#گور_خواب

Instagram photos and videos

#گور_خواب#فقر#کارتن_خواب#دزدی_های_میلیاردی#تورم#تجاوز#بیکاری#اهواز#کودک_کار#اعتیاد#فحشا#ایران#اختلاس#گرسنگی#خرمشهر#زابل#فقروفحشا#افت_پول_جمهوری_اسلامی#جنایت#فحشا_زیر_سن

Hashtags #گور_خواب for Instagram

بنام خدا
برای هر لیتر بنزین مصرفی حدود سه هزار تومان یارانه داده میشود در ایران روزانه بیش از هشتاد میلیون لیتر بنزین مصرف میشود .
اگر حتی نیمی از این یارانه دود شدنی به مردم ارائه گردد بسیاری افراد جامعه که از حداقل ها محرومند وضعیت بهتری خواهند داشت (دلیل ندارد این یارانه حتما پول باشد ) و مشخص است که افرادیکه استفاده بیشتری از بنزین میکنند با قطع یارانه بنزین متضرر خواهند شد

به هر حال امیدی به دولت ژنرال ها نیست آنها که طعم فقر را نچشیده اند و با ثروتمندان محشورند .
خواننده گرامی هر بار که خواستی ماشین را استارت کنی محاسبه کن اگر بنزین چهار هزار تومان بود از ماشین استفاده میکردی ؟ هر بار خواستی کولر ماشین را بزنی همین محاسبه را داشته باش . بدون شک آفریدگاری که این دنیا را با این محاسبات دقیق آفریده رفتار ما با این یارانه که از جیب گور خواب و کارتن خواب به ما داده میشود را دقیق محاسبه میکند
#یارانه #گرانی #فقر #قیمت_دلار #روحانی #دولت_ناکارآمد #دولت_ثروتمندان #میلاد_امام_رضا #بنزین #آب #کم_آبی #خشکسالی #بی_آبی #محیط_زیست #کولر_ماشین #گور_خواب


1

.
#این_جامعه_لجن_است
#انقلابی_ها بفکر حفظ آرمان های انقلاب لجن زده باشید
#حزب_اللهی_ها مرگ بفرستید به تمام عالم و آدم
انقلابی ها و حکومتی ها در این کشور بزرگترین #پارادوکس ها رو برام رقم زدن
این حکومت #بهشتی ها و #موسی_صدر ها رو کم داره ، تفکر ناب
این دونفر رو مرور کنید که راه نجاته
👎🏼وگرنه که آقای انقلابی زیاد شعار میده
#این_جامعه_لجن_است
#ذوالفقار_کرمانشاهی
#حکومت_اسلامی
#فقر#فقیر
#گور_خواب
#نفرت#خشم
مظلوم ترین چهره های قربانی شده در این حکومت خدا و اهل بیت هستن
هیچ شخصی مقدس نیست در این حکومت
هیچ شخصی نائب امام معصوم نیست
#من_انقلابی_نیستم
بزرگترین ننگ زندگیم اینه که سال ۸۸ تو جریان انقلابی بودم👎🏼


27

#گور_خواب
گور خوابى در شهر زابل
ثمره چهل سال حاکمیت قوانين اسلام ناب محمدى آخوندهاى فاسد در ایران
تا زمانى كه حتى يك آخوند زنده است، نبايد اميدى به ايران آباد و آزاد داشت‌🔫☠️


0

به نام خدای خوب گورخواب ها
خدای مشت بر چشم اعتصاب ها

خدای نفت و سفرهای خالی از نان
به ریش پدر که از ریشه شد سفید .
---------------------------------------------------
.
ای شیخ خدا ترس تو با حور بخواب
در بستری از حریر و در تور بخواب

ای رعیتِ دوره گَرد بیچاره تو هم
همبستر مردگان شو در گور بخواب

#گورخواب #گور_خواب #گورخوابی

@deghbali
@nasrin.shahparak
@ayenehfoundation
@parvizparastouei
@vossoughi_behrouz
@mrezahedayati

#سیستان_و_بلوچستان
#زابل #فقر #گرسنگی #گورخوابها
#داریوش #داریوش_اقبالی
#پرنده_مهاجر #ایران
#dariush #iran
#dariusheghbali


