#کتابخوانی

Instagram photos and videos

#کتابخوانی#کتاب#کتاب_خوب#مطالعه#کتاب_بخوانیم#کتابخانه#ادبیات#book#معرفی_کتاب#رمان#داستان#پیشنهاد_کتاب#کتابخوان#فرهنگ#نویسنده#کتابفروشی#شعر#کتاب_خوانی#تخفیف#روانشناسی

Hashtags #کتابخوانی for Instagram

به نظر من ارزشکند ترین هدایا و عزیزترین و ماندنی ترین آنها دو چیز است :کتاب و گل یا گلدان ارکیده ..ارکیده ی سفید یا بنفش نیلی ...دو کتاب ارزشمند رو دیروز از بزرگواری هدیه گرفتم ..یکی این کتاب است ..عشقبازی به همین آسانیست ...احساس میکنم تا کتاب هست عمق و ریشه ی دوستیها باقی و پایداری مهرورزی ماندگار خواهد بود...#شورای کتاب کودک #توران میرهادی #کتابخوانی


0

.
↩️شش گام رسیدن به ثروت
.
.
آرزو کردن ما را به هدف نخواهد رساند . میل به هدف به همراه داشتن تمرکز فراوان ، برنامه ریزی و ابزار دقیق و پشتکار و ایمان به تحقق هدف ، یعنی رسیدن به هدف . .
.
🔶گام اول ؛ ..
دقیقا مشخص کنید چه مقدار پول می خواهید . اینکه بگویید پول زیاد ، کافی نیست .
.
.
🔶گام دوم ؛
دقیقا مشخص کنید در قبال پولی که می خواهید ، قصد دارید چه چیزی بدهید ؟ خواب ، استراحت ، تفریح ، سستی و ... چه چیزی ؟.
.
.
🔶گام سوم ؛
تاریخ اینکه چه زمانی می خواهید به پول مورد نظر برسید را دقیقا ثبت کنید . .
.
🔶گام چهارم ؛
برنامه مشخصی برای عملی کردن میلتان تنظیم کنید . برنامه ای که آماده به انجام آن باشید .
.
.
🔶گام پنجم ؛
در یک جمله روشن و مختصر ؛ مقدار پول / چیزی که قرار است در قبال آن بدهید / برنامه ای که قرار است با آن به پول مورد نظر برسید : را به روشنی توصیف کنید .
.
.
🔶گام ششم ؛
جمله مکتوب خود را حداقل روزی دوبار با صدای بلند به خود یاد آوری کنید . مخصوصا در لحظه بر خواستن از خواب و در هنگام شب . قبل از اینکه بخوابید ؛ خود را صاحب هدف خود ببینید و آن را احساس و باور کنید .
.
.
🔷رسیدن به پول را نمی توان به شانس ، خوش اقبالی یا بخت سپرد . همه افرادی که ثروت زیادی جمع کرده اند ، قبل از آنکه به پول برسند ؛ رویا ، امید ، آرزو ، میل و برنامه ریزی خاصی داشته اند .
.
.
🔷بزرگترین دستاورد های دنیا ، در ابتدا یک رویا بوده اند . رویاها از بی تفاوتی ، تنبلی ، یا فقدان بلند پروازی زاده نمی شوند .
.
_________________________________________________
.
🗝️#نکات_کلیدی..
📚#کتاب ششم..
📖#بیندیشید_وثروتمندشوید..
🖋️#نویسنده #ناپلئون_هیل..
.
_______________________________________________
.
#نکات_کلیدی#تحول_فردی#تفکر#جذب#ضمیر_ناخودآگاه#جملات_تاکیدی#موفقیت#ثروت#عادات#تغییر#باهم_بخوانیم#کتاب_خوب#کتابخوانی#باهم_بدانیم#تصویرسازی#تجسم#قدرت_ذهن#عادات_خوب#رویاپردازی


6

😎 گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهایی کشید، نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی بلکه ببینی چه کسی برای دیدنت، دیوار را خراب می‌کند.

#ژان_پل_سارتر

______________________________

#28rooz #28rooz60
#زندگی_زیباست #زیبا_بیاندیشیم #من_میتونم #محکم_باش#قوی_باش
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغري_فیتنس_ورزش_تندرستی_زیبایی_آهسته_تا_همیشه
#چالش #چالش_لاغری
#کتاب#کتابخوانی
#غذا#آشپزی#رژیم #رژیم_لاغری


0

#book#tir#june#me#goodmood#astrangerinthehouse
عشق چیزی نیست جز یک فریب و توهّم باشکوه. ما عاشق یک ایده‌آل می‌شویم نه یک واقعیت.
_
رمان #غریبه_ای_در_خانه رمان دیگری از نویسنده رمان #زن_همسایه یعنی #شاری_لاپنا در #نشر_آموت به چاپ رسیده!
داستان زوجی که بی‌هیچ دردسری یک زندگی عادی و خیلی خوب رو دارند اما در یک ساعت، ورق برمی‌گرده....
خانمی که در بیمارستان به هوش می‌آد و نمی‌دونه چرا اونجاست و آخرین چیزی که به یاد داره این هست که مثل همیشه منتظر همسرش بوده، اما حالا با کوهی از سوالات مواجه است، و دچار فراموشی شده....
✔️چرا با سرعت دیوانه‌واری رانندگی می‌کرده؟!
✔️در خطرناک‌ترین منطقه شهر به دنبال چه چیزی بوده؟!
✔️پلیس به او مشکوک است و او نمی‌داند حرف چه کسی را باور کند؟
-
شاری لاپنا در این کتاب چندین مسئله رو پیش روی خواننده می‌گذاره و باعث می‌شه ذهنتون به چالش کشیده بشه، یعنی به خوبی از پس بخش #معمایی_جنایی براومده و البته بُعد روانشناسی که به خوبی پرداخته شده!
به نظرم یکی از نقاط قوت قلم این نویسنده، بازی کردن با اعضای پرونده و معطوف کردن ذهن خواننده به بازی بین شخصیت‌ها هست!
ترجمه هم که نگم براتون، اسم #عباس_زارعی روی کتابی باشه خیالم از بابت ترجمه‌اش راحته!
این کتاب رو خوندید؟ نظرتون رو به منم بگید!
_
حالِ خوبِ این روزها....
|به وقتِ اول تیر ۱۳۹۷|
آغاز تابستان....
پ.ن: دلیلم از گذاشتن عکس کتاب در اولین روز تابستون هم این بود که این تابستون #یک_عدد_حسابدار_خندان_موجود_در_صندوق_۲ بیشتر کتاب بخواند😌🌱
🚤🏖️تابستون‌تون سرشار از حال خوب🏖️🚤
#حال_خوب#من#شیراز#دانشجو#باغ_عفیف_آباد#کتاب#کتاب_بخوانیم#سبز#کتابخوانی


2

🤔 در این دنیا همه اتفاقات مسیری وارونه دارند. دست تقدیر به یک نفر یک جفت اسب زیبا می‌بخشد و او با بی‌تفاوتی آن‌ها را سوار می‌شود و نسبت به زباییشان کاملا بی‌اعتنا است، در حالیکه فرد دیگری، که قلبش در آتش عشق به اسب‌ها می‌سوزد، مجبور است پیاده برود و خود را تنها با به صدا درآوردن زبانش هنگام تماشای اسب‌هایی که می‌گذرند، اقناع کند.

