#محروم

Instagram photos and videos

#محروم#ایران#جام_جهانی#فقر#خیریه#چابهار#بوح#دست_یاری_به_دشتیاری#زندگی#مدرسه#کمک#فقیر#مساء#رمضان#دشتیاری#رماديات#دانشجو#فوتبال#سلمان_بن_خالد#دست_من_و_تو_میتونه_دست_یاری_باشه

Hashtags #محروم for Instagram

🌴 عطر بهشت 🌴

چند روزی است که به همراه گروه #جهادی مان به روستایی جدید آمده ایم. در جمع بازی بچه ها، پسرک پرشور و شیطنت گرم بازی است. راحت بگویم: کمپوت انرژی! اصلا بیگانه است با خستگی. خودش هم انگار می داند که قرار است سوژه امروز دفتر خاطرات اردوهای #جهادی ام باشد.
آخر ، وقتی روی خاک ها نشستم و با شوق به بازی بچه ها نگاه میکنم، نفس زنان می آید کنارم.
- "اجازه! اسم روستای ما محرومه! واسه همین به ما هم میگن بچه های #محروم." بغضی راه نفسم را تنگ میکند.
- کی این اسم را برای شما گذاشته عزیزم؟ کی این حرف را زده؟ #محروم منم. محروم ماییم که از دیدن تو و بچه ها و این همه قشنگی های شما بی نصیب مانده ایم. محروم، دست های سرد ماست که سر و صورت شما را نوازش نمی کند. محروم، من و روزهای تکراری و کلیشه ای شهر من است که پاکی آسمان یکدست کویر روستای قشنگ شما را درک نمی کند.

گونه های خیس ام را پاک میکنم و آرامتر میگویم:
محروم منم که وابستگی های دلانه ام به عکس پروفايل و لایک های مجازی ام، "من" ام را از فرصت به آغوش کشیدن سادگی های پر شکوه بچه های نازنین روستا "محروم" کرده است ... 💕 برگی از دفتر خاطرات جهادی - بهار 93


0

‎با #پیوستن به بنیاد کودک، شاهد #رشد و #پیشرفت کودکان #محروم باشیم.

Asal
ID Number:Yas 6418 ‎عسل دختری دوازده ساله ی اهل اهواز است. او دانش آموز با استعداد و کوشای کلاس پنجم ابتدایی است که علی رغم مشکلات عدیده ای که در زندگی با آنها مواجه است، با علاقه مدرسه می رود و در درس هایش موفق است.
‎بیماری سخت پدر شرایط معیشتی خانواده را تحت تاثیر زیادی قرار داده است و درآمد ناچیز مادر از کارهای وقت و بی وقت به هیچ وجه پاسخ گوی هزینه های زندگیشان و تحصیل عسل نیست. ‎عسل دختر توانایی است، دختری که می تواند با حمایت و پشتیبانی راه پر پیچ و خم زندگی اش را درنوردیده بر قله ی موفقیت تکیه بزند.
‎عسل می تواند زنی موفق، توانمند، مستقل و آگاه شود و فرداهای خود و جامعه اش را زیباتر سازد.
‎بنیاد کودک با بررسی توانایی ها و انگیزه های رشد و پیشرفت عسل و با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های معیشتی خانواده، موافقت خود را با اعطای بورسیه ی تحصیلی به ارزش 42 دلار آمریکا به این دانش آموز کوشا اعلام داشته و از تمامی دوستداران فردای بهتر دعوت می نماید تا با حمایت از تحصیل عسل، گامی بلند در راستای تحقق آرزوهای رنگی اش برداشته و سهمی بزرگ در روشن تر شدن فرداها داشته باشند.
‎شما هم می توانید با ماهانه حداقل 30 دلار، یکی از همراهان عسل باشید.
---
‎ خارج از ایران به وب سايت زير مراجعه كنيد و با حداقل 30 دلار در ماه یکی از حامیان او شوید.
‎‏www.childfoundation.org.page/wait-list
---
‎هموطنان مقیم ایران: لطفا به سایت زیر رجوع فرمائید و گزینه "نحوه پرداخت" را انتخاب نمائید
‎‏http://www.childf.com/guide-pay/default.aspx #بنیادکودک #شوق #آموزش #شور #زندگی #همدل و #همراه با #کودکان #نیازمند


1

ليش الزمن  #ضالم
ليش اليحب #مضلوم
حبك بلكلب  #دايم
بس من شوفتك #محروم.


13

با باری از گناه نوکرم قشر محروم ومستضعف هستیم امیدوارم خداوند ما را در این راه قدرت دهد تا بتوانیم دلی را خوشحال کنیم این عزیزان وارثان این مملکتند واز سفره انقلاب اینان باید سهم داشته باشند ما نوکر این عزیزان هستیم
تشکر از دهیار عزیز وآقا علی ومهدی عزیزم که همراه ما بودند
#نوکر
#خدمت
#خدمتگزار
#محروم
#مستضعف
#یتیم
#سرطانی
#کوله-بر
#مهربانی
#محبت
#مسئولین
#وطن


