#روانشناسی_

Instagram photos and videos

#روانشناسی_#روانشناسی#روانشناسی_موفقیت#روانشناسی_تربیتی#روانشناسی_کودک#روانشناسی_خانواده#روانشناسی_بالینی#روانشناسی_اجتماعی#روانشناسی_مثبت_نگر#روانشناسی_شخصیت#روانشناسی_کودکان

Hashtags #روانشناسی_ for Instagram

💯Join us 🆔 👉 @olindaAuthor

زندگی بزرگترین میدان جنگ و بازی است
وبازی دنیا برد و باخت دارد
که باختش هم یک نوع پیروزی بحساب می آید
گاهی وقتها رسیدن مهم نیست
مسیر مهم است که آن راچطور طی میکنی
افتخار وپیروزی واقعی در شهامت است نه دررسیدن
گاه نرسیدن خود بزرگترین پیروزی تلقی میشود

جسور باشید و از شکست و افتادن بیم نداشته باشید

#اولینداشاعرونویسنده_اجتماعی_روانشناسی

#روانشناسی_#انگیزشی_#قدرت_#تغییر Insta: Olinda_33 💯Join us 🆔 👉 @olindaAuthor


0

لطفا بخوانید
مهم نیست که

در کجای راه و سفر زندگی هستیم
مهم نیست که

چگونه به اینجا رسیده ایم

مهم نیست که
با چه سرعتی در حرکتیم

مهم این است که مقصد و جهت را یافته باشیم و در حال حرکت باشیم

لاک پشت کوچک که می داند به دریا می رود هرچند قدمهای کوچک و آهسته دارد و هرچند موانع بزرگ به هدف می رسد
اصل پیدا کردن جهت و بعد حرکت کردن است

این پست را برای کسانی که در جستجوی هدفشان هستند بفرستید

در دوره #رسالت یاران من به معنای زندگی شان نزدیک می شوند
#روانشناسی_ اوج
#دکتر_زواره # TA #نوازش #آسیب_پذیری #درمانگر #روانکاوی #رابطه #آرامش #ازدواج_پایدار #مشاوره #عشق
#innerpeace #joy #psychology #healing #cure


2

زنجیرضعف را بشکن
وازخودت یک قدرت اهریمنی بساز
که هیچکس ازترس نتواند بفکر زمین انداختنت باشد

#اولینداشاعرونویسنده_اجتماعی_روانشناسی

#انگیزشی_#روانشناسی_#قدرت

Insta: olinda_33 🆔 👉 @olindaAuthor


0

#من_انسانم

به لهجه وزبان مادری ام توهین نکن
واصالت انسان بودنم را
زیر تیغ قضاوت نبروماهیت آدمهارا مسخره نکن

#در_دین_انسانیت_اصیل_باشیم

#اولینداشاعرونویسنده#روانشناسی_#اجتماعی_#انسانیت_#مسیرسبزانسانی 💯Join us 🆔 👉 @olindaAuthor


