#njoftime

Instagram photos and videos

#njoftime#albania#followforfollowback#tirana#fier#oferta#fiat#golf#volkswagen#audi#renault#mercedes#benz#merrjep#nrgmotors#okazion#makinaneshitje#bestoffer#gjejmakina#bmw#makina#auto#Automjete#ford#opel#durres#vlora#berat#smart#gazetacelesi#likeforlike#shkoder#njoftimepune#tirane#punesim#shitje#pune#njoftimeonline

Hashtags #njoftime for Instagram

💣💣💣


1

Share postimin me kolegun/en e punës 😂🤣😂 Njoftimet e publikuara të punës 👇
💻 https://bit.ly/354EbVR
.
.
#gazetacelesi #njoftime #njoftimepune #tirane #albania #likeforlike #followforfollowback


0

PUNONJESE MARKETI JOENA
Kushte pune te kenaqshme
Paga: E kenaqshme
Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk
Telefon: 0694031416
.
.
#gazetacelesi #njoftime #ofertapune #njoftimepune #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


1

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
Porcelan,, shtepi private, perball pashaportave, 120 M2, 35.000 leke
2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 2 Celular: 0699477500
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


0

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Okazion!!! RR. Shyqyri Ishmi, Prane Shkolles se Baletit, 85 M2, 79.000 euro
1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, kati 4
Vendparkim
Celular: 0692788542
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #pronaneshitje


0

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz e300
Full opsions dhe ne gjendje shume te mire. te interesuarit ju lutem te dergojne ofertat e tyre ne adresen: infosalecars2@gmail.com
.
.
#gazetacelesi #njoftime #automoto #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


0

💣💣💣


2

⤵️
✔ Marka,Modeli :Benz Ml 320 bluetec
✔ Viti : 2009
✔ Kambjo : automatike
✔ Lenda Djegese : diesel
✔ Targa : Dogan
✔ Km :189.000
✔ Ngjyra :Shampanj
✔ Opsionet shtese :kamera dhe sensor parkimi,asist drive,timon me ngrohje dhe elektrik,sendilje me memorie dhe me ngrohje,shkalle dhe shume opsione te tjera
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi :12500€ i disk
✔ Telefon:+355692497771

#mercedezbenz #Automjete #auto #makina #makinaneshitje #gjejmakina #bestoffer #oferta #okazion #nrgmotors #merrjep #njoftime #benz #mercedes #renault #audi #volkswagen #golf #fiat #smart #bmw #ford #opel #albania #tirana #durres #fier #vlora #berat #shkoder


0

Pireufish kërkon të punësojë Sanitare.
1. Orari 08.00 me 16.00
3. Paga e kënaqshme dhe siguracione

Kontaktoni:
Adresa: Restorant Peshku, pranë ish-ekspozitës, Tiranë.
📞 068 404 0506
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rr. ylbere bylykbashi, tek ish parku i autobuzave, 80.4 M2, 70.000 euro i diskutueshem
Gjendja: e rikonstruktuar, kati 5 Telefon: 0676191471
Celular: 0696382873
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


0

NDIHMESE
REZIDENCA KODRA E DIELLIT
Ndihmese per kuzhine, ofrojme kushte shume te mira pune! Transporti sigurohet nga kompania
Paga e kenaqshme
Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Celular: 0682041960
.
.
#gazetacelesi #njoftimepune #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #ofertepune


0

🔥🔥🔥


1

🎉 Muaji i dhuratave tek dyqanet e rrjetit @kartaextra 🎉 🎁 Shijo surpriza në cdo blerje deri në dt. 3️⃣0️⃣ Nëntor , duke blerë me Kartën Extra🎁

Gazeta Celesi të ofron mundësinë të fitosh 2️⃣0️⃣ njoftime Premium 👩‍💻
.
.
#kartaextra #kartafituese #sale #likeforlike #gazetacelesi #followforfollowback #njoftime #tirana #albania


2

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mini cooper, viti i prodhimit 2007, 4.000 euro
I sapo ardhur nga italia.
Telefon: 0682005055
.
.
#gazetacelesi #njoftime #automoto #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


0

Tirana CTC kërkon të punësojë Operatorë për shitje në Contact Trade Center.

1. Shpejto, dërgo CV-në tënde dhe bëhu pjesë e trajnimit të rradhës.

Na kontakto në numrin tonë të celularit
📞069 956 6434 ose në adresën tonë të
e-mailit: ctc.tirana@evo-net.eu.
Konkuroni tani!
Ju mirepresim!
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


2

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Don Bosko, prane Gjykates Administrative, kompleksi Besar shpk,, 72 M2, 900 euro
Telefon: 0694096602
.
.
#gazetacelesi #followforfollowback #likeforlike #tirane #albania #njoftime #pronameqera


0

Oferte pune - OPERATORE
IKANBI ALBANIA
Gjuhet e huaja: Frengjisht
Kritere te tjera: Inbound/outbound. Njohuri shumë të mirë të gjuhës frënge. Komunikim i shkëlqyer. Seriozitet dhe përpikmëri;
Paga e kenaqshme
Ambient pune shumë i mirë.
Web: www.ikanbi.com
Qyteti: Tiranë
Email: blerta.dinaj@ikanbi.com, eglantina.rexhmataj@ikanbi.com
Celular: 0035544509714
Telefon: 0035544509711
.
.
#gazetacelesi #njoftime #njoftimepune #tirane #albania #likeforlike #followforfollowback


