#وصیت_نامه

Instagram photos and videos

#وصیت_نامه#آبادان#دبیرستان#وصیت#شهید#ثقلین#اشعث_هایی#عدالت_خواهی#آخرالزمان#دین_یا_عدالت#عناصر_انقلابی#علی#معماران_قلابی#فتنه_گران_جدید#عمار#تیر_ماه#نشرحداکثری#شهید_مدافع_حرم

Hashtags #وصیت_نامه for Instagram

به نام خداوند بخشنده مهربان

وصیت نامه شهید محمودرضا بیضایی(قسمت آخر)

جبهه جدیدی که از تفکر اسلام آمریکایی، صهیونیسم و ارهاب از کشورهای مختلف از جمله افغانستان، پاکستان، آمریکا، اروپا، یمن، ترکیه، عربستان، قطر، آذربایجان، امارات، کویت، لیبی، فلسطین، مصر، اردن و غیره.

به نام جهاد فی سبیل الله تشکیل شده است، هدف نهایی‌اش فقط و فقط جلوگیری از نهضت زمینه‌سازان ظهور و در نهایت مقابله با تحقق وعده الهی ظهور می‌باشد.

هیچ ابایی هم از کشتن و سر بریدن زنان و کودکان بی‌گناه شیعه ندارد، کما اینکه این اتفاق را الان به وفور می‌توان مشاهده کرد و من دیده‌ام.

مسئولیت سنگینی بر دوشمان گذاشته شده است و اگر نتوانیم از پسش برآییم، شرمنده و خجل باید به حضور خداوند و نبی‌اش و ولی‌اش برسیم چرا که مقصریم.

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا و بقول سید مرتضی آوینی این یعنی اینکه همه ما شب انتخابی خواهیم داشت که به صف عاشورائیان بپیوندیم و یا از معرکه جهاد بگریزیم و در خون ولی خدا شریک باشیم.

ان شاء الله در پناه حق و تا (تحقق) وعده الهی و یاری دولت ایشان خواهیم جنگید

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

فضل اللّه المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیماً

ان شاء اللّه

برای شادی روح تمام شهدا به خصوص شهید محمودرضا بیضایی سه صلوات ختم بفرمایید که ان شاءاللّه اولی آن در کامنت های این پست باشد.

حتما منتظر نظرات و کامنت های زیبای شما عزیزان درباره پست و کل مطالب مربوط به شهید بیضایی در بخش کامنت ها هستیم.

#وصیت_نامه

#قسمت_آخر

#شهید_مدافع_حرم

#شهید_محمود_رضا_بیضایی

#شهدا_عند_ربهم_يرزقون_اند

#بسم_رب_الشهدا_و_الصدیقین
#اللهم_صل_على_محمد_وآل_محمد_وعجل_فرجهم

#پیج_فرهنگی_شهیدان_خدایی


85

#وصیت_نامه

مادرم
برای شهادتم گریه نکن
فقط زمانی #گریه_کن که
مردان #غیرت
و زنان #عفت
را #فراموش کنن😔

بخشی از #وصیت_نامه_شهید_سعید_زقاق 🍃🌹🌹🍃🌿🕊️


0

در این ویدیو توضیحاتی راجع به انواع وصیت نامه و همچنین انواع مرگ توسط خانم رحیمی از وکلای پایه یک دادگستری از موسسه حقوقی عدالت نو به شما ارایه میشود. برای مشاهده سایر ویدئوها به سایت بخش صدای عدالت مراجعه کنید:
Edalateno.com

#وصیتنامه #وصیت_نامه #وصیت #مرگ #دادگاه #دادخواست #وکیل #وکالت #عدالت_نو


1

ما به کارمون مطمئنیم ولی برای اطمینان خاطر شما عزیزان اگر در پرونده ای موفق نشدیم نصف حق الوکاله ازشما گرفته نمی شود

آدرس:قم _ خیابان خاکفرج _ بین کوچه ی ۴۳و۴۵ موسسه ی حقوقی فدک
تلفن:۰۲۵۳۶۷۰۹۵۵۷(جهت تعیین وقت قبلی)

#وصیت#خانواده#ازدواج #طلاق#نفقه#قم #وصی#ارث#وصیت_نامه#موسسه_حقوقی#موسسه#قم #حقوق#قانون#عدالت#حقوقی#کیفری#دادگاه#وکیل#وکالت#مشاور_حقوقی#عدل#فدک#فدک_قم#قانون_مدنی#عدل_عدالت#موسسه_حقوقی_فدک


0

ولین شرط لازم برای پاسداری از اسلام، اعتقاد داشتن به امام حسین(ع) است. هیچ کس نمی تواند پاسداری از اسلام کند در حالی که ایمان و یقین به اباعبدالله الحسین(ع) نداشته باشد

#هیئت_اصحاب_المهدی
#شهدا
#وصیت_نامه
#شهید_زین_الدین


1

#وصیت_نامه
#شهید_مرحمت_بالازاده

به نام خداوند بخشنده مهربان

از اینجا وصیت نامه‌ام را شروع می‌کنم. با سلام بیکران به پیشگاه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و با سلام بیکران به رهبر مستضعفان، ابراهیم زمان، خمینی بت شکن و با سلام بی‌کران به مردم ایثارگر و شهید پرور ایران، که همچون امام حسین (ع) و لیلا، پسرشان را به دین اسلام قربانی می‌دهند.

آری‌ای ملت غیور شهید پرور ایران! درود بر شما! درود برشما که همیشه در مقابل کفر ایستاده‌اید و می‌ایستید تا آخرین قطره خونتان.

درود برشما‌ای ملت ایران!‌ای مشعل داران امام حسین! تا آخرین قطره خونتان از این انقلاب و از رهبر این انقلاب خوب محافظت کنید تا که این انقلاب اسلامی را به نحو احسن به منجی عالم بشریت تحویل بدهید.

و‌ ای پدر و مادر عزیزم! اگر این پسرتان در راه اسلام به شهادت برسد، افتخار کنید که شما هم از خانواده شهدا برشمرده می‌شوید.

ای پدر و مادر عزیزم! از شما تقاضایی دارم. اگر من شهید بشوم گریه نکنید. اگر گریه بکنید به شهدای کربلا و شهدای کربلای ایران گریه بکنید تا چشم منافقان کور بشود و بفهمند که ما برای چه می‌جنگیم.

حالا معلوم است که راه تنها یک راه است که آن راه هم راه اسلام و قرآن است. و آخر وصیت می‌کنم راه شهیدان را ادامه بدهید و اسلحه‌شان را نگذارید در زمین بماند.

و مادرم و پدرم چنانچه من می‌دانم لیاقت شهادت را ندارم ولی اگر خداوند بخواهد که شهید بشوم مرا حلال کنید و من هم شهادت را جزء سعادت می‌دانم, یعنی هر کس که شهید می‌شود خوش به حالش که با شهدا همنشین می‌شود

از تمام همسایه‌ها و از هم روستایی‌هایمان می‌خواهم که اگر از من سخن بدی شنیده‌اید و کارهای بدی دیده‌اید حلال بکنید, و برادرانم اسحله‌ام را نگذارند در جا بماند و خواهرانم با حجاب با دشمنان جنگ کنند.

خدایا تو را قسم می‌دهم که اگر گناهانم را نبخشی از این دنیا به آن دنیا نبر.

خدایا خدایا تو را قسم می‌دهم به من توفیق سربازی امام زمان (عج) و نائب برحق او خمینی بت شکن را دهی تا در راه آن‌ها اگر هزاران جان داشته باشم قربانی بدهم.

کربلا کربلا یا فتح یا شهادت/جنگ جنگ تا پیروزی


0

به نام خداوند بخشنده مهربان

وصیت نامه شهید محمودرضا بیضایی(قسمت سوم)

لطفا کپشن کامل و با دقت مطالعه شود

خط مقدم نبرد بین حق (جبهه مقاومت) و باطل در شام است؛ تمام دنیا جمع شده‌اند؛ تمام استکبار، کفار، صهیونیست‌ها، مدعیان اسلام آمریکایی، وهابیون آدمکش بی‌شرف، همه و همه جبهه واحدی تشکیل داده‌اند و هدفشان شکست اسلام حقیقی و عاشورایی، رهبری ایران و هدفشان شکست نهضت زمینه‌سازان ظهور است و بس.