0

#روانشناسی_ عزت_نفس؛

خیلی چیزها در جهان هستند که برای ما می‌توانند اهمیت داشته باشند؛ گرم شدن کره زمین، فقر، جنگ و...
اما متأسفانه ممکن است ما مسئولیتی در برابر آنها نداشته باشیم، زيرا كمكي نمي توانيم بكنيم. این یک واقعیت است و دلیل نمی‌شود که شادی را بر خود و اطرافیان حرام کنیم! همین که بتوانید در زندگی خودتان آرامش و صلح برقرار کنید و مسئولیتهای شخصی و اجتماعی خود را به انجام برسانید کمک بزرگی به جهان خواهید کرد.
شما نمی‌توانید برای دیگران ناجی باشید؛ وقتی خودتان هنوز نمی‌توانید کاری برای زندگی خود بکنید. این خودخواهی نیست بلکه باید بتوانید از مرتبه‌ بالاتری از انرژی و ظرفیت روانی برخوردار باشید که بدون هیچ آسیبی به خود در خدمت دیگران باشید.
آیا این ظرفیت روانی در شما وجود دارد!؟ اینکه به دیگری می‌خواستید کمک کنید اما اکنون به او وابسته شده‌اید و چون نمی‌توانید ترکش کنید می‌خواهید با او ازدواج هم بکنید! آیا این خدمت توانسته است سلامت روانی و جسمانی شما را محفوظ نگه دارد یا حتی به دیگری کمک کند خودش مشکلش را حل کند؟
نمی‌گویم کسی نباید به دیگران کمک کند اما بگذارید فرد به این نتیجه برسد که باید ابتدا خودش با مشکلش روبرو شود و توانایی حل آن را در خود به وجود آورد و دوم اینکه این نقش را به کسی بسپارید که وابستگی‌های عاطفی ندارد و کمتر آسیب می‌بیند و مهمتر اینکه این کار در تخصص و تجربه اوست.
پرداختن به دیگران، آن هم وقتی خودمان مشکلاتی داریم که از توانایی حتی روبرو شدن با آنها عاجزیم؛ تنها نشان می‌دهد می‌خواهیم از واقعیتهای خود فرار کنیم. ما در جامعه انسانی به همدیگر تعلق داشته و با هم ارتباط داریم اما هر کس باید مسئولیت افکار و احساسات خودش را بر عهده بگیرد تا همه شاد و سالم زندگی کنیم. اینکه من افسرده باشم چون تو نمی‌توانی شاد زندگی کنی! این وابستگی عاطفی چه کمکی به تو می‌کند؟! اما من می‌توانم شاد و موفق زندگی کنم تا وقتی با من در ارتباط هستی؛ روی تو هم تاثیر مثبت گذاشته و الگویی برای زندگی تو باشم.
دقیقا نباید من دردها و رنجهای تو را بکشم تا بتوانم تو را درک کنم؛ اما می‌توانم از زاویه تو به دردها و رنجها نگاه کنم تا بتوانم احساس تو را درک کنم.
شما می‌خواهید با خدمت به دیگران، برای خود احساس خوب بودن و مقبولیت ایجاد کنید؛ اما این در حالی است که باورهای خوب بودن در شما وجود ندارند و شما نیاز مند تاييد ديگران هستيد تا این باورها را در خود به وجود آورید! حتی ممکن است کمک به دیگران باعث شود بر آنها تسلط پیدا کنید و آنها را بیشتر به خود وابسته کنید.


1


4

◾️به اندازه ای قـوی باشید
که بتوانید رها کنید،
و به اندازه ای عاقل باشید
که بتوانید برای آنچه
لیاقتش را دارید،
صبر کنید…
#روانشناسی سلامت#ساری#روانشناسی_ موفقیت