0

⤵️
✔ Marka,Modeli :Ml 320 CDI
✔ Viti : dhjetor 2005
✔ Kambjo : automatike
✔ Lenda Djegese : diesel
✔ Targa : Shqipetare
✔ Km :250.000 km
✔ Ngjyra :Zeze
✔ Opsionet shtese :Sendilje me memorie dhe ngrohje,shkalle,baxha xhami,etj
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi :7800€
✔ Telefon:+355692497771

#mercedesbenz #Automjete #auto #makina #makinaneshitje #gjejmakina #bestoffer #oferta #okazion #nrgmotors #merrjep #njoftime #benz #mercedes #renault #audi #volkswagen #golf #fiat #smart #bmw #ford #opel #albania #tirana #durres #fier #vlora #berat #shkoder


1

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe
Kend kolltukesh, 45.000 leke
Me tavoline mesi, ngjyre venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"
Telefon: 042210111
Celular: 042210111 shtepiaeofertave2@gmail.com
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


0

Prone me qera- Rezidence ne Tirane ofron dhoma me qera me kushte moderne, tualet brenda: Dhoma teke, dyshe, treshe me te gjitha sherbimet e ofruara ne rezidence:, Ushqim 3 vakte, transport, pastrim, lavanderi, salle studimi etj.
Adresa: Rruga Ullishtes, prane liqenit te thate, rreth rrotullimi i Saukut te vjeter., 35 M2, 10 euro
Celular: 0697057033
.
.
#gazetacelesi #njoftime #pronameqera #tirane #albania #likeforlike #followforfollowback


0

⤵️
✔ Marka,Modeli :Benz Ml 320 bluetec
✔ Viti : 2009
✔ Kambjo : automatike
✔ Lenda Djegese : diesel
✔ Targa : Dogan
✔ Km :189.000
✔ Ngjyra :Gri
✔ Opsionet shtese :kamera dhe sensor parkimi,asist drive,timon me ngrohje dhe elektrik,sendilje me memorie dhe me ngrohje,shkalle dhe shume opsione te tjera
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi :12500€
✔ Telefon:+355692497771

#mercedezbenz #Automjete #auto #makina #makinaneshitje #gjejmakina #bestoffer #oferta #okazion #nrgmotors #merrjep #njoftime #benz #mercedes #renault #audi #volkswagen #golf #fiat #smart #bmw #ford #opel #albania #tirana #durres #fier #vlora #berat #shkoder


0

SuperCmim 💣 Porosit ne mesazh 📩


6

Prona te patundshme, Ne shitje, Truall ndertimi
Prush-Vaqarre-Tirane, shume afer Kombinatit, Shume afer me rrugen nacjonale Tirane-Durres, 800 M2, 80.000 euro
Telefon: 0682099377
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #pronaneshitje


0

Audi Q7 3.0 Diesel ne Shitje
MARKA: : AUDI
VERSIONI:  Q7 3.0
VITI: 2012
KM: 178,000
KARBURANTI: NAFTE
MOTORI: 2987 CM3
KAMBIO: AUTOMATIKE
RROTAT AKTIVE: 4X4
DYER: 4DYER
VENDE: 5
NGJYRA: : DARK GREY
ÇMIMI: : I DISKUTUESHEM/ MUNDESI NDERRIMI €22,000

Kontakt @nrgmotors2019

#audiq7 #Automjete #auto #makina #makinaneshitje #gjejmakina #bestoffer #oferta #okazion #nrgmotors #merrjep #njoftime #benz #mercedes #renault #audi #volkswagen #golf #fiat #smart #bmw #ford #opel #albania #tirana #durres #fier #vlora #berat #shkoder


0

BMW X5 350 XDrive Facelift ne Shitje
MARKA : BMW
VERSIONI : 350 XDRIVE
VITI: 2011
KM: 212,000
KARBURANTI: NAFTE
MOTORI: 2993 CM3
KAMBIO: AUTOMATIKE
RROTAT AKTIVE: 4X4
DYER: 4DYER
VENDE: 5
NGJYRA: DARK GRAY
ÇMIMI: I DISKUTUESHEM €15,500
Kontakt @nrgmotors2019

#Automjete #auto #makina #makinaneshitje #gjejmakina #bestoffer #oferta #okazion #nrgmotors #merrjep #njoftime #benz #mercedes #renault #audi #volkswagen #golf #fiat #smart #bmw #ford #opel #albania #tirana #durres #fier #vlora #berat #shkoder


0

Publiko TANI njoftimin tënd 👇😁
www.gazetacelesi.al
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollow


0

🎉 Muaji i dhuratave tek dyqanet e rrjetit Karta Extra 🎉 🎁 Shijo surpriza në cdo blerje deri në dt. 30 Nëntor 🎁

Bli në bizneset e rrjetit dhe fito dhuratën tënde TANI 😍

Uni ProBalkan Academy të ofron mundësinë të fitosh akses falas në 1 kurs online (vlera 200€) 📲
https://www.uniprobalkanacademy.al/
.
.
#kartaextra #kartafituese #sale #likeforlike #training #courses #uniprobalkanacademy #followforfollowback #njoftime #tirana #albania


0

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Tavolina& karrike
Tavoline ngrenie, 17.000 leke
Me 4 karrige, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"
Telefon: 042210111
Email: shtepiaeofertave2@gmail.com
.
.
#gazetacelesi #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #home


0