#کوچکی

Instagram photos and videos

#کوچکی#جوش#درمان#کویتیشن#بزرگی#رضا#آكنه#میکرونیدلینگ#brs#مزوتراپی#آراف#الپیجی#تهرانپارس#دکتر#تزريق#كلينيك#جوانسازي#لاغري#زيبايي#مو#پوست#ژل#بوتاكس#لیزر#رژیم#خدا#تعریق#برداشت

Hashtags #کوچکی for Instagram

#عظمت جهان هستی#کوچکی-انسان#عبرت#برگشت به انسانیت#


0

#مرکز #موسیقی #بتهوون برای #اولین بار در سال ۱۳۳۲ توسط #برادران #چمن‌_آرا (#کریم، #عباس، #احد و #محسن) در #مغازه #کوچکی در #خیابان #منوچهری #تهران افتتاح و ده سال بعد، به مغازه‌ای #بزرگ‌تر در خیابان #ولی‌_عصر منتقل شد.خیابان #چهارم #سنایی محل بعدی این فروشگاه بود و در ادامه نیز این فروشگاه به کمی بالاتر از محل قبلی، یعنی #میدان سنایی منتقل شد.اما این #فروشگاه #قدیمی موسیقی به زودی به #خانه موزه بتهوون تبدیل می‌شود؛ فعالیت‌های اجرایی ساخت این محل بیش از یک ماه است که آغاز شده است. فروشگاه قدیمی بتهوون از روز #چهارشنبه #تعطیل شده و عرضه محصولات موسیقی تا زمان راه‌اندازی خانه موزه به صورت #مجازی صورت خواهد گرفت.
«خانه موزه بتهوون» #ششمین مکان #مرکز موسیقی بتهوون در طول این #سال‌ها است که در #فضایی #خاطره‌_انگیز طراحی شده و به بهره‌برداری خواهد رسید.
تلفن:989192434210+


3

ماسك فوق العاده براي پوست
هفته اي دو مرتبه يك خيار بزرگ را كاملا له يا رنده كنيد
سپس اب ان را كمي خالي كرده و ب ان دو قاشق شير اضافه كنيد
و مخلوط را به مدت ٢٠ دقيقه روي پوست گذاشته و بعد از ان با اب ولرم بشوييد. #برداشت میخچه#برداشت زگیل#درمان کلوئید#درمان پارونیشیا #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر#تعریق


3

.
دیشب بعد از حدود ۳ ماه تونستم خوب بخوابم. #خوووووووبا.
ساعت ۶ عصر خوابیدم تا ۸ صبح امروز 😋😊
حدود ۳ ماه بود که به دلایل مختلفی خواب خوبی نداشتم. خواب خوب نداشتن می تونه دلایل زیادی داشته باشه و این دلایل آدم به آدم فرق می کنه...
من اما هر بار تو یه شرایط غیر عادی(نه صرفا شرایط بد) قرار می گیرم اولین مشکلی که برام پیش میاد خوب نخوابیدنه و البته دومیش درست غذا نخوردن😶😶
دیشب اما به اندازه ی ۳ ماه خوب خوابیدم. به اندازه ی ۳ ماه خستگی از چشمام رفت و وقتی می تونی خوب بخوابی یعنی:
دیگه درگیر نیستی. یا کمه کمش دیگه اون درگیری ها انقد کوچیک شدن که نتونن جلوی درست خوابیدنتو بگیرن ....
.
.
.
دلیلش؟؟
دیروز که به یاد پارسال رفتم سر کلاس درس #استاد_جرعه_نوش عزیز، یادم اومد که چقدر پارسال انگیزه داشتم برای #تغییر شرایطی که باب میلم نیست. چقدر در برابر خستگی ها و ناامیدی ها قوی شده بودم چون دلیل بزرگی داشتم برای ادامه.
دیروز خیلی از خودم خجالت کشیدم که این ۳ ماه چقدر به دلایل #کوچکی خودم رو اذیت کردم و دور افتادم از هدفی که برای خودم ساخته بودم و تا همین جاشو به سختی به دست آورده بودم. همون جا سر کلاس به لیلای درونم قول دادم جبران کنم این ۳ ماهو... لیلای درونم فقط لبخند زد چون مطمئنه که قوله من ، #قوله😏👊🏻
.
.
الهام جان، عینکت🤓😉 @elhamkhorshidiii


18

#خدای_مهربانم #گردو#تفاوت_ها
#تفاوت_ها_عامل_ایجاد_زیبایی_هاست
#کوچکی#بزرگی#یا_مفیدی#کدام؟
گاهی کاری از یک وجود کوچک ساخته است که هزاران قطعه ی بزرگ قادر به انجامش نیستند، تمام فرمول ها، قوانین فیزیک، اختراعات و اکتشافات حاصل تلاش سلول های کوچک و بی نظیر مغز برای راحت تر بودن اعضای بزرگتر بدن هستند با این وجود نمی دانم چرا هنوز می خواهیم همانند بشر اولیه و بدوی، مسائل را با زور ، قدرت و قطعات بزرگ حل کنیم که این بزرگترین نماد جهل و عقب ماندگی بشر است.