0

شرح بیانیه شخصی ،دوره تابستانی عکاسی خلاقانه برای کودکان سنین ۴تا۷سال
📷 عکاسی چطور می تواند برای کودکان اهمیت داشته باشد؟
سنین کودکی،دارای قدرتمند ترین انگیزه های خلق و تجدید است.حسی زنده و رابطه ای پویا با جهان بیرون است.سالهایی که کودک عدم تداوم را تجربه می کند.در واقع بیش از سنین بزرگسالی،به وجود خود به عنوان شخص منحصر به فرد آگاه است.برای بهره‌مندی از این فضای پر از تعلیق،کودکان نیاز به نوع خاصی تحریک دارندتا از خیل هیجانات،غرایز،و ذهن گرایی های متعدد،با همراهی یک رهبر به جریانی سودمند دست یابند.با پیشرفت صنعت و ایزوله شدن انسانها در فضای الکترونیکی ،جاذبه ی دوربین و عکاسی برای کودکان برهیچ کس پوشیده نیست.و به عنوان فرمی از ارتباط( شامل دریافت،پروسه ،و پاسخ)ابزاری تاثیر گذار بر افکار و احساسات بشر است.باز تولید طبیعت به وسیله عکاسی به تنهایی ایجاد یک محصول بصری خوب نمی کند.کودک در این سطح توانسته جریان منطقی ذهن را در چارچوب فنی ،به نمایش بگذارد و از آن پس خلق و ذهنیت گرایی فردی و چالش های درونی اوست که به کمک مربی به نتیجه بصری منجر می شود.کودک با گردش در محیط اطراف و طبیعت چندین امر را در هم می آمیزد؛تجربه دیالوگ با همسن و سالهایش ،دقت برای خوب دیدن وتقویت توانایی بصری،کاوش ذهنی که پس ازبیان موضوع و برای ارائه نگاهی بهتر از دیگری برایش ایجاد می شودکه خوددارای پویشی مثبت در جهت جلب رضایت مربی است.دراین دوره قرار نیست عکاس های صنعتی،مدو یا فاین آرت به ثمر بنشیند.بل خودِ این مکاشفه جهان در دوره ای حساس از زندگی،غایت فایده و سودمندی است.
این دوره با توجه به این نیاز ها در ده جلسه تدوین و برنامه ریزی شده است.کودکان در این سنین را به این رویداد دعوت کنید.
#دوره_تابستانه_خلاقیت#عکاسی_کودک#مکاشفه_هستی_شناسانه#زبان_عکس_رابرت_اکرت#روانشناسی_ کودک_ژان_پیاژه#ارزشیابی_شخصیت_کودکان_بر_اساس آموزه های_ترسیمی#پریرخ_دادستان.


5


3

کتابی برای خواندن

#کتاب_باج_گیری_عاطفی اثر#سوزان_فوروارد این اثر شکلی از#روابط_مخرب با عنوان باج گیری عاطفی را مطرح میکند و سپس به بررسی خصوصیات رفتاری باج گیری و تاثیر آن بر فرد مقابل میپردازد،نویسنده این اثر کوشیده است رفتار در چرخه معیوب الگوی باج گیری عاطفی را بیان کند،فرد باج گیر بی توجه به خواسته های دیگران و با سواستفاده از آسیب پذیری های فرد مقابل و به قیمت زیر پا گذاشتن نفس و شخصیت او به باج گیری روانی و عاطفی می پردازد. برشی از کتاب: هریک از ما با#نقاط_حساس خود وارد انواع رابطه ها می شویم،آزردگی های انباشته،پشیمانی،#عدم_امنیت ،ترس و خشم. این ها نقاط حساس ما هستند،نقاطی که اگر لمسشان کنیم به درد می آیند،باج گیری عاطفی زمانی رخ می دهد که ما به افراد اجازه دهیم بدانند که این نقاط را در ما شناخته اند،یعنی زمانی که آن نقاط حساس را می فشارند و ما از جا می پریم... واقعیت تلخ این است که#سازش_ما پاداشی است که باج گیر دریافت می کند و هر زمان که ما این پاداش را در قبال عمل خاصی بر کسی میبخشیم_مهم نیست خودمان بدانیم یا نه_به روشنی به آن ها میفهمانیم که میتوانند بازهم چنین عملی را تکرار کنند...! #روابط_مخرب #نقاط_حساس#عدم_امنیت #سازش #کتاب #روانشناسی_ #مطالعه#سوزان_فوروارد #باج_گیری ☘️☘️☘️ دوستان عزیزpdf این کتاب رو در کانال گذاشتم میتونیدمطالعه بفرماییدhttp://t.me/psychologist_khosravi


