بی روزه همه و همه که دل هاشون برای هم نوع خودشان میطپد ووو بیاییم چراغ خاموش اگرخبراز شرایط بد اقتصادی
دوستان آبرومند رو شناسایی و بی منت هوای دل رنجورش راداشته باشیم ب والله اول لذتش ازان توست و مطمئنا جای اون کمک ب دوستی چندین برابر معنوی مادی اجتماعی ووو بهترین آن لبخندخداورضایت را باتوفیق وسلامتی خودوخانواده محترمتان را روز بروز.ب نظاره خواهی بود انشااله,,, شاهد فقروتنگدستی و نیاز وو نیاز نباشیم 🌺💕🌺💕🌺💕
بازوان دست توانا ب گرفتن دست ناتوان است
🌷🌸🌷🌸🌷🌸
دوست#دوستان_ناب_مهربان#همکار_همکاران#هنر_هنرمندان#موزیک_خواننده_خوانندگان#صدا_سیما#بازر_بازران_سینما#تئاتر_تلویزیون#ایران#سرزمین_پدری#تبریک_عید_فطر#پیشاپیش_مبارک#دستگیر#دستگیران#رضای_خدا#برکت_شادی_سلامتی#انفاق_نیازمند_دوست_هم_نوع#مزد_خدا#انشااله#دعا_اجابت#بیماران_شفا#درگذشدرگذشتگان_آمرزش#امیر_وطن زاد#دست_بوستان:مدد_تویی_بست#
🌾🙏🌾🙏🌾🙏
تهران
29رمضان 1397
🌹🌷🌹🌷🌹🌷 🌵🍀💚🍀🌵


30

اول باید از سیم خاردار نفس عبور کرد😔
برای تقرب به خدای مهربان باید از نفس خودمون رد بشیم.
منمو عشق ابا عبدالله
#بغض_رهبرم #سیدعلی_تنها_نیست #زندگی_خدایی #زندگی_مومنانه #رضای_خدا #تقرب_به_خداوند
#نفس_سرکش #عبور_ از_سیم_خاردار #رهبر_من_نور_چشمان_من_است_دشمن_بداند_هفت_آسمان_و_اوج_و_فلك_را_كه_رد_كند_قدش_نميرسد_كه_سيدعلي_را_رصد_كند


3

#خود_یا_خدا
از فرماندهی لشکر آمده بودند.... ابلاغیه را دادند و رفتند. #حکم_فرماندهی تیپ بود. حاجی شده بود فرمانده تیپ یک. سریع با فرمانده لشکر تماس گرفت و گفت: «من باید فکر کنم. همین طوری که نمی شود!» فردا دوباره آمدند تا جواب قطعی را از حاجی بگیرند. جواب #مثبت داد و قبول کرد. من که از این قضیه تعجب کرده بودم، به حاجی گفتم: «چرا همان دیروز جواب مثبت ندادید؟» ایشان گفت: «دیروز در آن حالت نمی توانستم فکر کنم و #تصمیم بگیرم. راستش رفتم و با خودم فکر کردم امروز که مرا به فرماندهی تیپ منصوب کردند، اگر چند روز دیگر بخواهند این مسئولیت را از من بگیرند و بگویند از این پس باید به عنوان یک #رزمنده_ساده در جبهه خدمت کنی، من چه عکس العملی نشان می دهم؛ اگر ناراحت و غمگین شوم، پس معلوم می شود برای #رضای_خدا این مسئولیت را قبول نکردم، ولی اگر برایم فرقی نداشت پس مشخص می شود که این #مسئولیت را برای رضای خدا و به دور از هوای نفس قبول کردم و #فرقی_ندارد که در کجا خدمت کنم. بعد دیدم اگر بخواهند مسئولیت فرماندهی تیپ را از من بگیرند، برایم فرقی ندارد؛ لذا #قبول کردم.»
شهید حاج حسین بصیر

پا به پای باران/ ص58
#شهید_حسین_بصیر
#کار_برای_خدا
#حب_مقام
#ذخایر_نظام
________________________

#امام_علی علیه السلام
خوشا بر آن که عمل و علمش ، دوستی و دشمنی اش ، گرفتن و وانهادنش ، سخن و سکوتش و کردار و گفتارش تنها برای خدا باشد .
تحف العقول / 100
__________________________
#شهید‌گمنام #شهید #شروع_دوباره #دفاع_مقدس


0

برای این ڪه خدا
لطفش، رحمتش و آمرزشش
شامل حال ما بشود،
باید اخلاص داشته باشیم.
#اخلاص
#اخلاص
#اخلاص
#رضای_خدا
#رفیق_شفیق #رفیق_شهید #حضرت_ماه
#حاج_محمد_ابراهیم_همت
#شهدا_دستگیرند
#دست_های_خالی_ام_دخیلتان

@hemmatofficial


1

.
.
.
اینم از استراحت مدافعان حرم...
مگه نمی گیید پول هنگفت می گیرن ...
بهترین حالت استراحتشون اینه...
#شهیدان
#شهدا
#شهادت
#استراحت
#خواب
#مدافعان_حرم
#جنگ
#اخلاص
#غریبی
#رضای_خدا


4

🌹شهید محمد ابراهیم همت و رضایت خداوند🌹#شهیدهمت #رضای_خدا #دفاع_مقدس #سردار #سردارسلیمانی #شهدا #شهدای_گمنام


2

.
#برای_ثبت_در_تاریخ
در اینکه#نمایندگان_مجلس پاسبان و پاسدار کشور باید باشند،شکی نیست اما وظیفه ای هم بر عهده ماست که گاهی اگر دستمان به سیلی نرسید لااقل با تکان دادن در خواب رفتگان را بیدار کنیم!! امروز ما مسئولیم در مقابل سرنوشت کشورمان و اگر سکوت کنیم خائن به خودیم!
شاید در نگاه برخی کار سطحی و کوچکی باشد که به نمایندگان پیام بدهیم اما حواسمان باشد اگر برای #رضای_خدا کار کنیم برکت نگاه خدا در همین کار سطحی هم تاثیری شگرف خواهد داشت.
حواسمان باشد،اگر پاسبان در غفلت است، خواب بر چشم صاحب خانه حرام است!