گفت آسان گیر بر خود کارها ، کز روی طبع
سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش
#حضرت_حافظ
#نعمت_های_پروردگار_مهربانم
#زیبایی_های_طبیعت_در_بهار
#فرشته_ی_مهربانی


8

.
#شب ها که کمی خلوت میکنم
تازه میفهمم چقدر #شلوغ تر شده اطرافم
وقتی سَرَک میکشی به گوشه موشه های #دلت تازه میفهمی شهری شده برای خودش .
شهری به بزرگیه علاقه های #تو
بعضی از خواسته هایت #برج هایی شده اند که از #دور هم‌ پیداست... اما بعضی همان خانه های #کوچکی هستند که نورشان گم میشود در روشناییه #خیابان ها و #پیاده رو ها .

#کاش برج ها #بهترین هایمان باشند و نیازی به تخریب نداشته باشند که بسی #دشوار خواهد بود و آن خانه های کوچک همان چیز هایی باشند که نخواهیم کسی #نگاهش بیوفتد
#نویسنده__
#برج_های_زهرمار
#شهر_من
#منه_شهردار
.۹۷


0

#توضیح در مورد شایعه ساخت نماد چشم شیطان و ستاره صهیونیستی در دیزج شاهرود.

#متاسفانه برخی از رسانه ها و کانال های تلگرامی به دلیل نداشتن اطلاع کافی و عدم تحقیقات. اولین تندیس انتفاضه در کشور را که نشانه اقتدار و مقاومت مردم فلسطین است رو ندانسته قضاوت کردن که این نماد شیطان پرستیست و ستاره پرچم صهیونیست است.

اما اگر اندکی تحقیق و یا توجه به این المان میکردند متوجه میشدند که این المان در میدان ورودی دیزج نصب شده که جزئیات و محتوای این المان به این شرح است.

#یک دست انسان که از آستین بیرون آمده بصورت مشت شده که در داخل مشت سنگ است به ارتفاع 14 متر که از پای این دست گل لاله روییده شده است که نشانه اقتدار حقانیت و استقامت مردم فلسطین در مقابل ظلم است.

#در مقابل این دست ستاره پرچم صهیونیست که مرکز آن چشم شیطان که تار عنکبود بسته است طراحی شده که از 2طرف تبر هایی بر سر این ستاره خورده است و اتش از مرکز ستاره شعلور شده است ک مضمون نابودی اسرائیل هست .

#کوچکی تناسبی این ستاره در مقابل دست بلند انتفاضه پرتاب سنگ توسط دست مشت شده به ستاره.آتش زدن.تبر زدن.و چشم شیطان تار عنکبود بسته همه نشانه های تکمیلی این میدان هست.

#لازم ب ذکر است این میدان توسط مسئول کمیته حمایت از انقلاب مردم فلسطین در کشور. امام جمعه محترم.نماینده شهرستان.فرماندار ..فرماندهان نظامی و انتظامی خانواده شهدا مردم شریف و...در دهه فجر رونمایی گشته است.


1

خدایا
اگر فراموش کردم
که#خدای#بزرگی دارم
تو فراموش نکن که #بنده
#کوچکی داری
بانوازشی
یاشاید تلنگری#آرام
#وجودت را
#مهربانی و #بزرگیت را
ب من#یادآوری کن#❤️


50

#شب_نوزدهم پای فرمایشات دلنشین #پدر_معنوی_شهر_کرج نشستم.
.
چه زیبا فرمود که به #کوچکیِ_گناهی که مرتکب شدی نگاه نکن بلکه به بزرگی کسی نگاه کن که #معصیت او را انجام دادی.
.
چه زیبا فرمود که من هم بر درگاه الهی که میرسم #سر_به_زیر دارم و کوله بارم خالیست.
.
و از همه زیباتر اینکه فرمود اگر چیزی نداریم که به درگاه الهی بریم اما #محبت_علی_علیه_السلام را در سینه هایمان بر درگاه الهی واسطه می بریم که خود سرمایه ای است بَس #عظیم و باارزش.
.
.
#این_آتش_به_اختیار_ماست
#آیت_الله_حسینی_همدانی
#حبیب_شهر
#محبوب_جوانان
#فرمانده_ی_قرارگاه_فرهنگی_استان
#امام_جمعه_بصیر_و_انقلابی_کرج
#شب_های_قدر
#مصلای_امام_خمینی_کرج