و در این فضای فتنه آلود، متأسفانه بسیاری از مسلمین ناآگاه و افراطی نیز همراه شده‌اند تا این عَلَم و این نهضت زمینه‌ساز را به شکست بکشانند که اگر این اتفاق بیفتد سال‌ها و شاید صدها سال دیگر باید شیعه خون دل بخورد تا تحقق وعده الهی را نزدیک ببیند.

شام نقطه شروع حرکت ابناء ابوسفیان ملعون است و این خاکریز نباید فرو بریزد؛ این حرکت خطرناک و این تفکر آدمکش ارهابی، پر و بال گرفته و حمام خون بین شیعیان و سایر مسلمین راه می‌اندازد و هیچ حرمتی از حرمین شریفین زینب کبری(س) و خانم رقیه(س) حفظ نخواهد کرد که هیچ، حرمت عتبات مقدسه کربلا، نجف، سامرا، کاظمین و غیره را هم خواهد شکست.

برای شادی روح تمام شهدا به خصوص شهید محمودرضا بیضایی و مادر بزرگ تازه فوت شده یکی از اعضای پیج شهیدان خدایی که امروز متوجه خبر فوتشان شدیم فاتحه ای همراه با صلوات ختم بفرمایین.

حتما منتظر نظرات و کامنت های زیبای شما عزیزان درباره این پست هستیم

#وصیت_نامه

#قسمت_شماره_سه

#شهید_مدافع_حرم

#شهید_محمود_رضا_بیضایی

#شهدا_عند_ربهم_يرزقون_اند

#بسم_رب_الشهدا_و_الصدیقین
#اللهم_صل_على_محمد_وآل_محمد_وعجل_فرجهم

#پیج_فرهنگی_شهیدان_خدایی


106

9️⃣⏯️⬇️
.
.
قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان #شاهد خاتم الانبیا #آبادان
کلاس دهم ادبیات
دو شنبه زنگ آخر
۱۳۹۵/۹/۱۵
.
.
بعد از مرگم تمام #لوازم #غربی #کالا های #خارجی و #ماهواره ها را هم جمع کنید . و دیگر از آن ها استفاده نکنید.
.
.
✅ #اقتصاد_مقاومتی
.
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده


1

#وصیت_نامه
#رفقا بعد مرگم جملگی همت کنید
پیکرم را #بین_خود قسمت کنید
پیکر من #مفتیومجانی است
#ریش من از بهر رفسنجانی است
اردکانی این #سبیل_جان را برد
اردبیلی #دسته_بیل جان را برد
#بیضتین م را به روغن تفت دهید
هر دوتایش را به #مستضعف دهید
آنچه می ماند ز بنده #مقعد است
سهم یارم نوبری جان, ممد است
#ممدنوبری
#آبوبرق
#سفره_انقلاب
#الناس_عبید_الدنیا
#والدین_لعق_علی_السنتهم


2

ببینید...
جان عالمیان به فدای علی صلوات الله و سلامه علیه و علی اولاده المعصومین
#امیرالمومنین #ولایت #عدالت #یتیم #اسلام #شیعه #امام #وصیت_نامه
#مولا #محبت #عشق #کمیته_امداد #زکات


4

#نشرحداکثری
.
🔵❌دوستان عزیزم، فتنه بزرگتر در راه است !!
.
❌ از شواهد امر پیداست، فتنه ای خطرناک و پیچیده احتمالا برای #تیر_ماه در حال شکل گیری است، اما این فتنه ان شاء الله با بصیرت شما و مدد امام خوبیها شکست خواهد خورد !!
.
❌اگر سفارش امیرالمومنین را در مورد شناخت حق و سپس سنجیدن آدمها به آن را عملی نکنیم، در این فتنه پای خیلیها روی مین خواهد رفت.
.
❌ گذشت زمانی که عده ای روی مین می رفتند، تا معبر باز شود . امروز خود آقا علمدار معبر است ، اگر کسی پایش را از این معبر بیرون که هیچ ، پایش را در جای پای آقا نگذارد، نفله خواهد شد.
.
❌فتنه ای که عالم و استاد و طلبه و دانشجو و دکتر و امیر و سردار و سرباز باید در آن امتحانی سخت بدهند.
.
❌هرچه که امروز در کشور میگذرد معلول حرامخواری و زر اندوزی آقا زاده هایی است که به نام دین به کام خود بردند.
.
❌ سکوت خواص و عوام در آن دوران تاوان دارد و امروز که لقمه های حرام دل حضرات را سنگ کرده، دیگر حق را از باطل تشخیص نمی دهند و به خاطر همین  است که خواص عقب تر از عوام حرکت می کنند.
.
❌فتنه ای که بسان جنگ جمل و نهروان همرزمان دیروز را در مقابل هم قرار می دهد !!
.
❌وقتی رسول الله برای #عمار از دوران فتنه می گفت عمار شگفت زده پرسید : یا رسول الله در آن دوران چه کنیم ؟؟ رسول الله فرمود : آن روز فقط ببین #علی چه می گوید !!
.
❌اگر فردا دیدید به جای بی بی سی #فتنه_گران_جدید قرآن سر نیزه کردند ؛ راه را گم نکنید !!
.
❌اگر دیدید فتنه گران جدید به جای کاکل بر پیشانیشان پینه سجده نماز داشتند،  فریب نخورید !!
.
❌ معمار انقلاب فقط خمینی کبیر است و او فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این کشور و مملکت نرسد ، نگذارید #معماران_قلابی خودشان را به نام دین و انقلاب جا بزنند.
.
❌ #ثقلین امام #وصیت_نامه و خانواده اش #عناصر_انقلابی هستند ، هر پرجم دیگری ولو به نام #دین_یا_عدالت در برابر اندیشه ولایی امام امت بایستد، مصداق اسلام آمریکایی است، عدالت بی تعالیم اسلام و ولایت، مصداق اسلام من درآوردی است، که از علائم #آخرالزمان است که به نام دین تیشه به ریشه دین می زنند !!
.
❌ سخت ترین بخش تاریخ انقلاب در حال شکل گیری است .خواص آلوده خوش سابقه ولی بد آتیه در یک سو از چپ و راست، به بهانه #عدالت_خواهی با تمام کسانی که نسبت به ولی فقیه بغض دارند، با هم، هم پیمان شده اند ... سید علی هم در دل سپاه خود #اشعث_هایی دارد بس خطرناک، آن ها را دست کم نگیرید .
.
.
❌❌❌من به در گفتم ولیکن بشنود، این نکته را دیوارها
.
💥والعاقبه للمتقین
.


0

به نام خداوند بخشنده مهربان

وصیت نامه شهید محمودرضا بیضایی(قسمت دوم)

چه بگویم از اوضاع اینجا؛ تاریخ دوباره تکرار شده و این بار ابناء ابوسفیان و آل سفیان بار دیگر آل‌الله را محاصره کرده‌اند؛ هم مرقد مطهر خانم زینب کبری و هم مرقد مطهر دردانه اهل بیت، رقیه (س). ولی این بار تن به اسارت آل‌الله نخواهیم داد چرا که به قول امام (ره) مردم ما از مردم زمان رسول الله بهترند.

واضح‌تر بگویم؛ نبرد شام، مطلع تحقق وعده آخرالزمانی ظهور است و من و تو دقیقاً در نقطه‌ای ایستاده‌ایم که با لطف خداوند و ائمه اطهار نقشی بر گردنمان نهاده شده است و باید به سرانجام برسانیمش با هم تا بار دیگر شاهد مظلومیت و غربت فرزندان زهرای مرضیه (س) نباشیم.

اگر بدانی صبرت چقدر در این زمان حساس در حفظ و صیانت از حریم آل‌الله قیمت دارد، لحظه به لحظه آنرا قدر می‌شماری.

