#berat

Instagram photos and videos

#porosittani#berat#saranda#elbasan#fier#durres#vlore#tirana#shkoder#merrjepal#blejsigurte#blionline#blionlineblilire#dyqanonline#lushnje#porositonline#korce#porositngashtëpia#oferta#paguajcash#paguajnedorezim#blitani#ditelindje#blingashtepia#dhurata#porisittani#albania#aksesor#Berat#perfemra#telefona

Hashtags #berat for Instagram

. Siksaan yang Paling Ringan di Neraka
.
Dari An Nu’man bin Basyir radhiallahu’anhu, Rasulullah shallallahu ‘alaihi wasallambersabda,

إنَّ أهْوَنَ أهل النارِ عذاباً مَنْ لَهُ نَعْلانِ وشِرَاكانِ من نارٍ يَغلي منهما دماغُه كما يغلي المِرْجَل ما يَرَى أنَّ أحداً أشدُّ منهُ عَذَاباً وإنَّهُ لأهْونُهمْ عذاباً
"Penduduk neraka yang paling ringan siksaannya di neraka adalah seseorang yang memakai dua sandal neraka yang memiliki dua tali. Kemudian otaknya mendidih karena panasnya sebagaimana mendidihnya air di kuali. Orang tersebut merasa tidak ada orang lain yang siksanya lebih pedih dari siksaannya. Padahal siksaannya adalah yang paling ringan diantara mereka” (HR. Muslim no. 213).
.
Semoga Bermanfaat dan Selamat Mengamalkan 😊🙏 .
Follow : @trenggalekberhijrah
Follow : @trenggalekberhijrah
Follow : @trenggalekberhijrah
.
#muhammadnuzuldzikri #ustadznuzuldzikri #videokajian #kajiansunnah #kajianislam #dakwahsunnah #dakwahtauhid #tausiyah #kajian #sunnah #agama #islam #dakwah #tauhid #surga #neraka #adzab #siksa #neraka #berat #taubat #hijrah #hidayah #istiqomah #muslim #muslimah #ikhwan #akhwat #ngajiyukk #ngaji #indonesiamengajisahabattaqwa


0

Do Paris fits me? 🗼
I'm so impressed by your work @oleksandra_petrychuk! It is so amazing! Thank you ❤️


3

4 muajt e pare 2018 me 1.2 milione turiste te huaj!

Bilanci progresiv i katermujorit ngelet me rritje te turisteve te huaj. Per kater muaj, Shqiperine e vizituan 1 milion e 28 mije shtetas te huaj, ne rritje me 7% krahasuar me te njejten periudhe te nje viti me pare. Kosova dominon numrin e vizitoreve nga jashte ne Shqiperi me afro 347 mije ne kater muaj. Numri i vizitoreve nga Kosova eshte ne rritje me rreth 6% per katermujorin e pare. Vizitoret prej vendeve fqinje perbenin rreth 80% te numrit te pergjithshem te vizitoreve te huaj ne kater muajt e pare te vitit 2018. Sipas operatoreve turistike, situata me strukturat akomoduese eshte permiresuar krahasuar me vitet e tjera ku aktualisht vendi yne ofron 70 mije shtreter, por gjithsesi kjo shifer nuk mjafton nisur nga fakti se per 2018-en Shqiperine pritet ta vizitojne nje numer shume me i larte turistesh te huaj.

#albaniatravel #Berat #Albania #LeksiVogel #SmileAlbania #VisitAlbania #DiscoverAlbania #TravelAlbania #ExploreAlbania #Berati #UNESCO #Balkans #TravelBalkans #AlbaniaTravel #Albanie #Albanien #Albanski #Shqiperia #Shqiperi #Arnavutluk #Travel #TravelGram #TLPicks #InstaTravel #TravelTheWorld #TravelBug #goodmorningworld #haveagoodday #luckytohaveyou #happytime


1

#Repost @albanianmefa with @get_repost
・・・
"The agreement 🇲🇰🤝🇬🇷 is a new dynamic in the region and proves high statesmanship from our neighbours. #Balkan is a model for #Europe & it is time for #EU to respond with concrete steps through the opening of accession talks." @Ditmir.Bushati press statement today in #Berat


0

Nei borghi del castello di Berat

Short story:
Dopo essere stato bruciato dai Romani nel 200 aC, le pareti sono state rafforzate nel V secolo sotto l’imperatore bizantino Teodosio II , e sono state ricostruite nel corso del VI secolo sotto l’imperatore Giustiniano I e di nuovo nel XIII secolo sotto il despota dell’Epiro , Michael I Comneno Doukas , cugino dell’imperatore bizantino.
Credit: @castlesintheworld

#castle #castello #anticheciviltà #berat #mangalem #imperatore #storia


0

“Metro” sugjeron Shqiperine per turistet britanike!