68

ادمین ها و رسانه های عزیز تگ کنید همه ببینند دمتون گرم ❤️🌷
@pesarshahiran
#گور_خواب


7

اسماعیل فلاح گورخواب اهوازی : شهروند اهوازی که بر اثر فقر و فلاکت به حاشیه رانده ، و گورخواب شده و خدا را هم شاکرست و از آنهمه ذخایر در خاک اهواز سهمی برای او در نظر گرفته نشده ، آقای نماینده اهوازی که با رای مردم شهرت به مجلس تشریف بردید ، خوش میگذره اوضاع روبراهه از خانه ای که در اختیارت گذاشتن از ماشین کولردار از حقوق مکفی ، چطوری آیا از شهروندان نیازمندت خبر داری ؟ همینکه در کنار خانواده ات احساس رضایت می کنی کافیه ؟ بفاصله چندین کیلومتر از پایتخت در اهواز شما آدمی ، شهروندی در گورستانی زندگی حیوانی بمانند حیوانی بنام گورکن داره آنوقت خود را نماینده او و در مجلس قانونگذاری باصطلاح دفاع از حقوق او و امثال او می نمائید ، من گرچه اهوازی نیستم ولی رنج و درد هموطنانم که از هر نقطه کشورم باشه مرا آزرده خاطر میکنه و اگر بجای شما بودم و چنین صحنه دردناکی را می دیدم که شاید یک نمونه از هزاران نمونه ای باشد که دیده شده ، استعفا داده و جای خود را به کسی که نماینده واقعی او باشد و بجای او بتواند داد بزند و حق و حقوقش را بگیرد ، می سپردم ، بارها و بارها گفتند سیاه نمائی نکنید ، دیدن چنین صحنه دردناکی از سیاه نمائی گذشته . شهروند جمهوری اسلامی باشی و ارج و قربت این باشد ؟


4

...
برخی از هموطنانمان در #زابل در #گور ، زندگی میکنند.
قراره آلمان سیصد تا سیصدو هشتاد میلیون یورو به ایران بده، فکر میکنید استان محروم سیستان و بلوچستان چه سهمی از این پول خواهند داشت؟
آیا این پول در جهت رفاه مردم این سرزمین به کار گرفته خواهد شد؟؟
#گور_خوابی #فقر_در_ایران #سیستان_بلوچستان #بی_سرپناه #حق_زندگی #حقوق_بشر #تبعیض #اختلاف_طبقاتی #خشکسالی #بی_آبی
پی نوشت: بیش از هزار نفر #گور_خواب در #سیستان وجود دارد.
#humanrights #equality#stopviolence
#peace #anahitahemmati #freedom
#آناهیتا_همتی #آناهیتاهمتی #بی_تفاوت_نباشیم


1

هزار کارتن‌خواب و گورخواب در خرابه‌های شهر زابل زندگی می‌کنند
#کارتن_خواب
#نظام_ولایت_دزدان
#نظام_ولایت_مطلقه_جنایت
#ایران
#گور_خواب
#ژابل


0

...
برخی از هموطنانمان در #زابل در #گور ، زندگی میکنند.
قراره آلمان سیصد تا سیصدو هشتاد میلیون یورو به ایران بده، فکر میکنید استان محروم سیستان و بلوچستان چه سهمی از این پول خواهند داشت؟
آیا این پول در جهت رفاه مردم این سرزمین به کار گرفته خواهد شد؟؟
#گور_خوابی #فقر_در_ایران #سیستان_بلوچستان #بی_سرپناه #حق_زندگی #حقوق_بشر #تبعیض #اختلاف_طبقاتی #خشکسالی #بی_آبی
پی نوشت: بیش از هزار نفر #گور_خواب در #سیستان وجود دارد.
#humanrights #equality#stopviolence
#peace #anahitahemmati #freedom
#آناهیتا_همتی #آناهیتاهمتی #بی_تفاوت_نباشیم