معرکه شام میدان عجیبی است، بقول امام خامنه‌ای

بحران سوریه الان مقابله جبهه کفر و استکبار و ارهاب با تمام قوا، در برابر جبهه مقاومت و اسلام حقیقی است.

در واقع جنگ بین حق و باطل و این خاکریز نباید فرو بریزد؛ نباید.

شادی روح تمام شهدا به خصوص شهید محمودرضا بیضایی سه صلوات با عجل فرجهم ذکر بفرمایین ان شاءاللّه اولیش هم در بخش کامنت های همین پست باشد.

منتظر نظرات و کامنت های زیبای شما عزیزان هستیم

#وصیت_نامه

#قسمت_شماره_دو

#شهید_مدافع_حرم

#شهید_محمود_رضا_بیضایی

#شهدا_عند_ربهم_يرزقون_اند

#بسم_رب_الشهدا_و_الصدیقین
#اللهم_صل_على_محمد_وآل_محمد_وعجل_فرجهم

#پیج_فرهنگی_شهیدان_خدایی


106

#نشرحداکثری
.
🔵❌دوستان عزیزم، فتنه بزرگتر در راه است !!
.
❌ از شواهد امر پیداست، فتنه ای خطرناک و پیچیده احتمالا برای #تیر_ماه در حال شکل گیری است، اما این فتنه ان شاء الله با بصیرت شما و مدد امام خوبیها شکست خواهد خورد !!
.
❌اگر سفارش امیرالمومنین را در مورد شناخت حق و سپس سنجیدن آدمها به آن را عملی نکنیم، در این فتنه پای خیلیها روی مین خواهد رفت.
.
❌ گذشت زمانی که عده ای روی مین می رفتند، تا معبر باز شود . امروز خود آقا علمدار معبر است ، اگر کسی پایش را از این معبر بیرون که هیچ ، پایش را در جای پای آقا نگذارد، نفله خواهد شد.
.
❌فتنه ای که عالم و استاد و طلبه و دانشجو و دکتر و امیر و سردار و سرباز باید در آن امتحانی سخت بدهند.
.
❌هرچه که امروز در کشور میگذرد معلول حرامخواری و زر اندوزی آقا زاده هایی است که به نام دین به کام خود بردند.
.
❌ سکوت خواص و عوام در آن دوران تاوان دارد و امروز که لقمه های حرام دل حضرات را سنگ کرده، دیگر حق را از باطل تشخیص نمی دهند و به خاطر همین  است که خواص عقب تر از عوام حرکت می کنند.
.
❌فتنه ای که بسان جنگ جمل و نهروان همرزمان دیروز را در مقابل هم قرار می دهد !!
.
❌وقتی رسول الله برای #عمار از دوران فتنه می گفت عمار شگفت زده پرسید : یا رسول الله در آن دوران چه کنیم ؟؟ رسول الله فرمود : آن روز فقط ببین #علی چه می گوید !!
.
❌اگر فردا دیدید به جای بی بی سی #فتنه_گران_جدید قرآن سر نیزه کردند ؛ راه را گم نکنید !!
.
❌اگر دیدید فتنه گران جدید به جای کاکل بر پیشانیشان پینه سجده نماز داشتند،  فریب نخورید !!
.
❌ معمار انقلاب فقط خمینی کبیر است و او فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این کشور و مملکت نرسد ، نگذارید #معماران_قلابی خودشان را به نام دین و انقلاب جا بزنند.
.
❌ #ثقلین امام #وصیت_نامه و خانواده اش #عناصر_انقلابی هستند ، هر پرجم دیگری ولو به نام #دین_یا_عدالت در برابر اندیشه ولایی امام امت بایستد، مصداق اسلام آمریکایی است، عدالت بی تعالیم اسلام و ولایت، مصداق اسلام من درآوردی است، که از علائم #آخرالزمان است که به نام دین تیشه به ریشه دین می زنند !!
.
❌ سخت ترین بخش تاریخ انقلاب در حال شکل گیری است .خواص آلوده خوش سابقه ولی بد آتیه در یک سو از چپ و راست، به بهانه #عدالت_خواهی با تمام کسانی که نسبت به ولی فقیه بغض دارند، با هم، هم پیمان شده اند ... سید علی هم در دل سپاه خود #اشعث_هایی دارد بس خطرناک، آن ها را دست کم نگیرید .
.
.
❌❌❌من به در گفتم ولیکن بشنود، این نکته را دیوارها
.
💥والعاقبه للمتقین
.

@alehabib1 .


4

🔺از خواهرانم میخواهم که حجابشان را مثل حجاب حضرت زهرا س رعایت کنند،نه مثل حجاب های امروز چون این حجاب ها بوی حضرت زهرا س نمیدهد 🔸شهید #هادی_ذوالفقاری 🔸
#وصیت_نامه


0

من از شما راضی نخواهم بود ای دوستان و ای بچه‌های مسجدی، اگر کار فرهنگی نکنید، اگر خود را نسازید، اگر جهاد اکبر نکنید یعنی مبارزه با نفس نکنید و وقت خود را بیهوده تلف نمائید

#وصیت_نامه 🇮🇷شهدا🇮🇷


1

.
#بہ_توکل_نام_اعظمت
.
✍️کاش وصیت شهدا که قاب اتاق های ما را اشغال کرده، دلمون رو اشغال می کرد.
.

کاش صحبتهای ولی امر مسلمین که سرلوحه ی روز مره ی ما شده ، سر لوحه ی اعمالشون می شد
.

کاش دل حضرت زهرا (س) با اعمال ما خون نمی شد
.

کاش مهدی (عج) با اعمال ما ظهورش به تأخیر نمی افتاد.
.

#دمی_با_شهدا
#شهید_قدیر_سرلک🌷
#شهادت : محرم ۹۴ - حلب سوریه
#وصیت_نامه
#راه_را_گم_نکنیم
#روحمان_با_یاد_شهدا_شاد
#روزمان_معطر_به_نام_شهدا
#شهدا_را_یاد_کنید_با_ذکر_یک_صلوات


1

کپشن مطالعه کنید لطفا.
#نشرحداکثری 🔵❌دوستان عزیزم، فتنه بزرگتر در راه است !! ❌ از شواهد امر پیداست، فتنه ای خطرناک و پیچیده احتمالا برای #تیر_ماه در حال شکل گیری است، اما این فتنه ان شاء الله با بصیرت شما و مدد امام خوبیها شکست خواهد خورد !! ❌اگر سفارش امیرالمومنین را در مورد شناخت حق و سپس سنجیدن آدمها به آن را عملی نکنیم، در این فتنه پای خیلیها روی مین خواهد رفت. ❌ گذشت زمانی که عده ای روی مین می رفتند، تا معبر باز شود . امروز خود آقا علمدار معبر است ، اگر کسی پایش را از این معبر بیرون که هیچ ، پایش را در جای پای آقا نگذارد، نفله خواهد شد. ❌فتنه ای که عالم و استاد و طلبه و دانشجو و دکتر و امیر و سردار و سرباز باید در آن امتحانی سخت بدهند. ❌هرچه که امروز در کشور میگذرد معلول حرامخواری و زر اندوزی آقا زاده هایی است که به نام دین به کام خود بردند. ❌ سکوت خواص و عوام در آن دوران تاوان دارد و امروز که لقمه های حرام دل حضرات را سنگ کرده، دیگر حق را از باطل تشخیص نمی دهند و به خاطر همین  است که خواص عقب تر از عوام حرکت می کنند. ❌فتنه ای که بسان جنگ جمل و نهروان همرزمان دیروز را در مقابل هم قرار می دهد !! ❌وقتی رسول الله برای #عمار از دوران فتنه می گفت عمار شگفت زده پرسید : یا رسول الله در آن دوران چه کنیم ؟؟ رسول الله فرمود : آن روز فقط ببین #علی چه می گوید !! ❌اگر فردا دیدید به جای بی بی سی #فتنه_گران_جدید قرآن سر نیزه کردند ؛ راه را گم نکنید !! ❌اگر دیدید فتنه گران جدید به جای کاکل بر پیشانیشان پینه سجده نماز داشتند،  فریب نخورید !! ❌ معمار انقلاب فقط خمینی کبیر است و او فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این کشور و مملکت نرسد ، نگذارید #معماران_قلابی خودشان را به نام دین و انقلاب جا بزنند. ❌ #ثقلین امام #وصیت_نامه و خانواده اش #عناصر_انقلابی هستند ، هر پرجم دیگری ولو به نام #دین_یا_عدالت در برابر اندیشه ولایی امام امت بایستد، مصداق اسلام آمریکایی است، عدالت بی تعالیم اسلام و ولایت، مصداق اسلام من درآوردی است، که از علائم #آخرالزمان است که به نام دین تیشه به ریشه دین می زنند !! ❌ سخت ترین بخش تاریخ انقلاب در حال شکل گیری است .خواص آلوده خوش سابقه ولی بد آتیه در یک سو از چپ و راست، به بهانه #عدالت_خواهی با تمام کسانی که نسبت به ولی فقیه بغض دارند، با هم، هم پیمان شده اند ... سید علی هم در دل سپاه خود #اشعث_هایی دارد بس خطرناک، آن ها را دست کم نگیرید .

