#وکلا

Instagram photos and videos

#وکلا#وکالت#وکیل#دانشگاه#حقوق#قانون#دانشجو#دانشگاه_تهران#عدالت#حقوقی#بی_بی_سی#دانشکده_حقوق#مجازات#قاضی#رسانه#دانش_آموختگان#مهندسان#پزشکان#محیط_زیست#دانشگاه_شریف#شعر#علی_کریمی

Hashtags #وکلا for Instagram

کمک به همنوع و انجام کار خير به کرات در دين ما توصيه شده است و ضمانت براي گرفتن وام يکي از اين کمک ها به شمار مي رود. اما افراد زيادي هستند که با ضامن شدن به دردسر مي‌افتند و همان کسي که با خواهش و قول و تعهد به پرداخت اقساط وام، پول را گرفته، بعد از مدتي يا اقساط وام را نمي‌دهد و يا خود را از صحنه روزگارمحو مي کند. ضامن هم که مي خواسته ثوابي کند، کباب مي‌شود. پس اگر شما هم دچار اين مشکلات شده‌ايد و يا قصد داريد ضمانت وام کسي را به عهده بگيريد، قبل از هر اقدامي بدانید که:

مالداري شرط ضمانت نيست:

طبق قانون مدني، ضامن نبايد شخص مالداري باشد و مي تواند شخصي با وضعيت مالي متوسط هم باشد. به اصلاح حقوقي “مفلس” بودن و نداري ضامن، عقد ضمان را باطل نمي‌کند. بنابراين مالدار بودن شرط صحت ضمان نيست اما اگر فرد طلبکار، براي مثال بانک، نداند که ضامن هنگامي که داشته عقد ضمان را منعقد مي کرده، ورشکسته و مفلس وندار بوده است، مي‌تواند ضمانت او را فسخ کند(بر هم زند) حقي که در اين شرايط براي طلبکار ايجاد مي شود، فسخ قرار داد است و غير ازاين کاري از دست او بر نمي‌آيد.

ازمقدار دين مطلع شويد:

از آنجا که ضمان عقدي است که از گذشته تاکنون مبتني بر احسان است، اينکه ضامن حتما نبايد از تمامي شرايط بدهي و وام و پرداخت آن، آگاه باشد شرط صحت قرارداد نيست. منتهي اين اصل از باب حقوقي است و شما بعد از اينکه ضامن شخصي شديد نمي‌توانيد ادعا کنيد که از مقدار قرارداد و يا پرداخت ماهيانه اقساط اطلاعي نداشته‌ايد اين امر، باعث بطلان عقد ضمان نمي شود زيرا ما ماده اي صريح در قانون مدني داريم که اگر ضامن نداند مقدار ديني که ضمانتش را کرده چقدر است، اشکالي در قرارداد ايجاد نمي‌شود.

پس قبل از ضمانت، مقدار دين و شرايط آن را بدانيد چرا که بعد از ضمانت، به استناد جهلتان نمي‌توانيد روي صحت ضمان دست بگذاريد و بگوييد که ما اطلاع نداشتيم و اشتباه کرديم و اشتباه هم در قانون مدني باعث بطلان است و اين دفاع را نمي توانيد از خودتان بعمل بياوريد. شرط عقل اين است که قبل از انجام هرکاري در مورد آن اطلاعات کامل داشته باشيد.
ادامه در پست بعد.
نکته:
این صحفه به هیچ عنوان اهداف تبلیغاتی نداشته و هیچ گونه  آدرس یا شماره ایی از موسسه در آن قید نمی شود. و صرفا تنها جهت ارتقا و اطلاعات حقوقی هموطنان عزیز راه اندازی و مدیریت می شود.

#وکیل #وکالت #حقوق #حقوقی #قانون #قوانین #مشاوره_حقوقی #کیفری #جرم #دادگستری #مجازات #ازدواج #طلاق #مهریه #دادسرا #معامله #قرارداد #وکلا #تجارت #ضامن #ضمانت #بانک #موسسه_مالی


0

.
💡وکالت بلاعزل با فوت یا جنون هر یک از طرفین از بین می رود.
💡پس هر چه سریع تر نسبت به تنظیم سند قطعی مالی که به صورت وکالتی خریداری کرده اید اقدام کنید.
.
#وکالت_بلاعزل #وکالت_بلاعزل_عدالت_پژوهان #فوت #وکالت #وکلا #وکلا_عدالت_پژوهان
#وکیل #سند #وکالتی #عدالت_پژوهان


2

.
✔️ سوالات خود را در زیر پست یا در صورت تمایل دارنده کارنامه در دایرکت ایشان، مطرح نمایید .
✔️ هر گونه توهین ، تمسخر ، مزاحمت برای دارنده کارنامه برابر است با بلاک شدن ⛔️
‌.
.
.
.
#میزان #حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #طنز_حقوقی #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_عمومی #حقوق_مدنی #قانون #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتاب_حقوقی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_آزاد #کانون_وکلا #قاضی
#droit #law #lawstudent #lawschool #criminallaw #privatelaw #lawyer


25

.
📚خیر- دیه، قصاص، حد قذف، محاربه با توبه ساقط نمی گردد.
#توبه #توبه_عدالت_پژوهان #محاربه #حدقذف #قصاص #دیه #وکیل #وکالت #وکلا #وکلا_عدالت_پژوهان #عدالت_پژوهان


7

.
✔️ سوالات خود را در زیر پست یا در صورت تمایل دارنده کارنامه در دایرکت ایشان، مطرح نمایید .
✔️ هر گونه توهین ، تمسخر ، مزاحمت برای دارنده کارنامه برابر است با بلاک شدن ⛔️
‌.
.
.
.
#میزان #حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #طنز_حقوقی #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_عمومی #حقوق_مدنی #قانون #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتاب_حقوقی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_آزاد #کانون_وکلا #قاضی
#droit #law #lawstudent #lawschool #criminallaw #privatelaw #lawyer


12

نامتان پر آوازه و آوازه شما بر جریده فوتبال جهان نقش بست اگر چه لایق نتیجه مساوی با بهترین ها بودید اما ارزش شما برای من ارزش یک قهرمان حرفه ای است
#فوتبال
#قهرمان
#ایران
#تیم ملی
#جام_جهانی
#اسپانیا
#غیرت
#لایی
#نوین
#وکلا
#بیمه_مرکزی