10

#کتاب_باج_گیری_عاطفی اثر#سوزان_فوروارد
این اثر شکلی از#روابط_مخرب با عنوان باج گیری عاطفی را مطرح میکند و سپس به بررسی خصوصیات رفتاری باج گیری و تاثیر آن بر فرد مقابل میپردازد،نویسنده این اثر کوشیده است رفتار در چرخه معیوب الگوی باج گیری عاطفی را بیان کند،فرد باج گیر بی توجه به خواسته های دیگران و با سواستفاده از آسیب پذیری های فرد مقابل و به قیمت زیر پا گذاشتن نفس و شخصیت او به باج گیری روانی و عاطفی می پردازد.
برشی از کتاب:
هریک از ما با#نقاط_حساس خود وارد انواع رابطه ها می شویم،آزردگی های انباشته،پشیمانی،#عدم_امنیت،ترس و خشم.
این ها نقاط حساس ما هستند،نقاطی که اگر لمسشان کنیم به درد می آیند،باج گیری عاطفی زمانی رخ می دهد که ما به افراد اجازه دهیم بدانند که این نقاط را در ما شناخته اند،یعنی زمانی که آن نقاط حساس را می فشارند و ما از جا می پریم...
واقعیت تلخ این است که#سازش_ما پاداشی است که باج گیر دریافت می کند و هر زمان که ما این پاداش را در قبال عمل خاصی بر کسی میبخشیم_مهم نیست خودمان بدانیم یا نه_به روشنی به آن ها میفهمانیم که میتوانند بازهم چنین عملی را تکرار کنند...!
#روابط_مخرب #نقاط_حساس #عدم_امنیت #سازش #کتاب #روانشناسی_ #مطالعه 👤#سوزان_فوروارد 📚#باج_گیری_عاطفی


1

وقتي پزشكان به نورمن كازينز گفتند كه به بيماري آنكيلو اسپونديليتيس مبتلاست اضافه كردند كه هيچ كمكي نمی توانند به او بكنند و بايد آماده باشد كه بعد از دوره ای درد جانكاه از دنيا برود.

كازينز اتاقي در يك هتل گرفت و هر فيلم خنده داري را كه مي توانست پيدا كند كرايه كرد.

او بارها و بارها نشست و اين فيلم ها را تماشا كرد و از ته دل خنديد.

پس از شش ماه #خنده_ درمانی اي كه خودش براي خودش تجويز كرد

پزشكان در نهايت تعجب دريافتند كه بيماري او كاملا درمان شده و هيچ اثري از آن نيست!!! اين نتيجه حيرت انگيز باعث شد تا كازينز كتاب آناتومي يك بيماري را بنويسد و منتشر كند.

سپس او پژوهش گسترده اي پيرامون كاركرد آندورفين ها آغاز كرد.

آندورفين ها مواد شيميايي اي هستند كه وقتي مي خنديم در مغز آزاد
مي شوند و ضمن اين كه اثر آرام بخشي روي بدن مي گذارند،
سيستم ايمني بدن را تقويت مي كنند. او توضيح مي دهد كه چرا آدم هاي شاد به ندرت بيمار مي شوند
و خیلی جوان به نظر میرسند در حالي كه كساني كه مدام گله و شكايت
مي كنند اغلب اوقات بيمار هستند

سایت #روانشناسی_ خانواده  آرزوی خنده توام با شادی و نشاط را آرزو می کند.

#مشاوره_کودک_نوجوان
#مشاوره_کودک
#مشاوره_خانواده
#مشاوره_ازدواج
#مشاوره_روانشناسی_خانواده
#مشاوره_روانشناسی_کودک
#مشاوره_طلاق_عاطفی
#مشاوره_سکسولوژی
#مشاوره_راز_موفقیت
#مشاوره_استرس_خشم
#مشاوره_مدیتیشن
#مشاوره_تغدیه_طبیعی
#مشاوره
#مشاوره_روانشناسی_به_زبان_ساده_برای
_همه
#به_من_بگو_چرا
#روانشناسی_جامعه
#زن_امروز

#familypsy.ir


3

💥اگه خستی شدی یاد بگیر استراحت کنی نه اینکه تسلیم بشی
#روانشناسی_ موفقیت
#روانشناسی
#موفقیت
#زندگی_شاد
#Ravanshenasy_movafaghiat


