#مسئولین

Instagram photos and videos

#مسئولین#ایران#مردم#آمریکا#تهران#دولت#انجمن_اتیسم_ایران#اهواز#جام_جهانی#فوتبال#خوزستان#ایرانی#گزارش#خبر#هنرمندان#خرمشهر#تحریم#آبادان#روحانی#ناکارآمدی#انتقال_آب#شهدا

Hashtags #مسئولین for Instagram

تو رو خدا ملت غیرتتون چی شده ما اینجا داریم زنده بگور میشیم یعنی کسی نیست صدای مارو بشنوه
#مسئولین بی غیرت
#فرماندار بی غیرت
#نماینده های بی شرف
بی ابی ، خوزستان هوا ندارد ، بی کاری ، جوون های بی کار ، اینده های سوخته ، مملکت دزد و دزدی ، مملکت بی صاحاب


0

کسی اطلاعی در این مورد دارد؟

بااین وضعیت وبه همت مسئولین بی غیرت وبی عرضه مناطق لرنشین تانابودی کامل لرستان بزرگ چیزی نمونده
آتش سوزی کوه ماغرشهرستان بهمئی واقع دراستان کهگیلویه وبویراحمد!!
چراهیچ مسئولی رسیدگی نمیکنه؟؟ .
.
#لرستان_یعنی_تمام_مناطق_لرنشین #آتش_سوزی #طبیعت #لرستانات #بهمئی #لر #لرفیلی #لرجنوبی #لربختیاری #زوون_لری #اتحاد_لرها #مسئولین #کهگیلویه_و_بویراحمد #جنبش_بیداری_جوانان_لر#لر#لرستان_بزرگ#جنگل#کوه_ماغر


0

<>
🔺درب فاز ۱۹ پارس جنوبی بسته شد 🔹پرسنل حراست فاز ۱۹ پارس جنوبی (کنگان) با وجود وعده های مسئولین از بامداد امروز رسما اخراج شدند و درب فاز ۱۹ را مسدود کردند
#پارس_جنوبی#پرسنل#حراست
#کنگان#مسئولین#رسما#اخراج#مسئولین


0

سالگرد شهادت شهید دکتر مصطفی #چمران
آنونس فیلم سینمایی اثر #سردار_سینمای _ایران ابراهیم #حاتمی_کیا
....
پ.ن: #انقلاب ما پر از آدم‌های #فرهیخته و #باسواد بود و البته که هست.
خوب‌های انقلاب امثال #دکتر_چمران #رجایی #باهنر حاج احمد #متوسلیان و ... همون اوایل انقلاب توسط گروهک مردم‌کش #مجاهدین_خلق و دشمنان مردم شناسایی و شهید شدند.
الهی که #مسئولین بی‌لیاقت و سست‌عنصر حال و حاضر انقلاب از روی این #شهدا خجالت بکشند و دست از دامان مبارک و پاک این انقلاب بردارند.
#شهدا_شرمنده_ایم


0

♦️استیون منوچین، رئیس(وزیر) خزانه داری دولت آمریکا: ۵ هزار و ۴۳۲ نفر از #فرزندان #مسئولین #ایران در آمریکا حضور دارند که فقط ۳۵۴ نفر آنها در دانشگاه‌های آمریکا تحصیل و ۳۹۴۷ نفر فاقد تخصص هستند و ما بقی نفرات در حرفه‌های نه چندان خاص مشغول به کار هستند!! 🔹در حال حاضر به جز املاک‌ و دارایی شخصی ۱۴۸ میلیارد و ۲۶۷ میلیون دلار در حساب این نفرات پول وجود دارد که بعلت #نبود #فدرال #پولی در #ایران و #امضا #نکردنFATF از منابع نامشخص این پولها در قالب پولشویی از مردم ایران وارد آمریکا شده و ما این مبالغ را توقیف می‌کنیم. 🔹ظرف #سه #ماه #آینده این نفرات به #ایران #دیپورت می‌شوند./جماران 📡 T. me/rasakhabar


2

⭕️معلمی با خواهر فراش مدرسه ازدواج کرد گاهی اوقات معلم غیبت می کرد از فراش که برادر زنش بود می خواست بجایش به کلاس برود اینقدر این کار تکرار شد که فراش تقریبا شده بود آقا معلم !
بعد از مدتی آقا معلم شد رئیس آموزش و پرورش و برادر خانمش را به مدیریت مدرسه منصوب کرد، بعد از مدتی معلم داستان ما شد مدیر کل استان و برادر خانمش را به ریاست آموزش و پرورش منصوب کرد، چندی گذشت و از مقام مدیر کلی شد وزیر آموزش و پرورش و برادر خانمش را به مدیر کلی منصوب کرد !

چندی گذشت و وزیر آموزش و پرورش دستور تحقیق و تفحص در باره مدارک تحصیلی کارکنان و مدیران را صادر کرد و فراش که مدرک ابتدائی بیشتر نداشت آشفته شد و به شوهر خواهرش زنگ زد و گفت: چکار می کنی؟
تو که می دانی من چند کلاس ابندائی بیشتر ندارم و اگر این دستور را اجرا کنی بدبخت می شوم ! + شوهر خواهر گفت: احمق نگران نباش، من شما را به ریاست هیئت تحقیق و تفحص منصوب کرده ام . . . !
و این است حال و روز دولتیان و مجلسیان ما❗️ #مسئولین
#تازه_به_دوران_رسیده_ها
#منصب
#پست_و_مقام


0

#مرگ_بر_آمریکا که اینقدر #مسئولین خوب ما را اذیت میکنه...