1,203

.
سیستان و بلوچستان؛ بیش از هزار گورخواب در زابل/ گزارش تصویری
خبرگزاری هرانا – در حالی موضوع گورخواب‌های #نصیر_آباد #باغستان در حومه #شهریار به سرعت رسانه‌ای شد و مردم و مسئولان دست در دست هم برای آن‌ها #گرمخانه ایجاد کردند که هنوز بعد از گذشت چند سال به حال بیش از ۱۰۰۰ #گور_خواب #زابل فکری نشده است.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، اوایل زمستان سال ۹۵ بود که خبر گورخوابی چندین زن و مرد کودک در جنوب تهران تیتر و عکس بسیاری از رسانه‌ها شد انتشار عکس‌هایی از بیماران معتادی که در گور می‌خوابیدند بسیاری از مسئولین را بر آن داشت تا تلاش کنند با فراهم ساختن کمپ‌های مخصوص برای آقایان و خانم‌ها مشکلات آن‌ها را به حداقل برسانند.
در همان روزها بود که مشابه این خبر از زابل هم منتشر شد و داستان زندگی گورخواب‌های سیستان و بلوچستان نقل مجالس شد به طوری که به گفته امام جمعه زابل ۶۰۰۰ معتاد گورخواب در زابل زندگی می‌کردند که هیچکس پیش از این به آن‌ها توجهی نکرده بود.
علی‌اکبر کیخا امام جمعه زابل بارها در مورد این موضوع گله کرده و به رسانه‌ها گفته بود: “گلایه من بعد از تمام دفعاتی که سراغ این مردم رفتم، این بود که چرا شرایط ۵۰ گورخواب در تهران آنطور رسانه‌ای شد، مورد توجه همه مسوولان قرار گرفت، همه به مسئله ورود کردند، گرم‌خانه‌ها آماده شد، اما چرا هزاران گورخواب و کارتن‌خواب و خرابه‌خواب در زابل را هیچ مسئولی ندید ؟ این آدم‌ها نیازمند توجه ویژه هستند تا از این شرایط نجات پیدا کنند. چرا ۵۰ نفر در تهران اینطور به رسانه‌ها رسیدند اما ۶۰۰۰ گورخواب و کارتن‌خواب در منطقه محروم زابل اصلاً به چشم نیامدند؟”
در قبرستان آرامش می‌گیرم!
قبرستان قدیمی زابل به دلیل تخریب بسیاری از قبرها محلی برای تجمع معتادین شده است. سکوت غریبی فضای قبرستان را گرفته است. وارد قبرستان که می‌شوم حتی فکرش را هم نمی‌کنم که افرادی قبرهای تخریب شده را به محلی برای استراحت خود اختصاص داده باشند. از دور به قبرها نگاه می‌کردم هیچکس نبود؛ جلوتر می‌روم با صدای پایم سر و کله چند نفر پیدا می‌شود می‌پرسند دنبال قبر کسی می‌گردی؟ یکی از آن‌ها وقتی که متوجه شد خبرنگارم، گفت: “از دست مردم و دوربین‌هایشان به قبرستان پناه آورده‌ایم همینجا هم نمی‌خواهید دست از سرمان بردارید”.
ادامه در كامنت >>


3

🔁
بیش از هزار #گور_خواب در گورستان‌های #سیستان_و_بلوچستان زندگی می‌کند -تسنیم
.
امام جمعه زابل:
شرایط ۵۰ گورخواب در تهران رسانه‌ای شد و مورد توجه مسئولین قرار گرفت، اما چرا هزاران گورخواب و کارتن‌خواب در #زابل را هیچ مسئولی نمی‌بیند؟
منوتوخبر
@manotoofficial
.
.
@ali.reza_eshghi
‌.
.
#iran#tehran
#ایران#تهران#فارس#خراسان#خوزستان#هرمزگان#اصفهان#گیلان#کرج#سیستان#زنجان#آذربایجان#بوشهر#کرمان#یزد#کرمانشاه#مازندران#لرستان#خبر#اخبار#تبعیض#عدالت#مسئولین#جمهوری_اسلامی#سفره_انقلاب


4

بیش از هزار #گور_خواب در گورستان‌های #سیستان_و_بلوچستان زندگی می‌کند -تسنیم
.
امام جمعه زابل:
شرایط ۵۰ گورخواب در تهران رسانه‌ای شد و مورد توجه مسئولین قرار گرفت، اما چرا هزاران گورخواب و کارتن‌خواب در #زابل را هیچ مسئولی نمی‌بیند؟
#منوتوخبر