1

🔺عفوبین الملل: ⁧‫#زينب_طاهري ‬⁩ بايد فورا و بدون قيد و شرط آزاد شود. به جاى دستگيرى او به خاطر انجام فعاليت هاى حرفه اى خود به عنوان ⁧‫#وكيل ‬⁩،مقامات ايرانى بايد به نگرانى هاى گسترده مطرح در خصوص ⁧‫#اعدام‬⁩ ضد انسانى ⁧‫#محمد_ثلاث ‬⁩ به دنبال يك محاكمه بینهایت ناعادلانه، رسيدگى كنند . #حقوق_بشر #وکلا #نقض_حقوق_بشر #سرکوب_آزادی_بیان #حقوق_شهروندی #ایران #جمهوری_اسلامی #بازداشت #زینب_طاهری_وکیل_محمد_ثلاث #زینب_طاهری #جمهوری_اسلامی #سرنگونی_آری #دیکتاتور_خامنه_ای #قیام_سراسری #محمد_ثلاث #سازمان_عفو_بین_الملل


1

.
.
________________(حقوق_آنلاین)________________ .
.
♦️پلیس راهنمایی از چه روشی برای شناسایی رانندگان متخلف که مشروبات الکلی مصرف کرده اند استفاده میکند؟
پلیس راهنمایی و رانندگی با روش های معمول مانند آزمایش خون،آزمایش ادرار و دستگاههای آزمون مشروبات الکلی می توانند به حالت غیرعادی راننده پی ببرند.
پلیس راهنمایی و رانندگی از راننده متخلف می خواهد در دستگاه آزمون مشروبات الکلی بدمد و اگر این دستگاه نشان دهد که الکل موجود در تنفس راننده بیش از حد مجاز است پلیس مکلف است جریمه و مجازات دیگر را نسبت به راننده اعمال کند.البته در بسیاری از کشورها رانندگی در هنگام مستی قابل تعقیب و مجازات است و دراین کشورها اگر راننده به میزان خاصی الکل مصرف کرده باشد با وی برخورد شدید قانونی می شود.
.
❓بیمه شخص ثالث خسارت ناشی از رانندگی در حالت مستی را پرداخت می کند?
⛔️بله.از لحاظ قانونی بیمه شخص ثالث باید خسارت های ناشی از تصادفات را در هر شرایطی پرداخت کند،رانندگی بدون گواهینامه یا در حالت مستی منافاتی باهم نداشته و بیمه های شخص ثالث مکلف به پرداخت حق بیمه هستند،زیرا شخص راننده بیمه نشده بلکه وسیله نقلیه بیمه شده است اما در برخی از موارد مشاهده شده است که بیمه شخص ثالث از پرداخت حق بیمه به قربانیان حوادث خودداری می کند یا در مواردی نیز شرکت بیمه کننده نسبت به پرداخت مبلغ خسارت به قربانی یا خانوازه قربانی اقدام و سپس از راننده متخلف به مراجع قضایی شکایت می کند و از راننده خسارت می گیرد.
.
#بیمه #مشروبات_الکلی
#حقوق#وکالت۹۷ #قضاوت#وکلا
#حقوقی#حقوق_آنلاین_را_معرفی_کنید
#حقوق_جزا#حقوق_خصوصی#حقوق_‌مدنی
#آزمون#عدالت #دادگاه#دادخواست
#پرونده#موسسه_حقوقی#اختبار
#hughughi#vakil#vekalat_97


10

جشن قبولی داداش میثم فرخی عزیزم تو کانون وکلا
برج میلاد#بهمن۱۳۹۶#وکلا#آزمون#کانون#


5

.
طراحی و ساخت #بج_سینه #کانون_وکلا
بج سینه یکی از ابزارهای موثر در #هویت_بصری و نشانه تعلق فرد به مجموعه و یا سازمان خاص می باشد
🔸🔹
🆔 @parsiaideh_ir
🌐 Parsiaideh.ir
☎️ 36441094

#بج #بجسینه #بج_کت #بج_سينه_فلزي #اتیکت #وکلا #وکیل


2

توزیع بروشورهای کانون وکلای دادگستری استان یزد در نماز عید سعید فطر
#بروشور #کانون #کانون_وکلا #کانون_وکلا_یزد #یزد #وکلا #وکیل #نماز #عید #فطر
#brochure #yazd_bar_association #barassociation #yazd #lawyer #attorney #eidalfitr


4

🌈 آیا شما فعال/مدافع حقوق بشر افراد ال‌جی‌بی‌تی‌آی و کوییر هستید؟ ✅ اگر پاسختان مثبت است با شرکت در #نظرسنجی زیر به درک بهتر از سلامت روان مدافعان حقوق ال‌جی‌بی‌تی‌آی و کوییر در آسیا و پاسیفیک کمک کنید.
.
👈 انجام این نظرسنجی ۱۰-۱۵ دقیقه از شما وقت می‌گیرد و منوط به راحتی و رضایت شماست.
در صورتی که در هرکجای این سوالات احساس ناراحتی کردید به پاسخ دادن پایان دهید.
.
📋 این #تحقیق توسط
APCOM
با همکاری ایلگا آسیا و دیگر سازمان‌های فعال به منظور پر کردن خلا داده در خصوص بهداشت روان مدافعان حقوق ال‌جی‌بی‌تی‌آی تهیه شده است.

اطلاعات شرکت‌کنندگان کاملا محرمانه خواهد بود.