1

#سندروم_بلاک_کردن
بلاک‌شدن در دنیای امروز چیزی شبیه مجازات تبعید در دنیای واقعی است که در آن، یک فرد به ترک دیار و اقامت در منطقه‌ای خاص محکوم می‌شود.» درواقع واکنش‌های روانی یک بلاک‌شده فضای دیجیتال، خیلی شبیه تبعیدشده‌هاست و به همین دلیل باید راهکارهای مقابله روانی با بلاک‌شدن نیز جزو مهارت‌های اساسی به جوانان نسل آینده آموزش داده شود.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ریشه بسیاری از افشاگری‌ها و انتشار غیرمجاز اخبار و تصاویر خصوصی افراد در سطح وسیع روی شبکه‌های اینترنتی توسط بلاک‌شده‌هایی صورت می‌گیرد که به‌خاطر رفتار نامطلوبی که داشته‌اند، ارتباطشان با رفیق یا دسترسی‌شان به گروه یا کانال یا انجمن خاصی قطع شده است.

این افراد وقتی بلاک شده یا از گروه و انجمن اخراج می‌شوند، برای انتقام‌گیری اطلاعات خصوصی و محرمانه ایام دوستی‌شان را ناجوانمردانه منتشر می‌کنند؛ یعنی در واقع بلاک‌شدن به عامل و انگیزه‌ای برای بدنام‌سازی، افشاگری و حتی باج‌گیری تبدیل شده و موجب می‌شود پدیده‌ای که زمانی مضحک به‌نظر می‌رسید، جنبه حقوقی و قضایی به خود بگیرد.
منبع: #مجله_موفقیت
ادامه پست در سایت #روانشناسی_ خانواده دنبال کنید
#مشاوره_کودک_نوجوان
#مشاوره_کودک
#مشاوره_خانواده
#مشاوره_ازدواج
#مشاوره_روانشناسی_خانواده
#مشاوره_روانشناسی_کودک
#مشاوره_طلاق_عاطفی
#مشاوره_سکسولوژی
#مشاوره_راز_موفقیت
#مشاوره_استرس_خشم
#مشاوره_مدیتیشن
#مشاوره_تغدیه_طبیعی
#مشاوره
#مشاوره_روانشناسی_به_زبان_ساده_برای
_همه
#به_من_بگو_چرا
#روانشناسی_جامعه
#زن_امروز

#familypsy.ir


0

#روانشناسی_رنگها در کسب و کار
.
.
.
.
رنگ ها در مشاغل معنی خاصی دارند ، و بر احساسات و عواطف افراد تاثیر بسزایی دارند.
.
.
.
.
رنگ آبی آسمانی خاصیت کاهش درد و آرام بخش است و بیشتر در بیمارستانها و کلینیک ها و محیط های خدماتی کاربرد دارد..
.
.
#روانشناسی_ رنگ #رنگ_آبی #رنگ_دربیزنس #بازاریابی #کلینیگ#بیمارستان #بازاریابی_بیمارستان #آرامش #خدمات .
.
.
@service_marketing_manager


2

.
.
کودک آزاری مدرن
با والدین مهربان و سختگیر
کاریکاتور امروز شرق
به قلم مهدی عزیزی

#اول_ کودکان
#ناهید_ محمدی
#کارشناس_ ارشد #روانشناسی_ تربیتی
#کودک _آزاری
#والدین _سختگیر


1

سلام عرض میکنم به همه همراهانی که از این لحظه در این صفحه با فعالیتهای بسیار عالی پیرو فعالیت های اجتماعی هنری فرهنگی ،تعاون و رفاه، و روانشناسی همراه میشوند.
به عرض می رسانم در پستهای بعدی به نوع فعالیت های این صفحه بیشتر اشنا خواهید شد.
با تشکر
#روانشناسی_ اجتماعی
#فعالیت#هنری#فرهنگی
#سلام_لحظه_همراه_صفحه_عالی