2

با تشکر از خیران عزیز
لطفا کمک های خود را هدفمند توزیع کنید
به جای ماهی به مردم ماهیگیری یاد بدید
در کنار مسجد و مدارس ، لطفا کارگاه های تولیدی بزنید
اولویت با ایجاد اشتغال است
کودکی که کفش و لباس و نوشت افزار مداشته باشد براش فرقی ندارد مدرسش کپری باشد یا آجری
#سفر_به_چابهار
#سفر_به_سیستان_و_بلوچستان
#خیرین #مناطق #محروم
#چابهار #روستای_هدف_گردشگری_بلسر
#محروم #فقر #خیرین #کم_درامد #فقیر #پولدار #ثروتمند
#کمک #قیامت #عذاب_قبر #حاشیه_نشین #مناطق_محروم #بلوچستان #چابهار #رمین #دشتیاری
#خشکسالی #اشتغال #شغل #درآمد
‌ممنون بابت کمک های ارسالی دل بچه ها شاد شد
@elhamreihanipou


12

. ⭕️ مظلومیت در هیاهوی جام؛ #یمن عاشوراست! 🔴 این روزها به مدد شعبده تلوزیون، همه نگاه های دنیا به بازی های #جام_جهانی است، فی الواقع بازی های جام جهانی، جهانی را به بازی گرفته و سرگرم کرده است!
اما در این سوی عالم هم یک جام جهانی برپاست، در سکوت کامل؛ تمام دنیای استکبار همه عِده و عُده اش را به میدان آورده، یک جبهه زر و زور و تزویر تشکیل داده و در تیم مقابلش یک ملت محروم، تحریم شده، مظلومانه ایستاده است!
یمن عاشوراست، #ظهر_عاشورا ست؛ #ائتلاف_سعودی، صهیونیستی و آمریکایی در فضایی که بازی های جام جهانی ایجاد کرده، به شدت در حال کشتار مردم یمن است تا شاید مقاومت سرافراز یمنی تسلیم شود.
وجدانهای جهانی در خواب و سازمانهای بین المللی هم همراه جانیان..
مقاومت در یمن روزهای سختی را می گذراند؛ تشنه، گرسنه، بی سلاح و تنها در میدان.. یک تکه نان خشک، یک جرعه آب گرم، یک قبضه کلاشینکوف کهنه و چند خشاب گلوله همه داشته های آنهاست..
تمام وجودم داغدار مظلومیت رزمندگان یمنی است..
یمن را دعا کنید، جداً دعا کنید، برای پیروزی مظلوم ترین سربازان جبهه حق صدقه بدهید و دعا کنید.. روزها خیلی سخت می گذرد.. مجاهد مردان صبور یمنی همچون گل های بهاری دارند پرپر می شوند.. اما خدای یاور مظلومین بر عهد خود استوار است که "اِن تَنصرُوا الله یَنصرکم و یثبت اقدامکم"..
#دکترصدیقی #یمن #عربستان #جنگ #جام_جهانی #وحشی #مظلومیت #خواب #عاشورا #استکبار #بیغیرتی #ائتلاف #ایران #رهبر #جانی #محروم #دعا


14

کودکی در گوشه ای کز کرده بود/
آتشی روشن ز کاغذ کرده بود/
سوز سرما بود و کودک بی لباس/
صورتش سرخ و نگاهش آس و پاس/
صد تَرَک در دستهای کوچکش/
خط پیری بر جبینِ کودکش/
ضَجّه میزد ناله را در خویشتن/
دردِ یک صد ساله را در خویشتن/
ابر میبارید و سرما بس عجیب/
باد هم شلاق می زد نانجیب/
رهگذرها جملگی در کارِ خویش/
یک به یک گمگشته در افکار خویش/
زین میان یک تَن به کودک خیره بود/
غُصهٔ کودک به جانش چیره بود/
اشک در چشمان مستش حلقه بست/
بر سر کودک کشید از مِهر، دست/
مثل یک مجنون لباسش را درید/
اشک ریزان بر تن کودک کشید/
کودک بی چاره با یک آه سرد/
با صدایی زخمی از چنگال درد/
دیده بالا برد و با آن مرد گفت/
از خدا کُت خواستم او هم شِنُفت/
با خدا فامیل نزدیکید،نیست؟/
از کنار او مرا دیدید،نیست؟/ گفت آری بندهٔ اویم رفیق/
گر چه طاعت را از او کردم دریغ/
خنده بر لبهای کودک نقش بست/
داد بر آن مرد اشک آلود،دست/
گفت می دانستم از انجام کار/
نسبتی داريد با پروردگار/
#محروم #سیستان #زابل #هیرمند #هامون #زهک #نیمروز #حق_آبه #اوشیدا #کیانسه #بلوچستان


1

با اینکه کسی نیستم و در درونم گناه بیداد می کند ولی هرگز حاضر نیستم غم هیچ هموطنی رو ببینم وطاقت ندارم اشکهای یتیمی که پولی برای گرفتن بستنی ندارد را تحمل کنم حالا شما بگو ریا اشکال نداره ولی حاضرم دردهایی که مردم دارند را در قالب ریا به مسئولین نشان دهم تا تو نگی که آخوندها کاری نمی کنند خدایا به داد دل ما برس
#فقر
#نداری
#بدبختی
#فقیر
#محروم
#گرفتار
#دربدر
#انسانیت
#وجدانهای-خفته