2

سلام نظرتون رو در رابطه با عکس بالا بگید ببخشید که ایرانی ها تمام قد از شما حمایت می کنن اونوقت شما هم این جوری جواب میدین واقعا بیایم به عمقش فکر کنیم مرز حمایت از فلسطینی ها تا کجاست؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#مسئولین #ببخشید #جام_جهانی #فلسطین #عربستان #مراکش #تونس
#سیاست


6

چه روزها گذشت
چه غم ها به دل ماند
چه عشق ها با وجودمان خو گرفت
چه جوانمردی ها دیدیم(مدافعان حرم)
چه تعنه ها،چه توهین ها که به ارزش هامان نشد
حال با نسلی از جوانان انقلابی مواجهیم که دنیا دیده ی باور هاشان هستند ، چشم هاشان نم غریبی اقاشان را دارد ، حتی پلک بهم نمی زنند چون ممکن است در همان وانفسا تعهد ننگینی به امضا برسد .
این فشار ها کم از فشار های اقتصادی ندارند .
با این ناامنیه خوابیده در پس چهره ها چه کنیم ؟😑 #بوی_خیانت
#یاد_چمران_بخیر
#مسئولین
#دولت
#روحانی 😒
#لاریجانی 🤐
#احمدی_نژاد 😫
#یادواره


4

#احسنت به شیری که تو را خورد! دولت مردم سالار بله اینطوره اما #دولت #غرب_سالار و #سازش کار و مردم فریب نمیتواند همچین ادعایی داشته باشد واتفاقا همان گروهی که به مردم #وعده دادند، به مردم امید دادند، #مردم را #فریب دادند و الان دست پیش گرفته اند تا پس نیفتند و #بی_اعتمادی و #ناامیدی را با عدم تحقق #اقتصاد_مقاومتی و حمایت از #کالای"ایرانی ، گسترش دادند و حاصل #تلاش ها و #خون دادن ها را با #برجام توخالی، پر از #سیمان کردند تا امیدی در ملت نماند، خود خود خود شما #مسئولین هستید. شما باید پاسخگو باشید نه طلبکار. چه الان و چه بعدا که ان شاءالله دیگر مسئولیتی نخواهید داشت.
نامه ی اخیر همکیشان شما که در آن از نا امیدی و خستگی مردم سخن گفته شده نیز مهر تایید بر مطلب بالاست.
حقا که وجود امثال شما برای کشور، تهدید بوده و خواهد بود.
#جهانگیری
#اسحاق_جهانگیری


1

منتظر #دستور_صریح_رهبر از پشت میکروفن بودید
دستور رسیدگی به امور مردم صادرشد ،#مسئولین سریعا اقدام کنید.


0

.
آغاز هفتمین سال فعالیت سایت #لنگرخبر/تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ روز آغاز فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر بود که بعد از مدتی فعالیت موفق به کسب مجوز رسمی از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات – وزارت ارشاد شد.
عصر روز پنج‌شنبه ۳۱ خرداد مراسم جشن آغاز هفتمین سال فعالیت لنگرخبر با حضور #مسئولین و مردم در تحریریه لنگرخبر برگزار شد.
به دلیل اینکه ۲۱ خرداد امسال در ماه رمضان واقع‌شده بود و این مراسم به ۳۱ خرداد تغییر داده شد.
لنگرخبر در طول مدت شش سال تلاش کرد تا با اخباری دقیق و به‌موقع #شهروندان را از آخرین فعالیت‌های #شهرستان باخبر کند و در کنار نشر اخبار و بررسی رویدادهای خبری، به معرفی #فرهیختگان، #هنرمندان، #شهدا، #اماکن دیدنی و #گردشگری و غیره پرداخت تا مخاطبان خارج از شهرستان با ظرفیت‌های لنگرود آشنا شوند.
#تلویزیون_اینترنتی_لنگرخبر از دیگر اقدامات این رسانه است تا صدای اقشار مختلف مردم و حتی مسئولین را ضبط و به نمایش درآورد که با توکل بر خدا و همراهی شهروندان و مخاطبان گرامی این مسیر پیموده می‌شود.
لنگرخبر توانسته در این مدت به مقام اول بخش #گزارش‌نویسی در جشنواره #مطبوعات در سطح کشور و رتبه دوم بخش مصاحبه در جشنواره مطبوعات در سطح استان #گیلان دست یابد.
با پشتوانه بزرگی که در این شش اندوخته‌ایم، پا به سال هفتم فعالیت این سایت می‌گذاریم و از تمامی دوستانی که همواره ما را در این راه یاری کرده‌اند تشکر ویژه می‌کنیم.
#langerud #langaroud
#langarnews_ir


18

جناب خان: شادی این برنامه رو تقدیم می کنیم به پشه ها، رامبد جوان: چرا ؟ ، جناب خان: چون پشه ها به اندازه نیازشون خون مردم رو میمکند !!!!
#نان_شب #مسئولین #سفره_انقلاب #خیلی_رو_دارید_والّا


0

🎞️ دیدن این تصاویر حداقل یڪبار بہ #مسئولین توصیہ میشود تا بدانند چہ #بدهے ڪمرشڪنی بہ #شهدا و #مردم و چہ #مسئولیت سنگینی بر #دوش دارند .

یاد کنیم شهدارو باذکر صلوات برمحمد وال محمد🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


16

سورپرایز امریکا برای ایران توقیف ۱۴۸ میلیارد دلار حساب بانکی آقازاده ها در آمریکا
رئیس خزانه داری دولت آمریکا گفت: ۵ هزار و ۴۳۲ نفر از فرزندان مسئولین ایران در آمریکا حضور دارند که فقط ۳۵۴ نفر آنها در دانشگاههای آمریکا تحصیل و ۳۹۴۷ نفر فاقد تخصص هستند و ما بقی نفرات در حرفه های نه چندان خاص مشغول به کار هستند!! وی اظهارداشت: در حال حاظر به جز املاک‌ و دارایی شخصی ۱۴۸ میلیارد و ۲۶۷ میلیون دلار در حساب این نفرات پول وجود دارد که بعلت نبود فدرال پولی در ایران و امضا نکردن FATF از منابع نامشخص این پولها در قالب پولشویی از مردم ایران وارد آمریکا شده و ما این مبالغ را توقیف میکنیم.