لینک شرکت در نظرسنجی:
https://www.surveymonkey.com/r/LGBTIQWellbeing

از همکاری شما متشکریم.💕 #ایران #افغانستان #آسیا #ال_جی_بی_تی #اقلیتهای_جنسی #LGBTI #سلامت #سلامت_روان #حقوق_بشر #وکلا #مدافعان #فعالان


4

.
حالا که بحث جام جهانی است اینم بگیم که شغل اصلی سه تا از داوران حاضر در روسیه وکالت است.
👨🏼⚖️ - فلیکس بریج - آلمان 🇩🇪
- سرگی کاراسو - روسیه 🇷🇺
- نواف شکرالله - بحرین 🇧🇭 https://t.co/MbbkLoXzmQ‎‎‎
منبع: توییتر ارسلان اسکندری
.
.
#حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #حقوق_تجارت #حقوق_ایران #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_ثبت #حقوق_مدنی #قانون#حقوق#دکترجعفری_لنگرودی #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتب_حقوقی #حقوق_تجارت
#law #lawstudent


5

.
💡وکالت بلاعزل با فوت یا جنون هر یک از طرفین از بین می رود.
💡پس هر چه سریع تر نسبت به تنظیم سند قطعی مالی که به صورت وکالتی خریداری کرده اید اقدام کنید.
.
#وکالت_بلاعزل #وکالت_بلاعزل_عدالت_پژوهان #فوت #وکالت #وکلا #وکلا_عدالت_پژوهان
#وکیل #سند #وکالتی #عدالت_پژوهان


12

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۵۸:

اصل نوزدهم – مردم ایران از هر قوم و قبیله که باشند از حقوق مساوی برخوردارند و رنگ، نژاد، زبان و مانند این ها سبب امتیاز نخواهد بود.

اصل بیستم – همه افراد ملت اعم از زن و مرد یکسان در حمایت قانون قرار دارند و از همه حقوق انسانی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با رعایت موازین اسلام برخوردارند.

اصل بیست و یکم- دولت موظف است حقوق زن را در تمام جهات با رعایت موازین اسلامی تضمین نماید و امور زیر را انجام دهد:

۱- ایجاد زمینه های مساعد برای رشد شخصیت زن و احیای حقوق مادی و معنوی او.

۲- حمایت مادران، بالخصوص در دوران بارداری و حضانت فرزند و حمایت از کودکان بی سرپرست.

۳- ایجاد دادگاه صالح برای حفظ کیان و بقای خانواده.

۴- ایجاد بیمه خاص بیوگان و زنان سالخورده و بی سرپرست.

۵- اعطای قیمومت فرزندان به مادران شایسته در جهت غبطه آن ها در صورت نبودن ولی شرعی.

اصل بیست و دوم- حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند.

اصل بیست و سوم- تفتیش عقاید ممنوع است و هیچ کس را نمی توان به صرف داشتن عقیده ای مورد تعرض و مؤاخذه قرار داد.

اصل بیست و چهارم-  نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می کند.

اصل بیست و پنجم- بازرسی و نرساندن نامه ها، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی، افشای مخابرات تلگرافی و تلکس، سانسور، عدم مخابره و نرساندن آن ها، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون.
ادامه پست بعد.

تیم حقوقی دادورزان امین با استفاده از متخصص ترین  مشاورین حقوقی  وبهره گیری از  وکلای مجرب دادگستری  با مدیریت اجرایی فرزاد امینی در خدمت شما عزیزان می باشد.

#وکیل #وکالت #حقوق #حقوقی #قانون #قوانین #مشاوره_حقوقی #کیفری #جرم #دادگستری #مجازات #ازدواج #طلاق #مهریه #دادسرا #معامله #قرارداد #وکالتنامه #نکاح #بیمه #شهود #موسسه_حقوقی
#نفقه #اقامت #هتک_حرمت #حقوق_شهروندی #آزادی_مردم#وکلا


1

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۵۸:

اصل‏ سی و هشتم- هرگونه‏ شکنجه‏ برای‏ گرفتن‏ اقرار و یا کسب‏ اطلاع‏ ممنوع‏ است‏. اجبار شخص‏ به‏ شهادت‏، اقرار یا سوگند، مجاز نیست‏ و چنین‏ شهادت‏ و اقرار و سوگندی‏ فاقد ارزش‏ و اعتبار است‏. متخلف‏ از این‏ اصل‏ طبق‏ قانون‏ مجازات‏ می‏ شود.

قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات مصوب ۱۳۷۵:

ماده ۵۷۸- هر یک از مستخدمین و مأمورین قضایی یا غیرقضایی دولتی برای این که متهمی را مجبور به اقرار کند او را اذیت و آزار بدنی نماید علاوه بر قصاص یا پرداخت دیه حسب مورد به حبس از شش ماه تا سه سال محکوم می‌گردد و چنان چه کسی در این خصوص دستور داده باشد فقط دستوردهنده به مجازات حبس مذکور محکوم خواهد شد و اگر متهم به واسطهٔ اذیت و آزار فوت کند، مباشر مجازات قاتل و آمر مجازات آمر قتل را خواهد داشت.

تیم حقوقی دادورزان امین با استفاده از متخصص ترین  مشاورین حقوقی  وبهره گیری از  وکلای مجرب دادگستری  با مدیریت اجرایی فرزاد امینی در خدمت شما عزیزان می باشد.

#وکیل #وکالت #حقوق #حقوقی #قانون #قوانین #مشاوره_حقوقی #کیفری #جرم #دادگستری #مجازات #ازدواج #طلاق #مهریه #دادسرا #معامله #قرارداد #وکالتنامه #نکاح #بیمه #شهود #موسسه_حقوقی
#نفقه #اقامت #هتک_حرمت #شکنجه #متهم #شکنجه_متهم_اقرار #اقرار #وکلا


0

قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات مصوب ۱۳۷۵:

بازداشت غیرقانونی توسط مامورین:

ماده ۵۷۰- هر یک از مقامات و مأمورین دولتی که بر خلاف قانون، آزادی شخصی افراد ملت را سلب کند یا آنان را از حقوق مقرر در قانون اساسی محروم نماید علاوه بر انفصال از خدمت و محرومیت سه تا پنج سال از مشاغل دولتی به حبس از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.

صدور دستور بازداشت غیرقانونی توسط قضات مامورین ذی صلاح:

ماده ۵۷۵- هرگاه مقامات قضایی یا دیگر مأمورین ذی صلاح برخلاف قانون توقیف یا دستور بازداشت یا تعقیب جزایی یا قرار مجرمیت کسی را صادر نمایند به انفصال دائم از سمت قضایی و محرومیت از مشاغل دولتی به مدت پنج سال محکوم خواهند شد.