من به در گفتم ولیکن بشنود، این نکته را دیوارها

والعاقبه للمتقین
سلام بر مفرد مذکر غائب


4

#نشرحداکثری
.
🔵❌دوستان عزیزم، فتنه بزرگتر در راه است!!
.
❌ از شواهد امر پیداست، فتنه ای خطرناک و پیچیده احتمالا برای #تیر_ماه در حال شکل گیری است، اما این فتنه ان شاء الله با بصیرت شما و مدد امام خوبیها شکست خواهد خورد.
.
❌اگر سفارش امیرالمومنین را در مورد شناخت حق و سپس سنجیدن آدمها به آن را عملی نکنیم، در این فتنه پای خیلیها روی مین خواهد رفت.
.
❌ گذشت زمانی که عده ای روی مین می رفتند، تا معبر باز شود. امروز خود آقا علمدار معبر است، اگر کسی پایش را از این معبر بیرون که هیچ، پایش را در جای پای آقا نگذارد، نفله خواهد شد.
.
❌فتنه ای که عالم و استاد و طلبه و دانشجو و دکتر و امیر و سردار و سرباز باید در آن امتحانی سخت بدهند.
.
❌هرچه که امروز در کشور میگذرد معلول حرامخواری و زر اندوزی آقا زاده هایی است که به نام دین به کام خود بردند.
.
❌ سکوت خواص و عوام در آن دوران تاوان دارد و امروز که لقمه های حرام دل حضرات را سنگ کرده، دیگر حق را از باطل تشخیص نمی دهند و به خاطر همین است که خواص عقب تر از عوام حرکت می کنند.
.
❌فتنه ای که بسان جنگ جمل و نهروان همرزمان دیروز را در مقابل هم قرار می دهد!!
.
❌وقتی رسول الله برای #عمار از دوران فتنه می گفت عمار شگفت زده پرسید: یا رسول الله در آن دوران چه کنیم؟؟ رسول الله فرمود: آن روز فقط ببین #علی چه می گوید!!
.
❌اگر فردا دیدید به جای بی بی سی #فتنه_گران_جدید قرآن سر نیزه کردند؛ راه را گم نکنید!!
.
❌اگر دیدید فتنه گران جدید به جای کاکل بر پیشانیشان پینه سجده نماز داشتند، فریب نخورید!!
.
❌ معمار انقلاب فقط خمینی کبیر است و او فرمود: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این کشور و مملکت نرسد، نگذارید #معماران_قلابی خودشان را به نام دین و انقلاب جا بزنند.
.
❌ #ثقلین امام #وصیت_نامه و خانواده اش #عناصر_انقلابی هستند، هر پرچم دیگری ولو به نام #دین_یا_عدالت در برابر اندیشه ولایی امام امت بایستد، مصداق اسلام آمریکایی است، عدالت بی تعالیم اسلام و ولایت، مصداق اسلام من درآوردی است، که از علائم #آخرالزمان است که به نام دین تیشه به ریشه دین می زنند!!
.
❌ سخت ترین بخش تاریخ انقلاب در حال شکل گیری است. خواص آلوده خوش سابقه ولی بد آتیه در یک سو از چپ و راست، به بهانه #عدالت_خواهی با تمام کسانی که نسبت به ولی فقیه بغض دارند، با هم، هم پیمان شده اند ... سید علی هم در دل سپاه خود #اشعث_هایی دارد بس خطرناک، آن ها را دست کم نگیرید.
.
.
❌❌❌من به در گفتم ولیکن بشنود، این نکته را دیوارها
.
💥والعاقبه للمتقین


4

#نشرحداکثری
.
🔵❌دوستان عزیزم، فتنه بزرگتر در راه است !!
.
❌ از شواهد امر پیداست، فتنه ای خطرناک و پیچیده احتمالا برای #تیر_ماه در حال شکل گیری است، اما این فتنه ان شاء الله با بصیرت شما و مدد امام خوبیها شکست خواهد خورد !!
.
❌اگر سفارش امیرالمومنین را در مورد شناخت حق و سپس سنجیدن آدمها به آن را عملی نکنیم، در این فتنه پای خیلیها روی مین خواهد رفت.
.
❌ گذشت زمانی که عده ای روی مین می رفتند، تا معبر باز شود . امروز خود آقا علمدار معبر است ، اگر کسی پایش را از این معبر بیرون که هیچ ، پایش را در جای پای آقا نگذارد، نفله خواهد شد.
.
❌فتنه ای که عالم و استاد و طلبه و دانشجو و دکتر و امیر و سردار و سرباز باید در آن امتحانی سخت بدهند.
.
❌هرچه که امروز در کشور میگذرد معلول حرامخواری و زر اندوزی آقا زاده هایی است که به نام دین به کام خود بردند.
.
❌ سکوت خواص و عوام در آن دوران تاوان دارد و امروز که لقمه های حرام دل حضرات را سنگ کرده، دیگر حق را از باطل تشخیص نمی دهند و به خاطر همین  است که خواص عقب تر از عوام حرکت می کنند.
.
❌فتنه ای که بسان جنگ جمل و نهروان همرزمان دیروز را در مقابل هم قرار می دهد !!
.
❌وقتی رسول الله برای #عمار از دوران فتنه می گفت عمار شگفت زده پرسید : یا رسول الله در آن دوران چه کنیم ؟؟ رسول الله فرمود : آن روز فقط ببین #علی چه می گوید !!
.
❌اگر فردا دیدید به جای بی بی سی #فتنه_گران_جدید قرآن سر نیزه کردند ؛ راه را گم نکنید !!
.
❌اگر دیدید فتنه گران جدید به جای کاکل بر پیشانیشان پینه سجده نماز داشتند،  فریب نخورید !!
.
❌ معمار انقلاب فقط خمینی کبیر است و او فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این کشور و مملکت نرسد ، نگذارید #معماران_قلابی خودشان را به نام دین و انقلاب جا بزنند.
.
❌ #ثقلین امام #وصیت_نامه و خانواده اش #عناصر_انقلابی هستند ، هر پرجم دیگری ولو به نام #دین_یا_عدالت در برابر اندیشه ولایی امام امت بایستد، مصداق اسلام آمریکایی است، عدالت بی تعالیم اسلام و ولایت، مصداق اسلام من درآوردی است، که از علائم #آخرالزمان است که به نام دین تیشه به ریشه دین می زنند !!
.
❌ سخت ترین بخش تاریخ انقلاب در حال شکل گیری است .خواص آلوده خوش سابقه ولی بد آتیه در یک سو از چپ و راست، به بهانه #عدالت_خواهی با تمام کسانی که نسبت به ولی فقیه بغض دارند، با هم، هم پیمان شده اند ... سید علی هم در دل سپاه خود #اشعث_هایی دارد بس خطرناک، آن ها را دست کم نگیرید .
.
.
❌❌❌من به در گفتم ولیکن بشنود، این نکته را دیوارها
.
💥والعاقبه للمتقین
.
.