وی ادامه داده : ظرف سه ماه آینده بیشتر این نفرات به ایران دیپورت می شوند
ترامپ دارد انقلابی عمل می کند نه حزبی

#زنده_باد_ترامپ #اتحادوعمل_برای_سرنگونی #زنده_باد_تمام_اقوام_و_مذاهب_ایرانی #شعار_هر_آزاده_امروز_فقط_شاهزاده #ژن_خوب #آقازاده #آقا_زاده #جمهور_اسلامی_نابود_باید_گردد #نوبت_ایران_فرارسیده_است #براندازم #سپاه_پاسداران #مسئول_بی_کفایت #مسئولین #مجلس #بیت_رهبری #بسیجی #بسیج #سپاه #نیروی_انتظامی #دومینوی_اعتصابات #نه_به_کمیته_امداد #نه_به_اعدام #فرقه_تبهکار #انحلال_طلبیم #نه_به_جمهوری_اسلامی #دختران_خیابان_انقلاب #چهارشنبه_سفید #iranregimechange #rezapahlavi #iran


22

‌‌‌‌‌‌#‌‌‌‌‌‌اعتماد_به_جوانان
.
‌‌برنامه #جهان_آرا شبکه افق با حضور
#استاد_رائفی_پور
‌‌‌‌‌‌
«موضوع: آتش به اختیاری فرهنگی و مطالبه عدالت»
‌‌
🔴‌‌مسئولین جوان گرایی نمیکنن و از جوان گرایی خوششون نمیاد ولی به فک و فامیل و دوست و آشنا که میرسه قضیه فرق میکنه...
‌‌‌‌‌‌‌‌‌
#منتظران_مهدی_عج
#موسسه_مصاف
#استاد_رائفی_پور
#برنامه_جهان_آرا
#دکتر_یامین_پور
#جوانگرایی
#مسئولین
#آتش_به_اختیار
#فرهنگ
#مطالبه_عدالت
#انقلاب
#جنگ
#گفتگو
#برنامه_تلویزیونی
#اللهم_عجل_الولیک_الفرج
#السلام_علیک_یا_صاحب_الزمان ‌‌
‌‌‌‌‌‌
.
.
هر روز صبح اولین سلام صبحگاهی به ساحت مقدس آقا صاحب الزمان (عج):
💐💐🌹🌹
⚘السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ اللهِ یا اباصالحَ المهدی یا خلیفةَالرَّحمنُ و یا شریکَ القران ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ سیِّدی و مَولایْ الاَمان الاَمان

#اللهم_عجل_الولیک_الفرج
‌‌
@sajadbavand
@sbavand


0

آیا هدف از این بخشنامه جز گرفتن پول زور از دانشجوست؟
وگرنه که همه می دانیم در این کشور هیچوقت مسئولین، دغدغه آموزشی و ارتقای دانش جوانان را ندارند!
پ.ن: هزینه این آزمون فرمالیته، معادل شهریه ثابت یک ترم است.
#دانشگاه آزاد
#دانشجو
#نه به زور
#مسئولین بی کفایت
#مملکت
#پرستاری


1

اگه پول کشف فوتبالیست هارو خرج ورزش های دیگه بکنن خیلی از مشکلات ورزشکارهارو حل میکنین لطفا مسئولین به فکر باشن .
#مسئولین#تدبیر#رزمی#ورزشکار#کمک


1

#پشه #خون_مردم .
.
خوابند وکیلان و خرابند وزیران بردند به سرقت همه سیم و زر ایران
ما را نگذارند به یک خانه ویران
یارب بستان داد فقیران ز امیران
.
#شوری_آب #اعتراض #مردم #خوزستان #نفت #منطقه_آزاد_اروند #آبادان #خرمشهر #کشک #مردم #کچل #شوری_آب #خدا #مدیران #مسئولین #بیکفایت #زبون_دراز #کچل


2

قابل توجه #مسئولین کشوری !!!!!!!! اینجا #پایتخت_ایران ماست!

اینجا #تهران است !!!!!!!!! اگر با دیدن این ‌تصویر تمام وجودتان #نلرزيد ، بدانید که دیگر از خدا
نمی ترسید.

عکسی قابل تامل از #کودکان_کار که با #فقر سر و کله می زنند و در حسرت #آرزوهای_کودکانه خود هستند. !!!!


4

خوبه هم تو این افتخار کردنا و خوشحالی کردن به یه لایه‌ای که به پی‌کی زدن یادی کنیم از ورزش کارایی که قهرمان شدن و مدالای خوش رنگی که اوردن ولی هیچ تقدیر تشکری از اونا نشد و حتی بعضیاشون تو فرودگاه خوابیدن بعضی از اونا هم با دست فروشی کردن هزینه ورزششون و مسابقات در میارن ولی هنوز هم حمایت نمیشوند .
جرا باید بقیه ورزش ها بدون حمایت یا کم حمایت باشند مگه مدال با مدال فرق داره مگه اون برای میهنش مسابقه نمیده اگه همین پول کفش فوتبالیست هارو خرج اون بقیه هم میکردین بعضی از اونا از ورزش کناره گیری نمیکردن و هزینه های اضافی مثل درمان اعتیاد و هزینه های اجتماعی به وجود نمی امد .
مسئولین لطفا بجای اینکه ورزش هارو سیاسی کنن و از انها در جهات مختلف استفاده کنن یکم به فکر ورزش های دیگه هم باشن .
این پیام لطفا نشر دهید تا به گوش مسئولین برسه و حرف دل ورزشکارای بی حمایت رو برسونین .
#ورزش#حمایت_از_ورزشکار#مسئولین#تدبیر#مشکلات_جامعه


