پیج رسمی سنگین سواران اصفهان🏍️@sangin_savaran_esfahan

دوستان کلاه و لباس ایمنی فراموش نشه یه عده تو خونه منتظر رسیدن ما ها هستن 🇮🇷🇮🇷
#موتور #سنگین #اصفهان
#سنگین #سنگین
#پیست #pist_esf

#اطلاعیه
بخونید به همه ارگانها اعلام شده 👇👇👇👇👇
#کارگروه_ویژه
#موتورسواری ✔️ دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان خبر داد. ⭕️ دومین جلسه راهکار مشکلات موتور سواران بالای ۲۵۰ سی سی برگزار شد.

به گزارش #روابط_عمومی_هیات_موتورسواری_و اتومبیلرانی_استان_اصفهان، امیر اسماعیلی دبیر هیات استان بیان کرد، به دستور سردار فرماندهی محترم انتظامی استان در اولین جلسه، مقرر گردید با تشکیل کارگروهی ویژه و متناسب با مسائل موتورسواران ورزشکار ، مشکلاتشان مرتفع گردد.

خوشبختانه با گذشت تنها یک هفته از دیدار با سردار معصوم بیگی‌،کارگروهی با محوریت ساماندهی به وضع موجود هیات استان برقرار گردید‌.
.
این کارگروه ویژه با حضور جناب سرهنگ رضایی و نماینده گانی از فرماندهی شهرستان اصفهان ، اداره اگاهی ، پلیس اطلاعات ، پلیس پیشگیری و پلیس عملیات استان اصفهان برگزار گردید.

جلسه با محوریت سه موضوع مورد بررسی قرار گرفت که سازماندهی موتور سیکلت های بالای 250 سی سی از اهم موارد بود.
امیر اسماعیلی دبیر هیات استان،با یادآوری تعاملات و همکاری های گذشته نیروهای خدوم ناجا، به اهمیت موضوع و تخصیص جلسات پی در پی برای حل مشکلات هیات استان پرداخت.

وی افزود، در حال حاضر کمتر از ۵۰ دستگاه موتورسیکلت سند دار و بیش از ۵۰۰ عدد به صورت بدون سند در سطح استان وجود دارد که متاسفانه در این ۲ سال غیبت بنده در هیات استان باعث نابسامانی هر چه تمام تر در این بخش شده ایم.
وی در ادامه به تردد روز های جمعه موتورسیکلت های دارای سند معتبر در استانهای دیگر به ویژه استان تهران یاد آور شد که به علت نابسامانی های ۲ سال اخیر با مخالفت مسئولین انتظامی حاضر در جمع مواجه شد.
در پایان جلسه و نتیحه گیری منباب گزارش به سردار معصوم بیگی، فرمانده محترم انتظامی استان، جناب سرهنگ رضایی رئیس پلیس راهور استان با اشاره به بازگشت امیر اسماعیلی دبیر توانای هیات استان و سوابق و عملکرد قابل قبول در گذشته، حمایت خود را برای مرتفع شدن مشکلات هیات استان اعلام داشت.

روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان 🔴 @MAFI_PR


3

The end of the page