#dasmashqiptare

Instagram photos and videos

#dasmashqiptare#dasma#wedding#nusetshqiptare#nuse#albania#albanianwedding#weddingphotography#kosovo#follow#music#albaniangirl#😍#albaniancouple#muzik#dance#albanianboy#albanischedasma#style#weddingdress#❀️#weddingday#makeup#photography#photooftheday#kosova#2017#weddingphotographer#weddingceremony

Hashtags #dasmashqiptare for Instagram

Bejme organizimin e kanagjegjeve, synetive edhe fejesave. Butiku jone gjendet afer qendres tregtare Mavroka ne Shkup. Per me shume info kontakt telefonin. 00389 70 850 355 ose 00389 71 422 700 (WhatsApp Viber) #fejese #kanagjegj #darsem #dhurata #karike #shkup #nişan #kinagece #kinagecesi #düğün #hediye #sandalye #mominskastolici #üsküp #wedding #hennanight #present #chair #detail #details #red #skopje #macedonia #nuset #grime #dasmashqiptare #frizura


0

β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– 
Gjithçka për dasmen tuaj!
Alles fΓΌr ihre Hochzeit!
Everything for your wedding!
β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– β– 
#wedding
#shqip #dasma #martesa #nuse #shqiptar #shqiptare #tetova #shkupi #kumanova
#tirana #albanian #prishtina #kosovo #kosova #mannequinchallenge #nusja #honeymoon #perdasma #tetovacity #dasmashqiptare


1

Ne te gjitha fanellat mund te shkruani emrin dhe numrin qe deshironi.
Γ‡mimi 25 EURO
Porosit ne mesazh ose thirr ne 049/248/227
Transporti falas


1