#یادداشت‌های_یک_دیوانه
#نیکلای_گوگول

________________________________

#28rooz #28rooz60
#زندگی_زیباست #زیبا_بیاندیشیم #من_میتونم #محکم_باش#قوی_باش
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغري_فیتنس_ورزش_تندرستی_زیبایی_آهسته_تا_همیشه
#چالش #چالش_لاغری
#کتاب#کتابخوانی
#غذا#آشپزی#رژیم #رژیم_لاغری


0

🙁
پایانش حس غم انگیزی داشت 😟

#تن_تن_و_سندباد
#محمد_میرکیانی
#کتاب
#کتابخوانی


0

......
.......
تابستان خود را چگونه شروع کردید؟
تابستان را با زنگ هنر شروع کردم. با شرکت در وورک شاپ و نمایشگاه نقاشی آبرنگ استاد جبار نظری بهمراه موسیقی لایو سنتی
بعد هم افتتاحیه فروشگاه فرهنگی هنری پاراف .
در آخر هم شهر کتاب و خرید پنجگانه هاروکی موراکامی .
خلاصه که یه دوپینگ اساسی روحی
#کتاب #کتابخوانی #کتاب_بخوانیم #تابستان #تبریز_گردی #تنهایی #تعطیلات #آبرنگ #نقاشی


8


.
.
#یک_جرعه_کتاب📚
.
.
🔸رزم‌آور همواره می‌داند چه چیز ارزش جنگیدن را دارد. رزم‌آور به‌خاطر چیزهایی که برایش مهم نیست، وارد جنگ نمی‌شود و هرگز وقتش را به‌خاطر تحریکات تلف نمی‌کند.
رزم‌آور شکست را می‌پذیرد. با بی‌تفاوتی با آن برخورد نمی‌کند، نیز نمی‌کوشد شکست را پیروزی کند. طعم شکست برایش تله است؛ از بی‌تفاوتی رنج می‌برد و از شدت تنهایی نومید می‌شود. اما وقتی همه‌ٔ اینها گذشت، زخم‌هایش را می‌لیسد و همه چیز را از نو آغاز می‌کند. رزم‌آور می‌داند که جنگ یعنی نبردهای بسیار؛ ادامه می‌دهد.
فاجعه لاجرم رخ می‌دهد. می‌توانیم دلیلش را پیدا کنیم، دیگران را مقصر بدانیم و خیال‌پردازی کنیم که اگر فاجعه رخ نمی‌داد، زندگی ما چقدر فرق می‌کرد. اما هیچ‌کدام از اینها مهم نیست: فاجعه رخ داده، پس چنین باشد. از آن لحظه به بعد، باید ترس فاجعه را کنار بگذاریم و بازسازی را آغاز کنیم.
.
•°•°•°•📚•°•°•°•
.
📝#پائولو_کوئیلو
📚#کوه_پنجم
📝#آرش_حجازی
انتشارات#کاروان
صفحهٔ ۲۱۸
.
✔️پیج ما را به دوستان خود معرفی کنید...🌹
.

@yek_jorehketab
@yek_jorehketab
.
.
 #کتاب#کتابخوانی
#کتابخانه#کتابدوست#برگی_از_یک_نوشته#جرعه_ای_از_یک_نوشته#برشی_از_یک_کتاب#کتاب_باز_باشیم#فرهنگ_سازی_کنیم#فرهنگ_کتابخوانی#عشق_کتاب#کتابدوستان#کتابگردی#کتابخوانها#معرفی_کتاب#پیشنهاد_کتاب#عشق_کتاب#کتاب_باز#کتابفروشی#کتاب_خوب#کتاب_بخوانیم#کتاب_خوب_بخوانیم#مطالعه#مطالعه_کنیم
.


3

📚📚📚📚
کتابهایی که دوست کتابخوان ادمین پیج کتابکده در فصل بهار مطالعه کرده اند،
آفرین بر ایشان: @ketabkade.sz
.
.
.
#کتابخوانی
#سودابه_بوک
#مطالعه
#کتاب


1

#به_یادم_شمعی_روشن_کن
#مائو_بنچی
#رمان_خارجی
#کتابخوانی
#فروش_ویژه
#کتاب_خوب
#تخفیف
#کتاب_بخوانیم
#فروشگاه
#اینترنتی
#کتاب #ایران
#کتابخانه
#کتاب_خوب_بخوانیم
به یادم شمعی روشن کن اثر مائو بنچی جزو رمان های بسیار زیبای جهان می باشد.
قیمت بدون تخفیف ۵۰۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف ۳۷۵۰۰ تومان


2

مزرعهٔ حیوانات ( Animal Farm) که در ایران به نام قلعهٔ حیوانات نیز شناخته شده‌است،این رمان نوشتهٔ جورج اورول می باشد. این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته و در سال ۱۹۴۵ میلادی در انگلستان منتشر شد، ولی در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی به شهرت رسید.
داستان در مورد انقلابی است که بر اساس برادری و برابری شکل می گیرد ولی در آخر با شکست مواجه می شود. در ابتدا گروهی از حیوانات مزرعه که مورد بدرفتاری صاحب مزرعه قرار دارند انقلاب می کنند و قوانینی را برای پایه ریزی جامعه ای مبتنی بر مساوات و برابری به تصویب می رسانند ولی این قوانین به تدریج زیر پا گذاشته می شودو... 👍❤️🌹
#book
#بیست_کتاب_در_سال
#کتابخوانی
#یک_جرعه_کتاب
#کتابخانه


3

.
یرما

نویسنده : فدریکو گارسیا لورکا
مترجم : پری صابری
ناشر : قطره

یرما نمایشنامه‌ای در سه پرده اثر فدریکو گارسیا لورکا شاعر و نمایشنامه‌نویس اسپانیایی‌ست که در سال ۱۹۳۴ نوشته شده و برای نخستین بار در همان سال اجرا شد. لورکا یرما را در قالب یک شعر تراژیک بیان می‌کند. یرما داستان زنی بی‌فرزند است که در حاشیهٔ یکی از شهرهای اسپانیا زندگی می‌کند. انگیزه و آرزوی مادر شدن تمام ذهنش را گرفته و در نهایت دست به کاری فاجعه آمیز می‌زند. در آن جامعه انتظار داشتن فرزند باعث می‌شود که یرما با این مسئله کنار نیاید. گرچه منتقدان گفتند یرما در پایان شوهرش را به خاطر مقتصد بودن و اینکه علاقه‌ای به داشتن فرزند نداشت می‌کشد، در طول نمایشنامه علت کار به صراحت بیان نمی‌شود. به هر حال در طول نمایشنامه نشانی از تمایل شوهر به تغییر موضعش از داشتن فرزند دیده نمی‌شود.

گارسیا لورکا از نویسندگان و شاعران برجسته‌ی اسپانیایی است که آثارش شهرت جهانی پیدا کرد. نمایشنامه‌ی یرما سرگذشت زنی است که به‌ظاهر عقیم است و اسیر و قربانی خرافات مردم و نامهربانی‌های همسرش شده است. او برای بچه‌دار شدن تلاش فراوانی می‌کند و از هیچ کاری دریغ ندارد اما هرگز دست به خیانت علیه همسرش نمی‌زند و در پایان نمایش‌نامه متوجه می‌شوید علت ناباوری همسر یرما بوده است نه یرما... در بخشی از متن این کتاب می‌خوانید: «برای این به سطوح اومده‌م. برای این‌که از دست‌هایی که فقط به درد خودم میخوره، خسته شده ام. برای اینکه من تحقیرشده ام. برای این‌که وقتی می‌بینم گندم جوونه میزنه، چشمه بی‌وقفه آب میده، گوسفندها هزار تا هزار بره به دنیا میآرن، سگ‌ها... وقتی اینارو می‌بینم، حس می‌کنم که من تحقیرشده ام. طبیعت تمام زاده‌های خود را به رخ من میکشه و من به‌جای دهن‌گرم پسرم، روی سینه هام زخم نیشتر حس می‌کنم...»
.
#بهشت_کاغذی
#شهر_کتاب_دارینوش
#کتاب#معرفی_کتاب#معرفی_نویسنده#پیشنهاد_کتاب#پیشنهادکتاب#مطالعه#کتابخوانی#کتابفروشی#اراک
#آگاهی
#نمایشنامه
#نمایش
#یرما
#فدریکو_گارسیا_لورکا
#پری_صابری
#نشر_قطره
@ghatrehpub


