Rozita Che Wan

Thank u for ur support .
#jusgoyangrapatbyrcw .
.
Senarai Agent ByRCW
Afra Johor 0132748604
Ain Puchong 0126462004
Alliey Sabah 0195846898
Angah puchong 01111512900
Anie Sg Buluh 0123956921
Azurinda KL 0126517335
Fadilah klang 0183557424
Fara Dhila KL 0122001707
Hanizalifah N9 0122459486
Hazawani Melaka 0193795742
Irmiza Sarawak 0178080140
Faizal Johor 0139829208
Samantha Sarawak 0164054444
Nurfaizal Johor 0193953020
Rina Kedah 0169011062
Siti Najwa Johor 0192166064
Zaililawati N9 0196507334
Zawawi Seri Kembangan 0123391063
Zurainy Cheras 0182708631
Ain Bangsar 01110891230
Cyrena Sabah 0138042428
Faridah Sg Buluh 01116256477
Fazliana Singapura +6590172955
Jue Bangsar 0125365042
Niramra KL 0103311089
Rin Kedah 0194745545
Indera Sarawak 0194698721

1,900

49

@stockist_rcw_ipoh

@nadiahanuar91 Boleh tapi klu menyusukan anak seeloknya after 4bulan sis watsapp +601121525464 for order ye 😊😊

@nadiahanuar91

Dalam pantang boleh amal ke x jus ni?

@byrcw.sabah_muazas

@ruangmizanrezam sis, kami agen sah byRCW di sabah. Saya ada dm sis

@bondazarraa

@ruangmizanrezam sis sabah sis boleh contact terus @muazasonlinestore

@mychintaku

Kat Sabah Ada sda

@mychintaku

Kat Sabah Ada sfae

@ashraf.azahan.store1

PLACE ORDER SEKARANG !!!

@reen_tupperware

Hi agent RCW disini COD area Kulim & Lunas..readystock...cepat whatsapp 0194745545

@annashoppe_

@miszzlurve RM45, 2 botol RM85, 5 botol RM200. Saya jual, dm/whatsapp 0175774297

@k.shusd_beautyshop

Agen P.Pinang here. #wasap01137397513 Utk order

@efahzalifah

Agen byrcw nilai n9 wasp 0122459486 cod area berdekatan n postge sem/ss tq

@suplement_slim.malay1

Nak turunkan berat badan, halal dan lulus kkm, dah ramai berjaya. jom tengok my isnta or wa je +60 11-5115-9417

@nur.natasha.alia

COD SHAH ALAM, SUBANG JAYA & PUTRA HEIGHTS WA 01115436832

@beautea_shopea

πŸ€—Hai & Assalamualaikum! Jom dapatkan #JusGoyangSegar #PencuciGoyangSegar & #LotionPutihAjaib dengan harga yang KAW KAW dari kami.πŸŽ‰FREE GIFT with every purchase!😍Boleh whatsapp 011-31897645 ☺️

@aisyahbeauty.co

#JusGoyangRapat rm45 #PencuciGoyangSegar rm29 #Perfume_Gorgeous rm45 #Perfume_Precious rm29.90 (exclude postage). Berminat boleh dm atau whatsapp 0132403382

@bondazarraa

Ready stok precious / gorgeous / pencuci / jus whatapps 019 9951395 sekarang ye. ~Stokis Sah 🌹😘

@starzs.co

Ur welcome

@kim_eunsup

@sitiaisyahyaakub owwhh.. patutlah... setiap kali i nk beli, i akan suro pnjual tu bkk bekas kotak tu... bila tgok warna isi ngan penutup... bau i beli, klau x xkn beli..kesian plk 😯

@aisyahbeauty.co

@kim_eunsup kebiasaan yg ori mmang ada pnutup tersebut :-)

@stockist_rcw_ipoh

@tiey_hazeel RM45 utk 1 RM85 utk 2 kalau 5 RM200 free postage watsapp +601121525464 for order 😊😊

The end of the page