#یهودی

Instagram photos and videos

#یهودی#مسیحی#تهران#شیراز#اصفهان#تبریز#اسرائیل#یهود#جام_جهانی#مسلمان#فارس#بلوچ#عرب#اسلام#اعتصاب_سراسری#براندازم#زرتشتی#کرد#بختیاری#ترک#لر#نه_به_حجاب_اجباری#خوزستان#مشهد

Hashtags #یهودی for Instagram

✡️ گاو وحشی وال استریت (7) 💠 «طمع»؛ بیماری وال استریت

1️⃣ از نکات دیگری که در مورد #وال_استریت باید بدان توجه کرد مسأله‌ی #طمع است. به قول رئیس کمیسیون سهام نیویورک در سال 1986: «طمع هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد.» 2️⃣ ساموئل کلاگزبان، روان‌پزشکی در نیویورک معتقد است کلیه مشاوران و وکلای فعال در وال استریت #بیمار هستند. برای آنها «تجارت نقش خدا را بازی می‌کند.» 3️⃣ بانک‌های سرمایه‌گذاری، معادن طلای عصر حاضر هستند و ادغام‌های گوناگون و بی‌حدوحصر با استفاده از تاکتیک‌های متنوع، سودهای کلانی را نصیب این وکلا و بانکداران سرمایه‌گذار کرده است.

4️⃣ اما همان‌طور که در اقتصاد همه می‌دانند سودهایی که در بلندمدت تنها نصیب یک سری افراد خاص و محدود بشود، در نهایت به ضرر سیستم اقتصادی کشور خواهد بود.

5️⃣ در سال 1986 #دنیس_لوین، دلالی که در درکسل بورنهام لمپارت فعالیت می‌کرد و به دلیل سوءاستفاده از اطلاعات محرمانه شرکت‌ها به نفع خود، دستگیر شد منجر به افشای بزرگترین رسوایی تاریخ #وال‌استریت گردید. رسوایی‌ای که در بین جامعه #یهودی باعث ایجاد نگرانی‌های جدی گردید.

6️⃣ کمی بعد، فردی به نام #مارتین_سیگل نیز دستگیر شد و هرچه پیش می‌رفت حضور پررنگ و باورنکردنی #یهودیان در آن رسوایی بیشتر مشخص می‌شد. جنایتکاران ثروتمند این رسوایی، در اکثر موارد #یهودی بودند.

7️⃣ یکی از بزرگترین متهمانی که در طول رسیدگی به این رسوایی دستگیر شد، سوپر میلیاردر یهودی، #مایکل_میلکن (Michael Milken)، «شاه کثیف اوراق قرضه» بود که به اخاذی و فریب‌کاری در زمینه بیمه متهم شده بود. داستان این شخص خود حکایتی جدا می‌طلبد که در این مقال نمی‌گنجد. 🔹 ...پایان.


0

✡️ گاو وحشی وال استریت (6) 💠 برنامه «حق تولد»

1️⃣ در سال 1995 یکی از سرمایه‌داران یهودی #وال_استریت به نام #مایکل_اشتاین‌هارت، شرکت خود با نام شرکای اشتاین‌هارت (Steinhardt Partners) را تعطیل کرد.

2️⃣ دلیل این کار این بود که وی می‌خواست باقیمانده‌ی عمر خود را عمیقاً وقف آرمان خود نماید که همانا اعتلای #یهودیان و #هویت_اسرائیل در جهان می‌باشد.

3️⃣ وی با هزینه شخصی و با مبلغی معادل 400 میلیون دلار عضو یک کنسرسیوم شد. این کنسرسیوم اقدام به خریداری بانک هاپوآلیم (Bank Hapoalim) و بانک ماریتایم (Maritime Bank) نمود.

4️⃣ یکی از طرح‌های عظیم او #حق_تولد نام داشت. در این طرح قرار بود کودکان #یهودی آمریکایی به طور رایگان به #اسرائیل برده شده و با ریشه‌های فرهنگ یهودی و صهیونیستی خود آشنا شوند. وی این کار را در سنینی که شخصیت کودک در حال رشد بود انجام می‌داد.

5️⃣ در ادامه، وی ساختمانی هم در منهتن خریداری نمود تا در آنجا به بازسازی #هویت_یهودیان بپردازد. در آنجا از کمپ‌های یهودی که جوانان را به برنامه‌هایی که در مراکز کمپ ملی هیلل می‌کشاندند، حمایت می‌شد.

6️⃣ تا 1999 پروژه «حق تولد» هزینه‌ای بالغ بر 210 میلیون دلار دربرداشت!

7️⃣ هدف، انتقال 50000 یهودی در سال به اسرائیل بود تا آنها با اعتقادات و انگاره‌های #صهیونیسم آشنا شوند. 🔹 ادامه دارد...


0

✡️ گاو وحشی وال استریت (5) 💠 قسم‌خوردگان «آرمان اسرائیل» در وال استریت

1️⃣ یهودیانی که هم‌اینک در #وال_استریت مشغول فعالیت هستند، به شدت نسبت به همبستگی #یهودیان و تداوم نفوذ اقتصادی‌شان حساس هستند.

2️⃣ این مساله برای آنها فراتر از مسأله‌ی حتی #اسرائیل است و درست به همین دلیل هم هیچ‌گاه اسرائیل را رها نخواهند کرد.

3️⃣ استفان آیزاکس در کتاب خود در سال 1974 چنین می‌نویسد:
#گوستاو_لوی یکی از مدیران #گلدمن_ساکس است. بسیاری وی را که یک #یهودی است، متنفذترین شخص حال‌حاضر #وال‌استریت می‌دانند. وی می‌تواند شرکتی را درهم بشکند و یا به اوج برساند. او به تنهایی مدیریت میلیاردها دلار را در دست دارد. او نسبت به مساله #یهودیان به شدت حساس است. او در جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل، دیوانه‌وار برای #اسرائیل پول می‌فرستاد. وی قادر بود به تنهایی هزینه کل جنگ را بپردازد. او در آن زمان می‌گفت اگر به گلدمن ساکس نیاز دارید باید بگویم که من هم امروز به شما نیاز دارم. اگر امروز به من کمک نکنید، من هم فردا به یاری شما نخواهم شتافت. به همین سادگی! 🔹 ادامه دارد...


0

✡️ گاو وحشی وال استریت (4) 💠 هیولای یهودی به نام KKR

1️⃣ از کتاب‌های مفید چاپ شده در این حوزه‌ها باید به کتابی تحت عنوان #ماشین_پول (The Money Machine) که درباره ادغام سه شرکت بزرگ #یهودی است، اشاره کرد.

2️⃣ این شرکت وال‌استریتی هم‌اینک و پس از ادغام، یکی از امپراطوری‌های مالی در جهان می‌باشد.

3️⃣ نام این شرکت «کلبرگ، کراویس و رابرتس» (KKR) بوده و در سال 1976 توسط سه #یهودی و تنها با چند میلیون دلار شکل گرفت.

4️⃣ این شرکت تنها پس از گذشت ده سال از تاریخ تاسیس خود، به حکمرانی در جهان پرداخت و تا 1999 شرکت مذکور کنترل 23 شرکت دیگر را در اختیار داشت.

5️⃣ از جمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت آمفنول (Amphenol Corporation)، شرکت بوید (Boyd’s Collection Inc.)، شرکت آیدکس (Idex Corporation)، مراکز آموزشی کایندرکر (Kindercare Learning Centers)، شرکت پریمدیا (Primedhia Inc) و ژیلت (Gillette) اشاره کرد.

6️⃣ شرکت مادر، در طول 12 سال از فروشگاه‌های زنجیره‌ای غذایی خود که در آمریکا رتبه دوم را دارد، 5.9 میلیارد دلار سود کرد.

7️⃣ تا دهه 1980 این هیولای #یهودی قدرت خریدی معادل 45 میلیارد دلار داشت؛ یعنی بالاتر از کل تولید ناخالص داخلی پاکستان یا یونان. 🔹 ادامه دارد...