5

حق خوری در بوکس ایران همچنان ادامه دارد قهرمان مسلم مقصودی با وجود سه قهرمانی کشوری پی درپی اما همچنان مورد بی لطفی بوکس ایران قرار گرفته آقایان رئیس و مربی تیم ملی کلاهتون را بالاتر بگذراید این حق خوری ها تا کی ادامه دارد آیا اگر مسلم مقصودی بچه خوزستان و شهر محروم ایذه نبود دعوت میشد واقعا جای تاسف داره دل همه ما راشکستین خدا ازتون نگذره #مسلم مقصودی #بوکس#فدارسیون #مافیا#علی احدی#حق خوری#عدالتم_آرزوست #رئیس فدراسیون بوکس#علی احدی#شهر #محروم#ایذه🏳️🚩🚩#جوانان#مستعدی #که #همیشه #حقتان #پایمال #میشود #فدراسیون#بوکس#ایران


4

.
بازدید دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت از روند اجرایی زیرسازی و روکش آسفالت خیابان امیرکبیرحمیدیان؛
با عنایت به برنامه ریزی در خصوص خدمات رسانی هرچه سریعتر به مناطق #محروم و #آسیب_پذیر شهری علی رغم عدم صدور مجوز برداشت ، #آسفالت این خیابان امروز آغاز و ظرف سه روز آینده تکمیل شود.


1

‏لكل شخص متصل الآن اعتبرني صديقك، وأجبني عن سؤالي
هل أنت بخير من الداخل؟
#عاشق او
#محروم او
#مظلوم او
#على-نياتك


0

با #پیوستن به بنیاد کودک، شاهد #رشد و #پیشرفت کودکان #محروم باشیم.
Ommolbanin
ID Number:Yas 6445
ام البنین، دختر 9 ساله ، اهل جیرفت از توابع استان کرمان است. او علی رغم مشکلات فراوانی که در زندگی کوتاهش با آنها مواجه گشته است در درس هایش بسیار موفق است. او با شور و اشتیاق درس می خواند و دوست دارد مدرسه را به اتمام رسانیده و به دانشگاه برود.
پدر ام البنین به دلیل بیماری توان کار کردنش را از دست داده و تمام مسئولیت مالی خانواده بر عهده ی مادر مهربان ام البنین است. اما هزینه های گزاف زندگی با کار کارگری مادر در مزارع تامین نمی شود.
ام البنین دختر مستعدی است که می تواند با حمایت و پشتیبانی رشد کرده و زن موفق و توانمندی شود.
بنیاد کودک با بررسی استعدادها و توانایی های یادگیری ام البنین و با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های مالی و معیشتی خانواده، موافقت خود را با اعطای بورسیه ی تحصیلی به ارزش 42 دلار آمریکا به این دانش آموز مستعد اعلام نموده و از تمامی نیک اندیشان دعوت می نماید تا با حمایت از تحصیل ام البنین گامی بلند در راستای تحقق ارزوهایش برداشته باشند.
شما هم می توانید با ماهانه حداقل 30 دلار یکی از همیاران ام البنین شوید. --- -- ‎در
‎ خارج از ایران به وب سايت زير مراجعه كنيد و با حداقل 30 دلار در ماه یکی از حامیان او شوید.
‎‏www.childfoundation.org.page/wait-list
---
‎هموطنان مقیم ایران: لطفا به سایت زیر رجوع فرمائید و گزینه "نحوه پرداخت" را انتخاب نمائید
‎‏http://www.childf.com/guide-pay/default.aspx #بنیادکودک #شوق #آموزش #شور #زندگی #همدل و #همراه با #کودکان #نیازمند


1

🔴 وخامت وضعیت «آرش صادقی» «آرش صادقی» صبح روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه به دلیل احساس درد شدید از ناحیه بازو به یکی از مراکز درمانیِ نظامی منتقل و بعد از معاینه و ام آر آی مشخص شد که وی مبتلا به «تومور بازو» یا کانسر که همان تومور استخوانی است، مبتلا شده است. وی باید به طور اورژانسی برای درمان، از زندان به مراکز تومور شناسی منتقل شود.

گفته شده این آسیب توسط مأموران لباس شخصی در بازداشت سال ۸۹ و به علت ضرب‌وشتم با باتوم به وی وارد شده است.

#آرش_صادقی فعال حقوق بشر و زندانی سیاسی است که از سال ۸۸ تا کنون بارها #بازداشت و زندانی شده است. وی به علت اعتراض به حقوق پایمال شده خود در زندان اوین، به #زندان رجایی‌شهر تبعید شده است.

آرش صادقی به علت #اعتصاب‌ غذاهای متعدد، دچار آسیب‌های جسمی شده و در معرض بیماری‌های دیگر است. وی همچنان از درمان پزشکی #محروم است و به‌خاطر فشارهای روحی، دچار ضعف عصبی نیز شده است.
#زندانی_سیاسی #رهبر_حقیر #اتحاد
#اعتراضات سیاسی #بپاخیزید
#خردمان_را_تکان_بدهیم
#ریستارت #ایران


0

چرا کسی پیگیری نمیکنه ؟چرا خانواده هایی دخترشان مورد تجاوز قرارر گرفتند سکوت کردند ؟اینا باید تا کی ادامه داشته باشه؟و چراهاااااای دیگه اخه واقعا چرااا؟؟؟
#زاهدان#محروم#سیستان وبلوچستان#ایران#


0

زمانی که خوبیها و کار خیر فراموش می شود در آن زمان برای نشر خوبیها وبیدار کردن وجدانها به تصویر کشیدن ریا نیست پس اگه فیلم رو دیدیم خودمان هم طبق وسع خودمان حرکتی بکنیم
#محروم
#مستضعف
#فقیر
#خدا
#خادم
#نوکر-مردم


