#huaweimobile

Instagram photos and videos

#huaweimobile#huaweishot#nature#thailand#travel#sea#huaweileica#natural#vivid#huaweith#huaweithailand#vacationtime#ระยอง#เกาะม#viewpoint#travelthailand#vividcolors#vividcolor#beach#mate9pro#huaweimate9pro#mate9proth#seaview#huawei#instagood#huaweiphotography#photooftheday#instagram

Hashtags #huaweimobile for Instagram

Common name: Treasure Flower
Scientific name: Gazania linearis
Family Name: Asteraceae
Habit: Herb
Gazania linearis is a species of flowering plant in the daisy family known by the common name treasure flower. It is native to southern Africa, particularly South Africa, but it can be found in other parts of the world with similar climates where it has taken hold as an introduced species, such as in California and New Mexico in the United States.
.
.
.
.
.
.
.
#botany #plantlove #scholar #phd #phdlife #plantpower #wildplants #nature #plantsofinstagram #phonephotography #naturephotography #photooftheday #greenbeauty #plantas #plantation #plant #plantbased #huawei #huaweimobile #plantpower #botanist #plantsmakepeoplehappy #plants #plantstagram #plantation #plantknowledge #plantmedicine #whiteflowers #herb #wildflowers


1

Her mevsim ayri bir güzel ama ilk bahar daha renkli daha güzel olacak sanirim... ADANİN HİKAYESİ
Çok eski dönemlerde Van'da bir keşiş yaşarmış. Bu Keşişin Tamara adında dünyalar güzeli bir kızı varmış. Keşişin kızı o kadar güzelmiş ki, görenler gördüğü anda aşık olurlarmış. Vanlı delikanlılar Tamara’nın büyüsüne kapılıp dursun, o gönlünü Van’ın en yiğit, yakışıklı Kürd gencine kaptırmıştır. Bir süre gizli bir şekilde buluşan aşıkların sevdasını Van’da duymayan kalmamış.

Kızın babası bu durumu duyunca, sinirlenmiş ve kızını bu sevdadan vazgeçirmeye çalışmış. Sen bir Ermenisin nasıl olur da bir Kürd gencine aşık olursun. Kızın bu sevdadan vazgeçmeyeceğini anlayan keşiş, Van Gölü’nün ortasında bulunan Akdamar Adası’nda bir kilise yaptırır. Hayatını kızıyla bu kilisede geçirmeye karar verir.

Tabi Kürd genci ile Tamara’nın aşkı o kadar büyükmüş ki hiçbir engel tanımamış. Gaz lambasıyla haberleşen sevdalılar. Eğer Tamara gaz lambası yakarsa genç koskoca Van gölünü hiç gözünde büyütmez ve onu görmek için giderdi.

Bu durum kısa bir süre sonra papaz tarafından öğrenilmiş. Keşiş, genci tuzağa düşürmek istemiş. Böylelikle genç delikanlıdan kurtulmayı amaçlamış. Fırtınalı bir günde papaz gaz lambasını yakmış, sevdalı genç bu duruma şaşırmış, "Nasıl olur da Tamara beni bu fırtınalı havada çağırır" diye düşünmüş. Sonra da ne olursa olsun, Tamara beni çağırmışsa gitmemden başka çare yok, demiş ve koskoca gölde yüzmeye başlamış. Fırtınayla baş edemeyen genç, "ah Tamara" diyerek son nefesini vermiş. Gencin bedeni Akdamar Adası'na vurmuş. Bunu gören kız feryat figan etmiş ve kendisini Van Gölü’ne atmış. Böylece iki gencin de kavuştuğu rivayet edilir
#yolculuk #fotografheryerde #netgeoturkiye #p30pro #canon_photos #igs_world #ig_turkiye #ig_today #instalike #instagood #atlasdergisi#leicatr#photo_turkey #allshotsturkey #anadolufoto #500px #huaweimobiletr #leica #trtbelgesel#trtbelgeselim#anadolufotograf #baktığındanFazlasınıGör #hipaae #beniminsanlarim #huaweimobile #1x #all_mypeople #huawei


0

Huawei nova 5 Pro is Released, June 2019 Available, it has Octa-core CPU, 8GB RAM, 128/256 GB Storage, 6.39 inches Display, 48+16+2+2MP ⟳ 32MP Cameras, 3500mAh Battery and powered by Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1
#huawei #huaweimobile #nova5pro

https://www.deepspecs.com/item/huawei-nova-5-pro/


0

Project Intake Dual RTA 👌
It's awesome 🔥🤟
Mod Augvape VTEC 1.8 200w & Intake Dual
Photo 2
@augvapeofficial 😎
#finskihuligan #augvape #mikevapes #augvapeofficial #intakedual #coilporn #coilbuild #coilmaster #rta #huaweimobile
@mikevapes1
@vapeporn


1

Project Intake Dual RTA 👌
Photo 1
Mod Augvape VTEC 1.8 200w & Intake Dual
@augvapeofficial 😎
#finskihuligan #augvape #mikevapes #augvapeofficial #intakedual #coilporn #coilbuild #coilmaster #rta #huaweimobile
@mikevapes1
@vapeporn


1

Huawei nova 5 is Released, June 2019 Available, it has Octa-core CPU, 8GB RAM, 128GB Storage, 6.39 inches Display, 48+16+2+2MP ⟳ 32MP Cameras, 3500mAh Battery and powered by Android 9.0 (Pie), EMUI 9.1
#huawei #huaweimobile #nova5.
https://www.deepspecs.com/item/huawei-nova-5/


0

Clin d œil aux frileux (et bisous à Christian 😜😄😋), pour ma sortie givrée de ce matin hihi !!! Mais non il ne fait pas froid 🤣

Bon, à défaut d être équipée des pieds à la tête, tu piques les gants #kipsta de ton fils, le bonnet #quechua de ton fils, ta veste de vélo #bitwin tip top par ces températures et tu fermes les yeux sur tes #asics couvertent de boue !!! #runninggirl #running #running_heroes #runfortheplanet #ciel #moselle #grandestnotreregion #puttelangeauxlacs #etangs
#irun #mosellesanslimite #courseapied #trailentreelles #harmonierun #coeurderunneuses #arbre
#arbres #naturephotography #huaweiphoto #huaweimobile #naturelovers #instanature #instarunfrance


1

Huawei nova 5i is Released, June 2019 Available, it has Octa-core CPU, 6/8 GB RAM, 128GB Storage, 6.4 inches Display, 24+8+2+2MP ⟳ 24MP Cameras, 4000mAh Battery and powered by Android 9.0 (Pie),
#huawei #huaweimobile #nova5i

https://www.deepspecs.com/item/huawei-nova-5i/


0