1

واقعاچی می شه گفت🤔🤔
بااین که به شدت بادعوت مهمانان خارجی که هزینه های گزافی دارند دراین وضعیت اقتصادی مخالفم.
ولی واقعا این کار(ممعانت ازحضور پویول درتلوزیون) چه معنی می تونه داشته باشه؟ اگرواقعا به خاطر خالکوبی اش اجازه حضوردر برنامه راندادند تاسف آوره وقابل تامل که پشت این ماجراهاکیست ؟؟؟پشت این عصبانی کردن های مردم کیست؟؟پشت ایجاد این نارضایتی ها کیست؟؟؟پشت این ایجاد تنفر از انقلاب واسلام چه کسانی هستند.؟؟؟؟ واقعا چقدر خنده داراست که سلبریتی ها خود را نگران وضع اقتصادی مردم می دانند ودنبال کمپین وهزار کار نمادین هستند ولی فقط برای چند ساعت هفتصد میلیون تومان ازپول همین مردم رابه امثال پویول می دهند😏😥 وچقدر احمقانه تر ومسخره تراست کار احمق ها یاخائنینی که به خاطر یک خالکوبی اجازه حضور پویول رادربرنامه ندادند 😡انگار نه انگار که هرروز فوتبال خارجی پخش می شه وهزاران تصویر مشابه خالکوبی پویول راهمه می بینند .
دوستان به خداقسم این موضوعات طبیعی نیست.
#جام جهانی#جام جهانی20 18#فردوسی پور#کارلوس پویول#قهرفردوسی پور#نفوذ#مسئولین دوتابعیتی#صداوسیما#حضرت آقا#رهبری#


0

⚠️ #مسئولین
#زندگی_بهشتی
☘️☘️☘️
پدرم یک روز به من گفت:
وقتی به من می گویند فلانی خیلی عالی است و او را برای تصدی فلان #مسئولیت_اجتماعی در نظر گرفته‌ایم، من به آن‌ها می‌گویم آیا حاضر هستید به این فردی که این‌همه از او تعریف می‌کنید پانصدهزار تومان _ که در آن دوران خیلی پول بود _ بدهید که از عهدهء هزینه‌کردن درست آن برآید؟ وقتی می‌دیدم می‌گویند نه، مطمئن نیستیم و این‌قدر او را قابل نمی‌دانیم، به آن‌ها می گفتم وقتی شما در یک قضیهء مالی در حد پانصدهزار تومان حاضر نیستید با ایشان جلو بروید، چطور در یک مسئولیت اجتماعی این‌قدر بی حساب عمل می‌کنید؟!


0

میدونی بالای پنج هزار نفر از #آقازاده های #مسئولین #نظام_مقدس در آمریکا ساکن هستند و نفری چند میلیون $دلار توی حسابشون هست بطور میانگین؟
27,295,104 M$
میدونی میشه چند میلیارد تومن در حساب هرنفر؟
207,442,790,400
بله این دزدیا دلیل بدبختی مردم و پسرفت کشوره شایدم دلیل اصلی #انفجار_نور در انقلاب همین پولا بوده که از دست شاه و شاه زاده و نجیب زادگان و فرهیختگان گرفته شد افتاد دست بیهمچیزای مفت خور ملت فریب.
توقیف ۱۴۸ میلیارد دلار حساب بانکی آقازاده‌ها در آمریکا :
رئیس خزانه‌داری دولت #آمریکا گفت: ۵ هزار و ۴۳۲ نفر از فرزندان مسئولین ایران در آمریکا حضور دارند که فقط ۳۵۴ نفر آنها در دانشگاه‌های آمریکا تحصیل و ۳۹۴۷ نفر فاقد تخصص هستند و ما بقی نفرات در حرفه‌های نه چندان خاص مشغول به کار هستند!!
وی اظهارداشت: در حال حاضر به جز املاک‌ و دارایی شخصی ۱۴۸ میلیارد و ۲۶۷ میلیون دلار در حساب این نفرات پول وجود دارد که به علت نبود فدرال پولی در ایران و امضا نکردن FATF از منابع نامشخص این پولها در قالب پولشویی از مردم ایران وارد آمریکا شده و ما این مبالغ را توقیف می‌کنیم.
وی ادامه داده : ظرف سه ماه آینده این نفرات به ایران دیپورت می‌شوند.
#حق_طلبم
#گزارش_مدیریت_۴۰ساله


2

واقعا اوضاع کشور ما گریه آوره 😔😔😭😭
وقتی احمق ها بیان راس کار و نوابغمون بیکار باشن یا از کشور برن بهتر از این نمیشه ...
#پروفسور_علی_اکبر_جلالی #ایران #ایرانی #تحریم #فرار_مغزها #اختلاس
#آقازاده_ها #ژن_خوب #مسئولین #مسئولین_بی_کفایت


1

...
قابل توجه مسئولین...😏
.
#شهدا_شرمنده_ایم
#مسئولین


2

می‌دونید دلیل #گران نشدن #قيمت #اجناس براى #مردم ايران به مدت ١٣ سال! در دوران #هویدا چی بود؟
ببینید #نهار چی میده به #مسئولین و چطور ازشون کار می‌خواد...


30

#مسئولین محترم برای حفظ آبروی ظاهری خودتان هم که شده ، خانه‌ها، ویلاها، باغ‌ها، خودروها و تمامی امکاناتی را که سال‌ها در اختیارتان بوده را تحویل دهید البته این کافی نیست و منتظر تصویب #طرح_بازپس‌گیری_اموال_نامشروع_مسئولین هم هستیم 🔸و بدانید الان پای آبروی نظام وسط است و #سردار و #سرباز، #وکیل و #وزیر ، #رئیس و #کارمند برای ما تفاوتی ندارد و کوتاه نخواهیم آمد