1

شما می‌دانید که نباید جوش‌هایتان را بکنید یا فشار دهید، اما آیا می‌دانید واقعا چه ضرری دارد؟
۱. می‌توانید التهاب را بدتر کنید
شما بخاطر ظاهر جوش‌هایتان می‌خواهید که آنها را بترکانید، درست است؟ اما متاسفانه، کندن و فشار دادن جوش، ظاهر آن را بدتر می‌کند!هنگامیکه شما جوش‌هایتان را می‌ترکانید، در معرض خطر التهاب بیشتری قرار می‌گیرید. آن همه فشار و کششی که روی جوش تان وارد می‌کنید، فقط به پوست اطراف آن صدمه می‌زند و در دراز مدت، باعث قرمزی و تورم بیشتر می‌گردد.
۲. می‌توانید باعث ایجاد زخم‌های زشت شوید
می‌دانید پوشاندن چه چیزی سخت تر از جوش است؟ یک زخم! هنگامیکه یک جوش را می‌ترکانید، چرک آن را پخش می‌کنید و سپس روی آن زخم می‌شود و شما را وسوسه می‌کند که آن زخم را بکنید. این، یک چرخه‌ی معیوب است، و پوشاندن زخم‌ها هم با کانسیلر، تقریبا غیرممکن! اما می‌توانید در عوض، جوش‌تان را با داروی آکنه درمان کنید و از کمی‌آرایش برای پوشاندن آن استفاده کنید.
۳. ممکن است جای زخم بر جا بماند
داشتن یک فرد حرفه‌ای که به شما در درمان آکنه کمک کند بسیار مهم است، زیرا برای جلوگیری از ایجاد جای زخم باید از مهارت و تجهیزات استریل استفاده کرد. بنابراین منظور این نیست که جوش‌ها هرگز نباید ترکانده شوند، بلکه منظور این است که شما نباید آنها را بترکانید. زیرا انجام این کار می‌تواند منجر به برجای ماندن اثر زخم جدی شود. یک متخصص پوست، به شما اطمینان خواهد داد که برای ترکاندن جوش در همه طرف آن، از فشار مناسبی استفاده می‌شود تا احتمال بر جای ماندن اثر زخم به حداقل برسد.
۴. کندن جوش می‌تواند باعث تغییر رنگ پوست شود
علاوه بر جای زخم، رنگ پوست اطراف آکنه نیز می‌تواند تغییر کند. به آن،‌ هیپرپیگمانتاسیون بعد از التهاب (PIH) می‌گویند. PIH جای زخم نیست، بلکه یک منطقه‌ی صاف است که کمی تیره‌تر از پوست اطرافش می‌باشد. هر چه جوش ملتهب‌تر باشد، به احتمال بیشتری دچار PIH می‌شوید. خوشبختانه این تغییر رنگ به مرور زمان به حالت عادی بر می‌گردد، اما می‌تواند تا ۲ سال طول بکشد!
۵. کندن جوش می‌تواند منجر به عفونت شود
دست‌های کثیف، ابزارهای آلوده و حتی یک محل غیر استریل مانند حمام خانه‌ی شما می‌تواند منجر به عفونت شود. هنگامیکه یک جوش را می‌ترکانید، در واقع پوست را پاره می‌کنید، و آن را برای ورود باکتری‌ها باز می‌گذارید.
#برداشت میخچه#برداشت زگیل#درمان کلوئید#درمان پارونیشیا #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف


6

قبلاها یه چیزی وجود داشت به نام بزرگی و کوچکی و همچنین چیزهایی وجود داشت به نام ادب و همیشه در همه اقشار و همه اصناف کاری و همه حوزه ها ادب ایجاب میکرد که کوچیکترها و کم و سن و سال دارها به احترام بزرگترها کنار بایستند

خلاصه کلام جهت شادی روح ادب و احترام بخوانید فاتحه مع الصلوات

البته این موضوع بالا که در تصویر مشاهده میکنید چندان هم نباید عجیب باشه چون که طبق گفته ها و شنیده ها جد بزرگ این خاندان در سنین جوانی به درجه اجتهاد و آیت اللهی رسیده است

این آقاسید هم در سال 1440 خورشیدی امام پانزدهم شیعیان خواهد شد سیداحمد تبدیل به امام خمینی شماره۲ در آن زمان خواهد شد

امام سیزدهم حضرت روح الله موسوی الخمینی
امام چهاردهم آیت الله سیدعلی خامنه ای
و امام پانزدهم سیداحمدخمینی

راستی #ژن_خوب داشتن چقدر خوبه!
ما که نداریم خوش به حال اونایی که دارن

#بچه_شیعه
#احمدخمینی
#سیداحمدخمینی
#خمینی
#حسن_خمینی
#سیدحسن_خمینی
#حجت_الاسلام
#شیخ
#آخوند
#طلبه
#طلاب
#روحانی
#اصلاح_طلب
#اصولگرا
#اصلاحات
#اصلاح_طلبان
#اصولگرایان
#پیش_نماز
#امام_جماعت
#پیشوا
#سیداحمد_خمینی
#ادب
#احترام
#کوچکی
#بزرگی


13

تمام #دنیا
#محله‏ ی #کوچکی ‏ست
که #تو در آن #متولد می شوی
و #من
میان #بازیِ #بچه ‏های #محله
به #عشق تو
#پیر می شوم..!