تیم حقوقی دادورزان امین با استفاده از متخصص ترین  مشاورین حقوقی  وبهره گیری از  وکلای مجرب دادگستری  با مدیریت اجرایی فرزاد امینی در خدمت شما عزیزان می باشد.

#وکیل #وکالت #حقوق #حقوقی #قانون #قوانین #مشاوره_حقوقی #کیفری #جرم #دادگستری #مجازات #ازدواج #طلاق #مهریه #دادسرا #معامله #قرارداد #وکالتنامه #نکاح #بیمه #شهود #موسسه_حقوقی
#نفقه #اقامت #هتک_حرمت #بازداشت #متهم #بازداشت_غیر_قانونی #وکلا


4

چرا صدای آمریکا راه بی بی سی سال پنجاه و هفت را می رود؟مردم ما و کشور ما این همه گرفتاری می کشند،در همه اینها،چه،به دار زده شدن امروز #محمد_ثلاث...بی بی سی ها نقش دارند.
مهدی فلاحتی یک انقلابی چپ است،مردم می دانند .ذات و سرشت این آدم را نمیشود دیگرگون کرد درست ولی نام آمریکا و رسانه صدای آمریکا این اندازه سبک و بی _ارزش است که یک چهره بیخود و لمپن به نام عباس فخرآور را که می گویند خواهرش مه لقا،کادری مجاهدین خلق بوده را فردا سه شنبه می خواهی در برنامه #خط_قرمز دعوت کنید .کمی به اعتبار خودت نه،ولی صدای آمریکا و ....چه میشود.د بدانید مردم به هنگام پاسخ کوبنده به شماها خواهند داد و فراموش نمی کنند .
سه شنبه من هم برنامه زنده خواهم گذاشت .ساعت چهار آلمان و ۱۸.۳۰ ایران **آری باتفاق جهان می توان گرفت**
،هم میهنان روراست،اگر رسانه کلان و بزرگ دست" ائتلاف روس و سعود"است،ما با همبستگی و یاری بهم،با همین پخش و شر کردن،بخشی از نیروشان را خنثا کنیم ....سپاس 🔴صدای آمریکا،نه یک دعوت ساده،که تبلیغی گسترده و مشکوک، برای یک چهره منفور،آلوده،،لمپن و دروغگو(عباس فخرآور)راه انداخته،...
داستان چیست یا چه می تواند باشد؟🔴شما که مخالف فخرآور یا این رویه صدای آمریکایید ،بیایید تا واکنشی نشان دهیم 🔴سه شنبه ۱۹ یونی برابر ۲۹ خرداد ساعت ۱۶ اروپای مرکزی و ۱۸.۳۰ ایران ،زنده بدان می پردازیم ***این پیام تبلیغی و سفارشی زیر در سایت و خبر رسمی صدای آمریکا آمده.آیا عادی است؟:
♦️ ویدئو کوتاه-
امیرعباس فخرآور: رهبر آینده ایران، باید قانون اساسی باشد، نه فرد یا گروهی دیگر
مهمان این هفته برنامه «خط قرمز» امیرعباس فخرآور، رییس سنای کنگره ملی ایرانیان است.
سه شنبه ۸ شب به وقت ایران
لینک صدای آمریکا :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155320311541441&id=76683931440
#مهدی_فلاحتی #صدای_آمریکا #خط_قرمز
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #امیدکوکبی #فرشاد_قربانپور #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #حقوق_بشر #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #براندازم #بی_بی_سی #محمد_ثلاث


2

.
✔️ سوالات خود را در زیر پست یا در صورت تمایل دارنده کارنامه در دایرکت ایشان، مطرح نمایید .
✔️ هر گونه توهین ، تمسخر ، مزاحمت برای دارنده کارنامه برابر است با بلاک شدن ⛔️
‌.
.
.
.
#میزان #حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #طنز_حقوقی #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_عمومی #حقوق_مدنی #قانون #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتاب_حقوقی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_آزاد #کانون_وکلا #قاضی
#droit #law #lawstudent #lawschool #criminallaw #privatelaw #lawyer


29

قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات مصوب ۱۳۷۵:

ماده ۵۷۶- چنان چه هر یک از صاحب‌ منصبان و مستخدمین و مامورین دولتی و شهرداری ها در هر رتبه و مقامی که باشد از مقام خود سوء استفاده نموده و از اجرای اوامر کتبی دولتی یا اجرای قوانین مملکتی و یا اجرای احکام یا اوامر مقامات قضایی یا هر گونه امری که از طرف مقامات قانونی صادر شده باشد جلوگیری نماید به انفصال از خدمات دولتی از یک تا پنج سال محکوم خواهد شد.

قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح مصوب ۱۳۸۲:

ماده ۲۹ – هرگاه تخلف و سرپیچی از تکالیف نظامی سبب تسلط دشمن بر اراضی یا مواضع یا افراد خودی شود، مرتکب به مجازات محارب محکوم می گردد.

ماده ۳۰ – هر فرمانده یا مسئول نظامی بدون استفاده از تمام وسایل دفاعیه که در اختیار او بوده از انجام اقداماتی که وظیفه نظامی او ایجاب می کرده خودداری نماید و آنچه را که حفاظت یا دفاع از آن به او سپرده شده از قبیل تاسیسات، استحکامات، سربازخانه، کارخانجات، انبار و مخازن اسلحه و مهمات یا آذوقه یا سوخت یا ملزومات نظامی، هواپیما، کشتی، شهر، آبادی و اراضی به نحوی از انحاء به دشمن تسلیم نماید به مجازات محارب محکوم می شود.

ماده ۳۱ – هر فرمانده یا مسوول نظامی که با دشمن قرارداد تسلیم منعقد نماید در صورتی که تصمیم متخذه موجب خلع سلاح نیروهای تحت فرماندهی یا اسارت آن ها یا تسلیم آنچه دفاع و حفاظتش به عهده او است، بشود به مجازات محارب و در غیر این صورت به حبس از سه تا پانزده سال محکوم می گردد.

