#njoftimepune

Instagram photos and videos

#njoftimepune#jobsintirana#albania#njoftime#followforfollowback#punesim#ofertapune#gazetacelesi#duapune#kerkojpune#pune#njoftimefalas#jobs#njoftime_falas#punaime#likeforlikes#puno#biznes#sherbim#posto#reklame#tirana#tiranë#ofrojpune#durresi#njoftimeonline#shqiperiaime#njoftimpune#talentsity#bletajone

Hashtags #njoftimepune for Instagram

Share postimin me kolegun/en e punës 😂🤣😂 Njoftimet e publikuara të punës 👇
💻 https://bit.ly/354EbVR
.
.
#gazetacelesi #njoftime #njoftimepune #tirane #albania #likeforlike #followforfollowback


0

Punesim ne KROCERE GJERMANE,
Intervista “Face to Face”, ne Tirane
Date: 20 NENTOR 2019

#Aplikimet_mbyllen_me_18_Nentor

Apliko duke derguar nje CV: 📩albaniarecruitment@gmail.com

Per informacion ju ftojme te paraqiteni prane zyrave tona ose kontaktoni ne numrin e telefonit: 📱+355676536881

#punesohunekrocere #punesimjashtevendi #punesimnekrocere #njoftimepune #vendetelirapune #punesohushpejt


0

Punesim ne KROCERE GJERMANE,
Intervista “Face to Face”, ne Tirane
Date: 20 NENTOR 2019

#Aplikimet_mbyllen_me_18_Nentor

Apliko duke derguar nje CV: 📩albaniarecruitment@gmail.com

Per informacion ju ftojme te paraqiteni prane zyrave tona ose kontaktoni ne numrin e telefonit: 📱+355676536881

#punesohunekrocere #punesimjashtevendi #punesimnekrocere #njoftimepune #vendetelirapune #punesohushpejt


0

@wisegroupcenter kërkon agjent financiar italisht.
Njoftimin e plotë të punës e gjeni www.tekafja.al/jobs .
.
.

#tekafja.al #powered by @asltechweb #njoftimepune #ofertapune #aplikotani #mundësipunësimi #kerkojpune #ofrojpune


0

Jeni 📐arkitekt/e ose njihni një të tillë? Ja një mundësi e re pune për ju: 🐝duapune.com/jobs/42800 👈

#talentsity #bletajone #duapune #kushkerkongjen

#pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimpune #njoftimepune #puneneshqiperi #jobsintirana #jobsinalbania #jobintirana #jobinalbania


0

PUNONJESE MARKETI JOENA
Kushte pune te kenaqshme
Paga: E kenaqshme
Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk
Telefon: 0694031416
.
.
#gazetacelesi #njoftime #ofertapune #njoftimepune #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania


1

📍Shoqeri qe operon ne sektorin e sherbimeve kerkon te punesoje Ekonomiste per manaxhimin dhe kontrollin e sistemit kontabel te kompanise.

Kualifikimet e kandidates:
Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
Te jene perdorues te mire te programit Financa 5 ose Alpha
Te kete eksperience pune ne fusha te ngjashme dhe te jete e afte te plotesoje detyrat e cilesuara me poshte.
Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel & Word).
Te jete i mireorganizuar dhe kreativ.
Te jete i afte per te punuar ne menyre te pavarur.
Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
Te jene te gatshem ne cdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise.
Te jete fleksibel per detyrat qe i ngarkohen.
Njohja e Anglishtes/Italishtes perben avantazh.
Eksperienca ne fushen e marketingut perbejne avantazh. 📍Detyrat

Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka).
Te pergatise Raportet Periodike Financiare.
Te kordinoje procesin nga marrja deri tek ekzekutimi i porosive ditore.
Koordinimi i punes se specialisteve te marketingut dhe agjenteve te shitjes.
Te rakordoje me klientet, furnitoret.
Te ndjeke llogaritjen dhe pagesat e Detyrimeve te ( Tvsh, Tatim Fitimin, Sigurimet Shoqerore e Shendetesore, Tap) si dhe rakordimi me Organet Tatimore;
Te zbatoje politikat, dhe procedurat e kompanise.
Analiza te ardhurash dhe shpenzimesh. *Paga dhe detaje te tjera te punes do ju komunikohen gjate intervistes!

