Marta Witecka

Stanie na przedramionach to - zaraz po plankach (w tym planku na przedramionach) - jedno z najlepszych ćwiczeń na wzmocnienie na stabilizację barków - to MUST HAVE dla osób, które są zafascynowane staniem na rękach i pozycjami balansowymi. Jest dla mnie trudniejsze, niż stanie na rękach 🙆 Stanie na przedramionach polecam wszystkim, których fascynuje praca nad balansem i odwracanie się do góry nogami. A jeśli ta ewolucja już Tobie całkiem nieźle wychodzi, spróbuj tzw. izolację ruchu, czyli stojąc na przedramionacj zmieniaj pozycję nóg - może to być cokolwiek, np. nożyce, które ja wykonuję na tym filmiku. 🌟Zawsze znajdzie się jakieś wyzwanie, niezależnie od tego jak zaawansowani jesteśmy! Ja uwielbiam sobie takie wyzwania wynajdywać. A Ty? Daj znać w komentarzu, czy spróbowałas wyzwania! Może mogę Ci w nim jakoś pomóc? 😊🌺 . . @biernatagata @ilonabekier @julitakotecka_runner @flymayka @izirunfit @martina_ontrail @aleksykwiatkowska @poczujsielepiej @an_aboo @anatomiajogi.pl @aliceandacroyoga @przedmaratonem @kasiaroni @whitepointeshoes @shiziks @zuzakijanowska @endorfinowy_team @agnieszkade @ayoga.co @specknuss @dominikacuda @yogaontherocks_life @fit_joga.pl @starerury @peteelek @dominikakojro_yoga @adidas_pl @adidaswomen . . #balance #forearmstand #strong #challenge #movement #fit #sport #adidaswomen #motivation #training #joga #jogini #yogapose #yogalove #healthylife #heretocreate #sporty #yogini #strongissexy #instafollow #instalike #yogapose #meditationinmotion #trening #stanienarekach #akrobatyka #fitness #yoga #sila #wyzwanie #yogabody

normal

187

13

Agata Ucińska

@martamwitecka ja po prostu zawsze mam ścianę w zasiegu stopy :DD

Marta Witecka

@poczujsielepiej no łatwiej ;)) ale ja uwielbiam stanie na barkach, mega dobry na zwiększenie siły barków :)))

Agata Ucińska

Aaa w ten sposób! Ze stania na rękach jest łatwiej "wyjść". :D

Marta Witecka

@poczujsielepiej Tak Kochana, ja robie przewrót do wygiecia w tył... to jest dla mnie najprostsze i najbezpieczniejsze. Ale jest to oczywiście mocne wygięcie, wiec trzeba mieć to w pamięci :)

Agata Ucińska

Marta, a jak najbezpieczniej wyjść ze stania na przedramionach przy utracie równowagi? Przewrót się robi po prostu? Jak w staniu na głowie?

Marta Witecka

@przedmaratonem bardzo mnie to cieszy! 😄

The end of the page