#47

Instagram photos and videos

#47#性格出る#gun#сднемзащитникаотечества🌟#weapon#настоящегомужчины#ак47#всеммирногонеба#фотография#photooftheday#automat#arsenal#замной#российскаяармия#machine#ak47#ak#автоматкалашниковаак74

Hashtags #47 for Instagram

.
Ge🌛
金曜っ!
( ˊ̱˂˃ˋ̱ )
明日もお仕事
楽しみあるから頑張る💪
pic全然関係ないけどお気に入り♡
...𓀤
#広島 #電光石火 #お好み焼き
#性格出る #指の置き方 #人の上 😂#ピーン !!
#star #⭐️ #jp_view #旅行好きな人と繋がりたい #47


0

#kiss me💋#47 💝street#


0

#47
—-vazhdim—-
Kleo:un edhe klaudia jem nlidhjee(thas pak si zanin nalt e pa frik😂)
Leo:q..qysh ju a nuk ket shokk aa!?a nuk mundet tjt dit me na trg a?!
Kleo:e ju a nuk ditet ma von me ardh aa!(ma lot I Krishna fshi)
Erta:shpirtat e mi leo leri ato pershtaten 😍
Un:me falni por para se te shfaqeshit ju un fola me babin tim ai ju ftoi ne dark pas 1 jave sepse kan pune kete jave
Leo:ne rregull bijj do te vijm mos u brengos❤️
-nejse shkum un nshpi tem arta shpi tvet kleo e blerta shkun niher te shpija prindve!
•KLAUDIA•
Un:mam bah ka ndodh diqka e quditshme 🤐
Babi:Ahh Po ty gjdo her te quditshme te ndodhin
Mami:nuk ka faj Babi e vertet eshte kjo
Un:joooo!kete here serioze!
Ba/ma:SERIOZEEEE!(me nji koh dyt)
Un:pooo serioze
Babi:jade mos na be merak tani trego!
Mami:ahhh me trego!!!
Un:kleo dhe blerta jan vella e moter (e krejt qysh I ka braktis familja e qysh I kan rrent krejta)
Babi:ahh tshkretit jan kon me nji ven e se kan njof njoni tjt😢
Mano:qenka histori e dhimbshme
Un:nejse pas 1jave vin edhe arta blerta kleo edhe prind e tij
Babi:ather mir shkova ndhom
—pas 1 jave—
U qova dit e hane Mami Po mthirrte posht
Mami:


30

Começando meu dia em grande estilo!! Como não agradecer essa mulher tão especial por tanto carinho? Muito obrigado pela surpresa @jussarafavaretto você não existe!!! 😍❤️😘
#outraprimavera #47 #aprendizado #crescimento #amadurecendo #umdiadecadavez #fé #amor #filhos #saude #conquistas #parceria #brilhonosolhos

Le Café Bistrô
2

KM ANTI CASE #47
150 php ✨
🌻 Available in:
Iphone 7
Iphone 8


0

Loading...