18

8️⃣⏯️⬇️
.
.
قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان #شهید #غلامرضا_رهبر #آبادان
کلاس دهم ادبیات
دو شنبه زنگ دوم
۱۳۹۵/۹/۲۱
.
.
آجی نازنینم شاید دیر تورو شناختم ولی #بهترین #دوست و #خواهر برای من بودی و #صادقانه #دوست داشتم و دارم امیدوارم حداقل تو #بازیگری رو ادامه بدی من که دیگه نتونستم خیلی دوست دارم :-)
.
.
✅ #خواهر_نعمت_است
.
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده


10

7️⃣⏯️⬇️
.
.
قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان #شهید #غلامرضا_رهبر #آبادان
کلاس دهم ادبیات
دو شنبه زنگ دوم
۱۳۹۵/۹/۲۱
.
.
بسم رب الصدیقین و الشهداءِ
در #زمان #غیبت #امام_زمان (عج) ،
از #ولایت_فقیه پشتیبانی کنید.
.
.
✅ #مثل_شهدا .
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده


5


1

بسم الله الرحمن الرحیم. ١٣٦٢/١٢/٧
بسم الرب الشهدا و الصدیقین
اشهد ان لا ال الا ا... اشهد ان محمد رسول ا... اشهد ان علی ولی ا... انا للله وانا الیه راجعون
السلام وعلیک یااباعبدا... السلام علیک یاابن رسول ا..
پس از شهادت به وحدانیت خداوند یکتا و پیامبر ختم المرتبه #محمد ابن عبدالله(ص) که درود خدا بر او باد و همچنین #فاطمه (س)دختر پیامبر بزرگ و دوازده امام معصوم که مدت عمر خود را صرف ارشاد و تبلیغ این ملت مسلمان کردند که آخرین آنها حضرت #امام_زمان (ع)که منجی عالم بشریت میباشند و نجات این ملت بدست اوست.شهادت میدهم که فشار قبر و سوال و جواب #قبر و قیامت،جهنم ، بهشت،حق است.
اینک اینجانب محمد میرزاجانی فرزند علی اکبر ساکن شریف اباد (ابهر)...با تن سالم و حواس جمع چند سطر به عنوان #وصیت مینویسم امیدوارم خداوند ما را با شهدای #کربلا محشور بفرماید .
ابتدا چند نصیحت برادرانه به برادران عزیز و گرامی امیداست قبول باشد
1_برادران عزیز اگر حسینی هستید باید پیرو #حسین باشیدای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین در میدان نبرد شهید شد ای #جوانان نکند در غفلت بمیرید که علی (ع)در محراب(عبادت)#شهید شد
مبادا در حالت بی تفاوتی بمیرید که علی اکبرحسین(ع)باهدف شهید شد
و ای مادران مبادا با رفتن جوانانمان به جبهه مخالفت کنید که فردا در محضر خداوند نمی توانید جواب حضرت #زینب (س)را بدهید که تحمل چندین شهید را نمود.برادران به خود آییم و دست به دست هم دهیم و ریشه ظلم و بکنیم.دعا و استغفار و از یاد نبریم که بهترین درمان برای تسکین دردهاست همیشه به یادخدا باشیدو خالصانه برای او حرکت کنید.حضور در جبهه را برای خود واجب بدانید که جبهه ها احتیاج به این دارد و عظمت و سخنان این #رهبر بزرگ را بیشتر دقیق شدو سخنان او را با دادن جان و مال تایید کرد ایمان خود را خالص کنید چون خلوص از ارکان ایمان است اگر نیت برای غیر خدا باشد هیچ چیز ارزش ندارد نمازها را در اول وقت و #نماز_جمعه را فراموش نکنید با همدیگر مهربان باشید و از تمام اهالی شریف اباد مخصوصا از والدینم و خانواده ام حلالیت میخواهم امیدوارم این چند روز هرچه از من بدی و کم احترامی دیده اند با بزرگی و آقایی خودشان ببخشند خداوند اجر اخروی و دنیوی به شما عطا کند.

#شهید_محمد_میرزاجانی#شهید_مجنون
#عملیات_خیبر#دفاع_مقدس#جبهه#شهادت #رزمندگان_شریف_آباد_ابهر#جزیره_مجنون #همیشه_دوستت_دارم_ای_شهید #وصیت_نامه
#روحمان_با_یادشان_شاد_باد #فرزند_شهید
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
@shahid_mohammd_mirzajani


1

بسم رب الشهدا 🌸🍃
.
کلیپ #وصیت_نامه
پیشنهاد میکنم حتما ببینید.🌟
.
🌱 ما با تلاش و همت و لطف الهی توانستیم امروز در جامعه جهانی به مرتبه ای از قدرت برسیم که دشمنان ایران اسلامی از مقابله با ما عاجزند و تمام گزینه هایشان را یک به یک روی میز میگذارند بلکه بتوانند جامعه اسلامی و اقتدار ایران را مخدوش سازند که البته کور خوانده اند.برای رسیدن به این نقطه از اقتدار و قدرت مادران زیادی چشم انتظاری کشیده اند ، همسران زیادی تکیه گاه زندگیشان را تقدیم کرده اند ، فرزندان زیادی در حسرت دست نوازشگر پدری مهربان رشد کرده اند و این ماجرا تا به امروز ادامه داشته است و خواهد داشت.ما غیور مردان زیادی همچون عمار و یاسر،چمران و همت،حججی و اینانلو و... داشته و داریم.
بی شک بصیرت و غیرت خصلت همه شهداست چه خوب است ما هم با بصیرت خود بتوانیم در این راه همراهشان باشیم🍃
در این جنگ حق علیه تزویر همیشه سنگر های ما رو در روی دشمن نیست گاهی سنگر ما علم است گاهی سنگر ما فرهنگ، باید در همه موضع ها مبارزه و تلاش کرد👊و بدانیم که قلم های در دست ما نیز همچون سلاح مجاهدین خطرناک و نابود کننده است✏️
در این راه اما کار زنان و دختران با ارزش تر است🌸ما یک دین و یک تکلیف به دوش داریم.دین ما خون شهدا است و تکلیفمان دفاع از چادر مشکی مادرمان فاطمه ﷺ و سرورمان خانم زینبﷺ ، که این چادر اعم است از حیا عفت پاکدامنی و... . چه در عالم حقیقت و چه در عالم مجاز و بدانیم گاهی شیطان در لباس اظهار به تدین ، دین مارا از ما میگیرد.مراقب باشیم🔥
مراقب باشیم که مدیونیم🍃 .

@Khamenei_ir
@Seyedrezanarimanifan
#نخن_قائمون✌️
#ما_ایستاده_ایم
#فإن_حزب_الله_هم_الغالبون
#شهادت
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_دفاع_مقدس
#شهدای_اسلام
#حجاب
#حیا
#سنگر_علم
#مدافعان_حرم
#توفیق_شهادت


0

❤️👉 @Ahaadis 👈🕊️
به به!!! چه عاقبت و عافیتی ،به به !!!!! ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، وصیتنامه،،،،،،،،،،،،،،،،،،، #شهید_بابک_نوری (متولد ۱۳۷۱):

به تو حسادت میکنند، تو مکن!
تو را تکذیب میکنند، آرام باش!
تو را می ستایند، فریب مخور!
تو را نکوهش میکنند، شِکوه مکن!
مردم از تو بد میگویند، اندوهگین مشو!
همه مَردُم تو را نیک میخوانند، مسرور مباش!
آنگاه از #ما خواهی بود.
#حدیثی بود که همیشه در قلب من وجود داشت از امام پنجم...

خدایا! همیشه خواستم به چیزهایی که از آنها آگاه هستم، عمل کنم ولی در این دنیای #فانی به قدری غرق گناه و آلودگی بودم که نمیدانم لیاقت #قرب به خداوند را دارم یا نه؟

خدایا گناه های من را ببخش،
اشتباهاتم را در رحمت و مغفرت خودت ببخش و تا وقتی که مرا نبخشیدی از این دنیا مبر
تا وقتی که راهم راه #حق هست مرا بمیران
خدایا کمکم کن تا در راه تو قدم بردارم و در راه تو #جان بدهم

مادرم! جانم! به قربان پاهایت که بخاطر دویدن برای به کمال رسیدن فرزندانت آسیب دیده میشود، در نبود من اشکهایت را سرازیر مکن
من با خدای خود #عهدی بسته ام که تا مرا نیامرزید، مرا از این دنیا مبرد
#مادرم برای من دعا کن، ولی اشکهایت را روان مکن که به خدای من قسم راضی به اشکهایت نیستم!

