Restaurant Collection

Instagram photos and videos

Makarona me salc domatesh dhe mish viqi me sweet chilli ( embel & djegs )


0


0

Mish viqi ne tel dhe rizzoto


0

β˜€οΈβ˜•οΈπŸ΄πŸ»


0


0


2


0


0


0


0

β˜•οΈ


1


0


0


5


0

Fejese e organizaur ne Restaurant Collection


0

#collection it is time for #lunch finally #prishtina #kosovoπŸ‡½πŸ‡°


0

✨


2

New NewπŸ’£πŸ’£
Porosit ne Instadirect
Transporti GratisπŸ‡½πŸ‡°


7

Nje prej personave me te dashur ne jeten time eshte edhe e bukura gjyshja ime,te cilen un nuk e therras gjyshe asnjehere por MAMI.Jam shum e lumtur qe e kam nje familje kaq te shendosh,ju jeni me te miret.Mamush faleminderit qe je afer meje gjithmone,faleminderit qe me kritikon,faleminderit qe me udhezon,ti je personi me pozitiv qe une kam njohur,ti je Nene e 2t Per Ne Shumm dashuri per ty❀️Family First-BlessedπŸ™πŸΌ


18

Sun and friends are perfect days βœ¨πŸ–€πŸŽ‹


3


0


2