0

تازه‌های #کتاب #نشر_هیرمند ۳۶۱ص ۲۹۰۰۰ تومان

داستان این شاهکار در دوره‌ی محاصره‌ی لنینگراد و جنگ جهانی دوم می‌گذرد؛ کلنل سازمان امنیت ملی روسیه، فرصتی در اختیار دو جوان محکوم به اعدام ـ یکی نوجوانی یهودی و بدون ‌اعتماد‌به‌نفس و دیگری جوانی جذاب و گستاخ از نژاد قزاق ـ می‌گذارد تا با انجام مأموریتی به ظاهر ساده و کاملاً بچگانه به رستگاری برسند و زندگی و آزادی‌شان را پس بگیرند. اما حوادثی که از پی می‌آید، در ترکیب با طنز آمیخته با بوی زننده‌ی مرگ، نشان می‌دهد مأموریت آن‌قدرها هم که تصور می‌کردند، ساده نیست.
ویژگی اصلی سبک نگارش دیوید بنیوف در این رمان، آمیختن طنز با وقایع تاریخی هولناک حمله‌ی آلمان نازی به روسیه است که باعث می‍‌شود این دو فاکتور متضاد گه‌گاه با مرزی غیرقابل‌تشخیص در هم بیامیزند.#داستان #داستان_خارجی #رمان #ادبیات #ادبیات_جهان #ادبیات_آمریکا #جنگ #جنگ_جهانی_دوم #آلمان #روسیه #آلمان_نازی #لنینگراد #یهودی #یهود #شهرکتاب_ساعی


0

#مرگ بر روحانی
#مرگ بر #مجلس#بی عرضه که این روباه پیر بنفش #انگلیسی #یهودی را استیضا نمیکند


0

حس و حال این روز های من و خیلی از هم نسل هام
اگر من و تو ما بشیم ایران را آزاد میکنیم
نجات میهنمان در دستان ماست
هیچ اپوزیسیونی و هیچ کشوری نمیتونه بدون ما کاری نمیتونه بکنه
هموطن بپاخیز
#دختران_خیابان_انقلاب #رفراندوم #نه_به_حجاب_اجباری #هموطن_اتحاد_رمز_پیروزی_ماست#شیراز#تبریز#اهواز#مشهد#اصفهان#تهران#خوزستان #کرد#لر#ترک#فارس #بلوچ #بختیاری#عرب#مسیحی#یهودی#زرتشتی #اعتصابات_سراسری#براندازم✌️#اعتصاب_سراسری#چهارشنبه_های_سفید#جام_جهانی#دراویش #دراویش_گنابادی#نه_به_اعدام


0

اول سراغ کمونیست‌ها آمدند،
#سکوت کردم چون کمونیست نبودم.
بعد سراغ سوسیالیست‌ها آمدند،
سکوت کردم زیرا سوسیالیست نبودم.
بعد سراغ یهودی‌ها آمدند،
سکوت کردم چون #یهودی نبودم.
سراغ خودم که آمدند،
دیگر کسی نبود تا به #اعتراض برآید (مارتین نیمولر)
پی نوشت ۱ : حالم هیچ خوش نیست . یک روز #ما را هم به بالای #دار می فرستند و من #آرزو می کنم که #فردا ی آن #شب ، #وطن #ایران ، #عشق ، #مادر ، #زن ، #زندگی ... #آزاد باشد و #اختلاس ، #فقر ، #فحشا ، #دروغ ، #تزویر ، ریا ، رانت ، بیست و پنج هزار میلیارد #دلار (در دو ماه آخر سال نود و شش به کانادا فرار کرده) در بند باشند و عدل به پهنه ی بیکران این #خاک بتابد .
پی نوشت ۲ : مشکل ما #خدا نیست ، مشکل ما انسان هاییست که خود را نماینده ی خدا روی زمین دانستند و هر کاری را که می خواستند کردند .
بِأَيِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ ؟ !
#یک_نفر
#بصیرت
#اعدام
#محمد_ثلاث
#دراویش_گنابادی


11

#آتش_به_اختیار
اگر حرف A رو به E تغییر بدید، نتیجه میشود:
#Jaws ➡️ #Jews
یعنی #یهودی ها. #صهیونیست ها می خواهند با این فیلم ها جوانان ما را گمراه کنند!!
#کوسه هم آقای #رفسنجانی بود که قصد خوردن یهودی ها رو دارند =))...
#یک_نفر_مانده_از_این_قوم_که_برمیگردد
#کمی_تفکر #رائفی_پور_استایل
#تفکرات_ساندیس_مآبی
#مرگ_بر_اسرائیل =))
#کلنل_جنگ_نرم #فوق_تخصص_جنگ_های_آخرالزمانی =)) _____
If you Replace A with E, it becomes "Jews"...
#zionist Everywhere!
@Themossadil :D


10

کافر و مشرک کیست ؟ آیا مسیحیان و یهودیان از کافرانند؟
.
از نظر قرآن تمام کسانیکه انکار کننده ی اسلام هستند و آیات الهی را باور ندارند کافر هستند . قرآن از مسیحیان و یهودیان با عنوان اهل کتاب یاد میکند .
در آل عمران/19 قران به صراحت کسانیکه دینی غیر از اسلام را بعد از آمدن اسلام اختیار کنند کافر میخواند .
إِنَّ الدِّينَ عِندَ اللّهِ الإِسْلاَمُ وَمَا اخْتَلَفَ الَّذِينَ أُوْتُواْ الْكِتَابَ إِلاَّ مِن بَعْدِ مَا جَاءهُمُ الْعِلْمُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ وَمَن يَكْفُرْ بِآيَاتِ اللّهِ فَإِنَّ اللّهِ سَرِيعُ الْحِسَابِ ﴿۱۹﴾
در حقيقت دين نزد خدا همان اسلام است و كسانى ك كتاب [آسمانى] به آنان داده شده با يكديگر به اختلاف نپرداختند مگر پس از آنكه علم براى آنان [حاصل] آمد آن هم به سابقه حسدى كه ميان آنان وجود داشت و هر كس به آيات خدا كفر ورزد پس [بداند] كه خدا زودشمار است (۱۹)
همچنین در بینه/1 کسانیکه از اهل کتاب اسلام را قبول نکنند مانند مشرکینی میداند که از پذیرش اسلام امتناع می ورزند
لَمْ يَکُنِ الَّذينَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتابِ وَ الْمُشْرِکينَ مُنْفَکِّينَ حَتَّى تَأْتِيَهُمُ الْبَيِّنَةُ(1)
کسانی از اهل کتاب که کفر ورزیدند و مشرکان ( از نزاع و ستیزه با یکدیگر درباره آمدن پیامبر مکّی عربی صاحب کتاب آسمانی ) جدا نبودند ( اهل کتاب مدعی آمدن او و مشرکان منکر آن بودند ) تا آن گاه که دلیل روشنی بر آنها بیامد ( و پس از آمدن بیّنه با هم علیه آن ائتلاف کردند )
در این آیه این دو گروه را با "واو" به" الذین کفروا" معطوف میکند پس از لحاظ عقیدتی هر دو در یک ردیفند .
اما تفاوت آنها در چیست ؟
کسانیکه هیچ دینی را قبول نکنند باید مستقیما گردن زده شوند.
اما اهل کتاب میتوانند در جامعهی اسلامی به شرط پرداخت جزیه زندگی کنند (جزیه پولی است که حکومت سلامی میتواند از غیر مسلمان بگیرد)
در ضمن اگر گفته شود که قرآن اهل کتاب را نجس نمی داند, پس چرا آنها اجازه ندارند که در مکه زندگی کنند؟
اسلام انها را نیز در ردیف مشرکان میداند .
در توبه /28 بیان میکند که مشرکان نجسند و نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَذَا وَإِنْ خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ﴿۲۸﴾
👇👇ادامه کامنت 👇👇
#التماس_تفکر #ایستاده_مردن #🤘_🌵 #کافر #مشرک #مسیحی #یهودی #مسلمان #دین #ادیان