1,338

#TheButterflyEffect

راستی می دونید که #مائده_هژبری و #الناز_قاسمی و #شاداب رو حدود یک ماه قبل بازداشت کرده بودن و الان طبق گفته ی الناز آزاد شدن تا روز دادگاهشون ؟؟ البته در اصل بی کفایتی و الباقی ماجراها که شکی نیست اما یه سئوال چرا الان این ویدیو رو صدا و سیما پخش کرده بعد از یک ماه و درست در زمانی که برازجان و خرمشهر و آبادان و خوزستان و کرمانشاه و بی آبی و بی برقی و گرما و آلودگی ها و قیمت نه هزار تومنی دلار و سه میلیونی سکه و اختلاس ها و دزدی های رانت حکومتی تو موضوع ارز #جهانگیری و واردات بیربط با اون ارزها و فروش محصولات به قیمت ارز نه هزاری به مردم و الباقی این ترندها که این روزها غوغا به پا کرده .... آقایون #شاخ_های _حکومتی مردم حواسشون بهتون هستا فکر نکنید زرنگید .... آره داداش گلم ... ما_می_مونیم #ما_بیداریم #به #لجن کشیدید جامعه رو .... #خوزستان #خرمشهر #آبادان #فقر #دانشجو #بیکار #برازجان #بوشهر #سیستان #بی_خانمان #گور_خواب #مستاجر #ویژه_خواری #نجومی_بگیر #اختلاس #حق_زندگی #حقوق_بشر #تنگه_هرمز #التیماتوم #برقص_تا_برقصیم


0

#بیداد⚫️ما_هیچ_ما_نگاه #خرمشهر#خوزستان#زلزله#کرمانشاه#کولبر#گور_خواب#آب#نان#کار
تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است
من دلم پیشِ غریبی ست که نامش وطن است

گندمی را که تو از کیسه ی ما می بخشی
سهم نانی ست که در سفره ی امثالِ من است

دستِ بخشندگی ات قسمت ما نیست،ولی
تا به ما میرسی افسوس که دستت بزن است

هر کجا حقِّ کسی خورده شود،غمگینی
تا دم از حق بزنم،مشت نثارِ دهن است

باغ همسایه به تدبیرِ شما آباد است
باغِ بی حاصل ما لانه ی زاغ و زغن است

دیگران لایق آزادی محضند،ولی
خوابِ آزادی ما ختم به کابوسِ ون است

بین گفتار و عمل بس که تناقض دارید
نَقلتان بابترین صحبت هر انجمن است

شاعر این قصه چنان دور و دراز است که بحث
خارج از حوصله ی شعر و مجال سخن است


38

مردم عزیز و غیرت مند :
🔺مشکلات #زابل به خشکسالی و طوفان شن منتهی نمی‌شود. این روزها عکس‌هایی از گورخواب‌ها و کارتن‌خواب‌های زابل منتشر شده که تعداد آنها به گفته امام جمعه این شهر به ۶ هزار نفر می‌رسد!

@afsaran__ir
#زابل #گور_خواب #دولت_تزویر_و_دروغ


0

ب نام خدای خوب #گور_خواب ها
پ.ن:زندگی خیلیاکه بخاطرفقرونداری نه سرپناهی دارن ونه یه لقمه نون همینجوری ب بدبختی باخوابیدن توی قبرهامیگذره جای دوری نریم توی همین استان خودمون خیلی ازین مورداهست کیه ک ببینه کیه ک کمک کنه اونایی ک بایدجلوی این وضعیت روبگیرن فقط هرکدوم دارن جیب خودشون روپرمیکنن ک ازقافله عقب نمونن 😏
#شاهین_نجفی #فقر #بدبختی #اعتیاد


7

#گور_خواب
#زابل
نه دین داری نه آیین داری ای چرخ
خوابند وکیلان و خرابند وزیران بردند به سرقت همه سیم و زر ایران
ما را نگذارند به یک خانه ویران
یارب بستان داد فقیران ز امیران
چه کجرفتاری ای چرخ گردون
چه بدکرداری ای چرخ گردون
سر کین داری ای چرخ
نه دین داری نه آیین داری ای چرخ
از اشک همه روی زمین زبر و زیر کن
مشتی گرت از خاک وطن هست به سر کن
غیرت کن و اندیشه ایام بتر کن
اندر جلو تیر عدو
سینه سپر کن


