#punaime

Instagram photos and videos

#punaime#albania#njoftimepune#posto#reklame#sherbim#biznes#punesim#puno#shqiperiaime#durresi#tiranë#njoftime#artisan#mcland_leathercraft#bespoke#porosi#lekure#mywork#studentetprotestojne#duapunë#shpalljefalas#ndertim#shpalljetefundit#punsim#handmade#studentetekosoves#manfashionstyle#gjejpune#madeinalbania

Hashtags #punaime for Instagram

Partner.al kërkon një Showroom Manager në Tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit të pllakave dhe hidrosanitareve.
.
.
.
.
#punaime #duapune #vendetelirapune #vendepunenetirane #aplikotani


0

Partner.al kërkon një Agjent Shitjesh X-Van në Tiranë, për një klient të suksesshëm që operon në fushën e distribucionit të kafesë. Për të aplikuar dërgoni CV- në tuaj në rekrutime@partner.al
.
.
.
.
#vendepune #vendetelirapune #rekrutime #punaime #duapune #punenetirane


0

Pireufish kërkon të punësojë Sanitare.
1. Orari 08.00 me 16.00
3. Paga e kënaqshme dhe siguracione

Kontaktoni:
Adresa: Restorant Peshku, pranë ish-ekspozitës, Tiranë.
📞 068 404 0506
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Ndryshimi midis fjalës dhe veprës!
Sa pak njohim që bëjnë mirë!
Pjesa më e madhe tentojnë të flasin mirë dhe bukur.


1

Tirana CTC kërkon të punësojë Operatorë për shitje në Contact Trade Center.

1. Shpejto, dërgo CV-në tënde dhe bëhu pjesë e trajnimit të rradhës.

Na kontakto në numrin tonë të celularit
📞069 956 6434 ose në adresën tonë të
e-mailit: ctc.tirana@evo-net.eu.
Konkuroni tani!
Ju mirepresim!
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


2

Eskallop me pule dhe domate

Përbërësit - 600 gr gjoks pule - 40 gr fara pishe - 1 luge rigon Teuta - 100 gr domate konservë - 20 gr kaperi - 1 gote vere e kuqe - vaj ulliri extra i virgjer Olitalia - miell Teuta - kripe Teuta
Përgatitja
Pritni filetat e pulës ne gjysme dhe me pas rrihini me cekic kuzhine.

Me pas kulloni kaperit nga lëngu i konservimit dhe shpëlajini nen ujë te rrjedhshëm dhe me pas thajini me letër kuzhine. Kulloni gjithashtu edhe domatet nga vaji i konservimit dhe tamponojini me letër kuzhine. Ne një pjate hidhni miellin dhe me pas kaloni filetat e pulës dhe vërini ne një ene me 4-5 luge vaj ulliri duke i skuqur nga te dyja anët. Me pas shuajini me vere dhe lërini derisa vera te avulloje. Rregulloni me kripe dhe me pas shtoni domatet, kaperit, rigonin dhe farat e pishës dhe vazhdoni gatimin edhe për disa minuta me zjarre te vogël. Shërbejini eskallopet e pulës me domate te vakëta dhe te dekoruara sipas dëshirës.


1

Guximtarët mund të triumfojnë!
Nëse dështon ke mësuar një mësim.


1

100% dakort😍


6

Kur puna bëhet me vullnet dhe cilësi, rezultatet janë mëse të kënaqshme 💪👍🛠
°
°
°
°
#punaime
#porosi
#zanat
#ndertim
#cilesi
#vullnet
#arkitekture
#ndertese
#rinovim
#izolim
#materialendertimi
#ndertues
#ambjent
#suvatim
#builder
#hardwork
#🕸nh
#nderto_me_ne💪


4

E dini kush është😊
Nuk mbajmë sekrete ne☺️


3

Qoftë një sms-ë ose një telefonatë😊


1

Historia emocionuese e çiftit të Hollywoodit që kanë më shumë se 60 vite të martuar

Historia e dashurisë midis Kirk Douglas dhe Anne Buydens nuk ishte gjithmonë e përsosur. Në fakt, takimi i tyre i parë ishte mjaft i vështirë. Kur u takuan për herë të parë, në 1953, Kirk ishte një yll i fanshëm i filmit, i mësuar të kishte përreth shumë femra. Në atë kohë, Buydens ishte duke punuar si një publiciste e filmit. Ajo po jetonte në Paris kur një mik fotograf e prezantoi atë me Kirk në serinë e filmit të tij Act of Love.

