#sparing

Instagram photos and videos

#sparing#ayosparing#panglimafc#pertemanansehat#ayoindonesia#ayopanglima#panglimafootballandfutsal#inikamipanglimafc#sepakbola#volleyball#czarniszczercow#volei#boxing#siatkówka#training#pajęczno#voleibol#4#zwycięstwo#drużyna#zawodniczki#libero#team#dobregranie#wygrana#siatka#armwrestling#angelika#palavollo

Hashtags #sparing for Instagram

Awesome sparing today boys!! It’s been great having these two boys stay in Sydney with us for there training camp...

2

Entrar em forma, fazer amizades, desenvolver o autocontrole e a disciplina, extravasar as tensões isso é boxe e boxe é na d1.
#nobrearte #boxe #d1boxing #Guanambi #homensdepreto #amizade #treino #SPARING #bahia #luta #funcional #esporte

Guanambi, Bahia, Brazil
1

W sobotę Bałtyk zagra⚽️ przedostatni sparing tej zimy❄️ - przeciwnikiem czwartoligowy Gryf Słupsk.
Zapraszamy na NSR❗️
#BaltykGdynia #GryfSlupsk #NSR #Gdynia #Slupsk #sparing #zima #instaBaltyk #picoftheday

Gdynia
0

KS Łomianki - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki [7:2]
Mecz sparingowy przed rundą wiosenną
23.02.18

Mroźny wieczór przy Wiślanej 69. W oczy rzuca się bardzo wysokie tempo w pierwszej połowie spotkania. Do przerwy 2:1 dla gości, od 50. minuty inicjatywę przejmują gospodarze. Frekwencja zaskakująca - całe 8 osób.