#ویلای_سردار_فیروز_آبادی
#ویلای_دفتر_حفظ_و_نشر_آثار_امام


0

🚨 پست مهم ✅ به زودی مباحث بسیار مهمی در رابطه با وضعیت فعلی و آینده کشور عزیزمان #ایران، مطرح خواهیم نمود... ⚠️ سیاست جدید #آمریکا علیه ایران و #تحریم های جدید، وضعیت پسابرجامی ایران، #برجام روحانی و #عملکرد کلی #دولت، #مجلس و قوه قضاییه، #ناکارآمدی برخی #مسئولین، جنگ رسانه ای و #عملیات_روانی گسترده #غرب و #صهیونیسم و ارتجاع، سواستفاده غرب و تیپ رسمی #رسانه ای فارسی زبان فضای مجازی #اسراییل و بهاییت از #سواد_رسانه_ای پایین #سلبریتی ها، مسئولین و تریبون دارهای ایرانی علیه ملت ایران، القای یأس و ناامیدی در بین #مردم، القای فرهنگ ایرانی نمیتواند، القای #ناکارآمدی #جمهوری_اسلامی در رفع مشکلات و #دروغ پردازی درباره علت وجود مشکلات، ناکارآمدی عمدی #لیبرال ها برای ایجاد #نارضایتی_اقتصادی و #نارضایتی_اجتماعی و در نهایت موضوع آخرالزمانی #فتنه_اکبر، نشاندهنده وقایع بزرگی است... وقایعی که به وضوح توسط #ترامپ تا #ضدانقلاب و سلطنت طلب ها و #منافقین، بهایی ها و ... برنامه ریزی شده و در حال نشر است!! (طبق ادعای آنها، تیرماه، جمهوری اسلامی ساقط خواهد شد!) 🔕 ایرانی های عزیز و #زمینه_سازان_ظهور، با ما همراه باشید... ⛔️ اینجا، ایران، در آستانه ظهور، #فتنه_آخر . . .

@BidarBashVatan


0

🚨 پست مهم ✅ به زودی مباحث بسیار مهمی در رابطه با وضعیت فعلی و آینده کشور عزیزمان #ایران، مطرح خواهیم نمود... ⚠️ سیاست جدید #آمریکا علیه ایران و #تحریم های جدید، وضعیت پسابرجامی ایران، #برجام روحانی و #عملکرد کلی #دولت، #مجلس و قوه قضاییه، #ناکارآمدی برخی #مسئولین، جنگ رسانه ای و #عملیات_روانی گسترده #غرب و #صهیونیسم و ارتجاع، سواستفاده غرب و تیپ رسمی #رسانه ای فارسی زبان فضای مجازی #اسراییل و بهاییت از #سواد_رسانه_ای پایین #سلبریتی ها، مسئولین و تریبون دارهای ایرانی علیه ملت ایران، القای یأس و ناامیدی در بین #مردم، القای فرهنگ ایرانی نمیتواند، القای #ناکارآمدی #جمهوری_اسلامی در رفع مشکلات و #دروغ پردازی درباره علت وجود مشکلات، ناکارآمدی عمدی #لیبرال ها برای ایجاد #نارضایتی_اقتصادی و #نارضایتی_اجتماعی و در نهایت موضوع آخرالزمانی #فتنه_اکبر، نشاندهنده وقایع بزرگی است... وقایعی که به وضوح توسط #ترامپ تا #ضدانقلاب و سلطنت طلب ها و #منافقین، بهایی ها و ... برنامه ریزی شده و در حال نشر است!! (طبق ادعای آنها، تیرماه، جمهوری اسلامی ساقط خواهد شد!) 🔕 ایرانی های عزیز و #زمینه_سازان_ظهور، با ما همراه باشید... ⛔️ اینجا، ایران، در آستانه ظهور، #فتنه_آخر . . .

@BidarBashVatan


0

...
🔴انعکاس مسائل اتیسم در برنامه "همین امشب مهتاب"(بخش ششم)
♦️خانواده درمانی، در مرکز درمان قرار دارد، مادران بسیاری از تمرین ها را در خانه بسیار بهتر انجام می‌دهند.
♦️شناخت جامعه از اتیسم، خانواده های دارای فرزند طیف اتیسم را از انزوا خارج می‌کند.
#تاروزعادی
💡*780*7070#
#انجمن_اتیسم_ایران
#همه_باهم_حال_خوب_بسازیم
#انجمن_اتیسم_ایران #اوتیسم #خانه_امید_اتیسم #اختلال_اتیسم #کودکان_اتیسم #ایران #تهران #صدایت_میشوم_تا_درکت_کنند #درکم_کن #اوتیسم_چیست #اوتیسم_را_بشناسیم #حمایت #سفیر_اتیسم #هنرمندان #مسئولین

@irautismorg
021-48085 🌎 www.irautism.org
🆔 @iran.autism.association

Aparat.com/irautism
Telegram.me/irautismorg

#WorldAutismAwarenessDay
#LightItUpBlue


0

...
🔴انعکاس مسائل اتیسم در برنامه "همین امشب مهتاب"(بخش پنجم)
♦️اتیسم بیماری نیست، نوع متفاوتی از بودن است
♦️یکی از ارزش های سازمانی انجمن_اتیسم_ایران خانواده محور بودن است

#تاروزعادی
💡*780*7070#
#انجمن_اتیسم_ایران
#همه_باهم_حال_خوب_بسازیم
#انجمن_اتیسم_ایران #اوتیسم #خانه_امید_اتیسم #اختلال_اتیسم #کودکان_اتیسم #ایران #تهران #صدایت_میشوم_تا_درکت_کنند #درکم_کن #اوتیسم_چیست #اوتیسم_را_بشناسیم #حمایت #سفیر_اتیسم #هنرمندان #مسئولین

@irautismorg
021-48085 🌎 www.irautism.org
🆔 @iran.autism.association

Aparat.com/irautism
Telegram.me/irautismorg

#WorldAutismAwarenessDay
#LightItUpBlue


1

...
🔴انعکاس مسائل اتیسم در برنامه "همین امشب مهتاب"
(بخش چهارم) ♦️توجه به کانون خانواده‌های طیف اختلال اتیسم و توانمندی آن‌ها جزء برنامه های #انجمن_اتیسم_ایران است

#تاروزعادی
💡*780*7070#
#انجمن_اتیسم_ایران
#همه_باهم_حال_خوب_بسازیم
#انجمن_اتیسم_ایران #اوتیسم #خانه_امید_اتیسم #اختلال_اتیسم #کودکان_اتیسم #ایران #تهران #صدایت_میشوم_تا_درکت_کنند #درکم_کن #اوتیسم_چیست #اوتیسم_را_بشناسیم #حمایت #سفیر_اتیسم #هنرمندان #مسئولین