0

بالاخره کتابم چاپ شد، البته بعد از عبور از هفت‌خوان وزارت ارشاد و صرف‌نظر کردن از چند شعر که ممکن بود خواننده رو گمراه و از راه راست خارج کنه و اساس دین و ایمان و اخلاق مردم رو به لرزه در بیاره و امنیت ملی رو خدشه‌دار و اذهان عمومی رو مشوش کنه.
.
.
.
.
.
#کتاب #شعر #طنز #بابابرقی #صنعت_برق #دیسپاچینگ #مرکز_کنترل #برق #شیفت #شیفت_شب #کتابخوانی #کتاب_خوانی #اشعار #اشعار_طنز #شاعرانه #مجوز #ارشاد #وزارت_ارشاد #چاپ #نشر #انتشار #انتشارات #دکل #فشارقوی #انتقال #ترانس #ولتاژ #لامپ #شبکه #توانیر


25

همشهریان ما خود را با طاعون تطبیق داده بودند و می توان گفت که همرنگ محیط شده بودند زیرا کار دیگری از آنان ساخته نبود. طبیعی است که باز هم حالت بدبختی و رنج را داشتند اما دیگر نیش آن را احساس نمی کردند. گذشته از آن مثلا دکتر ریو متوجه می شد که بدبختی همین است. زیرا عادت به نومیدی از خود نومیدی بدتر است. پیش از این جداماندگان واقعا بدبخت نبودند. در رنج آنان فروغی بود که تازه خاموش شده بود.....باید این را گفت که طاعون همه ی قدرت عشق و حتی دوستی را از آنان سلب کرده بود. زیرا عشق کمی به آینده احتیاج دارد و برای ما فقط لحظه ها وجود داشت....
(طاعون، کامو، سیدحسینی، ص ۲۱۴)
پ.ن: تراژیک ترین جمله ای که می تونستم بشنوم: “عشق کمی به آینده احتیاج دارد.” 😔 #طاعون #آلبر_کامو #اگزیستانسیالیسم #روانپزشکی #روانشناسی #رواندرمانی #رواندرمانی_تحلیلی #روانکاوی #ذهن #ادبیات #داستان #نمایشنامه #رمان #کتاب #کتابخوانی


4

.
زمانی که در یک رختخواب گرم و نمناک خوابیده بودم همه این مسائل برایم به اندازه جوی ارزش نداشت و دراین موقع نمی‌خواستم بدانم که حقیقتا خدائی وجود دارد یا این که فقط مظهر فرمانروایان روی زمین است که برای استحکام مقام الوهیت و چاپیدن رعایای خود تصور کرده‌اند. تصویر روی زمین را به آسمان منعکس کرده‌اند. فقط می‌خواستم بدانم که شب را به صبح می‌رسانم یا نه.
.
#بوف_کور
#صادق_هدایت
.

#کتابدونی #کتاب #کتابخوانی #داستان #رمان #مطالعه #معرفی_کتاب#کتابفروشی#کتابفروش#داستان#رمان_خارجی#کتابخانه
#book#books#bookstagram#bookworm#booklover#bookish#ketabdoni#bookstore#iran#isfahan#tabriz


11

...
بخشی از متن کتاب:
-به هر حال همه,هیچ چیز نیستند مگر مجموعه ای از رفتار.وزن معنوی هر کس مجموع وزن رفتارهاشه.به نظر می رسه که هر انتخاب مثل خطی است که بر صفحه ی سفید هستی خودمون می کشیم.بسیاری از آدمها که انتخاب هاشون خوب نیست در طول زندگی مجموعه ای از خط های کج و کوله و نامفهوم تولید می کنن که هیچ معنای روشنی ندارن.اما اون ها که انتخاب هاشون درسته,رفتارهاشون خطوط متوازن و معناداری رو به وجود می آره.چیزی شبیه به یک تابلو نقاشی.
...
سلام دوستای خوبم امیدوارم حال دلتون خوب باشه😉
این کتاب رو خیلی وقت پیش یکی از فالوورها بهم پیشنهاد داد و من تهیه کردم و خوندمش کتاب خیلی قشنگی بود,و مسلما اگر قشنگ نبود تا چاپ شصت و ششم نمیرسید.
روی ماه خداوند را ببوس در حقیقت داستان شک به چیستی وجود انسان و خداست
داستان زندگی مردی که در مورد خودش و خدایی که تا چندی قبل می شناخته دچار شک و تردید می شود.
شخصیت اصلی داستان یونس دانشجوی دکترای پژوهشگری اجتماعی است که برای پایان نامه اش در حال تحقیق و جستجو است و...
اتفاقاتی که در طی داستان میوفته,نمیگم که جذاب تر باشه وقتی خواستید این کتاب رو بخونید.
اونایی که این کتاب رو خوندن نظراتشون رو بنویسید و اونایی هم که نخوندن حتما بخونن👋❤️
🌺.
روی ماه خداوند را ببوس-مصطفی مستور
112صفحه
9800تومان
نشر مرکز
#کتاب #کتابخوانی #نویسنده #روی_ماه_خداوندرا_ببوس #متن #معرفی_کتاب


0

📚
این کتاب داستان سه زن رو تو شرایط سخت دنبال می کنه.

مدلین یه زن سرسخت، بامزه، مهربون و تلخ هست که همه چیز رو به یاد داره و هیچ کس رو نمیبخشه. شوهر سابق با زن جدیدش به محله مدلین نقل مکان کرده و دختر کوچیکشون تو با کوچکترین دختر مدلین تو یه مهدکودک و یه کلاس هستن. و وقتی ابیگیل(دختر بزرگ مدلین) شوهر سابقش رو به اون ترجیح میده شرایط بدتر میشه.

سلست زنی هست که وقتی وارد جایی میشه تمام چشم ها دنبالش میکنن. با وجود پسرای دوقلوش کمی خسته به نظر میرسه. سلست و همسرش آماده ان که با ورود بچه هاشون به مهدکودک اونجا رو مال خودشون کنن. اما وفاداری بهای سنگینی داره و سلست باید اونو بپردازه.
جین که تازه به این شهر اومده، مادر تنها و جوونی هست که یه مادر دیگه اونو با پرستار بچه اشتباه میگیره. جین درونش خیلی ناراحته و شک های پنهانی ای درباره پسرش داره. اما چرا؟ وقتی مدلین و سلست با جین دوست میشن و اونو زیر بال و پرشون میگیرن، خبر ندارن که با اومدن اون و پسرش شرایط برای همشون تغییر میکنه.
دروغ های کوچک بزرگ درباره شوهران سابق و همسران دوم، مادرها و دخترها، رسوایی در مدرسه و دروغ های کوچکی است که هر روز به خودمون میگیم تا دووم بیاریم.
📚
من همین چند ساعت پیش این کتابو تموم کردم. باورم نمیشه انقدر خوب بوده باشه. عالی بود.
یعنی یک درصد (انصافا یک درصد) فکر نمی کردم انقدر شوکه بشم.
در عین حال که داستان و شخصیت ها فوق العاده بودن، با مسائلی سر و کار داشت که مشکلات امروز همه کشورا محسوب میشن.
مهم نیست قیافه افراد چطوره اونا میتونن هر شخصیتی داشته باشن و وقتی خود واقعیشون رو میبینی حتی نمی تونی به چشمات اعتماد کنی.


