#delon

Instagram photos and videos

#delon#art#fashion#professionalmakeup#makeup#like4like#skincare#topface#hair#happy#picoftheday#lipstic#naturalcosmetics#followme#beautiful#fondatine#photooftheday#love#friends#summermakeup#cosmetics#cute#face#bio#alaindelon#actor#alain#kidakozmetike#brand#clip#alaindelonofficial#clips#actors#alainfabiendelon

Hashtags #delon for Instagram

by @sorel_blog

#beautifulkiller sur mon blog cinéma : http://lecinemadesorel.blogspot.com/

Pour les curieux (peu nombreux 😢mais comme je les comprends), le lien direct se trouve sur le menu horizontal de mon blog Livres. 🤩

#alaindelon #monsieurklein #josephlosey #sorelblog #blog #blogger #blogspot #blogueur #cinéma #cinema #jeannemoreau #film #frenchcinema #frenchactor #delon #années70 #cinémafrançais #acteur #actor #blogcinema #blogcinéma #blogciné #surlatoile #madonna

Paris, France
0

by @filmdanmusik.indonesia

Album: "Kami Mengenang Rinto Harahap"
Artis: Wali & Delon
Rilis: 2015
Genre: Pop
Label Musik: Nagaswara

Track List:
1. Oh Angin (Wali)
2. Aku Jatuh Cinta (Delon)

Audio Musik 60 Detik Ini Hanya Sebagai Review Saja.

Jangan Lupa Beli Kaset & CD Original Untuk Menghargai Karya Musisi Anak Negeri. Atau Dapatkan Lagu-lagunya Hanya Di Situs & Aplikasi Resmi.

#kamimengenangrintoharahap #rintoharahap #wali #waliband #delon #nagaswara #musikindonesia #indomusik #indonesia

@bandwaliofficial
@delon.dulan
@nagaswaraofficial


0

by @bimorexhoi

Lusti Argan Oil Curl Wave Twist Shaping Gel
Xhel për modelimin e flokëve të përdredhur dhe kaçurrela. Modeloni dhe stiloni flokët tuaj dhe ndihuni mirë në çdo moment të ditës.
Produkti ka këto dobi:
-Thahet shpejtë -Nuk krijon Zbokth
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë dhe krihni flokët për shpërndarje të barabartë. Stilojini ato sipas dëshirës.
Sasia: 227g
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit:

Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë

_______________
#cosmetics ##delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


2

by @bimorexhoi

Salon Selectives Volume and Body Shampoo
Sikur sapo të këni dalë nga salloni ky produkt ju ndihmon për të sjellë plotësi dhe butësi për ju. Është formuluar posaçërisht me vitaminën B kompleks në përbërje për ti dhenë vitalitet dhe qënësi flokëve tuaj. Ndihmon në rikthimin e plotësisë dhe në shndrimin e tyre.
Përdorimi: aplikoni produktin në flokë të lagur dhe masazhojeni skalpin. Shpërlajeni me ujë të bollshëm dhe përsëriteni. Për rezultate më të mira përdorni dhe zbutësin e Salon Selectives
Sasia: 476ml
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: -
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tone

_______________
#cosmetics #bio e #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


0

by @kidakozmetike

Salon Selectives Hair Treatment sulfate free
Trajtim për flokët me vaj argani dhe vitaminë E.
Riparon flokët e dëmtuar, të thatë e të ashpër.
Përdorimi: Pas përdorimit të shampos aplikoni produktin në flokë të lagur dhe masazhojeni deri në majat e flokëve. Lëreni për 3 minuta dhe shpërlajeni me ujë të bollshëm. Përdoreni 2-3 herë në javë.
Sasia: 147 ml

______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: - Instagram: kidakozmetike
- Facebook: Kida - Kozmetikë Bio
- 🌐 Website: kidakozmetike.al

Mos harroni: 👍 Like & Follow Kida - Kozmetikë Bio;
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë mund të telefononi, dërgoni SMS, mesazh nëpërmjet Whatsapp dhe Viber ose e-mail: - 📲 SMS | Whatsapp | Viber: +355682056771
- 📧 e-mail: sales@kidakozmetike.al

_______________
Transporti:

Për të qënë sa më pranë jush, Kida Kozmetikë ofron shërbimin e transportit jo vetëm në Tiranë por për të gjithë Shqipërinë.

Brenda📍Tiranës:
- Për blerje < 2500 lekë: 🚚 Transporti 200 lekë.
- Për blerje > 2500 lekë: 🚚 Transporti FALAS.

Në të gjithë📍Shqipërinë:
- 📦 Paketimi & 🚚 Transporti 360 lekë.