1

کافر و مشرک کیست ؟ آیا مسیحیان و یهودیان از کافرانند؟
.
از نظر قرآن تمام کسانیکه انکار کننده ی اسلام هستند و آیات الهی را باور ندارند کافر هستند . قرآن از مسیحیان و یهودیان با عنوان اهل کتاب یاد میکند .
در آل عمران/19 قران به صراحت کسانیکه دینی غیر از اسلام را بعد از آمدن اسلام اختیار کنند کافر میخواند .
إِنَّ الدِّينَ عِندَ اللّهِ الإِسْلاَمُ وَمَا اخْتَلَفَ الَّذِينَ أُوْتُواْ الْكِتَابَ إِلاَّ مِن بَعْدِ مَا جَاءهُمُ الْعِلْمُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ وَمَن يَكْفُرْ بِآيَاتِ اللّهِ فَإِنَّ اللّهِ سَرِيعُ الْحِسَابِ ﴿۱۹﴾
در حقيقت دين نزد خدا همان اسلام است و كسانى ك كتاب [آسمانى] به آنان داده شده با يكديگر به اختلاف نپرداختند مگر پس از آنكه علم براى آنان [حاصل] آمد آن هم به سابقه حسدى كه ميان آنان وجود داشت و هر كس به آيات خدا كفر ورزد پس [بداند] كه خدا زودشمار است (۱۹)
همچنین در بینه/1 کسانیکه از اهل کتاب اسلام را قبول نکنند مانند مشرکینی میداند که از پذیرش اسلام امتناع می ورزند
لَمْ يَکُنِ الَّذينَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتابِ وَ الْمُشْرِکينَ مُنْفَکِّينَ حَتَّى تَأْتِيَهُمُ الْبَيِّنَةُ(1)
کسانی از اهل کتاب که کفر ورزیدند و مشرکان ( از نزاع و ستیزه با یکدیگر درباره آمدن پیامبر مکّی عربی صاحب کتاب آسمانی ) جدا نبودند ( اهل کتاب مدعی آمدن او و مشرکان منکر آن بودند ) تا آن گاه که دلیل روشنی بر آنها بیامد ( و پس از آمدن بیّنه با هم علیه آن ائتلاف کردند )
در این آیه این دو گروه را با "واو" به" الذین کفروا" معطوف میکند پس از لحاظ عقیدتی هر دو در یک ردیفند .
اما تفاوت آنها در چیست ؟
کسانیکه هیچ دینی را قبول نکنند باید مستقیما گردن زده شوند.
اما اهل کتاب میتوانند در جامعهی اسلامی به شرط پرداخت جزیه زندگی کنند (جزیه پولی است که حکومت سلامی میتواند از غیر مسلمان بگیرد)
در ضمن اگر گفته شود که قرآن اهل کتاب را نجس نمی داند, پس چرا آنها اجازه ندارند که در مکه زندگی کنند؟
اسلام انها را نیز در ردیف مشرکان میداند .
در توبه /28 بیان میکند که مشرکان نجسند و نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَذَا وَإِنْ خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ﴿۲۸﴾
👇👇ادامه کامنت 👇👇
#التماس_تفکر #ایستاده_مردن #🤘_🌵 #کافر #مشرک #مسیحی #یهودی #مسلمان #دین #ادیان


1

#اپوزیسیون هایی که به خیال باطل فکر میکنن با دوستی با #اسرائیل #زندگی شون بهتر میشه برن یه دور #تورات بخونن که بفهمن #یهودی ها انسان های غیر از #نژاد #بنی_اسرائیل رو به چشم #حیوان نگاه میکنن که باید در خدمتشون باشه خاک تو سرتون #احمق ها که به دنبال حیوان دیده شدن هستید الان هر چی مشکلات زیاد باشه حداقل آدم حساب میشین مگه کدوم کشور از آمریکا و اسرائیل خیر دیده که ما دومی باشیم؟ کدوم؟ #لیبی #عراق #افغانستان #سوریه یا #فلسطین؟ یا خودمون که #برجام رو امضا کردیم؟


0

.
کافر و مشرک کیست ؟ آیا مسیحیان و یهودیان از کافرانند؟
.
از نظر قرآن تمام کسانیکه انکار کننده ی اسلام هستند و آیات الهی را باور ندارند کافر هستند . قرآن از مسیحیان و یهودیان با عنوان اهل کتاب یاد میکند .
در آل عمران/19 قران به صراحت کسانیکه دینی غیر از اسلام را بعد از آمدن اسلام اختیار کنند کافر میخواند .
إِنَّ الدِّينَ عِندَ اللّهِ الإِسْلاَمُ وَمَا اخْتَلَفَ الَّذِينَ أُوْتُواْ الْكِتَابَ إِلاَّ مِن بَعْدِ مَا جَاءهُمُ الْعِلْمُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ وَمَن يَكْفُرْ بِآيَاتِ اللّهِ فَإِنَّ اللّهِ سَرِيعُ الْحِسَابِ ﴿۱۹﴾
در حقيقت دين نزد خدا همان اسلام است و كسانى ك كتاب [آسمانى] به آنان داده شده با يكديگر به اختلاف نپرداختند مگر پس از آنكه علم براى آنان [حاصل] آمد آن هم به سابقه حسدى كه ميان آنان وجود داشت و هر كس به آيات خدا كفر ورزد پس [بداند] كه خدا زودشمار است (۱۹)
همچنین در بینه/1 کسانیکه از اهل کتاب اسلام را قبول نکنند مانند مشرکینی میداند که از پذیرش اسلام امتناع می ورزند
لَمْ يَکُنِ الَّذينَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتابِ وَ الْمُشْرِکينَ مُنْفَکِّينَ حَتَّى تَأْتِيَهُمُ الْبَيِّنَةُ(1)
کسانی از اهل کتاب که کفر ورزیدند و مشرکان ( از نزاع و ستیزه با یکدیگر درباره آمدن پیامبر مکّی عربی صاحب کتاب آسمانی ) جدا نبودند ( اهل کتاب مدعی آمدن او و مشرکان منکر آن بودند ) تا آن گاه که دلیل روشنی بر آنها بیامد ( و پس از آمدن بیّنه با هم علیه آن ائتلاف کردند )
در این آیه این دو گروه را با "واو" به" الذین کفروا" معطوف میکند پس از لحاظ عقیدتی هر دو در یک ردیفند .
اما تفاوت آنها در چیست ؟
کسانیکه هیچ دینی را قبول نکنند باید مستقیما گردن زده شوند.
اما اهل کتاب میتوانند در جامعهی اسلامی به شرط پرداخت جزیه زندگی کنند (جزیه پولی است که حکومت سلامی میتواند از غیر مسلمان بگیرد)
در ضمن اگر گفته شود که قرآن اهل کتاب را نجس نمی داند, پس چرا آنها اجازه ندارند که در مکه زندگی کنند؟
اسلام انها را نیز در ردیف مشرکان میداند .
در توبه /28 بیان میکند که مشرکان نجسند و نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَذَا وَإِنْ خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ﴿۲۸﴾
👇👇ادامه کامنت 👇👇
#التماس_تفکر #ایستاده_مردن #🤘_🌵 #کافر #مشرک #مسیحی #یهودی #مسلمان #دین #ادیان