#خواهران خوبتر از جانم من نمیدانم وقتی #حسین (ع) در صحرای کربلا بود چه عذابی می کشید، ولی میدانم حس او به #زینب (س) چه بوده
عزیزان من حالا دستهایی بلند شده و زینب هایی غریب و تنها مانده اند و حسینی در میدان نیست
امیدوارم کسانی باشیم که راه او را ادامه دهیم و از زینب های زمانه و حرم او دفاع کنیم.

#برادرانم در نبود من مسئولیت شما سنگینتر شده، حالا شما عشق و محبت مرا به دیگران باید بدهید؛ زیرا من عاشق خانواده ام، اطرافیانم، شهرم، وطنم و... بوده ام و شما خود من هستید در جسمی دیگر!

#پدرم تو هم روزی در جبهه حق علیه باطل از زینب های مملکت #دفاع کردی، شما دعا کن که با دوستان شهیدت محشور شوم!

#شهید_بابک_نوری ❤️
#شهید_بابک_نوری_هریس ❤️
#مدافع_حرم ❤️
#وصیت_نامه
#شهید_خوشتیپ 💚
#شهید_دهه_‌هفتادی (متولد ۱۳۷۱)
#گلزار_شهدای_رشت 🌹

پ.ن: سلامتی و تعجیل در ظهور صاحب الزمان (عج) و هدیه به شهداء صلوات 💚

❤️دریافت کلیپ از کانال احادیث (لینک در بیو) 😍 منتشر کنید

Telegram.me/Ahaadis

👉 @Ahaadis 🌸


7

✒️
آره من دیدم تو ندیدی ...
یارو میگه من چشم دنبال اموال ننه بابای مرحومم نیست ...
آره عمو تا وقتی نیست که مطمئن باشی تو جیبِ داداشتم نیست ؛ وگرنه گراز میشی !

#مغز_نوشته_های_یک_مرد_تنها


1

به نام خداوند بخشنده مهربان

باید به خودمان بقبولانیم که در این زمان بدنیا آمده‌ایم و شیعه هم بدنیا آمده‌ایم که مؤثر در تحقق ظهور مولا باشیم و این همراه با تحمل مشکلات، مصائب، سختی‌ها، غربت‌ها و دوری‌هاست و جز با فدا شدن محقق نمی‌شود حقیقتاً. نمی‌خواهم حرف‌های آرمان‌گرایانه بزنم و یا غیر واقعی صحبت بکنم؛ نه!

حقیقتاً در مسیر تحقق وعده بزرگ الهی قرار گرفته‌ایم؛ هم من، هم تو، بحمدالله؛ خدا را باید بخاطر این شرایط و این توفیق بزرگ شاکر باشیم.

الان که این نامه را برایت می‌نویسم، شب قدر است و شب شهادت حیدر کرار (ع) و در فضای ملکوتی بین‌الحرمین صبر و مصیبت و تحمل مشکلات و سختی‌ها، بین‌الحرمین دو مظلومه، دو شهیده، یکی خانم زینب کبری (روحی فداها) و دیگری بنت‌الحسین، خانم رقیه (س) هستم و به یادتم.

نمی‌دانی بارگاه ملکوتی 3 ساله امام حسین الان هم چقدر غریب است؛ در محل یهودی‌ها، در مجاورت کاخ ملعون معاویه و در محاصره وهابی‌های وحشی و آدمکش.

شادی روح تمام شهدا به خصوص شهید محمودرضا بیضایی سه صلوات با عجل فرجهم ذکر بفرمایین ان شاءاللّه اولیش هم در بخش کامنت های همین پست باشد.

منتظر نظرات و کامنت های زیبای شما عزیزان هستیم

#وصیت_نامه

#قسمت_اول

#شهید_مدافع_حرم

#شهید_محمود_رضا_بیضایی

#شهدا_عند_ربهم_يرزقون_اند

#بسم_رب_الشهدا_و_الصدیقین
#اللهم_صل_على_محمد_وآل_محمد_وعجل_فرجهم

#پیج_فرهنگی_شهیدان_خدایی


142

روز مرگم، هر که شيون کند از دور و برم دور کنيد
همه را مســــت و خراب از مــــي انــــگور کنيـــــد

مزد غـسـال مرا سيــــر شــــرابــــــش بدهيد
مست مست از همه جا حـــال خرابش بدهيد

بر مزارم مــگــذاريــد بـيـــايد واعــــــظ
پـيــر ميخانه بخواند غــزلــي از حــــافـــظ

جاي تلقــيـن به بالاي سرم دف بـــزنيـــد
شاهدي رقص کند جمله شما کـــف بزنيد

روز مرگــم وسط سينه من چـــاک زنيـد
اندرون دل مــن يک قـلمه تـاک زنـيـــــــد

روي قــبـــرم بنويـسيــد وفــــادار برفـــت
آن جگر سوخته خسته از اين دار برفــــت
#روز_مرگ #مرگ #خسته #تمام #مزار #شراب #وصیت_نامه #حال_خراب #شیون #ز_خااااص


1

6️⃣⏯️⬇️
.
.
قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان شاهد خاتم الانبیاءِ #آبادان
کلاس دهم ریاضی ۳
دو شنبه زنگ آخر
۱۳۹۵/۹/۱۶
.
.
راستی یادم رفت به #دکونی که پیش #خونمون ۵۰۰ #تومان #طلب دارم
اون ۵۰۰۰ تومن بهش بدین تا تو اون #دنیا #آسفالتمون نکنه خدایی نکرده.
.
.
✅ #بدهکارم .
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده


6

😔حکایت خیلی هاست 😢
💚استاد داریوش ارجمند چقدر دلنشین حرف دل همه مون رو بیان کردید
الهی زنده باشید و برقرار هزاران سال 💚
🍀اما من میخوام به یک نکته اشاره کنم اونی که سالی یکبار هم احوال من رو نمیپرسی و حتی اگه من پیام بدم جواب نمیدی و در خونه ات رو روی من باز نمیکنی" من دلم نمیخواد بیای سر خاکم و برام فاتحه بخونی
چه وقت هایی از سر دلتنگی اشک میریختم و حتی یک رفیق نبود بگه بیا بریم بیرون حال و هوات عوض بشه
خیلی ها هستن که باعث شکستن💔 دل من شدن و باعث ساعت ها اشک ریختن من 😢
مدیون باشید اگه بزارید تو ختم من شرکت کنن
چون بودنشون حتی روح منو آزار میده
این وصیت منه
رفیق دلم برای دیدنت یک ذره شده الان که زنده هستم بیا ببینمت نه اینکه خبر مرگم بهت برسه و بیای با چشم گریان که بگی حلالم کن نیلو
چون شاید الان بیایی و از دلم دربیاری و من ببخشمت ولی اون روز خیلی دیره و حتی اجازه نمیدم و نخواهم داد زیر تابوت منو بگیری
اینجا نوشتم مثل وصیت قبلم که تمام بدنم اهدا میشه به اونایی که نیاز دارن
لطفا حالا که کارت اهدای عضو دارم شما هم رضایت بدید اون لحظه بزارید خیلی ها به زندگی شون ادامه بدن 🍀💚دم همه ی اونایی که هوای دل منو دارن گرم الهی خوشبخت و عاقبت بخیر بشید 💚🍀
#نیلوفرسیفی#وصیت_نامه
#وصیت_نامه_نیلوفرسیفی
#🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