0

انسجام ملی اسلامی زیر سقف ویرونه
مرده باد رژیم اخوندی که کشوری به این ثروتمندی رو از مرز نابودی هم گذرونده

#تظاهرات
#مرگ_بر_دیکتاتور
#مرگ_بر_خامنه_ای
#ازادی
#گور_خواب
#انقلاب
#نان


0

اینجا زابل است #گور_خواب


10

(*یک عده جارجنجال راه انداختن یمن تو گروه مرگ ایران تو کدوم گروهه مردم ایران تو کدوم گروه اند.!!!!!!!!!!!!!!!!*)
روحانی با احمدی نژاد چه فرقی دارد وقتی گور خواب هنوز وجود دارد؟؟؟؟؟؟ حاکم جامعه اسلامی نباید وقتی مردمش در بدبختی هستن سرآسوده بربالین بگذارد متاسفم واسه جامعه ای که صدای عدالت داره ولی بی عدالت ترین اتفاقات در اون محقق میشود‌روی حرفم با احمدی نژاد روحانی نیست روی حرفم با کل جانعه است چرا باوجود همچین معضلاتی ما به فکر کشورهای دیگرهستیم!!!!!!!!!روز حمایت ازغزه.میانمار.عراق .سوریه و...........داریم چرا بک روز به نام حمایت از ایران ایرانی نداریم زبانم ناتوان است ازبیان این عکس پرازدرد که گورشکافتن وداخل گور به خونه تبدیل کردن کجایین شیفتگان یمن وسوریه که بیایید اینجا نقض قاطع حقوق بشر نیست!!!!!!!!!!!!!!!
احمدی نژاد.روحانی .خاتمی و........چه فرقی دارند وقتی مردم کشور من دارن با درد خون دست پنجه نرم می کنند چه فرقی داره کی رییس جمهوره وقتی گورخواب ها روز به روز درحال افزایش اند!!!!!!
کمی تامل،،،،،کمی اندیشه!!!!!!!!!!!!!
#گور_خواب #زابل #فقر_مطلق #تهی_دستی #مرگ_شرافت #جامعه #همبستگی_ملی #هموطن


0

‏رتبه اول ذخایر گاز
رتبه چهارم ذخایر نفت
مالک 7% معادن جهان
و... یکی از گورخواب های زابل که تعدادشون کم نیست... 😔
#گور_خواب
#کارتن_خواب
#زابل
#سیستان_و_بلوچستان


5

گورخوابی در زابل: نمونه ای از گورهایی که افراد بی‌بضاعت در گورستان زابل در آن زندگی می‌کنند.

#گور_خواب


10

‏نمونه ای از قبرهایی که افراد بی بضاعت در قبرستان زابل سیستان و بلوچستان درون آنها زندگی می کنند که موجب تاسف است !
#گور_خواب #سیستان_بلوچستان #زابل #فقر


4

موضوع:#گور#خواب ها....
#دردو#دل #پیرزن #گور#خواب..........
#گور_خواب ؛؛؛؛؛؛؛؛؛
آن اوایل شرطمان در #گور خوابیدن نبود

توی #گورستان به هر منظور خوابیدن نبود
***
حقمان توی #خیابان، #زیر #پل، شبهای سرد

بین مشتی آدم ناجور خوابیدن نبود
***
سهم بعضی #تخت خواب راحت و #پرهای قو.. سهم ما در لانه ی #زنبور خوابیدن نبود..
***
وعده ی ما با جوانان روی بحث ازدواج

از سرِ اجبار با#کافور خوابیدن نبود
***
ما از اول از برای کسب دانش آمدیم

قصدمان با #منقل و #وافور خوابیدن نبود
***
ما قراری داشتیم و این قرار بین ما

از فشار زندگی با زور خوابیدن نبود
***
نوش جانت#خاویار و پسته اماحق ما با نوای معده قور و قور خوابیدن نبود
***
اینکه آدم عاقبت در #گور میخوابد، درست!! منتها منظور ما اینجور خوابیدن نبود.....
#گور_خواب
#پیرزن_با_قلب_پاره_پاره
#پیرزن_تنها
#لعنت_به_من
#لعنت_به_این_آوار_من_زیر_آوارم.آوارظلم...
#ایران_تسلیت
#ایران
#آریا
#اف_بر_مسئول_بی_مسئولیت
#iran#iran#iran#iran#iran