29

.
🔹 قسمت اول
.
✡️ یهود و جعل حدیث ( #اسرائیلیات )
.
💠 یهود در آثار #شهید_مطهری (1)
.
1️⃣ در موضوع وضع و #جعل_حدیث ابتکار در دست #یهود بود
.
2️⃣ یهودی‌ها افکار و معتقدات خودشان را در میان مسلمانان به صورت حدیث درآوردند
.
3️⃣ اینها در #نفاق هم عجیب بودند. به ظاهر مسلمانی می‌‏کردند و با مسلمان‌ها رفت‌وآمد می‏‌نمودند ولی افکار خودشان را به‌صورت حدیث در میان مسلمین رایج می‏‌کردند و در این کار بسیار مهارت داشتند
.
4️⃣ البته مسیحی‌ها و مانوی‌ها هم این کار را کرده‏‌اند ولی یهودی‌ها خیلی زیاد کرده‏‌اند، چون اینها مهارتشان در #تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان‌ها آنها را از خودشان مسلمان‏‌تر می‏‌دانستند
.
5️⃣ شخصی نقل می‏‌کرد که سابقاً #یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقاً یهودی بود و مسلمان شده بود، از دختر این شخص خواستگاری کرد و او نمی‏‌داد. گفتند چرا نمی‏‌دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می‏‌گفتم، حالا باور نمی‏‌کنم که این جوان راست بگوید، برای این‌که هفت سال است که اسلام آورده است
.
🔹 منبع: استاد شهید مرتضی مطهری، اسلام و نیازهای زمان، ج1، ص97
.
🔴 ادامه دارد....
.
➖➖➖🔸🔷🔶🔸➖➖➖
.
صفحات گروه فرهنگی ما را با هشتگهای #وحدت۱۱۰ و #وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰ جستجو و حمایت ڪنید😊🌹
صفحات ما را حمایت ڪنید😊🌹
.
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
.
#خدا
#حدیث
#دین
#مذهب
#اسلام
#پیامبر
#مسلمان
#خاخام
#اسرائیل
#بیت_المقدس
#مسیحی
#دروغ
#مدلینگ
#لاکچری
#telaviv_city
#jerusalem #jerusalemoftheday
#haifa
#haifa_wehb


0

.
⭐️1101⭐️
.
⛔️مردم در شناخت امام زمانشان هیچ عذر و بهانه ای ندارند.
..
📜قَالَ رَسُولُ اللَّهِ (صلی الله علیه و آله) مَنْ مَاتَ لَا یَعْرِفُ إِمَامَهُ مَاتَ مِیتَةً جَاهِلِیَّةً.
📚بحارالأنوار / ج8 / ص368 ..
🌸رسول الله (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناسد، به مرگ جاهلیت مرده است.
.
.
📛با توجه به این روایت، نشناختن امام زمان خود، به معنی عدم ارتباط با امام است و ارتباط نداشتن با امام، یعنی قطع پیوند هدایت با خداوند و این همان مرگ جاهلیت و خروج از دین و کفر وگمراهی است.
..
🔗از این قبیل روایات در کتب شیعه و اهل تسنن(بدعت) بسیار زیاد است.🔻
..
👈همچنین در روایتی نیز امده که هرکس شب را بدون شناختن امام زمانش بخوابد به مرگ جاهلیت مرده.
..
▪️امام باقر (علیه السلام) می فرمایند: مردم معاف و معذور نیستند به این که امام شان را بشناسند..
📚بحارالأنوار / ج23 / ص88
..
📛شناخت امام و رهبر و راهنما جزء اولین و مهم ترین وظایف یک انسان در زندگی است و کوتاهی در این زمینه غیر قابل جبران است.
.
.
#فوتبال#یهود#یهودی#یهودیت#jews#jewish#دنیا_بازیچه_دست_یهود#امام_زمان #امام_زمان_غریبه #تولی_تبری #ولایت#اخرالزمان #آخرالزمان #برائت#مرجعیت#اجتهاد#شیعه#بدعت#ورزش#ولایت_فقیه #خمینی#خامنه_ای #فوتبال_ایران #یوسف_زهرا #فقط_فرج#امام_مهدی #صاحب_الزمان #دشمنی


12

سطح آب 6متر بالاتر از مرتفع ترین بلندی روی زمین(6متر بالاتر از اورست با ارتفاع 8کیلومتر و 848متر)-دمای هوا در این ارتفاع از منفی 35 تا منفی 14 درجه سانتیگراد(دمای فریزر یخچال منزل ما میانگین منفی 5درجه)- دمای انجماد آب 0درجه سانتیگراد- اکسیژن موجود در این ارتفاع 73درصد کمتر از اکسیژن سطح زمین.
به طور مثال تنفس 9هزار پستاندار در کنار هم با احتساب کمبود 73درصد اکسیژن در این ارتفاع برابر است با خفگی تمام پستانداران و ...
از دما و فشار آب و مقدار نور و مخلوط آب شور و شیرین که بگذریم. از بردن حیوانات از سرتاسر زمین به کشتی هم که بگذریم. از جا دادن حیوانات و درست رفتار نکردن آنها باهم و فضولاتشان هم که بگذریم. فرض کنیم همه شدنی هست و تمام گونه ها صحیح و سالم بعد از یک سال به خشکی رسیدند. چه اتفاقی افتاده؟ گیاهخواران هیچ گیاهی و گوشت خواران هیچ حیوانی برای خوردن ندارن. برای تولید مثل حداقل به 50 حیوان نر و ماده نیاز است و با فقط یک جفت نسل آن حیوان از بین خواهد رفت. حالا نوح وظیفه منقرض نشدن نسل انسان را به عهده پسرانش حام و سام و یافث میگذارد. این 3تا با زناشون دست به کار میشن و نتیجه: فرزندان حام:کوش و نمرود هر دو پسر- فرزندان سام عیلام و آشور و ارفکشاد و لود و آرام همگی پسر- فرزندان یافث جومر و ماجوج و مادای و یاوان و توبال و ماشک و تیراس همگی پسر.اینجا نسل آدمی به بن بست میخوره.
مقایسه کشتی نوح با باغ وحش سن دیگو: باغ وحش با 3هزار حیوان در 1800 هکتار زمین و 500 کارمند- کشتی نوح با 50هزار حیوان در 1 کشتی چوبی و 8نفر مراقب.
مقایسه کشتی نوح با کشتی تایتانیک: مدت شناور بودن تایتانیک نهایت یک هفته- نوح 1سال و 2 ماه و 27 روز- ابعاد تایتانیک با ارتفاع 53 و طول 268 و عرض 28 متر ونوح ارتفاع 13 و طول 137 و عرض 22متر- جنس تایتانیک فولاد و نوح چوب- تعداد مسافرین تایتانیک 3هزارو547 نفر انسان و تدارکات تغذیه ای برای 2 هفته و نوح 50هزار حیوان و 2میلیون حشره و 8 نفر انسان و تدارکات تغذیه ای جانداران- ساخت تایتانیک توسط چندین هزار مهندس و تکنسین و نوح توسط خود نوح و خانواده.
واقعا این داستان را مردم باور میکنن؟ اگه قرار به معجزه بود چند سوال پیش میاد: چه نیازی به کشتی بود؟ نوح نمیتونست از همون اول معجزه به کار ببره؟ نمیتونست طراحی بهتری برای کشتن انسان های مفسد تدارک ببینه؟ این همه معجزه برای پوشش دادن این همه اشکال؟
این همه مشکل! این همه معجزه! خرد چیز خوبیست.....
#کشتی#نوح #نوح #معجزه #دین #اسلام #مسیحی #یهودی #قرآن #تورات #انجیل #ساده#لوح


9

💙✡️💙✡️💙✡️💙
فرعون ها آمدند و رفتند...
محمد ها آمدند و رفتند...
علی ها آمدند و رفتند...
شاهان آمدند و رفتند...
هیتلر ها آمدند و رفتند...
استالین ها آمدند و رفتند...
صدام ها آمدند و رفتند...
خمینی ها آمدند و رفتند...
عرفات ها آمدند و رفتند...
و این قوم یهود هست که همچنان پا بر جاست✌️
.
.
.
.
#Jew
#Jews
#Jewish
#یهود
#یهودی
#یهودیان


