#tiranë

Instagram photos and videos

#Tiranë#Albania#tiranë#albania#Sweden#ThePeopleIsHard#Love#GodLove#TheTrueStory#OfTheLife#Sofia#Stockholm#TheLife#Bulgaria#AleksandarVasilev#Evangelist#Cigane#TheLifeIsEasy#Human#People#СпасениетоЕИсус#November2019#TrustTheLord#IloveYouJesus#FrälsningenÄrJesus#ThePeople#Perëndia_është_shpëtimi

Hashtags #tiranë for Instagram

Foto te dërguara nga klieni, të sapo përfunduara💥💥,Materiali fanellat 100% pambuk

#Material100%pambuk # super
#pambuk #silësi #meporosi👌
#përmasatqëdëshironi #tiranë
#mistomame


0

Как, искаш, тогава .. Как, искаш Бог да чуе твоя глас след, като, ти си - залостил сърцето?
И търсиш пътя, с грешен компас...
Това е една, от причините ето ...
След провала си вървиш - заблуден, с очи заслепени, от неправда, и грях ..
А лукавият те държи, в своя плен, и всява, в душата ти гибел и страх ...
И, как искаш Бог да те чуе, тогава след, като, ти си Му обърнал гръб?
И животът ти, в тъмнината минава ..
А ти за Своя Отец си, толкова скъп ...
Колко ли пъти Той, към теб, извика, но ти не поиска да отвориш вратата?
Или времето ти за Бог вечно не стига, и служиш безропотно на сатаната?
И защо е нужно да се сърдиш на Бог, и в самия тебе, не търсиш вината?
И защо Го виниш, че с теб е жесток след, като си бил, в оковите на лъжата?
Но Бог те освободи, от робство, и плен ...
На кръста Исус бе прикован, в пирони, За да бъдеш, от греха ти, вече спасен, и с вяра да следваш Божиите закони ..
Затова, ако искаш да следваш Бога - отключи си сърцето, и не се колебай!
Исус ще те избави, от, всяка тревога, и ще отвори портите на небесния рай!

Автор; Красимира Димитрова

#November2019
#OfBulgaria
#TrustTheLord
#IloveYouJesus
#FrälsningenÄrJesus
#СпасениетоЕИсус
#Perëndia_është_shpëtimi
#TheSalvationIsJesus
#Decision #Choice
#Life #People
#TheLife #ThePeople
#TheLifeIsEasy
#ThePeopleIsHard
#Love #GodLove
#TheTrueStory #OfTheLife
#Sweden, #Stockholm
#Sofia, #Bulgaria
#Tiranë, #Albania
#AleksandarVasilev #Evangelist , #Cigane & #Human


0

Как, искаш, тогава .. Как, искаш Бог да чуе твоя глас след, като, ти си - залостил сърцето?
И търсиш пътя, с грешен компас...
Това е една, от причините ето ...
След провала си вървиш - заблуден, с очи заслепени, от неправда, и грях ..
А лукавият те държи, в своя плен, и всява, в душата ти гибел и страх ...
И, как искаш Бог да те чуе, тогава след, като, ти си Му обърнал гръб?
И животът ти, в тъмнината минава ..
А ти за Своя Отец си, толкова скъп ...
Колко ли пъти Той, към теб, извика, но ти не поиска да отвориш вратата?
Или времето ти за Бог вечно не стига, и служиш безропотно на сатаната?
И защо е нужно да се сърдиш на Бог, и в самия тебе, не търсиш вината?
И защо Го виниш, че с теб е жесток след, като си бил, в оковите на лъжата?
Но Бог те освободи, от робство, и плен ...
На кръста Исус бе прикован, в пирони, За да бъдеш, от греха ти, вече спасен, и с вяра да следваш Божиите закони ..
Затова, ако искаш да следваш Бога - отключи си сърцето, и не се колебай!
Исус ще те избави, от, всяка тревога, и ще отвори портите на небесния рай!