7

.
——————————
دلا، آسوده ميخوابي
مرا آسوده حالی نیست
نبودت در دلم دردیست
مرا دیگر توانی نیست
چه سوزم يا بسوزانم
تو را آشفته حالی نیست..؟
من اينجا باشم و اينجای
تو آنجا در کمین آب
قلم در دست و دل گوید
ولی دیده مرا خواند
ز دل گفتم ، بگوید حرف
دلم بی مهر نمی خواند
کلامم همدمی خواهد
که فهماند نگاهم را
کلامم،بی زبانی نیست
که دل ، قلبم نمیخواهد
دلا تا کی پریشانی ..؟
مرا حالیست پریشانی
گهی آسوده میخواهی
کمی آزرده میبازی
دلا آسوده میخوابی
مرا آسوده حالی نیست
#کوچکی
@mohsen_kuchaki


28

خدایا
اگر فراموش کردم
که #خدای #بزرگی دارم
توفراموش #نکن که #بنده
#کوچکی داری
بانوازشی
یاشایدتلنگری #آرام
#وجودت را
#مهربانی و#بزرگیت را
به من #یادآوری کن#💙


33

چه #زشت است #کوچکی به هنگام #نیاز و #سرکشی به هنگام بی نیازی.


4

#تحقیقات نشان می دهد آنهایی که در #دوران_کودکی شان #آسیب های #متوسط #مغزی داشته‌اند، در #آینده با #مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند. البته با #گذشت #زمان، میزان این #آسیب‌ها به‌طور قابل توجهی کاهش یافته است... #محققان در این #بررسی‌ها متوجه شده‌اند افرادی که در #کودکی خود، #جراحات #متوسطی در #سر خود داشته‌اند، در #کوتاه_‌مدت دچار مشکلات اندکی در #حافظه، #قابلیت‌های #تکلمی و #توانایی‌های #تمرکز شده‌اند. البته #شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد #بچه‌های #کوچکی که در هنگام #آسیب_‌دیدگی بین ۲ تا ۷ #سال #سن داشتند، مشکلات #ماندگار‌تری در #قدرت #تکلمی خود داشته‌اند.
ادامه دارد...
#نی_نی_دوست


2

خطوط چهره و سيگار
1-سیگار کشیدن روند پیر شدن را تسریع می کند و به همین دلیل سیگاری ها به طور متوسط ٤ سال از غیر سیگاری های هم سن خود پیرتر به نظر می رسند. دلیل اصلی چروک شدن پوست این است که سیگار کشیدن در رسیدن مواد مغذی خون که بافت پوست را انعطاف پذیر و سالم نگاه می دارد اختلال ایجاد می کند.سيگار كشيدن علت عمده چروك هاي دور لب در خانم ها است،برای از بین‌بردن این چروک‌ها می‌توان از انواع فیلرها، بوتاکس یا ترکیب این 2 استفاده کرد. البته عمق و وسعت چروک‌ها در انتخاب روش درمانی موثر است. تزریق بوتاکس برای درمان این خطوط محاسنی دارد از جمله اینکه ناحیه چروک خورده را در حالت ریلکس یا استراحت قرار می‌دهد بنابراین از بیشتر یا عمیق‌تر شدن چروک‌ها جلوگیری می‌کند به‌علاوه تزریق بوتاکس باعث دوام اثر فیلرها خواهد شد. بوتاکس را معمولا روی نقاط مشخصی از عضلات اطراف دهان تزریق می‌کنند.
2-سیگار روی موهای سر نیز اثرات مخربی دارد. کارشناسان معتقدند مواد شیمیایی سمی در سیگار می تواند به دی.ان.ای های فولیکول مو آسیب رسانده و هم چنین باعث تولید رادیکال های آزاد شده که تاثیر مخربی روی سلول های بدن دارند. در نتیجه موهای افراد سیگاری زود تر شروع به نازک شدن کرده و زودتر از غیرسیگاری ها خاکستری رنگ می شود. البته ریزش مو هم یکی دیگر از عوارض مصرف سیگار است. سیگاری ها با احتمال ۲برابر بیش تر نسبت به افراد غیرسیگاری ممکن است دچار ریزش مو بشوند.#بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر


6

اینقدرنگو
اگرببخشم کوچک می شوم
اگه گذشت کردن،
کسی راکوچک می کرد
خداابنقدربزرگ نبود.
کانال تلگرام دربیو
#متن#خوشنویسی#خط_خودکاری
#خدا#بزرگی#کوچکی#هنرمند


228

یک تونر در واقع پاک کننده قوی پوست است که غبار، کثیفی و مواد شیمیایی ناشی از شست‌وشو و مواد پاک کننده دیگر را از بین می‌برد.بیشتر تونرها  بر پایه مایعاتی شامل گیاهان و روغن‌های ضروری و مفید برای پوست تهیه می‌شوند و متناسب با انواع پوست تولید می‌شوند. به طور کلی تونرها یا رطوبت رسان هستند یا نرم کننده و سفت کننده. بعضی تونرها برای حفظ تعادل PH پوست استفاده ميشوند.
تونر حامی پوست صورت است. بعد از پاکسازی پوست، لایه های سطحی پوست نیاز به موادی دارند تا خود را بازیابی کنند. عناصر ترمیم کننده پوست مثل هیالورونیک، گلیسیرین، سیرامید و اسید های چرب برای این کار مناسب هستند. چیزی که ممکن است ندانید این است که یک تونر خوب حاوی بیشتر این عناصر است و می تواند بهتر از مرطوب کننده و یا سرم عمل نمايد.اگر هنوز فکر می کنید که کار این محصول پاک کردن باقی مانده مواد آرایشی روی پوست است، بهتر است بدانید که که کاربرد آن خیلی مهم تر است. تونر جدا از پاک کردن باقی مانده آرایش صورت، پوست را نرم و صاف می کند، قرمزی پوست را کاهش می دهد و منافذ باز پوست را كوچك ميكند.
 تونر دومین مرحله پاکسازی پوست می باشد . پس ابتدا پوست خود را به خوبی  شسته تا اثرات مواد آرایشی از بین برود . زمان مناسب استفاده از تونر ساعات پایانی شب و قبل از خواب می باشد . چون در فاصله ای که خواب هستید پوست شما می تواند دوره ریکاوری را به خوبی طی می کند . محلول تونر را به پنبه آغشته نمایید و جهت به جریان انداختن خون ، پنبه را با ملایمت به حالت دورانی روی پوست صورت خود بکشید . 
با توجه به اینکه بیشترین چربی در T صورت (پیشانی ، بینی و چانه) می باشد لذا استفاده تونر در این نقطه ها اثربخش تر است . توجه داشته باشید از استفاده تونر به دور چشم و نواحی لب خودداری كنيد. #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر#تعریق#تغذیه#رژیم درمانی


2

دوستان عزيز در اين پست چند ماسك هاي خانگي روشن كننده پوست رو بهتون معرفي ميكنم:
ماسک اول :سفیده‌ی تخم مرغ را خوب به هم می‌زنید تا کاملا سفید شده و کف مانند شود سپس این کف سفید را بر روی پوست مالیده و بدون حرکت ،ربع ساعت درآرامش دراز بکشید. وقتی کاملا جذب وخشک شد پوست را ابتدا با آب ولرم وسپس حتما با آب سرد وخنک بشویید.این ماسک را هفته ای دوبار در آرامش کامل بزنید.
ماسک دوم : یک قاشق مربا خوری عسل را با نصف قاشق چایخوری پودر بادام سفید شده مخلوط کرده سپس این مخلوط را کاملا آرام وبا حرکت دورانی روی پوست مالیده ،پس از خشک شدن ابتدا با آب ولرم وسپس با آب سرد وخنک بشویید.از این ماسک هفته ای یک بار استفاده کنید.
ماسک سوم:از یک قاشق غذاخوری ماست کم چرب و یک قاشق چایخوری نشاسته استفاده کنید و هم می‌توانید به جای ماست از یک قاشق شیر استفاده کرده، پس از مخلوط کردن آن را به آرامی بر روی پوست زده و صبر کنید تا کاملا جذب وخشک شود و همانند ماسکهای قبلی ابتدا با آب ولرم وسپس با آب خنک وسرد بشویید. از این ماسک نیز هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید.
*برای یک استفاده موثر چه باید کرد؟
ابتدا هر نوع آرایشی را از روی پوست پاک کنید. بعد در یک فضای مرطوب‌ گرم مانند حمام قرار بگیرید تا منافذ صورت باز شوند. حتی می‌توانید بعد از حمام کردن صورت‌تان را لیف بزنید تا سلول‌های مرده از روی آن پاک شده و راه برای ورود ترکیبات فعال باز شود. در صورتی که مایل‌اید از ماسک‌های مرطوب‌کننده استفاده کنید لایه‌ای ضخیم از ماسک را روی پوست صورت و گردن بمالید تا پوست آنچه را نیاز دارد جذب کند.
*نتایج کی ظاهر می‌شوند؟
به محض آنکه از ماسک استفاده کنید می‌توانید اثرات فوق‌العاده آن را ببینید. پس از استفاده، پوست، تازه، نرم و زیبا می‌شود اما تمامی این آثار فردای روز استفاده، ناپدید خواهند شد. این آثار تنها زمانی باقی می‌مانند که شما به طور مرتب از ماسک‌ها استفاده کنید و مواد فعال آن بتوانند وارد پوست شده و تاثیر کنند. #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر#تعریق#تغذیه#رژیم درمانی