1

.
" زندگی را #طلاق ندهید."
این یعنی اینکه خودتون رو از خوشی های #دنیا و #زندگی ؛ #محروم نکنید
در مقابل #مشکلات ؛ #تسلیم نشید و #زانوی_غم #بغل نگیرید. خودتون رو #دوست داشته باشید و به خودتون و خواسته هاتون #احترام بذاریدیادتان باشد #بهترین_دوست شما "تصویرهای ذهنی #خوب شما از خودتان" است. دیگران را دوست بدارید حتی کسانی که با شما همراه و هم عقیده نیستند.از کسی #متنفر نباشید که روزگارتان #رنگ_تنفر نگیرد و سیاهی جذب نکند.از هیچ کس توقعی نداشته باشید که جز دلگیری پیامدی به همراه ندارد.یادتان باشد که شاید کسی هم از شما توقعی دارد و شما نمیدانید.! زندگی را زندگی کنید...چندان هم که فکر میکنید وقت نیست!😊✌️ .
#پیج_انرژی_مثبت😊
#تگ_فالو_لایک_یادتون_نره_❤️
#پیج_ما_را_به_دوستان_خود_معرفی_نمایید 😉👌


3

از دست رجایی
.
رجائی نخست وزیر را دیدم که مانند همان معلم ساده سال های پیشین کیسه برنج و نیاز روزانه خانه را با دوش خویش به منزل می برد ،داشتم کلافه می شدم و بی اختیار به سویش دویدم . پس از سلام گفتم : برای اهالی محل بد است که ببینیم شما با آن مسئولیت سنگین به این شکل در زحمت بیفتید. اجازه دهید کمکتان بکنیم . او جواب سلامم را داد و گفت : متشکرم . من باید کار خود را خودم انجام دهم . من با این کار اجر می برم . مرا از اجری که خدا وعده داده است محروم نکنید. این را گفت و به راهش ادامه داد و با این عملش شگفتی مرا مضاعف ساخت .
.
.
.
#رجایی #نخست_وزیر #ایران #باهنر #رییس_جمهور #مسئولیت #معلم #برنج #روزانه #محروم #ایران_آنلاین #جمهوری_اسلامی #حزب #کمک


26

يار دوازدهم ملت
.
نقل شده اميرالمومنين ع در زمان حكومت شون بر جامعه اسلامي، همراه قنبر، براي خريد لباس به بازار رفته بودن.
قسمت اول داستان رو همه شنيديم كه لباس بهتر رو به غلام دادن و لباس ساده تر رو براي خودشون برداشتن.
اما شنيدم در ادامه ش هست كه آستين لباس حضرت بلند بود و فروشنده اجازه و فرصت خواست كه لباس رو اندازه كنه و تحويل بده.
اما حضرت اين زمان كم رو هم براي رسيدگي به امور مردم و مشكلات جامعه از دست نميدن. دستشون رو از داخل آستين عقب ميكشن و اضافه ي آستين رو با ضربه شمشير قطع ميكنن
.
#جام_جهانی #فوتبال #روسیه
#بازی #مسابقه #كودك
#ايران #محروم #جنوب_شرق
#رييس_جمهور #روحانی
#جهان_آرا #خبرنگار
#russia #fifa #worldcup
#soccer #russia2018 #world
#fifaworldcup #potugal #spain
#play #player #game #kids
#persian #iran #president #rouhani
@yaminpour2 @ofogh_tv


6

در عقده گشایی جدیدشون ‏میخوان #هشتگ بزنن و از فیفا درخواست کنن که #مهدی_طارمی رو #محروم کنه!! چرا؟ چون پارسال جمله #رهبری در مورد #اسرائیل رو #توییت کرده!

یعنی با یه هشتگ مرزهای #وقاحت و حامی اسرائیل بودن و مشکل داشتن با #شادی مردم #ایران و تعریف #آزادی_بیان رو کیلومترها جابجا کردن!
#جام_جهانی
#جام_جهانی_2018
#ایران
#جمهوری_اسلامی_ایران
#مراکش
#پرتغال
#امام_خامنه_ای
#اسپانیا
#روحانی
#اصلاح_طلبی


1

مسئولین به داد مردم برسند گرانی دارد کمر مردم رو می شکنه اگه حرفی نمی زنند دلیل بر ترس شان نیست دلیل آن صبر آنها می باشد و دوست ندارند انقلاب در ورطه نابودی قرار گیرد خواهشا به دادشان برسید
#مردم
#مستضعف
#محروم
#فقر
#فحشا
#فقیر
#خدمت
#خدا
#آشپزی


2

خوزستان مظلوم😞😞 نمیدونم چی بگم و ناراحتیم رو از این بی‌مسئولیتی و نادانی چطور ابراز کنم
واقعا به نظر شما باید چکار کرد؟؟
باید از اهواز،خوزستان،ایران رفت؟؟
یا باید اعتراض کنیم؟
یا بپذیریم و همینطور ادامه بدیم؟
یا بخوایم‌مدیر توانمند بیاید؟
یا ....
دوست‌دارم نظرتون رو‌بدنم لطفاااا
مخلصیم🙏🙏🙏
لطفا ورق بزنید.