@irautismorg
021-48085 🌎 www.irautism.org
🆔 @iran.autism.association

Aparat.com/irautism
Telegram.me/irautismorg

#WorldAutismAwarenessDay
#LightItUpBlue


0

#یقه_پاره_کردن
ایکاش بعضی از #مسئولین و #علما ی دلسوز با چهارتا توصیه خیال خودشون رو راحت نمی کردند!
.
واقعا باید برای رفع مشکلات امروز جامعه یقه پاره کرد تا راحت بشیم...
.
جهانگیری اومده میگه بعد از #ماه_رمضان با مردم صحبت میکنم!
بابا مرد حسابی صحبت میخوایم چیکار!؟؟؟
تا بعداز رمضان خودش یه فرصتیه برای رفع مشکلات
بجای حرف زدن عمل کنید اقایون دولتی و مجلسی!!
.
به خدا که باید جواب بدید.
.
.
.
.
.
.
💢لینک کانال تلگرام قرارگاه  telegram.me/haserr
.
.
.
شما هم برای نجات ایران،انقلاب و اسلام به ما بپیوندید :
#قرارگاه_رصد_عسر
#قرارگاه_سایبری_سیاسی_رصد_عسر
#عسر_یعنی_عملکرد_سیاسی_روحانی
#رصد_عسر_یا_حسر_سابق
#حسر_یعنی_حذف_سیاسی_روحانی


2

مسئولین به داد هموطنای خودمون برسید☹️☹️
@mehdiaghapurr

چند روز پیش در یکی از روستاهای اشکورات رحیم آباد بدلیل بلرندگی و سیل باعث ریزش جاده شد و چند نفر جان خودشون رو از دست دادن و چندین نفر مفقود شده و خسارت های مالی زیادی بوجود آورده در حال برق چندین روستا قطع و آب آشامیدنی ندارند و بیش از ۷۰ روستا راه ارتباطی به شهر ندارند.
@mehdiaghapurr
از مردم و مسئولین خواهش میکنم به داد این مردم برسند و تا حد توان کمک کنند.
@mehdiaghapurr
مردم عزیز خودمون رسانه باشیم تا به گوش مسئولین برسه این مشکلات ❤️❤️❤️
@gilan.jan @gilan_eshkevar @gilan_rudsar @omidphotographer @eshkevarat_gilan @eshkevariha @eshkevar_gilan @eshkevara @tasnimnews_gilan @gilan_news
#اشکور#اشکورات#گیلان #رحیم_آباد#ایران#مسئولین#سیل#کمک#امدادرسانی #رودسر#کاکرود#مردم#رسانه#خبر#اخبارفوتبال#املش#سیاهکل#لاهیجان#دابسمش#فیلم#سریال#


32

👹 آنفولانزای نیویورکی !؟ ❌ دکترين آنفولانزای نيويورکی اصلی ترین هجوم #آمریکا علیه #ایران که توسط موسسه آمریکن اینترپرایز تدوین و معاون وزيرخارجه اسبق آمریکا، نيکلاس بِرنز، مسئول اجرای آن است. 🔺 این دکترین، با توجه به اينکه #اتحاد و انسجام #مردم ايران، خنثی کننده تئوری های گذشته آمریکا است، تلاش دارد با پاشیدن بذر #نفرت در #قلب_مردم_ايران، تحت عنوان #آنفولانزای_نيويورکی و با استفاده از ابزارهای #تحریم ، #عملیات_روانی و جنگ #رسانه ای، در پنج لایه عمل کند.

1️⃣ نفرت مردم از #مردم
2️⃣ نفرت عليه #مسئولین
3️⃣ نفرت عليه #نظام حاکم
4️⃣ نفرت از #ايرانی بودن
5️⃣ نفرت عليه #اسلام و مسلمان بودن ⛔️ مراقب #لیبرال ها و #غرب زده ها، رسانه های وابسته و #جنگ_روانی آنها باشید، #ایرانی میتواند... #ما_میتوانیم ... ما با #عزت در همه زمینه ها، سیاسی، منطقه ای، نظامی، امنیتی، تا ورزشی و رسانه ای و اقتصادی، در حال رشد هستیم و ضمن مبارزه با #ناکارآمدی ها، به #جوانان خود می بالیم. 💐 ما مسلمان ایرانی هستیم، که عاشق دین و وطن و عزت ایران اسلامی هستیم و برای آن جان میدهیم. 👇👇 #فوتبال #جام_جهانی #ایران #ایرانی #عزت #غیرت #تولید_ملی #اشتغال #تولید #ما_میتوانیم #ایران_مراکش #ایران_اسپانیا
@BidarBashVatan


2

☑️کمپین #نه_به_حذف_وعده_های_تابستان
باتوجه به مشکل پیش آمده برای برخی از دانشجویان که قصد دارند پروژه ی درسی شان را در فصل تابستان انجام دهند, بر آن شدیم تا پویشی با هدف "رساندن صدای اعتراض دانشجویان نسبت به حذف وعده های غذایی تابستان به گوش مسئولین و رفع نگرانی شان" پیشنهاد کنیم. حرکتی مسالمت آمیز و به دور از هرگونه تنش و هیجان و جنجال وبرای شکل گیری و افزایش ارتباط موثر بین دانشجویان و مسئولین دانشگاه. 🔻شکل و مختصات پویش:
دانشجویان معترض می توانند از ساعت 22 امشب(31 خرداد) با حضور در اینستاگرام و قراردادن هشتگ #نه_به_حذف_وعده_های_تابستان زیر آخرین پست صفحه ی اینستاگرامی جناب عارف علوی,معاون فرهنگی دانشگاه, اعتراض و نگرانی خود نسبت به این مسئله و پیامدهای احتمالی آن را ابراز کنند. ▪️پ.ن : سایر دانشجویان, شورای صنفی, کانال های دانشجویی و اساتید دانشگاه نیز می توانند دانشجویان معترض را در پیگیری این مطالبه شان یاری کنند.
فراموش نکنیم که رفتار همه ی ما در قبال مسئله ی فعلی در پیشگاه مخاطبان قضاوت خواهد شد. 🔸رو نوشت به:
#مسئولین ,
#شورای_صنفی ,
#دانشجویان ,
#اساتید ,
#کانال_اطلاع_رسانی ,
#کانال_صدای_دانشجو ,
#کانال_دانشجویان_همصدا ,
#کانال_نبض