2

#تخفيف ويژه #پکیج #لاغری در کلینیک آروما:
این پکیج شامل 10 جلسه میباشد که در این پکیج از #مزو تراپی،دستگاه های جدید لاغری (#کویتیشن و ال پی جی و آر اف)و #رژیم درمانی استفاده میشود.
جهت تعیین وقت با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید
021-77745287
021-77710619
09124445584 #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر#تعریق#تغذیه#رژیم درمانی


4

.
——————————————
بگذار سوزم اي دل باز كشم جفا را
همه عمر به تن كشيدم كه جفا وفا ندارد
يه نظر بر دلم كن كه فتاده است ما را
نه صفا وفا ندارد نه جفا رميده ما را
بنشین به لب بیامد ،صنما جفا رها را
صنمااا جفا رها را ،صنمااااا جفا رها را
#کوچکی
@mohsen_kuchaki


13

.
برای چه چیزهایی ناراحت و خوشحال میشویم؟
لحظه های زندگیمان را چگونه و خرج چه چیزهایی میکنیم؟
حتما لازم نیست که بعد از #سالها
به #پوچی و #کوچکی
#غم ها و #شادی هایمان پی ببریم...
شاید همین الان با کمی #فکر و‌ #حوصله
خودمان را از این هیجانات گذرا رهایی دادیم!
.
.
.
.
.
.
.
.
‌.
.
.
.
.
.
.
#غم #شادی #اصالت #بچگی #کودکی #خدا #انسان #پناهیان #بیان_معنوی #فکر #افکار #زندگی #رمضان #ماه #عشق #متن #مهربانی #ترس #لذت #امید #افسرده #زیبا #زیبایی #زیباترین


1

Why be long
When you can be a Gog?!?
#کوچکی
#پرچم_بالاست


0

قال الله عزوجل💫
🌺ای فرزند آدم !
- مرگ ، اسرارت را آشكار می كند .
- و قيامت ، خبرهای پنهانی ات را فاش مي سازد .
- و نامه اعمال ، پرده هايت را می درد .
- پس ، اگر گناه كوچكی كردی به كوچكی گناهت منگر ،
بلكه به { بزرگی } كسی بنگر كه عصيانش كرده ای !

#احادیث_قدسی
#الله
#خدا
#آدم
#مرگ
#اسرار
#آشکار
#قیامت
#نامه_اعمال
#فاش
#گناه
#عصیان
#کوچکی
#بزرگی
#توبه
#مغفرت
#آمرزش
#استغفار
#ماه_رمضان


20

باچهارتا گزینه آنفالو و ریپورت و بلاک و اسکرین شات گرفتن از گفتگوهای خصوصی؛ اینجور همدیگرو به خاک و خون میکشیم. خدا میدونه زور و نفوذ و قدرت و تفنگی اگر داشتیم چه میکردیم!! #اسکرین-شات#ریپورت#بلاک#انفالو#تهدید#تجاوز#قدرت#اسلحه#دیکتاتوریهای#کوچکی#به#نام#ما

متن ازصفحه بابک راد


17

این اندازه ما نیست که ما را از دیگران متمایز میکند.. این هوش و سطح فکری شماست که باعث تمایز شما نسبت به دیگران میشود.... #روانشناس #عارف #همدل #مرکزمشاوره #ارومیه #aref_hamdel#درمانگر #مشاوره_قبل_ازدواج #زوج_درمانگر #مشاوره_خانواده #رواندرمانی #خانواده_درمانی #سطح#فکر#هوش#بزرگی#کوچکی#سن#عقل


1

بخش #کوچکی از #جهازم 😁
فقط نمیدونم میشه توش #قهوه #جوش داد یا نه؟ 😟
#نظر شما چیه؟ 😍


4

بچه بودیم همه رو به اندازه 10 تا دوست داشتیم؛
بزرگ که شدیم بعضی ها رو اصلا دوست نداریم،
بعضی ها رو کم و بعضی ها رو بی نهایت.

بچه که بودیم قضاوت نمی کردیم، همه یکسان بودند؛
بزرگ که شدیم قضاوت های درست و غلط باعث شد که اندازه دوست داشتنمون تغییر کنه.