Автор; Красимира Димитрова

#November2019
#OfBulgaria
#TrustTheLord
#IloveYouJesus
#FrälsningenÄrJesus
#СпасениетоЕИсус
#Perëndia_është_shpëtimi
#TheSalvationIsJesus
#Decision #Choice
#Life #People
#TheLife #ThePeople
#TheLifeIsEasy
#ThePeopleIsHard
#Love #GodLove
#TheTrueStory #OfTheLife
#Sweden, #Stockholm
#Sofia, #Bulgaria
#Tiranë, #Albania
#AleksandarVasilev #Evangelist , #Cigane & #Human


0

Нека чуя на сутринта Твоята Любов, защото в Теб се доверявам.
Накарайте ме да знам пътя, по който трябва, да извървя, защото, към Теб повдигам душата си.

Псалм 143: 8

#November2019
#OfBulgaria
#TrustTheLord
#IloveYouJesus
#FrälsningenÄrJesus
#СпасениетоЕИсус
#Perëndia_është_shpëtimi
#TheSalvationIsJesus
#Decision #Choice
#Life #People
#TheLife #ThePeople
#TheLifeIsEasy
#ThePeopleIsHard
#Love #GodLove
#TheTrueStory #OfTheLife
#Sweden, #Stockholm
#Sofia, #Bulgaria
#Tiranë, #Albania
#AleksandarVasilev #Evangelist , #Cigane & #Human


0

Нека чуя на сутринта Твоята Любов, защото в Теб се доверявам.
Накарайте ме да знам пътя, по който трябва, да извървя, защото, към Теб повдигам душата си.

Псалм 143: 8

#November2019
#OfBulgaria
#TrustTheLord
#IloveYouJesus
#FrälsningenÄrJesus
#СпасениетоЕИсус
#Perëndia_është_shpëtimi
#TheSalvationIsJesus
#Decision #Choice
#Life #People
#TheLife #ThePeople
#TheLifeIsEasy
#ThePeopleIsHard
#Love #GodLove
#TheTrueStory #OfTheLife
#Sweden, #Stockholm
#Sofia, #Bulgaria
#Tiranë, #Albania
#AleksandarVasilev #Evangelist , #Cigane & #Human


0

Gati Për t'u Shijuar
Shtëpia e re e kuqezinjve, Air Albania Stadium, është gati për ndeshjen me kampionët e botës, Francën. Emocione të mëdha priten këtë të diel, pavarësisht se Shqipëria i ka mbyllur llogaritë me Euro 2020. Atmosfera pritet të jetë e jashtëzakonshme sepse janë bërë bashkë disa gjëra domethënëse, inagurohet stadiumi më i madh kombëtar (21,777 vende), luajmë kundër skuadrës më të mirë në botë dhe është ndeshja e fundit e kualifikuesve të Euro 2020. Ta gëzojmë stadiumin e ri dhe shpresojmë që ta nisim me këmbë të mbarë! 😊😊
#shqipe #shqiperi #shqiperia #shqipëri #shqiperietnike #shqiperiaime #shqiperiemadhe #shqipëria #tirane #tiranë #tiranealbania #kosova #kosoves #prishtina #lajmeshqip #lajmeshqiptare #lajmefutbolli #lajmesportive #lajmesporti #sportshqip #sportsnews #footballnews #futbollshqip #pasionipersportin #albania #kuqezijeti #fshf #kombetarja


6

Java po mbaron, por energjia pozitive me PURE Energy Drink mbetet gjithmon😊#tiranë #prishtinacity #muzik #luksus #energy #pure #pozitiv


0

Match contre les supporters albanais, défaite 2-0 après avoir joué défenseur central, arrière gauche et milieu gauche.
Un très bon moment de partage autour du football en attendant le match des pros demain soir! 😃
#shqipëria #albania #tiranë #tirana #kamez #irresistiblefrancais