E perditshmja britanike “Metro” me tirazhin me te larte ne vend, i ka kushtuar ne edicionin e mengjesit te sotem nje artikull promovues Shqiperise. Gazeta jep “7 arsye per te shkuar ne Shqiperi”, te cilat variojne qe nga jeta e nates e deri tek kulinaria dhe natyra, duke e bere keshtu terheqese per shume grupmosha te ndryshme. Turistet britanike pritet te rriten ne numer kete vit ne vendin tone dhe nje arsye e forte per kete ka qene promovimi i bere prej vitesh nga mediat me te njohura britanike per Shqiperine turistike.

#albaniatravel #Berat #Albania #LeksiVogel #SmileAlbania #VisitAlbania #DiscoverAlbania #TravelAlbania #ExploreAlbania #Berati #UNESCO #Balkans #TravelBalkans #AlbaniaTravel #Albanie #Albanien #Albanski #Shqiperia #Shqiperi #Arnavutluk #Travel #TravelGram #TLPicks #InstaTravel #TravelTheWorld #TravelBug #goodmorningworld #haveagoodday #luckytohaveyou #happytime


1

Берат называют городом тысячи окон, а ключевой его достопримечательностью является крепость, датируемая ещё 13 веком. Внутри неё полноценное поселение, а в каменных домиках прячутся симпатичные guests-house с рейтингами от Trip Advisor и атмосферные ресторанчики. Но самое впечатляющее - это вид на город. С одной стороны - на новые районы, с другой - на кварталы времен Османской империи и горы, горы, горы.... #berat #albania #beratcastle


0

#berat castle


0

sieht fast herbstlich aus! #aronstab auf dem steilen weg zur burg in #berat #naturesbeauty #albania


0

geschenk des tages von netten wirt: best baklava ever beim fussballkucken in #berat in der wunderbaren taverna lazaro #ilovealbania #albania #albanien


0

Cmimi: 27000 Leke
SUPER OFERT CMIMI ME I MIR NE TREG
Huawei Honor 6X (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj.
Kerkoni nje Smartfon te vecant me bateri qe zgjat dhe qe ben dallim nga smartfonet e tjer, ai eshte Huawei Honor 6X , i cili ka fituar dhe titullin si smartfoni me I mire ne kategorin e smartfonve me cmim te mesem.
Parametrat
Ekrani LTPS IPS 5.5 Inch
Kamera 2 x 12 MP + 2MP autofocus 1080 P HDR
Kamera Sekondare 8 Mp
Video 1080P@30fps
Ram 3 Gb, Memorie 32 Gb pranon karte memorie deri ne 256 Gb
Cpu: Octa Core 4x2.1 Ghz 4x1.7 Ghz Cortex A-53 Android 6.0 Perditsohet ne 7.0
Emui 5.0
Rrjeti 4G Lte
Dual Sim
Fingerprinter
Materiali Alumin
Bluetooth 4.1
Bateria 3340 mAh Kohe bisede 23 ore.
Paguaj.ne dorzim transporti fas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje #merrjepal


0

Cmimi: 26000 Leke
SUPER OFERT CMIMI ME I MIR NE TREG
Huawei Honor 8 Lite (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj.
Kerkoni nje Smartfon te vecant dhe elegant me parametra te mira dhe praktik ai eshte Huawei Honor 8 Lite.
Parametrat
Ekrani 5.2 Inch LTPS IPS
Kamera 12 MP HDR
Kamera dytsore 8 MP
Video 1080P@60fps
Ram 3 Gb, Memoria16 Gb pranon karte memorie deri ne 256 Gb
Cpu: Octa Core 4x2.1 Ghz & 4x1.7 Ghz
Android 6.0 Perditsohet ne 7.0
Rrieti 4G Lte
Dual Sim
Materiali Alumin
Fingerprinter
Bateria 3000 mAh.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje


0

Cmimi: 19000 Leke
Xiaomi Redmi 5 (2018) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj
Kerkokoni nje Smartfon Unik me Dizanjo te vecant, me parametra te mira ai eshte Xiaomi Redmi 5.
Parametra
Ekrani 5.7 Inch IPS
Kamera 12 MP HDR
Kamera dytsore 5 MP inteligjente tregon gjinin dhe moshen.
Video 1080P@30fps
Ram 2 Gb, Memoria 16 Gb pranon karte memorie deri ne 128 Gb
Androidi 7.1.2
Cpu: Octa Core 1.8 Ghz
Materiali Alumin
Fingerprinter
Rrieti 4G lte
Dual Sim
Bluetooth 4.2.
Bateria 3300 mAh.
Shoqerohet me kllefe mbrojtse.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje #merrjepal


0

Cmimi: 3000 Leke
Dyshek Kamping Me Ajer Relaks I Pa Krahesushem.
Mereni me vete kudo ne plazh, ne natyr, ne pishin etj, dhe jepuni kuptim pushimeve tuaja, relaksohuni si kurr me par dhe do te ndiheni sikur flini mbi re. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #prositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blejsigurte #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #oferta #dhurata #pushime #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal #dyshek #plazh


0

Cmimi: 4000 Leke
Kamera Sport Aksion Full Hd 1080p kundrua ujit.
Mereni me vete kudo, zhytuni ne thellesi dhe realizoni fotot tuaja dhe videot me te bukura me Kamera Sport Aksion, kundra ujit deri ne 30 metra thellesi fal Kamera Sport Aksion ju mund te beni foto dhe video kur zhyteni ne uji. Bejni momentet me te bukura te jetes sua te pa harrueshme me Kamera Sport Aksion.
Te dhenat:
Camera: full Hd 1080p
Video: 1920*1080 pixel 15 fps
1280*720pixel 30fps
Kundra ujit deri ne 30 metra
Ekrani 2 Inch
Kendi 140°
Bateria 900mAh deri ne 1.5 ore filmim. Psguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porosittani📣 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #kamera #aksesor #merrjepal #fier #tirana #durres #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje


0

Cmimi: 5000 leke
Ore inteligjente z60 me kart sim e pershtatshme per android dhe i phone, te dhenat e ores: Ram 64 M, Rom 128 M, Bluetooth BT3.0, ekrani 1.54 inch ips 240x240 pixel, kamera 2 M, bateria 350 mAH, 2 dite perdorim normal. Ora suporton shum opsione si: Phone Call:Dial, Hands-free Calls, Call Records and Phonebook/Bluetooth Call
SMS:Local SMS/Through the Android / iOS Synchronous Push Message
Music Player:BT Music
Anti-Lost:Anti-Lost, Find Each Other, Compatible with Android and Apple Device
Sleep Monitor:YES
Pedometer:Step Motion Meter, Calorie Counter, Mileage Record
Sedentary Remind:Sedentary Remind
Camera: Traditional Photograph, Independently by the Watch / Remote Camera, Watch Controls the Android Phones Taking a Picture
Others:Alarm, Calendar, Stopwatch, Calculator ; Compatible with Android and Apple device ; QQ, WeChat, Facebook, Twitter and Other Real-time Information Can Push to the Watch. paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porosittani #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #bleingashtepia #blitani #dyqanonline #dhurata #telefona #tableta #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #korce #elbasan #shkoder #porosittani📣 #ora #ditelindje #merrjepal


0

Cmimi: 2500 leke.
Super ofert, ore inteligjente DZ09 Bluetooth, me kart sim, per android dhe iphone, te dhenat e ores: Sim Cart, Camera 0.3M ekrani 1.56 inch 240 x 240 pixel, Bluetooth 3.0, Ram 32M, Rom 32M, pranon karte memorie, deri ne 32gb, Bateria 380 mAH, koha e foljes, 3 ore, koha standarte, 180 ore, ora suporton shum opsione. paguaj ne dorzim, transport falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porosittani #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #bleingashtepia #blitani #dyqanonline #dhurata #telefona #tableta #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #korce #elbasan #shkoder #porosittani📣 #ora #ditelindje #merrjepal