2

#معرفی_ کتاب. #روانشناسی_ #زبان بدن _
کتابی سودمند وکاربردی در روانشناسی
فوق العاده عجیب وجالب است
#کتابیستا


0

Finally😉🙃😍
OMG!!!!!It's a piece of art, l'm so touched😢😭😭😭
واقعا یکی از تاثیرگذارترین موزیک ویدئوهایی بود که تا به حال دیدم.موسیقی و ریتم شاهکارانه،متن قدرتمند و زیبای ترانه، فیلم موزیک ویدئو و استفاده از تکنیک" مجیک شاپِ" سایکودرامیک و همچنین بازیگری و رقص فوق العاد اعضا همگی دست به دست هم دادند تا یک شاهکار هنری خلق کنند و این شایان تقدیره😊
"...I wish love was perfect as love itself,
l wish all my weaknesses could be hidden.
I grew a flower that can't be bloomed in a dream that can't come true." "....من در رویائی که به حقیقت بدل نمی شود گلی را پرورش دادم که قادر به شکفتن نیست."
#bts #BTS #BTS_fakelove #btsloveyourselftear #btsfakelovemv
#btslyrics #btsarmy #btsarmyworld #btscomeback #btstheory #magicshop #intothemagicshop
#موسیقی #آهنگ #گروه_موسیقی #هنر #رقص #اجرا #متن_آهنگ #لیریکس #لیریک #کیپاپ #کره #موزیک_ویدئو #سایکودرامیک #روانشناسی #روانشناسی_ #سمبلیک #هنروادبیات #هنر_و_ادبیات


0

*عزت نفس نه یک نعمت بلکه کیفیتی است که اگر آنرا در طی زمان بدست آوریم به موفقیت رسیده‌ام. عزت نفس یعنی احساس داشتن صلاحیت و توانمندی برای کنار آمدن با چالش های زندگی و ایمان به اینکه شایسته خوشبختی هستیم. *خود انگاره( یعنی برداشتی که از خودمان داریم، از ویژگیهای جسمی و روحی، نقاط ضعف و قوت خود) میزان عزت نفس ما را مشخص می کند و چون اشخاص با تفاوت های ذاتی متولد می شوند، این ویژگیهای ذاتی می تواند حصول به عزت نفس را ساده تر یا پیچیده تر کنند.
_
#روانشناسی_ عزت_نفس
#ناتانیل_براندن
#مهدی_قراچه داغی
#نشر_نخستین
_

#کتابخوان #کتاب #معرفی_کتاب #پیشنهاد_کتاب #کتاب_خوب #کتابخانه
#ketab #books #bookreader #goodbook


0

#سندروم_آلیس_در_سرزمین_عجایب چیست؟

تصور کنید چشمانتان گرم شده و به آرامی به خواب فرو می روید، اما ناگهان متوجه می شوید دستتان باد کرده و به اندازه غول آسایی می رسد، یا لوازم اطاق خوابتان به سرعت آب می روند و آنقدر کوچک می شوند که در خانه عروسکی جای می گیرند.

اگرچه وضعیت فوق حقیقتاً رخ نمی دهد، اما افرادی با نوعی اختلال خاص به نام«سندروم آلیس در سرزمین عجایب»(Alice in Wonderland Syndrome) یا به اختصار AIWS چنین حالتی را تجربه می کنند، و اگر از آنها بپرسید، بزرگ و کوچک شدن در نظرشان کاملاً واقعیست.

هیچکس دلیل واقعی بروزسندروم آلیس در سرزمین عجایب را نمی داند ممکن است  اغلب همراه با میگرن و استفاده از داروهای روانگردان صورت بگیرد سندروم آلیس در سرزمین عجایب می تواند ناشی از مقدار غیر طبیعی فعالیت الکتریکی باشد که موجب جریان خون غیرطبیعی در قسمت های مغز می شود که روند ادراک بصری و بافت را در بر می گیرد.