1

................................................................................................................................................. #thenie #Kuran #ajetekuranore #ajet #rrefime #tregime #frymëzuese #motivuese #besimtari #lutje #dua #muajiiramazanit #iman #shqiptar #kosova #kosove #shqiperi #shqiperia #maqedoni #muslim #musliman #mysliman #besim #tirane #tiranë #tirana #prishtine #meditim #hadithe #islam


0

SUKSESI SHAMPO DEXE - KUNDRA RENIES SE FLOKEVE

DEXE ANTIHAIRLOS✔

NJË NGA SHAMPOT MË TË KËRKUARA DHE CILËSORE👌🏻 Produkt Anglez 🇬🇧 Sasia 200ml 👉Dexe Shampo është efektive në ndalimin e rënies, forcon dhe dendëson flokun 👉Shampo me përbërje organike natyrale
👉Stimulon qarkullimin e gjakut
👉Dendëson, fortëson, purifikon dhe hidraton fibrat në thellësi të flokëve

Përshkrim i produktit: 🔸️Ky produkt për rënien e flokëve kombinon më të mirën e ilaçeve bimore dhe orientalë të integruar me teknologjinë më të fundit të avancuar të kujdesit të flokëve.
Shampo Dexe nuk është ndonjë shampo e zakonshme por është një formulë për rritjen e flokëve e formuluar në formë shampo për ta bërë produktin të lehtë për t'u përdorur dhe për të ofruar përfitime shtesë në hidratimin dhe kujdesin e flokëve që shampot më të mira tashmë ofrojnë. 🔸️Ajo përmban lëndë ushqyese thelbësore bio-aktive që krijojnë një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve. 🔖E përshtatshme për meshkuj dhe femra ✅Përdorimi:

1 Shishe Dexe = 1-2 muaj
Përdorimi i rekomanduar për rezultate të dukshme: Minimumi 1-2 muaj (1 shishe) ✅Udhëzime:

1. Flokët të jenë të lagur tërësisht me ujë të ngrohtë.
2. Aplikoni Shampon Dexe në flokët tuaj (shmanguni shampos në shpinë)
3. Masazhoni rrënjët e flokëve tuaj për 2-3 minuta.
4. Shpëlajini me ujë të bollshëm.
5. Përdoreni 4-6 herë në javë.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT ================== #dexeshampoo #shampobimore #shampobio #ndalonreniene #floketeforte #tirana #albania🇦🇱 #rezultatisigurt #parandalonreniendheforconrrenjeneflokut #tirane #tiranalifestyle #vlorealbania #vlorë #durrës #tiranë #tiranalifestyle #albania🇦🇱 #albaniangirls #berati


0

Първо ще усетиш стъпките ми боси, и парфюмът ми, как се носи, после, как ти връзвам очите, после, как заключвам вратите, Няма да ме виждаш, но ще усещаш, че съм гол и съм горещ,
и преди да се осъзнаеш, като луда, ще ме пожелаеш..
Най-доброто за теб ще направя, ще те мачкам, и, ще се лигавя, знам душата ти, как да извадя, много съм добър, много съм добър!
За десерт, ще ти, кажа накрая, че с мен за последно си, в рая, ще те срина, но все ми е тая, много съм добър, много съм добър!
За това с кой си била, като ме няма, сцени, и скандали, не, не съм такъв, но не съм наивен, и зная, как "играча", да изиграя..
Ще ме помниш гол, и луд, ще умираш твой, аз, да бъда, аз ума ти, ще го изпия, и живота ти, ще разбия!