2

اولش کتاب ها را بر اساس طعمشان فقط می خوردم، خوشحال گاز می زدم و می جویدم. اما خیلی زود شروع کردم به پراکنده خواندن دور و بر لبه های غذاهایم و با گذشت زمان، بیشتر خواندم و کمتر جویدم، تا اینکه در نهایت کمابیش تمام ساعت های بیداری ام را صرف خواندن کردم و فقط حاشیه ها را می جویدم. و آه ، آن وقت چقدر به خاطر آن سوراخ های مخوف تاسف خوردم! در بعضی موارد که نسخه دیگری از کتاب وجود نداشت، مجبور شده ام سال ها صبر کنم تا این جاهای خالی را پر کنم سر این قضیه اصلاً به خودم افتخار نمی کنم.
.
بخشی از کتاب " فرمین موش کتاب خوان" داستان موش فرهیخته ای که کتاب می خواند و روزنامه، فیلم می بیند و تاتر، نوازنده است و دغدغه هایش از خوردن جدی تر! سوژه خوبی برای ساخت انیمیشن که به مراتب از راتاتویی قوی تره، پیشنهاد میکنم بخونیدش شخصیت پردازی فرمین به قدری قوی و قابل باوره که شما قطعاً بعد از خوندن این کتاب شهرنشینی مهربان تر و فکورتر با موش ها و گربه ها و سگ ها و.... شهری خواهید بود.
.
#با_حیوانات_مهربان_باشیم #کتابخوانی #پیشنهاد_کتاب #فرمین_موش_کتاب_خوان #نشر_مرکز #پوپه_میثاقی


3

#یک_جمعه_یک_کتاب
این هفته درس های ایلان ماسک
کتاب خوب روان نکات جالبی از مفهوم سطح اول من
#کتاب #کتابخوانی #کتابخوان #بخوان #بخوانیم_و_توصیه_کنیم #بخوانیم_هدیه_دهیم #کتاب_بخوانیم


2

⭐️
سکوت در اثر بستن دهان نیست؛

در اثر باز کردن فکر است،
هر چه فکر بازتر، سکوت بیشتر،
هر چه فکر بسته تر، دهان بازتر!
#کتاب_خوب #کتابخوانی #منوکتابام #ذهن_من_کتاب_من #سکوت #فکر #نیک


0

برنامه گالری ها و نگارخانه های شیراز در هفته نخست تیرماه ۱۳۹۷ ⭕️✅🔽 " نگارخانه تاروپود" 🔹اکسپو تورنتو🔻
چاپ دستی | اکسپو سالانه تورنتو
25 خرداد تا 6 تیرماه97
گشایش: جمعه ساعت 17 ✅🔽 نگارخانه وصال شيرازی

طراحی، نقاشی | مسعود کشمیری
1 تا 12 تيرماه97

خیابان مشکین فام، هتل هما ⭕️✅🔽 نگارخانه "رومی"

هفته صنایع دستی
صنایع دستی | گروهی
جمعه 26 خرداد ساعت 19
تا 6 تيرماه97

م.احسان، وحدت3، بعد از تاکسی خورشید ⭕️✅🔽 نگارخانه "آشنا" 🔹خلوت🔻
عکس | گروهی
تورج آقاييان، الناز نوروزی، حامد آهنی، محسن پوربختيار
1 تا 7 تيرماه97 ⭕️✅🔽 " نگارخانه آبان " 🔹اشیاء🔻
عکس | امیرحسین طاهری
1 تا 14 تیرماه97

عفیف آباد، بین کوچه18 و20 ⭕️✅🔽 نگارخانه "جم" 🔹«فرياد»🔻
نقاشی خط | امیرحسین پناهی
1 تا 6 تيرماه97

میدان اطلسی به سمت میدان ابوالکلام،بین کوچه ۷و۹ ⭕️✅🔽 نگارخانه "پيرسوک" 🔹...و قابیل زنده ماند🔻
نقاشی | شادی معظمی
1 تا 12تیرماه97
ساعت 19 تا 23
خیابان رودکی، انتهای ک4، کوچه38 ⭕️✅🔽 نگارخانه "سروناز" 🔹آن سوی ديوار🔻
دومین بزرگداشت عباس کيارستمی
چاپ دستی | گروهی
همزمان با تهران، یزد، کرمان، اصفهان
1تا 14 تیر97

@farsgallery به نقل از
ttps://t.me/honarshiraz24
http://shirazhonar24.com
https://www.instagram.com/honarshiraz24

#honarshiraz24خبرگزاری_هنرشیراز#شیرازپایتخت_فرهنگ_هنروتمدن #شیراز #هنر #عکاسی #هنرهای_تجسمی #هنرهای_نمایشی #موسیقی #فیلم_کوتاه #فیلم #انیمیشن #فرهنگ #ادبیات
#شهرستانهای_فارس #کتاب #کتابخوانی #هنرهای_سنتی #صنایع_دستی #هنرنو #نویدجعفری


0

عكس ارسالي از📚📚📗: .

@h.rahimi.lake 
کتاب ها ناباب ترین رفیق هایم شدند!!!
دست شان را که بگیری کار از کار گذشته است ، دیگر نه گذر زمان حس میکنی و نه در دنیای دیگران خواهی ماند ، دور میشوی،گاهی به اهرام میروی در مصر ، گاهی در کنار رودی چون پیدرا گریه میکنی ، گاهی میشوی قیدار و سر از طهران در می آوری، خلاصه هر لحظه را در دنیای متفاوت خودت سپری میکنی با یک بغل دلتنگی میشوی ملای رومی یا به اشارتی میشوی ورونیکای دیوانه ...
این روز ها بهترین رفقای ناباب کتابها میتوانند باشند،تا ساعتی از روزمرگی رهایت کنند...
#حضرت_مبهم #حضرت_جانا
#کتابخان
.
.
.

#كتابخانه_من@book_selfie
----------------------------------------------------------------
از دوستانی که ما رو همراهی میکنند بسیار متشکریم
با ارسال تصاویر خودتون در این پویش ما رو همراهی کنید.
دوستان عزيز كتابخونتونم ممنون ميشيم تگ كنيد

با کمال تشکر
_______________________________________________

#کتاب #کتاب_خوب #کتابخوانی
#کتاب#کتاب_بخوانیم #مطالعه_کنیم
#دنیا #بوک_مارک #ایران #خواندن
#بوک #نویسنده #خوندن #کتاب_باز
#پیشنهاد_کتاب #مطالعه #کتابم_کو
#داستان #معرفی_کتاب_خوب #کتاب_الکترونیک#bookselfie #book #mylibrary #mybook #bookloversday #bookstagrammer


2

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاش کردیم اعتبارات متمرکز را از سطح ملی به استانی سوق دهیم/ استاندار فارس: ساخت تالار مرکزی شیراز سومین پروژه ملی است که با مشارکت بخش خصوصی به طور جامع به بهره برداری برسد/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: برای تالار مرکزی شیراز، سی درصد پیشرفت فیزیکی داریم و در ادامه نیاز به ٥٥ ملیار تومان اعتبار دارد که در صورت تصویب طرحها پیشنهادی سرمایه گذاران با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

ttps://t.me/honarshiraz24
http://shirazhonar24.com
https://www.instagram.com/honarshiraz24

#honarshiraz24خبرگزاری_هنرشیراز#شیرازپایتخت_فرهنگ_هنروتمدن #شیراز #هنر #عکاسی #هنرهای_تجسمی #هنرهای_نمایشی #موسیقی #فیلم_کوتاه #فیلم #انیمیشن #فرهنگ #ادبیات
#شهرستانهای_فارس #کتاب #کتابخوانی #هنرهای_سنتی #صنایع_دستی #هنرنو #نویدجعفری


1

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید تالار مرکزی شیراز؛ با اعلام اهمیت مشارکت سرمایه گذاران گفت: تلاش کردیم اعتبارات متمرکز را از سطح ملی به استانی سوق دهیم.
سی درصد پیشرفت فیزیکی در حال حاضر دارد و این پروژه در زمین به مساحت ١٨٨٠٠ متر مربع با زیربنا ١٤٥٠٠ متر مربع است.

همچنین؛ تاکون ١٧ میلیارد تومان هزینه گردیده و جهت تکمیل آن پیش بینی می شود که در ادامه نیاز به ٥٥ میلیار تومان اعتبار دارد و با مشارکت بخش خصوصی در صورت تصویب طرحها پیشنهادی سرمایه گذاران بر مبنای برآورد بیست روزه و ظرف یک ماه آینده ارائه خواهد شد.