9

.
هر چیزی حدی دارد..!
حتی زیباترین رفتارها و قشنگ‌ترین
خصلت‌ها هم وقتی از حدش می‌گذرند تبدیل به آسیب می‌شوند، و به آدم ضرر می‌رسانند!
انسان بی آنکه بداند بیشتر وقت‌ها
سخت‌ترین ضربه‌ها را از باورهایش
می‌خورد!
از اینکه می‌خواهد در هر شرایطی خوب بماند
و مدال افتخار صبر و شکیبایی را به گردن بیندازد…
بارها به خودش پشت می‌کند تا دیگران را راضی نگه دارد…
آنجا که باید فریاد بزند سکوت می‌کند
آنجا که باید از حقش دفاع کند، گذشت می‌کند
آنجا که باید تذکر بدهد حرفی نمی‌زند
و اینگونه است که هر روز بدی‌ها بیشتر تکرار می‌شوند و خوبی‌ها کمرنگ تر…
چون همیشه عده‌ای خطا می‌کنند و عده‌ای
بی وقفه می‌بخشند
ما همانطور که در برابر رفتارهای منفی‌مان مسئولیم در برابر خوبی هایمان هم مسئولیت داریم که به جا و به اندازه خرج کنیم…
و ای کاش با تصمیم‌های اشتباه "انسانیت " را در چشم آیندگان به "حماقت" تبدیل نکنیم..!!!
دكتر گيل آبادي مرد بزرگيست كه دردهاي جامعه هميشه دغدغه فعاليت هاي هنريش بوده و چه حيف كه اين انسانهاي مسوليت پذير نسلشان رو به انقراض است، يك دقيقه و سيزده ثانيه درد من و توست كه پشت روزمرگيمان فراموشش كرديم
#يك_دقيقه_و_سيزده_ثانيه #پرديس_تئاتر_شهرزاد #شهرام_گیل_آبادی #كارتون_خواب #گور_خواب


6

#گور_خواب
#اینجا_زابل_است . . . .
# سپاس فراوان از همکار عزیزمان بخاطر زحمات و حمایت های بی دریغشان، خدا قوت...... @mostafa.hamzeii
#عکاس_مصطفی_حمزه_ای 📸
#ترنم_زندگی_سیستان


8

#گور_خواب
#اندكى_التماس_تفكر
واقعا نميدانم مسئولين كجاي اين جامعه قرار دارند و چه نقشي دارند!
جاي تاسف است، چه قدر ما عقب، مانده ايم از تمدن... زندگى در گور با گرماي بالاي ٥٠ درجه شايد در مخيله هيچكس نگنجد اما واقعيت دارد.

اينجا مناطق جنگ زده نيست...اينجا سيستان است گرد و خاك نيست!!! جاي باران..خاك،بر سر اين مردم مظلوم نمى بارد!!! فقر نيست!!! خشكسالي نيست!!! اعتياد نيست...همه چيز خوب است جاي مديران خاليست... @parvizparastouei
@shahinsamadpoor
@parastoosalehi56
@mrezahedayati
@taranome.zendegi.sistan
@shokathojat
@yjc.news
@parvazhomay
@shemshadi.hassan
_______________________________________________________ #sistan #zabol #photolove #storypicture
#akasane_javan #naturephotography #naturelovers #ir_ak30 #myfeatureshoot #akasi_land#_chilik_ #foto4everofficial #ak_30#lenspersia #pixworld_ #myfeatureshoot #fotobestt #storyofthestreet #photoxel #akas_khoone #axehaftom #instagram #everydaymiddleeast #sun #everybodystreet #مصطفى_حمزه_اى


94

هیچی پیدا نکردم براش جز تأسف...
(خدا به گِل نشسته در عمق کوچه ها)
#فقر #فرودستان #کارگر #صدای_درد #خط_فقر #زیر_خط_فقر #اختلاس #مردم #بورژوا #فساد #تورم #گرانی #اقتصاد #زباله_گردی #گور_خواب