TE GJITHE KANDIDATET E INTERESUAR JANE TE LUTUR TE DERGOJNE APLIKIMIN E TYRE NE infovobem@gmail.com
*Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste. Emeroni CV-ne sipas ketij formati (emer (hapsire) mbiemer (hapsire) Pozicioni per te cilin kandidoni)
Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2019 20:10 📞 tel:0697408234

#job #jobsalert #tirana #tiranapost #jobsintirana #gazetaonline #gazetacelesi #njoftimepune #njoftimefalas #ofertapune #followforfollowback #likeforlikes #jobsintirana #njoftime_falas #duapune #jobs.al


1

🏆 Suksesi ndonjëherë duket i vështirë. 🤔 Por kjo, sepse rruga drejt tij është shpesh e paqartë. 🔎
Për këtë arsye, 🐝 duapune ka kënaqësinë t'ju dhurojë 📚 "Udhëzuesin e Karrierës"💼 në
duapune.com/career-guide 💡 Presim historitë tuaja të suksesit. 🏅🎯 #talentsity #bletajone #duapune #kushkerkongjen

#pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimpune #njoftimepune #puneneshqiperi #jobsintirana #jobsinalbania #jobintirana #jobinalbania


0

Pireufish kërkon të punësojë Sanitare.
1. Orari 08.00 me 16.00
3. Paga e kënaqshme dhe siguracione

Kontaktoni:
Adresa: Restorant Peshku, pranë ish-ekspozitës, Tiranë.
📞 068 404 0506
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Keni aftësi të mira si 📝 HR Specialist dhe jeni të interesuar për punësim? Për më shumë lexoni në linkun në vijim: 🐝 duapune.com/jobs/42870

#talentsity #bletajone #duapune #kushkerkongjen

#pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimpune #njoftimepune #puneneshqiperi #jobsintirana #jobsinalbania #jobintirana #jobinalbania


1

“Çdo ditë, ka 1.440 minuta. Kjo do të thotë se kemi 1.440 mundësi në ditë për të bërë diçka pozitive”
#tekafja.al #powered by @asltechweb #njoftimepune #ofertapune #aplikotani #mundësipunësimi #kerkojpune #ofrojpune


0

NDIHMESE
REZIDENCA KODRA E DIELLIT
Ndihmese per kuzhine, ofrojme kushte shume te mira pune! Transporti sigurohet nga kompania
Paga e kenaqshme
Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Celular: 0682041960
.
.
#gazetacelesi #njoftimepune #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #ofertepune


0

Tirana CTC kërkon të punësojë Operatorë për shitje në Contact Trade Center.

1. Shpejto, dërgo CV-në tënde dhe bëhu pjesë e trajnimit të rradhës.

Na kontakto në numrin tonë të celularit
📞069 956 6434 ose në adresën tonë të
e-mailit: ctc.tirana@evo-net.eu.
Konkuroni tani!
Ju mirepresim!
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


2

👉Kërkohet 💻 Remote Senior Web Developer. Jeni ju të duhurit për këtë pozicion? Aplikoni në 🐝duapune.com/jobs/42885
#talentsity #bletajone #duapune #kushkerkongjen

#pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimpune #njoftimepune #puneneshqiperi #jobsintirana #jobsinalbania #jobintirana #jobinalbania


1

Oferte pune - OPERATORE
IKANBI ALBANIA
Gjuhet e huaja: Frengjisht
Kritere te tjera: Inbound/outbound. Njohuri shumë të mirë të gjuhës frënge. Komunikim i shkëlqyer. Seriozitet dhe përpikmëri;
Paga e kenaqshme
Ambient pune shumë i mirë.
Web: www.ikanbi.com
Qyteti: Tiranë
Email: blerta.dinaj@ikanbi.com, eglantina.rexhmataj@ikanbi.com
Celular: 0035544509714
Telefon: 0035544509711
.
.
#gazetacelesi #njoftime #njoftimepune #tirane #albania #likeforlike #followforfollowback


0

👉 Puno në Qendrat më Luksoze SPA dhe udhëto në të gjithë botën, me një pagesë prej 2000 deri në 3000 dollarë në muaj! 👉 Nëse je MASAZHATOR , INSTRUKTOR FITNESI, MJEK, PROFESIONIST SPA, ESTETIST/E, PARUKIER/E, dërgo tani një CV në https://duapune.com/jobs/customized/42081 dhe në datë 17 Nëntor 2019, të presim për intervistë në Hotel Rogner, Tiranë, Ora 11:00. 🐝 #talentsity #bletajone #duapune #kushkerkongjen

#pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimpune #njoftimepune #puneneshqiperi #jobsintirana #jobsinalbania #jobintirana #jobinalbania


0

Oferte pune- STOMATOLOG/E
TDA CLINIC
Me eksperience pune minimumi 3 vjet.
Orari : 10.00-19.00
Paga: E kenaqshme
Te interesuarit te paraqiten me CV prane klinikes
Adresa: Ne ish-Bllok, perball Peper-it
Qyteti: Tiranë
Telefon: 069 95 62 255
.
.
#gazetacelesi #njoftimepune #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #ofertapune #stomatolog


0

📍 Shites-e, TEG - Tirana East Gate
📍 Pergjegjesite:

Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve·
Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e produkteve

Te tregoje deshire dhe rezultate te dukshme per te plotesuar objektivat e shitjeve.
Te kujdeset per pamjen dhe sistemimin e dyqanit sipas udhezimeve te menaxherit perkates
Te jete e prirur ndaj punes ne grup duke percjelle pozitivitet dhe fryme bashkepunimiKriteret e punesimit:·
Te zoteroje principet baze mbi shitjen dhe sherbimin ndaj klientit·
Te kete aftesi shume te mira komunikuese·
Te jete nga mosha 20 deri ne 30 vjec
Eksperienca e meparshme perben avantazh.
📍Nese jeni te interesuar per pozicionin e mesiperme ju lutem dergoni cv-ne tuajme fotografi ne adresen e email-it : premiumservicestr@gmail.com
📞 tel:00355696310495

#job #jobsalert #tirana #tiranapost #jobsintirana #gazetaonline #gazetacelesi #njoftimepune #njoftimefalas #ofertapune #followforfollowback #likeforlikes #jobsintirana #njoftime_falas #duapune #jobs.al


0

KONSULENT/E IMOBILIAR
Hajde te punosh me Re/Max Infinity.
JENI NE KERKIM TE NJE BISNESI?JENI ENERGJIK, AMBICIOZ DHE NE KERKIM TE NJE KARRIERE AFATGJATE E PROFESIONALE?REMAX INFINITY JU MIREPRET!
Kandidati duhet te plotesoj keto kushte
1. Arsim të lartë.
2. Aftësi shumë të mira komunikuese , negociuese dhe bashkepunuese
3. Aftësi të mira për të punuar në grup.
4. Njohuri të paktën të një gjuhe të huaj
Emailinfinity@remax-albania.al
Telefon: 0693895757
.
.
#gazetacelesi #njoftimepune #njoftime #likeforlike #followforfollowback #tirane #albania #ofertapune


0

People R Us, në emër të klientit të saj i cili vepron në fushën e shitjeve, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Kasier/e, Tiranë për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të dërgoni CV-ën tuaj të përditësuar në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #njoftime #jobs #jobsearch #ofrojpune #Tiranë #cashier #retail #kasier #shitje #Tirana #kasë #kasiere


0

People R Us, në emër të klientit të saj i cili vepron në fushën e shitjeve, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Kasier/e, Durrës për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të dërgoni CV-ën tuaj të përditësuar në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #njoftime #jobs #jobsearch #ofrojpune #durrës #cashier #retail #kasier #shitje #durres #kasë #kasiere


0

People R Us, në emër të klientit të saj i cili vepron në fushën e shitjeve, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Aistent/e Shitje, Tiranë për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të dërgoni CV-ën tuaj të përditësuar në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #njoftime #jobs #jobsearch #ofrojpune #Tiranë #customerservice #retail #Tirana #shitje #sales #shitës #shitëse


0

People R Us, në emër të klientit të saj i cili vepron në fushën e shitjeve, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Aistent/e Shitje, Durrës për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të dërgoni CV-ën tuaj të përditësuar në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #njoftime #jobs #jobsearch #ofrojpune #durrës #customerservice #retail #callcenter #shitje #sales #shitës #shitëse


0

Opus shpk kerkon te punesoje Operatore dhe Team Leader per fushaten outbound luce e gas.
Ofrojme:
1-Ofrojme pagesa mujore te larta + bonuse mujore /javore/ditore
2-Pagesa korrekte dhe trasnparence ne kohe reale

Kerkojme:
1-Te kete njohuri te gjuhes italiane dhe minimalisht eksperience 3 muaj
2-Disponibilitet 6 ore Am ose Pm