این بسته پیشنهادی تا یک ماه آینده طی برآورد صورت خواهد گرفت و کمتر از ٢٤ ماه تالار مرکزی شیراز با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید که با همراهی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و معاونان انجام گرفت، ضمن اعلام اهمیت مشارکت سرمایه گذاران با بیان اینکه تلاش کریم اعتبارات متمرکز را از سطح ملی به استانی سوق دهیم؛ گفت: البته کافی نیست و برخی از اعتبارات به ماده ٨٠ تبدیل شده است، و این به مفهوم افزایش پایه اعتبارات در سال های آینده در استانها است تا منظور شود.

ttps://t.me/honarshiraz24
http://shirazhonar24.com
https://www.instagram.com/honarshiraz24

#honarshiraz24خبرگزاری_هنرشیراز#شیرازپایتخت_فرهنگ_هنروتمدن #شیراز #هنر #عکاسی #هنرهای_تجسمی #هنرهای_نمایشی #موسیقی #فیلم_کوتاه #فیلم #انیمیشن #فرهنگ #ادبیات
#شهرستانهای_فارس #کتاب #کتابخوانی #هنرهای_سنتی #صنایع_دستی #هنرنو #نویدجعفری


0


📆 زادروز آنا آخماتووا‌

⏹️ فردا زادروز آنا آخماتووا است. آنا اخماتووا درسال ۱۸۸۹ در اُدسا در یک خانواده متمول به‌دنیا آمد. وی سال‌های کودکی‌اش را در تسارسکوی سلو در سکون و سکوتی، در کودکستانی سرد گذراند. بیشتر در همان زادگاهش به تحصیل پرداخت، اگرچه تحصیلات ادبی پیشرفته را بعداً در پطرزبورگ دنبال کرد.

⏺️ هنوز دختر مدرسه‌ای بود که به شاعر نوخاسته گومیلیوف برخورد، و پیوند نزدیکی با او برقرار کرد. هر دو جوان تحت تأثیر اینوکنتی آننسکی شاعر استاد قرار گرفتند که مربی فاضل گومیلیوف بود.

⏺️ کمی بعد این زوج جوان جزئی از شور و هیجان روشنفکری در محافل قلندرانه - هنری پترزبورگِ پیش از جنگ شدند.

⏺️ در همین ایام دو بار به پاریس سفر کردند، نخستین سفر در ۱۹۱۰ سفر ماه عسلشان بود. در ۱۹۱۱ نیز باز به پاریس رفتند. این زمان دوره جوش و خروش بزرگ خلاق در هر دو پایتخت، و یکی از دوره‌های بارورسازی متقابل سریع روشنفکری بود.

⏺️ آثار اولیه‌اش عامه پسندند. از ۱۹۲۵ تا ۱۹۴۰ به صورت غیر رسمی، شعرش تحریم شد که در طول این مدت خودش را وقف نقد ادبی کرد. بعدها شعر بلندی به یاد قربانیان استالین سرود.

⏺️ تغییرات سیاسی ایجاد شده، باعث شد که به عضویت اتحادیه نویسندگان پذیرفته شود اما جنگ جهانی دوم، حکم به عدم انتشار شعرهایش داد. به ترجمه آثاری از ویکتور هوگو نیز پرداخت و در ۱۹۶۵ دکترای افتخاری دانشگاه آکسفورد به او اعطا شد. او سرانجام در سن ۷۶ سالگی در لنینگراد درگذشت. ‌#khaterneshan #calendar #book #ketab #literature #quote #quoteoftheday #poetry #poet #poets #poem #annaakhmatova
#خاطرنشان #مناسبت #تقویم #تاریخ #کتاب #کتابخوانی #ادبیات #کتاب_خوب #کتابخوانی #مطالعه #شعر #شاعر #آناآخماتووا #آنا_آخماتووا


0

تازه دو هفته بود که آنجا کار می‌کردم. با تمام احترامی که برای استعدادهای خودم قائلم، باید اعتراف کنم که به هر حال برای آن‌ها تازه‌وارد به حساب می‌آمدم. با این حال، سعی می‌کردم تا حد ممکن کمتر سؤال کنم. می‌خواستم در کوتاه‌ترین زمان ممکن خودم را طوری نشان بدهم که همه‌جوره رویم حساب کنند.
در شغل قبلی‌ام یکی از سرگروه‌های مهم بودم. نمی‌شود گفت رئیس یا حتی مدیر گروه، اما فردی بودم که بعضی اوقات اجازه داشت به دیگران امر و نهی کند؛ نه همیشه، و نه به‌عنوان کارمندی متملق و چاپلوس و نه ابداً آدمی بله‌قربان‌گو، اما کسی که همیشه مورد احترام واقع می‌شد و ...
#راز_آن_اتاق
#یوناس_کارلسون
#مائده_مرتضوی
#کتاب #کتابخوانی #مطالعه #پیشنهاد_کتاب #کتاب_خوب #کتاب_خوب_بخوانیم #پیشنهاد_کتاب
#معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #فروشگاه_اینترنتی_کتاب #بوکیکو
#خرید_آنلاین_کتاب #تخفیف #تخفیف_ویژه #تخفیف_کتاب


0

- ساتی نبودی دانشگاه سوت و کور بود. - الان برگشتم قول دادم تا مدتی آتش بس باشه. - دیشب که گفتی رفتی سواحل مدیترانه؟
- من گفتم تو چرا باورت شد؟ البته رفته بودم صبح زود برگشتم. تو فرودگاه مامانم زنگ زد گفت برو دانشگاه بچه ها تحصن کردن مدیر خواسته شر بخوابه، گفته فعلا بری تدریس کنی سرت گرم بشه. می خوان دست بچه اسباب بازی بدن ساکت نگهم دارن. تو چطوری؟ شوهر پیدا کردی؟
- نه بابا! کی منو می گیره؟
- تابلو اعلانات داره راه می افته. از فردا آگهی بدید. - چشم استاد!
همه می خندیدن و از اینکه برگشته بود دانشگاه خوشحال بودن. جای نشستنم رو با مهشید عوض کردم و گوشه دیوار نشستم تا باهاش چشم تو چشم نشم. خوشبختانه خودش هم اصلا این سمت رو نگاه نمی کرد. بعد از کلی چرت و پرت گفتن با بقیه دانشجوها شروع کرد به درس دادن. خیلی نگذشته بود که فهمیدم مسئولین دانشگاه حق دارن نتونن از این آدم بگذرن. مبحثی که داشت درس می داد یکی از موضوعات مهم رشته ما بود که من هرکاری می کردم نمی فهمیدمش. تو ده دقیقه با روش خیلی خاص خودش طوری بازش کرد که همه درکش کردن. با مثال های مسخره تعریفش می کرد. فرمول سختی که داشت یاد بقیه می داد شبیه جک شیرینی شده بود که محال بود فراموشش کنی. هربار امیر سعی کرده بود اینو یاد بقیه بده ولی تنها چیزی که از حرف هاش می فهمیدیم یک سری عدد و علائم ریاضی بود و حفظ کردنش خیلی سخت می شد.
مهشید تمام مدت غمزده خیره شده بود به دفتر و کتابش و گاهی اشک هاشو پاک می کرد. درس دادنش که تموم شد گیر داد به مهشید: هی تپلی تو چرا گریه می کنی؟ - سر به سر من نذار اعصاب ندارم. - بچه ها شنیدید می گن اون هایی که گرد و قلنبه هستن از بقیه مهربونترن؟ من به این موضوع ایمان دارم. مثلا مامان جون خودم. می شناسید که؟
همه می شناختنش و قربون صدقه اش می رفتن: وای مامان جونت خیلی عشقه. - دلیلش تپل بودنشه. وقتی هم قلبشون می شکنه دلت می خواد خودتو بکشی از بس مظلوم میشن. مثل این مهشید خانوم که اگر خواهرم بود هر دوتا لپ هاشو گاز می گرفتم. - میشه بس کنی؟ اصلا به تو چه من گریه می کنم؟
- مگه میشه به ساتی ربط نداشته باشه؟
- می خوام برم بیرون. - باشه برو کی جلوتو گرفته؟ درسمونم تموم شد. ما هم رفتیم. هرکی شوهر می خواد بیاد بیرون.
مهشید از جاش بلند شد من هم سریع وسایلم رو جمع کردم باهاش برم. هنوز به در نرسیده بودیم که ایستاد: پانیذ تو برو می خوام با ساتی حرف بزنم. - دیوونه شدی؟ چی می خوای بهش بگی؟
- اون با من کاری نداره. برو اعصابم خرابه می خوام یه چیزی درباره خودم بهش بگم.
ادامه👇👇👇