پ.ن: دوستان بسم الله ، لیست شماره نمایندگان محترم در دسترس هست ، یا دایرکت و یاپیام بدید إرسال کنم خدمتتون.
#FATF
#امنیت_شوخی_بردار_نیست
#شوخی_امنیتی_نکنید
#چیزی_شبیه_برجام
#خانه_ملت Vs #خائن_به_ملت
#نماینده_من_نمیگذارد


3

حوالی میدان خراسان از داخل پیاده رو با سرعت در حال حرکت بودیم. یکباره ابراهیم سرعتش را کم کرد! برگشتم عقب و گفتم: چی شد، مگه عجله نداشتی؟!
.
همینطور که آرام حرکت می کرد، به جلوی من اشاره کرد و گفت: یه خورده یواش تر بریم تا از این آقا جلو نزنیم.! من برگشتم به سمتی که ابراهیم اشاره کرد. یک نفر کمی جلوتر از ما در حال حرکت بود که به خاطر معلولیت، پایش را روی زمین می کشید و آرام را میرفت.
.
ابراهیم گفت: اگر ما تند از کنار او رد شویم، دلش می سوزد که نمی تواند مثل ما راه برود. کمی آهسته برویم تا او ناراحت نشود.
.
گفتم: ابرام جون، ما کار داریم، این حرفا چیه؟ بیا سریع بریم. اصلا بیا از این کوچه بریم که از جلوی این معلول رد نشیم.
آنچنان قلب رئوف و مهربانی داشت که به ریزترین مسائل توجه می کرد. او در حالی که عجله داشت، اما راضی نشد حتی دل یک معلول را برنجاند! 📚 سلام بر ابراهیم۲
.
.
جای شهید ابراهیم هادی خالی که میگفت:

فقط برای #رضای_خدا کار کنید و دنبال دیده شدن نباشید.

برادرم کمک کن مخلص باشیم.
.
🌷خوشا زبانی که شهدا را یاد کند با ذکر یک #صلوات🌷

#شهید_ابراهیم_هادی
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج
#اللهم_الرزقنا_شفاعة_الشهداء
#اللهم_ارزقنا_کربلا
#اللهم_ارزقنا_شهادت_فی_سبیلک
#السلام_علیک_یا_اباعبدالله
#التماس_دعا
@aboosaheb313


6

ادامه پست قبلی
دوستان گذشت هم یکی از بزرگترین کارهایی است که هم خودمون هم خدا و هم بنده خدارو خشنود میکنه بیایم گذشت و بخشندگی رو هم تمرین کنیم
#انسانیت#گذشت#بخشندگی#کمک#یاری#مستضعفین#بی_بضاعت#فقیر#درمانده#رضای_خدا#خشنودی#آزادی_زندانیان#بی_گناه#حساب_دیوار#الباقی#پول#میوه#نان#غذا#کاشمر#ایران#آباد#آبادی#دوستی#کافه_پائیز


5

لطفا دو دقیقه وقت بذارید این پست و ادامشو در پست بعدی مشاهده بفرمایید.
از همین امروز حتی به مقدار کم میتونیم شروع کنیم و به حساب دیوار خیلی از بی بضاعتان و نیازمندان رو یاری کنیم
#کاشمر#خدا#انسانیت#مردم#مستضعفین#بی_بضاعت#یاری#بخشندگی#خشنودی#رضای_خدا#ایران#ایرانی#آباد#آبادی#کافه_پائیز #کافی_شاپ#پائیزان


3

⭕️ما #مکلف به انجام #وظیفه هستیم برای ما انجام وظیفه مهمه گیریم که #عملیات پیروز بشه یا نه
از آنجا که خدا #صداقت بچه ها را میبیند پیروزی به وجود میاد
_
ما مکلف به انجام #تکلیف هستیم
🔹️تکلیف چیه
🔹️هزینه چیه
🔹️سود چیه
🔹️عقل چی میگه
🔹️احساس چی میگه
راستی کسی از آینده خبر داره
و..
بعد از این جمله شهید #حسن_باقری یاد جمله حضرت #امام_خمینی افتادم که به شهید بهشتی میگفت که اگر این همه جمعیت فردا مرگ بر من بفرستن من باز همون کار خودم را انجام میدم چون بهش اعتقاد دارم
🔴به این میگن‌احساسی عمل نکردن و از روی ایمان کاری را کردن که جلوی خیلی از افرادی که اوایل ادعای انقلابی داشتن حتی به حاصل عمر خود هم امام مسامحه نکرد
یعنی دخالت ندادن رفاقت در مسیر حق
یا سخنرانی معروف شهید #حمید_هاشمی که میفرمود ما برای پیروزی نیامدیم ما برای جنگ نیامدیم ما برای شکست نیامدین ما برای #رضای_خدا آمدیم
رفقا مدتی بود میخواستم درباره تکلیف مداری حرف بزنم چون مدتی بود که اتفاقاتی در زندگیم افتاد که درباره این معقوله مشکک شدم
🔶️امروزه افرادی بدرد انقلاب و آینده اسلام میخورند که پول و قدرت دارند؟ درسته یانه
🔶️خیلی ها براین باورند و برای این خیلی تلاش میکنن
اگر ما به این امر واقف باشیم هدف وسیله را توجیه میکنه و برای رسیدن به اهدافمان که بهش اعتقاد داریم البته به مرحله #ایمان واقعی نرسیده وسیله ها را توجیه میکنیم شاید از مواضع خودمان خیلی موقع ها کوتاه بیاییم و چشم روی ناحقی ها ببندیم یا حتی اونها را #تایید کنیم و شایدم آلوده بشیم چرا چون میخواهیم به فلان هدف برسیم
واقعا این منطقیه؟
پس اگر این جور باشه خیلی ها دارن راه را اشتباه میرن که فکر میکنن عدالتی هم هست
پس چه جور امام با این زندگی ساده خودش کل دنیا رو متحول کرد؟
پول داشت یا ....
یا چهره های سیاسی اوایل زندگیشان که به خاطر مسایل کاذب سیاسی اسم نمیارم
____
🔵رفقا یادتان نره به خاطر مسایل دنیایی یه وقت پا روی تکلیف خود بزارید
خیلی باید مراقبت کرد
یه وقت روزی نرسه که ببینیم راه را اشتباه آمدیم و خیلی موقع ها احساسی شدیم و خیلی معصیت ها روی اعمالمان نوشتن
دیگه زیاد بازش نمیکنم....
#شهیدحسن_باقری
#شهیدمهدی_زین_الدین
___
الهی
🔷تمامی #رفقای_حقیر ( #مخاطبین_خاص ) را عاقبت به خیر بگردان و نگذار لحظه ای از عمرشان ببهوده بگذره و ان شالله در آینده انقلاب و جهان سهیم باشند و #زندگی #عادی نداشته باشند
🔷 #حقیر هم سرباز انقلاب باشم‌نه سربار و #شهادت نصیبم بشه
⏺️یاعلی..
#امام_خامنه_ای #همدان #بدهکارانقلاب #ایران #عشق #رمضان #خرداد #محمدصادق_تمهیدی_منیر