#رضا_کاشانی_بیرگانی
#روزنه_نگاه
#خوزستان
#اهواز
#محروم
#کارون
#اهواز_هوا_ندارد
#خاک
#گردوخاک
#پول_نفت
#مردم_مظلوم
#دلار
#یورو
#جام_جهانی
#فوتبال
#برد_تیم_ملی
#ایران_مراکش
#کلیپ_داغ
#ahvaz

#ahwaz


8

روستاییان و #کشاورزان جزو نجیب ترین؛صبورترین و کم توقع ترین افراد جامعه هستند و خدمت رسانی به آنها معادل جهاد فی سبیل الله است
#سقا#روستا#کشاورز#روستاگردی #روستایی#باخرز #آبادی#آب#بحران_آب #خشکسالی #خشک#محروم#باران #آبفار_باخرز#آب_فاصلاب


1

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
💙مهربون ها انشاءالله کمک کنیم💙 دست به دست هم بدیم پول💧 لوله کشی جور بشه 💧لوله کشی آب بشه💧 همه مشکلات اون منطقه ی محروم که مردم مهربون کشورمون ایران زندگی میکنن برطرف میشه
همه ی مشکل ها آب باشه حل میشه 💧لطفا هدیه های نقدی خودتون رو به حساب آقای محمود قوی دل بریزید 🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁خیرتون قبول
برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی
@damavand65
مراجعه بفرمائید 🎁💧💙
با تشکر
#لوله_کشی_آب#آب#لوله_کشی#روستا#منطقه#محروم#💧#🎁#زندگی #حیاط#آرامش#آب#💙


0

🇮🇷
شادی حق مردم ماست ، حقی که مدت هاست ازش محرومند ، مثل بسته ای در صندوق قدیمیه ته انباری که بعضی وقت ها میارنش بیرون یه فوت می کنن خاکاش بره دوباره می ذارن اون تو ، ما بیشتر از شادی با غم آشناییم ، از اونجایی که نصف سالمون با غم و عزا می گذره .
مردم خوب می دونن که چجوری بتونن در کنار هم شاد باشن اما همیشه جلوشون گرفته شده.
شده مثل یک فنر که هرچی بیشتر فشرده بشه رها شدنش با انرژی خیلی بیشتری انجام میشه.
و اینجوری میشه که بعد از یک بهونه مثل برنده شدن ایران در جام جهانی به این شکل تخلیه انرژی صورت می گیره.
برای هر انسان سالمی خیلی لذت بخشه ببینه توی خیابون مردم همه می ریزن شادن بزن و برقص می کنن همه کنار هم زن و مرد کودک و پیر ، در این بلوار خیلی شاهد شادی مردم به بهانه های مختلف بودم اما هر سری فرصت طلب های زیادی رو هم از کنار دیدم ، اول وجود جیب بر هاست که خیلی راحت در این جمع ها مشغول به کار می شن و دخلشونو تو اون شب می بندن ، دوم انسان های مریض که دنبال فرصتن برن مزاحم خانم ها بشن به هر نحو که باز نمی کنم مطلبو ، سوم افرادی که معمولا از حومه ی شهر میان و معلومه اوضاعشون و اکثرا یا خودشونو ساختن یا همونجا سرپایی دست به دست یک و نیم لیتری رو می چرخونن و می سازن خودشونو ، و تازه وقتی بطری رو میرن بالا ماجرا شروع میشه ، تازه دل و جرأت پیدا می کنن و به سان زامبی ها میوفتن به جون اموال عمومی و مردم ، این دسته غیر قابل کنترلند و فقط نیروی انتظامی می تونه حریفشون بشه.
کار ندارم که پلیس ما خیلی جا ها ممکنه ضعف داشته باشه اما توی این یه مورد واقعا اگر وجود پلیس نباشه هرج و مرج میشه و معلوم نیست نتیجش چیه ، که به نظر من وظیفه ی اصلی پلیسم همینه ( حفظ نظم و آرامش و امنیت مردم) و نه جلوگیری از شادی مردم یا کم و زیاد بودن حجاب دختر ها یا بزن و بکوب چند تا پسر.
امشب اگر پلیس وارد عمل نمی شد بلوار کشاورز حالا حالا ها بسته می بود و ماشینای ملت بود که مورد حمله ی این زامبی ها قرار می گرفت .
مشکل اینجاست که مردم یادشون رفته شاد بودن چجوریه ، دیگه نمی دونن چجوری باید شاد باشن و صحیح تخلیه کنن انرژیشون رو.
به امید روزی که در ایران غم داشتن چیز عجیبی باشه نه شاد بودن.
ببخشید یکم طولانی شد.
ارادت
شــ . ز
#غم #شادی #جشن #فوتبال #ایران #تیم_ملی #جوان #رقص #حق #پیر #کودک #مرد #زن #همبستگی #یکدلی #پلیس #زامبی #ماشین #بلوار_کشاورز #نظم #امنیت #خانم #آقا #انرژی #محروم #صندوق #لذت #حاشیه #جام_جهانی #جمهوری_اسلامی


14

یک ماه تمام روزه داری کردیداشک ریختید بدنیست یکم فکرکنیم به حال گرسنگان چه کردید اینابچه های روستای ذکری هستن حقشون این نیست واقعا ایشون بچه ایران زمین می باشد لیاقتش این نیست خواهشا خودتون درک داشته باشید وکمک رسانی کنید خیلی وضعیتشون بحرانیه ماکه چیزی درتوانمون بود انجام دادیم شماهم یه کمکی بکنید اجرکم عندالله 🙏🙏😞
1397/3/25
#ذکری
#محروم
#کمک مردم


54

.
باعرض سلام واحترام وتبریک عید فطر خدمت همه بزرگواران وقبولی طاعات وعبادات همه عزیزان دراین ماه پروفضیلت
به اطلاع می رساند همزمان باشب عیدفطریکی ازخیرین تعداد 15 پرس غذای گرم نذر نموده که بین 6 خانواده توزیع گردید.
خداوند از این بانی به شایستگی قبول نماید.
.