12

با هرکی قرار می ذاشت می گفت فقط برای تفریحه حالا چی شده گیر داده به تو نمی دونن جنابعالی لابد تخم طلا داری!
- حالا تو عاشق کی شدی؟ این همه می گی رژیم بگیرم لاغر بشم واسه اینه؟
- آره خوب من هم دل دارم. - طرف کیه؟ از بچه های دانشگاهه؟
- چه فرقی می کنه؟ کی به من چاق نگاه می کنه؟
- خوبه خودت می گی دل داری! - ساتیار راست میگه. هر زنی باید بتونه بره به کسی که دوستش داره حرف دلشو بزنه. - ساتیار غلط کرده. دلم می خواد اینطوری بگیرم گردنشو توی دستم.... #39
#مگس

حرفم نیمه کاره موند. چون در کلاس باز شد و ساتیار با سرو صدا وارد کلاس شد: سورپریز!
همه شروع کردن به سوت و دست اون هم جلوی بقیه تعظیم می کرد و ازشون بابت استقبالشون تشکر می کرد. من خشکم زده بود و همچنان دست هامو به حالتی می خواستم گلوشو بگیرم خفه کنم نگه داشته بودم.
- خوب دخملا و پسرای خوشگل خبر خوبی براتون دارم. از امروز به عنوان استادیار قراره تا مدتی که فخری جون تشریف ندارن بنده براتون درس بدم.
تنها چیزی که توی اون لحظه به ذهنم رسید واژه : «وای بدبخت شدم» بود. تیپ اسپرت ساده ای زده بود و کیف ارتشی روی دوشش انداخته بود. مستقیم رفت پای تخته و با ماژیک بزرگ نوشت: من از خانوم پانیذ محمدی عذرخواهی می کنم. اینجا من فقط استادم و ایشون شاگرد.
خوبه حداقل قرار نیست اینجا سر به سرم بذاره. ماژیک رو گوشه ای پرت کرد به جای اینکه روی صندلی بشینه پرید روی میز و شروع به شوخی کردن با بقیه کرد: تو چطوری؟


2

#38
#مگس

از عصبانیت فقط توی اتاق قدم رو می رفتم. اگر برگرده دانشگاه دیگه من ساکت نمی مونم. حق با مامان و بابا بود باید ازش شکایت می کردیم. حالا مدرک دستمون داده بود. وارد حریم خصوصی ما شده و اینکار جرم سنگینی براش داره. کافیه یکی از عکس های من یا امیرو منتشر کنه تا چند سالی بره آب خنک بخوره. دیگه بهش رحم نمی کنم.
کلافه روی تخت نشستم. شاید باید به بابا می گفتم ولی اینبار دلم می خواست خودم از عهده اش بر بیام. امیر پیغام فرستاده بود که نگران چیزی نباشم خودش فردا میره دفتر مدیر تا حق این دیوانه رو بذاره کف دستش.
روز بعد وقتی وارد دانشگاه شدم از صحنه ای که می دیدم شاخ در آوردم. تعداد زیادی از دانشجوها کف زمین طبقه اول نشسته بودن و توی دست هاشون کاغذهایی به نشانه اعتراض گرفته بودن: «ما خواستار بازگشت قدرتمند ساتیار احمدی هستیم.» مامورین حراست سعی می کردن متفرقشون کنن ولی فایده نداشت. هرچی تهدیدشون می کردن دوباره کمی جا به جا می شدن و به تحصن کردنشون ادامه می دادن. پشت کردم و سوار آسانسور شدم. به طبقه خودمون که رسیدم دیدم دوباره دارن تابلوی اعلاناتی که ساتی قبلا راه انداخته بود و همه توش آگهی پیدا کردن شوهر می ذاشتن نصب می کنن. دیگه مطمئن شدم به زودی تشریفشو میاره.
مهشید سرکلاس نشسته بود. رفتم کنارش با حرص کیفمو انداختم روی صندلی و نگاهی به بقیه کردم: مهشید اگر این برگرده دانشگاه من دیگه ساکت نمی مونم.
فقط گفت: اوهوم! سرشو بلند نکرد. حس کردم ناراحته. خم شدم دستی پشتش گذاشتم: مهشید خوبی؟
سرشو که بلند کرد دیدم صورتش خیس اشکه: مهشید چی شده؟ چرا گریه می کنی؟ - می دونی چیه؟ من اگر جای تو بودم به محض اینکه ساتی بر می گشت می رفتم باهاش دوست می شدم. - چرت و پرت نگو من بمیرم هم جواب سلامشو نمی دم. - جای من بودی چی کار می کردی؟ هان؟ چاقم هیچکس محلم نمی ذاره. انگار من قلب ندارم. احساس ندارم. - عشقم به جهنم که محلت نمی ذارن تو عشق منی. - من نمی خوام عشق تو باشم. می خوام عشق اونی باشم که دوستش دارم. - کلک عاشق شدی من خبر ندارم؟
- اوهوم! اصلا منو نمی بینه. - می بینه عزیزم. اصلا نبینه به جهنم لابد لیاقتتو نداره. - معلومه که تو باید اینو بگی. ساتی نشد پسرخاله جونت هست. اصلا اون نباشه یکی دیگه چون تو لاغری شاگرد اول دانشگاه هم هستی. ساتی کاری کرده کل پسرای دانشگاه فکر می کنن تو یه تیکه جواهری که اینطور گیر داده بهت. خبر نداری پشت سرت چه حرف هایی می زنن. - مثلا چی می گن؟ - چه می دونم؟ همه می دونن ساتی به هیچکس نمی گفت دوست دخترشه.


2

.
کتاب بعدی که قصد دارین بخونید چیه؟👌☺️
.
.
هر روز مطالعه كنيد چهره تون نه ، ولى ذهنتون #جذاب تر ميشه...
.
.
#مطالعه
#کتابخوانی
#کتاب
.


133

----------- #کتاب_خانه شماره 677 ----------
کتابخانه‌ی دوست گرامی @maed.edl

شما هم لطف ‌کنید: عکس کتابخانه‌ی شخصی خود را از طریق دایرکت برای ما ارسال و دوستان خود را برای پاسداشت این فرهنگ دوست داشتنی به صفحه‌ی ما دعوت کنید.