ماده ۳۲ – هر نظامی که در مقابل دشمن، از به کار بردن سلاح یا مهمات یا سایر امکانات نظامی برای مبارزه خودداری نماید یا آشکارا مرتکب اعمالی گردد که موجب تزلزل روحیه افراد دیگر شود یا عمدا از کوشش برای روبرو شدن، جنگیدن، اسیر نمودن یا منهدم ساختن نیروها، کشتی ها، هواپیماها یا هرگونه وسایل دیگر دشمن که به عهده او بوده یا وظیفه نظامی او ایجاب می کرده خودداری نماید چنانچه موجب شکست جبهه اسلام گردد به مجازات محارب والا به حبس از سه تا پانزده سال محکوم می گردد.
ادامه در پست بعدی.

تیم حقوقی دادورزان امین با استفاده از متخصص ترین  مشاورین حقوقی  وبهره گیری از  وکلای مجرب دادگستری  با مدیریت اجرایی فرزاد امینی در خدمت شما عزیزان می باشد.

#وکیل #وکالت #حقوق #حقوقی #قانون #قوانین #مشاوره_حقوقی # مافوق #دادگستری #دستورات #دادسرا #مجازات # احکام #حکم #وکلا


0

اخذ اقامت دائم و توریستی تمامی کشورهای حوزه شینگن...و ترکیه...
اخذ اقامت کانادا
اخذ اقامت کاری و تحصیلی
صدور کلیه بلیط های خطوط هوایی سرتاسر دنیا
راهنمای خرید ملک در سرتاسر دنیا
افتخار ما این است در تمامی امور با بهره گیری از مجرب ترین مشاوران و وکلا در خدمت شما بزرگواران خواهیم بود.
#اقامت
#اقامت_دائم
#ملک
#بلیط
#پناهندگی
#مهاجرت
#هواپیما
#ویزا
#پاسپورت
#شینگن
#اروپا
#امریکا
#انگلیس
#المان
#کانادا
#ترکیه
#کشتی
#قاچاق
#توریست
#تفریحی
#سفارت
#وکلا
#گردشگری
#سوئد
#اوکراین
#چارتر
#ایران
#مردم


4

مهم🔴لو رفت،چیزی که سیدابوالحسن از آن می ترسید🔴این افشای مهم را پخش بفرمایید تا همه بدانند و نیز،دو روها،دشمنان و خائن های این کشور،که مردم و ایران را به این روز سیاه نشاندند،آبرویی برایشان نماند.
چرا سیاسیون ایرانی باید این اندازه دروغ بگویند،بویژه دانش آموخته هم باشند،رکورد اینها را سیدابوالحسن زده ،چون گمان می کند مردم نمی دانند و نمی فهمند.و رسانه هم دارد،از آیت الله بی_بی_سی تا حجت الاسلام #صدای_آمریکا .
🔴 بنی صدر کاملا با هماهنگی رژیم و معامله برکنار شد اگر قبول نمی کرد مانند بهشتی و رجایی کشته میشد .خودش می دانست .برای همین به او گفتند برو پاریس و نقش مخالف قلایی یا مخالف خودی و دست ساخت رژیم را برای روز مبادا بازی کند .و خوب هم تا امروز بازی کرد .و حالش را هم در پاریس کند و مانند فرانسه. مترسک و کپی جمهوری دو را به اصطلاح تشکیل دهد .چهل ساله منتظره شاید بختش دوباره وا شود، و خیلی پیر.او هم سکوت کرد مبادا به رژیم بربخورد و جمهوری دومی که بهش قول دادن را ندهد.از خامنه ای و سپاه قدرت میخاد با کمک عربستان و فرانسه....!!
🔴🔴سیدابوالحسن بنی زهر می دانست سینما رکس آبادان را دوستانش آتش زده اند و هیچی نگفت .تماشاگران سینما رکس انسان بودند و رفتند در ماه رمضان فیلم ببینند پدرش دفن شده کنار پسر خمینی در نجف عراق و افتخارشه که کنار پسر هندی زاده دررخاک است .
این سید ابوالحسن بنی زهر یا بنی سم، دست خمینی را بوسید و می گفت از پدرم بیشتر او را دوست دارم وقتی در یک معامله و هماهنگی با خود او،به کارگردانی دوستش احمدخمینی، قدرت را از او گرفتند و با هماهنگی احمد خمینی سلامت به کاخ خود در پاریس رفت هیچ چیزی را هم لو نداد،چون گو کاری زیاد کرده بود ...
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #شاهین_نجفی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #فرشاد_قربانپور #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #مصدق #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #محسن_مخملباف #بنی_زهر #براندازم #بی_بی_سی #محمد_مصدق #حسن_روحانی #زیباکلام


7

🔴افشا شده،این سید ابوالحسن لیسانس الهیات دارد.نه دکتری اقتصاد.ولی کجاست شرم و حیا؟؟؟
چرا سیاسیون ایرانی باید این اندازه دروغ بگویند،بویژه دانش آموخته هم باشند،رکورد اینها را سیدابوالحسن زده ،چون گمان می کند مردم نمی دانند و نمی فهمند.و رسانه هم دارد،از آیت الله #بی_بی_سی تا حجت الاسلام #صدای_آمریکا .
🔴 بنی صدر کاملا با هماهنگی رژیم و معامله برکنار شد اگر قبول نمی کرد مانند بهشتی و رجایی کشته میشد .خودش می دانست .برای همین به او گفتند برو پاریس و نقش مخالف قلایی یا مخالف خودی و دست ساخت رژیم را برای روز مبادا بازی کند .و خوب هم تا امروز بازی کرد .و حالش را هم در پاریس کند و مانند فرانسه. مترسک و کپی جمهوری دو را به اصطلاح تشکیل دهد .چهل ساله منتظره شاید بختش دوباره وا شود، و خیلی پیر.او هم سکوت کرد مبادا به رژیم بربخورد و جمهوری دومی که بهش قول دادن را ندهد.از خامنه ای و سپاه قدرت میخاد با کمک عربستان و فرانسه....!!
🔴🔴سیدابوالحسن بنی زهر می دانست سینما رکس آبادان را دوستانش آتش زده اند و هیچی نگفت .تماشاگران سینما رکس انسان بودند و رفتند در ماه رمضان فیلم ببینند پدرش دفن شده کنار پسر خمینی در نجف عراق و افتخارشه که کنار پسر هندی زاده دررخاک است .
این سید ابوالحسن بنی زهر یا بنی سم، دست خمینی را بوسید و می گفت از پدرم بیشتر او را دوست دارم وقتی در یک معامله و هماهنگی با خود او،به کارگردانی دوستش احمدخمینی، قدرت را از او گرفتند و با هماهنگی احمد خمینی سلامت به کاخ خود در پاریس رفت هیچ چیزی را هم لو نداد،چون گو کاری زیاد کرده بود ... دکتر #فریدون_فرخزاد #فرخزاد #
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #شاهین_نجفی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #حقوق_بشر #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #ریاضی #فیزیک #دانشکده_اقتصاد #پاریس #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #بنی_زهر #براندازم #بی_بی_سی #محمد_مصدق #مصدق


