#bridalhair

Instagram photos and videos

#bridalhair#beauty#hairstyle#weddinghair#weddingreception#blackgirlmakeup#melanin#caribbean#caribbeangirlskillingit#atlhairstylist#kilprity#miamiphotographer#makeupforblackwomen#blackgirls#makeupartist#parisfashionweek#blackgirlskillingit#makeupshayla#southbeachmodels#mua#hairextensions#bridalmakeup#miamihair

Hashtags #bridalhair for Instagram

OFERTE 3'000 leke! Jua sjellim ne shtepi*!!!😍😍👍👍
Per festat dhe ballot veshjet me IN
OFERTE 3'000 leke Vetem per festat e vitit te ri!!!!!
Modelet jane unike. Nxitoni ti prenotoni me qera vetem tek ErmaEsposa.
Ju mirepresim😊😊😊😊😍😍😍😍
Adresa: Kryqezimi 21 Dhjetorit, perball kafe mulliri vjetwr, kati 2, Tirane. Nga ora 9 ne oren 21:00.
Cel +355684107866
*zgjidhni deri ne 3 modele provojini dhe mbani ate qe pelqeni me shume
**paguani shtese transportin.
#engaged #happyday #congradulations
#fustanemeqera
#ermaesposa
#fustanemeqera_ermaesposa
#bridalhair #bridalgown #weddingdress #whitedress #details
#tirana
#albania
#beauty


0

How lucky am I that I have my own personal stylist who is so great at what she does. Thank you for the perfect hair and makeup, and for making me feel like the prettiest bride at our courthouse wedding @shanymc79 .
.
.
.
#personalstylist #bridalhair #weddinghair #babybreath #flowersinmyhair #bride #misstomrs #blessed #100happydays


0

OFERTE 3'000 leke! Jua sjellim ne shtëpi*!!!😍😍👍👍
Per festat dhe ballot veshjet me IN
OFERTE 3'000 leke Vetem per festat e vitit te ri!!!!!
Modelet jane unike. Nxitoni ti prenotoni me qera vetem tek ErmaEsposa.
Ju mirepresim😊😊😊😊😍😍😍😍
Adresa: Kryqezimi 21 Dhjetorit, perball kafe mulliri vjetwr, kati 2, Tirane. Nga ora 9 ne oren 21:00.
Cel +355684107866
*zgjidhni deri ne 3 modele provojini dhe mbani ate qe pelqeni me shume
**paguani shtese transportin.
#engaged #happyday #congradulations
#fustanemeqera
#ermaesposa
#fustanemeqera_ermaesposa
#bridalhair #bridalgown #weddingdress #whitedress #details
#tirana
#albania
#beauty


0

Loading...