لینک کانال ما در قسمت بیوگرافی
خوشحال میشیم افتخار همراهی شما رو داشته باشیم. 🙏🌹 #کتاب #کتابخوانی #فرهنگ #زندگی #لذت #خانه #طراحی_خانه #ادبیات #علم #زیبایی #نشاط #دنج #شعر #داستان #طنز #چیدمان #رمان #سبک_زندگی #قفسه #داستانک


2

.
باغ فردوس یه کتاب فروشی دنج با حال و هوای عالی داره ، که هر بار که از جلوی اون رد میشم ناخودآگاه واردش میشم و به کتابها نگاه میکنم
.
اتفاقا دیروز که رفته بودم باغ فردوس و داشتم به کتابهاش نگاه می کردم، گوشی خودمو بیرون آوردم، عکس گرفتم و توی اپ دیتاشهر حاضری زدم
.
بعدش یه اتفاق جالب افتاد... توی صفحه «حاضری» ها، دیدم که خواهرم 5 دقیقه پیش حاضری زده، بهش «پیام مستقیم» دادم که هنوز اینجایی؟
.
از دانشگاه اومده بود اینجا، تا عصر توی باغ فردوس بودیم و خاطرات خوبمون رو برای همیشه با دیتاشهر ثبت کردیم
.
#دیتاشهر#باغ#باغ_فردوس#کتاب#کتاب_فروشی#حاضری#شبکه_اجتماعی#پیام#پیام_خصوصی#کتابخوانی


0

@kafebook.ir
عنوان #موش‌_ها_و_آدم‌_ها
نویسنده #جان_استاین‌_بک
ترجمه #سروش_حبیبی
انتشارات #ماهی
____
این رمان، در مورد جورج و لنی است. دو دوست با ویژگی‌های متفاوت. جورج فردی ریزنقش و زیرک است اما لنی فردی شیرین عقل و پرقدرت است. آن‌ها به دنبال کار از مزرعه‌ای به مزرعه دیگر کوچ می‌کنند و...
کتاب داستان بسیار جذاب و گیرایی دارد که جامعه آمریکا را در زمان دشوار رکود اقتصادی و خشکسالی به خوبی نشان می‌دهد. زمانی که بحران سال ۱۹۲۹ باعث بیکار شدن میلیون‌ها کارگر شد. خواندن کتاب موش‌ها و آدم‌ها را به شدت توصیه می‌کنیم. ما این کتاب را در لیست کتاب‌های پیشنهادی کافه‌بوک نیز قرار داده‌ایم.
موش‌ها و آدم‌ها داستان زندگی سخت کارگرانی است که برای لقمه‌ای غذا از مزرعه‌ای به مزرعه دیگر کوچ می‌کنند. همیشه مورد ظلم قرار می‌گیرند و همواره به تندی به آن‌ها رفتار می‌شود. موش نیز در این رمان نماد همین قشر است. قشر کارگران بدبختی که همانند موش در چنگال اربابان گرفتارند به زندگی نکبت‌بار خود رضایت داده‌اند. با کارگران به بدترین شیوه ممکن رفتار می‌شود و هیچ امکانات رفاهی در اختیار آنان قرار داده نمی‌شود، این کارگران هیچ امیدی به زندگی ندارد و صرفا هستند و زندگی می‌کنند.
موضوع مورد توجه دیگری که در این کتاب بسیار به آن پرداخته می‌شود، موضوع تنهایی کارگران است و...
🌟🌟🌟🌟🌟
معرفی این رمان را همراه با اینفوگرافی آن در سایت کافه‌بوک بخوانید:
www.kafebook.ir
لیست کتاب‌های پیشنهادی کافه‌بوک را نیز می‌توانید در سایت مشاهده کنید.


3

#سه_شنبه_ها_با_موری
#میچ_آلبوم
#رمان_خارجی
#کتابخوانی
#تخفیف
#کتاب_خوب
#فروش_ویژه
#رضا_زارع
#کتاب_بخوانیم
#فروشگاه
#اینترنتی
#کتاب #ایران
#کتابخانه
کتاب سه شنبه ها با موری اثر زیبای میچ آلبوم می باشد.
این کتاب را با با تخفیف ۲۵٪ و قیمت ۱۳۰۰۰ تومان تهیه کنید.


4

ننه: فقط یک هنر را باید یاد بگیری
و آن هم تحمل است، تحمل
مریم: تحمل چی ننه؟
ننه: نگران آن نباش،موضوع کم نمی آوری. 📕 هزار خورشید تابان
📝 خالد حسینی
🍃Channel | @book09100065089
#کتاب_متاب
#کتاب_بخونیم
#کتاب_خوب
#کتابخوانی #کتابسرای_کوثر✨
#خالد_حسینی
#هزار_خورشید_تابان


0

هر صبح یک روز جدید در انتظار ماست.انسان ها می گویند که اگر خوش شانس باشی بهتر است.اما من ترجیح می دهم که هوشیار باشم.
چرا که وقتی شانس به سراغم بیاید از دستش نخواهم داد.
پیرمرد و دریا.‌‌‌‌‌.....کتاب مفهومیه که به من قدرت و شکست ناپذیری داد اینکه باید با مشکلات مقابله کرد و عقب نکشید..‌‌‌....
#کتاب #پیرمرد_و_دریا #کتابخوانی


0

📖
📓تاریخ مشروطه ایران
نوشته:احمد کسروی
انتشارات امیرکبیر 1349
✔️جلدسلفون،قطع وزیری،906 صفحه،مصور
📓تاریخ هجده ساله آذربایجان(جلد دوم تاریخ مشروطه)
نوشته:احمد کسروی
انتشارات امیرکبیر 1346
✔️جلد سلفون،قطع وزیری،896 صفحه،مصور
📓قیمت دوجلد باهم:380 تومان
. ....
#کتاب #کتاب_کمیاب #کتاب_نایاب #کتاب_قدیمی #کتاب_دیگر #تاریخ #تاریخ_مشروطه_ایران #تاریخ_هجده_ساله_آذربایجان #احمد_کسروی #انتشارات_امیرکبیر #نایاب #مشروطیت #کسروی #مشروطه #ستارخان #باقرخان #کتاب_خوب #کتابخوانی #کتاب_باز #جلد_سلفون


4

📄 #برشی_از_یک_کتاب

اگر کسی به رستوران بیاید و به شما پیشنهاد دهد که در ازای دادن یک پیتزا به شما، در باقی عمر از شما سوء استفاده کند، به او خواهید خندید... اما اگر شما در خیابان زندگی می کردید و روزهای متوالی چیزی نخورده بودید و شخصی با این پیشنهاد به نزد شما می آمد، این پیشنهاد برای شما قابل توجه بود... ما در زندگی، همانقدر که به خود بها و ارزش می دهیم، ارزش داریم. در این صورت، هیچکس به اندازه ی خود شما نمی تواند از شما سوء استفاده کند... 📖 #زندگی_خود_را_در_هفت_روز_تغییر_دهید
🗿 #پل_مکنا

#کتاب
#کتابخوانی
#کتابخوانی_با_هم
#کتابخوان
#کتاب_خوب
#کتاب_بخوانیم
#فرهنگسازی
#پیشرفت
#تمدن
#کتابخانه
#book
#reading
#readings
#book_reading
#book_readings
#my_life
#library
#think
#مطالعه
#دانش
#فراسوی_ذهن
#زندگی_من


2

📗📘📙
در کمین کتابخانه ی برادر 😏

#کتاب #کتابخوانی #کتابخانه


1

📄 #برشی_از_یک_کتاب  همواره با این تجربه رو به رو میشوم و هربار هم سعی میکنم که آن را انکار کنم، به رغم وضوح و روشنی اش نمیخواهم آن را باور کنم؛ اینکه اغلب مردم فاقد وجدان فکری هستند. بسیاری از اوقات حتی فکر کرده ام که اگر دارای این وجدان باشیم حتی در داخل شلوغ ترین شهرها خود را تنها و میان بیابان حس میکنیم... هرکس به شما به چشم بیگانه ای نگاه میکند، ترازوی خود را به کار می اندازد و این یکی شما را بد و آن یکی شما را خوب مینامد؛ هیچکس از اینکه به او بگویید وزنه های ترازویش توخالی است از شرم سرخ نمیشود... 📖 #حکمت_شادان
🗿 #فردریش_نیچه

#کتاب
#کتابخوانی
#کتابخوانی_با_هم
#کتابخوان
#کتاب_خوب
#کتاب_بخوانیم
#فرهنگسازی
#پیشرفت
#تمدن
#کتابخانه
#book
#reading
#readings
#book_reading
#book_readings
#my_life
#library
#think
#مطالعه
#دانش
#فراسوی_ذهن
#زندگی_من