0

🔴 اینم یکی از اقلام ضروری که با #دلار_جهانگیری به نرخ 4200 تومن وارد شده 😐

پ.ن: بعد از واردات بسیاری از اقلام غیرضرور و مشابه داخلی یا نامتعارف از جمله #کود_انسانی و.... حالا واردات #خاک برای #خواب_گربه در دولت غربگدا
🔴 آقایون وارداتچی تا حالا #کارتن_خواب دیدین؟
#گور_خواب چطور؟
چطور روتون شد #خاک_خواب_گربه وارد کنید وقتی همنوعتون رو یه تیکه مقوا یا توی گور میخوابه؟!
🔴 تبریک ویژه به #دولت محترم #تدبیر بابت واردات این همه کالا و اقلام ضروری از جمله #کود_انسانی و #خاک_خواب_گربه

#تورم
#رکود
#اقتصاد_مقاومتی
#حمایت_از_کالای_ایرانی
#خیانت
#حماقت
#فتنه_اقتصادی
#فتنه_گر
#مفسد_اقتصادی


5

#سکانس_تاریخی
#بدون_شرح😐
وظیفه حکومت یک کشور به بهشت بردن مردم نیست ؛
بلکه استفاده صحیح از منابع کشور جهت رفع فقر و ایجاد رفاه برای شهروندانش است!
دکتر مصدق
هیچکس هم نپرسید شهری که بیش از 2 هزار مسجد دارد
مساحت مصلایش 65 هکتار است
چرا #کارتن_خواب و #گور_خواب دارد....
#گرانی
#تورم
#دلار
#طلا
#سکه
#دلال
#اقتصاد
#فقر
#بیکاری
#کودکان_کار
#اهورامزدا_این_کشور_را_از_سپاه_دشمن_از_خشکسالی_و_از_دروغ_بپاید
#من_یک_ایرانیم_ولی_از_تاریخ_خود_چیزی_نمیدانم


3

#تحریم_سراسری_روز_قدس🔵🔵🔵
#جاوید_شاه شعار ما🔴
ایستادگی افتخار ما
در انقلابی که دستاوردی جز تباهی، ویرانی، تروریست پروری، بی آبرویی در سطح دنیا، انواع جنایات و نقض حقوق بشر، توضیع ارزانترین مواد مخدر با توجه به تورم بیش از حد توسط سپاه جنایتکار و... بالاترین افتخار این است که من و تو را ضدانقلاب بنامند.
حقیقت این است که توطئه پنجاه و هفت ضد انقلاب بود، انقلاب همان چیزی بود قبل از توطئه پنجاه و هفت در ایرانمان در حال دست یابی روز افزون به آن بودیم

#شعار_سرنگونی
#متحد_شویم
#بترسید_بترسید_ما_همه_با_هم_هستیم
#جاوید_شاه
#اعتصاب_بهترین_اعتراض
#تورم
#فقر
#فحشا
#اعتیاد
#کودک_کار
#فحشا_زیر_سن
#کارتن_خواب
#دزدی_های_میلیاردی
#عدم_امنیت_بانوان
#عدم_امنیت_مالی
#سپرده_گذاری
#وحوش_نیروی_افتضاحی
#گور_خواب
#گرسنگی
#خود_کشی
#کارگر_بی_حقوق
#خود_سوزی
#بی_اعتباری_پاسپورت
#افت_پول_جمهوری_اسلامی
#جنایت
#تجاوز
#اسید_پاشی


4

به نام ایزد یکتاااا خدای خوبی ها خدای عادل پرورگارِ فقرا، ثروتمندان، بی دین و مومن و خداوند آدم و خاتم و پیر و جوان و #کودکان_کار سلام و درود خدمت همه دوستان واقعی فضای مجازی اینستاگرام

