#sherbim

Instagram photos and videos

#sherbim#albania#punaime#puno#punesim#biznes#reklame#posto#njoftimepune#durresi#njoftime#tiranë#shqiperiaime#durres#tirane#shkoder#OSHEE#vegasolaralbania#panele#diell#diellore#mirembajtje#konsulence#instalim#kualitet#produkte#gjermane#energji#energjia#vegasolar#elektrike#elbasan#shijak#pastrim#fushkruje

Hashtags #sherbim for Instagram

Eksperimento dhe provo profesionalizmin e kuzhinës tonë të ndërthurur me shijet e tua. Eja dhe shijo një drekë/darkë në DRINI Restorant. Je i mirëpritur kurdoherë! #drinirestorant #restorant #eksperimento #provo #provonigatimet #profesionalizem #kuzhine #kuzhinashqiptare #shijoni #shijeepersosur #sherbim #sherbimcilesor #sherbimipalodhur #dreke #darke #tavolinaperfekte #jeniteftuar #jumirepresim #peze #pezeevogel #googlemap #location 📍


0

Pireufish kërkon të punësojë Sanitare.
1. Orari 08.00 me 16.00
3. Paga e kënaqshme dhe siguracione

Kontaktoni:
Adresa: Restorant Peshku, pranë ish-ekspozitës, Tiranë.
📞 068 404 0506
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

Puna jone e dedikuar dhe e perkushtuar kundrejt klientit na ben qe te ofrojme sherbimet me cilesore dhe korrekte. Sepse ne kujdesemi per nevojat e klientit.


1

⚡Nëse vuani nga shkëputjet periodike dhe të vazhdueshme të energjisë atëherë zgjidhja është një sistem hibrid.
🔋Sistemet hibride janë sisteme të lidhura me rrjetin energjitik por, kanë edhe një bateri e cila karikohet nga energjia e tepërt që prodhojnë panelet diellore
☀Madhësia e baterisë varet nga nevoja që ka konsumatori për të pasur energji gjatë shkëputjeve të energjisë
.
.
.
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

📊Matësi Fronius është dypalësh që zgjedh vetë-konsumin dhe regjistron ngarkesën e familjes.
👉Së bashku me Fronius Solar.web, Metri Smart Fronius paraqet një përmbledhje të qartë të konsumit të energjisë.
🔹Fronius Smart Meter ofron në mënyrë të përkryer një menaxhim të koordinuar të rrjedhës së energjisë dhe optimizon menaxhimin e përgjithshëm të saj.
☀Për më tepër informacion rreth sistemeve mos hezitoni të na kontaktoni, inxhinieret tanë do t'ju vijnë në ndihmë:
📲 069 20 21115
📩 info@vegasolar.al
📍 Rruga Artan Lenja 61, Kompleksi Kontakt, Tiranë
.
.
.
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

@pinkpoint.al #Zgjedhja juaj me e mire#🌟🌟 #Edhe me rrip te gjate#vjeshte #me te bukurat #para se te vendosni te merni nje çante shall portofol bixhu #kaloni njeher tek ne#do ngeleni te kenaqura #cilesi#çmim#korrektesi#sherbim#ngjyra#modele pa fund#kombinime #👌👌#


0

Tirana CTC kërkon të punësojë Operatorë për shitje në Contact Trade Center.

1. Shpejto, dërgo CV-në tënde dhe bëhu pjesë e trajnimit të rradhës.

Na kontakto në numrin tonë të celularit
📞069 956 6434 ose në adresën tonë të
e-mailit: ctc.tirana@evo-net.eu.
Konkuroni tani!
Ju mirepresim!
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


2

🏘Një tjetër lloj çatie shumë e përhapur në bizneset shqiptare është çatia me panele sanduiç.
ℹPër të montuar panele në një çati të tillë nevojiten vetëm shinat, pasi në panelet sanduiç është e lejuar të shpohet.
♦Kosto e ulët pasi përdoret pak material
♦Nuk nevojitet distancë nga rreshti në rresht
♦Panelet sanduiç mund të shpohen
♦E lehtë për tu montuar
♦E lehtë për tu çmontuar
☀Për më tepër informacion rreth sistemeve mos hezitoni të na kontaktoni, inxhinieret tanë do t'ju vijnë në ndihmë:
📲 069 20 21115
📩 info@vegasolar.al
📍 Rruga Artan Lenja 61, Kompleksi Kontakt, Tiranë
.
.
.
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