7

🌺 از قول یک#خانم#متأهل#نوگرا: به نام خالق حکیم رحیم
♦️من هم مثل شمایه خانمم
یک همسر جوان وپر از#شورجوانی برای گرفتن#همسر دوم و آغاز تکثیر عشق، توی خانواده پنج نفرمون که به تازگی پسرکوچیکمون متولد شده خودم به همسرم پیشنهاد دادم و ایشون که در عین حال که طلبه نیستن ولی مصداق یک جوان انقلابی هستن پذیرفتند؛ ولی نگاه من به#تعدد_زوجات با مبلغین عزیز کمی متفاوته
درسته که رسیدگی به اوضاع پیردختران به عنوان یک همنوع و بحث#جهاد جمعیتی وظیفه منه، اما من اینها را نتیجه ی نبود نگرش صحیح به ازدواج و نبود دیدگاه اسلامی نسبت به چند همسری میدونم #چند_همسری یک درمان نیست وچه بسا گفتن لفظ پیشگیری هم براش سبک باشه
♦️۱) وقتی من ازدواج را رشدی برای خودم و جامعه و رسیدن به یک تمدن ناب اسلامی می دونم اونوقت هر کاری میکنم تا ازدواج مسیر هموارتری برای تکامل وصعود من باشه وهرچه بیشتر ازدواجم در مسیر توسعه و ایجاد تمدن اسلامی موثر باشه
حالا وقتی معصومین ما راه رشد یک زن را آزمایش به حسادت معرفی کردند و راه سقوط و کفر زن را#غیرت چرا من با اشتیاق به سمت این بستر زیبا برای تکاملم نرم
♦️۲) این که وقتی نگاه من به#ازدواج قرب باشه#حسادت چه معنایی میتونه داشته باشه حسادت برای کسیه که هدفش از زندگی مشخص نیست، با این نگاه با کمی استنباط و تحلیل میبینیم #پیامبر ص فرمودن: هم نشینی مرد با همسرش مثل#معتکف شدن تو#مسجد_النبی است
پس نشستن#همسر من در کنار یک#زن دیگه#رشد اون رو به همراه داره و رشد همسرم به عنوان#مرد خانواده من جز رشد من را به دنبال نخواهد داشت
من خودخواهانه دنبال صعود میگردم پس چرا این لطف الهی رو ازخودم دریغ کنم
♦️۳) تو#قرآن که کتابمون میدونیم مگه#خدا نگفته بعد از ازدواج#مودت ورحمت#هدیه من به#عروس و#داماد ، مگه نگفته عزت برای خداست وعزت را خدا میده؟ پس چرانگران تقسیم عشق باشیم؟ مودت ورحمت بین من وهمسرم هدیه خداست وجزخدا نمیتونه اون رو از ما بگیره؟
مگر خودمون با رفتارمون روش پرده بزاریم حالا میگیم اگه زن بعدی بیاد ممکنه اون رو بیشتراز ما دوست داشته باشه، مگه نمیگیم خداست که عزیزمیکنه و دل#مومنین رو به هم نرم؟ خود خدا هم گفته این عزت بر اساس#تقوا ست پس اگرتقوای من بیشتر باشه من#دوست_داشتنی ترم واگرتقوای#هووم بیشتر باشه اون عزیزتره
دراین صورت این محبت بیشتر گوارای وجودش منم تلاش کنم تقوام رو بالا ببرمعزیزتر میشم، در حالی که اگه تقوایی داشته باشم اونوقت همسرم نیست که افق نگاه من رو میسازه ومن برای عزیز تر شدن تلاش نمیکنم
بلکه برای#رضای_خدا#عشق میورزم وبرام بازخوردش فرقی نداره


101

جواب سوال با وجدان خودمان....
#رضای_خدا
#نفس_لوامه
#وجدان


0

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری: این کشور یک روزی تکه تکه شده بود و رهبری خدایی آمد که جز برای خدا به چیزی فکر نمی کرد
#ناطق_نوری #ناطقي #حجت_الاسلام #کشوری #خدا #خدایی #رضای_خدا #سخنرانی #تکه_تکه #اتحاد #نجات #ایران #حرم_مطهر #امام_خمینی


0


از میان مردم کسانی هستند(#امیرالمومنین)
که جان خود را در برابر #رضای_خدا میفروشند؛
و خداوند نسبت به بندگانش #مهربانترین است.
بقره ۲۰۷

#قرآن ورق ورق شد و...
#مصطفی_محمدی

مـا بی سلیقه ایم تـو حاجاتِ مـٰا بخواه
وَرنـه گِدا؛ مطالبه‌ی آب و نـٰان ڪُنَـد
#محمد_سهرابی


2

تنها ملاک او برای هر کار #رضای_خدا بود.
#امام_خمینی
#امام_خمینی_ره


1

قدر لحظاتِ جوانی خود را بدانید!!! و مواظب باشید هرگز جز برای رضای خدا کارنکنید!!!
#سید_علی_خامنه_ای
#رهبرا_سایه_سرو_بلندت_از_سر_ما_کم_مباد
#رهبرم_سایه_ات_مستدام
#رضای_خدا


0

سلام طاعات قبول،دوستان خوبم
امشب، شب گذشت و شب بخشش ......
اگر حقیر موجب ناراحتی و خدایی ناکرده
دلخوری کسی شدم، حلالیت میطلبم
و هر بزرگواری هم که پشت سر حقیر، حرفی ویا ناخواسته غیبت ویا تهمتی زده ،
به خاطر رضای خدا بخشیدم.
((التماس دعا))
#لیالی_قدر
#رمضان
#شب_گذشت
#شب_بخشش
#شب
#رضای_خدا
#التماس_دعا
#حلالیت
#تهمت
#غیبت
#دلخوری
#امام _علی_علیه_السلام
#نزول_قرآن
#شب _نوزدهم_رمضان
#مناجات
#العفو
#قرآن _به_سر
#حسینیه_فداییان
#شب_قدر
#ماه_مهمانی
#ماه_مهمانی_خدا
#ماه_رمضان
#بندگی
#روزه


8

حوالی میدان خراسان از داخل پیاده رو با سرعت در حال حرکت بودیم. یکباره ابراهیم سرعتش را کم کرد! برگشتم عقب و گفتم: چی شد، مگه عجله نداشتی؟!
.
همینطور که آرام حرکت می کرد، به جلوی من اشاره کرد و گفت: یه خورده یواش تر بریم تا از این آقا جلو نزنیم.! من برگشتم به سمتی که ابراهیم اشاره کرد. یک نفر کمی جلوتر از ما در حال حرکت بود که به خاطر معلولیت، پایش را روی زمین می کشید و آرام را میرفت.
.
ابراهیم گفت: اگر ما تند از کنار او رد شویم، دلش می سوزد که نمی تواند مثل ما راه برود. کمی آهسته برویم تا او ناراحت نشود.
.
گفتم: ابرام جون، ما کار داریم، این حرفا چیه؟ بیا سریع بریم. اصلا بیا از این کوچه بریم که از جلوی این معلول رد نشیم.
آنچنان قلب رئوف و مهربانی داشت که به ریزترین مسائل توجه می کرد. او در حالی که عجله داشت، اما راضی نشد حتی دل یک معلول را برنجاند! 📚 سلام بر ابراهیم۲
.
.
جای شهید ابراهیم هادی خالی که میگفت:

فقط برای #رضای_خدا کار کنید و دنبال دیده شدن نباشید.