#بچه#قضاوت#دوست_داشتن#بینهایت#درست#غلط
#یکسان#عشق#بزرگی#کوچکی#نی_نی#خانواده
@mamarza_
@fatemeh__nav
@sahar_shb71
@raha.azadi1371
@girl._.shb
@aj._.tomboy
@sara_badvi
@haniye3878
@__pariiiii1996
@white.morning
@69mariyaa
@hosseinmirab77


59

#خدا #وقتی #نخواهد #عمر #دنیا #سر نخواهد شد،
گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شد،
و تا وقتی #نخواهد برگی از کاجی نمی افتد..
و باغی از #هجوم #داس ها پر پر نخواهد شد،
خدا وقتی نخواهد دانه ای کوچکتر از #باران،گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد..
و کرم #کوچکی...#پروانه ای زیبا....و #کوهی سخت....
عقیق و شیشه و اینه و مرمر نخواهد شد....
خدا وقتی بخواهد می شود وقتی نخواهد نه..
#گلی بازیچه ی #طوفان #غارتگر نخواهد شد..
خدا وقتی بخواهد #غیر #ممکن می شود ممکن....
ولی وقتی نخواهد #واقعا #دیگر نخواهد شد....


0

#تخفيف ويژه #پکیج #لاغری در کلینیک آروما:
این پکیج شامل 10 جلسه میباشد که در این پکیج از #مزو تراپی،دستگاه های جدید لاغری (#کویتیشن و ال پی جی و آر اف)و #رژیم درمانی استفاده میشود.
جهت تعیین وقت با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید
021-77745287
021-77710619
09124445584 #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر#تعریق#تغذیه#رژیم درمانی


6

همیشه وقتی تو خیالم قدم میزنم بر خلاف آدمای دیگه دقت بیشتری پیدا میکنم انگار همه چی واضح تر میشه و هر دقیقه که میگذره برام یه عمره
قدم هم با احتیاط میذاشتم لای بوته ها
#پرنده#کوچکی شروع به #پرواز کرد حواسم بیشتر جمع کردم و چهارتا آینده دیدم ارع آینده زمین آینده زمین ما نیستیم این موجودات مهربون و زیبا هستن
بیاید لااقل یبار هم که شده به طبیعت به خودمون لطف کنیم و سالم و تمیز نگهش داریم.
#عکاسی#پرنده#پرندگان#زیبایی#پرنده_نگری #استتار#عکاس_باشی #نگاهی_به_دوردست #نگاهی_متفاوت #خستگی#لانه#تخم#photo #photography #photographer #nikon#B700


12

اگر تو نبودی جهان، بی خنده های تو معنا نخواهد داشت. اگر تو نباشی، هیچ #بهاری ـ حتی اگر لبریز #شکوفه باشد ـ دیدن ندارد. اگر تو نبودی، باران ها همه دلگیر می شدند و هیچ #مادری #عاشقانه زیر باران ها، بی چتر لبخند نمی زد. اگر تو نبودی، #آسمان با همه حجم آبی اش، در چشم های همیشه خیس هر پدری، دلگیرتر از چهار دیواری #کوچکی می شد که به #زندانی کوچک بیش نمی ماند.❤️❤️08.05.218


1

کسی که کار #کوچکی انجام می دهد، باید مقدار ناچیزی #فداکاری کند؛ کسی که می خواهد #موفقیت بزرگی را به دست آورد، باید به میزان زیادی #فداکاری کند.
#جیزم_آلن
#mahyarafshardoust #volleyballplayer #volleyball #iranvolleyball #iranvolleyballplayer #iran #setter
#مهیارافشاردوست #ایران #والیبال #والیبالیست #تمرین #پاسور


1

⭕️ #پوزیشن چهاردست و پا به چه کسانی بیشتر توصیه میشود...!!!؟؟؟
🔻مردانی که دارای آلت تناسلی #کوچکی هستند
🔻زنانی که دیر به #ارگاسم میرسند
🔻افرادی که تمایل به #پیشگیری طبیعی دارند..!!