0

مردم می فهمند. عقلشان به چشمشان نیست. می فهمند که حتی اگر یک تیم ببازد، می تواند خوب بازی کرده باشد و قابل تقدیر باشد. کاش یک روزی برسد که همه به اهالی تصویر دوم و زیرمجموعه هایشان هم بگویند دمتان گرم، با اینکه مشکلات زیاد است اما شما خوب و با تمام توان بازی کردید و اگر با همین دست فرمان جلو بروید، ما همه #ملت_ایران پشت سرتان هستیم

اعضای تیم های اقتصادی کشور، بگذرید از #اشرافیگری، از دعواهای بی مورد، از دعوا سر پست و مقام، از خودنمایی و از هر چیزی که به #اقتصاد ایران ضربه می زند. تمام توانتان را برای حل مسائل کشور و #مردم بگذارید و ببینید که مردم از شما هم تقدیر می کنند

اما علی الحساب امروز اینجور نیست؛ از مسئولی که در سخت ترین شرایط کشور هر روز دارد خانه و ماشینش را گرانتر می کند، به جای جلو بردن مسائل سر پست و مقام و مزایای خودش دعوا می کند و دغدغه اش حل مشکلات نیست و با تمام توان کار نمی کند، #مردم_گله_مندند و نمی توانند راضی باشند

امیدواریم آن روز هم برسد، البته به نسل فعلی که خیلی امیدی نیست اما نسل آینده قطعا تحول ایجاد می کند مانند #تیم_ملی فوتبال

#ویلای_لواسان
#فوتبال
#لاریجانی
#روحانی
#مسئولین
#ای_نشسته_صف_اول
#اقتصاد_مقاومتی


5

#بهمئے #سیاه_پوش شد😔
#آتش_سوزی گسترده در #کوههای_حاتم #بهمئی مرز بین شهرستان #بهمئی و #لنده / برگزاری جلسه ستاد بحران در مرکز فرمانداری و درخواست از #مسئولین و #مردم جهت خاموش کردن آتش
کپے با ذکر منبع👌
#توهین👈🚫
پیجے متفاوت از خاطرات و زیبایے هاے زندگے مناطق #لر نشین 👇👇👇👇👇👇
@e30_amiri
@e30_amiri
@e30_amiri
@e30_amiri
@e30_amiri
#دانلود #کلیپ و #تصاویر زیبا با پوشش #محلے از #کانال
#لینک👈بیو #پیج
#انتشار_رایگان_کلیپ_و_تصاویر_ارسالے_شماعزیزان🌹😉


8

🎥 پیداشدن لوله آب شربی که ازاهواز به اصفهان انتقال داده میشد به دست مردم اهواز پیداشده وشکسته شد.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
🔴همراه ما باشید...
#خوزستان#اهواز#لوله_آب#اصفهان#یزد#قم#آب_شرب#آبادان#خرمشهر#انتقال_آب#کارون#خشکسالی#مسئولین#استاندار#شریعتی#اعتراض#آمریکا#عراق#بصره#اسرائیل#جام_جهانی#فوتبال#روسیه#خبر#گزارش#فوری


0

🔴توقیف ۱۴۸ میلیارد دلار حساب بانکی آقازاده ها در آمریکا :

رئیس خزانه داری دولت آمریکا گفت: ۵ هزار و ۴۳۲ نفر از فرزندان مسئولین ایران در آمریکا حضور دارند که فقط ۳۵۴ نفر آنها در دانشگاههای آمریکا تحصیل و ۳۹۴۷ نفر فاقد تخصص هستند و ما بقی نفرات در حرفه های نه چندان خاص مشغول به کار هستند!! وی اظهارداشت: در حال حاظر به جز املاک‌ و دارایی شخصی ۱۴۸ میلیارد و ۲۶۷ میلیون دلار در حساب این نفرات پول وجود دارد که بعلت نبود فدرال پولی در ایران و امضا نکردن FATF از منابع نامشخص این پولها در قالب پولشویی از مردم ایران وارد آمریکا شده و ما این مبالغ را توقیف میکنیم.
وی ادامه داده : ظرف سه ماه آینده این نفرات به ایران دیپورت می شوند.
===================================
بولتون گفته بود که در تیر ماه ایران را سورپریز میکنیم. شاید این همون خبر باشه.
شایدم این دست گرمیه.

شوخی نیست 148میلیارد دلار برابر با کل در آمد نفتی ایران در سه ساله. . .
.
.
تازه این دارائی اینا فقط تو آمریکاست ، حالا ببین تو سوئیس و ..... چقد دارن.
.
.

بزودی شاهد دوستی ایران و آمریکا خواهیم بود.
.
مطمئنا توافقاتی در پشت پرده انجام شده است.

@Artamolds

#آقازاده #دیپورت #توقیف #حساب_بانکی #آمریکا #مسئولین #ایران #دانشگاه #تحصیل #تخصص #املاک #دلار #پول #فدرال #پولشویی


1

اینم #اتوبوس #حامل #خبرنگاران و #مسئولین حاضر در #روسیه (جام‌جهانی)😳😏
شما خوش نباشین، کی باشه...?!! ما...؟😔
#‌روزنامه‌نگاری #سانسور #حقوق بگیر #مزدور #حجاب
#Islamic #Republic of #Iran
This is the #bus #carrying #journalists and #officials in #Russia (#World #Cup)
You are not #happy, who is it ...? !! We ...? 😔
The
#Censorship of the #salaried #hijab of #Haram #dance lie #Fany


1

.
🔴 تحلیل #پیتر_اشمایکل از بازی #ایران_پرتغال و اشاره به آمادگی ایران برای گذشتن از سد #پرتغال
.⚽️⚽️⚽️
🔴به نظر شما به چه روشی می‌تونیم رونالدو رو مهار کنیم و تیم پرتغال رو ببریم؟
..❤️❤️❤️
#کارلوس_کیروش#فیفا#جام_جهانی#ایران#تیم_ملی#گل#فوتبال#بازی#شادی#پارتی#تهران#فحشا#دیوونه#عشق#جدید#کلیپ#تبلیغ#دختر#رقص#اسپانیا#مربی#مسئولین#دولت#تحریم