_______________
#cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare

Tirana, Albania
0

by @kidakozmetike

Salon Selectives Volume and Body Conditioner
Sikur sapo të këni dalë nga salloni ky produkt ju ndihmon për të sjellë plotësi dhe butësi për ju. Është formuluar posaçërisht me vitaminën B kompleks në përbërje për ti dhenë vitalitet dhe qënësi flokëve tuaj. Ndihmon në rikthimin e plotësisë dhe në shndrimin e tyre.
Përdorimi: aplikoni produktin në flokë të lagur pasi keni përdorur më parë shampon e Selectives. Lëreni për 2-3 min dhe më pas shpërlajeni me ujë të bollshëm.
Sasia: 476ml

______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: - Instagram: kidakozmetike
- Facebook: Kida - Kozmetikë Bio
- 🌐 Website: kidakozmetike.al

Mos harroni: 👍 Like & Follow Kida - Kozmetikë Bio;
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë mund të telefononi, dërgoni SMS, mesazh nëpërmjet Whatsapp dhe Viber ose e-mail: - 📲 SMS | Whatsapp | Viber: +355682056771
- 📧 e-mail: sales@kidakozmetike.al

_______________
Transporti:

Për të qënë sa më pranë jush, Kida Kozmetikë ofron shërbimin e transportit jo vetëm në Tiranë por për të gjithë Shqipërinë.

Brenda📍Tiranës:
- Për blerje < 2500 lekë: 🚚 Transporti 200 lekë.
- Për blerje > 2500 lekë: 🚚 Transporti FALAS.

Në të gjithë📍Shqipërinë:
- 📦 Paketimi & 🚚 Transporti 360 lekë.

_______________
#cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare

Tirana, Albania
0

by @liputanbaru

Diketahui bahwa Delon Thamrin dan Yeslin Wang ternyata sudah pisah rumah sejak Oktober 2017 lalu. Namun di tengah kondisi seperti itu, nyatanya saat ini keduanya masih sering pergi bersama. "Ada yg minta ditemenin nonton Venom. Follow IG barunya Delon ya," tulis @yeslinwang dalam Instagram Story tersebut.

Pemandangan serupa hadir di Instagram Delon Thamrin. Ia mengunggah foto kebersamaannya dengan Yeslin Wang.

Apakah ini pertanda kalau @delon.dulan dan Yeslin Wang akan berubah pikiran dengan gugatan cerai yang kini sedang diproses?

#Delon #DelonIdol #YeslinWang #Bintangcomid


0

by @update.berita.terkini

Diketahui bahwa Delon Thamrin dan Yeslin Wang ternyata sudah pisah rumah sejak Oktober 2017 lalu. Namun di tengah kondisi seperti itu, nyatanya saat ini keduanya masih sering pergi bersama. "Ada yg minta ditemenin nonton Venom. Follow IG barunya Delon ya," tulis @yeslinwang dalam Instagram Story tersebut.

Pemandangan serupa hadir di Instagram Delon Thamrin. Ia mengunggah foto kebersamaannya dengan Yeslin Wang.

Apakah ini pertanda kalau @delon.dulan dan Yeslin Wang akan berubah pikiran dengan gugatan cerai yang kini sedang diproses?

#Delon #DelonIdol #YeslinWang #Bintangcomid


0

by @bimorexhoi

Lusti Argan Oil 4 in 1 leave -in conditioner
Zbutësi i flokëve me vaj Argani zbut dhe ushqen flokët tuaj në mënyrë të menjëhershme. Lëmon flokët tuaj dhe i liron ato nga ngatërresat e mundshme për nje menaxhim më të lehtë dhe më preçiz të tyre. Gjithashtu ky produkt mbron flokët nga pajisjet e nxehta të stilimit të tilla si tharsja etj.
Përdorimi: aplikoni një sasi të konsiderueshme të produktit në flokë të lagur dhe lëreni për disa minuta të veprojë. Në fund stilojini flokët sipas dëshirës suaj.
Sasia: 237 ml
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit:
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 _______________
#cosmetics #bio ##delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


1

by @bimorexhoi

Lusti Argan Oil Curl Wave Twist Shaping Gel
Xhel për modelimin e flokëve të përdredhur dhe kaçurrela. Modeloni dhe stiloni flokët tuaj dhe ndihuni mirë në çdo moment të ditës.
Produkti ka këto dobi:
-Thahet shpejtë -Nuk krijon Zbokth
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë dhe krihni flokët për shpërndarje të barabartë. Stilojini ato sipas dëshirës.
Sasia: 227g
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit:

Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 _______________
#cosmetics #bio #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