0

📚 معرفی کتاب در استوری 📖 #نماد_گمشده
🗿 #دن_براون
📚 جلد سوم کتاب #شیاطین_و_فرشتگان

کتابش فوق العاده اس و پیشنهاد می کنم حتما بخونید دوستای عزیزم.. مخصوصا به دوستانی این کتاب رو پیشنهاد می کنم که عاشق #نماد_شناسی و #باستان_شناسی هستند.… #کتاب
#کتابخوانی
#کتابخوانی_با_هم
#کتابخوان
#کتاب_خوب
#کتاب_بخوانیم
#فرهنگسازی
#پیشرفت
#تمدن
#کتابخانه
#book
#reading
#readings
#book_reading
#book_readings
#my_life
#library
#think
#مطالعه
#دانش
#فراسوی_ذهن
#زندگی_من


0

.
چاشنی: تاریخی
.
« اسطوره» و «رویا» واجد تصاویر، نمادها و رویدادهایی قابل تفسیرند. اما آیا اسطوره را می توان همچون رویا تفسیر رمز گشایی کرد، یا بالعکس؟ الیاده در این کتاب مرزهای عوالم خواب گزارانه (تعبیر خواب) و عوالم اسطوره ای را مد نظر داشته و با تشریح آیین ها و مناسک انسان سنتی، از نماد پردازی دینی به اضطراب انسان مدرن رسیده است.
.
www.30Book.com
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #فروشگاه_کتاب #تخفیف #نویسنده #پیشنهاد_کتاب #پیشنهادکتاب #مطالعه #پیشنهاد_مطالعه #سیبوک #حراج #تاریخ #کتابخوانی #کتابخانه #کتابفروشی


1

📚📚📚
خوانده شده در خرداد ماه🤩
#نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد مدت ها بود که میخواستم این کتاب رو بخونم 😄
#آیاس_پنامبرا_1969 اصن مگه میشه موضوع کتاب و کتابخونه باشه و دوسش نداشت؟!📖
#من_یک_نجات_یافته_ام پر از جملات الهام بخش😍 پیشنهادم اینه اگه قصد خوندن این کتاب رو دارید روزی یکی دو تا داستان رو بخونید نه مثل من🤦🏻‍♀️
#مثل_آب_برای_شکلات کتاب رو دوست داشتم به جز اون قسمت های مربوط به آشپزی😇
#دختر_پنهانم در مورد این کتاب همش انتظار یک اتفاق خاص رو داشتم!🤠
#کتابخانه_عجیب موراکی جان و فانتزی هایش😍
#با_او_برو کتابی دوست داشتنی💜
#دختری_با_کت_آبی موضوع رو دوست داشتم ولی ترجمه رو نه!👀
#پیش_از_آنکه_بمیرم تینیجری طور بود👧🏻
#book #bookworm #bookstagram #bookish #bookworm_insta #booking #photooftheday #staedtler
#کتاب #کتابدونی#کتابخوانی #رمان #کتاب_بخوانیم #کتاب_خوب #کتاب_خوب_بخوانیم#رنگی_رنگی


7

📢 #پرفروش_های_نوار
📕 #ملت_عشق / ⁣الیف شافاک
📗#سمفونی_مردگان / عباس معروفى
📔#ویکنت_دو_نیم_شده / ایتالو کالوینو
📒#روش‌_های_باز_کردن_سر_صحبت_و_دوست‌_یابی /دان گابور
.
🎧 نوار | اولین اپلیکیشن قانونی کتاب صوتى ⁣📱 ______________________________________________
#نوار #کتاب #کتاب_صوتی #کتاب_خوب #کتابخوانی #کتاب_باز #کتاب_خوانی #کتاب_گویا #ادبیات #روانشناسی #جام_جهانى #فوتبال #کتاب_بخوانیم #رونالدو #نوبل #مسابقه #هنر #زندگی #عشق #داستان_کوتاه #رمان #ادبیات #فرهنگ #جایزه #ایران #اسپانیا


7

📚
دوستان!
امروز میخوام شما رو به یک چالش دعوت کنم!
چالشی که در پایان مدت مقرر شده اش همه یک پله آگاه تر از قبل شده باشیم.
ساده است! “بیشتر کتاب بخوانیم!” 💥
.
‘ من برای تابستان تصمیم دارم هفته ای یک کتاب بخوانم. ‘ 😊
بدیهی است بسته به حجم و سنگینی متن کتاب و البته زمانی که برای کتاب خواندن بصورت روزانه داریم این زمانِ یک هفته ای شاید کم یا زیاد باشد!
اما من کتاب هایی را انتخاب کرده ام که یک هفته خواندنشان کار عجیبی نیست!! .
شما که به این چالش دعوت شده اید می‌توانید آن‌را طور دیگری ادامه بدهید!
مثلا ‘دو هفته ای یک کتاب’ یا ‘هر ماه یک کتاب’ یا حتی مثلا ‘پنج کتابِ من در تابستان!’ یا...🧐
چیزی که مهم است اینه که خودمون رو موظف به انجام چنین کار بکنیم!
در پایان هفته (یا هر مدت مقرر شده ای) کتابی را که در دست دارید یا در هفته گذشته خوانده اید، در استوری‌تان خیلی کوتاه با هشتگ مخصوص خودتان (که در بالا گفتم) معرفی کنید تا اینطوری هرهفته با کتاب ها و موضوعات متنوع بیشتری آشنا بشیم!☺️
.
دوستانی هم که کتاب خوان هستید معرفی کتابِ خوب چیزی است که شما بهتر می توانید از پسش بربیایید! پس ما را از تجربه هایتان بی نصیب نگذارید. 😊🙏🏻
.
یادمان باشد اگر سرانه مطالعه مان تنها ۲ دقیقه در روز است اینجا ما فقط در مقابل خودمان مسئول نیستیم! اینجا من و تو وظیفه داریم که اتمسفر ‘کتاب نخواندن’ در جامعه را تغییر بدهیم!!😎 .
دوستانی که نتوانستم تگ‌شان کنم هم به چالش دعوت اند!! 😊
.
- سینا مجد . یکم تیر ماه ۱۳۹۷ 📌
.
.
.
#کتاب #کتاب_خوب #کتاب_بخوانیم #کتاب_بخونیم #هرهفته_یک_کتاب #هرماه_یک_کتاب #مطالعه #سرانه_مطالعه #کتابخوانی #کتاب_خوانی #کتاب_خواندن


8

برای اولین بار، بعد از انقلاب؛
همه ستاره های فیلمفارسی و موج نو در کتاب " پوسترها و قصه های سینمای ایران"
تدوین و تالیف : داود محمدی فرد؛
#اولین_بار #سینمای_ایران #فیلم_فارسی #موج_نو #سینمای_قبل_از_انقلاب #آن_روزها #ستارگان_سینمای_ایران #نقشها #خاطره_ها #انتشارات_لنجوان #داود_محمدی_فرد #کتاب #کتابخوانی #پوسترها_و_قصه_های_سینمای_ایران
توزیع بزودی در کتابفروشی ها و مراکز فرهنگی معتبر و همچنین سایت سینماتیکت
#iraniancinema #lanjvanpublications #newbook #summer2018 #comingsoon #memories #cinemabooks #moviememories #iraniansuperstars #cinematicket #bookreading #books


0

با ما همراه شوید در #کانال_تلگرامی «شبی یک برگ کتاب»
Telegram.me/Ketaabeshab

در این #کانال هر شب یک برگ از پنج #کتاب با موضوع #گوناگون بارگذاری می شود تا #مخاطب گرامی هر کدام را دوست دارد دنبال نماید. #امید است که با این کار #کتابخوان شویم.

Telegram.me/Ketaabeshab .

#ketaabeshab .
@ketaabeshab
.
#شبی_یک_برگ_کتاب

#کتابخوانی


10