Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Instagram photos and videos

#Repost @caglarcabuk 📷👌Değerlendirme ve saha ziyareti sürecinde keyifli bir işbirliği yaptık ve harika bir takım çalışmasını hep birlikte tamamladık. 👍🏻 26. Kalite Kongresi’nde keyifli buluşmalar ve karşılaşmalarla birlikte EFQM Değerlendiricileri @4bakademi standında buluştuk. 😊 #EFQM #mükemellik #kalite #liderlik #KalDer #4bakademi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi
0

Société des Etudes Hittites et Asianiques - sous le haut patronage de Mustafa Kemal ATATÜRK. Président de la République Turque.
La Société des Etudes Hittites et Asianiques, fondée en 1930 a pour but l’étude des civilisations de l’Asie Mineure ancienne, leur histoire, leurs langues, leurs législations, leurs religions, leurs arts, leurs rapports avec les autres civilisations de l’Antiquité. .. #sunayakın

Zorlu Performans Sanatları Merkezi
0

Night Walk
Yaşadığımız şehir İstanbul, pek çok metropolde olduğu gibi bizi de doğadan koparıyor. Farkında olmasak da tabiata ait çok değerli birşey hala hayatımızda, ışık. Işık olmadan varlığımızı, döngüsel ritüellerimizi sürdürmemiz mümkün değil. Bir metropolde ışık, tabiattaki gibi sadece güneşle sınırlı değil. Binalarımızı ve yaşamımızın her anını gece gündüz her daim aydınlatıyoruz.

Night Walk isimli eser şehrin geceyle olan ilişkisini bir metropolün akl en çabuk gelen; binalar, yansımalar ve ışık simgeleri üzerinden irdeliyor. Bir mimarın ve bir cam sanatçısının ortak bakış açısıyla..

Zorlu Performans Sanatları Merkezi
0

Carla Bruni,"French Touch"albümünün tanıtım turnesi kapsamında ilk defa İstanbul'da! 13 Aralık'ta Zorlu PSM'de  American Express sponsorluğunda gerçekleşecek gecenin biletleri American Express Card'a özel %15 indirim ayrıcalığıyla satışta.

#carlabruni #zorlu #zorlupsm #americanexpresscard #konser #concert #frenctouch

Zorlu Performans Sanatları Merkezi
0