adios@yapikrediadios

Be..Da..Va! Çok acayip seyahat ediyos: Uçuyos, geziyos, yiyos, içiyos, yatıyos, kalkıyos, para vermiyos.

http://bit.ly/2u9Fwf2

176 posts 4,153 followers 4 following

Bazı küçük şeylerin telafisi için artık WhatsApp mesajlarınızı geri alabilirsiniz fakat zamanı geri alamazsınız. Seyahat planlarınızı ertelemeyin çünkü keşfedilecek çok şey var!


0

#Repost @yapikredi
・・・
Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 🇹🇷 #29Ekim


0

Zengin şehir tarihi ve #VizesizSeyahat fırsatıyla Kiev, sonbaharda da sizi bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #yiyos #içiyos #geziyos.


1

Sonbahar manzaraları ve #VizesizSeyahat fırsatıyla Kotor Körfezi Karadağ’da sizi bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #geziyos.


0

Kravica Şelaleleri, sonbahar renkleri ve #VizesizSeyahat fırsatıyla Bosna Hersek’te sizi bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #geziyos.


1

Yaz bitiyor diye üzülmeyin, Yapı Kredi adios ayrıcalıklıklarıyla seyahat etmenin keyfini her mevsim çıkarın!🍁🍂#23EylülEkinoksu


0

Ülkesinden daha ünlü olan başkent Beyrut, tarihi dokusu ve vizesiz seyahat fırsatıyla sizleri bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #geziyos.


0

Meksika’ya vizesiz seyahat edin, Güney Amerika sahillerinin tadını Cancun Plajı’nda çıkarın! #VizesizŞehirler’de #adios ile #geziyos.


0

Tatil dönüşü sendromundan kurtulmanın en güzel yolu bir sonraki tatili planlamaktır. Yapı Kredi adios ile bir sonraki tatilinizi şimdiden planlayabilirsiniz.


0

Ailenizle birlikte geçireceğiniz mutlu bir bayram diliyoruz! 🍬😊


0

Yapı Kredi adios ile Bodrum Flamm’da %10 indirim fırsatından yararlanıyos, yazın tadını doyasıya çıkarıyos! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın.


0

#Repost @yapikredi
・・・
Bazı zaferler sonsuza dek kutlanır. Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman milletimizin açtığı zafer yolunda medeniyet için ilerlemeye devam ediyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.🇹🇷 #30Ağustos


2

Dominik, mavi dünyası ve vizesiz seyahat fırsatıyla sizleri unutamayacağınız bir tatil için bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #geziyos


0

Yapı Kredi adios ile Melengeç Gümüşlük’te %10 indirim fırsatından yararlanıyos, Bodrum’un tadını doyasıya çıkarıyos! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın.


0

Arnavutluk’ta vizesiz seyahat fırsatı ve eşsiz Adriyatik kıyılarıyla doyasıya dinlendiğin bir hafta sonu geçirebilirsin. #VizesizŞehirler’de #adios ile #yiyos #iciyos #geziyos


1

Yapı Kredi adios ile Kapari Bahçe’de %10 indirim fırsatından yararlanarak yiyos, içiyos! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın.


0

Sidi Bou Said, Akdeniz’in ılık suları ve vizesiz seyahat fırsatıyla Tunus’ta sizi bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #yiyos #içiyos #geziyos


2

Yapı Kredi adios ile bayramda da kazanıyos! Yurt dışında yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. harcamanıza 30 TL puan hediye! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın.


1

Yapı Kredi adios ile Bodrum La Brezza Beach’lerde %10 indirimden yararlanıyos, yazın keyfini doyasıya çıkarıyos! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın.


0

Fas, muhteşem kumsalları ve vizesiz seyahat fırsatıyla tatiliniz için sizi bekliyor! #VizesizŞehirler’de #adios ile #yiyos #içiyos #geziyos


0

Peru’nun tadını, serin okyanus kıyılarında ve vizesiz seyahat fırsatıyla çıkarın! 😎☀️ #VizesizŞehirler'de #adios ile #yiyos #içiyos #geziyos


0

Duygularımıza tercüman olan emojiler, iyi ki varsınız!🙏Dünya Emoji Günü kutlu olsun!


1

Yapı Kredi adios ile yiyos, içiyos, %10 indirimli ödüyos! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın!


4

Yapı Kredi adios’tan 07.07.2017 gününe özel, gidebileceğiniz 7 farklı yazlık yer önerisi.🏖️


1

Yapı Kredi adios ile yurt dışında kazanıyos! Yurt dışında yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. harcamanıza 30 TL puan hediye! Detaylar için profilimizdeki linke tıklayın!


1

Yolculukların en güzeli, ailemize doğru yapılandır. Bayramınız kutlu olsun! #İyibayramlar 😃


1

Bugün 21 Haziran! Kuzey yarımkürede yılın en uzun gününü yaşıyos!☀️ #21Haziran


0