11

.
✔️ سوالات خود را در زیر پست یا در صورت تمایل دارنده کارنامه در دایرکت ایشان، مطرح نمایید .
✔️ هر گونه توهین ، تمسخر ، مزاحمت برای دارنده کارنامه برابر است با بلاک شدن ⛔️
‌.
.
.
.
#میزان #حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #طنز_حقوقی #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_عمومی #حقوق_مدنی #قانون #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتاب_حقوقی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_آزاد #کانون_وکلا #قاضی
#droit #law #lawstudent #lawschool #criminallaw #privatelaw #lawyer


80

.
🔺️خیر، اگر وارثی(در سوال پسر) مورث را(در سوال پدر) به عمد به قتل برساند، از مورث ارث نمی برد.

#ارث #ارث_عدالت_پژوهان #مورث #وارث #عدالت_پژوهان #وکیل #وکلا #وکالت #وکلا_عدالت_پژوهان


0

.
.________________(حقوق_آنلاین)________________
.
جرمِ #توهین و #فحاشی
.⬅️مطابق قانون،توهین و فحاشی به دیگران مجازات74 ضربه شلاق و یا جزای نقدی 50هزار یا یک میلیون ریال میباشد.
.

در انجام جرم #توهین راست یا دروغ بودنِ نسبت ها شرط نیست و مهم این است که گفتار یا رفتار در نظر عرف وهن آور و سبک کننده باشد. .
.
🔸🔸نکته اول: جرم توهین میتواند به شکل گفتار،کردار،نوشتار و حتی اشارات مختلف دست و چشم باشد.بدین ترتیب اعمالی مثل آب دهان به روی دیگری انداختن،هل دادنِ تحقیرآمیز دیگری یا برداشتن خشونت آمیز کلاه یا روسری از شخصی محترم و پرتاب کردن آن میتواند توهین کیفری محسوب شود.همینطور برخی اشارات انگشتان دست در فرهنگ کشور ما یا کشورهای دیگر اهانت آمیز تلقی میشوند.
.
🔹🔹نکته دوم: لزومی ندارد که توهین رو در رو باشد بلکه همینکه شخصِ مخاطب مثلا از طریق تلفن،الفاظ توهین آمیز را میشنود یا از طریق ارتباط اینترنتی حرکات توهین آمیز را مشاهده کند کفایت میکند.
.
🔸🔸نکته سوم: در صورت وقوع جرمِ توهین،قربانی جرم باید برای پیگیری موضوع به دادسرای محل وقوع جرم مراجعه و با ابراز دلایل خود از جمله شهادت شهود موضوع را ثابت و متهم را به مجازات قانونی محکوم کند.
.
#توهین #فحاشی #زنا #لواط
#حقوق#وکالت۹۷ #قضاوت#وکلا
#حقوقی#حقوق_آنلاین_را_معرفی_کنید
#حقوق_جزا#حقوق_خصوصی#حقوق_‌مدنی
#آزمون#عدالت #دادگاه#دادخواست
#پرونده#موسسه_حقوقی#اختبار
#hughughi#vakil#vekalat_97


1

همه ما،یعنی تک تک ایرانیان،بویژه درس خوانده ها و باسوادها،یک خویشکاری( وظیفه) داریم،نه دو خویشکاری.و آن راهی بیابیم برای سرنگونی این رژیم تروریستی،که بیشتر سران آن ایرانی الاصل هم نیستند.راهی بیابیم برای نجات و رهایی ایران.مردمش آزاد شوند و طعم خوش زندگی را همانند دیگر کشور های نرمال بچشند. ما که یادمان هست،مردم پیش از انقلاب سیاه تروریستی، داشتند زندگی در حد همان زمان را می کردند.دلار پایین تر از هشت تومان بود امروز هشت هزار تومان و .چرا امروز نشود؟میشود،یک یک ماها باید تنها در اندیشه نجات ایران و مردم گرفتار این گروگانیران باشیم .
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #حسن_احمدپور #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #حقوق_بشر #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #براندازم #بی_بی_سی