0

قفلی!
حرف دلو به غریبه گفتی؛
واس زخم همه مرحمی،صلیب سرخی؛
به تو که رسید هولت دادن سریع بیوفتی؛
رو تله موشه که پیدا میکنی پنیر مفتی...
#yas#yastunes#yaser#yaser_bakhtiari#king#kings#best#bests#rap#hiphop#rapper#rappers#bestrapper#rapfarsi#persianrap #persianhiphop#یاس#یاسر#یاسر_بختیاری #کینگ#شاه#سلطان#هیپ_هاپ #رپ#رپر_فارسی #رپ_فارسی #بهترین#بهترین_ها
#vasiatname
#وصیت_نامه


3

5️⃣⏯️⬇️
.
.
قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان شاهد خاتم الانبیاءِ #آبادان
کلاس دهم تجری ۱
دو شنبه زنگ سوم
۱۳۹۵/۹/۱۵
.
.
#سلام
#خوشحالم که الان به درجه ای رسیدم که #وصیت #نامه ام داره خونده میشه .
قبل از همه به #داداشم میگم :
گوشیمو بنداز تو دره
#فلش هام رو گم و گور کن
این #هارد #کامپیوترم رو هم بشکن .
دمت گرم #داداش
دوم به مادرم :
#مامان یه فلش ۸ #گیگ گم کردم پیداش کردی ندیده بندازش دور ببخش که خیلی تو این مدت اذیتت کردم
.
.
✅ #وصیت_مجازی کرده 😂
.
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده


13

انسان بودن یعنی چه؟ ا
انسان موجودی است که آگاهی دارد"به خود و جهان" و میآفریند "خود را و جهان را" و تعصب می‌ورزد و میپرستد و انتظار می‌کشد و همیشه جویای مطلق است.
جویای مطلق!! این خیلی معنی دارد. رفاه، خوشبختی، موفقیتهای روزمره زندگی و خیلی چیزهای دیگر به آن صدمه می‌زند. اگر این صفات را جز ذات آدمی بدانیم، چه وحشتناک است که می‌بینیم در این زندگی مصرفی و این تمدن رقابت و حرص و برخورداری همه دارد پایمال میشود. انسان در زیر بار سنگین موفقیت‌هایش دارد مسخ میشود، علم امروز انسان را دارد به یک حیوان قدرتمند بدل میکند.
تو هرچه میخواهی باشی باش،
اما... آدم باش.

#وصیت_نامه
#دکتر_علی_شریعتی
@hooshang_ebtehhaj


0

4️⃣⏯️⬇️
.
.
قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان شاهد خاتم الانبیاءِ #آبادان
کلاس دهم تجری ۲
دو شنبه زنگ آخر
۱۳۹۵/۹/۱۴
.
.
کاش همه #مهربان بودند
.
.
✅ #مهربان_باشیم
.
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده


4

من از شما راضی نخواهم بود ای دوستان و ای بچه‌های مسجدی، اگر کار فرهنگی نکنید، اگر خود را نسازید، اگر جهاد اکبر نکنید یعنی مبارزه با نفس نکنید و وقت خود را بیهوده تلف نمائید

#وصیت_نامه 🇮🇷شهدا🇮🇷


2

3️⃣⏯️⬇️ قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان شاهد خاتم الانبیاءِ #آبادان
کلاس دهم انسانی
دو شنبه زنگ آخر
۱۳۹۵/۹/۱۵
.
.
به نام کسی که فقط او #باقی می ماند
#سلام بر #خانواده ی خودم
اگر شما را از بدو #تولد تا به حال #ناراحت کرده ام #حلال کنید مخصوصا #برادرم
وسایلم برای خودتا[ن] هر کاری خواستید بکنید .
.
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده
.
✅ #رفیق فابریک تر از خانواده نداریم ،
گشتم نبود ، نگرد نیست


6

...دو خط قانون با هدا
با خط قانون هدا همراه باشید.

موسسه حقوقی خط قانون هدا٣٧١٨٠
با همکاری حداقل ٢٠ وکیل پایه یک و مجرب دادگستری در قم و همکاری با وکلای معتمد و متخصص در سراسر ایران.

#هرنفر_یک_وکیل
@hoda37180
راه‌های ارتباطی با موسسه حقوقی خط قانون هدا:
☎️٠٢۵-٣٧١٨٠
☎️٠٢۵٣٧٧٠٩٠۴۶-٧
📱٠٩١٢٧۵٧٩۵٠٠
📱٠٩١٠١٣٧١۴٠٠
📩 ٠٩١٠۴۵١۵٠٠١
(پاسخگویی ٢۴ساعته)
#دفتروکالت#مهریه#نفقه#طلاق#طلاق_توافقی#طلاق_توافقی_قم#وکیل_قم#هدا_قم#جرم#جرایم#جرم_شناسی#حق#دیه#قتل#تعزیرات#جعل#سرقت#ارث#انحصار_وراثت#وارث#تجاوز#وصیت_نامه#کیفری#حدود#قم_تهران_کرج#
.
دوستان خودتون رو تگ کنید و به تعداد فالوورهایی که میارید جایزه بگیرید بدون قرعه کشی🌹


0

. #وصیت_نامه#شهید#محمود#رضا#بیضایی🌷🌷🌷 .
.
باید به خودمان بقبولانیم که در این زمان به دنیا آمده‌ایم و #شیعه هم به دنیا آمده‌ایم که مؤثر در تحقق #ظهور مولا باشیم و این همراه با تحمل مشکلات، مصائب، سختی‌ها، غربت‌ها و دوری‌هاست و جز با فدا شدن محقق نمی‌شود حقیقتاً.
نمی‌خواهم حرف‌های آرمان‌گرایانه بزنم و یا غیرواقعی صحبت بکنم؛ نه!
حقیقتاً در مسیر تحقق وعده بزرگ الهی قرار گرفته‌ایم؛ هم من، هم تو. بحمدالله؛ خدا را باید به خاطر این شرایط و این توفیق بزرگ شاکر باشیم.
الآن که این نامه را برایت می‌نویسم، #شب_قدر است و شب شهادت حیدر کرار (علیه‌السلام) و در فضای ملکوتی #بین‌الحرمین صبر و مصیبت و تحمل مشکلات و سختی‌ها، بین‌الحرمین دو مظلومه، دو شهیده، یکی خانم زینب کبری (روحی فداها) و دیگری بنت‌الحسین، خانم رقیه (سلام‌الله علیها) هستم و به یادتم.
نمی‌دانی بارگاه ملکوتی ۳ ساله امام حسین الآن هم چقدر غریب است؛ در محل یهودی‌ها، در مجاورت کاخ ملعون معاویه و در محاصره وهابی‌های وحشی و آدمکش.
چه بگویم از اوضاع اینجا؛ تاریخ دوباره تکرار شده و این بار ابناء ابوسفیان و آل سفیان بار دیگر آل‌الله را محاصره کرده‌اند؛ هم مرقد مطهر خانم زینب کبری و هم مرقد مطهر دردانه اهل‌بیت، رقیه (سلام‌الله علیهما). ولی این بار تن به اسارت آل‌الله نخواهیم داد چرا که به قول امام (ره) مردم ما از مردم زمان رسول‌الله بهترند.
واضح‌تر بگویم؛ نبرد شام، مطلع تحقق وعده آخرالزمانی ظهور است و من و تو دقیقاً در نقطه‌ای ایستاده‌ایم که با لطف خداوند و ائمه اطهار نقشی بر گردنمان نهاده شده است و باید به سرانجام برسانیمش با هم تا بار دیگر شاهد مظلومیت و غربت فرزندان زهرای مرضیه (سلام‌الله علیها) نباشیم؛ اگر بدانی صبرت چقدر در این زمان حساس در حفظ و صیانت از حریم آل‌الله قیمت دارد، لحظه به لحظه آن را قدر می‌شماری.
معرکه #شام میدان عجیبی است. بقول امام خامنه‌ای: «بحران #سوریه الآن مقابله جبهه کفر و استکبار و ارهاب با تمام قوا، در برابر جبهه مقاومت و اسلام حقیقی است.» در واقع جنگ بین حق و باطل و این خاکریز نباید فرو بریزد؛ نباید. خط مقدم نبرد بین حق (جبهه مقاومت) و باطل در شام است؛ تمام دنیا جمع شده‌اند؛ تمام استکبار، کفار، صهیونیست‌ها، مدعیان اسلام آمریکایی، وهابیون آدمکش بی‌شرف، همه و همه جبهه واحدی تشکیل داده‌اند و هدفشان شکست اسلام حقیقی و عاشورایی، رهبری ایران و هدفشان شکست نهضت زمینه‌سازان ظهور است و بس؛
.
.
.
#مدافعان_حرم #شهید_ابراهیم_هادی #ابراهیم_هادی #محمودرضا_بیضایی #شهید_بیضایی


2

بخشی از وصیت نامه سردار شهید حسین همدانی:
پسر شهید همدانی در مشهد گفت:
پدرم در وصیت نامه خود یک پیشنهاد خوب دارند و آن اینکه اگر امکان داشت هر شخصی که وصیت نامه من را می خواند
برای من یک روز نماز و روزه به جای آورد که اگر در آن عالم در کنار هم بودیم جبران کنم.