برادرم کمک کن مخلص باشیم.
.
🌷خوشا زبانی که شهدا را یاد کند با ذکر یک #صلوات🌷

#شهید_ابراهیم_هادی
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج
#اللهم_الرزقنا_شفاعة_الشهداء
#اللهم_ارزقنا_کربلا
#اللهم_ارزقنا_شهادت_فی_سبیلک
#السلام_علیک_یا_اباعبدالله
#التماس_دعا


24

👇👇
.
.

#‌عجیب نیست
.

نه واقعا عجیب نیست؟
.

پوشیدن لباس آزاد و بلند، #چادر، یا #مانتو_بلند و مناسب ، دست و پاگیر و اذیت کنندست❗️
.

اما پوشیدن کفش های این چنینی در کوچه و خیابان، بازار و مترو ....راحت و بی درد سر است❗️
.

پوشیدن چادر تو گرمای تابستون وحشتناک و عجیبه..
‌اما پوشیدن #ساپورت در سرمای زمستون مسخره که نیست هیچ، خیلی عادی و منطقیه!!!!
.
.
. ⬅️واقعا این کفش ها #آزار_دهنده نیست
‌آن هم برای کوچه و خیابان؟
‌کمر درد و پا درد و عوارض متعدد دیگه برای سلامتی ، همه فدای یک لحظه دیده👁️ شدن؟؟
ارزشش رو داره؟!
#‌رضایت_خدا و #حجاب و #دین اصلا به کنار
‌واقعا چرا؟؟
‌این همه #زجر_کشیدن فقط برای پسند دیگران!!؟؟
.
.
. ⬅️چرا باید برای نگاه گذرای عده ای که خیلی از آونها نگاه های هوس آلود و ناپاک دارن، انقدر جسم و روحت رو خسته کنی بانو!!
.

برای آنها فقط #یک_لحظه_ای .. فقط یک لحظه...همین❌
.

باور کن خیلی زود فراموشت میکنند، مثل خیلی های دیگه که فراموش شدن و به دور انداخته شدن...!!!
.

باور کن و ایمان بیار که #زن_تن_نیست..✅
.

اونوقت همه وجودت و خلاصه نمیکنی در نمایش زیبایی های خدادایه جسمانیت😊
.

اونوقت نگاه نر و مادگی به تو، تبدیل به نگاه یک #انسان میشود به انسانی دیگر..✅
.

اونوقت به خودت و دیگران ثابت میکنی که ارزش تو فقط به تنت نیست، ‌افکار زیبا و استعداد های ناب هم داری که باید به اونها توجه کنن👌
.
.
. ⬅️کاش کمی خودمان را دوست داشته باشیم..
‌کاش بفهمیم حجاب هدیه زیبا و استثنایی خداست برای ما..
‌نه ظلم خدا به زن و گرفتن آزادی او❌
‌کاش بفهمیم خدا ما را با چه تیپی بیشتر دوست دارد💚
.
.
. ⬅️کاش وقتی لباس میپوشیم با خود بگیم : 👇
.

آیا این لباس #شخصیت و #جایگاه_انسانی من رو تحت تاثیر منفی قرار نمیده؟؟
.

آیا این لباس من رو تبدیل به یک #ابزار_عمومی برای ارضا و شهوت دیگران نمیکنه؟؟
.

آیا این کفش و لباس در شان و شخصیت من است؟؟
.

واقعا با این پوشش میتونم ادعا کنم که #زن_والاست_نه_کالا ؟!
.
.
.

قضاوت با شما🙏
‌نظر شما چیه؟؟
‌.
‌.
.
#حجاب #چادر #رضای_خدا
#پاشنه_بلند
#التماس_تفکر
#برای_خود_ارزش_قائل_باشید
#هر_لباسی_مناسب_نیست
#غرب_زدگی


2

#مدافع_حرم
#شهید_مهدی_شکوری
ولادت: ۶۴/۲/۱۴
شهادت:۱۳۹۶/۱/۱۶
محل شهادت:سوریه،
نحوه شهادت: اصابت ترکش خمپاره به سر
.

۱۴ اردیبهشت ۶۴ در گنبد کاووس به دنیا اومد. بسیار #باادب و #بااخلاق بود و در طول عمر ۳۱ ساله‌اش حتی یک بار هم به پدر و مادرش بی احترامی نکرد. ۱۹ سالگی ازدواج کرد و دو فرزند داشت. #گچ_کار بود و #مستاجر. و زندگی‌اش به سختی میگذشت اما بسیار #سخت_کوش بود و هیچ‌گاه از تلاش برای کسب #روزی_حلال دست برنمیداشت
.

از همان نوجوانی عاشق اهل بیت (علیه السلام) بود و زمانی که داعش به سوریه حمله کرد خیلی دوست داشت برای دفاع از حرم برود. خانواده اش در ابتدا مخالف رفتن او بودند اما وقتی شوق و اصرار بیش از حد او را برای رفتن دیدند رضایت دادند. پدرش می‌گوید: هیچ وقت فکر نمیکردم مهدی بتواند از همسر و فرزنداش دل بکند چون او #عاشق_همسر_و_فرزندانش بود
.

لحظاتی قبل از شهادت برای کمک به همرزمانش که داشتند تن به تن میجنگیدن مهمات و آب میبرد
با اینکه خودش هم تشنه بود ولی آب نخورد و در همان صحنه ای که برای کمک به هم رزمانش میرود و به آن‌ها ملحق میشود در اثر اصابت ترکش خمپاره 120 به سرش به شهادت میرسد

همسرش میگوید: زمانی که خبر شهادتش را به ما دادند خیلی لحظه سختی برایمان بود چون او خیلی ما را دوست داشت. هر چند که الان زندگی بدون او برای ما خیلی سخت میگذرد اما چون خودش این راه را انتخاب کرد و به خواسته‌اش رسید ما هم راضی هستیم به #رضای_خدا
.

جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) و هدیہ به روح مطهر شهید صلواتـــــ .
#اللهم_صل_علی_محمد_و_ال_محمد_وعجل_فرجهم
#شهید_مهدی_شکوری
#مدافع_حرم_آل_الله
#لبیـڪ_یا_زینب
#لبیـڪ_یا_رقیه
#مدافعان_حرم_برای_پول_رفتند؟
#اللهم_الرزقنا_شهادة_فی_سبیلڪ
#شهادت_روزیتون
#اللهـم_عجــل_الولیکـــ_الفــرج 🌹


16

#بسم_الله #سلام_قولا_من_رب_رحیم این طبیعیه که پشت هر عملی باید #اعتقادی باشه. این یک اصل نهادینه در #اسلام هست. اصلی که بیان میدارد #الاعمال_بالنيات یعنی اگر بدون هدف و کورکورانه عملی را انجام بدی مثل #نماز #روزه #حج #زکات و غیره ... به اصطلاح اگر #نیت نکرده باشی مورد قبول واقع. نخواهد شد. نیت هم زیاد سخت نیست همان #قربه_الى_الله است ...#فقط_برای_خدا و #رضای_خدا دوستان در کارهاتون #برند تولید کنید .. اهدافتون را در مارک دار به نیات خوب کنید ... سعی کردم بالای #کتابخانه ام #ایدیولوژی ام را جلوی چشمانم به نمایش بگذارم .... شما هم اهدافتان را در معرض دید قرار بدهید که در یادتان بماند خیلی هارا... وگم نکنید راه را ...... #شهدا #مدافعان_حرم #ابراهیم_هادی #رسول_خلیلی #شهید_بهشتی #چمران #امام_خامنه_ای #راه_انقلاب_ادامه_دارد


3

#پست_ویژه🌷
.
. 🌹امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست. «رهبر معظم انقلاب»🌹
.
لطفاً کپشن با دقت خوانده شود🙏
.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ🌷 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ🌷ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ🌷
در یکی از 💌#نامه_های_پدرم به این نامه👆 استناد میکنم که خطاب به #مدیر_عامل #کارخانه_سیمان_سپاهان_اصفهان است که درخواست داده بودند؛ به دلیل #مشکلات_اقتصادی و #تحریم_های_وارده به #کشور_مان و #الگو_برداری_از_ساده_زیستی_حضرت_امام_خمینی،نیاز به #اخذ_مبلغ_حق_سرپرستی_و_مزایای_دیگر_را_ندارد و #درخواست_قطع_آن_و_یا_واریز_این_مبلغ برای #کمک_به_جبهه_ها در نظر گرفته شود،که این نامه توسط مدیر عامل، مورد موافقت قرار می گیرد.
.
.
🌀حال مقایسه کنیم،#اعمال_شهدا را با خودمان که برای ارتقا و گرفتن حقوق و .... با چه اعمالی!!! قصد بدست آوردن اینها را داریم،به نقل از پرسنل زحمتکش کارخانه سیمان سپاهان اصفهان که در دهه ی ۵۰ و ۶۰ شاغل بودند به این نکته اذعان دارند که اوّلین الویت این شهید #رضای_خدا و #حمایت_از_کارگران_زحمتکش این کارخانه بود.
. 💫همیشه به این جمله فکر میکنم که شهدا از ما میپرسند: 👈این قرارمان نبود 👉
والسلام
.
🍃قسمتهایی از این کپشن به روایت داماد شهید🍃
.
#سردار_شهید_نادر_حاجی_هاشمی
#شهدا_رهبرم_را_دعا_کنید
#التماس_دعا🙏
@Khamenei_ir
@emamkhomeini


22

❁قربة‌الی‌الله❁﷽❁
● قسمت آخر...
یه التماسی تو رفتار این صفحات و کانالها هست که اصرار دارند به غیر مذهبی ها ثابت کنن که مذهبی ها هم عاشقند.
انگار تمام مشکل اینجاست که غیر مذهبی جماعت قبول ندارند که مذهبی ها هم #عشق دارند و اگر براشون این موضوع جا بیفته، بدو بدو میان و مذهبی میشن!
و برای نشون دادن اینکه ما هم عاشقیم، کارهای اونها رو تکرار میکنند! مثلا:
عکس یه دختر خانم چادری با چهره جذاب و لباسای خاص همراه شعرای عاشقونه برای کپشن!!!
یا مثلا عکس زن و شوهر با پوشش مذهبی و فیگورهای نامناسب!!
خب عزیزجان شماهم که داری عین کارهای اونها رو تکرار میکنی ، فقط ظاهر مذهبیه...
در واقع تو داری جذب اونها میشی نه اونها جذب تو...
.
✔️اتفاقا نکته همین جاست که ما اصلا نیازی به ثابت کردن اینکه بچه شیعه ها عاشقتر از غیر مذهبی ها هستند نداریم چون اصولا تفاوت مذهبی و غیر مذهبی در #مقدار عشق نیست بلکه در #نوع و #جنس عشقه ❣️❤️
عشق مذهبی ها برای #رضای_خدا شکل میگیره...
عشق مذهبی ها اینطور شکل میگیره که #خدا دو تا بنده اش رو دوست داره و این دو تا بنده هم عاشق خدا هستند. و چون در راه عشق به خدا راهشون یکیه، خدا هم مهر این دو رو به دل هم میندازه.
هدف از این عشق و هدف از این ازدواج رسیدن به خداست...
یعنی من می خواستم به خدا برسم، داشتم در این راه پیش میرفتم و حالا که وقت ازدواجم رسیده دیگه نمیتونم تنهایی ادامه بدم و بقیه مسیر رو باید دو نفره به سمت خدا بریم؛
و خدا با ازدواج راه به خودش رسیدن رو سهل تر قرار داده.
.
که اگر غیر از این هم باشه اون عشق نه تنها زیبا نیست بلکه نکوهیده است، چون فرد رو دنیایی تر میکنه و نه خدایی تر!
.
تفاوت عشق مذهبی ها در #هدف هست
وگرنه ممکنه خیلی از غیر مذهبی ها عاشقتر هم باشن و برای هم دیگه جون هم بدن!
از طرفی هم میشه مذهبی ها عشق شون برای خدا نباشه. مذهبی هستن ولی عشق و محبت شون اونها رو به خدا نمی رسونه. نمیگیم بده ولی این هم گم کردن هدفه!
.
آقا پس میگی زن و شوهر فقط بایدحرف از خدا و پیغمبر بزنن و خودشون هیچی؟؟؟
نخیر، اتفاقا این زن و شوهر برای این که به خدا برسند ، برای اینکه درراه خدا با هم تعامل کنند، #باید عشق و محبتشون نسبت به هم بسیار زیاد باشه.
- چون خداگفته عشق بورزید منم عاشق همسرم میشم...
- چون خدا میخواد محبت در خانواده زیاد باشه من محبت میکنم.
⬅️دلیل #عشق خداست!💘
⬅️اینجوری عشقت هم خالصانه برای خداست!
همونطور که امیرالمومنین در مورد خانم فاطمه زهرا(س) به پیغمبر(ص) گفتند: « نعم العون علی طاعة الله‌ »
⬅️بهترین #یار درراه اطاعت خدا...
.
و من‌الله توفیق
یاعلی✋