ℹK-2 System ofron edhe struktrën S-Dome për tarraca të sheshta, e ilustruar mësipër.
👉Kjo strukturë është dizenjuar për tu përdorur në impiantet me drejtim jugor dhe ka kënd fiks prej 10 gradë.
♦Pozicionim fleksibël për të arritur prodhimin maksimal
♦Distancë e ulët nga rreshti në rresht (30-40 cm)
♦E lehtë për tu montuar
♦E lehtë për tu çmontuar
☀Për më tepër informacion rreth sistemeve mos hezitoni të na kontaktoni, inxhinieret tanë do t'ju vijnë në ndihmë:
📲 069 20 21115
📩 info@vegasolar.al
📍 Rruga Artan Lenja 61, Kompleksi Kontakt, Tiranë
.
.
.
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

Opus shpk kerkon te punesoje Operatore dhe Team Leader per fushaten outbound luce e gas.
Ofrojme:
1-Ofrojme pagesa mujore te larta + bonuse mujore /javore/ditore
2-Pagesa korrekte dhe trasnparence ne kohe reale

Kerkojme:
1-Te kete njohuri te gjuhes italiane dhe minimalisht eksperience 3 muaj
2-Disponibilitet 6 ore Am ose Pm

Te interesuarit 👉
📞 069 872 9117
Hr.opus@hotmail.com
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

👉Fronius Symo - Fleksibilitet për aplikim
🔹Inverter trefazor për sisteme të çdo madhësie.
✅Për shkak të dizajnit Fronius Symo është perfekt për forma të pa rregullta ose kulme me shumë orientime
► Monitorim te prodhimit te sistemit tuaj ne kohe reale nëpërmjet software SOLAR.Web
► Të dhëna të integruara komunikimi
► Smart Grid
☀Për më tepër informacion rreth sistemeve mos hezitoni të na kontaktoni, inxhinieret tanë do t'ju vijnë në ndihmë:
📲 069 20 21115
📩 info@vegasolar.al
📍 Rruga Artan Lenja 61, Kompleksi Kontakt, Tiranë
.
.
.
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

⚡Një impiant fotovoltaik OFF-GRID është një impiant i pavarur i cili nuk është i lidhur me rrjetin energjitik.
👉Ai përbëhet nga Panelet Fotovoltaike, Inverteri, Rregullatori dhe Bateria. Rregullatori shërben për të lidhur panelet me baterinë.
📈Nësë impianti prodhon më tepër energji se sa nevojitet nga shtëpia (zakonisht gjatë kohës së drekës) ,atëherë energjia e tepërt ruhet në bateri.
📉Më vonë, kur shtëpia ka nevojë për më tepër energji nga sa paneli është duke prodhuar (zakonisht gjatë darkës dhe mëngjesit), kjo mungesë rryme merret nga bateria.
🔹Në këtë mënyrë të ngjashme të sistemit On-Grid, edhe sistemit Off-Grid mund të lidhen AC dhe DC dhe mund të suportohen gjithashtu edhe nga një gjenerator.
🔸Inverteri nis dhe ndalon automatikisht gjeneratorin duke maksimizuar kështu përdorimin e energjisë solare.
...
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

👉VEGA SOLAR ju inkurajonë që të investoni në Energji Solare.
🔋Bateri e prodhuar nga SUNILIGHT, brënda standarteve europiane dhe e çertifikuar me IOS 9001, IOS 14001, BS OHSAS 18001.
✅E testuar sipas IEC 60896-21 dhe plotësisht në përputhje me kërkesat e IEC 60896-22.
☀Për më tepër informacion rreth sistemeve mos hezitoni të na kontaktoni, inxhinieret tanë do t'ju vijnë në ndihmë:
📲 069 20 21115
📩 info@vegasolar.al
📍 Rruga Artan Lenja 61, Kompleksi Kontakt, Tiranë
.
.
.
#vegasolar #vegasolaralbania #panel #panele #diell #diellore #sherbim #mirembajtje #konsulence #instalim #kualitet #produkte #gjermane #energji #energjia #elektrike #OSHEE #DielliPaguanPerJu