#رمضان🌙_ماه_میهمانی
.
#عنوان_زکات_فطریه_هنگام_پرداخت_قید_شود
.
موسسه خیریه امیرالمومنین علی(ع)
کمک به ایتام و مستمندان
. .
لینک آسان پرداخت👇👇👇
در بیو پیج قرار دارد
.

خیریه امیرالمومنین علی(ع)👆💐
.
.
#شما_هم_آتش_به_اختیارید🌺🌺🌺 .
.
.

اهدایی های غیر نقدی فقط در تهران مقدور می باشد.🌹
.
.
ویژه نیازمندان شهر تهران😊🌷
.

#خیریه_امیرالمومنین_علی(ع)
#خیریه
#فقر
#لباس_گرم
#نیازمند
#محروم
#روحانی
#برجام
#فطر
#عید
#ایتام
#اصلاح_طلب
#تورم .
دوستان خود را تگ کنید لطفا


0

.
مردمی که به نان شب محتاج هستند و صبح تا شب درگیر لقمه نانی برای زنده ماندن،
هرگز نگاه مثبت و عملکرد فرهنگی خوبی نمی توانند داشته باشند
آنها شب در خواب ،خواب لیلی ومجنون نمیبینند تا فضای حاکم بر زندگی آنها عاشقانه و رمانتیک باشد.
کوچ ءک
#مردم #سیاست #فرهنگ #احتیاج #نان #محروم #حاکم #زندگی #
از فیلم سقوط.حمید پونه بازیگر خوب و توانمند


4

@yasin_bul
گزیده‌ای از بیانات ارزشمند شیخ عبدالحسین بندانی نیشابوری پیرامون حلول ماه شوال و روز عید فطر .. کلیپ را میتوانید از کانال دانلود کنید لینک بیو پیج هست .
▶️ @yasin_bul ◀️
▶️ @yasin_bul ◀️
▶️ @yasin_bul ◀️
لطفاً فالوکنید ↖️
.
.
تأثیر شهادت سیدالشهدا علیه السلام بر عید فطر
.
. 📝 قال أبوعبدالله(علیه السلام): لمّا ضُرب الحسین بن علی(علیه السلام) بالسیف فسقء ثمّ ابتُدِرَ لیقطع رأسه نادی منادٍ من بُطنان العرش: «ألا أیّتها الأُمّة المتحیّرة الضالّة بعد نبیّها! لا وفّقکم اللّه لأضحی ولا لفطر» ثم قال أبو عبداللّه(علیه السلام): فلا جرم واللّه ما وفِّقوا ولا یُوفَّقون حتّی یَثْأرَ ثائرُ الحسین(علیه السلام). 📚 من لا یحضره الفقیه، ۲/۱۷۵
_
✍️ امام صادق (علیه السلام) فرمودند: وقتی که امام حسین (علیه السلام) با ضربه شمشیر از پا افتاد و سرش را جدا نمودند، یک منادی از میان عرش اینطور ندا داد: .
«ای اُمتی که بعد از پیامبرش سرگردان و گمراه شدید، خداوند شما را به انجام اعمال هیچ #عید_قربان و #عید_فطرموفق نگرداند». .
🔴به #خدا قسم دیگر نه موفق بر آن شدند و نه موفق خواهند شد تا آن که خونخواه حسین (علیه السلام) #قیامکند.
.
@karimi_staff
.
.
.
.

__________
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#عید_سعید_فطر #عایشه #کربلا #ولایت #برائت #شهادت #شهامت #فطر #عید_فطر #بندانی_نیشابوری #محروم #محرم #جنایت #کشتار #عید #عربستان #وهابیت #ایران


71

🔴ماجرای #صندوق_صدقات
تا به حال فکر کردید چند تا صندوق صدقات توی شهرتون وجود داره؟یا چه قدر پول توشون جمع میشه و سرنوشتشون چی میشه؟با یک مدل سازی میتونیم ب یک نتیجه ملموس برسیم
من #تهران را مثال میزنم:
فرض کنیم تو تهران دویست هزار عدد صندوق صدقات وجود داشته باشه و هر روز پنجاه نفر مبلغ صد تومان ناقابل را در هر صندوق بیاندازند اونوقت حسابش میشه
100×50×200000=1000000000
یعنی در ماه سی میلیارد و در سال سیصد و شصد میلیارد
طبق آمار گزارش شده از #کمیته_امداد
تعداد صندوق صدقات در کل کشور تا سال 89به هفت میلیون عدد رسیده.
حالا باز یه حساب سرانگشتی دیگه
200×50×7000000=70000000000
هفتاد میلیارد تومان برای یک روز که اگر ضربدر سیصدوشصدوپنج بشه حاصلش میشه بیستو پنج تریلیون و پانصدوپنجاه میلیارد.
با این حال میبینید ک #فحشا #فقر #بیکاری #دزدی #اعتیاد #ناامنی در اقصی نقاط ایران بیداد میکند
ولی هنوز #بم ویران است.مردم#سیستان_بلوچستان در فقر غوطه ورند،#خوزستان زرخیز آب خوردن ندارد.روستاها بسیار #محروم و بی امکانات هستند.
#صدقه برای رسیدن به دست مستحقه نه برای پرکردن جیب حضرات و #آقازاده.
پس دیگر پول تو صندوق صدقات نمی اندازیم.