4

چرا سیاسیون ایرانی باید این اندازه دروغ بگویند،بویژه دانش آموخته هم باشند،رکورد اینها را سیدابوالحسن زده ،چون گمان می کند مردم نمی دانند و نمی فهمند.و رسانه هم دارد،از آیت الله #بی_بی_سی تا حجت الاسلام #صدای_آمریکا .
🔴 بنی صدر کاملا با هماهنگی رژیم و معامله برکنار شد اگر قبول نمی کرد مانند بهشتی و رجایی کشته میشد .خودش می دانست .برای همین به او گفتند برو پاریس و نقش مخالف قلایی یا مخالف خودی و دست ساخت رژیم را برای روز مبادا بازی کند .و خوب هم تا امروز بازی کرد .و حالش را هم در پاریس کند و مانند فرانسه. مترسک و کپی جمهوری دو را به اصطلاح تشکیل دهد .چهل ساله منتظره شاید بختش دوباره وا شود، و خیلی پیر.او هم سکوت کرد مبادا به رژیم بربخورد و جمهوری دومی که بهش قول دادن را ندهد.از خامنه ای و سپاه قدرت میخاد با کمک عربستان و فرانسه....!!
🔴🔴سیدابوالحسن بنی زهر می دانست سینما رکس آبادان را دوستانش آتش زده اند و هیچی نگفت .تماشاگران سینما رکس انسان بودند و رفتند در ماه رمضان فیلم ببینند پدرش دفن شده کنار پسر خمینی در نجف عراق و افتخارشه که کنار پسر هندی زاده دررخاک است .
این سید ابوالحسن بنی زهر یا بنی سم، دست خمینی را بوسید و می گفت از پدرم بیشتر او را دوست دارم وقتی در یک معامله و هماهنگی با خود او،به کارگردانی دوستش احمدخمینی، قدرت را از او گرفتند و با هماهنگی احمد خمینی سلامت به کاخ خود در پاریس رفت هیچ چیزی را هم لو نداد،چون گو کاری زیاد کرده بود ...
.🔴🔴🔴سیدابوالحسن، می دانست جنگ را عراق به بهانه ای که دوست یا مرادش( روح الله هندی زاده خمینی)به دست صدام می دهد ،شروع می کند.پس سید ابولحسن می دانست.و مهمتر،سید محمود دعایی سفیر ایران در عراق که دوست نزدیک این سید ابوالحسن بود هم بهش گفت .ولی مقامات رژیم جمهوری اسلامی از جمله ابوالحسن جنگ را مفید برای بقای انقلاب می دانستند.این خیانت #بنی_صدر است.که می دانست و می توانستند جلویش را بگیرد و...ولی محرمانه این بخش را نگه می دارد .این بخش را نمی گوید ...یک چیزهایی را می گوید که به سودش باشد .ولی همه ماجرا را نمی گوید .اونوقت دستش و خیانتش رو میشود.برای همین گذاشتند زنده از کشور برود به فرانسه .چون پیمان خاموشی داده تا همین امروز ...#محمد_مصدق #بنی_سم
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #شاهین_نجفی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #حقوق_بشر #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #بنی_زهر #براندازم #بی_بی_سی


6

✅تازه‌ترین اطلاعات درباره روند رسیدگی به پرونده بورسیه‌ها/ نامه های تشکر بانک مرکزی از #قوه_قضائیه/درباره انتخاب لیست #وکلا رئیس قوه قضاییه صراحتاً اعلام کردند که موافق این موضوع نیستند
.
.
.
🔹 حجت الاسلام والمسلمین #محسنی_اژه‌ای درباره روند رسیدگی به پرونده #بورسیه‌ها، گفت: در مواردی که در این زمینه #دیوان_عدالت رای صادر کرده و این رای قطعی شده بود، بر اساس دستور رییس دستگاه قضا که بر مبنای اذن مقام معظم رهبری بود، عمل شد و در این چارچوب در حال حاضر پرونده‌ها روال خود را طی می‌کنند؛ اما شاید اینطور نباشد که همه بورسیه‌ها به دیوان عدالت مراجعه کنند.
.
.
.
جزئیات خبر را در صفحه حقوقی خبرگزاری میزان بخوانید
.
.
.
#خبرگزاری_میزان


0

.
🔺️خیر، اگر وارثی(در سوال پسر) مورث را(در سوال پدر) به عمد به قتل برساند، از مورث ارث نمی برد.

#ارث #ارث_عدالت_پژوهان #مورث #وارث #عدالت_پژوهان #وکیل #وکلا #وکالت #وکلا_عدالت_پژوهان


1

.
🔺️خیر، اگر وارثی(در سوال پسر) مورث را(در سوال پدر) به عمد به قتل برساند، از مورث ارث نمی برد.

#ارث #ارث_عدالت_پژوهان #مورث #وارث #عدالت_پژوهان #وکیل #وکلا #وکالت #وکلا_عدالت_پژوهان


25

.
✔️ سوالات خود را در زیر پست یا در صورت تمایل دارنده کارنامه در دایرکت ایشان، مطرح نمایید .
✔️ هر گونه توهین ، تمسخر ، مزاحمت برای دارنده کارنامه برابر است با بلاک شدن ⛔️
‌.
.
.
.
#میزان #حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #طنز_حقوقی #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_عمومی #حقوق_مدنی #قانون #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتاب_حقوقی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_آزاد #کانون_وکلا #قاضی
#droit #law #lawstudent #lawschool #criminallaw #privatelaw #lawyer


13

برد شیرین #یوز پلنگ های ایران را مقابل وشیران مراکشی تبریک می گویم امید وارم این پیروزی ها ادامه داشته باشد و دل ملت شریف ایران همیشه شاد باشد البته تمام آسیا با این برد شاد شدن این شادی بر همه مبارک
#ایران
#یوزپلنگ
#ایرانی
#تیم ملی
#فوتبال
#وکلا
#نوین یاوران جم
#گل چای
#روسیه
#جام جهانی


1

(نباید افشا میشد!!!)امروز ماهیگیری است نه ماهی دادن!یکبار باید جمعش کرد و امروز شنبه زنده فیس بوک و توییتر🔴مهم )برای نخستین بار بررسی و گفته میشود:چیزی که نمی خواهند گفته شود.
الف)ناشنیده ها:
۱_ نگاهی دیگر به پشت پرده و ریشه های جلسه تجزیه طلبان در دانشگاه جرج واشنگتن به مجری گری نماینده عربستان سعودی .(و پیوندش با فرتورهای پیوستی پایین)
۲_در آستانه به اصطلاح کودتای دروغین خرداد بر سیدابوالحسن بنی ...و چرا بی بی سی و صدای آمریکا و...این سید را رسانه ای می کنند .
۳_پاسخی گذرا به یک پرسش مهم که در فرتور پیوستی پایین می بینید
ب)_ 🔴🔴 ۱_نگاهی و نظری دیگر به دیدار ترامپ و مترسک کره شمالی در سنگاپور و جو زدگی ایرانیان
۲_شکست برنامه یک خواننده پرسروصدای لمپن در پاریس (آقای نجفی)
۳_پیروزی فوتبالیست های ما و واکنش و پیامهای شاهزاده رضا پهلوی در این پیوند 🔴🔴🔴امروز شنبه ، ۲۶ خرداد برابر ۱۶ یونی ،در برنامه زنده فیس بوک و اینستا _ساعت ۱۸.۳۰ ا آلمان و ۲۱ ایران
و پرسش و پاسخ (نیم ساعت نخست برنامه و نیز در پایان برنامه هم می توانید نظرتان را بفرمایید).
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #امیدکوکبی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #فرشاد_قربانپور #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #براندازم #بی_بی_سی #رضا_پهلوی