0

ℙ𝕒𝕤𝕥𝕣𝕚𝕞 𝔾𝕛𝕖𝕟𝕖𝕣𝕒𝕝 𝕟𝕖 𝕊𝕥𝕒𝕕𝕚𝕦𝕞𝕚𝕟 𝔸𝕣𝕖𝕟𝕒 𝕂𝕠𝕞𝕓𝕖𝕥𝕒𝕣𝕖, 𝕋𝕚𝕣𝕒𝕟𝕖
𝐆𝐚𝐭𝐢 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐧𝐝𝐞𝐬𝐡𝐣𝐚 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐞𝐫𝐢 - 𝐅𝐫𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐞 𝐝𝐚𝐭𝐞𝐬 𝟏𝟕 𝐍𝐞𝐧𝐭𝐨𝐫.🤩🤩 𝐀𝐥𝐛𝐏𝐚𝐬𝐭𝐫𝐢𝐦 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐤𝐮𝐝𝐨.
@arena__kombetare @fshforg

#monday #sherbim #jetoshendetshem #pastroambientintuaj #cleaningservice #facilities #bestteam #albania #shqiperia #tirana #quality #happyclients #kompani #pastrim #kompanipastrimi #albpastrim
_____________________________
📍 𝐑𝐫."𝐓𝐢𝐬𝐡 𝐃𝐚𝐢𝐚", 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢 𝐊𝐢𝐤𝐚 𝟐, 𝐊𝐨𝐦𝐮𝐧𝐚 𝐞 𝐏𝐚𝐫𝐢𝐬𝐢𝐭
☎️ 𝟎𝟒𝟐 𝟒𝟒 𝟒𝟒𝟒𝟐
📧 𝐢𝐧𝐟𝐨@𝐚𝐥𝐛𝐩𝐚𝐬𝐭𝐫𝐢𝐦.𝐚𝐥
☎️ +𝟑𝟓𝟓 𝟔𝟕 𝟐𝟎 𝟎𝟗 𝟐𝟓𝟕
🌐𝐰𝐰𝐰.𝐚𝐥𝐛𝐩𝐚𝐬𝐭𝐫𝐢𝐦.𝐚𝐥


4

Lokal kërkon të punësojë Kamarier/e.

1. Pagë + sigurime
2. Të ketë eksperiencë pune

Kontaktoni:
Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë.
📞 069 797 5575
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


0

@ahmet.kayhan_
Eshte gjithmone kenaqesi te marresh sherbim nga profesjoniste si ju. Ju falenderoje 👏
#profesjonalizm #cilesi #parukeri #kreativitet #tirana #shqiperi #sherbim #sherbimcilesor #loreal


0

Autogrill në autostradën Tiranë - Durrës kërkon të punësojë Personel:
1. Banakier/e
2. Recepsionist/e
3. Bariste
* Me eksperiencë pune.
* Ofrohet pagë shumë e mirë dhe transporti.

Kontaktoni:
📞 069 701 8718
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


1

Bar Kafe kërkon të punësojë Pastruese.

1. Paga 22,000 lekë të reja
2. Orari në 06:00-14:00
3. Preferohet të jetë afër me banim

Kontaktoni:
Adresa: Don Bosko, Tiranë.
📞 069 449 4811
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


1

Kompania AR kërkon të punësojë Agjent shitjesh në terren.

1. Ofrohen kushte pune dhe paga (paga bazë + %) me standarte europiane
2. Mjafton që të keni dëshirë për të punuar
3. Mosha 20-35 vjeç

Kontaktoni:
Adresa: Tiranë 📞 068 228 8354
➡️Tag personin qe mund t’i interesoje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#punaime #puno #punesim #biznes #sherbim #reklame #posto #njoftimepune #njoftime #tiranë #albania #durresi #shqiperiaime


1