Nadii🎀@nadiofficial1

Ju duaaa Pa fund 🌟🌟🌟🌟


2

Mitrovica🌟🌟🌟🌟🌟🌟🀩🀩


3

With my 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🀩


14

Absolventat #prishtina #party


2

PΓ«rshendetje GjithΓ« Shok Shoqe TΓ« instagramit Tim , sod dua ta ndaj njΓ« Urim shum tΓ« veqant pΓ«r njΓ« njeri shum i veqant per Mua dhe per ju dhe gjithΓ« Popullin shqiptar kudo qΓ« jan dhe valon Flamuri πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡± Ne momentet ma te veshtira kur kemi qen @elvirmuriqi me duart e Arta πŸ₯ŠπŸ₯Šna ka prezantu ngjithΓ« Boten🌍🌏 dhe na beri ne tΓ« ndihem krenar shum her champion qΓ« me na njoft bota FlamurinπŸ‡¦πŸ‡± , keshtu qΓ« sod me dat 29 Elviri Feston Ditlindjen e kam nderin qΓ« nga Zemra une bashk me ju te nderuar Duam tΓ« ja urojm edhe πŸ’―πŸ’―tjera Championit πŸ₯Š legjendes β€œKosovo Kid β€œ gjitha tmirat e kesaj Bote Urime ElvirπŸ‘‘πŸŽ‰πŸŽŠπŸŽ‰πŸŽŠ Te dua pa Fund My brother πŸ€œπŸ€› #boxing #champions #nyc #albanian #kosovo


7

Mega Night Prizeren city #diskoteka #club GoldPoll E shtune #party #albanien #turkye #muzic πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯


1


12


2


3


3

The end of the page