این سندروم برای نخستین بار توسط «جان تاد» روانپزشک معروف نامگذاری شد، و از آنجا که شخصیت اصلی رمان «آلیس در سرزمین عجایب» نوشته «لوئیس کارول» نیز وضعیت مشابهی را در داستان تجربه می کرد، اختلال عصبی فوق با همین نام معروف گشت.
ادامه پست را در سایت #روانشناسی_ خانواده دنبال کنید
آدرس در بیو
#مشاوره_کودک_نوجوان
#مشاوره_کودک
#مشاوره_خانواده
#مشاوره_ازدواج
#مشاوره_روانشناسی_خانواده
#مشاوره_روانشناسی_کودک
#مشاوره_طلاق_عاطفی
#مشاوره_سکسولوژی
#مشاوره_راز_موفقیت
#مشاوره_استرس_خشم
#مشاوره_مدیتیشن
#مشاوره_تغدیه_طبیعی
#مشاوره
#مشاوره_روانشناسی_به_زبان_ساده_برای
_همه
#familypsy.ir


0

🍃 عبارت "ممنونم ازت" بالاترین تاثیر را در ایجاد حس خوب در رابطه‌ زناشویی دارد

قدردانی حتی درزوجینی که اختلافات شدیدی دارند اثربخش تر از دوستت دارم است.
🍃
#روانشناس_بالینی
#روانشناسی_کودکان
#روانشناسی خانواده
#روانشناسی_


0

من، مخالف آن نیستم

جهان را ديكتاتورها بخرند
سايه‌ي خدا بر زمین شوند و
بي شمار باشند
اما تنها يك شرط دارم
كودكان، ديكتاتور باشند. «عبدالله پشیو»
برگردان: نیروان رضایی
از کانال ادبیات دیگر

#اول _کودکان
#ناهید _محمدی# کارشناس# ارشد #روانشناسی_ تربیتی


0

یادگیری ممکنه اولاش سخت و طااقت فرسا باشهه اما وقتی به پایانی خوش و بودن در کنار بهترین ها و شنیدن تجربه های بی نظیری که تاحالا حسشون نکردی فکر میکنی هر لحظه ی اون چیزایی که اول فکر میکردی طاافت فرساس برات شیرین و دلچسب‌میشهههه!!☝️👏💙
#پ_ن :دکتر کاطمی بزرگوار و ارجمند از زحماتی که در طول این دوره شما و همه ی همکاران کشیدین بسار بسبار ممنونم و پیشاپیش روز معلم بر شما #مبارک❤️
#کارورزی_روانشناسی
#کلینیک_ایران_اندیش
#روانشناسی_#مشاوره#کودک_خانواده_ازدواج#استعدادیابی #خلاقیت#تیزهوشی
#دکتر_ناصرالدین_کاظمی
#nioosha7
@drkazemih از زحمات شما بسیار بسبارممنونم استاد گرامی🌹