5

نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت‌هایتان بنویسم
نمی‌دانم چگونه شما را توصیف کنم، معلمی از جنس بلور، آسمانی و مهربان
چقدر زیبا واژه‌ها را آسمانی می‌کنید ؛ شاگرد کوچک شما😘🎀
جلاله# باغبان # بتول # قرنی# قادرپرست # غلامی # پیرا # سمعی # فاصله# خرم# توشگر# پورمحمودی#وثوقی#شرکائی#کوچکی# پرکان # مرزاده#حبشی#اور# رابو#خاکسار#دبستان#خرمی#فریدونی#پاکدامن# درساره#زارع#غریبی#آذرابادگان#حاج علیزاده# درواع#پیرا#داوری#خواجی#راسدی#همگانی# قدم خیر#پرخیدگان#تسبیحی#زنده یاد میثم حبیب زاده #


1

.
—————-
#کوچکی
@mohsen_kuchaki


49

شايد براي شما هم پيش آمده كه وقتي به پوست بيني و گونه خود نگاه مي كنيد سوراخ هاي متعددي روي آن ها مي ببينيد كه به هيچ عنوان رضايت بخش نيست، درست انگار که یک پرتقال برداشته ايد و دارید به پوست دون دون آن نگاه میکنید.علت اصلی به وجود آمدن منافذ باز پوستي این است كه گرد و غبار موجود در هوا با چربی روی پوست تركیب شده و مجرای خروجی سبوم یا چربی را مسدود میكند و چربی تولید شده كه زیادتر از حد معمول است برای خارج شدن به تدریج روزنه خروجی خود را گشاد كرده و منافذ باز كاملا مشخصی را روی پوست پدید میآورد. پوستهای چرب را باید به وسیله پاك كننده هاي مخصوص همیشه تمیز نگه داشت و بهداشت را كاملا رعایت كرد تا از به وجود آمدن منافذ باز (بازتر از حد معمول) جلوگیری كرد. درمان قطعی برای این مشكل پوستی وجود ندارد، استفاده از كرمهای آلفاهیدروكسی اسید و پیلینگ تا حدودی میتواند در بهبود آن موثر باشند. امروزه براي درمان منافذ باز پوستي از روش هاي گوناگوني نظير میكرودرم ابریژن و آر اف استفاده مي شود كه تاثير به سزايي در درمان آن دارد.#برداشت میخچه#برداشت زگیل#درمان کلوئید#درمان پارونیشیا #بوتاكس#ژل#پوست#مو#زيبايي#لاغري#كلينيك#تزريق#جوانسازي#جوش#آكنه#درمان#تهرانپارس#دکتر#رضا#کوچکی#میکرونیدلینگ#brs#جوش#مزوتراپی#کویتیشن#الپیجی#آراف#لیزر#تعریق#تغذیه#رژیم درمانی#لیفت#نخ


1

نیش دوست از نیش عقرب بد تر است..پس بزن عقرب که دردش کمتر است.. 👈👈👈امان از زخم زبان👉👉👉.. .
عوامل زخم زبان👇
#حسادت
#کوچکی
#خودبینی
#طمع
#کم_بینی
#منیت
#ضعف


0

🌼🌼🌼🌼
الهی آمین...
.
.
.
. 🌼🌼🌼🌼🌼
دوستان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و نحوه ی ثبت نام در کلاس آموزش مجازی خط تحریری به آیدی زیر در تلگرام یا دایرکت مراجعه نمایید...
@akbar_mojaradi

#آموزش_خط_خودکاری #خط_خودکاری #خط #اکبر_مجردی #خوشنویسی #نستعلیق_خودکاری #نستعلیق #هنرمند #هنرمندانه #بیک #خطاطی #خط_زیبا #خط_تحریری #هنر #خدایا #الهی #آگاه #بزرگی #کوچکی #نا_آرام
#caligraphy


52

کامنت و لطفا در مورد این پیج نظر بدین متشکرم .

#باغ #چهل #ستون #تنها #قسمت #کوچکی #از #باغ #وسیع #جهان #نماست #که #پیشینه #آن #به #قبل #از #دوران #صفوی #می رسد. #شاه #عباس #اول #در #میان آن کوشکی بنا کرد که هسته نخستین کاخ چهل ستون بود و تالار میانی کاخ و غرفه های چهار گوشه آن را شامل می شد. در دوران حکومت شاه عباس دوم تحولات چشمگیری در این ساختمان پدید آمد و ایوان ستوندار، ایوان آیینه، سالن های الحاقی در اضلاع شمالی و جنوبی ایوان ستوندار، ایوان های طرفین تالار مرکزی، دو استخر در دو قسمت شرقی و غربی و نقاشی های دیواری تالار مرکزی به بنا افزوده شد .
این کاخ بطور رسمی در سال ۱۰۵۷ هجری قمری به منظور تشریفات و پذیرایی از پادشاهان و صاحب منصبان دولت های هم عصر دولت صفوی اختصاص داده شد .
در نامگذاری این بنا به عنوان چهل ستون به دو دلیل می توان اشاره نمود: نخست آنکه عدد ۴۰ در عرفان اسلامی نماد تعدد و کثرت است و دوم آنکه انعکاس تصویر ۲۰ ستون ایوان ضلع شرقی کاخ در استخر مقابل، در مجموع تعداد ستون ها را به چهل می رساند

#iran#va#irangardi#


24

The end of the page