0

Cmimi: 2000 Leke
Revoflex Xtreme
Erdhi koha te formoni muskujt tuaj pa humbur kohe dhe energji ne palester me Revoflex Xtreme ju mundeson 6 ushtrime te ndryshme.
Stervituni ne kushtet e shtepis, dhe formoni nje trup te bukur dhe te vecant.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #oferta #perfemra #dhurata #fitness #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal #permeshkuj


0

Cmimi: 2000 Leke
Bejeni makinen tuaj te duket e vcant. Shirit dekor per makine me dy ngjyra blu dhe te kuqe, vendoset ne bagazh me ngjitje.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #antifurt


0

Cmimi: 3500 Leke
Kamer Me Pasqyre
Super Ofert
Kamer Pasqyre per makine me infrared filmon dhe naten, e lehete dhe praktike per tu montuar mbi pasqyren aktuale qe keni pa qene e nevojshme qe te hiqni pasqyren, shoqerohet me karikusin dhe aksesoret e montimit.
Te dhenat:
HD 1080 Pixel
Infrared Night Vision
Memoria 32 Gb
Pranon karte memorie
Speaker.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #kamera #kamermakine


0

Cmimi: 3700 leke
Kasetafon Makine me Bluetooth super cilsor, kasetaofni ju mundeson tu perigjeni telefonatave, kasetafoni suporton: Bluetooth, MP3&WMA, Fm, Sd card, AUX , USB. Kasetafoni shoqerohet me pult. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje


0

Cmimi: 3000 leke
2 Bokse Makine Pionner Fuqia 2x220=440w
Bokse makine ne forme rrethore te pershtatshme per ne kroskot, ne dyer ose ne bagazh. Ze i qart dhe ndjeshmeri reagimi e shpejte. Dizanji mundeson qe tingulli projektohet ne menyre uniforme dhe me perhapje te gjere. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #bokse


0

Cmimi: 4500 leke.
Sistem Alarmi per Makine.
Me kode kunder skanimit dhe kopjimit. Anti-vjedhje.
Caktivizim i motorrit ne largesi.
Sensori i jashtëm ndaj goditjeve.
Opsion mbyllje qendrore elektrike ose pneumatike.
2 pulte komandimi.
Manuali i perdorimit dhe diagramet e instalimit te përfshira. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #antifurt


0

Cmimi: 2850 leke
️Beje makinen tende me Sensore parkimi, dhe parko sigurt duke shmangur gervishiet e makines.
Kit 4 sensore parkimi, te papershkueshem nga uji, rezistent ndaj kushteve atmosferike.
LED display
Njesia e kontrollit
Kabulli ushqimit
Manual montimi
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #sensorparkimi


0

Cmimi: 1500 Leke
Kuje Bluetooth teper e vecant pasi eshte e vogel dhe praktike, me version Bluetooth 4.1 dhe kohe bisede deri ne 3 ore, shoqerohet me fish karikimi. Paguaj ne dorzim transporti falss vjen aty ku ndhodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje


0

Cmimi: 1500 Leke
Super Ofert
Kufje Bluetooth Sport mund ta merni me vete kudo ne makine, ne palester etj.
Bluetooth 4.2
Koha e bisedes 4 ore
Paguaj be dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje


0

Cmimi: 1000 Leke
Per te gjith te apasionuarit pas fotove ju sjellim paisjen universale per cdo telefon 3 lente ne 1 ju do te beni foto ne kendin 180° nga e djathta ne te majte, pra ju do te beni foto me te bukura, e lehte dhe praktike mund ta merrni me vete kudo, dhe ta montoni ne telefonin tuaj nepermjet kapses pa qen e nevojshme perdorimi I fishave. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #kamera #telefona #tableta #aksesor #fier ##durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #merrjepal


0

Cmimi: 1200 Leke
Pastrues Veshi me 16 koka
Kujdesuni per pastrimin e vesheve tuaj per nje degjim me te mire, dhe per higjen me te paster, pasi pastruest e veshit qe perdorni jan me push, dhe e perkeqsojn gjendjen e veshit tuaj pasi pushi qe ato kan mbetet ne veshin tuaj dhe mund tju shkaktoj infeksion. Jetoni shendetshem me produktin qe ne ju oforojm.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje


0

Cmimi: 1100 Leke
Mbuloni ushqimin tuaj duke e mbajtur te sigurt nga insektet, mikrobet si dhe nga phlurat. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blejtani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #oferta #perfemra #gatimi #guzhina #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #merrjepal


0

Cmimi:1000 leke
Thike e valezuar material cilesor inoks, prisni bukur dhe me forma patatet, djathin si dhe cdo perime, nje aksesor I vecant qe nuk duhet ti mungoj guzhines tuaj. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blejtani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #oferta #perfemra #gatimi #guzhina #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #merrjepal


0

Cmimi: 800 leke
Stilolapsi multifunksional ju ofron 6 funksione ne 1, me te cilin mund te shkruani ta perdorni si laps lefoni, mund ta perdorni si kacavid kryq dhe pllak, mund ta perdorni si vizore, si nivel, paguaj ne dorzim, transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blejsigurte #blingashtepia #dyqanonline #oferta #stilolaps #merrjepal #telefona #tableta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje


0

Cmimi: 800 leke
Pluhurat qe mbajn fletet e kodicionerit te makines, jane te demshme per shendetin tuaj, dhe te peresonave qe ju rrethojn ne makinen tuaj. Jetoni shendetshem! Furc multifunksionale per pastrimin e fleteve te kodicionerit te makines, si dhe per pastrimin e butonave te kroskotit. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina67 #aksesor #pastrim #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #aksesormakin #merrjepal


0

Cmimi: 2000 Leke
Ore per femra material cilesor stainless steel, rripa te fort cilesor e bukur dhe me klas, me dizenjo te vecant.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #oferta #perfemra #dhurata #ora #aksesor #bizhu #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje merrjepal


0

Cmimi: 1800 Leke
Ore Per Meshkuj me tregues date, me akrepa fosforoshent cilsi e pakrahesueshme, kundra ujit ne perdorimin e perditshem , rrip lekure i fort I cilsis se lart, materiali I ores stainless steel. Super ore me super cmim!
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blejtani #blejngashtepia #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #dhurata #oferta #ora #aksesor #festa #fier #durres #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal


0

Cmimi:1000 leke
Varse kryq e Dominic Toretto, e flimit Fast and Furious. Varse shum e famshme, dhe shume e vecant. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blejngashtepia #blejtani #paguajcash #paguajnedorezim #varse #dhurata #dyqanonline #oferta #aksesor #bizhu #festa #fier #durres #vlore #tirana #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #ditelindje #merrjepal


0

Cmimi: 1000 leke
Varse e rreperit te famshem Eminem material cilesor, varse e vecant pasi eshte shum e famshme. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blejsigurte #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #permeshkuj #varse #aksesor #dhurata #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #berat #saranda #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje


0

Rriten cmimet e dhomave ne bregdet!
Kete vit, çmimet e dhomave ne bregdet ne vendin tone pritet te shenojne rritje, si pasoje e shtimit te turisteve dhe kufizimit te kapacitetit te strukturave akomoduese. Deklarata, e cila mbeshtetet nga Shoqata e Hoteleri-Turizmit, duket se eshte edhe me e vertete sa i takon segmentit te turisteve te huaj dhe shqiptare qe prenotojne permes internetit. Te dhenat e “Booking“, platformes me te perdorur ne Shqiperi per rezervime, flasin per nje numer te madh hotelesh apo individesh qe i listojne me shtrenjte kete vit dhomat ne dispozicion. Shtrenjtimi vihet re edhe pergjate periudhave te ndryshme te sezonit kugjate muajve korrik dhe gusht cmimet jane me te larta se pjesa tjeter e vitit.
#albaniatravel #Berat #Albania #LeksiVogel #SmileAlbania #VisitAlbania #DiscoverAlbania #TravelAlbania #ExploreAlbania #Berati #UNESCO #Balkans #TravelBalkans #AlbaniaTravel #Albanie #Albanien #Albanski #Shqiperia #Shqiperi #Arnavutluk #Travel #TravelGram #TLPicks #InstaTravel #TravelTheWorld #TravelBug #goodmorningworld #haveagoodday #luckytohaveyou #happytime


0

Cmimi: 1700 Leke.
Super Ofert
Set: Varse + Veth + Unaz material cilesor klasike dhe te vecanta.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.
#porisittani📥 #porosittani📣 #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #dhurata #perfemra #oferta #varse #bizhu #aksesor #fier #tirana #durres #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal


0

Rripa lekure Hermes i gjeni ne super oferte
Vetem 1000 leke
Porosi tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe Shqiperine
Tirane transportin falas , brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra


0

Syze dielli
Xham organik +UV Protection 👓🕶️
Nga 4500 leke shkojne 1500 leke 😍😍
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe Shqiperine
Tirane transportin falas , brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra


0

Eitss.. nyampe sini lg..
Dejavu pastinya..
Stelah dua kali nyoba, jawbanya ttap aja sama.. jgn tanya2 lg deh.. !! Faham !
-
-
#miris#bulan#mei#4#berat#sakit#dada#sesak#coba#kalau#buang#saja#latepost#susah#lebaran2018


0

The future 👧👧👦 #halah #berat


0

Berani melepas untuk kembali menemukan
#berat


0

#cat #berat


1

ULJE ,ULJE 🎺🎺🎉🎉
Duke filluar nga -50% - 80 % 🏃🏃🏻‍♀️
Canta per vetem 1500 leke.
Porosit tani 📲📲 0674475206
Dergesa ne gjithe Shqiperine
Tirane transportin falas , brenda dites
Pagesa cash#tirana#albania#durres#korca #fier #vlore#shkoder#kuks #saranda #gjirokaster#elbasan#burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja#berat#dibra


0

Turizmi i aventures ne fokus te mbeshtetjes nga BE
!

Berati eshte nje nga 4 rajonet pilote ku BE-ja do te mbeshtese nje oferte turistike te bazuar ne asetet kulturore dhe natyrore. Ambasadorja Romana Vlahutin dhe ekipi i delegacionit te BE-se kane eksploruar kanionin e Osumit, nje nga vendndodhjet natyrore me te mahnitshme qe Shqiperia ka per te ofruar. BE-ja eshte e perkushtuar qe te mbeshtese nje industri turizmi qe respekton mjedisin dhe ofron mundesi ekonomike ne te gjitha stinet dhe ne te gjithe vendin. Nje prej segmenteve ku do te perqendrohen investimet eshte edhe turizmi i aventures prane destinacioneve si kanionet e Osumit.

#albaniatravel #Berat #Albania #LeksiVogel #SmileAlbania #VisitAlbania #DiscoverAlbania #TravelAlbania #ExploreAlbania #Berati #UNESCO #Balkans #TravelBalkans #AlbaniaTravel #Albanie #Albanien #Albanski #Shqiperia #Shqiperi #Arnavutluk #Travel #TravelGram #TLPicks #InstaTravel #TravelTheWorld #TravelBug #goodmorningworld #haveagoodday #luckytohaveyou #happytime


0

"The agreement 🇲🇰🤝🇬🇷 is a new dynamic in the region and proves high statesmanship from our neighbours. #Balkan is a model for #Europe & it is time for #EU to respond with concrete steps through the opening of accession talks." @Ditmir.Bushati press statement today in #Berat


0

#exploring the #oldtown of #berat - well, more the #beratfortress -
-
#albania #balkan


0

.
Плодородные земли и благоприятный климат центра Албании пригодны для выращивания практически всех видов овощей и фруктов. Также для этого района страны характерно большое разнообразие животных и домашних птиц - здесь разводят уток, кур, гусей, индюков. А Адриатическое море щедро поставляет на столы албанцев множество видов рыбы и морепродуктов. Традиционными блюдами центрального района является запечённое в духовке мясо в йогурте, тушёное мясо в твороге, рис с молоком, пирожки: с яйцами, капустой, шпинатом, брынзой и крапивой.
🇦🇱
https://albaniatravel.today
🇦🇱
#albania #tirana #shqiperia #kruja #durres #berat #shkoder #saranda #vlore #golem #skanderbeg #gjirokaster #kavaj #korche #korçë #kukës #kuçovë #lushnja #patos #peshkopi #pogradec #fier #elbasan #travel #tourism #albanian #shopping #морепродукты


0

I'm tired of being inside my head. I want to live, out here. With you. 💆‍♂️❤️ #Berat #Albania #white #whitecity #putujmo #travel #travelphoto #traveling #transturist #tuzla #oldtown #castle #historical #explorealbania


1

The end of the page