4

حس يك خريد عالى و رضايت قلبى از كارى كه هم براى خودت و هم براى مردمت انجام دادى😍😍😍 #نيوشا #رمضان #فطرانه #دمنوش #پكيج #پك #كمك #مدارس #تجهيز #مناطق #محروم #خريد #نيوشانيك #خير #خيريه #صدقه #فطريه #زكات #ايران #اباد #هديه #دل


0

بخشی از فعالیت گروه خیریه دامپزشکی سیستان در ماه مبارک رمضان امسال(۹۷)
تشکر فراوان از همه ی عزیزانی که به نحوی در این‌امر خیر ما رو یاری کردن
۲۰سبد غذایی به واسطه ی شما خوبان و خیران‌گرامی تهیه و به دست بخشی از محرومین زابل رسید
این بسته ها شامل مرغ برنج رب روغن ماکارونی و تن ماهی بود...
#زابل
#خیریه
#دامپزشک
#دامپزشکی
#سیستان
#محروم
#دارالولایه
#کمک
#دانشکده
#دانشگاه
#ملی
#ایران


2

.
.
✨🌙 پرداخت فطریه از طریق "دست یاری به دشتیاری"

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن عید سعید فطر را به شما عزیزان تبریک می‌گوییم. شما می‌توانید مبلغ #فطریه خود را از طریق #دست_یاری_به_دشتیاری به تغذیه دانش‌آموزان خوابگاههای شبانه‌روزی منطقه دشتیاری اختصاص دهید. .
.
🔸شماره کارت:
۶۰۳۷-۷۰۷۰-۰۰۰۷-۲۴۳۳
بنام “مردم نهاد دست یاری به دشتیاری"
بانک کشاورزی .
.
🆔: @daste_yari_be_dashtyari .
.
#دست_من_و_تو_میتونه_دست_یاری_باشه
#دست_یاری_به_دشتیاری

#موسسه_خیریه_دانشجویی_دست_یاری_به_دشتیاری

#سیستان_و_بلوچستان #ایران #چابهار #دانشجو

#دشتیاری #محروم #خیریه #مدرسه #آموزشی

#دانشگاه_علامه_طباطبایی

#سهم_ما_از_فردای_دشتیاری


0

شعر بسیار زیبا و پرمعنا، انقلابی، عدالت طلبانه و شجاعانه خوانده شده توسط #دکتر_میثم_مطیعی در نماز #عید_فطر درد دل مردم #مستضعف، #محروم، #انقلابی، #حزب‌اللهی است.

#امام_خامنه‌ای
#نماز_عید_فطر
#میثم_صدای_ماست
#مطیعی_تنها_نیست
#میثم_مطیعی
#عید_فطر
#عیدفطرمبارک


4

بهجت عارفان _پلاتو : یکم
خودمونیما فعلا واموندم از اونچه برام تقدیر شده بود...
تقصیر هیچ کسیم نبود؛تقصیر خودم شد...
گیری اگر در سال پیش رو بخورم؛از کم کاری خودمه...
اگر مشکلی پیش نیاد از محبت یار...
#محبت#عشق #عید #شادی #علی_مع_الحق_و_الحق_مع_علی #یااهل_العالم_قتل_الحسین_بکربلا_عطشانا #بهجت #طبیعت #بهجت_العارفين #طبیعتگردی #طبیعت_زیبا #طبیعت_پاک #عیدفطر #کمیته_امداد_نابود_باید_گردد #کمیته_امداد #محروم #عدالتخواهی


2

سخنان زیباي
استاد #ابراهیم_دینانی
در مورد #آتش #جهنم.... #سیب، آه ای #میوه ی درخت دانش، در کدام پیچ تو را گم کردیم؟ تو را که آغاز ماجرای انسان بودی و همه ی داستان اصلا با #سیب_سرخ_حوا شروع شد، با اولین نافرمانی؛ با اولین عصیان، انسان بودن مگر چیزی به جز گاز زدن به آگاهی بود؟ تو را کجا جا گذاشتیم؟ اگر سیب در دست داشتیم، شاید هیچ آدمی را برای رنگ و جنس و ملیت اش از سیب محروم نمی کردیم. سیب را تقسیم می کردیم، #مهر را و #دانش را. حیف که جایی در راه ؛ سیب از دستمان افتاد و #هبوط ما نه آن روزی که از بهشت رانده شدیم که از آن روز که سیب را گم کردیم آغاز شد.
و از آن سیب تا این سیب چه راه درازی بود از #جهل ، از نادانی ؛ از #تعصب؛ از #نفرت و خط کشی ؛ از #جنگ و برادر کشی . و اینجا بر روی زمین جهنمی ساختیم . و جهنم جایی است که نه فقط دست دختری برای چیدن سیبی کوتاه می شود و مادری در #زندان لالایی می خواند و از ملاقات #محروم می شود بلکه ملتی سالیان سال #تحقیر می شود؛ #تحریم می شود؛ زیر خط فقر می رود و به گناه ناکرده #مجازات می شود.#جهنم جایی است که نمی دانی تاوان چه چیز را پس می دهی.. تاوان جنایات دیگران را؟ تاوان زودباوری مردمت را؟ تاوان ترس خودت را؟ رو به #آسمان نگاه می کنی و دیگر حتی رمق فریاد زدن نداری، جهنم جایی است که برای چیدن یک سیب ؛ از #بهشت رانده شده ای ولی دستانت از سیب خالی است و ازخودت می پرسی در کدام پیچ این مسیر پر پیچ و خم، #سیب را گم کرده ای؟