5

یکی دیگر از حوزه هایی که می‌توان به عنوان نمونه به آن اشاره کرد "خدماتی" است.
ممکن است شغل شما خدماتی باشد، از قبیل تعمیرات تلفن همراه ، خشک شویی ، آرایشگری و مانند این ها. در حوزه این مشاغل شما می‌توانید در روز اجرای طرح خدمات خود را به صورت رایگان و یا تخفیف دار ارائه دهید و مجری پویش شوید.
#پویش_مهر_کریمانه #کریم_اهل_بیت #امام_حسن #کرامت_حسنی #مهر_کریمانه #با_هم_دیگر_مهربان_باشیم#کوشا #فعالیت #فنی #بازار #شغل #فرصت_شغلی #رضای_خدا


0

.. .
جملاتی زیبا از شهید #حاج_محمد_ابراهیم_همت :

برای اینکه خدا لطفش و رحمتش و آمرزشش شامل حال ما بشه باید #اخلاص داشته باشیم و برای اینکه ما اخلاص داشته باشیم سرمایه می خواد که از همه چیزمون بگذریم و برای اینکه از همه چیز مون بگذریم باید شبانه روز دلمون و وجودمون و همه چیز مون با #خدا باشه .

انقدر #پاک باشیم که خدا کلا از ما راضی باشه .

قدم برمی داریم برای #رضای_خدا قلم بر می داریم روی کاغذ برای رضای خدا

حرف می زنیم برای رضای خدا

شعار می دیم برای رضای خدا

می جنگیم برای رضای خدا

همه چیز همه چیز همه چیز خاص خدا باشه

که اگر شد پیروزی نزدیک است

چه بکشیم چه کشته بشیم که اگر اینچنین باشیم پیروزیم و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره برای ما
چه بکشیم چه کشته بشیم پیروزیم اگر اینچنین باشیم
.
#شهید #شهید_همت #سردار_خیبر #لشگر_۲۷_محمد_رسول_الله #دشمن_شناسی #جبهه_خودی #شهادت #اللهم_عجل_لولیک_الفرج #اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم #اللهم_ارزقنا_شهادت_فی_سبیلک #کلنا_عباسک_یا_زینب


1

❁قربة‌الی‌الله❁﷽❁
● قسمت آخر...
یه التماسی تو رفتار این صفحات و کانالها هست که اصرار دارند به غیر مذهبی ها ثابت کنن که مذهبی ها هم عاشقند.
انگار تمام مشکل اینجاست که غیر مذهبی جماعت قبول ندارند که مذهبی ها هم #عشق دارند و اگر براشون این موضوع جا بیفته، بدو بدو میان و مذهبی میشن!
و برای نشون دادن اینکه ما هم عاشقیم، کارهای اونها رو تکرار میکنند! مثلا:
عکس یه دختر خانم چادری با چهره جذاب و لباسای خاص همراه شعرای عاشقونه برای کپشن!!!
یا مثلا عکس زن و شوهر با پوشش مذهبی و فیگورهای نامناسب!!
خب عزیزجان شماهم که داری عین کارهای اونها رو تکرار میکنی ، فقط ظاهر مذهبیه...
در واقع تو داری جذب اونها میشی نه اونها جذب تو...
.
✔️اتفاقا نکته همین جاست که ما اصلا نیازی به ثابت کردن اینکه بچه شیعه ها عاشقتر از غیر مذهبی ها هستند نداریم چون اصولا تفاوت مذهبی و غیر مذهبی در #مقدار عشق نیست بلکه در #نوع و #جنس عشقه ❣️❤️
عشق مذهبی ها برای #رضای_خدا شکل میگیره...
عشق مذهبی ها اینطور شکل میگیره که #خدا دو تا بنده اش رو دوست داره و این دو تا بنده هم عاشق خدا هستند. و چون در راه عشق به خدا راهشون یکیه، خدا هم مهر این دو رو به دل هم میندازه.
هدف از این عشق و هدف از این ازدواج رسیدن به خداست...
یعنی من می خواستم به خدا برسم، داشتم در این راه پیش میرفتم و حالا که وقت ازدواجم رسیده دیگه نمیتونم تنهایی ادامه بدم و بقیه مسیر رو باید دو نفره به سمت خدا بریم؛
و خدا با ازدواج راه به خودش رسیدن رو سهل تر قرار داده.
.
که اگر غیر از این هم باشه اون عشق نه تنها زیبا نیست بلکه نکوهیده است، چون فرد رو دنیایی تر میکنه و نه خدایی تر!
.
تفاوت عشق مذهبی ها در #هدف هست
وگرنه ممکنه خیلی از غیر مذهبی ها عاشقتر هم باشن و برای هم دیگه جون هم بدن!
از طرفی هم میشه مذهبی ها عشق شون برای خدا نباشه. مذهبی هستن ولی عشق و محبت شون اونها رو به خدا نمی رسونه. نمیگیم بده ولی این هم گم کردن هدفه!
.
آقا پس میگی زن و شوهر فقط باید حرف از خدا و پیغمبر بزنن و خودشون هیچی؟؟؟
نخیر، اتفاقا این زن و شوهر برای این که به خدا برسند ، برای این که در راه خدا با هم تعامل کنند، #باید عشق و محبتشون نسبت به هم بسیار زیاد باشه.
- چون خدا گفته عشق بورزید منم عاشق همسرم میشم...
- چون خدا میخواد محبت در خانواده زیاد باشه من محبت میکنم.
⬅️دلیل #عشق خداست!💘
⬅️اینجوری عشقت هم خالصانه برای خداست!
همونطور که امیرالمومنین در مورد خانم فاطمه زهرا(س) به پیغمبر(ص) گفتند: « نعم العون علی طاعة الله‌ »
⬅️بهترین #یار در راه اطاعت خدا...
.
یاعلی✋


