Sonsuz Şükran Köyü Çavuş

Instagram photos and videos

.
🏠Konya'nin Hüyük ilcesine bagli Çavuş kasabasinda sanat kültür etkinliklerinin yapıldığı ve sanatcilara ait evlerin oldugu proje Sonsuz Sukran Koyu.
🏠The Village of Endless Gratitude is a newly built and brand new area for exclusive and indivudual art and culture events and activities.
The village is in Cavus town of Konya/Hüyük. This area is structured considering the historical and social background of the village and district.
.
.
🏠Hem köyün, hem yörenin tarihsel ve sosyal birikimlerini dikkate alarak kerpicten yapilmis 30 evden olusuyor. Evlerin catilari toprak oldugu icin surekli bakim yapilmasi gerekiyor ve burada gorevli olan Mustafa Bey fotografta oldugu gibi periyodik olarak catilardaki topragin tas yardimi ile sıkıştırılmasını sağlıyor. Ayrica toprakta bitkilerin olusmasini engellemek icin de tuzlama yapiliyor. .
🏠 Bu guzel koyu gezdirerek tanitan ve degerli bilgiler paylasan Mustafa'ya tesekkurler.
www.sonsuzsukran.org
.
.
.
#40haramiler #fotografprojesi @nuricorbacioglu #beysehir #sonsuzşükranköyü #konya #aniyakala #hayatandanibarettir #nikontop #nikonphotography #nikonphotographers #village #instaturkey #comeseeturkey #ig_captures #beautifuldestinations #beautifulplaces #amazing #architecture #photogram #photographyislife #colors #severekcekiyoruz #travel #travelgram #roof #gezgin #myfeatureshoot #tlpicks #nikond750 #turkobjektif_hdr

Sonsuz Şükran Köyü Çavuş
2

Sonsuz Şükran Köyü, Konya 2018 @deyisyildiran

Sonsuz Şükran Köyü Çavuş
6

Loading...