atletika.hustopece@atletika.hustopece

O víkendu holky absolvovaly Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v Třinci 🙂 padlo spoustu nových osobáků, takže závody byly úspěšné ☺️☺️ Mladší žákyně: Vendulka Zemčíková 12. místo 2069 b. Karin Krejčiříková 13. místo 1872 b. Maruška Bohdálková 14. místo 1837 b. Simča Kneblová 17. místo 1666 b. a Peťka Blažková 21. místo 1137 b. V soutěži starších žákyň Maruška Vrbová 12. místo s 3163 b. Marťa Galburová 17. místo 2991 b. A za dorostenky Denča Stehlíková 7. místo s 2889 b. 💪🏃🏼‍♀️🏃🏽‍♀️

1

Tak máme za sebou první závody na dráze ☺️ Morenda Mítink v Brně a Okresní přebor v Břeclavi...proběhlo všechno 😃 úspěch, neúspěch, osobák, neosobák,smích, pláč, radost, smutek, zoufalství, odhodlání a úpal 😃 ale hlavně oba závody proběhly v dobré náladě a momentálně ladíme formu na Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, které proběhne příští víkend v Třinci ✌️#vypalenydresy #otejpovanynohy #hustopecstiatleti #atheletes #competition

0

Trénink překážek mladších žákyň 😁 🏃🏽‍♀️s úrazem @petuleblazkova na konci #kdonepadatrenujepodsvemoznosti 😄🤔 #stayathlete

0

Srdcařky! ☺️💪🏃🏽‍♀️🏃🏼‍♀️#velikonocnitrenink #atletikahustopece

0

Břeclavská laťka 2018 ✌️😁🥇#highjump #trackandfield

0

Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a žákyň 🙂 Venďa 151 cm do výšky a 7,95 v kouli..Karin 150 m za 21.24 a 60 m překážek za 12.14 s #praha #druhemisto #hustopecskeatletky 💪😁🏃🏽‍♀️🏃🏼‍♀️

0

Zahřívací část hodiny kompenzačního cvičení, kterému se poctivě věnujeme každou neděli 🙂🙃 #atletika #hustopece

0

Okresní přebor v kategorii starších žákyň zvítězila Maruška Vrbová s výkonem 140 cm. Maruška si na této výšce vytvořila osobní rekord 🙂🥇...na děleném druhém místě se umístily naše Romča Maděřičová a Marta Kurachová 👍🥈🥈

0

Právě probíhá Hustopečské skákání 2018 a soutěž mladších žakyň zvítězila naše @vendy_athlete s výkonem 155 cm.. tento výkon je její nový osobní rekord a zároveň momentalně nejlepší český výkon sezóny 😊👍..soutěž okresního přeboru zvítězila opět Vendulka, na druhém místě se umístila naše Karin Krejčiříková a třetí dělené místo obsadila naše Maruška Bohdálková. 🙂 #highjump #hustopecskeskakani2018

1

V sobotu se někteří z nás zúčastnili Mistrovstvi Moravy a Slezska ve vícebojích v Ostravě 😊🏃🏽‍♀️ .. tady je @denisa_stehlikova a její výška 🙂

0

Dnešní oddílový tříkrálový běh měl sice malou účast, ale alespoň si všichni závodníci vyběhli medaily 😃☺️ 🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♂️

0

Vánoční laťka Hády 2017
Naše holky ovládly třetí místa v kategoriích mladší a starší žákyně, obě s výkonem 153 cm. ☺️🥉🥉#highjump #athletes