#durresi

Instagram photos and videos

#durresi#tirana#albania#vlora#shkodra#elbasan#blitani#saranda#prishtina#elbasani#shkoder#porositonline#albanian#porosittani#blloku#bukuri#vajza#boomerangshop_al#canta#tirane#style#lushnja#pogradeci#vlore#durres#gjirokastra#shop#lezhe#fjeri#fier#dergojmnegjitheShqiperine#korca#kuksi#berati#ksamil#veshjepervajza

Hashtags #durresi for Instagram

☠️☠️☠️


1

Bëhuni si pemët. Ndryshoni gjethet por ruani rrenjët. Pra, ndryshoni idetë por ruani parimet tuaja. .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #durrsi #durrës #durresi #motivation #shprehje #love #tirana #tiranalifestyle #frymezim #thenie #thenietemenqura #thenie #thenieshqip #thenjeteshpirtit #thenietemenqura #thenieteshpirtit #librashqip #love #lovequotes #book #muslim #kuran #sunah #mashallah #dashuri #dashuria #thenie #histori #shprehje
#albania #albaniangirls #muslim .


0

💥Rolex💥
▪️Garancion ne ngjyr dhe mekanizem
▪️Pagesa pas pranimit te produktit ▪️Transporti falas ne gjithe kosoven
▪️Na shkruani ne #instadirect📩  apo ne #viber +38345541741
▪️Transport kudo ne Kosove Shqiperi  Maqedoni 👌

#porositonline #prishtina #ferizaj  #peja #gjakov #gjilan #prizren  #drenas #tiran  #durresi  #shkoder #gjirokaster #shkupi


0

Vw touran 1.9 nafte,kamio Automatike tip tronic DSG,viti 7/2006,pilot automat, klima dual bi/zone,radio cd, 6+1vende,makina esht e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje te shkelqyer, me dogan te paguar liber sherbimesh,per me shum info kontaktoni watsap tel:0698899444👍#merrjepal #touran #eshtekrenaritejeshngaberati #beratalbania #durresi #vlora #tirana #shkoder#elbasanalbania #autook #shitblinderro #touran @ Berat, Albania


0

Basic high quality t-shirts 100% cotton 🤩

www.vos.al


1

FESTAT E NENTORIT NE SUPERTURIN
🍁#Bukuresht-#Brashov (#Keshtjella #Drakules) 🇦🇱
👉5 Dite 175€ , Date: 27 Nentor-01 Dhjetor 📍Vizitohen: Bukuresht, Brashov, #Sofje, #Shkup.
(Tashme Nisjet behen nga #Tirana dhe #Durresi) 💰Ne cmim perfshihet:
🔸Transport me autobus komod.
🔸Akomodimi ne hotel.
🔸Mengjeset ne hotel.
🔸Shetitjet me autobus sipas programit
🔸Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit.
Per pyetje ose rezervim :
Facebook: #Travelmania
Instagram: travelmania_alb
☎ 045628766
📲 0693290044
📧officetravelmania@gmail.com
📍Rr Gjik Kuqali,ish Shushica,prane Stadiumit Dinamo


0

Festat e Nentorit ne ☄ #DUBROVNIK
➤ Nisje Dt. 28 Nentor ━ 3 Dite ━ Cmimi 89€
➤➤ Nisje nga #Tirana dhe #Durresi
⭐ Akomodimi ne hotel ADRIA 4 Yje Luks me Pishine Dimerore
🍜 Mengjes dhe Darke te shtruara Bufe
👣 Vizitohen: Budva - Dubrovnik - Cavtat - Kotorr

Programi 📖 http://albaniatravelvoyage.al/package/dub/ 💲💲 Ne cmim per personin përfshihen:
1. Transporti sipas pogramit me autobuz komod A/C
2. Akomodimi ne Hotel Adria 4 Yje per 2 nete akomodim ne Dubrovnik
3. Mengjesi dhe darka (te cilat shtrohen buffee ne restorantin e hotelit)
4. Perdorimi i pishines dimerore gjate qendrimit ne hotel
5. Taksa e hyrjes ne Dubrovnikun e vjeter
6. Asistenca me Cicieron profesionist gjate vendeve qe do te vizitojme ------ Per pyetje ose rezervim:
📲 Dergoni sms te shkruar Emer Mbiemer te personave qe deshironi te udhetoni, numer kontakti, destinacionin, daten e udhetimit!
☎ Tel: +355 69 35 31 359
📩Email: info@albaniatravelvoyage.com
✉️👍Ose na i shkruani ne Inbox
📫 Adresa: Blv. Gjergj Fishta, kryqezimi i ures se Drejtoris se Policise, kati i 2. Hyrja perball me stacionin e autobuzit te Unazes