43

❁قربة‌الی‌الله❁﷽❁
● قسمت آخر...
یه التماسی تو رفتار این صفحات و کانالها هست که اصرار دارند به غیر مذهبی ها ثابت کنن که مذهبی ها هم عاشقند.
انگار تمام مشکل اینجاست که غیر مذهبی جماعت قبول ندارند که مذهبی ها هم #عشق دارند و اگر براشون این موضوع جا بیفته، بدو بدو میان و مذهبی میشن!
و برای نشون دادن اینکه ما هم عاشقیم، کارهای اونها رو تکرار میکنند! مثلا:
عکس یه دختر خانم چادری با چهره جذاب و لباسای خاص همراه شعرای عاشقونه برای کپشن!!!
یا مثلا عکس زن و شوهر با پوشش مذهبی و فیگورهای نامناسب!!
خب عزیزجان شماهم که داری عین کارهای اونها رو تکرار میکنی ، فقط ظاهر مذهبیه...
در واقع تو داری جذب اونها میشی نه اونها جذب تو...
.
✔️اتفاقا نکته همین جاست که ما اصلا نیازی به ثابت کردن اینکه بچه شیعه ها عاشقتر از غیر مذهبی ها هستند نداریم چون اصولا تفاوت مذهبی و غیر مذهبی در #مقدار عشق نیست بلکه در #نوع و #جنس عشقه ❣️❤️
عشق مذهبی ها برای #رضای_خدا شکل میگیره...
عشق مذهبی ها اینطور شکل میگیره که #خدا دو تا بنده اش رو دوست داره و این دو تا بنده هم عاشق خدا هستند. و چون در راه عشق به خدا راهشون یکیه، خدا هم مهر این دو رو به دل هم میندازه.
هدف از این عشق و هدف از این ازدواج رسیدن به خداست...
یعنی من می خواستم به خدا برسم، داشتم در این راه پیش میرفتم و حالا که وقت ازدواجم رسیده دیگه نمیتونم تنهایی ادامه بدم و بقیه مسیر رو باید دو نفره به سمت خدا بریم؛
و خدا با ازدواج راه به خودش رسیدن رو سهل تر قرار داده.
.
که اگر غیر از این هم باشه اون عشق نه تنها زیبا نیست بلکه نکوهیده است، چون فرد رو دنیایی تر میکنه و نه خدایی تر!
.
تفاوت عشق مذهبی ها در #هدف هست
وگرنه ممکنه خیلی از غیر مذهبی ها عاشقتر هم باشن و برای هم دیگه جون هم بدن!
از طرفی هم میشه مذهبی ها عشق شون برای خدا نباشه. مذهبی هستن ولی عشق و محبت شون اونها رو به خدا نمی رسونه. نمیگیم بده ولی این هم گم کردن هدفه!
.
آقا پس میگی زن و شوهر فقط باید حرف از خدا و پیغمبر بزنن و خودشون هیچی؟؟؟
نخیر، اتفاقا این زن و شوهر برای این که به خدا برسند ، برای این که در راه خدا با هم تعامل کنند، #باید عشق و محبتشون نسبت به هم بسیار زیاد باشه.
- چون خدا گفته عشق بورزید منم عاشق همسرم میشم...
- چون خدا میخواد محبت در خانواده زیاد باشه من محبت میکنم.
⬅️دلیل #عشق خداست!💘
⬅️اینجوری عشقت هم خالصانه برای خداست!
همونطور که امیرالمومنین در مورد خانم فاطمه زهرا(س) به پیغمبر(ص) گفتند: « نعم العون علی طاعة الله‌ »
⬅️بهترین #یار در راه اطاعت خدا...
.
یاعلی✋


29

. 🌺حضرت علي مي فرمايد: «هر کس قلبش و اعمالش را از غير خدا پاک ساخت مورد نظر خدا قرار خواهد گرفت.» 🍀 همچنین عرفاي بزرگ در سرتاسر جملاتشان به اين نکته اشاره ميکنند که: «اگر کاري براي خدا بود ارزشمند ميشود. يا اينكه هر نَفَسي که انسان در دنيا براي غير خدا کشيده باشد در آخرت به ضررش تمام ميشود.» 💐از ويژگيهاي ابراهيم اين بود که معمولا کسي از کارهايش مطلع نميشد. بجز کساني که همراهش بودند و خودشان کارهايش را مشاهده ميكردند. 🌷 اما خود او جز در مواقع ضرورت از کارهايش حرفي نميزد. هميشه هم اين نکته را اشاره ميکرد که: کاري كه براي رضاي خداست، گفتن ندارد. يا مشکل کارهاي ما اين است که براي رضاي همه کار ميکنيم، به جز خدا. 📚سلام بر ابراهیم۱

#شهید_ابراهیم_هادی
#هادی_دلها
#آرام_قلبها
#رضای_خدا
#سیره_شهدا
#شهدا_گاهی_نگاهی


2

. 🌺حضرت علي مي فرمايد: «هر کس قلبش و اعمالش را از غير خدا پاک ساخت مورد نظر خدا قرار خواهد گرفت.» 🍀 همچنین عرفاي بزرگ در سرتاسر جملاتشان به اين نکته اشاره ميکنند که: «اگر کاري براي خدا بود ارزشمند ميشود. يا اينكه هر نَفَسي که انسان در دنيا براي غير خدا کشيده باشد در آخرت به ضررش تمام ميشود.» 💐از ويژگيهاي ابراهيم اين بود که معمولا کسي از کارهايش مطلع نميشد. بجز کساني که همراهش بودند و خودشان کارهايش را مشاهده ميكردند. 🌷 اما خود او جز در مواقع ضرورت از کارهايش حرفي نميزد. هميشه هم اين نکته را اشاره ميکرد که: کاري كه براي رضاي خداست، گفتن ندارد. يا مشکل کارهاي ما اين است که براي رضاي همه کار ميکنيم، به جز خدا. 📚سلام بر ابراهیم۱

#شهید_ابراهیم_هادی
#هادی_دلها
#آرام_قلبها
#رضای_خدا
#سیره_شهدا
#شهدا_گاهی_نگاهی


9

شیعه و سنی دو امت واحد و معتقد به خدا و رسول الله هستند و لعنت خدا بر کسی که باعث تفرقه و ایجاد شبهه بین امت اسلامی داشته باشد. هدف در راه خدا بودن و اجرا فرامین الهی و رضایت خداوند است ولی عده ای شیرین عقل بی دین وقتی بخوان ادعای روشنفکری کنن از این دست حرفا میزنن.

#شیعه
#سنی
#امت_واحد
#رضای_خدا
#تفرقه
#روشنفکر
#رسول


0

... .