6

دنباله ی پست پیش
لطفا ورق بزنید
عکس ۱و۲ :
( کپی از صفحه دکتر #کاوه_مدنی @kmadanil )
#توهم_توطئه یا ترویج نژادپرستی؟
بعد از انتشار عکس‌های قدیمی (داستان سفر تخیلی مالزی) و شایعه #دوتابعیتی بودن، پروژه ترویج نژادپرستی کلید خورده است!
جالب اینجاست که من سیّد هستم (موروثی، نه اکتسابی)، اما مگر #یهودی بودن جرم است؟
حل مشکلات #آب کشور، عقل، دانش، اراده و وجدان می‌خواهد، نه ایدئولوژی و نژاد خاص!
#جاهلان_مجازی
پی نوشت :
#فرار_مغزها و #نخبگان به همین سادگی 😢😔😡
همون طور که میبینید یکی از اوباش #بسیج ی که همان زمانی که ماجرای دکتر مدنی و سایر فعالان #محیط_زیست ی خیلی سر و صدا کرد جز اوباشی بود که در توییتر خیلی سر و صدا کرد پس از دروغ های پیشینش درباره ۲ تابعیت بودن او ( در حالی که اصلا دو تابعیتی بودن جرم نیست ) ، حالا به دروغ مدعی یهودی بودن او شده ، حال آنکه یهودی بودن هم جرم نیست ،
مسئله این نیست که یه عده #داعش_وطنی یک روز به دروغ یک نخبه محیط زیستی را دو تابعیتی یا یهودی می نامند و روز دیگر با موضوعی همچون تجاوز شوخی می کنند ، مسیله اینجاست که متاسفانه قدرت در دست همین هاست و بر اساس همین چرندیات #پرونده_سازی میشود
همان ها که با صد ها سد احمقانه ( همچون سد گتوند ، شاهکار #سپاه ) محیط زیست را به فلاکت کشانده اند
کلیپ نخست :
فوتبال و سایر ورزشها همگی حاصل توطئه یهودیان هستند. #فوتبال مانع ظهورامام زمان میشود !!!
#طائب ( رییس قرارگاه عمار ، تحت امر آیه الله #خامنه_ای )
پی نوشت ۲ :
🔻کاهش 30 درصدی آب شرب در سمنان / خطر مهاجرت استان را تهدید می‌کند 🔹نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: حداقل باید 200 میلیون متر مکعب آب به استان سمنان ارسال شود در غیر این صورت #خشکسالی ‌ها باعث می‌شود روز به روز مردم به تهران یا استان‌های مجاور مهاجرت کنند که این مساله، وضعیت خطرناکی را بوجود می‌آورد.
👉 eskannews.com/report/11144
پی نوشت ۳ :
🔻جنگل های مازندران را تا ۱۵ سال دیگر از دست می‌دهیم 🔹در مازندران یک میلیون مسکن تفریحی داریم که یک هفته در سال از آن ها استفاده می شود 👉 eskannews.com/report/11243

#قوه_قضائیه #جاسوس #بحران_آب #کشاورزی #کاووس_سیدامامی
#دشمن_ما_همینجاست#فساد_ساختاری #امنیت #مخاطب_بایدها #مدافعان_حرم #آتش_به_اختیار #خواص_بی_بصیرت #متهم_گریخت


1

آموزش تله پاتی و کسب قدرتهای فراطبیعی

۱۰۰ درصد تضمینی!! بعد از گذراندن دوره شما قادر به انجام کارهای زیر خواهید بود:

۱. بدون اینکه با شخصی صحبت کنید، به او دستور دهید. و او هیچگاه متوجه نخواهد شد که شما از اوخواسته اید که این کار را انجام دهد.

۲. با دهان بسته با یکی از افراد حاضر در کنار شما یا حتی شخصی که از شما دور است صحبت کنید و هیچ کس غیر از او متوجه این موضوع نخواهد شد.

۳. زمانی که اتفاقی برای یکی از افراد نزدیک به شما بیفتد شما اولین شخصی هستید که با خبر خواهد شد.

۴. می توانید بسیاری از بیماری های صعب العلاج خود و دیگران را با نیروی درونی خویش درمان کنید. و... .
.
.
مدت زمان یادگیری بسته به استعداد شخص متغیر است. حتی کند ذهن ترین افراد نیز قادر به یادگیری هستند.به طوری که شما در همان هفته اول قادر به انجام مراحل ابتدایی تله پاتی خواهید بود. البته شدت آن بستگی به استعداد فرد دارد.

برای اطلاعات بیشتر دایرکت پیام دهید:

#دعا #طلسم #محبت #عشق #جدایی #ثروت #تسخیر #موکل#یهودی #طمطم #سلیمانی #جادو #بخت #عاشق #معشوق#بختگشایی #کارگشایی #سحر #باطل #خواستگار #تله_پاتی #علوم_غریبه #متافیزیک


0

#نفوذ_یهودیان_در_ایران
«آرمینیوس وامبری» یک #یهودی بود که با لباس دراویش مسلمان به ترویج افکار ضد قومیتی خود می پرداخت. او از اولین عناصر متفکر در تشکیل مکتب پانتُرکسیم بود. نفوذ یهودیان در قومها و #ادیان مختلف از عوامل تأثیرگذاری بر جریانات اصلی و مهم در دنیا می باشد. 🌐 @adyan8


0

✡️ گانگسترهای یهودی آمریکا (3)

1️⃣ یکی دیگر از رهبران مافیای آمریکا، ویلیام ساموئل رزنبرگ (William Samuel Rosenberg) معروف به #بیلی_رز (Billy Rose) است که او نیز، مانند لانسکی و لوچیانو و زیگل و غیره، #یهودی بود.

2️⃣ بیلی رز از وابستگان #برنارد_باروخ یهودی، رئیس کمیته صنایع جنگی دولت آمریکا، بود و تمام کارهایش را در مشاوره با باروخ انجام می‌داد.

3️⃣ بیلی رز از سال 1924 شبکه بسیار گسترده‌ای از فاحشه‌خانه‌ها و کلوپ‌های شبانه (نایت کلاب) تأسیس کرد.

4️⃣ وی در دهه‌های 1930 و 1940 به نمایش «شو» نیز اشتغال داشت و یکی از شوهای او فقط طی یک هفته یکصد هزار دلار آن زمان فروش کرد. بیلی رز از این طریق به یکی از میلیاردرهای آمریکا بدل شد.

5️⃣ او، در کنار لرد ساسون و برونفمن‌های کانادا و دیگران، یکی از رهبران اصلی سندیکای جهانی تجارت #مواد_مخدر بود.

6️⃣ بیلی رز در سویس بانکی تأسیس کرد به نام «بانک بین‌المللی اعتباری» و از این طریق پول‌های حاصل از فروش مواد مخدر را جابجا می‌کرد و عملیات مالی خود را سامان می‌داد.

7️⃣ وی در سال 1965 سفری به #اسرائیل کرد و کلکسیون مجسمه‌های فلزی خود را، که بیش از یک میلیون دلار ارزش داشت، به این دولت اهدا نمود و به #بن_گوریون، نخست وزیر وقت اسرائیل، گفت:
✡️ «این مجسمه‌ها را ذوب کنید و برای جنگ با اعراب با آن فشنگ بسازید!»


0

✡️ گانگسترهای یهودی آمریکا (2)

1️⃣ از #مه‌یر_لانسکی (Meyer Lansky) #یهودی، شاگرد و جانشین #آرنولد_روتشتین، نیز به عنوان رهبر «شبکه جرم و جنایت سازمان‌یافته» در آمریکا یاد می‌شود.

2️⃣ او شبکه بسیار وسیعی از قمارخانه‌ها و فاحشه‌خانه‌ها را در کوبای قبل از کاسترو، باهاماس و ایالات متحده در اختیار داشت.

3️⃣ او در تمامی عملیات جنایی قابل تصور، از سرقت مسلحانه و فروش مواد مخدر و قمار و فحشای سازمان‌یافته تا سرقت کودکان و باجگیری و تجاوز به عنف و... دست داشت و به قتل بسیاری از سران باندهای خودسر و مستقل تبهکار در نیویورک و نیوجرسی دست زد.

4️⃣ جالب است بدانید که در سال 1970 دولت آمریکا برای دستگیری لانسکی اقدام کرد. لانسکی به #اسرائیل فرار کرد و پس از دو سال جنگ حقوقی با دولت آمریکا سرانجام به این کشور بازگشت، محاکمه و تبرئه شد.


0

✡️ گانگسترهای یهودی آمریکا
1️⃣ در تاریخ‌نگاری آمریکا، #آرنولد_روتشتین (Arnold Rothstein) #یهودی را به عنوان «بنیانگذار تبهکاری سازمان یافته» در این کشور معرفی می‌کنند.

2️⃣ گانگسترهای معروفی مانند واکسی گوردون، جک دیاموند، فرانک کوستلو، مه‌یر لانسکی، لکی لوچیانو، بنجامین زیگل، جانی توریو و غیره نوچه‌ها و دست‌پرورده‌های روتشتین بودند و او در مطبوعات آمریکا به «سلطان دنیای پنهان» شهرت داشت.