3

@kosar_rahimy 👈 از طریق این پیج در ارتباط باشید
سلام دوستان عید سعید فطر بر همه شما مبارک
دوستان عزیز این معلول شدید جسمی هستن و پدرشون ۸ ساله فوت کردن و فقط یک مادره پیر دارن ۵ ماه پیشم خونشون بر اثر اتصالات برق سوخت و نصفی از وسایلشونم سوختن الان صاحبخانشان گفته باید بار کنن ولی هیج پول پیشی ندارن و وقته زیادیم ندارن خواهشا اگر فطریه ای دارید یا کفاره یا کمکی میتونید بهشون بکنید ادرسشونم شهر ابادان کوی ملت روستای فیاضی یک جنب حسینیه ی هاشمیه دومین خونه مونده به کانال اب و شماره تماس مادرشون ۰۹۳۸۴۵۹۱۷۹۲
و شماره کارت مادرشونم
۶۰۳۷۹۹۷۱۰۳۹۲۱۲۳۶
بنام مهین ثوامری نژاد هر نوع سوالیم داشتید به دایرکت دختر خالشون برید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
. .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
۱۲۸۱۵s1
۵شنبه۳خرداد۱۲ظ
#آزادسازی #آذربایجان #ارومیه #رشت
#همدان #اردبیل #زنجان #قزوین #لرستان #گرگان #گلستان #ساری
#ظلم #ظلم #اشغال
#محاصره #حصر #نفس #هوا #گردوخاک #خاک #محرومیت #مادر #محروم #جنگ_زده #جنگ #آفتاب #نخل #آزاد #فقر #مرز


46

🔸🔹
بسم الله الرحمن الرحیم
.
.

باسلام وعرض ادب وقبولی طاعات وعبادات مومنان خداجو
موسسه خیریه باران مهر یزدان تحت نظارت سازمان بهزیستی
جهت کمک به خانوادهای تحت حمایت خود طرح جمع آوری زکات فطره را برگزار میکند
از همه شما انسانهای درد آشنا تقاضامندیم دراین طرح الهی مارا یاری رسانید 🙏 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
شماره حساب موسسه خیریه باران مهریزدان:

آدرس موسسه خیریه باران مهریزدان جهت پرداخت حضوری:
بروجرد،خیابان بهار پایین تر ازچهارراه معلم کوچه شهیدساکی(رودکی)پلاک ۱
#کارخیر#حس_خوب#موسسه_خیریه
#موسسه_خیریه_باران_مهریزدان
#کمک_به_اقشار_آسیب_پذیر
#محروم#زنان_سرپرست_خانوار#بهزیستی
#لرستان#بروجرد#رمضان#فطریه


0

عید فطر مبارک
امید که محروم نباشید و مورد رحمت واقع شده باشید.
#رمضان
#عید_فطر
#محروم
#مرحوم
#محمد_حسین_یکتایی


2

.
روز گذشته تیمی از گروه خیریه مردمی دریادلان کویر به روستاهای کلاته بلوچ،برق الله ،لجونگ از توابع شهرستان سربیشه سفر کرد.
.
این سفر در راستای اهداف گروه ، جهت آنالیز و بررسی نیازهای اهالی محروم این روستاها انجام گردید.
.
بزودی فرایند جمع آوری کمک های مردمی برای اهالی این روستاها آغاز خواهد شد.
.
.
#گروه_خیریه_مردمی_دریادلان_کویر
#روستا #محروم #سربیشه #فقر


6

#اللَّهُمَّ لا تَجْعَلْهُ #آخِرَ الْعَهْدِ مِنْ ِيَامِنَا إِيَّاهُ فَإِنْ جَعَلْتَهُ فَاجْعَلْنِي َرْحُوما وَ لا تَجْعَلْنِي َحْرُوما.

#خدايا اين #ماه را #آخرين بار #روزه ما در ماه #رمضان قرار مده، اگر قرار داده اى پس مرا #رحمت شده بدار، نه #محروم از رحمت.


2

خانه يكي ديگر از همشهريانمان سوخت و خاكسترشد..... و استاد دلواپس بجاي حل مشكلات مردم در كتاب دنبال ماده استيضاح شهردار در جلسه شورا مي گردد.

خانه آقاي قادري بطور كامل دوروز قبل در آتش سوخت📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢
اين گرگ سالهاست كه با گله آشناست

بدبختي#آقازاده#عشق#حال#خارگ#آتش#دل#سوزي#جزيره#محروم#دزد#ريا#


13

The end of the page