0

.
🔁
از صفحه دوست خوبو عزیزم آقای محمد حشمتی فر
.
بیوگرافی معلول دیستروفی محمد حشمتی فر (بخش دوم)
.
گفتم: «به خدا هر شب میخونم ولی صبح که غش می کنم همه چیز یادم میره.» ناظم سکوت کرد و همین که پدرم آمد؛ او را به دور از من به صحبت گرفت و بعد از آن دارویی دارم که همیشه کنارم هست.
دهه سوم که اسفند گذشته به آخر رسید؛ تفاوتی با حبس خانگی نداشت. پله های خانه، سختی رفت و آمد، علاقه به علوم سیاسی، آمار بالای بیکاری و... من را از رفتن به دانشگاه منصرف کرد و اسیر اتاقی شدم. اما نفرت ازخاموشی هر روز با این سوال همراه بود: «خوشی که انگار حرومه. ولی حالا چکار کنم تاآرزوهام نمیرند؟؟؟» اوایل سعی کردم با نوشتن در دنیای مجازی، خواندن کتاب و زبان از این وحشت دور باشم. تا اینکه از دریچه کامپیوتر با داستان نویسی آشنا شدم و سال نود و چهار مجموعه داستان زندگی و تارها را نوشتم. حال می‌دانم راه خود را یافتم. اما حتی ساختن یک داستان نیاز به حضور در جامعه دارد و این امر سبب شده به زندانبانم که حال پولهایش فواره می‌کشد و نیازهای من را نمی بیند بگویم: «ممنون ازیک عمر پرستاریت. یا آزادم کن یا ببرم آسایشگاه.» پ.ن: در جوانی ورد زبانم شده ای کاش. ای کاش خانواده درکم می‌کرد. ای کاش مسئولین به جای چندرغاز ماهیانه، هر ماه سر می‌زدند و می گفتند دردت چیه. ای کاش سیاسیون دینی می‌فهمیدند ناامیدی طوفانیست که نه تنها مردم بلکه آنها را نیز نابود می‌کند.
.
پیشنهاد این بیوگرافی از سوی دوست عزیزم
آقای علیرضا عشقی (حامی قربانیان اسیدپاشی)
@stop_acid_attaks
بود
پایان
@mohammad_heshmatifar
.
کتاب زندگی و تارها، مجموعه داستان نوشته محمد حشمتی فر (عکس آخر)
@ali.reza_eshghi
.
#iran#tehran
#ایران#تهران#فارس#خراسان#خوزستان#هرمزگان#اصفهان#گیلان#کرج#سیستان#زنجان#آذربایجان#بوشهر#کرمان#یزد#کرمانشاه#مازندران#لرستان#مسئولین#معلول#دیستروفی#مشهد#خانواده#جوان#داستان#بیوگرافی#کتاب#جامعه


8

.
🎥 پیداشدن لوله آب شربی که ازاهواز به اصفهان انتقال داده میشد به دست مردم اهواز پیداشده وشکسته شد.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
💥( حامی اهوازنیوز ) 👈
@extenshen_ahwaz
@extenshen_ahwaz
.
.
🔴همراه ما باشید...
#خوزستان#اهواز#لوله_آب#اصفهان#یزد#قم#آب_شرب#آبادان#خرمشهر#انتقال_آب#کارون#خشکسالی#مسئولین#استاندار#شریعتی#اعتراض#آمریکا#عراق#بصره#اسرائیل#جام_جهانی#فوتبال#روسیه#خبر#گزارش#فوری


72

واقعا جای تاسف داره، اینه مشکل مردم، مردم مشکل کار دارن، وقتی دولت دنبال منافع شخصی خودش باشه، وزیراش هر کدوم بفکر خودشون باشن؛ بیشتر از این نباید انتظار داشت.... #کولبر #روحانی #شرم #مسئولین #قاطر #اسب #مشکلات #وزیر #منافع #مردم #مردم_ایران #خشکبار #کار #بیکاری #کردستان #مرزبانی #درآمد #اقتصاد #ایرانی


2

سیری درگذران عمری که آن سان شتابان گذشت
حقوق پول توجیبی بچه های......
😂😂😂🌹🌹🌹 گویند بابک خرمدین را با خیانت افشین دستگیر کردند وبه خدمت خلیفه بردند برای تنبیه خلیفه دستور به قطع انگشتان بابک داد ضمن اجرای حکم پس از قطع هر انگشت بابک انگشتان خونی خودرا بر صورت می مالید حاکم جویای چگونگی عمل شد جواب بابک شگفت ودرعین حال عبرت انگیزه وگفت زردی صورتم را بخاطر ازدست رفتن خونم باسرخی خونم جبران میکنم تاایرانیان متوجه ضعف وفتورم درمقابل دشمنشان نشوند خدایا مارا چه شده..... و حال حکایت مابازنشستگانه که باید باسیلی صورتمان رادر مقابل عریزانمان سرخ نگهداریم.....
🙏🙏🙏🌹🌹🌹😱😱😱
#گذرعمر#خاطرات_تلخ#خدمت_ب_میهن#نیروی_هوائی#نیروی_دریائی#نیروی_زمینی#هوانیروز#سربازان#درجه_داران#افسران#فرمان_دهان#مسئولین#نظامی_گری#بداب_هوا#گرم_سیری#سردسیری#بندربوشهر#بندرعباس#امیدیه_اهواز#چاه_بهار#دزفول#پایگاه_یکم_مهراباد#پایگاه_دوم_تبریز#پایگاه_سوم_همدان#پایگاه_چهارم_دزفول#پایگاه_پنجم_بندرعباس#پایگاه_ششم_بندربوشهر#پایگاه_هفتم_شیراز#پایگاه_هشتم_اصفهان#پایگاه_نهم_امیدیه_اهواز#


9

#the_best ( #Fast Food ) دریاچه_چیتگر#

#متاسفانه بخاطر #دزد بودن #مسئولین مربوطه تعطیل شد
😯😢😐


3