0

#نفوذ_یهودیان_در_ایران
«آرمینیوس وامبری» یک #یهودی بود که با لباس دراویش مسلمان به ترویج افکار ضد قومیتی خود می پرداخت. او از اولین عناصر متفکر در تشکیل مکتب پانتُرکسیم بود. نفوذ یهودیان در قومها و #ادیان مختلف از عوامل تأثیرگذاری بر جریانات اصلی و مهم در دنیا می باشد.


0

🔴از اخبار به نظر می رسد #جام_جهانی دیگری در #یمن در حال برگزاری است 🔴برای یمنی ها دعا کنید
ناوها و جنگنده های آمریکا و اروپا برای شکست دادن یمنی ها و تصرف الحدیده مستقیم وارد جنگ شده اند و به کمک جلادهای سعودی و اماراتی آمده اند

#یمن_در_خون
#آمریکا #عربستان #عربستان_سعودي #انصار_الله #الحوثی #یهودی #سعودی


3

.
برای کسی که تازه #مسلمان شده تعریف و تمجید های فراوونی در دنیا از طرف مسلمونا شنیده میشه که مهم ترینشون از این قبیله:
خوش ب حال تو! تو مسلمان واقعی هستی تو کسی هستی که ازبین میلیونها راه گشتی و اسلام رو انتخاب کردی...!
.
.
اما از نظر من فرقی بین #مسلمانی که از خانواده مسلمان بدنیا اومده باشه یا اونی که از خانواده کافر ، وجود نداره!
اتفاقا مورد اولی که نعمته...
ولی چیزی که برایش فرق قائل میشوند #تقواست

ان اکرمکم عندالله اتقوکم #قرآن
که فرمود مشتی ترین‌ِتون با تقوا ترينِتونه! (طرز بیان شوشی)
👇🏻این جملات از کتاب #آن_سوی_دیوار
از شیخ‌حمیدوقار است تو قم با امضای خودش هدیه بهم داد...
کسی که از خانواده ای #یهودی #مسیحی چشم ب دنیا باز کرد و بعد کلی مطالعه و تحقیقِ ادیان ، #اسلام و صد البته #تشیع را انتخاب میکند، سال‌ها ساکن قم میشود و اکنون در حال تبلیغ در کشور های مختلف است...


0

#یهودی هااز محمد معجزه خواستند... #شیادان_تاریخ #آخوند_شیاد


14

.
🔹 قسمت اول
.
✡️ یهود و جعل حدیث ( #اسرائیلیات )
.
💠 یهود در آثار #شهید_مطهری (1)
.
1️⃣ در موضوع وضع و #جعل_حدیث ابتکار در دست #یهود بود
.
2️⃣ یهودی‌ها افکار و معتقدات خودشان را در میان مسلمانان به صورت حدیث درآوردند
.
3️⃣ اینها در #نفاق هم عجیب بودند. به ظاهر مسلمانی می‌‏کردند و با مسلمان‌ها رفت‌وآمد می‏‌نمودند ولی افکار خودشان را به‌صورت حدیث در میان مسلمین رایج می‏‌کردند و در این کار بسیار مهارت داشتند
.
4️⃣ البته مسیحی‌ها و مانوی‌ها هم این کار را کرده‏‌اند ولی یهودی‌ها خیلی زیاد کرده‏‌اند، چون اینها مهارتشان در #تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان‌ها آنها را از خودشان مسلمان‏‌تر می‏‌دانستند
.
5️⃣ شخصی نقل می‏‌کرد که سابقاً #یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقاً یهودی بود و مسلمان شده بود، از دختر این شخص خواستگاری کرد و او نمی‏‌داد. گفتند چرا نمی‏‌دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می‏‌گفتم، حالا باور نمی‏‌کنم که این جوان راست بگوید، برای این‌که هفت سال است که اسلام آورده است
.
🔹 منبع: استاد شهید مرتضی مطهری، اسلام و نیازهای زمان، ج1، ص97
.
🔴 ادامه دارد....
.
➖➖➖🔸🔷🔶🔸➖➖➖
.
صفحات گروه فرهنگی ما را با هشتگهای #وحدت110 و #وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰ جستجو و حمایت ڪنید😊🌹
صفحات ما را حمایت ڪنید😊🌹
.
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
.
#خدا
#حدیث
#دین
#مذهب
#اسلام
#پیامبر
#مسلمان
#خاخام
#اسرائیل
#بیت_المقدس
#مسیحی
#دروغ
#مدلینگ
#لاکچری
#telaviv_city
#jerusalem #jerusalemoftheday
#haifa


3

دوستانتان را تگ کنید تا در گسترش این صفحه شریک باشید

#آمریکا #یهود #یهودی #ایران #خشایار #۱۳ #ایرانیان #ایرانی #قتل #قرمز #سفید #یهودیان #مسلمان


1

.
🔹 قسمت اول
.
✡️ یهود و جعل حدیث ( #اسرائیلیات )
.
💠 یهود در آثار #شهید_مطهری (1)
.
1️⃣ در موضوع وضع و #جعل_حدیث ابتکار در دست #یهود بود
.
2️⃣ یهودی‌ها افکار و معتقدات خودشان را در میان مسلمانان به صورت حدیث درآوردند
.
3️⃣ اینها در #نفاق هم عجیب بودند. به ظاهر مسلمانی می‌‏کردند و با مسلمان‌ها رفت‌وآمد می‏‌نمودند ولی افکار خودشان را به‌صورت حدیث در میان مسلمین رایج می‏‌کردند و در این کار بسیار مهارت داشتند
.
4️⃣ البته مسیحی‌ها و مانوی‌ها هم این کار را کرده‏‌اند ولی یهودی‌ها خیلی زیاد کرده‏‌اند، چون اینها مهارتشان در #تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان‌ها آنها را از خودشان مسلمان‏‌تر می‏‌دانستند
.
5️⃣ شخصی نقل می‏‌کرد که سابقاً #یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقاً یهودی بود و مسلمان شده بود، از دختر این شخص خواستگاری کرد و او نمی‏‌داد. گفتند چرا نمی‏‌دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می‏‌گفتم، حالا باور نمی‏‌کنم که این جوان راست بگوید، برای این‌که هفت سال است که اسلام آورده است
.
🔹 منبع: استاد شهید مرتضی مطهری، اسلام و نیازهای زمان، ج1، ص97
.
🔴 ادامه دارد....
.
➖➖➖🔸🔷🔶🔸➖➖➖
.
صفحات گروه فرهنگی ما را با هشتگهای #وحدت۱۱۰ و #وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰ جستجو و حمایت ڪنید😊🌹
صفحات ما را حمایت ڪنید😊🌹
.
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
.
#خدا
#حدیث
#دین
#مذهب
#اسلام
#پیامبر
#مسلمان
#خاخام
#اسرائیل
#بیت_المقدس
#مسیحی
#دروغ
#مدلینگ
#لاکچری
#telaviv_city
#jerusalem #jerusalemoftheday
#haifa
#haifa_wehb