#بی_بی_زینب_سلام_الله_علیها #بی_بی_زینب_کبری #یارقیه #یا_رقیه #یا_رقیه_سلام_الله_علیها
#شهید_حسین_همدانی #سردار_شهید_حسین_همدانی
#مدافعان_حرم #مدافعان_حریم #مدافعان_حرم_زینب_کبری #مدافعان_حرم_عشق
#مدافعان_عشق #شهید_مدافع_حرم #شهیدمدافع_حرم #مدافع_حرم #مدافع #شهید#سردار #وصیت_نامه #سردار_شهید_حسین_همدانی
#شهدا #فیض_شهادت #سوریه
#وصیتنامه #وصیت_شهدا


2

2️⃣⏯️⬇️ قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان شاهد خاتم الانبیاءِ #آبادان
کلاس سوم تجربی ۲
سه شنبه زنگ اول
۱۳۹۵/۹/۱۶
.
.
خواهش و #تمنا می کنم گه پس از #مرگم تمام #وسایل زندگیم را
و مالم را
به #خیریه داده و بچه های بی سرپرست
.
.
⛔️ در #هیچ کدام از وصیت نامه ها #اسم و #فامیل درج نشده
.
✅ #حاج_حسین_یکتا نکته قشنگی میگه :
هر چیزی که #وقف شد #ماندگار شد ، #مسجد _ #مدرسه و ...
هر چیزی هم که موند ورثه بخاطرش #دعوا کردن به هیچ کدوم هم چیزی نرسید
@jafaryektaa


1

استفاده مجدد از اشعار#یاس (اهنگ های #وصیت_نامه و #سرکوب )در قسمت بیست و چهارم سریال #سردلبران در شبکه یک صدا و سیما


0

1️⃣⏯️⬇️ قسمتی از #وصیت_نامه یکی از دانش آموزان
#دبیرستان شاهد خاتم الانبیاءِ #آبادان
کلاس دهم ریاضی ۳
سه شنبه ساعت آخر
۱۳۹۵/۹/۱۶
.
.
وصیت می کنم بعد از مرگ #گوشی خود را به آتش به اندازند و تمام دوستان و نزدیکان مرا حلال بکنند
از نظر من گوشی همراه و #اینترنت چیز #فریب دهنده ای است
که انگار #شیطان در آن است
.
.
⛔️ در هیچ کدام از وصیت نامه ها اسم و فامیل درج نشده
✅ دانش آموزان بعد از یادگیری وصیت نامه نویسی که حس و حال هیجانی هم دارد
به #اختیار خودشان دست به قلم شدند ...


7

.
همین دیشب بود که تو افطاری روزه اولیها داشتم از #رفیق_شهیدم میگفتم
همین دیشب بود که داشتم به بچه ها میگفتم #شهید_محمدرضا_شفیعی دستمو گرفته و مدیونشم.
همین دیشب بود که بچه ها ازم خواستن #وصیت_نامه ی شهیدشفیعی رو براشون ببرم بخونن
همین دیشب بود که داشتم میگفتم بچه ها هر کی اومد قم بهم خبر بده با هم بریم خونه ی #مادر_شهید_شفیعی ... 😢😢😢 همیشه در خونه اش رو به همه ی دوستهای شهید شفیعی باز بود و وسایل پذیرایی از تازه واردها به گروه رفاقت با شهدا آماده بود. میدونست #پسرش چه شوری تو دلها بپا کرده...
هر وقت حاجت مهمی داشتیم میرفتیم خونه شون دیدار مادرشهید و یه زیارت عاشورا میخوندیم، گره از کارمون باز میشد
.
#شهدا_شرمنده_ایم
#ده_سال_مادرم_بود... در غربت شهر قم و خونه اش محل امن و پناهم..


26

...دو خط قانون با هدا
با خط قانون هدا همراه باشید.

موسسه حقوقی خط قانون هدا٣٧١٨٠
با همکاری حداقل ٢٠ وکیل پایه یک و مجرب دادگستری در قم و همکاری با وکلای معتمد و متخصص در سراسر ایران.

#هرنفر_یک_وکیل
@hoda37180
راه‌های ارتباطی با موسسه حقوقی خط قانون هدا:
☎️٠٢۵-٣٧١٨٠
☎️٠٢۵٣٧٧٠٩٠۴۶-٧
📱٠٩١٢٧۵٧٩۵٠٠
📱٠٩١٠١٣٧١۴٠٠
📩 ٠٩١٠۴۵١۵٠٠١
(پاسخگویی ٢۴ساعته)
#دفتروکالت#مهریه#نفقه#طلاق#طلاق_توافقی#طلاق_توافقی_قم#وکیل_قم#هدا_قم#جرم#جرایم#جرم_شناسی#حق#دیه#قتل#تعزیرات#جعل#سرقت#ارث#انحصار_وراثت#وارث#تجاوز#وصیت_نامه#کیفری#حدود#قم_تهران_کرج#
.
دوستان خودتون رو تگ کنید و به تعداد فالوورهایی که میارید جایزه بگیرید بدون قرعه کشی🌹


1

ورق بزنید 😱👈🔞 آخرین صحبتهای جوان اردبیلی 😢

پسر جوان اردبیلی قبل از خودکشی ی فیلمی تو اینستاگرامش گذاشته
که تو اون فیلم گفته :

امروز آخرین روز زندگیمه، میخام برم از این دنیا، دیگه نمیتونم تحمل کنم .😐
این فیلم برای این میزارم که اونایی که منو میشناسند که اگه ازم بدی دیدن منو ببخشند.😭😭😭
مادرم منو ببخش ، پدر منو ببخش ،🌺
ببخش اگه نشدم اون پسری که هر جا بری اسم سعید بیاد سر تو بالا بگیری منو ببخشید😭😢😞 سلامت باشند دوستان
سلامت بمونید😢

سعیدتون رفت 😔😭😢 #خودکشی #ترکی #اردبیل #بیکاری #ایرانم_تسلیت #جوان #وصیت_نامه #فقر


5

#وصیت_نامه #شهید_مرتضی_آوینی
زندگی زیباست، اما #شهادت از آن #زیباتر است؛ سلامت تن زیباست، اما پرنده‌ی #عشق ، تن را قفسی می‌بیند که در باغ نهاده باشند.و مگر نه آنکه گردن‌ها را باریک آفریده‌اند، تا در مقتل #کربلای_عشق ، آسانتر بریده شوند.و مگر نه آن‌که از پسر آدم، عهدی ازلی ستانده‌اند که حسین را از سر خویش، بیشتر دوست داشته باشد.و مگر نه آن‌که خانه تن، راه #فرسودگی می‌پیماید تا خانه روح، آباد شود.و مگر این عاشق بی‌قرار را بر این سفینه سرگردان #آسمانی ، که کره‌ی زمین باشد، برای ماندن در اصطبل #خواب و خور آفریده‌اند.و مگر از درون این خاک، اگر نردبانی به آسمان نباشد، جز کرم‌هایی فربه و تن‌پرور برمی‌آید.ای شهید، ای آن‌که بر کرانه‌ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ای، دستی برار و ما #قبرستان_نشینان عادات سخیف را نیز، از این #منجلاب بیرون کش".


1

The end of the page