Fly Me Everywhere🕊️@iremsvanitys

Beauty | Fashion | Lifestyle
👩🏻💻 InstaBlogger
✈️ Flight Attendant
“What matters is to have a big heart.”


0


0


0

Ne Zaman Bu Kadar Kötü Olduk !
Yaklaşık 1.5 yıl oldu sayfamı açalı ve çok emek verdim bende bütün arkadaşlarım gibi.Nasıl daha yararlı olabilirim ? Nasıl yardımcı olabilirim ? Nasıl güzel bişeyler ortaya koyabilirim diye çabaladım.
Fotoğraflarım nasıl daha güzel çıkar ya da profilimi nasıl daha güzelleştirip insanlara sevdirebilirim diye düşündüm.Herkesin kendine özgü bir sanat anlayaşı , bakış açısı vardır bence herkes aynı olamaz bizi biz yapanda bu değil mi sizce farklı olmamız ? 1.5 yıldır emek verdiğim sayfam bir başkası tarafından ele geçirildi.Fotoğflarım silindi , sırf ticari amaç uğruna bir çok mesaj atilmiş gerçekten sebebini anlamakta güçlük çekiyorum sadece “Neden ?”...
İnsanlar güvenilmezdir , yalancıdır demek istemiyorum ama en azından kendi hayatımla ilgili gözlememime güveniyorum.Ama malesef insanlar kötü ulaşamadığı ya da kıskandığı şeyleri elde etmek için elinden geleni yapiyorlar.
Çok uzatmadan ; “Sizi bilmiyorum ama ben pişmanlık duyan , utanabilen insanları çok seviyorum.Pişkinlik ne kadar ucuzsa , utanç o kadar değerlidir çünkü.”
Kısaca “Dünya Güzel , İnsanlar Kötü !”
.
#goodnight #goodnightpost #tren0153


7