Sveikatos centras "Gilės"

Instagram photos and videos

Geros dienos!
Всем хорошего дня?


0

#Masažas - tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, padeda išlaikyti gražią figūrą, o tinginiams netgi gali atstoti mankštos pratimus. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Tap pat pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Taip oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų. Terapinis masažas padeda greitai atsigauti po patirto streso, o tai užkerta kelią nervų ligoms, kurios kyla dėl nuolat patiriamos nervinės įtampos. #profilaktika #imunitetas #Halo_complex #StarvacAkcija


0

S
ėdimas, stovimas darbas ar po traumos, netaisyklinga laikysena... ir skauda nugarą.
Skausmo pobūdis gali būti įvairus, bet visu pirma yra stresas. Stresai sukelia raumenų susitraukimą, audiniai ne gali atsipalaiduoti ir sukelia skausmą. Galima skirsti stresus į dvi dalis: psichoemocinis ir fizinis.
Zinoma, kad masažas labai gera priemonė pašalinti raumenų skausmus.
Dar rekomenduoju profilaktiškai vartoti kompanijos #Dr_Nona preparatus #HaloYamseen (Tam, kad suteikti organizmui ramybę) #HaloReumoseen (pašalinti sąnariu, raumenų problemas) #HaloQuartetofbathsalts (suteiks tonuso po sunkaus darbo dienos), #Solaris_body_lotion (masažuoti skaudančias vietas)
Juk profilaktika visada geriau nei gydymas!
Bukite sveiki ir laimingi!
Maksim Kuznecovv #masažuotojas dirba ir laukia Jus!
#profilaktika #sveikata #grožis #skaudanugara #stresas #raumenys #sąnariai #Halo_complex


0

Tobulieju


0


0

The end of the page