Ще направя, за теб най-доброто, ще изпушиш, и ти леглото, ще изпиташ, с мен, каквото, с другите мъже, никога не си!
За десерт, ще ти, кажа накрая, че с мен за последно си, в рая, ще те срина, но все ми е тая, много съм добър, много съм добър!
За това с кой си била, като ме няма, сцени, и скандали, не, не съм такъв, но не съм наивен, и зная, как "играча", да изиграя..
Ще ме помниш гол, и луд, ще умираш твой, аз, да бъда, аз ума ти, ще го изпия, и живота ти, ще разбия! Най-доброто за теб ще направя, ще те мачкам, и, ще се лигавя, знам душата ти, как да извадя, много съм добър, много съм добър!!
#November2019
#SongOfBulgaria
#TrustTheLord
#IloveYouJesus
#FrälsningenÄrJesus
#СпасениетоЕИсус
#Perëndia_është_shpëtimi
#TheSalvationIsJesus
#Decision #Choice
#Life #People
#TheLife #ThePeople
#TheLifeIsEasy
#ThePeopleIsHard
#Love #GodLove
#TheTrueStory #OfTheLife
#Sweden, #Stockholm
#Sofia, #Bulgaria
#Tiranë, #Albania
#AleksandarVasilev #Evangelist, #Cigane & #Human


0

Първо ще усетиш стъпките ми боси, и парфюмът ми, как се носи, после, как ти връзвам очите, после, как заключвам вратите, Няма да ме виждаш, но ще усещаш, че съм гол и съм горещ,
и преди да се осъзнаеш, като луда, ще ме пожелаеш..
Най-доброто за теб ще направя, ще те мачкам, и, ще се лигавя, знам душата ти, как да извадя, много съм добър, много съм добър!
За десерт, ще ти, кажа накрая, че с мен за последно си, в рая, ще те срина, но все ми е тая, много съм добър, много съм добър!
За това с кой си била, като ме няма, сцени, и скандали, не, не съм такъв, но не съм наивен, и зная, как "играча", да изиграя..
Ще ме помниш гол, и луд, ще умираш твой, аз, да бъда, аз ума ти, ще го изпия, и живота ти, ще разбия!

Ще направя, за теб най-доброто, ще изпушиш, и ти леглото, ще изпиташ, с мен, каквото, с другите мъже, никога не си!
За десерт, ще ти, кажа накрая, че с мен за последно си, в рая, ще те срина, но все ми е тая, много съм добър, много съм добър!
За това с кой си била, като ме няма, сцени, и скандали, не, не съм такъв, но не съм наивен, и зная, как "играча", да изиграя..
Ще ме помниш гол, и луд, ще умираш твой, аз, да бъда, аз ума ти, ще го изпия, и живота ти, ще разбия! Най-доброто за теб ще направя, ще те мачкам, и, ще се лигавя, знам душата ти, как да извадя, много съм добър, много съм добър!!
#November2019
#SongOfBulgaria
#TrustTheLord
#IloveYouJesus
#FrälsningenÄrJesus
#СпасениетоЕИсус
#Perëndia_është_shpëtimi
#TheSalvationIsJesus
#Decision #Choice
#Life #People
#TheLife #ThePeople
#TheLifeIsEasy
#ThePeopleIsHard
#Love #GodLove
#TheTrueStory #OfTheLife
#Sweden, #Stockholm
#Sofia, #Bulgaria
#Tiranë, #Albania
#AleksandarVasilev #Evangelist, #Cigane & #Human


0

Ky Qytet Ësht Strofull Skifterash 👑🔴⚪️⚽️
————————————————————————
#Futbol #FIFA #UEFA #Soccer #KFGjilani #Skifterat #Falcons #FFK————————————————————————
#gjilan #wonderfulalbania #gilan #kosova #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #vitia #kamenica #dardana #prizren #gjakova #peja
#Podujeva #Besiane #Gjirokastër #Shkodër #Durrës #Sarandë #Vlorë #Tiranë


1

Tag dikon qe vijon ose ka diplomuar tek Universiteti Kadri Zeka Gjilan.
————————————————————————
#gjilan #wonderfulalbania #gilan #kosova #shqiperia #albania #kosovo #prishtina #pristina #vitia #kamenica #dardana #prizren #gjakova #peja
#Podujeva #Lezhë #Korçë #Besiane #Gjirokastër #Shkodër #Fier #Durrës #Sarandë #Vlorë #Tiranë


0

Ok, I was channeling Man in black 😎 lol

Outfit from @vos.style
#wearingvos


3

Basic high quality t-shirts 100% cotton 🤩

www.vos.al


1