1

.
🔹 قسمت اول
.
✡️ یهود و جعل حدیث ( #اسرائیلیات )
.
💠 یهود در آثار #شهید_مطهری (1)
.
1️⃣ در موضوع وضع و #جعل_حدیث ابتکار در دست #یهود بود
.
2️⃣ یهودی‌ها افکار و معتقدات خودشان را در میان مسلمانان به صورت حدیث درآوردند
.
3️⃣ اینها در #نفاق هم عجیب بودند. به ظاهر مسلمانی می‌‏کردند و با مسلمان‌ها رفت‌وآمد می‏‌نمودند ولی افکار خودشان را به‌صورت حدیث در میان مسلمین رایج می‏‌کردند و در این کار بسیار مهارت داشتند
.
4️⃣ البته مسیحی‌ها و مانوی‌ها هم این کار را کرده‏‌اند ولی یهودی‌ها خیلی زیاد کرده‏‌اند، چون اینها مهارتشان در #تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان‌ها آنها را از خودشان مسلمان‏‌تر می‏‌دانستند
.
5️⃣ شخصی نقل می‏‌کرد که سابقاً #یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقاً یهودی بود و مسلمان شده بود، از دختر این شخص خواستگاری کرد و او نمی‏‌داد. گفتند چرا نمی‏‌دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می‏‌گفتم، حالا باور نمی‏‌کنم که این جوان راست بگوید، برای این‌که هفت سال است که اسلام آورده است
.
🔹 منبع: استاد شهید مرتضی مطهری، اسلام و نیازهای زمان، ج1، ص97
.
🔴 ادامه دارد....
.
➖➖➖🔸🔷🔶🔸➖➖➖
.
صفحات گروه فرهنگی ما را با هشتگهای #وحدت۱۱۰ و #وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰ جستجو و حمایت ڪنید😊🌹
صفحات ما را حمایت ڪنید😊🌹
.
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
.
#خدا
#حدیث
#دین
#مذهب
#اسلام
#پیامبر
#مسلمان
#خاخام
#اسرائیل
#بیت_المقدس
#مسیحی
#دروغ
#مدلینگ
#لاکچری
#telaviv_city
#jerusalem #jerusalemoftheday
#haifa
#haifa_wehb


6

.
🔹 قسمت اول
.
✡️ یهود و جعل حدیث ( #اسرائیلیات )
.
💠 یهود در آثار #شهید_مطهری (1)
.
1️⃣ در موضوع وضع و #جعل_حدیث ابتکار در دست #یهود بود
.
2️⃣ یهودی‌ها افکار و معتقدات خودشان را در میان مسلمانان به صورت حدیث درآوردند
.
3️⃣ اینها در #نفاق هم عجیب بودند. به ظاهر مسلمانی می‌‏کردند و با مسلمان‌ها رفت‌وآمد می‏‌نمودند ولی افکار خودشان را به‌صورت حدیث در میان مسلمین رایج می‏‌کردند و در این کار بسیار مهارت داشتند
.
4️⃣ البته مسیحی‌ها و مانوی‌ها هم این کار را کرده‏‌اند ولی یهودی‌ها خیلی زیاد کرده‏‌اند، چون اینها مهارتشان در #تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان‌ها آنها را از خودشان مسلمان‏‌تر می‏‌دانستند
.
5️⃣ شخصی نقل می‏‌کرد که سابقاً #یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقاً یهودی بود و مسلمان شده بود، از دختر این شخص خواستگاری کرد و او نمی‏‌داد. گفتند چرا نمی‏‌دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می‏‌گفتم، حالا باور نمی‏‌کنم که این جوان راست بگوید، برای این‌که هفت سال است که اسلام آورده است
.
🔹 منبع: استاد شهید مرتضی مطهری، اسلام و نیازهای زمان، ج1، ص97
.
🔴 ادامه دارد....
.
➖➖➖🔸🔷🔶🔸➖➖➖
.
صفحات گروه فرهنگی ما را با هشتگهای #وحدت۱۱۰ و #وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰ جستجو و حمایت ڪنید😊🌹
صفحات ما را حمایت ڪنید😊🌹
.
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
.
#خدا
#حدیث
#دین
#مذهب
#اسلام
#پیامبر
#مسلمان
#خاخام
#اسرائیل
#بیت_المقدس
#مسیحی
#دروغ
#مدلینگ
#لاکچری
#telaviv_city
#jerusalem #jerusalemoftheday
#haifa
#haifa_wehb


1

این #شرف داره؟
این #غیرت داره؟
چی رو با چی مغلطه می کنه؟

وقتی رگ #بی_شرفی به تن میکنی، همین میشه.

میگه چون وقتی می بریم، شادی میکنیم، پس ما نژادپرستیم!!! حالا هی بگو دکتر #زیبا_کلام.... تویی که این حرفش رو میشنوی و تاییدش میکنی، جوابت با ۸۰ میلیون ایرانی.

اونوقت #آمریکا و #اسرائیل و بقیه کشورها وقتی پیروز میشن و شادی میکنن نژادپرست نیستن.

من موندم یه عده جاهل چجور این حرفهای بی_شرفانه این دزد ۳۰میلیاردی در رابطه با بعضی مسائل رو باور میکنن.
اینکه نمیتونه یونجه دوتا خر رو از هم جدا کنه ، فرق وطن و میهن و دشمن رو بفهمه، نمیتونه شادی با #نژادپرستی رو از هم تفکیک کنه، چطور توی مسایل اظهار نظر میکنه؟
اونوقت به #کوروش پرست ها نمیگه نژاد پرست و ...
به #یهودی های #صهیونیسم که بعد از چندیییییییین سال اومدن #فلسطین رو اشغال کردن، نمیگه نژاد پرست.
#خلایق_هر_چه_لایق


0

. از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان "عید یهودیان" زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و ... گرامی می دارند." #یهود #یهودی #هلوکاست #جشن_پوریم #یهودی #ایرانی #سیزده_بدر #کشتار_ایرانیان_به_دست_یهود
#ایران
منابع : * www.britannica.com/EBchecked/topic/154274/Dead-Sea-Scrolls/233773/Discovery-and-description *
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931219000848 *
www.mashreghnews.ir/fa/news/203988
حق جو و حق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/213


0

.
🔹 قسمت اول
.
✡️ یهود و جعل حدیث ( #اسرائیلیات )
.
💠 یهود در آثار #شهید_مطهری (1)
.
1️⃣ در موضوع وضع و #جعل_حدیث ابتکار در دست #یهود بود
.
2️⃣ یهودی‌ها افکار و معتقدات خودشان را در میان مسلمانان به صورت حدیث درآوردند
.
3️⃣ اینها در #نفاق هم عجیب بودند. به ظاهر مسلمانی می‌کردند و با مسلمان‌ها رفت‌وآمد می‌نمودند ولی افکار خودشان را به‌صورت حدیث در میان مسلمین رایج می‌کردند و در این کار بسیار مهارت داشتند
.
4️⃣ البته مسیحی‌ها و مانوی‌ها هم این کار را کرده‌اند ولی یهودی‌ها خیلی زیاد کرده‌اند، چون اینها مهارتشان در #تظاهر فوق العاده است که گاهی مسلمان‌ها آنها را از خودشان مسلمان‌تر می‌دانستند
.
5️⃣ شخصی نقل می‌کرد که سابقاً #یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقاً یهودی بود و مسلمان شده بود، از دختر این شخص خواستگاری کرد و او نمی‌داد. گفتند چرا نمی‌دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می‌گفتم، حالا باور نمی‌کنم که این جوان راست بگوید، برای این‌که هفت سال است که اسلام آورده است
.
🔹 منبع: استاد شهید مرتضی مطهری، اسلام و نیازهای زمان، ج1، ص97
.
🔴 ادامه دارد....
.
➖➖➖🔸🔷🔶🔸➖➖➖
.
صفحات گروه فرهنگی ما را با هشتگهای #وحدت۱۱۰ و #وحدت۱۱۰_قدرت۱۱۰ جستجو و حمایت ڪنید😊🌹
صفحات ما را حمایت ڪنید😊🌹
.
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
.
#خدا
#حدیث
#دین
#مذهب
#اسلام
#پیامبر
#مسلمان
#خاخام
#اسرائیل
#بیت_المقدس
#مسیحی
#دروغ
#مدلینگ
#لاکچری
#telaviv_city
#jerusalem #jerusalemoftheday
#haifa
#سروش 👇

http://sapp.ir/arshivvahdate110
.
#گپ 👇
https://gap.im/arshivvahdate110
.
#ایتا https://eitaa.com/arshivvahdate110 📞ارتباط با مدیرکانال:
🆔 @vahdate110


0

علی رغم اعتقاد یهودیان به تاریخچه جشن پوریم و برگزاری هر ساله آن ، این ماجرا ایرادات فاحش تاریخی دارد !