Te interesuarit 👉
📞 069 872 9117
Hr.opus@hotmail.com
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

BRANDI I KOMPANISË PËR REKRUTIM MË TË MIRË
Paneli i III i diskutimit në HRHub Albania u zhvillua me përfaqësues:
➡️ Z. Roden Pajaj
Drejtor i Shërbimeve të Konsulencës për Kapitalin Njerëzor, Deloitte Touche Tohmatsu Services, Inc. (moderator)
➡️ Z. Gjergji Guri
Facilization, Administrator
➡️ Z. Artan Koxhuku
AGNA, Drejtues i departamentit të BNJ
➡️ Znj. Enkeleda Tupa
Raiffeisen Bank, Partnere Biznesi në BNJ
#duapune #kushkerkongjen #talentsity #bletajone

#jobsintirana #pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimepune #njoftimpune #puneneshqiperi #jobsinalbania #jobintirana #hr #hrhub #hrhubalbania #albania


0

SHKOLLA, BIZNESI, INTERNSHIP

Paneli i II i diskutimit u përfaqësua nga:
➡️ Z. Visar Jasiqi
RIT Kosovo (A.U.K), Shef i Operacioneve dhe Marrëdhënieve me Jashtë
➡️ Znj. Jonida Lamaj
AADF, Menaxhere Projekti
➡️ Znj. Suela Bala
Junior Achievement, Drejtoreshë Ekzekutive e Programit
➡️ Z. Visar Ademi
My Career, Themelues/Drejtor Ekzekutiv
#duapune #kushkerkongjen #talentsity #bletajone

#jobsintirana #pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimepune #njoftimpune #puneneshqiperi #jobsinalbania #jobintirana #hr #hrhub #hrhubalbania #albania


0

METODAT DHE KANALET E REJA INOVATIVE TË REKRUTIMIT

Paneli i I i diskutimit në HRHub Albania u përfaqësua nga:
➡️ Znj. Irida Bonati
Albtelecom, Menaxhere e BNJ
➡️ Z. Gerti Boshnjaku
New Media Group, Themelues dhe CEO
➡️ Z. Renis Tërshana
R&T Group, Administrator
➡️ Znj. Juna Beqiri
Maritim Hotel Plaza Tirana, Koordinatore e BNJ
#duapune #kushkerkongjen #talentsity #bletajone

#jobsintirana #pune #kerkojpune #kerkimpune #njoftimepune #njoftimpune #puneneshqiperi #jobsinalbania #jobintirana #hr #hrhub #hrhubalbania #albania


0

People R Us, në emër të klientit të saj një ndër kompanitë lider dhe të konsoliduara në Shqipëri e cila vepron në fushën e industrisë së prodhimit, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Drejtor/eshë Finance në qytetin e Durrësit, për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të aplikoni duke dërguar CV-ën tuaj të përditësuar dhe letrën e motivimit në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #shqiperi #jobs #jobsearch #ofrojpune #shqipëria #CFO #manager #menaxher #financë #durrës


0

People R Us, në emër të klientit të saj një ndër kompanitë lider dhe të konsoliduara në Shqipëri e cila vepron në fushën e industrisë së prodhimit, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Graphic Designer në qytetin e Durrësit, për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të aplikoni duke dërguar CV-ën tuaj të përditësuar dhe letrën e motivimit në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #shqiperi #jobs #jobsearch #ofrojpune #shqipëria #mgraphicdesigner #designer #graphic #marketing #durrës


0

People R Us, në emër të klientit të saj një ndër kompanitë lider dhe të konsoliduara në Shqipëri e cila vepron në fushën e industrisë së prodhimit, është në kërkim të kandidatëve të motivuar dhe të pasionuar në pozicionin: Menaxher Marketingu në qytetin e Durrësit, për t'iu bashkuar një ekipi të mrekullueshëm. Nëse nga natyra jeni novator dhe ju pëlqen të ndërtoni një të ardhme ambicioze, ju ftojmë të aplikoni duke dërguar CV-ën tuaj të përditësuar dhe letrën e motivimit në adresën: jobs.peoplerus@consultant.com
#punesime #pune #njoftimepune #punesim #vendevakante #njoftimeonline #shqiperi #jobs #jobsearch #ofrojpune #shqipëria #marketingmanager #manager #menaxher #marketing #durrës


0