لَيْسَ الْبِرَّ أَنْ تُوَلُّوا وُجُوهَكُمْ قِبَلَ الْمَشْرِقِ وَالْمَغْرِبِ وَلَكِنَّ الْبِرَّ مَنْ آَمَنَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآَخِرِ وَالْمَلَائِكَةِ وَالْكِتَابِ وَالنَّبِيِّينَ وَآَتَى الْمَالَ عَلَى حُبِّهِ ذَوِي الْقُرْبَى وَالْيَتَامَى وَالْمَسَاكِينَ وَابْنَ السَّبِيلِ وَالسَّائِلِينَ وَفِي الرِّقَابِ
.
نیکوکاری آن نیست که روی خود را به سوی مشرق و [یا] مغرب بگردانید بلکه نیکی آن است که کسی به خدا و روز بازپسین و فرشتگان و کتاب [آسمانی] و پیامبران ایمان آورد و مال [خود] را با وجود دوست داشتنش به خویشاوندان و یتیمان و بینوایان و در راه ماندگان و گدایان و در [راه آزاد کردن] بندگان بدهد.
.
سوره مبارکه بقره آیه ۱۷۷
.
دیدن این صحنه ها واقعا لذت بخشه.
.
@mohammadaminazizi110 .
ممنون از اینکه این اتفاقات رو رقم زدید.اجرتون با کریم اهل بیت آقا امام حسن مجتبی(ع)❤️🌷
.
#خیر
#کرامت
#رضای_خدا
#طلبه_تافته_جدا_بافته_نیست
#آخوند


0

#شهید_ماه_رمضان_
.
#شهید_مدافع_حرم_ #مهدی_اسحاقیان_

ولادت: ۵۸/۱/۲
شهادت: ۹۵/۳/۲۰
محل شهادت:سوریه، #حومه_حلب_
نحوه شهادت:اصابت ترکش خمپاره به سر
.
گفتم آقامهدی دیگه باید ماشین شاسی بلند بخری!
روحیات مهدی رو خوب میشناختم خبر داشتم که مهدی اهل این چیزها نیست اما جوابش دگرگونم کرد. لبخندی زد و در حالیکه به عکس شهدا که در بالای بلوار نصب شده بود اشاره می کرد گفت: «من از این شاسی بلندا میخوام»
#همه زندگی مهدی غرق در #شهادت بود.
مهدی در هیچ حال از #امر_به_معروف_و_نهی_از_منکر غافل نمی شد و در ادای این واجب الهی به هیچ وجه با کسی تعارف نداشت. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه مدتی با تاکسی مسافرکشی می کرد. یک روز مسافری که خانمی چادری بود سوار ماشین می شود و آن خانم در بین راه چادرش را از سر بر می دارد و داخل کیفش می گذارد. مهدی بدون تردید و معطلی ترمز می زند و خطاب به آن خانم می گوید: لطفا پیاده شوید.

#تقویم_کوچکی به نام مدافعان حرم بین وسایل مهدی توجهم را جلب کرد. تقویمی که روزهای حضورش در سوریه را نشان میداد و مهدی تا روز شهادتش را در آن تقویم ثبت کرده بود. در صفحه نخست تقویم نوشته بود :
تا خدا نخواهد هیچ کار نشود. تا کار انسان هیچ گاه با گناه پیش نرود. خدایا من خیلی عاجزم.
آقا مهدی هر موقع تو جاده کسی رو می دید که کنار خیابون ایستاده و بنزین تموم کرده، حتما خودش رو ملزم می دونست توقف کنه؛ حتی اگه رد می شد، دنده عقب می گرفت و از باک ماشین بنزین می کشید و به طرف می داد. دوستان آقا مهدی چند بار بهشون گفته بودند این کار خطرناکه و اگه بنزین روی موتور ماشین بریزه ممکنه ماشین آتیش بگیره ؛ اما ایشون همیشه می گفت: اگه کار برای #رضای_خدا باشه #هیچ_اتفاقی_نمی_افته. اگه اون طرف اصرار هم می کرد پولش رو هیچ وقت نمی گرفت و بهش می گفت صلوات بفرست. .
#لبیک_یا_امام_خامنه_ای_ #‌سردار_حاج_قاسم_سلیمانی_
#فدائیان_سید_علی_
#سپاه_قدس_
#سپاه_پاسداران_
#مدافعان_حرم_
#مدافعان_وطن_
#شهادت_آرزومه_
#مرگ_بر_آمریکا_
#مرگ_بر_اسرائیل_


0

.
‍ از ویژگی های بارز ابراهیم #گمنامی بود.
ابراهیم از قبل انقلاب عاشق #گمنامی بود.
دوست داشت بدون سر و صدا کار انجام دهد.
او کشتی گیر و والیبالیست مطرحی بود اما هیچگاه دنبال قهرمانی و تیم ملی و ... نرفت.
عظمت او به همین دلیل بود که دنبال مقام و مطرح کردن خودش نبود.
همیشه هم میگفت: «کار باید برای رضای خدا باشه و کاری هم که برای #رضای_خدا انجام بشه، گفتن نداره!»


10

خدایی خدا غریبه

تصور کن یک فقره #همسر دارید که صبح تااااا شب و #شب تااااا #صبح بیخ گوشتون میگه #دوستت_دارم ،فقط با تو میمونم ،#عشق_منی و از این صحبتا
اما بعد
یه روز بهتون #خبر میدن که عه چرا نشستی همسرت داره تو فلان #کافه بسی #دل میده و #قلوه میستونه و شما عین اجل معلق خودتو بالا سر همسر #کذّاب میرسونی و در حین نگاه های #عاشقانه و #هوس آلود و #عزیزم گفتن و فدات شم به اون #مخاطب_خاص مچشو میگیری ،اون تو چنین حالتی #لبخند از سر #خونسرد ی (شبیه لبخندای جناب آقای #حسن_روحانی در حین #مناظره ها و #مصاحبه های #مطبوعاتی ش ) به شما بزنه و بگه :#عجقم اینا رو بی خیالش مهم دلمه که با توعه و مال توعه ،بی شک شما تو چنین حالتی به همسرتون میگین :مرده شووووووور دلتو ببره #حکایت #بندگی کردن ماست، هرکاری دلمون و نه خدامون میخواد انجام میدیم و بعدش با پز #روشنفکری و #دین_شناسی های من درآوردی میگیم دلم پااااکه ،غافل از اینکه خدا بارها فرموده :آمنووعملوالصّالحات :ایمان بیاورید و عمل پاک انجام دهید
خدا دل پاک رو میخواد همراه عمل

خداجون حلالم کن ❤️الّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❤️

@mojtabaramezani14
#مجتبی_رمضانی
#خدا#گناه #توبه#رضای_خدا


0

The end of the page