0

by @kidakozmetike

Salon Selectives Volume and Body Shampoo
Sikur sapo të këni dalë nga salloni ky produkt ju ndihmon për të sjellë plotësi dhe butësi për ju. Është formuluar posaçërisht me vitaminën B kompleks në përbërje për ti dhenë vitalitet dhe qënësi flokëve tuaj. Ndihmon në rikthimin e plotësisë dhe në shndrimin e tyre.
Përdorimi: aplikoni produktin në flokë të lagur dhe masazhojeni skalpin. Shpërlajeni me ujë të bollshëm dhe përsëriteni. Për rezultate më të mira përdorni dhe zbutësin e Salon Selectives
Sasia: 476ml
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: - Instagram: kidakozmetike
- Facebook: Kida - Kozmetikë Bio
- 🌐 Website: kidakozmetike.al

Mos harroni: 👍 Like & Follow Kida - Kozmetikë Bio;
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë mund të telefononi, dërgoni SMS, mesazh nëpërmjet Whatsapp dhe Viber ose e-mail: - 📲 SMS | Whatsapp | Viber: +355682056771
- 📧 e-mail: sales@kidakozmetike.al

_______________
Transporti:

Për të qënë sa më pranë jush, Kida Kozmetikë ofron shërbimin e transportit jo vetëm në Tiranë por për të gjithë Shqipërinë.

Brenda📍Tiranës:
- Për blerje < 2500 lekë: 🚚 Transporti 200 lekë.
- Për blerje > 2500 lekë: 🚚 Transporti FALAS.

Në të gjithë📍Shqipërinë:
- 📦 Paketimi & 🚚 Transporti 360 lekë.

_______________
#cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare

Tirana, Albania
2

by @kidakozmetike

Lusti Argan Oil 4 in 1 leave -in conditioner
Zbutësi i flokëve me vaj Argani zbut dhe ushqen flokët tuaj në mënyrë të menjëhershme. Lëmon flokët tuaj dhe i liron ato nga ngatërresat e mundshme për nje menaxhim më të lehtë dhe më preçiz të tyre. Gjithashtu ky produkt mbron flokët nga pajisjet e nxehta të stilimit të tilla si tharsja etj.
Përdorimi: aplikoni një sasi të konsiderueshme të produktit në flokë të lagur dhe lëreni për disa minuta të veprojë. Në fund stilojini flokët sipas dëshirës suaj.
Sasia: 237 ml
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: - Instagram: kidakozmetike
- Facebook: Kida - Kozmetikë Bio
- 🌐 Website: kidakozmetike.al

Mos harroni: 👍 Like & Follow Kida - Kozmetikë Bio;
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë mund të telefononi, dërgoni SMS, mesazh nëpërmjet Whatsapp dhe Viber ose e-mail: - 📲 SMS | Whatsapp | Viber: +355682056771
- 📧 e-mail: sales@kidakozmetike.al

_______________
Transporti:

Për të qënë sa më pranë jush, Kida Kozmetikë ofron shërbimin e transportit jo vetëm në Tiranë por për të gjithë Shqipërinë.

Brenda📍Tiranës:
- Për blerje < 2500 lekë: 🚚 Transporti 200 lekë.
- Për blerje > 2500 lekë: 🚚 Transporti FALAS.

Në të gjithë📍Shqipërinë:
- 📦 Paketimi & 🚚 Transporti 360 lekë.

_______________
#cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare

Tirana, Albania
2

by @aar2304

Everybody doing 1942 tell puffy he own me #delon $140 bottle 40/40ready #biggbro #weready


3

by @kidakozmetike

Lusti Oil Moisturizer Hair Lotion with Vitamin E
Ky locion për flokët është dizenjuar në mënyrë speciale për të rikthyer zbutjen natyrale të flokëve dhe fortësinë e tyre. I siguron flokëve një shkëlqim të jashtëzakonshëm teksa I mbron ato nga dëmtimi i pajisjeve të nxehta për stilim.
Ky produkt këshillohet për përdorim të përditshëm.
Për të gjithë llojet e flokëve
Përdorimi: tundeni mirë para përdorimit. Aplikoni një sasi të locionit në pëllëmbët e duarve, pas bashkimit të tyre aplikoni produktin në flokë. Krihini dhe stilojini flokët sipas dëshirës.
Sasia: 237 ml
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: - Instagram: kidakozmetike
- Facebook: Kida - Kozmetikë Bio
- 🌐 Website: kidakozmetike.al

Mos harroni: 👍 Like & Follow Kida - Kozmetikë Bio;
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë mund të telefononi, dërgoni SMS, mesazh nëpërmjet Whatsapp dhe Viber ose e-mail: - 📲 SMS | Whatsapp | Viber: +355682056771
- 📧 e-mail: sales@kidakozmetike.al

_______________
Transporti:

Për të qënë sa më pranë jush, Kida Kozmetikë ofron shërbimin e transportit jo vetëm në Tiranë por për të gjithë Shqipërinë.

Brenda📍Tiranës:
- Për blerje < 2500 lekë: 🚚 Transporti 200 lekë.
- Për blerje > 2500 lekë: 🚚 Transporti FALAS.