0

🇦🇱 Festat e Nentorit ne 💙 #SARAJEVE 💙
💥 Mbremje Festive me Muzike #Live diten e dyte
➤ Nisje Dt. 28 Nentor -- 3 Dite -- Cmimi 99€
➤➤ Nisje Dt. 29 Nentor -- 3 Dite -- Cmimi 99€
🔸 Nisje nga #Tirana dhe #Durresi 🔸
💎 Akomodimi ne Hotel Hollywood 4* Luks
😍 Hoteli Disponon pishine, sauna, banjo turke, palester
🥗 Mengjes dhe darke te shtruar Bufe ne restorantin e hotelit
Vizite ne MOSTAR - MEDJUGORE - UJEVARA KRAVICA

Programi 👉 http://albaniatravelvoyage.al/package/sarajeve/ 💵💵 Ne cmim per person perfshihen:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimi ne Hotel Hollywood 4 Yje ne Sarajeve per 2 nete qendrimi.
3) 2 Mengjese dhe 2 Darka ne restorantin e hotelit
4) Darke e dites se dyte festive me Muzke Live
5) Perdorimi i pishines dimerore, sauna, palester
6) Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme
7) Taksat Turistike ------ Per pyetje ose rezervim:
📲 Dergoni sms te shkruar Emer Mbiemer te personave qe deshironi te udhetoni, numer kontakti, destinacionin, daten e udhetimit!
☎ Tel: +355 69 35 31 359
📩Email: info@albaniatravelvoyage.com
✉️👍Ose na i shkruani ne Inbox
📫 Adresa: Blv. Gjergj Fishta, kryqezimi i ures se Drejtoris se Policise, kati i 2. Hyrja perball me stacionin e autobuzit te Unazes


0

Per ato persona qe nuk munden te pine nje shishe vere per 1 nate 🍷 !


1

🌟🌟🌟U rikthyen kostumet për djem porosisni masen ne DM!
🔥Porosit tani, paguaj ne dorezim.
🔥Beju tag miqve me te mirë t'iu kene zili te gjithë. Vetem me të mirën.
@kanaveta_for_him
@kanaveta_for_her
.
.
.
.
.
#veshjepervajza #blingashtepija #blitani #paguajnedorezim #porositnëinstadirect #dergesa_ne_gjith_shqiperine #blitani #porositonlime #dyqanonline #blej #kostumesportive #veshjesportive #veshjesportive_al  #tirane #tirana #elbasan #durres #durresi #fier #fieri #shkoder #shkodra #vlore #vlora #korça #elbasan #lezhe #dhermi #himare #ksamil


2

Velvet puffer jacket 😍😍Shfleto galerin e fotove per te pare ngjyrat💃Masat:S.M.L.XL ➡️Inbox 📥
➡️Viber 0️⃣6️⃣9️⃣3️⃣7️⃣5️⃣2️⃣8️⃣9️⃣3️⃣
➡️Whatsapp0️⃣6️⃣9️⃣3️⃣7️⃣5️⃣2️⃣8️⃣9️⃣3️⃣ -----------------------------------------------------------------
boomerangshop.al😘😘
per cdo info: 📥
#dergojmnegjitheShqiperine
#shop
#style
#canta
#boomerangshop_al
#tirana #albanian #albania
#vajza
#bukuri
#blloku #elbasani #durresi #vlora #fjeri #korca #saranda #shkodra #kuksi #berati #lushnja #gjirokastra #pogradeci
#porositonline
#porosittani
#beni_blerjen_tuajn


0

Xhupat serisht ne gjendje🤗Shfleto galerine e fotove per te pare disa nga modelet qe sjellim per ju🧡🥂Masat:S.M.L.XL
➡️Inbox 📥
➡️Viber 0️⃣6️⃣9️⃣3️⃣7️⃣5️⃣2️⃣8️⃣9️⃣3️⃣
➡️Whatsapp0️⃣6️⃣9️⃣3️⃣7️⃣5️⃣2️⃣8️⃣9️⃣3️⃣ -----------------------------------------------------------------
boomerangshop.al😘😘
per cdo info: 📥
#dergojmnegjitheShqiperine
#shop
#style
#canta
#boomerangshop_al
#tirana #albanian #albania
#vajza
#bukuri
#blloku #elbasani #durresi #vlora #fjeri #korca #saranda #shkodra #kuksi #berati #lushnja #gjirokastra #pogradeci
#porositonline
#porosittani
#beni_blerjen_tuajn


0