مدت حدود دو سال با این پیج در خدمت شما عزیزان جان بودم
خوب یا بد کم یا زیاد بودم و بودید با پستهاتون خندیدم اشک ریختم همدردی کردم شاد شدم و خودمو شریک غم هاتون دونستم عکس تولدها و جشن ها دیدم و تبریک گفتم و ارزوی عاقبت بخیری کردم عکس اعلامیه ترحیم گذاشتید ارزوی مغفرت و رحمت از خداوند برای عزیزانتون کردم🙏
و اما خودم در این مدت رسالتی بر گردنم بود که در حد توان همچون دنیای واقعی سعی کردم عهده دارش باشم
اسمشو اگه ریا میزارید من ریاکارترین انسانی هستم که میشناسید🙂
از پرچمدار وطن پرستی مصدق گفتم از شرکت تو انتخابات و این که سیاست جز لاینفک زندگیمونه و بی تفاوتی نسبت بهش بی تفاوتی نسبت به کل جامعست از اختلاف طبقاتی گفتم از حضرت ماه دکتر خاتمی پست گذاشتم از حصر و...
درست یا غلط اندیشه اصلاحی دارم و هرگز از انتخابم #پشیمان_نیستم
تلاشم نشان دادن و نشر مشکلات جامعه بود و از همه مهمتر #کودکان_کار و محرومان از همه چی تو کشور دارای ندار ایران
نمیدونم ما همه با سانچی و پلاسکو گریه کردیم با صعود به جام جهانی اشک شوق ریختیم و همه در کنار هم بودیم با زلزله کرمانشاه دل همه لرزید همه کمک کردن جز اونایی که باید کمک کنند و همیشه در صحنه نیستند پس ما ملت خوبی هستیم و من بعنوان برادر کوچک شما و شاید پسر خیلی از دوستان و قطعا خاک پای همه مادران و پدران زحمتکش مملکتم از شما در خواست دارم همیشه در کنار هم باشید و مشکلاتمون فقط به دست خودمون حل میشه اما نه با #براندازی
که طرفدار تحول و اصلاحاتم نه سرنگونی

تمام تلاشم کمک به کودکان کار بود و پس از مدتی با یک سری واکنش ها متوجه شدم اینجا فضای مناسبی نیست برای حمایت و بهتره بستر را برای سلفی بگیران و یهویی ها بازتر بگذارم و خودم در دنیای واقعی به فعالیتم ادامه بدم
ولی بهتر دیدم از تمامی کسانی که تو این مدت همیاریم کردن و تمامی دوستان، دلسوزان وطن و عزیزان لیبرال و اصلاح طلب حلالیت طلبیده و از تمام کسانی که پستام ناراحتشون کرد و روحشون را آزار داد عذرخواهی کنم
یه پیام یه کوچولو سیاسی بدم اونم اینه که سرنوشت تمام دیکتاتورها مثل قذافی و صدام هست پس به آینده ایران امید دارم
برای اخرین جمله امیدوارم حال دل همتون همیشه خوب باشه👍
#به_امید_ایرانی_آزاد_و_آباد
بدون #کارتن_خواب #گور_خواب و #کودک_کار
دلنوشته دستبوس شما فرزند وطن عمو سعید🌹💙


118

چقدر خوبه که داریم هزینه میکنیم برای تفکیک جنسیتی علاوه بر آدمها در بین اشیا؛ واقعا اگه زبانم لال بنده خدایی حالا بنده ی خدای ما یا شما ، با آمبولانس مردونه جا به جا بشه و در حین بیماری تحریک بشه چی؟ نه واقعا مسئولین از همه جوانب مانع از تحریک جوامع بشری در ایران میشن و این تحسین برانگیزه! حالا اگه یه نفر هم توو جوب مرد از فرط گرسنگی زنده در گور شد ایرادی نداره که، داره؟ ما راضی شما راضی ، خدای مسئولین راضی ، کی ناراضیه این وسط؟ کامیون دارا که از شدت خوشی اعتصاب کردن با قر و قمیش، خبرنگارا و فعالای مدنی و سیاسی هم که اینور حوصلشون سر رفته هوس آب خنک کردن و هرروز اعتصاب میکنن که آقااا انقدر لوسمون نکنین ، دختران خیابان انقلاب هم که ماچشون کردن گفتن ببخشینمون موهاتون باعث تحریک میشه حالا شما این چلوار پارچه رو محض حفظ عفت عمومی کوتاه بیا ، اونا هم گفتن چشم ولی تنبیهمون کنین بزارین درس عبرت شیم؛ اینه که الان شاپرک ‌و امثالهم هم آب خنک میل میکنن چله تابستون‌‌.. من از شما میپرسم اگه آمبولانس زنونه مردونه نشه یه جوونی ببرن آمپولش بزنن تحریک شه شما پاسخگویی؟ نه برادر من نه خواهر من دنیا دار مکافاته👊
#نسترن_فراهانی
#برابر_با_من
#گور_خواب


4