22

🌹"من يك روانشناسم "
گاهی باید مثل کارل راجرز باشم...مهربان عاشق انسانها برای آنها,و دردهایشان گریه کنم آنها را در آغوش بگیرم و به هیچ چیز فکر نکنم... وگاهی چون فردریک پرلز جسور مطمئن و با ایمان به گفته هایت کوتاه نیایم تا بتوانی مراجعانم را از فرو رفتن نجانت دهم... گاهی آدلر درس بدهم و برایم، عنوان و پرستیژ مهم نباشد... و گاهی چون فروید...با آنها زندگی کنم درد بکشم محکوم شوم وقضاوت شوم و فقط یک چیز برایم مهم باشد: کمک به انسان... گاهی باید عمرم را قمار کنم و دنیا را بگردم وحتي در دنياي دورن خويش تا مرز افسرگي براي خودشناسي پيش روم و دنياي تاريك دورن خود و را كشف كنم,براي روشني بخشي به انسانها چون یونگ... و گاهی اعتراف کنم به شکست هایم چون یالوم... مثل واتسون کارگري کنم بی پولی و فقر بکشم آرزوهایم را در صندوقچه ایی زندانی کنم تا روزی بتوانم آزادشان کنم... و گاهي مثل اسکینر مسخره عام و خاص شوم تا روزی حرف هایم شنیده شود.. ولی هیچ گاه هیچ گاه و هیچ گاه پشیمان نشوم... چون به من امید بسته اند و این مسئوليت و افتخاری بی نظیر است. همین... ۹ اردیبهشت و ۲۹آوریل روز روان شناس گــــرامـــے
#روز_روانشناس_مبارک ❤️
#روزمون_مبارک😁😎
#روانشناسی_#مشاوره#مشاوره_کودک_خانواده_زناشویی_ازدواج_#خودباوری#همدلی_روانشناس_ورزش#رواندرمانی

#Nioosha7


17

✅ تنها راه حل مشکلات زناشویی گفتگو با زبانی مهرورزانه است. موفقیت در ازدواج، با یادگیری شیوه گفتگو باهم، نسبت مستقیم دارد.
ش ع بحرانی
@ravanshenasi_rooh
#روانشناسی_
#مشاوره_ازدواج
#لطفا_بدون_مشاوره_نه_ازدواج_کنید_نه_طلاق_بگگیرید_
#روانشناسی_روح


1

.
مکالمات ذهنی
می‌خوایم راجع به سازگاری حرف بزنیم. تمرین کنیم که با خودمون و زندگی بسازیم!
منظورم از سازگاری اینه که عوامل محیطی، یعنی هرچی بیرون از خودمونه و کنترلش دست ما نیست، مثل خانواده، جامعه و دور و بری‌هامون رو بپذیریم.
برای همین اول باید خودمون رو بپذیریم. خودمون سالم باشیم. .
برای سلامتی از سلامت مغزی شروع می‌کنیم! بهت برنخوره حالا! ولی این همه حرفی که صبح تا شب 24 ساعته، لاب لاب لاب، تو مغزمون می‌چرخه، درسته که تو نوار مغزی نمیاد اما سلامت مغز رو به خطر میندازه!
امروز میریم سراغ سر و صداهای توی کله‌مون!
#یار #یار_شو
#مکالمات_ذهنی #ذهن
#روانشناسی #روانشناسی_ مثبت #مثبت_گرا #مثبت_اندیشی
#سلامت #کنترل


4

🌈 نوجوانانی که والدینشان برای موفقیت، بیشتر از شخصیت آنها ارزش قائل هستند، به احتمال بیشتری مشکلات تحصیلی و هیجانی دارند.
https://telegram.me/workshoop
#سارا _بایسته
#روانشناسی_ کودکان


0

تلاش کودک‌ راستایش کنید
نه ضریب هوشی‌ او را.

بچه هایی که بخاطر تلاش هایشان تشویق شدند، نسبت به آنهایی که بواسطه هوش شان تشویق میشدند، 50 درصد بهتر مسائل ریاضی راحل میکردند.
https://telegram.me/workshoop
#سارا_بایسته
#روانشناسی_ کودکان


0

nahid:
در حضور کودکان راحت دعوا میکنیم
بر سر هم فریاد می‌کشیم...
قهر میکنیم....
واز هیچ خشنونتی چشم پوشی نمی‌کنیم
اما
برای عشق ورزیدن وبوسیدن یکدیگر در حضور کودکان پرهیز می‌کنیم
در حضور کودک خود
همدیگر را در آغوش بگیرید و عواطف خود را بروز دهید
زیرا
بهترین وموثرین معلمان عشق پدر ومادرها هستند
#اول_ کودکان
#عشق
#عاطفه
#ناهید_ محمدی# کارشناس# ارشد #روانشناسی_ تربیتی


2