Kirk e pëlqeu Anne dhe ai i kërkoi asaj një takim në restorantin më romantik dhe më të shtrenjtë në të gjithë Parisin, La Tour d’Argent. Dhe e habitshmja është kur Anne e refuzoi atë dhe i tha: "Jo faleminderit, unë mendoj se do të shkoj në shtëpi dhe do t'i bëj vetes disa vezë të fërguara." Javë më vonë, Kirk dhe Anne morën pjesë në një gala bamirësie në cirkun ku Kirk ndihmoi për elefantët aty ndërsa kishte veshur një veshje luksoze dhe nuk u shqetësua fare për këtë. Ky gjest i mori mendjen Annës dhe e bëri për vete, duke menduar se ai ishte një i famshëm me këmbë në tokë.

Edhe pse historia e tyre e dashurisë është frymëzuese, ajo nuk është e përsosur. Kirk dhe Anne duhej të kapërcejnë shumë pengesa, si humbja tragjike e djalit të tyre më të ri në moshën 46 vjeç, betejën e Anës me kancerin e gjirit dhe depresionin e Kirkut pasi pësuan një goditje në tru.

Në librin që ata botuan në 2017, Kirk dhe Anne: Letrat e dashurisë, të qeshurat dhe një jetë të gjatë në Hollywood, çifti ndau një përmbledhje letrash që i kishin dërguar njëri-tjetrit. Vetë letrat, si dhe përshkrimet e gjalla të Kirkit dhe Anës rreth kohës kur ishin larg, zbulojnë një pasqyrë të jashtëzakonshme për dashurinë e tyre të vërtetë që ka qëndruar në provën e kohës.


1

Opus shpk kerkon te punesoje Operatore dhe Team Leader per fushaten outbound luce e gas.
Ofrojme:
1-Ofrojme pagesa mujore te larta + bonuse mujore /javore/ditore
2-Pagesa korrekte dhe trasnparence ne kohe reale

Kerkojme:
1-Te kete njohuri te gjuhes italiane dhe minimalisht eksperience 3 muaj
2-Disponibilitet 6 ore Am ose Pm

Te interesuarit 👉
📞 069 872 9117
Hr.opus@hotmail.com
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Loredana me vajzën e saj Hana🥰


1


1

Mësim i rëndësishëm😊


1

Lufton për atë që i përket!


1

Po ju si e lexoni?
Mirëmëngjes dhe javë të mbarë😊


1

Lokal kërkon të punësojë Kamarier/e.

1. Pagë + sigurime
2. Të ketë eksperiencë pune

Kontaktoni:
Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë.
📞 069 797 5575
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Autogrill në autostradën Tiranë - Durrës kërkon të punësojë Personel:
1. Banakier/e
2. Recepsionist/e
3. Bariste
* Me eksperiencë pune.
* Ofrohet pagë shumë e mirë dhe transporti.

Kontaktoni:
📞 069 701 8718
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


1

Bar Kafe kërkon të punësojë Pastruese.

1. Paga 22,000 lekë të reja
2. Orari në 06:00-14:00
3. Preferohet të jetë afër me banim

Kontaktoni:
Adresa: Don Bosko, Tiranë.
📞 069 449 4811
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


1

Kompania AR kërkon të punësojë Agjent shitjesh në terren.

1. Ofrohen kushte pune dhe paga (paga bazë + %) me standarte europiane
2. Mjafton që të keni dëshirë për të punuar
3. Mosha 20-35 vjeç

Kontaktoni:
Adresa: Tiranë 📞 068 228 8354
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


1

Sa e vërtetë😏


1

Shoqëri Sigurimesh kërkon të punësojë një vajzë Agjente për siguracione.

1. Puna është 8 orarshe ku një ditë në javë është pushim
2. Ka rrogë bazë + bonuse

Kontaktoni:
Adresa: Sapo kalon Universitetin Europian të Tiranës, ngjitur me Bar Kafe E4A, zyra e parë, Tiranë.
📞 068 221 1100
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


2

Kri Salon kërkon të punësojë Parukiere.

1. Me eksperiencë pune.

Kontaktoni:
Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë.
📞 069 302 6261
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Magazina_Okazioneve kërkon të punësojë 2 Agjente Marketingu në terren me kohë të lirë.

1. Të shpërndajnë broshura ofertash nëpër lokale.
2. Paga 30,000 lekë të reja, puna part time - 5 orë në ditë, e Diela pushim.
3. Të shpërndajnë në një zonë të Tiranës çdo ditë.

Kontaktoni:
Adresa: Tiranë 📞 069 404 4448
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Anna Tours kërkon të punësojë 2 Agjente Marketingu.

1. Do të punojnë në zyrë, jo në terren.
2. Pagesa e kënaqshme.
3. Të jetë e shkathët, e komunikueshme.
4. Për çdo gjë kontaktoni në whatsapp në numrin e telefonit

Kontaktoni:
Adresa: Tiranë.
📞 +355 67 405 3700
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0