8

.
✔️ سوالات خود را در زیر پست یا در صورت تمایل دارنده کارنامه در دایرکت ایشان، مطرح نمایید .
✔️ هر گونه توهین ، تمسخر ، مزاحمت برای دارنده کارنامه برابر است با بلاک شدن ⛔️
‌.
.
.
.
#میزان #حقوق #حقوقی #دانشجوی_حقوق #حقوق_خصوصی #حقوق_کیفری #طنز_حقوقی #وکالت #قضاوت #وکیل #وکلا #آزمون_وکالت #عدالت #حقوق_عمومی #حقوق_مدنی #قانون #دانشکده_حقوق#فلسفه_حقوق#کتاب_حقوقی#دانشگاه_تهران #دانشگاه_آزاد #کانون_وکلا #قاضی
#droit #law #lawstudent #lawschool #criminallaw #privatelaw #lawyer


29

تجمع اعتراضی تعدادی از #وکلا و #فعالین_مدنی
در حمایت از #نسرین_ستوده مقابل #زندان_اوین
جمعه۲۵خرداد۹۷


0

شادی مردم زیباست.به امید روزی که ایرانیان مانند گذشته (پیش از انقلاب سیاه مصدقی،توده ای چپ ،سیدبنی صدری ...)در تندرستی و شادی و امید و ارزانی و در راه پیشرفت باشند .و نمیشود! مگر با رهبری انسانی ایران دوست و خردمند(شاهزاده رضا پهلوی).
#تیم_ملی #فوتبال #پرسپولیس #استقلال #ملوان #تراکتور_سازی #سپاهان #ابومسلم_مشهد #رضا_پهلوی #جام_جهانی
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی ی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_آزاد #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #براندازم #بی_بی_سی #رضا_پهلوی


6

آن پریشانی شبهای درازو غم دل،همه در سایه گیسوی نگار آخر شد
ح.ا.پورا H.A(poura):
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #امیدکوکبی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #حقوق_بشر #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش
بازیکنان عزیز ⁧ #تیم_ملی ⁩ فوتبال ⁧ #ایران ⁩، شما با همت و پشتکار بی نظیر توانستید که رقابت ها را پشت سر گذارید و به ⁧ #جام_جهانی ⁩ روسیه راه یابید و نماینده کشورمان در میان سرداران فوتبال جهان باشید. من بازیهای شما را در این مسابقات با شوق دنبال میکنم و برایتان آرزوی پیروزی می کنم.
#تیم_ملی #فوتبال #پرسپولیس #استقلال #ملوان #تراکتور_سازی #سپاهان #ابومسلم_مشهد
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #دانشگاه #علی_کریمی #دانشگاه_شریف #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #بی_بی_سی


12

بازیکنان عزیز ⁧ #تیم_ملی ⁩ فوتبال ⁧ #ایران ⁩، شما با همت و پشتکار بی نظیر توانستید که رقابت ها را پشت سر گذارید و به ⁧ #جام_جهانی ⁩ روسیه راه یابید و نماینده کشورمان در میان سرداران فوتبال جهان باشید. من بازیهای شما را در این مسابقات با شوق دنبال میکنم و برایتان آرزوی پیروزی می کنم.
#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #دانشگاه #علی_کریمی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #براندازم #بی_بی_سی
#تیم_ملی #فوتبال #پرسپولیس #استقلال #ملوان #تراکتور_سازی #سپاهان #ابومسلم_مشهد


12

بازیکنان عزیز ⁧ #تیم_ملی ⁩ فوتبال ⁧ #ایران ⁩، شما با همت و پشتکار بی نظیر توانستید که رقابت ها را پشت سر گذارید و به ⁧ #جام_جهانی ⁩ روسیه راه یابید و نماینده کشورمان در میان سرداران فوتبال جهان باشید. من بازیهای شما را در این مسابقات با شوق دنبال میکنم و برایتان آرزوی پیروزی می کنم. #رضا_پهلوی

#دانش_آموختگان #مهندسان #پزشکان #وکلا
#محیط_زیست #منابع_طبیعی #دانشگاه #علی_کریمی #دانشگاه_شریف #دانشگاه_شیراز #دانشجو #شعر #رسانه #فلسفه #دانشگاه_تهران #دانشگاه_تبریز #گوگوش #براندازم #بی_بی_سی #جام_جهانی #فوتبال #تیم_ملی #پرسپولیس #استقلال #ملوان #تراکتور_سازی #سپاهان #ابومسلم_مشهد


5

با تخصصی شدن موضوعات #روابط انسانی بیش از هر زمانی نیاز به خدمات وکلای دادگستری حس می شود . در زیر چند دلیل اصلی برای استخدام #وکیل تقدیم می شود.
نخستین دلیل پیچیدگی #قوانین نظام حقوقی ایران و ...
اجتناب از پرداخت هزینه اشتباهات معاملاتی و حقوقی .
وکلا می دانند چگونه شواهد و #مدارک را به چالش بکشند .
#وکلا مدافع می دانند که چگونه به درستی اسناد و پرونده های دادگاه ها و سایر پرونده های قانونی را مدیریت کنند .
به کارگیری شواهد و مدارک #تخصصی قانونی همچون اقرار و اسناد رسمی و غیر رسمی در پرونده های قضایی کار #تخصص ی می طلبد.
دادخواست و شکواییه امور تخصصی هستند که شما را نیازمند وکیل می کنند.
وکیل می تواند در صورت لزوم یک #معامله با #مصالحه #سودآور را پیشنهاد کند.
وکیل کمک می کند که پرونده شما در گام نخست حل شود و از تحمیل شدن #هزینه در جهت اصلاح گام های نادرست جلوگیری می کند.
ضمنا به خاطر داشته باشید که وقتی طرف مقابل از نیروی متخصص حقوقی استفاده میکند شما بیش از هر زمان دیگر به وکیل نیاز دارید.


1