Në të gjithë📍Shqipërinë:
- 📦 Paketimi & 🚚 Transporti 360 lekë.

_______________
#cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


1

by @kidakozmetike

Lusti Argan Oil Curl Wave Twist Shaping Gel
Xhel për modelimin e flokëve të përdredhur dhe kaçurrela. Modeloni dhe stiloni flokët tuaj dhe ndihuni mirë në çdo moment të ditës.
Produkti ka këto dobi:
-Thahet shpejtë -Nuk krijon Zbokth
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë dhe krihni flokët për shpërndarje të barabartë. Stilojini ato sipas dëshirës.
Sasia: 227g
______________
Na kontaktoni:

Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale dhe e internetit: - Instagram: kidakozmetike
- Facebook: Kida - Kozmetikë Bio
- 🌐 Website: kidakozmetike.al

Mos harroni: 👍 Like & Follow Kida - Kozmetikë Bio;
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 Nëse dëshironi të kontaktoni stafin tonë mund të telefononi, dërgoni SMS, mesazh nëpërmjet Whatsapp dhe Viber ose e-mail: - 📲 SMS | Whatsapp | Viber: +355682056771
- 📧 e-mail: sales@kidakozmetike.al

_______________
Transporti:

Për të qënë sa më pranë jush, Kida Kozmetikë ofron shërbimin e transportit jo vetëm në Tiranë por për të gjithë Shqipërinë.

Brenda📍Tiranës:
- Për blerje < 2500 lekë: 🚚 Transporti 200 lekë.
- Për blerje > 2500 lekë: 🚚 Transporti FALAS.

Në të gjithë📍Shqipërinë:
- 📦 Paketimi & 🚚 Transporti 360 lekë.

_______________
#cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


0

by @nagaswaraofficial

.
Terima Kasih @rdi971 atas kesempatannya @delon.dulan bisa mampir promo single "Ku Akan Pergi" di program acara sabtu woles, semoga single ini bisa selalu menghibur sobat rdi 🎵🎶🎤🎹📻📻
.
.
Special thanks announcer @shandra_rose .
.
👥 @rahayu.nagaswara
@ekho.thea @noeiayabie .
#NAGASWARA #AyoDengarRadio #Loveradio #Promo #Single #Delon #KuAkanPergi #KeepRequestOnRadio #SatuMusikIndonesia #NoLimitForMusic #NagaswaraForTheWorld #NoMusicNoLife


1

by @delon.dulan

Makasih ya Radio RDI.... .
.
@Regran_ed from @ekho.thea - Thanks @rdi971 atas kesempatannya @delon.dulan bisa mampir promo single Ku Akan Pergi di program sabtu woles, semoga single ini bisa selalu menghibur sobat rdi 🎵🎶🎤🎹📻📻
.
.
Special thanks announcer @shandra_rose .
.
@nagaswaraofficial @noeiayabie .
.
#NAGASWARA #AyoDengarRadio #Loveradio #Promo #Single #Delon #KuAkanPergi #KeepRequestOnRadio #SatuMusikIndonesia #NoMusicNoLife #NagaswaraForTheWorld #NoLimitForMusic - #regrann


0

by @ekho.thea

Thanks @rdi971 atas kesempatannya @delon.dulan bisa mampir promo single Ku Akan Pergi di program sabtu woles, semoga single ini bisa selalu menghibur sobat rdi 🎵🎶🎤🎹📻📻
.
.
Special thanks announcer @shandra_rose .
.
@nagaswaraofficial @noeiayabie .
.
#NAGASWARA #AyoDengarRadio #Loveradio #Promo #Single #Delon #KuAkanPergi #KeepRequestOnRadio #SatuMusikIndonesia #NoMusicNoLife #NagaswaraForTheWorld #NoLimitForMusic

Jakarta
1

by @bimorexhoi

Lusti Argan Oil Curl Wave Twist Shaping Gel
Xhel për modelimin e flokëve të përdredhur dhe kaçurrela. Modeloni dhe stiloni flokët tuaj dhe ndihuni mirë në çdo moment të ditës.
Produkti ka këto dobi:
-Thahet shpejtë -Nuk krijon Zbokth
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë dhe krihni flokët për shpërndarje të barabartë. Stilojini ato sipas dëshirës.
Sasia: 227g
______________
Na kontaktoni:

Porosite online
Kurseni 💰 dhe kujdesuni për trupin dhe shëndetin tuaj me produkte natyrale!
🍊🌿🍐🍁🍊🌷 🍋🌺 🍉🌸🍓 🌼 🥑🌻🥥🌹🥝🍃🍇🍂🍒 _______________
#cosmetics #bio ##delon #love #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #art #friends ##topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare


0