متن شایعه #یهود #جشن_پوریم #هلوکاست
#ایران #یهودی #یهودیان
" تاریخچه 13 بدر چیست ؟ کشتار و هولوکاست ایرانیان در تاریخ 13 فروردین در زمان خشایارشا توسط یهودیان اتفاق افتاد و پس از آن هرسال ایرانیان به یاد آن کشتار 13 فروردین از شهرها خارج می شوند و یهودیان آن را به نام پوریم جشن می گیرند . در کتاب عهد عتیق درباره این داستان آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو "وشتی" را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند. ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌كند و او را به دست جلاد می سپارد. یهودیان که در سراسر ایران، نفوذ فراوان داشتند، جسارت‌شان به جایی رسیده بود که از دادن مالیات و خراج استنکاف می‌كردند و این استنکاف موجب شده بود که «‌هامان» صدراعظم خشایارشاه علیه آنان بشورد و آنان را در تنگنا قرار دهد و یا حتی دستور قتل برخی از آنان را صادر كند، البته یهودیان در برخی کتاب‌های خود می‌گویند: "مردخای" که پیشوای دینی یهودیان در عصر خشایارشاه بوده، وقتی حاضر به تعظیم در مقابل ‌هامان نمی‌شود، او و اتباعش مورد غضب‌هامان قرار گرفته و تهدید به مرگ می‌شوند.  یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند. شاه سست عنصر نیز وقتی زیبایی او را می‌بیند، شیفته او شده و او را به عنوان ملکه تمام ایرانیان برمی گزیند، بدون آنکه بداند او یهودی است و یا برادرزاده «مردخای» رهبر مذهبی یهودیان ایران است. اِستِر ملکه ایران می‌شود و با نقشه‌های «مردخای» عموی خود، صدراعظم خشایارشاه یعنی هامان را از تخت صدر اعظمی به زیر کشیده و بر دار می‌كند و به همراه ۱۰پسرش به مرگ محکوم می‌کند. یهودیان حاکم بلامنازع دربار هخامنشی می‌شوند و البته آنان در برخی کتب خود آورده‌اند که ‌هامان در نزد مردخای توبه كرده است که تواریخ دیگر گواهی قتل وی توسط یهودیان را می‌دهند. یهودیان چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه، سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از 77  هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا 500 هزار نفر نیز عنوان شده است.


1

🔴ببینید وضیعت نماز گزاران اهل سنت ... در غیاب نبود حتی یک مسجد برای اهل سنت در تهران ، مردم مجبور هستند به صف بایستند تا در نمازخانه ومنازل مسکونی نماز عیدشان را برگزار کنند ! / ٢٥ خرداد
#ایران#اسلام#شیعه#سنی#یهودی#مسیحی#زردتشتی #بهایی #یارسان #دراویش


0

I pet goat 2
این انیمیشن سال ۲۰۱۲ ساخته شد و جدا از سیاست مدار ها برای مردم عادی ساخته شد که میفهمند و با اسرار سیاست و تاریخ آشنایی دارند.
پیامی از طرف فراماسون ها
یک غرور بزرگ برای ماسون ها
که ما فاتح هستیم...
.
در این فیلم :
عدد ۶۶۶ بارکد روی پیشانی بز(نماد خدای ماسونی) در اول معرفی نام فیلم
#ضد_مسیح ، #دجال (با ویژگی هایی که در مسیخیت و اسلام تعریف شده )
ریاست جمهوری های #ماسونی و #یهودی آمریکا
سیب، #میوه_ممنوعه درخت دانش
#صفحه_شطرنجی زمین ماسونی
#زن #مسلمان گریان با کودک کشته شده در دستش و علامت بیگناهی بالای سرش
پیر زنی لخت که در بالای مجسمه الت تناسلی یک مرد زندانی است نه نماد ابلیسک است.(ابلیسک در مصر باستان الت تناسلی یکی از خدایان مصری است که با خواهد خود ازدواج کرده و این الت بریده شده و در صحرا ها بود خواهرش که با این خدا ازدواج کرده به دنبال این الت میگردد میدا میکند و از او حامله میشود و منجی بشریت (دجال) را به دنیا خواهد اورد) این نماد ماسون های یهودی است و در کشور های خود قرار میدهند مانند #امریکا )
روی تخته سیاه مدرسه کلمه تکامل است که باید کامل شود و بالای تخته عکس نظریه #تکامل #داروین (که یهودی بود) از میمون تا انسان قرار داره. 📚 نماد ها و اهداف بسیار زیادند تو این فیلم.بقیش باسه برای دوستانی که میفهمن این فیلم یعنی چی ...


5

Oodlajan Area In Iran, Tehran City, One Of Most Beautiful And Ancient Regions In Iran, Along With a lot of Spectacular Works, This is the area of Jews and Zoroastrians in Tehran, Jews Have Along History In Iran منطقه یهودی و زرتشتی نشین عودلاجان اینجا سابقه بسیار دیرینه ای دارد و بسیار دیدنی هست کلی اثار غنی و خوبی دارد پیشنهاد می کنم زمان روزهای تعطیل حتما یه سری به اینجا بزنین نزدیک امام زاده یحیی هست 😄 #iran #tehran ##ancient #oldest #old  #nofilter #mustseeiran #seeyouiniran#tourism_iran #iranphoto #ایران #یهودی #تهران #گردشگری #گردش #قدیمی#عودلاجان #Иран#イラン #이란#instagood #instapic #pic #instagram #جالب  دیدنی#instalike #外国人 #古い #place #picoftheday


13

#زندگی نامه #ادواردو انیلی  ادواردو #آنیلی» در ۶ ژوئن ۱۹۵۴ درنیویورک از پدری ایتالیایی و مادری یهودی پا به عرصه دنیا گذاشت. مادر وی «مارلا کاراچولو»، یک پرنسس #یهودی بود و پدرش سناتور «جیووانی آنیلی»، مرد #ثروتمند و معروف ایتالیایی بود. وی مالک کارخانه‌جات اتومبیل‌سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو و آیوکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکت‌های طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ “لاستامپا” و “کوریره دلاسرا”، باشگاه اتومبیل‌رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. علاوه بر این‌ها، چندین شرکت ساختمان‌سازی، راه‌سازی، تولید لوازم پزشکی و هلیکوپترسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهام‌داران اصلی آن‌ها می‌باشند. میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه‌های ایتالیا از آن‌ها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می‌برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار تخمین می زنند که ۳ برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران است. ادواردو تحصیلات مقدماتی را در ایتالیا طی کرد و بعد به کالج آتلانتیک در انگلستان رفت و پس از آن در رشته ادیان و فلسفه شرق از دانشگاه پرینستون ایالات متحده با اخذ درجه دکتری فارغ التحصیل شد.دواردو شرح مسلمان شدنش را چنین می گوید: در نیویورک که بودم یک روز در کتابخانه قدم می زدم و کتابها را نگاه می کردم چشمم افتاد به قرآن . کنجکاو شدم که ببینم در قرآن چه چیزی آمده است. آنرا برداشتم وشروع کردم به ورق زدن و آیاتش ر ا به انگلیسی خواندم ، احساس کردم که این کلمات ،کلمات نورانی است ونمی تواند گفته بشر باشد. خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم, آن را امانت گرفتم و بیشتر مطالعه کردم و احساس کردم که آن را می فهمم و قبول دارم . بعد از این قضیه به یک مرکز اسلامی در نیویورک مراجعه می‌کند و درخواستش مبنی بر این‌که می‌خواهد مسلمان شود را مطرح می‌کند. آن‌ها هم نام «هشام عزیز» را برای وی انتخاب می‌کنند. محمد اسحاق عبداللهی که از دوستان مسلمان آنیلی است نیز در مورد او می‌گوید؛ «ادواردو خیلی شب‌ها بیدار می‌ماند و با نور شمع تا صبح قران را مطالعه می‌کرد.»این گفته که ادواردو در اثر معاشرت با مسلمانان به این دین گرویده، یک ادعای بی‌ثبات است، چون با موقعیت مالی و سیاسی که پدر ادواردو داشت، هیچ‌کس به خود اجازه نمی‌داد که چنین مسائلی را با او در میان بگذارد و او را به دین جدید دعوت کند. وی پس از ملاقات و گفتگو با دکتر قدیری ابیانه شیعه شده بود.


1

The end of the page